PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:: تولبار جديد ترفندستان سازگار با آخرين ورژن Firefox , اينترنت اکسپلور و Safari ::.

nextslit
May 11th, 2009, 15:52
درود به همه دوستان

ورژن جديد تولبار ترفندستان هم اکنون در اختيار شماست لطفاً امتهان کنيد و نظرات و پيشنهادات خود را بگوييد ، اين تولبار با تمامی ورژن های Firefox سازگار است .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

فايل پيوست رو دانلود کنيد و مرور گر خود رو باز کنيد ، ( فايل رو از حالت فشرده خارج کنيد ) و سپس فايل nextslit.xpi رو در آدرس بار مرورگر درگ کنيد و مثل ديگر افزونه های فاير فوکس نصب کنيد .
موفق باشيد .

لينک مستقيم نصب تولبار ترفندستان

Download : Firefox Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Download : Safari Mac Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Download : Internet Explorer Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

nextslit
May 11th, 2009, 19:03
دوستان تولبار ترفندستان برای internet explore هم حاضر شد ، فايل nextslit.exe رو دانلود و سپس نصب کنيد .

H.Trst
May 11th, 2009, 19:57
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان
از زحمتی که کشیدی تشکر می کنم. تولبار خوبی هست.
از نظر من چند تا اصلاحیه اگر انجام بدی تولبار بی نظیری میشه. البته فقط پیشنهاد می کنم و قصد این رو ندارم که زحمت شما رو زیر سوال ببرم.
1- قسمت سرچ رو طوری درست کن که فقط توی انجمن ترفندستان جستجو کنه نه توی گوگل چون هر کسی که جستجویی رو بخواد انجام بده اصولا مطالب سایت رو می خواد جستجو کنه.
2- یه لیسباکس بگذار که قسمتهای مختلف انجمن رو داشته باشه. اگر از نسخه قبلی تولبار سایت که بنده درست کرده بودم استفاده کرده باشی منظور من رو می فهمی و از این طریق خیلی راحت میشه به قسمتهای مختلف سایت دسترسی داشت.
3- لیست موضوعات مشترک شده رو توی بخش کنترل پنل اگر قرار بدی فکر می کنم بهتره.

باز هم به نوبه خودم از جنابعالی تشکر می کنم.

nextslit
May 11th, 2009, 21:01
دوستان عزيز به پيشنهاد H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اين تغيراتی که در شکل ميبينيد اعمال شد .
گزينه سرچ در سايت افزوده شد .
و ساير بخش های فروم .

دوستان gadget يوتوب هم اضافه شد ، طوری که شما ميتونيد در يوتوب سرچ کنيد و کليپ ها رو تماشا کنيد بدون اينکه مجبور به باز کردن youtube.com بشيد .

باز هم منتظر پيشنهاد های شما هستم .

nextslit
May 11th, 2009, 22:36
فکر ميکنم ديگه همه بخش ها اضافه شد :Ghelyon:
باز هم اگر چيزی کم و کثر داره لطفاً بگيد تا اصلاح بشه .

Kasra
May 11th, 2009, 23:31
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دیگه واقعأ مشخصه زحمتی که پای این کار کشیدید و نیازی به گفتن ما هم نیست.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] هم پاسداشت کوچکی به ازای این کاره.
جا داره H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز هم به خاطر ساخت نسخه قبلی این نوار ابزار برای ترفندستان تشکر کنیم.

nextslit
May 11th, 2009, 23:44
کسری جان بسيار سپاسگزارم از لطفت :LoveStruck: اميدوارم که لياقت اين جايزه رو داشته باشم .

Afshin_R
May 11th, 2009, 23:49
nextslit جان مبارک حاجی.شما ارزش بیشتر از اینارو داری.شاگردتیم.همیشه باشی.

