PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور دوم مسابقات بیلیارد ترفندستان

lord mysterious
April 27th, 2009, 15:54
نوشته اصلی توسط harry_4553 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

با سلام خدمت بروبچ ترفندستان

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قصد دارم تو این تاپیک مسابقان بیلیارد آنلاین راه بندازم البته بستگی به علاقه مندی شما دوستان داره
هر کس علاقه مند به شرکت در این بازی هاست میتونه ابتدا از لینک زیر آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنه
لینک دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)از سرور سایت اصلی با حجم 27 مگابایت
بازی از گرافیک و فیزیک خیلی خوبی برخورداره [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و بازی کردن خیلی راحته ترجیحا ADSL دار ها توصیه میکنم اما بازی با دیال آپ هم به راحتی اجرا میشه پس نگران نباشید اگر اینترنت پر سرعت ندارید
برای شروع بازی بعد از نصب باید یک اکانت بسازید و عضو شوید که از ساخت اکانت ترفندستان راحت تره :bedding:
بعد از ساخت اکانت برای شرکت در جام ترفندستان باید نام کاربری در بازی خودتونو اینجا قرار بدید

این بازی ها به صورت 3Part برگذار میشه و در ادامه جزعیات بیشتری رو قرار میدم
امیدوارم با این مسابقه لحظات خوشی رو با دوستان عزیز داشته باشیم :uglyadvice:

برای دوستانی که با دانلود بازی مشکل دارند

لینک دانلود بازی بیلیارد ترفندستان: لینک مستقیم از ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قوانین مسابقات

توجه : نکته مهم
این عکس که میذارم نوع استاندارد بازیه که در مسابقات باید رعایت کنید

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اگر پول کم دارید با توافق حریف میتونید مبلغ بازی Stake رو کم کنید ولی مجاز به تغییر بقیه آیتم ها نیستید
3 پارت همون بخش بالاس که نوشته Match 3 Frame که با کلیک روی اون وارد بخش 3 پارت میشین
در این بخش بازی بازیکن ها سه بار با هم بازی خواهند کرد هر کس 2 بازی رو ببره برنده کل بازی هستش
اگه دوبار پی در پی ببره دیگه بازی سومی در کار نیست

- بعد از برد در هر بازی باید نتیجه بازی و تعداد رو (که مثلا 2-0 بردید یا 2-1 ) در این تاپیک حتما در همون شب اعلام کنید
- در صورتی که نتیجه اعلام نشه هر دو نفر از دور بازی ها حذف میشن
- در صورتی که یکی از بازیکن ها DisConnect بشه از بازی به هر دلیلی که باشه اگر در پارت اول باشه بازی دوباره تکرار میشه و در صورت تکرار بازیکن بازنده اعلام میشه اما اگر در پارت 2 یا 3 باشه نتیجه پارت های قبل محفوظه و پارت بعدی برگزار میشه
باز هم تکرار میکنم این کار در صورتی است که قطع ارتباط فقط یکبار تکرار شود سعی کنید در موقع بازی از دانلود و باز کردن صفحه Browser خودداری کنید تا بازی روان اجرا بشه
- برای اینکه بعد از برد یا دیسکانکت حریف حقتون ضایع نشه سیو بازی رو که در مسیر زیر است حتما در فولدری نگه دارید تا در صورت مشکل برای من ارسال کنید و در آخر بازی از بردتون Screenshot بگیرید
- بازی ها در وقت تعیین شده برگزار میشود که روز قبل بازی از این تاپیک اعلام خواهد شد
- بچه هایی که نمیتونن غیر از یک روز خاص بازی کنن باید قبل از زمان بازیشون با حریفانشون هماهنگ کنن تا زمان دیگری بازی کنن در صورتی که هماهنگ نشه بازنده خواهند بود و حذف میشن و حریف به دور بعد میره

- در صورتي كه در وقت تعيين شده براي بازي يكي از بازيكنان حضور پيدا نكرد بازيكن ديگر بايد 15 دقيقه منتظر بماند بعد از ان بيايد ونيامدن حريف را در اين تاپيك ثبت كند تا برنده بازي شناخته شود اگر ثبت نكند بازي بدون نتيجه وامتياز خواهد بود
مثلا اگر زمان بازی 8:00 شب است تا 8:15 حریف نیامد و تماس هم نگرفت بنده بازی باید تا آخر همان روز اعلام کند اگر اعلام نشه هر دو حذف میشن
- کسانی که تازه اومدن بگم برای بازی برین تو 3 پارت که تو بازی نوشته match 3 frame رو اون کلیک بزنین اگه اسم حریفتون رو دیدن یک بار روش کلیک بزنین و از پایین گزینه پلی گیم رو بزنید اگر حریفتون رو ندید اپن تیبل کنین که گوشه سمت چپ بازی قرار داره
و اگه پیشنهادی اومد اسمش رو نگاه کنین ببینین اگه حریفتون بود قبول کنین اگه نبود ردش کنین

دوستانی که ثبت نام کرده اند :

[ID یاهو] (یوزر بازی) یوزر ترفندستان

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (harry_4553) [harry_4553]
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (nextslit)
Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0)
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) [lord_sh_mysterious]
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Master.of.8club) [hami_taatu]
shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (shoroeno) [shoroeno]
aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (aria8675)
purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (purya rj)
mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (MR MASTER)
torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (TOROBCHE)
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (iignoree) [iignoree]
s

lord mysterious
April 27th, 2009, 15:55
این هم قهرمان این دوره از بازی ها

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

بازیها در نیمه نهایی و فینال به صورت 5 part برگذار خواهد شد.

hamid reza
April 27th, 2009, 17:10
سلام

مذاکراتی که با کسری جان شد درباره اینکه این تاپیک پست هاش حساب نشه تا بچه ها راحت باشن ، به نتیجه نرسید

چون توی انجمن vb فقط میشه یه بخش رو مهم کرد نه یه تاپیک رو و قضیه منتفی شد...

