PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور سوم مسابقات بیلیارد ترفندستان

nextslit
May 20th, 2009, 22:27
نوشته اصلی توسط harry_4553 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

با سلام خدمت بروبچ ترفندستان

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قصد دارم تو این تاپیک مسابقان بیلیارد آنلاین راه بندازم البته بستگی به علاقه مندی شما دوستان داره
هر کس علاقه مند به شرکت در این بازی هاست میتونه ابتدا از لینک زیر آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنه
لینک دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)از سرور سایت اصلی با حجم 27 مگابایت
بازی از گرافیک و فیزیک خیلی خوبی برخورداره [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و بازی کردن خیلی راحته ترجیحا ADSL دار ها توصیه میکنم اما بازی با دیال آپ هم به راحتی اجرا میشه پس نگران نباشید اگر اینترنت پر سرعت ندارید
برای شروع بازی بعد از نصب باید یک اکانت بسازید و عضو شوید که از ساخت اکانت ترفندستان راحت تره :bedding:
بعد از ساخت اکانت برای شرکت در جام ترفندستان باید نام کاربری در بازی خودتونو اینجا قرار بدید

این بازی ها به صورت 3Part برگذار میشه و در ادامه جزعیات بیشتری رو قرار میدم
امیدوارم با این مسابقه لحظات خوشی رو با دوستان عزیز داشته باشیم :uglyadvice:

برای دوستانی که با دانلود بازی مشکل دارند

لینک دانلود بازی بیلیارد ترفندستان: لینک مستقیم از ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قوانین مسابقات

توجه : نکته مهم
این عکس که میذارم نوع استاندارد بازیه که در مسابقات باید رعایت کنید

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اگر پول کم دارید با توافق حریف میتونید مبلغ بازی Stake رو کم کنید ولی مجاز به تغییر بقیه آیتم ها نیستید
3 پارت همون بخش بالاس که نوشته Match 3 Frame که با کلیک روی اون وارد بخش 3 پارت میشین
در این بخش بازی بازیکن ها سه بار با هم بازی خواهند کرد هر کس 2 بازی رو ببره برنده کل بازی هستش
اگه دوبار پی در پی ببره دیگه بازی سومی در کار نیست

- بعد از برد در هر بازی باید نتیجه بازی و تعداد رو (که مثلا 2-0 بردید یا 2-1 ) در این تاپیک حتما در همون شب اعلام کنید .
- در صورتی که یکی از بازیکن ها DisConnect بشه از بازی به هر دلیلی که باشه اگر در پارت اول باشه بازی دوباره تکرار میشه و در صورت تکرار بازیکن بازنده اعلام میشه اما اگر در پارت 2 یا 3 باشه نتیجه پارت های قبل محفوظه و پارت بعدی برگزار میشه .
باز هم تکرار میکنم این کار در صورتی است که قطع ارتباط فقط یکبار تکرار شود سعی کنید در موقع بازی از دانلود و باز کردن صفحه Browser خودداری کنید تا بازی روان اجرا بشه
- برای اینکه بعد از برد یا دیسکانکت حریف حقتون ضایع نشه سیو بازی رو که در مسیر زیر است حتما در فولدری نگه دارید تا در صورت مشکل برای من ارسال کنید و در آخر بازی از بردتون Screenshot بگیرید .
- بازی ها در وقت تعیین شده برگزار میشود که روز قبل بازی از این تاپیک اعلام خواهد شد .
- بچه هایی که نمیتونن غیر از یک روز خاص بازی کنن باید قبل از زمان بازیشون با حریفانشون هماهنگ کنن تا زمان دیگری بازی کنن در صورتی که هماهنگ نشه بازنده خواهند بود و حذف میشن و حریف به دور بعد میره .