دست کسرا جان هم درد نکنه.

nextslit
May 12th, 2009, 04:31
دوستان عزيز يکسری تغيرات در ظاهر و کيفيت گرافيکی آيکون ها اعمال شد و لينک باکس هم اضافه شد به همراه چند تغير جزئی ديگر .
در منوی لينک باکس ميشه لينک های مفيد فراوانی قرار داد ، شما ميتونيد پيشنهاد خودتون رو بديد تا اضافه کنيم ، مثلاً تاپيک های مهم ( ليگ فوتبال يا ليگ بيليارد ترفندستان ؟! ) و يا ايده های ديگر ؟:Thinking:

تغيرات به روايت تصوير :

marmooz.exe
May 12th, 2009, 04:59
میشه یه توضیح در باره ی نحوه ی ساختش بدید؟

رضا
May 12th, 2009, 07:00
سلام برادر
ممنون خيلي توپ شده
ولي براي گوگل كروم چه بايد كرد :(
من از اين مرورگر براي ترفندستان استفاده ميكنم

marmooz.exe
May 12th, 2009, 13:40
تو قسمت add-ons فایر فاکس قسمت تولبارها معرفیش کنید

mohsen-af
May 12th, 2009, 14:36
اقا دستت درد نکنه

خدا خیرت بده

هر چی تشکر کنم کمه

به درد من یکی خیلی خورد

راستی marmooz.exe عزیز مگه در قسمت add-ons نیست؟؟

marmooz.exe
May 12th, 2009, 15:19
من ندیدم

nextslit
May 12th, 2009, 15:58
از ديشب تا به حال در حال آپلود شدن تو سايت mozilla ست ولی چون حجمش سنگينی داره
هنوز داره لود ميشه، بايد جز به جز برسسی بشه .
در مورد نحوه ساختش هم :
host / domain /سليقه / الباقی هم حوصله .

Arman
May 12th, 2009, 20:23
آقا خیلی زحمت کشیدی...خسته نباشی.

در کل خیلی ممنون.

یک مشکل کوچک:

قابلیت drag & drop بین آیکن های موجود وجود نداره.

nextslit
May 12th, 2009, 20:42
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

آرمان جان امکان edit برای يوز ها موجود نيست ، و اگر اين قابليت رو فعال کنم مشکلاتی پيش خواهد آمد .
اين تولبار بر اساس استانداردای جهانی ارنج شده :mrgreen:
---------------------------------------------------------------------------

يه نکته ديگه هم ميخواستم بگم ، قابليت اضافه کردن يک چت روم کامل و امن رو هم داره اين تولبار ، ولی تا اونجايی که من ميدونم کسری جان نظر چندان مثبتی نداره ، ولی اگه دستور بده يه چت رو کامل و زيبا ميتونم به اين تولبار اضافه کنم .

Arman
May 12th, 2009, 21:00
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]:abusive :

آقا چه مشکلاتی چه دوغی...:mrgreen:

ممنون.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]کار جالبیه.

خوبه ولی همونطور که گفتی نطر کسری جان هست.

علیرضا(ناجی) هم فکر کنم قبلا قصد داشته این کارو بکنه که پذیرفته نشده.

nextslit
May 12th, 2009, 23:00
دوستان ميخواستم بپرسم کسی وقتش رو داره يه بنر واسه اين تولبار بسازه ؟ يک طرح شيک !؟ و در سايزی استاندارد !؟

mohsen-af
May 12th, 2009, 23:32
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مطمئنی ؟؟؟
از من که هست

nextslit
May 13th, 2009, 04:11
قابليت جديد :

اضافه شدن ليست کاربران فعال انجمن .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

nextslit
May 13th, 2009, 16:27
دوستان عزيز ميبخشيد اگه کمی پست زياد ميدم اينجا ولی خوب هدف جز پيشبرد و بهبود چيز ديگری نيست .

يه سری تغيرات اساسی صورت گرفت و همه چيز سر جای خود قرار گرفت ، کليد ها به منو تبديل شدند و دسترسی بخشهای انجمن خيلی راحتر از پيش شده .

تصاويری که آپلود کردم گويای همه چيز است .

و در ضمن آماری از ميزان استفاده و رشد اين تولبار رو هم پیوست کردم که ميتونيد مشاهده کنيد ، ولی هنوز خيلی از دوستان نصب نکردند !!! کلاً در حال حاضر 24 نفر اين تولبار رو نصب کردند ( از اون 120 نفری که دانلود کردند !!! :sigh:)

Jupiter
May 14th, 2009, 10:40
در قسمت متولدین امروز ، متولدین 2 روز پیش نشان داده میشه

nextslit
May 14th, 2009, 18:37
ممنونم Jupiter (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان به زودی حل ميشه .

nextslit
May 21st, 2009, 21:02
آخرين بخش اضافه شده به تولبار :