درباره جایزه هم کسری جان گفت که اگه این دوره منظم برگزار بشه بیلیارد ترفندستان به رسمیت شناخته

میشه و همانند لیگ فوتبال دارای جایزه هم میشه پس به برگزاری هر چه بهتر این دوره کمک کنید...

در آخر هم بگم که تو این تاپیک میشه فقط هفته ای یه اسپم داد و هر کسی بیش از یک اسپم بده

از اون دوره کنار میره یا امتیازاتش کم میشه ، چیزای دیگری مثل پیام خصوصی یاهو . غیره برای بیان هست....( منظور از اسپم اینه که میشه کل کل باشه یا فیلم بازی یا هر چیز دیگه ای )

البته از نظرات مفید و جامع دوستان استفاده میشه اگه لازم باشه....

شما هم در معرفی این مسابقه به سایر دوستان تلاش کنید تا مسابقات با شکوه تری در آینده برگزار کنیم..

( بزودی کنفرانسی با مشارکت تمامی اعضا در یاهو برگزار میکنیم تا ابهامات بر طرف شود و دوستی ها مستحکم از پیش شود..)

با تشکر همکاری شما دوستان عزیز.....

Aria
April 28th, 2009, 15:20
iignoree جان من پنج شنبه اردو تشریف دارم :th_running1:
زمان مسابقه رو با نظر خودت اعلام کن :friends:
اردو ما از 4شنبه صبح تا 10 شب جمعه هست. :advice3:

lord mysterious
April 28th, 2009, 16:26
با توجه به اینکه ممکنه توانایی بازی در سر موعد رو نداشته باشند.
روز جمعه 1388/2/18 تمام بازی های عقب مونده باید انجام بشه
البته توجه کنین که فقط در صورتی میتونین این کار رو بکنین که از قبل با من و حریفتون هماهنگ بشه.
فقط و فقط 1 مسابقه رو میتونین عقب بندازین.
در صورت اطلاع ندادن و یا عدم حضور در مسابقات و یا هر گونه مشکل احتمالی دیگه نتیجه 2-0 به نفع حریف خواهد بود.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
در ضمن بنا به درخواست همه و هماهنگی با مدیریت خواهشمند است این موارد رو با از روشهای ارتباطی دیگر مطرح کنین.(پیغام خصوصی)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
در صورتی امتیازها ثبت میشه از هر دو نفر تائید بشه و تا آخر شب و یا حداکثر 24 ساعت بعد پیغام بهم بدین
دوستان ممکنه نتیجه بازی مدتی طول بکشه تا ثبت بشه پس نگران نشین

Aria
April 28th, 2009, 21:35
آقا ساعت نه و نیم شد nextslite نیومد.

nextslit
April 28th, 2009, 22:25
آقا من بازی اولم رو بردم .

1-2

nextslit vs. aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Aria
April 28th, 2009, 22:33
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

راست میگه 2 به 1 من باختم :Silly:
ولی پشت هر شکست یک پیروزی هم هست :advice3:
به دوست عزیزم nextslit هم تبریک می گم :Party:

iignoree
April 28th, 2009, 23:02
iignoree 2 v 1 lord mysterious
قدم اول رو محکم برداشتم

Alfonso
April 28th, 2009, 23:04
Alfonso 2-0 Harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

shoroeno
April 28th, 2009, 23:09
یه سوال داشتم خدوت عزیزان میشه بگید چطور از بازی فیم گرفتید؟

خوب یکی هم جدول رو درست کنه که این قدر پست اعلام نیجه ها نداشته باشیم و تو جدول راحت بخونیم

Alfonso
April 28th, 2009, 23:14
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)جان..ایول به این برنامه بازی گزاشتنت...من دوشنبه بازی ندارم بعد واسه چهارشنبه باید در عرض بک ساعت دو تا بازی کنم؟؟

lord mysterious
April 29th, 2009, 01:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]توی document شما تمام بازیهاتون ذخیره شده
فقط کافیه اون ID بازیتون رو داشته باشین که اونم میشه از توی playback خود بازی در آورد(منبع : hamid reza ا)
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]قرار هم به همین کاره====شما پست دوم مراجعه کنین میبینین

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]شرمنده مشکل از کم دقتی من بود
ممنون تذکر دادین
تغییرات اعمال شد

ღtOrObCHeღ
April 29th, 2009, 19:47
:Cool: jupiter من منتظرم

ღtOrObCHeღ
April 29th, 2009, 20:18
ساعت 8.20 شد jupiter هم نيومد:Eyelashes:
-----------------------
ساعت 8.55 jupiter هم نيومد :abusiveness:
jupiter=0
torobche=2
موفق باشي:rose3:

lord mysterious
April 29th, 2009, 20:45
آخرین پست jupiter مربوط به 6 روز پیش بود و هنوز هم به این تایپیک سر نزده
اگه به بازی جمعه نرسه حذف میشه.

purya rj
April 29th, 2009, 21:25
mr master 2-1 purya rj

mr master
April 29th, 2009, 21:30
purya rj 1

mr master 2
در ادامه موفق باشی :rose3:

nextslit
April 29th, 2009, 22:15
من و harry بازی فرامون رو امروز انجام داديم و بنده 2-1 بازی رو بردم ، بازی بسيار سخت و حساسی بود :Ghelyon:

nextslit - harry

2 - 1

shoroeno
April 29th, 2009, 22:57
رقیب منم که انگار نیومده (حمید رضا)

هر تصمیم که بزرگان بگیرن همونو انجام می دم

راستی از بچه ها هر کسی بازی می کنه ای دی منو ادد کنه تو یاهو .تا راحتر پیداش کنم

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

lord mysterious
April 30th, 2009, 00:28
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
با توجه به اینکه حمید هماهنگ کرده بود و با شما هم همامنگ شد این بازی رو بعدا انجام میشه