- در صورتي كه در وقت تعيين شده براي بازي يكي از بازيكنان حضور پيدا نكرد بازيكن ديگر بايد 15 دقيقه منتظر بماند بعد از ان بيايد ونيامدن حريف را در اين تاپيك ثبت كند تا برنده بازي شناخته شود اگر ثبت نكند بازي بدون نتيجه وامتياز خواهد بود .
مثلا اگر زمان بازی 8:00 شب است تا 8:15 حریف نیامد و تماس هم نگرفت بنده بازی باید تا آخر همان روز اعلام کند اگر اعلام نشه هر دو حذف میشن .
- کسانی که تازه اومدن بگم برای بازی برین تو 3 پارت که تو بازی نوشته match 3 frame رو اون کلیک بزنین اگه اسم حریفتون رو دیدن یک بار روش کلیک بزنین و از پایین گزینه پلی گیم رو بزنید اگر حریفتون رو ندید اپن تیبل کنین که گوشه سمت چپ بازی قرار داره .
و اگه پیشنهادی اومد اسمش رو نگاه کنین ببینین اگه حریفتون بود قبول کنین اگه نبود ردش کنین

دوستانی که ثبت نام کرده اند :

[ID یاهو] (یوزر بازی) یوزر ترفندستان

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (harry_4553) [harry_4553]
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (nextslit)
Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0)
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Dr.mysterious) [lord_sh_mysterious]
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Master.of.8club) [hami_taatu]
shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (shoroeno) [shoroeno]
aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (aria8675)
purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (purya rj)
mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (MR MASTER)
torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (TOROBCHE)
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (iignoree) [iignoree]
hamzeh_rfj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ( hamzeh_rfj ) [hamzeh_rfj]
paradi3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)( paradis) [masoud.avard]
cs-123 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ( cs-123 )
Jupiter (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)( Jupiter77)l
.................................................. .................................................. .................

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

.................................................. .................................................. ..................

يک بند به قوانين اضافه شد : اگر حريفی بنابر دلايلی نتونست حضور پيدا کنه ميتونه با من هم هماهنگ کنه ( اگر به حريفش دسترسی نداشت ! )

به هيچ وجه پست های اضافی ( کل کل و يا تبريک و يا کليپ بازيتون رو ) نزنيد تو تاپيک ! تا کسری جان هم در ادامه دادن اين تاپيک هر چه بيشتر به ما کمک کنه .

حرفها و پست های غير ضروری رو در پروفايل يکديدگر ثبت کنيد .

اگر پيشنهاد و يا نکته ضروری به ذهنتون رسيد خوشهال ميشيم که بيان کنيد .

قرعه کشی رو چند نفره انجام ميديم که حرفی باقی نمونه ( بعداً خدمتتون عرض ميکنم )

موفق باشيد .

.................................................. .................................................. ......................................

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Hamzeh_rfj
May 21st, 2009, 13:58
دوستان منم هم شرکت می کنم ولی هنوز برنامش دانلود نشده به محض دانلود و ساخت یوزر یورزمو تو همین پست میزارم

[Hamzeh_rfj] (hamzeh_rfj) Hamzeh_rfj

دوستان عزیز من هم به شما ملحق شدم ، دانلود و ثبت نام تکمیل شد

منتظرتون هستیم
ولی مراعات کنید تازه کاریم

cs-123
May 21st, 2009, 21:21
منم اومدم .:th_running1:
یوزر بازی: cs-123

Jupiter
May 22nd, 2009, 01:44
ما رو هم به لیست اضافه کنید
Jupiter77

nextslit
May 23rd, 2009, 21:35
اولين بازی ليگ انجام شد .

nextslit vs Harry4553

0 - 2

Aria
May 24th, 2009, 09:53
سلام
چرا همه 5 تا بازی دارند و من 4 تا ؟

ღtOrObCHeღ
May 24th, 2009, 14:41
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام
فكر نمي كني يك روز جلو باشي :lol:
من امشب يكم كار دارم اكه ممكنه واسه ساعت 10 باشه مرسي:flower:
__________________________________________________ __________--
بازي خوبي بود:drinks:
areia8675=1
toobche=2
موفق باشي داداشي:flower:

Alfonso
May 24th, 2009, 16:58
آقا این دوره هم مثل دوره ی قبل داره عجیب غریب میشه!!!!:Dr:
تو گروه B چون 7 نفرن .......بهتر بود در هر روز که بازی ها بر گزار میشه نفر هفتوم چون با کسی بازی نداره اون روز استراحت بهش به خوره نه اینکه دو تا دوتا بازی کنه این جوری دوروسته به کسی فشار نمی یاد.. ولی بازی ها بهتر ومنظم تر بر گزار میشد:Ghelyon:

nextslit
May 24th, 2009, 18:39
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ای بابا چند بار بگم شما هم 5 تا بازی داريد مثل بقيه !!! چرا درست نگاه نميکنيد !!! يکبار که جوابتون رو دادم .

.................................................. .................................................. .......................

پستها پاک شد بدليل اينکه من از کسری جان خواهش کردم که پاک کنه ، تاپيک الکی شلوغ شده بود ، اگه به کسی بر خورد پوزش ميخوام .
همانطور که توی قوانين تاپيک هست پستهای ضروری فقط ثبت ميشه ، باقی مسائل رو ميتونيد توی پروفايل يکديگر مطرح کنيد .

در مورد اون نفر 7 هم که قبلاً توضيح دادم ، اگه قرار باشه هر روز يک نفر استراحت کنه بازی ها از هماهنگی که برنامه ريزی شده خارج ميشه ، يه جوری بايد باشه که هر دو گروه همزمان تموم بشه بازيهاشون ، حالا يعنی واقعاً دو بازی در يک روزی اينقدر خستتون ميکنه ؟!! من که فکر نميکنم ؟!
خيلی زياد طول بکشه هر بازی نهايتاً 20 دقيقه !!!

دوستان خواهشاً اگر پستهاتون راجع به جدول و .. ميباشه تو پروفايل مطرح کنيد ، بزاريد اينجا نتايج و نکات مهم ثبت بشه ( ممنون )

Aria
May 24th, 2009, 19:26

تایید می کنم
robi )torobche)
vs
aria8675

Aria
May 24th, 2009, 19:29
من ساعت 9 با cs جان بازی دارم
نیم ساعت بعدش با حمزه جان
یه بازی حد اقا 45 دقیقه طول می کشه بابا

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
May 24th, 2009, 20:47
متاسفانه این بار هم به خاطر مشکل تو سیستمم نتو نستم شرکت کنم ایشالا دور بعد میام رو تک تکتونو کم میکنم8)

mr master
May 24th, 2009, 20:52
iignoree=0
MR MASTET=2
موفق باشي :friends:

purya rj
May 24th, 2009, 21:34
purya rj 2- 0 paradis

Jupiter
May 24th, 2009, 22:24
متاسفانه hamzeh_rfj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) نیامدند قرار ما ساعت 22 بود
هنوزم منتظرم ولی مثل اینکه اصلا مایل نیستید بازی کنید

Hamzeh_rfj
May 24th, 2009, 22:51

آقا من معذرت میخوام متاسفانه اینترنت قطع شده بود و تمام تلاشم برای وصل تا الان بیهوده بود ،

نمیدونم چکار باید کرد

Alfonso
May 24th, 2009, 22:55
Alfonso 2-0 master of 8club
نابودش کردم :lol2: ولی این حمید خیلی جر زنه میگه دوباره... قبول نیست:uglyadvice:

hamid reza
May 24th, 2009, 22:56
متاسفانه حریف من Cs_123 نیامد

پس بازی 2 بر صفر به نفع من تمام شد...