ترفندها

مشاهده RSS Feed ترفندها

marmooz.exe
June 7th, 2009, 03:16
سوال داشتم شما چطور تو بعضی از قسمتها مثل وبلاگ دو بخشی گذاشتید یعنی یه فلش هست که روش کلیک کنیم میاد پایین ویکی هم روش کلیک کنیم وبلاگ ها میان

black.shadow
June 17th, 2009, 17:02
nextslit جان از عکسهای برنامه معلومه خیلی بدرد بخوره ولی اگه بخوام روی اپرا بیارمش باید چکار کنم؟ و چجوری میتونم اونو نصبش کنم

nextslit
June 17th, 2009, 17:34
نه دوست من اين تولبار مخصوص فايرفوکس و اينترنت اکسپلور ميباشد .

راستش من زياد اهل ديگر مرورگر ها نيستم ولی اگر درصدی قابل قبول درخواست تولبار برای ديگر مرور گر ها رو بدن ميتونم برم دنبالش و يه کارايی بکنم .

marmooz.exe
June 17th, 2009, 19:52
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خیلی ممنونم که به این زودی به سوالم جوا دادید:msgreen:

nextslit
June 29th, 2009, 01:15
درود

تولبار ترفندستان برای مرور Safari ، سازگار با آخرين ورژن هم اکنون حاضر است .

موفق باشيد .

ترفندخانه
June 29th, 2009, 12:19
سلام

مرسی nextslit جان :kiss: . عالیه . سافاری بهترین مرورگره . حالا می شه گفت یه حال درست و حسابی به ترفندستان داده شده !!! :kiss:

اگه می شه واسه بقیه مرورگرها هم طراحی کن ، مثل گوگل کروم ...

اصلا یه تایپیک بذار واسه آموزش ساخت تولبار . خیلی چیز خوبیه تولبار .
اگه بذاری ممنون می شم . شما که این همه به ما لطف کردین ، این لطف رو هم بکنین .

ترفندخانه
July 2nd, 2009, 15:56
آقا راستی نحوه ی استفاده از تولبار ترفندستان برای سافاری رو بگین لطفا !!!

من که هر چی می کنم نمی شه .

با تشکر .

مهندس بهزاد انصاری
July 6th, 2009, 16:44
یه چیز جزئی و کوچولو رو از قلم انداختی.....
صفحه Profile کاربران رو جا انداختی....

marmooz.exe
July 16th, 2009, 17:29
بهزاد جان امکانش نیست چون هرکاربری پروفایلش یک لینک اختصاصی داره

مهندس بهزاد انصاری
July 16th, 2009, 18:05
اون که بله ولی خوب میشه تو Toolbar Option لینک هر کاربر رو براش بشه تعریف کرد....
مثلا تو Toolbar Option یه بخشی رو برای لینک صفحه شخصی کاربر در نظر گرفت.و با ست کردن این بخش با کلیک بر روی مثلا دکمه صفحه شخصی شما به لینکی که داده بودید ارجاع داده خواهید شد....
فکر نکنم کار سختی باشه....البته من چیزی از برنامه نویسی حالیم نیست ولی فکر نکنم نشد نداشته باشه.
اگه اینطور بود پس دکمه کنترل پنل شما هم قطعا نبود....
الان رو دکمه کنترل پنل شما که کلیک میکنم میره تو صفحه کنترل خودم.....پس حتما برای این صفحه شخصی هم میشه همچین مانوری داد...

nextslit
July 17th, 2009, 01:48

بهزاد جان اين کار شدنی نيست ، همونطور که ميدونی پروفايل هر شخص لينک خاص خودش رو داره ، مثلاً لينک پروفايل من :

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

بدين ترتيب اگه بخوام لينک گزاری کنم بايد واسه همه کاربران يه لينک اختصاص بدم که اين کار شدنی نيست !

کنترل پنل با پروفايل فرق ميکنه ، لينکش اينه [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] که اگه لوگين کنيد به صورت اتومات به صفهه کنترل پنل خودتون منتقل ميشيد .

دوست عزيز من به شخصه تولبار رو از طريق MaC به راحتی روی safari نصب کردم ، ولی از طريق windows های ديگه رو تست ميزنم و نحوه نصب رو به اطلاعتون ميرسونم .