Alfonso
April 30th, 2009, 21:06
Alfonso 2-0 lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

lord mysterious
April 30th, 2009, 21:07
پست 2 (جدول بازی ها) ویرایش شد

iignoree
April 30th, 2009, 21:32
iignoree 2 v nextslit jan 1
قدم دوم رو هم محکم برداشتم

nextslit
April 30th, 2009, 21:33
آقايون و خانوم های محترم ، من و iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) بازيمون رو امروز انجام داديم و بنده 2-1 اين بازی رو باختم .

iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) vs. nextslit

2 - 1

purya rj
May 1st, 2009, 20:55
تکلیف من چیه؟
این jupiter نیومد ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lord mysterious
May 1st, 2009, 20:58
jupiter از دور مسابقات حذف شد.........
امتیازی محاسبه نمیشود

ღtOrObCHeღ
May 1st, 2009, 21:18
بازي خوبي بود:friends:
torobche=2
master.of.8club=0
موفق باشي:flower:

hamid reza
May 1st, 2009, 21:53
مسابقه منو با shorono هر وقت میتونی بزار ، من فعلا مشکلی ندارم

البته به خودش چند بار تو یاهو پیغام دادم ولی هنوز خبری نشده.......

mr master
May 1st, 2009, 22:20
shorono
ساعت 10:20 حریف ما نیامد
هر وقت اومدی من آماده بازی هستم

shoroeno
May 2nd, 2009, 00:46
ببخشید بچه ها من یه مشکلی واسم پیش اومد نتونستم سر ساعت بیام

حالا هر وقت شما بگید بازی می کنم

یسا اگر نمی پذیری می تونید حذف بشم

ولی واقعا نشد

وگر نه من می اومدم مذاکره می کنم با رقیبم mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

hamid reza
May 2nd, 2009, 01:23
خوب خسته نباشید میگم به shorono جان بازی خوبی داشتم باهاش و 2-1 بردم..

hamid reza 2

shorono 1

بازی قبلیم خیلی حریفم قدر بود ، دعا میکنم باهاش نیافتین ، چون باختتون حتمیه.....90%......:mrgreen:

Alfonso
May 2nd, 2009, 14:30
iignoree جان با عرض پوزش.. کاری واسم پیش اومده که بعد از ظهر تا آخر شب نیستم... بازی رو فردا هر ساعتی که مایل هستی انجام بدیم

Aria
May 2nd, 2009, 16:12
آقا بازی من با harry جان :
2:0 من بردم :happy:
به دوست خوبم هم خسته نباشید می گم :clap2:
من و هری برای شب مشکل داشتیم و بازیمون رو عصر انجام دادیم

hamid reza
May 3rd, 2009, 16:34
سلام به همگی

بهتره این همه تو امضاتون بزارین :

lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما اون پست اول تاپیک و بهتره ویرایش کنی و آیدی هایی که دوستان

تو اون تاپیک اول داده بودن رو توش بزاری در ضمن این لینک دانلود بازی بیلیارد ترفندستان: لینک مستقیم از ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
رو هم به آخر پست اول اضافه کنی ......

کنفرانس یاهو بعد از برگزاری و اتمام این دور انجام میشه....

lord mysterious
May 3rd, 2009, 17:12
چدول نتایج تا الان آماده شد
منتظر تایید هری جان هستم
aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز بهت بر نخوره ها ولی قانونه
حتی بازیهای خودم هم دیدین حریفم تایید میکنه
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) خان فرمایش شما هم انجام شد
متاسفانه دیروز نتونستم بازیمو انجام بدم واسه همین هروقت nextslit بفرمایند آماده بازی هستم

Aria
May 3rd, 2009, 17:48
این بازی من با هری جان هستش :

iignoree
May 3rd, 2009, 17:54
من منتظر آقایان alfonso و aria هستم هرچه زودتر بیاید و من رو ببرید

iignoree
May 3rd, 2009, 18:22
بازی در اوج حساسیت بود و.....

iignoree 2 v1 alfonso
با درد گرفتم از بس قدمهامو محکم برداشتم

Alfonso
May 3rd, 2009, 18:23
به ایگنوره جان تبریک میگم بازی خیلی حساسی بود
البته من یک مشکل داشتم ولی به هر حال بازی خوبی بود

iignoree
May 3rd, 2009, 18:35
من الان بازیه اریا رو دیدم با هیئت داوران شور :biggrin:گذاشتیم و بازی رو تایید میکنم در ضمن یه کارت زرد به هری جان چون تایید نکرد:vahidrk: و ...
شخصا منتظر آریا جان هستم....

lord mysterious
May 3rd, 2009, 19:07
بازی رو خودمم دیدم
ممنون شما هم زحمت کشیدین
پست 2 ویرایش شد
منتظر nextslit هستم تا منم بازیمو انجام بدم
موفق باشید

ღtOrObCHeღ
May 3rd, 2009, 22:17
واي عجب بازي بود:heat:8O

خيلي خوب باختم:bottle:
MR MASTER=2
torobche=0:sorry:
:friends::flower:

purya rj
May 3rd, 2009, 22:19
purya rj 0 -2 shoroeno

lord mysterious
May 3rd, 2009, 22:35
nextslit 2 - dr.mysterious1

shoroeno
May 3rd, 2009, 23:17
خوب امشب 2تا بازی کردم

MR MASTER 2 ومن 0 باختم بابا ایول بازیش حرف نداره:vahidrk:

با purya rj 0 -2 shoroeno هم بردم

تا اینجای کار 3 بازی که 2 باخت و 1 برد داشتم

خوب شب همگی خوش:bedding:

iignoree
May 4th, 2009, 22:30
iignoree 2 v 0 harry_4553

Alfonso
May 4th, 2009, 23:53
آقا این حریف ما نیومد.. nextslit...... هماهنگ هم نکرده بود :Ghelyon:

lord mysterious
May 5th, 2009, 00:39
جالبه چون منم خودم یادم رفته بود.....