رقیب دیگرم هم alfonso با اینکه بهش گفتم کی بازی کنیم فقط خندید و بازی اصلی رو برگزار نکرد

پس اونم 2 بر صفر به نفع من شد (البته چون من یکم دیرتر گفتم بیاد این تخفیف هم بهش میدم که تا فردا خوشو برسونه )

البته یه بازی کردیم که توش من گفتم دوستانه هست فیلمش هم موجوده

حالا این آقا که میگه 2 0 باختم اگه مدرکی داره رو کنه [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ...

فکر کرده شوخی میکنم ...... :RaisedEyebrow:

omidrayaneh2
May 24th, 2009, 23:21
سلام منم ومدم
:Ghelyon:
kin0066

nextslit
May 24th, 2009, 23:47
iignoree=0
MR MASTET=2

................................

purya rj 2- 0 paradis

.................................

Hamidreza = 2
CS 123 = 0

...................................

Hamidreza = ?
Alfonso = ?

آخرش کی برد ؟ لطفاً سريعاً مشخص کنيد .

...................................

<- Jupiter vs Hamzeh_rfj

حمزه جان از اونجايی که شما با حريفتون هماهنگی نکرده بوديد حق با Jupiter جان ميباشد ، ولی خوب از اونور هم ميگيد اينترنت قطع شده بود و .. ، به هر حال اگر Jupiter حاضر بشه بازيتون رو دوباره انجام بديد که هيچ و الا ايشون با نتيجه 2-0 بازی رو ميبره ، لطفاً تکليف اين بازی رو هم سريعاً مشخص کنيد .

.....................................

shoroeno vs DR.myterios -> اين بازی با هماهنگی قبلی بعداً انجام ميشه .

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]شما هم بايد قبل از شروع بازی با حريفتون هماهنگ کنيد و ساعت رو توافقی تغير بدين ، بدين ترتيب مشکلی پيش نمياد اگه بازيتون 2 ساعت هم طول بکشه .

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]شما کمی دير اومديد ، مهلت ثبت نام تموم شده ، بايد تا دور بعد صبر کنيد .

نتايج فعلی در جدول ثبت شد .

iignoree
May 25th, 2009, 08:27
من به دلیل پاره ای از مشکلات نمیتونم ساعت 9 بازی کنم
من ساعت هشت منتظر دوستان هستم و ...

Alfonso
May 25th, 2009, 10:34
آقا ما دیروز قرار بود ساعت 10:30 بازی کنیم ..منم همون ساعت اومدم و بازی کردیم ولی تا بازی رو بردم میگفت این قبول نیست ...باید دوباری بازی کنیم!!!!! خیلی جر زنه :abusive :

ولی به خاطر دوستان و اینکه بازی خاله بازی نشه باشه دوباره بازی میکنم...ولی واقعا متاسفم..با این جور کارا نظم بازی ها خراب میشه و لیگه بیلیارد زیره سوال میره ...خواهشن تو این بازی یکی بیاد مراقب باشه چون در این بازی یا بازی های بعد اگه همچین چیزی پیش بیاد که طرف دبه کنه من انصراف میدم...بازی با متستر کلوب امشب ساعت 10

Alfonso
May 25th, 2009, 14:22

طرف حساب من تو نیستی که نظر میدی
اولا من شوخی نگرفتم.....دوما من سره وقت بازی اومدم واسه بازی اصلی..چون من قبل از بازی اصلی با کسی تمرینی بازی نمیکنم بعدشم
گفتم که اشکال نداره ....ساعت 10 بازی رو دوباره میکنیم

Jupiter
May 25th, 2009, 18:52
Jupiter vs Hamzeh_rfj
2-1 برنده Jupiter

hamid reza
May 25th, 2009, 20:41
نتیجه بازی Master.of .8club (2) V.S Torobche17 (0)

2 بر صفر به نفع Master.of.8club تمام شد...

به torobche جان هم خسته نباشید میگم بازی خوبی بود...