مهندس بهزاد انصاری
July 17th, 2009, 03:08
خوب نه دیگه هر کاربری تو toolbar option بیاد Link member خودش رو ست کنه.
مثلا Link member خودم اینه :
این آدرس رو تو آپشن تولبار وارد میکنم تا هر وقت رو دکمه مربوطه کلیک کردم بره تو پروفایل خودم.....

nextslit
July 17th, 2009, 03:17

ولی تو toolbar Option همچين قابليتی وجود نداره :×:

مهندس بهزاد انصاری
July 17th, 2009, 04:11
منم میدونم همچین قابلیتی نداره.... :advice:
برای همین میگم که سریع اقدام کنی...

hobollah
July 17th, 2009, 09:47
اگه ميشه آخرين ورژن اين تولبار رو در صفحه ورودی فروم قرار بديد ، من نفهميدم آخرين ورژن کدومه!!

پيشاپيش از پاسخ شما متشکرم
Hobollah

marmooz.exe
July 17th, 2009, 12:53
ایشون که برنامه براش ننوشته فقط از سایت conduit.com استفاده کردند

hobollah
July 17th, 2009, 15:32
اين که من گفتم عملی نيست؟ کسی نظری نداره؟ تاييد/رد :delay:

با تشکر
Hobollah

marmooz.exe
July 17th, 2009, 20:01
آخرین ورژن همونی هست که تو پست اول معرفی کردند

مهندس بهزاد انصاری
July 17th, 2009, 21:47
یعنی چی از این سایته استفاده کرده....مگه این سایته چی هست؟
من فکر کردم خود ممد این تولبار رو نوشته....
ممد.... مرموز چی میگه.......مگه خودت ننوشتی؟

ترفندخانه
July 17th, 2009, 23:43
بهزاد انصاری جان ، سایت conduit.com سایتیه که تو اون می تونین برای سایت مورد نظر خودتون تولبار بسازین . ولی در سایت conduit.com فقط و فقط می شه برای مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس تولبار ساخت و برای مرورگرهای دیگه مثل گوگل کروم و سافاری و ... نمی شه از طریق سایت conduit.com تولبار ساخت . راستش من خودمم نمی دونم چه جوری باید برای مرورگرهای گوگل کروم و سافاری و اپرا تولبار ساخت ! کسی می تونه در این مورد راهنمایی کنه ؟ چون 3 تا مرورگر پر سرعت جهان هم همین سه تاییه که گفتم وگرنه اینترنت اکسپلورر دیگه عمرش رو داده به شما !!!

ترفندخانه
July 17th, 2009, 23:53

ممنون nextslit جان ، لطفا تستش کنید !!! چون سافاری یه مروگره جدیده و همه کسی ( از جمله خود من که ازش استفاده می کنم ! ) قلقشو بلد نیست . برای مرورگر سافاری خیلی خیلی کم تولبار و یا پلاگین نوشته شده که همون طور که گفتم به دلیل نو بودن این مروگره . بنابراین در واقع شما سایت ترفندستان رو دز لیست اولین سایت های تولبار دار برای سافاری! قرار دادین . پس خیلی حیفه اگه نحوه ی استفاده ازش رو نگین .

با تشکر ویژه از شما دوست گرامی .

MP 3
July 19th, 2009, 15:06
بابا تولبار سافاری چطوری کار می کنه

marmooz.exe
July 21st, 2009, 06:29
اگر ممکنه ارسالهای امروز (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رو هم اظافه کنید

TVA - Security 7
July 24th, 2009, 14:44
واسه اپرا هم تولبار بذارید(خداییش اپرا از سافاری خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــلی بهتره!)

nextslit
September 5th, 2009, 09:26

نسخه safari در حال حاضر فقط بر روی mac قابل استفاده است .

TVA - Security 7
September 5th, 2009, 15:03
کسی نیست واسه اپرا تولبار بذاره(آخه اینترنت اکسپلورر هم مرورگر که واسش تولبار میذارین؟نه خداییش مرورگره؟قوزمیت ترین مرورگر دنیا ...تازه مایکروسافت گفته سرعتش دو برار و نیم بقیه ی مرورگر هاست...)

lord mysterious
December 17th, 2009, 14:44
هنوز راهی برای نصب این روی سافاری نیست؟!؟!؟!؟!؟!؟