اگه وقت و حوصله داری بعدا انجام بده
ولی چون اولین بازی از جانب nextslit هم هست میشه چشمپوشی کرد
با هم تماس بگیرین و هماهنگ کنین
با توجه به اینکه ایشون همه بازیهاشون رو جلوتر انجام داده بودند حتمامشکلی پیش اومده

Aria
May 5th, 2009, 20:28
من و لرد جان :

من : 0
لرد جان : 2

موفق باشید

Aria
May 5th, 2009, 20:55
من و iignoree

من : 0
iignoree : 2

آقا یکی من رو طلسم کرده چون توی این دو تا بازی آخر همشون 2 به 0 بوده

hamid reza
May 5th, 2009, 21:47
سلام

من از Mr master باختم ...
بازیش عالیه.......

یعنی با هر دو تا که سخت بودم فعلا افتادم ، این چینش خیلی پارتی بازی شده توش ...... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

lord mysterious
May 5th, 2009, 22:05
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان چند چند؟
مسئولیتش با من نبوده

purya rj
May 5th, 2009, 22:14
2 -1 به تربچه باختم
purya rj 1-2 torobche

تا اینجا همه بازیامو باختم:hammerpc:
ولی دور بعد میترکونم:yess:

راست میگه اول کاری افتادیم تو چه گروهی..........

mr master
May 5th, 2009, 23:07
2 ...0 شد بازی
برای همه از جمله حمید رضا آرزوی موفقیت دارم

lord mysterious
May 6th, 2009, 11:53
پست 2 ویرایش شد
ببینین مشکلی نداشته باشه
در ضمن بعد ار بازی های گروهی کنفرانس داریم برای ادامه بازیها
دوستانی که در پست اول آیدی ندارن لطفا هر چه سریعتر ( و در صورت تمایل) ایدی خودشونو بدن تا اضافه کنیم)

iignoree
May 6th, 2009, 15:42
آی دی من: iignoree

purya rj
May 6th, 2009, 21:14
purya rj 2- 0 Master.of.8club)
:bliss:

ღtOrObCHeღ
May 7th, 2009, 21:54
shoroeno نيومده من 1 ساعت منتظرشم:vahidrk:

lord mysterious
May 7th, 2009, 22:23
نتیجه 3 بازی مونده و اعلام نشده
nextslit - alfoms0

alfons0 - aria8675

torobche - shoroeno

Aria
May 8th, 2009, 09:08
برای بازی ما Alfonso که نبود گفتم بزار با هاش هماهنگ کنم تا یک روز دیگه بازی کنیم:LoveStruck:
تا حالا هم دو تا پیام خصوصی بهش دادم که هیچ کدوم رو جواب نداده :Angry:
حالا این وسط تکلیف من چیه :thinking:

Alfonso
May 8th, 2009, 10:37
از همه ی بچه ها معذرت می خوام این دو روز اصلان خونه نبودم...شرمنده ....من از 6 به بعد هستم و مشکلی ندارم برای بازی با من هم هماهنگ کنید که کی میتونید بیاید

shoroeno
May 8th, 2009, 15:07
منم آماده هستم هر ساعتی که بگی تربچه جان

Aria
May 8th, 2009, 15:07
پس بازیمون باشه 6:15 دقیقه و اگه هر کدوم نیومدیم طبق قوانین عمل میشه.

ღtOrObCHeღ
May 8th, 2009, 16:18
همون ساعت 9 :wavesmile:

nextslit
May 8th, 2009, 16:43
من هم يک بازی عقب مانده دارم که اگه Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان آمدند انجام ميديم بازی رو .

Alfonso
May 8th, 2009, 16:57
سلام next جان من الان هستم .....

wsfcuks
May 8th, 2009, 17:28
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
id:wsfcuks

Alfonso
May 8th, 2009, 17:55
Alfonso 2 -1 nextslit

به next جان خسته نباشید میگم:rose3:...... بازیه خوبی بود....شانس اووردم:biggrin:

واقا از خودم نا امیدم روز به روز بازیم داره افت می کنه:crying::crazy:

دوره بعد قول می دم همه منو به برند :lol3:

nextslit
May 8th, 2009, 18:01
منم به Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خسته نباشيد ميگم ، بازی خوب و جوانمردانه بود :mrgreen:( fire play )
گر چند که ملغوب شدم ، ولی هرگز ما يوس نخواهم شد ...

Alfonso
May 8th, 2009, 19:22
Alfonso 2-0 aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

بازی خوبی بود..به آریا جان هم خسته نباشید میگم:bouquet2:

lord mysterious
May 8th, 2009, 20:28
به ترفندستان خوش آمدید
این یعنی چی؟
یعنی شما هم میخواین شرکت کنین؟
یا چیز دیگه ایه؟

hamid goli
May 8th, 2009, 20:30
سلام
من تازه عضو شدم.بلياردم بد نيست.چجوري ميتونم شركت كنم؟

ღtOrObCHeღ
May 8th, 2009, 21:37
shoroeno baz nayomad:sorry:taklife man chiye :sorry:

