PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسط چند جمله ای و بسط تابع گویا به کمک استدلال ترکیبیاتی

gtm396
May 1st, 2009, 12:03
بسط چند جمله ای و بسط تابع گویا به کمک استدلال ترکیبیاتی
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
فرض کنید عبارت 1+x به توان n داده شده باشد در اینصورت ضرایب چند جمله ای حاصل چه چیزهایی هستند؟
اگر بجای n عدد منفی n- قرار گیرد چطور؟
استدلال ها واثبات های گوناگونی وجود دارد ولی ما در اینجا یک پاسخ با برهان ترکیبیاتی می آوریم.
بدین منظورفایل آموزشی با فرمت فلش تهیه شده است که از لینک زیر قابل دریافت است.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. 8%AA%DB%8C)

marmooz.exe
May 1st, 2009, 15:32
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

پهنای باندت تموم شده

gtm396
May 2nd, 2009, 07:09
من چکش کردم درسته

marmooz.exe
May 2nd, 2009, 15:38
بابا همین جا آپ کن دیگه امروز درست شده ولی تا عصر دانلود زیاد شه باز پهنات تموم میشه

gtm396
May 2nd, 2009, 17:29
خوب شما زحمتشو کشیدی ممنون
در مورد اینجا آپ کردن باید بگم که من از دیال آپ استفاده میکنم بخاطر همین یه جا آپلود میکنم بعد توی سایت های آفتابگردان ، نشریه ریاضی و ترفندستان و خلاصه هر سایتی که این زمینه ها فراهم باشه همون لینک رو میدم و دوستان گل مثل شما هم اینها رو به صورت لینک تو دنیای اینترنت پخش میکنن.ازت ممنونم
من که خودم از کمک کردن به شما دوستان احساس خوشحالی میکنم.
اکثر این آموزشها رو بنا به تماس دوستان در صفحه شخصی یا ایمیل یا نظر در وبلاگم تهیه میکنم.