MP 3
December 18th, 2009, 22:00
چرارهشم اینه که با سافاری دانلودش کنی نه با چیز دیگه مثل idm

lord mysterious
December 18th, 2009, 22:11
خب چطور نصبش کنم

nextslit
January 24th, 2010, 21:45
دوستان ميدونيد که به هنگام آپگريد به نسخه 3.6 فايرفوکس تولبار از کار مييفته ، کافيست تا پس از آپگريد کردن به ورژن جديد اقدام به نصب مجدد تولبار کنيد .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

lord mysterious
January 24th, 2010, 22:01
هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر میتونم بهش وابسته بشم
ممنون ممدجان
فقط میشه فایلش رو هم لطف کنی چون میخوام داشته باشم

nextslit
January 24th, 2010, 22:10
خواهش ميکنم شهاب جان ، اينم از فايل

TVA - Security 7
January 26th, 2010, 18:49
nextslit جان هنوز این تولبار رو واسه اپرا درست نکردی؟...

lord mysterious
January 26th, 2010, 19:49
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اپدیت شد؟
بعضی از ایکونها تغییر کرده برای این میپرسم

nextslit
January 26th, 2010, 19:57
يکسری تغيرات در ظاهر تولبار اعمال شد که اميدوارم مورد پسند دوستان قرار بگيره .

nextslit
January 26th, 2010, 20:17
اينم از آمار مصرف تولبار در چند مدت اخير ، گفتم شايد واستون جالب باشه :Winking:

badrang
March 16th, 2010, 19:25
این تولبار ظاهراً با فایرفاکس 3.6 سازگار نیس!

nextslit
March 16th, 2010, 19:39
تو اين پست اشاره کردم ، يکبار uninstall و سپس مجدداً نصب کنيد .

55 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Ma3ouD
June 4th, 2010, 22:56

چجوری این تولبار را روی سفاری نصب کنم؟
ممنون

amirmohammad_75
August 2nd, 2010, 20:28
من نمی تونم اینو نصب کنم . وقتی روی فایرفاکس نصب می کنم می گه فایرفاکس رو رستارت کن وقتی رستارت می کنم هیچ تغییری نمی بینم

Nesho
August 14th, 2010, 05:17
سلام بر دوستان کسی میدونه که چطور میشه این تولبار رو روی سافاری نصب کرد؟؟؟

Nesho
August 14th, 2010, 07:03
چرا این تولبار رو اینترنت اکسپلورر8 نصب نمیشه یعنی نصب وفعال شده ولی نشون میده؟؟؟

hibme
September 9th, 2010, 13:32
سلام
من ويدوزم رو عوض كردم
متاسفانه تولبارم پاك شده و الان هم بدليل لطف مسئولين برام باز نميشه
ميشه يكي اونو برام رو يه سايت كه مسدود نباشه ابلود كنه تا من بگيرمش
مخصوص فايرفاكس باشه
ممنون

nextslit
September 19th, 2010, 11:49

Firefox (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Mirror (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Internet Explorer (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Mirror (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Safari Mac version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

زیر آدرس بار راست کلیک کنید و نمایش تولبار رو با تیک زدن فعال کنید

amirmohammad_75
September 20th, 2010, 08:19
nextslit Toolbar 2.0.3.0 could not be installed because it is not compatible with Firefox 3.6.8.

nextslit
September 20th, 2010, 23:34

از لینک زیر استفاده کنید.

dispostable
September 21st, 2010, 00:00
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز از زحمتی که کشیدی ممنونم فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینکه گزارش زنده (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رو به این تولبار اضافه کنی.
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

arian.a
September 21st, 2010, 18:38
این تولبار برای Mozilla fire fox 4.0 beta 6 عمل نمیکند و ارور میدهد

amirmohammad_75
September 21st, 2010, 18:46
*****ه

arian.a
September 21st, 2010, 19:12
بابا آدرس ف -ی - ل -*ت -ر -ه اگه در کامپیوتر داریش لطفا برام در سایت ترفندستان آپلودش کن

arian.a
September 21st, 2010, 21:24
My Ness جان به درستی نصب شد ولی تغییری در فایر فاکس ایجاد نشد باید چه کار کنم تا تغییرات ظاهر شوند فایر فاکس را باز و بسته کردم. تصویر فایر فاکس را هم ضمیمه کردم

dispostable
September 21st, 2010, 22:12
فکر می کنم برای نسخه 4 به بالا فایرفاکس کار نمیکنه این تولبار.(شاید...)

arian.a
September 21st, 2010, 22:16
پس از جناب nextslit خواهش میکنم که این تولبار را برای ورژن Mozilla fire fox 4.0 beta 6 بسازند.

nextslit
September 21st, 2010, 23:04
دوستان این تولبار با ورژن بتا ۴ نیز سازگاره ، همانطور که تو شکل میبینید بنده روی آخرین ورژن تستش کردم .