ღtOrObCHeღ
May 25th, 2009, 20:41
master.of.8club=2
torobche=0
بازي خوبي بود:flower:
متاسفانه من اعصابم يكم خورد بود :not-me:
مكه نه لول بودي حميد:nope:

lord mysterious
May 25th, 2009, 21:21
dr.mysterious1 -- purya rj 2

paradi3
May 25th, 2009, 21:35
2 هیچ به نفع iignoree

Alfonso
May 25th, 2009, 21:44
Alfonso 2-1 jupiter
Alfonso 2-0 master.of.8club (بازی مجدد)

nextslit
May 25th, 2009, 22:54
درود

آخرين نتايج به جدول افزوده شد ، ولی چندتا بازی هست که هنوز تکليفش مشخص نشده !!!

Aria 8675 vs CS123

DR.myterios vs Shoroeno

Harry vs MR master

hamzeh_rfj vs Aria8675

لطفاً هر چه زودتر تکليف اين بازی ها رو مشخص کنيد ،.

نکته ديگر : برای اينکه به افراد فشار نياد بازيهای روز 3 شنبه به روز 5 شنبه موکول شد .

shoroeno
May 26th, 2009, 00:17
:goodjob:خوب منم تبریک می گم به خودم بازی رو بردم از nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) البته با انرژی های هوادارم:huya:

nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0 و shoroeno 2

Aria
May 26th, 2009, 08:12
سلام
من به دلیل مشکلاتی که برام پیش اومد
فکر نکنم که بتونم ادامه بدم
انشاء ا... دور بعد جبران می کنم.

cs-123
May 26th, 2009, 17:06
سلام ببخشید دو مسابقه قبلی نبودم اخه تلفن خونمونو به دلیل بدهی قطع کردند همین الان وصل شد سریع خودمو رسوندم:th_running1:. ولی یه سوال داشتم تکلیف بازی دیشب چی میشه؟:thinking:
فقط یه خورده زودتر به من خبرشو بدین.

lord mysterious
May 26th, 2009, 17:13
با حریفتون هماهنگ کنین در اولین فرصت قبل از اتمام دوره گروهی بازیتونو انجام بدین

paradi3
May 26th, 2009, 21:42
بازم 2-0 اینبار به نفع Dr.mysterious

میگما
یه پیشنهاد

یه مسابقه ای هست که توش بهترین فیلمارو انتخاب میکنن
بعد به دست اندر کارانش جایزه میدن

جایزه هاش انگور طلایی،نقره ای و ...

اما یه چیز جالبم داره
میان توش بدترین فیلما،بازیگرا،کارگردانا،ن ویسنده ها رو هم انتخاب میکنن
بعد بهشون یه جایزه میدن که چیزی نیست جز انگور بنفش

حالا شما هم بیاید به اونایی که میبرن توپ طلایی،نارنجی و ... بدین

بعد به هرکی که تمام بازیاش رو 2-0 باخت یه توپ بنفش بدین
که دست خالی نرفته باشه

خوبه نه؟

Majid_4553
May 27th, 2009, 01:25

بازی 2-0 به نفع من.

بازی قرار بود دیروز برگزار بشه اما افتاد به امشب ساغت 11:30 که تا 12:10 نیومدن ایشون. الان هم که 1:20 هست نیستن. شرمنده من روز دیگه ای نمیرسم باهاشون بازی کنم. :coffee:

nextslit
May 27th, 2009, 03:18

شما بازيتون با حميد رضا رو 2 بر 0 باختيد به علت عدم هماهنگی و غبت ناگهانی ، در مورد Aria هم بايد يه تصميم گرفت چون گر قرار باشه که هر با ايشون بازی داشت 2 بر صفر بازی رو ببره که کمی بی انصافی ميشه !

نظرتون با برنامه جديد چيه ؟ يعنی اينکه ايشون رو از ليست حذف کنيم و کمی تغير در بازی ها اعمال کنيم ؟ طوری که اونايی هم با Aria بازی داشتند و امتياز گرفتند رو حذف کنم ؟!

hamid reza
May 27th, 2009, 03:54

خیر از نظر من مشکلی نیست !