Aria
May 8th, 2009, 21:50
ME VS. ALFONSO

ME : 0
ALFONSO : 2

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] دور بعد با قدرت حضور پیدا خواهم کرد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

iignoree
May 8th, 2009, 23:23
دوست عزیز
دور بعدی که شروع بشه حتما خبرت میکنم

Alfonso
May 9th, 2009, 15:29
درود
میخواستم یک موضوعی رو مطرح کنم که اگه با موافقت کسری جان مدیر سایت و lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز بر گزار کننده ی مسابقات بیلیارد و همچنین دوستانی که در بیلیارد ترفندستان عضو هستند قرار بگیره ..یک دوره مسابقات بیلیارد با بازیکنان سایتmobilestan (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) انجام بدیم
Tarfandestan (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) VS Mobilestan (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
امروز اتفاقی با مدیره کل سایت موبایلستان آشنا شدم و قرار گذاشتیم که اگه مدیر سایت و همچنین بر گزار کننده ی مسابقات سایت ترفندستان و بر گزار کننده ی بازی در سایت موبایلستان قبول کنند بین دو سایت یک مسابقه انجام بشه ..که هم هیجان بیشتری داشته باشه و تعامل بین دو سایت بر قرار بشه وهم این بازی تو سایت ترفندستان کاملا جا بی افته...وقرار شد امشب خبره قبولی یا رد این پیشنهاد از طرف دو سایت رو من ومدیر سایته موبایلستان به هم بدیدم...حالا بستگی به نظر شما عزیزان داره

shoroeno
May 9th, 2009, 16:10
تربچه جان شما خودت بگو چه ساعتی میای منم همون ساعت میام دیگه
نمی شه بهت پیغام داد نه خصوصی نه عمومی

lord mysterious
May 9th, 2009, 17:15
شما احیانا با Designer صحبت کردین؟
از نظر من که مشکلی نیست و خوبه ولی من موقتم مسئول این بازیهام تا گرفتاری هری جان تموم بشه
با کسری هم صحبت کنین
اگه تصوبی شد من هستم
================================================== ======
جدول بازیها اصلاح و تکمیل شد
فقط بازی torobche مونده (به shoroeno حق میدم چون هیچ راه ارتباطی با ایشون نیست)

iignoree
May 9th, 2009, 20:11
منم کاملا موافقم
بازی های مرحله بعدی کی شروع میشه؟؟

shoroeno
May 9th, 2009, 21:04
تربچه جان من هستم بیا بازی کنیم

ღtOrObCHeღ
May 9th, 2009, 22:28
بازي خيلي خوبي بود:biggrin:
:flower:shoroeno=1
torobche=2
خسته نباشيد ولي من 2 شب منتظرت بودم كه الان من مقصر شناخته شدم:sorry:

shoroeno
May 9th, 2009, 22:31
2 تربچه و 1 من

باخت بدی بود:rose3:

بهش تبریک می گم ولی نمی دونم اون این همه بازیش خوبه چرا پوریا رو 2 - 1 شکست داد و من پوریا رو 2 - 0 بردم

دور بعد قوی تر می شم و داغونتون می کنم

می گم میشه یه ترفند هم واسش بسازیا

من ای دی و پسوردم رو می دم یکی از این بالایی ها اون به جای من بازی کنه :rosary:این جوری خیلی حال میده

purya rj
May 9th, 2009, 22:34
عزیزم مقصر چیه
بچه ها راست میگن پیغام بازدید کننده و خصوصیتو غیر فعال کردی نمیشه باهات مذاکره کرد خود منم همین مشکل رو داشتم

ببین حالا یه اوانسم میدیم قدر نمیدونن

lord mysterious
May 10th, 2009, 01:53
امتیاز بندی و برنامه کلی بازیها اعلام شد
نحوه محاسبه امتیاز:
در بازی های 2-0 : 3 امتیاز برای برنده و 0 امتیاز برای بازنده
در بازی های 2-1 : 2 امتیاز برای برنده و 1 امتیاز برای بازنده
زمان برگزاری مسابفات اعلام خواهد شد.
=================================
بازیها در نیمه نهایی و فینال به صورت 5 part برگذار خواهد شد.
به پست دوم مراجعه فرمایید.

lord mysterious
May 10th, 2009, 20:44
حالا که همه از نحوه چیدمان و امتیاز دهی آگاه شدن و اعتراضی هم نبوده برنامه بازیها رو میدم
برای اینکه یرنگردین عقب اینجا هم میزارم ولی با این حال پست دوم هم ویرایش شد

اگه دوست دارین بازیهای این مرحله هم به صورت 5 پارت برگذار بشه اعلام کنین
در صورت رضایت میتونین 5پارت بازی کنین

iignoree
May 10th, 2009, 21:29
دوستان چه 3 پارت چه پنج پارت من قهرمانم زیاد خودتونو درگیر نکنین
ولی حالا به خاطر شما 5 پارت

Alfonso
May 10th, 2009, 21:40
نه آقا 5 پارت خیلی زیاده چه خبره.....از گروه 5....6 نفره....... چهار تا اومدن بالا گفتیم اشکال نداره ولی دیگه تو مرحله ی یک چهارم
نهای دیگه 5 پارت واقعا زیاده ....مگه جام جهانیه که انقدر طولش میدید.....یا حساسش میکنید...!!!!

lord mysterious
May 10th, 2009, 22:05
فقط گفتم اگه خواستین
چیزی که نگفتم
گفتم نظر بدین

shoroeno
May 11th, 2009, 01:31
من با 5 پارت موافقم خیلی عالی هستش

lord mysterious
May 11th, 2009, 01:37
چون اینجا مرحله گروهی نیست و فقط برنده میره بالا هرکی دوست داره 5 پارت بازی کنه
من خودم با Mr master توافق کردیم 5 پارت بازی کنیم
ولی نیمه نهایی و فینال الزاما 5 پارت باید بازی بشه

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
May 11th, 2009, 17:22

lord mysterious
May 11th, 2009, 18:44
به ترفندستان خوش آمدید دوست عزیز
ممنونم از توجهتون
برای دور بعد حتما شما رو خبر می کنیم
در ضمت لطفا فینگیلیش تایپ نفرمایید(قوانین ترفندستان)

Aria
May 11th, 2009, 21:21
آقا من هم دور بعد هستم
راستی آی دی یاهو برای پست اول : aria8675

Jupiter
May 12th, 2009, 16:37
متاسفانه به خاطر مشکلاتی که برای سیستمم به وجود آمد نتونستم در مسابقه شرکت کنم واقعا متاسفم

امیدوارم مسابقه بعد ما رو هم شرکت بدید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

nextslit
May 12th, 2009, 18:06
اين دوره خيلی عجيب بود ، چطور شد که 4 نفر از گروه 5 نفری بالا اومدن ؟! بهتر بود که از هر گروه 2 نفر بالا ما مدند که حق اونايی که زحمت کشيدن و تمرين کردند خورده نشه .
من اصلاً از اين مدل راضی نيستم .