از این پس میتونید از لینک مستقیم زیر استفاده کنید اگه آدرس اصلی *****ه، سعی میکنم که مرتب آپدیت کنم به آخرین ورژن ، دوستان فقط از این آدرس استفاده کنید !

Download : Firefox Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Download : Safari Mac Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Download : Internet Explorer Version (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

arian.a
September 22nd, 2010, 06:35
نمیدونم چرا برای من عمل نمیکنه منم دقیقا همین ورژن فایر فاکس را دارم نمیدونم چرا نصب میشه ولی بعد از restart فایرفاکس هیچ تغییری در اون اظافه نمیشه

nextslit
December 25th, 2010, 18:14
تولبار ترفندستان به روز شد، جهت دانلود به پست اول (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)رجوع کنید.

smhf
May 7th, 2011, 17:33
سلام تولبار به گفته خودش رو ورژن 4.0.1 فایرفکس با هاش کامپتیل نیست مال ie هم که خواستم دانلود کنم فایل html می ده بهم لطفاً چک کنید یک سوال دیگه که شاید مربوط به اینجا نباشه اما ممنون می شم راهنمایی بفرمائید طبق عکس که می گذارم فایرفکس بعد این که روش دوبار کلیک می کنم ارور می ده من فایرفکسم رو آپدیت کردم ممنون می شم راهنمایی کنید

your-roz
June 6th, 2011, 14:46

دوسته من لينكش خرابه همش ارور ميده ولي نمي دونم چرا .
اگه امنكانش هست يه بار ديگه چكش كن لطفا فكر كنم لينكش ايراد داره .
موفق باشي

your-roz
November 21st, 2011, 20:17
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزيز برا ور‍ن آخر فاير فاكس هم داري اين تولبارو ؟ يا همين نصب ميشه ؟

Inner Sanctum
November 21st, 2011, 20:36
لطفا یه بار دیگه قرار بدین از رو هاست پاک شده

majidhmt
June 24th, 2012, 18:15
سلام
من این تولبار رو دریافت کردم بعد ادد کردم تو مرورگر این پیغام برام داد

حالا چیکار کنم؟

your-roz
June 24th, 2012, 22:09

كار خاصي نميخواد بكني اين ورژن از تولبار براي ورژن 13 فايرفاكس نيست و نميتوني كاري كني مگر اينكه همين دوستمون كه اين تولبارو ساخته خودش يه دستي توش ببره .

majidhmt
June 24th, 2012, 22:33

نباید اینجوری باشه
ورژن موزیلا فیرفاکس هر روز یا شایدم هر ماه تغییر کنه این تولبار باید بروز بشه تا ما راحت باشیم الکی که نیست بریم ورژن 4 نصب کنیم

milad.pm
June 24th, 2012, 22:33
تا دوست عزیزمون درست کنن از این تولبار استفاده کنید
عکسش هم اینجوری میشه

majidhmt
June 24th, 2012, 22:41
:thankyou2:

راستی یه نوار ابزار دیگه داشتم بنام برترین ها بود نصب بود وقتی اینو نصب کردم اونم پاک شد چرا؟ :cryng 2:

milad.pm
June 24th, 2012, 22:50
فکر نمی کنم پاک شده باشه ! فقط غیر فعال شده از قسمت افزونه ها فقط یکیش رو میتونید فعال کنید فکر کنم !

majidhmt
June 25th, 2012, 14:26

داداش چک کردم نیست حالا دوباره ترفندستان هم نصب کرم برترینها برام پاک شد :cryng 2:

your-roz
June 25th, 2012, 22:10
منم كه همينو گفتم :mrgreen:

majidhmt
October 3rd, 2012, 00:22
سلام
من تولبار برای اکسپلور 9 نصب کردم نمی دونم چرا از آخرین ارسال های فروم نمایش داده نمیشه انگار مال یک هفته پیش بود باقی مانده !!!!!!!