ღtOrObCHeღ
May 12th, 2009, 19:17
nextslit بازيمون 3 بارت باشه يا 5 بارت:bee:
من كه 3 بارت , حالا شما ؟ خبر بده:Winking:

purya rj
May 13th, 2009, 20:09
alfonso2-0purya rj

nextslit
May 13th, 2009, 22:02
دوستان من امروز بنا برر مشکلاتی که سيستم داره نميتونم بيلياردم رو اجرا کنم و ميتونيد حريف من رو برنده اعلام کنيد ، کاملاً راضی هستم .

lord mysterious
May 14th, 2009, 00:19
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) حان متاسفم ولی این قسمت به بعد رو دیگه مثل گروهی نمیخوام کش بدم
پست 2 ویرایش شد.
ممنون از همه به خاطر همکاریتون

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
May 14th, 2009, 13:18

Aria
May 14th, 2009, 16:21

سلام آقا این کیبوردت رو درست کن چون داری بر خلاف قوانین عمل می کنی
بعد هم خودم خبرت می کنم :love:

hamid reza
May 14th, 2009, 17:22

اينم آخرین ورژن برنامه enf2fa برايه شما که مشکله type دارين......

پسوورد:

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

lord mysterious
May 14th, 2009, 17:25
حمید جان این برنامه که دادی کار نمیکنه
در ضمن اینجا هم جاش نبود

lord mysterious
May 14th, 2009, 20:30
Mr master عزیز بنده را بردند

hamid reza
May 14th, 2009, 21:19
تا الان 7 نفر دانلود کردن حرف نزدن....[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

پس کجا جاش بود؟[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

iignoree
May 14th, 2009, 21:33
حریف محترم من نیومد
اگه اومدی یه تایم بده تا با هم بازی کنیم
ولی از این به بعد قبلش خبر بده تا اسکل نشیم

lord mysterious
May 14th, 2009, 23:30
تا فردا ظهر اگه shoroeno زمان مشخص کرد و تا فردا شب بازی انجام شد که مبارک باشه ولی در غیر این صورت iignoree میره بالا

shoroeno
May 15th, 2009, 11:05
ببخشید iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان

کامپیوترم خراب شد شد تو 1 روز 2 بار ویندوز روش عوض کردم تا الان درست شد

هر ساعتی بگید من هستم

shoroeno
May 15th, 2009, 20:23
ضمن تشکر از دوست عزیزم علی جان iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) بازی من و ایشون که یک بازی تنگاتنگی بود در عین ناباوری

shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 3- iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2 به نفع من به پایان رسید

البته حریف بعدیم واقعا بازیکن حرفه ای هستش که من امید وارم بازی خوبی بشه :uhum:

و الانم از این بازی در پوست خودم نمی گنجم :huya::yooya::dancing2:

lord mysterious
May 15th, 2009, 20:37
ممنون از همکاری همه دوستانم
پست دوم ویرایش شد
امیدوارم بازیهای خوبی داشته باشین
زمان بازیها هم اعلام شده

ولی اینجا هم میزارم برای راحتی دوستان

hamid reza
May 16th, 2009, 16:26
آلله یا Master.of.8club 2 یا وقتی ترفندستان میگریاند.........:evillaugh: (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

فقط به rate ها یه توجهی کنید.........

اینم شماره یک برای اونایی که ندیدن.....

الله یا master.of.8club (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)...........:menace: (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

(برای دیدن فیلم باید این بازی بر روی سیستم شما نصب باشد)

lord mysterious
May 16th, 2009, 16:34

حمید جان هر کسی ممکنه روز خوب و بد داشته باشه...
ولی کارت درسته تو
فقط اینقدر تمرین نکن دور بعد ما هم حرف واسه گفتن داشته باشیم
================================================== ==
دوستان واسه شب مشکلی ندارین؟
همتون میاین؟
منتظر نتایج هستم

mr master
May 16th, 2009, 20:39
ما اینجا یه بازی سر وقت انجام ندادیم
تا 9 اگه shoreono نیاد برد رو ثبت میکنم

الان ساعت 9:45 شده
دوره اول یه روز واستادم براش
احساس میکنم برای وقت بقیه ارزش قائل نیست
دیشب تو بازیش هم تذکر دادم که دیر نیاد
لطفا" نتیجه بازی رو ثبت کن لرد عزیز

shoroeno 0
mr master 3

ღtOrObCHeღ
May 16th, 2009, 20:49
اي بابا
حريف ما هم نيومده
تا 10 نيومدي منتظر نمي مونم ديكه:sorry:
-------------------------------------
hamon tor ke goftam ta 10 vaysadam
sharmande vaghean khaste shodam inja
in hame baghol
nemidonam shayadam man to gorohe bad ghola oftadam

lord mysterious
May 16th, 2009, 20:55
حق با شماهاست
من برنامه رو هم از قبل اعلام کردم که این مشکلات پیش نیاد

hamid reza
May 16th, 2009, 22:51
من اینجا یه چیز رو بازم یاداوری کنم که :

حریفتون اگه از قبل باهاتون یا مسئول برگزاری مسابقه هماهنگ کرد که خوب هیچ ولی اگه به هر دلیلی

نتونست هماهنگ کنه ، بازنده اعلام میشه اونم 2 بر 0 ( نه 3 بر صفر ) فوتبال نیست که....:دی

این قوانین فقط برای بهتر برگزار کردن مسابقه هست......

mr master
May 16th, 2009, 23:45

دوست من 5 پارت بوده
شما اطلاعاتت رو اپ دیت کن
: دی

shoroeno
May 17th, 2009, 00:44
حق با شما هاست

ولی وقتی بری تو یه شهری دیگه و کیف پولت رو گم بکنی :crying:و مجبور بشی 2 ساعت وایستی :dash: تا یکی از آشناهات به دادت برسه و این موقع برگردی خونه همین چیز ها رو هم داره :stretcher:

من واقعا بد شانسم:sorry:

حالا هر چی شما بگید درسته منم تابع قانونم:kap:

hamid reza
May 17th, 2009, 02:02
قابل توجه کسانی که فرت فرت pm میدادن که شانسی بود

افراد بالای 3000 و 2000 رو نشانه گرفتم، مواظب خودتون باشین حریف میطلبیم.....:ugly2:

Alfonso
May 17th, 2009, 14:35
دوستان شرمنده ..من مودمم سوخته بود واسه همین نتونستم بیام...حالا یکی به ما بگه چی کارییم:crazy:

Majid_4553
May 17th, 2009, 14:57
خب پس mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) فینالیست شدن. لرد جان سریعتر بزار بازی رو بریم دور بعد. :bottle:

shoroeno
May 17th, 2009, 16:17
اگه حذفیم بهمون خبر بدین دیگه:th_running1:

lord mysterious
May 17th, 2009, 16:45
بله متاسفانه حذف هستیم
برمانه بازی ها اینگونه ی
دوشنبه ساعت 8 شب فینال بزگذار میشه
قبلا با دو دوست گرامی هماهنگ شده(البته روزش نه ساعت)
در اولین فرصت هم عکی رو درست میکنم

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
May 17th, 2009, 22:05
اینطور که بوش میاد میخواد دور بعد کم کم شروع بشه....:Cool:

Aria
May 18th, 2009, 09:02
راستی اگه کسری این تاپیک رو دید جواب بده
اگه هم ندید یک نفر پیام بده بهش بگه که جایزه چی شد ؟
چون این دور منظم بود :hamham:

mr master
May 18th, 2009, 19:36
سلام
جهت اطلاع دوستان بازی من با تربچه ساعت 10:30 برگذار میشه

torobche 3
mr master2
بازی خوبی بود روبی

ღtOrObCHeღ
May 18th, 2009, 23:54
قربونت:drinks:
دسته اخر شانسي بود ها :ugly:
حق با تو بود
مرسي شروين جان :flower:
و
خسته نباشيد:shake2:

lord mysterious
May 19th, 2009, 00:16
ممنون از همتون به خاطر همکاری
از تمام دوستانم سپاسگذارم
ببخشید اگه باعث ناراحتی یا کدورت شدم

torobche عزیز قهرمانی رو به شما تبریک میگم

شاید دور بعد رو نتونم برگذار کنم و دوستانی هم میخوان از ما جدا بشن
به هر حال و در هر صورت منتظر نظراتتون هستم

Kasra
May 19th, 2009, 00:30
تبریک میگم به torobche17 جان که قهرمان مسابقات شدند و همچنین mr master جان که نایب قهرمان شدند. جوایز این دوستان به زودی اهدا خواهد شد.
همچنین جوایز نفرات برتر دور قبل نیز بهشون اهدا میشه.
با تشکر ار lord mysterious به دلیل زحماتی که در جهت برگزاری این دور کشیدند.

Aria
May 19th, 2009, 00:46
پس دور بعد رو کی مدریت می کنه ؟
به نظر من بدیم به mr master چون قهرمان شده بعدش هم همون جور که خیلی ها دیگه شرکت نمی کنن بعضی ها تازه می خوان شروع کنن باید برای اون ها هم یک جای شروعی باشه .

hamid reza
May 19th, 2009, 01:18
سلام دوستان

قهرمانی رو به Mr.Master جان تبریک میگم همینطور به torobche جان ....

از lord هم برای برگزاری این دور مسابقات و طراحی گرافیکی و وقتی که گذاشتن سپاس گزاریم.

از کسری جان هم ممنون ؛ بهتره برای نفر سوم هم جایزه ترتیب داده بشه...

و اما مدیریت دور بعد ؛

یادآوری کنم که این مسابقات کلا پایه گزارش Harry هست و این دور به صورت موقت به lord واگزار شده بود..

اگه این دور خود Harry نتونه باز برگزار کنه برگزار کننده دور Nextslit خواهد بود که یکی از کاندیدا های برگزاری دور قبل هم هست ...

{{از همتون برای شرکت در این دور سپاس گزاری میکنم ، همون طور که وعده داده بودیم قراره این بین مسابقه ای بین افراد ترفندستان و موبایستان برگزار بشه که با مدیریت اون سایت هم هماهنگ شده}}

بر همین اساس افراد اول تا سوم ترفندستان با منتخب گروه اونا مسابقه رو برگزار میکنن ، هماهنگی های لازم بزودی انجام میگیره...

در آخر هم برای یک کنفرانس دسته جمعی هم گفت و گویی داشته باشیم ؛ دوستانی که میخوان شرکت کنن Id هاشون توسط من Add میشه و در روز پنجشنبه همین همته ساعت 9 میتونیم با هم گفت و گو کنیم....

با تشکر...

lord mysterious
May 19th, 2009, 02:41
طبق صحبتی که با کسری جان داشتم
فرمودند که در آینده نه چندان دور این مسابقات هم انجمن مخصوص پیدا میکنه (البته به احتمال زیاد با
لیگ فوتبال در یک انجمن مشترک خواهد بود)

در مورد نفر سوم مسابفات هم بازی بین دوستانم alfons0 و shoroeno
برگذار بشه
البته با توافق طرفین ولی زمانش اطلاع داده بشه(و صد البته نتیجه)
برای دور بعد هم بهترین گزینه nextslit یا hamidreza هست که دور قبل هم اعلام آمادگی کرده بودند ولی من نذاشتم(همینجا عذر میخوام)
دوستان لطفا دیگه توی این کنفرانس تاخیر نداشته باشین
نمیدونم چقدر میدونین ولی torobche جان شاید دور بعد با ما نباشن به دلیل اینکه تمام حریف های ایشون تاخیر داشتن با بازی عفب افتاد
هر مشکل یا اشتباهی هم در بازی ها ، برنامه یا زمانبندی بود من رو ببخشید
ممنون از همکاری همه شما دوستان:thankyou::congratualtions:

Alfonso
May 19th, 2009, 11:25
آقا بازی من با shoroeno عزیز امشب ساعت 10

iignoree
May 19th, 2009, 12:25
ما که نبودیم ولی تبریک میگم به مستر مستر جان بابت قهرماتی
اما هنوزم بگم من از همتون بهترم:biggrin:
اگرهم میبینید باختم چون اون شب خودم نبودم و داداشم بازی کرد جای من:yes:
ولی با این حال از همه تشکر میکنم
(فقط مستر جان شما بازیتو با i.r.iran یادته؟
سعی کن همیشه به ایرانی بودنت افتخار کنی
جهت یاداوری اون بازیرو دو صفر باختی:biggrin:

Majid_4553
May 19th, 2009, 16:38

میگم این نتیجه بازی مگه نیست؟ پس چرا همه دارید به مستر تبریک میگید؟:help:

lord mysterious
May 19th, 2009, 18:36
نکته جالبی بود
تا الان دارم بهش میخندم من
جالبتر اینه که torobche هم تشکر کرده
من که پستمو اصلاح کردم
روبی واقعا ببخشید

mr master
May 19th, 2009, 19:18

داداش من نگفتم که همه بازی ها رو میبرم
فقط برای تفریح بازی میکنم
روزهایی بوده که به رنک صفر هم باختم روزهایی هم بوده که رنک 20000 هزار رو بردم
اون ای دی هم که میگی یادمه بازی کردم ولی یادم نیست چند چند شده و چی گفتم تو بازی
به هر حال بهش تبریک میگم که کار مهمی رو انجام داده

از لرد عزیز برای برگذاری و هری و کسری جان به خاطر حمایت از بازی تشکر میکنم
از دوستان جدیدم در ترفندستان هم عذر خواهی میکنم به خاطر همه چی
موفق و پیروز باشید

Alfonso
May 19th, 2009, 22:34
Alfonso 3-0 shoroeno

به shoroeno عزیز خسته نباشید میگم بازیه خوبی بود:rose3:
اگه این مودمه لعنتی نمی سوخت شاید ما هم فینالیست می شدیم:blink2:
در کل به همه ی بچه ها خسته نباشید می گم به تربچه جان هم تبریک میگم:ugly2:

lord mysterious
May 19th, 2009, 23:19
دوستان پست صفحه قبل رو پاک کردم و این رو گذاشتم
برای همه ترفندستانی ها

=================================
با این پست منم لیسانسه ترفندستان شدم
مبارکم باشه:Party::happy:

Aria
May 20th, 2009, 10:28

به هر چهار دوست عزیزمون
torobche (قهرمانی مسابقات)
mr master (نایب قهرمانی مسابقات)
Alfons0 (سومی مسابقات)
و lord mystories عزیز هم به دلیل لیسانسه شدن .
تبریک میگم :love: :birthday:

iignoree
May 20th, 2009, 20:54
دوستان این نظر سنجی زیاد مهم نیست.........
مهم اینه که بازی هابه خوبی و واقعا سر وقت برگزار بشه
اینکه کی برگزار کننده باشه مهم نیست مگه قراره چیکار کنه؟
میخواد تقلب کنه؟ خوب بکنه نهایت کاری که بخواد بکنه اینه که تو گروه بندی ها دستکاری کنه!!!!!!!
ولی در هر صورت به نظرم هری جان اگه وقت کافی داشته باشه که بهترین گزینه هست در غیر اینصورت همه ی بچه ها خوبن

lord mysterious
May 20th, 2009, 21:08
اون که درسته iignoree جان
ولی نمیخوام مثل ایئ دور بشه که چون میخواستم زود برگزار بشه خودم قبول کردم ولی
دوستان کمی با نحوه اجرا مخالفت کردند
در صورتی که در موارد با همین دوستان هم چه کم و چه زیاد مشورت شده بود
فقط منظورم این بود که دیگه حرف و حدیثی نباشه
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم

hamid reza
May 20th, 2009, 21:08
ببینم کی گفت من میخوام دور بعد رو برگزار کنم ؛ از دوستا خواهش میکنم رای ندین ......

دیشب طبق هماهنگی ها با Harry جان تصمیم بر این شد که این دور رو Nextslit برگزار کنه.

در ضمن مسابقات بین دو سایت به صورت رسمی و با مشارکت همگان بعد از امتحانات مدارس ( به گفته مدیر سایت موبایلستان) برگزار میشود..

با تشکر.

lord mysterious
May 20th, 2009, 23:46
دوستان این دوره تمام شد
برای ثبت نام به این تایپیک مراجعه بفرمایید.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Kasra
May 22nd, 2009, 14:26
جوایز کلیه دوستان اهدا شد.
جوایز نفرات اول تا سوم دور اول، نفرات اول تا سوم دور دوم و همچنین جوایز برگزارکنندگان این دو دور که میتونید در ویترین جوایز (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ببینید.

در خصوص نفر سوم دور قبل، چون مسابقه ای جهت انتخاب سومی برگزار نشده بود، از اونجا که در مرحله نیمه نهایی AhmadSH با نتیجه 0-2 باخته بود و nextslit با نتیجه 1-2 باخته بود، nextslit به دلیل اینکه با نتیجه بهتری باخته بود نفر سوم شد.