با پیغام خصوصی هماهنگ کنن که کی میتونن بازی رو برگزار کنن ؟

با اون حریف هم هماهنگ کنن...

بالاخره مشکل برای همه پیش میاد تو همچین بازی های آنلاینی و ما هم باید کمکشون کنیم نه ایکه تادیده بگیریمشون....حیف که توی این جامعه مجازی هم دل بعضی ها رو رنجوند.

به قول شعر امضام :

تن آدمی شریف است به جان آدمیت

نه همین لباس زیباست که نشان آدمیت...

/

ღtOrObCHeღ
May 27th, 2009, 16:38
ديشب شروين بود :coffee:
شما مطمئني كه نبود؟؟؟:RaisedEyebrow:

cs-123
May 27th, 2009, 17:33
نتیجه بازی
cs-123 0-2 aria8675
برنده :dep:aria8675

Aria
May 27th, 2009, 17:50

آقایون من 60 بار بهش گفتم این بازی الکی است و من انصراف دادم ولی بالاخره کار خودشو کرد من بی تقصیرم بازی ما تفریحی بود.

Jupiter
May 28th, 2009, 21:33
aria8675 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم که انصراف دادند

Alfonso
May 28th, 2009, 22:40
Alfonso 2-0 cs-123 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

موفق باشید

cs-123
May 28th, 2009, 22:41
اینم از نتایج امشب:
cs-123 0-2 torobche17:cry:

purya rj
May 29th, 2009, 20:19
nextslit جان لطفا تاریخ بقیه بازیها رو هم بزار.....

nextslit
May 29th, 2009, 21:09
درود

دوستان ميبخشيد اگه اين 2 سه روز به جدول رسيدگی نکردم .

امشب نتايج و زمان بازيهای بعدی تعين ميشه ، از اونجايی که ديگر دوستان ميخواستند بين بازی ها چند روزی فاصله باشه پس ما هم به همين نحو پيش ميريم ، در مورد گروه B قضيه کمی داره مشکل ساز ميشه ، از اونجايی که الان شدن 6 نفر و تکليف اونايی که با Aria بازی دارن هنوز مشخص نشده ، و همچنين تکليف امتيازات کسانی که با Aria بازی کردند !

خيلی خوب ميشد که ميتونست به بازی ادامه بده ولی ...

به هر حال تا امشب همه چيز مشخص ميشه .

nextslit
May 29th, 2009, 21:57
تبريک ميگم به MR master عزيز ، آقا زد ما رو نابود کرد

mr master > 2

nextslit > 0

nextslit
May 29th, 2009, 23:37
خوب نتايج افزوده شد . همانطور که ميبينيد کسايی که با Aria بازی داشتند ::::: خوردند و اين يعنی امتياز شون حساب نميشه و بايد 6 نفره بازی ها رو انجام بدن ، هر روزی که شما با Aria بازی داريد ، اون بازيتون انجام نميشه و صبر ميکنيد برای بازی بعديتون .

چند تا بازی عقب مونده داريم که اميدوارم دوستان هر چه زودتر تمون کنن اين بازی ها ( ممنون )

زمان بازيهای بعدی نيز مشخص شد ، اگر به هر صورت با برنامه شما ناسازگاری داره بايد با حريفون هماهنگ کنيد .

اگه سوالی داشتيد من در خدمتم .

hamid reza
May 30th, 2009, 00:17
یکم دیر شد ولی بالاخره انجام دادیم بازی رو...

Master.of.8club 2 VS. Hamzeh.rfj 0

Cs-123 که کارش خیلی جالبه اصلا جواب نمیده ؛ هم روز اول نامه زدم هم امشب ولی جواب هم نداد پس در نتیجه همون تنیحه قبلی 2 بر 0....

با تشکر از زحمات Nextslit

Alfonso
May 30th, 2009, 10:24
Alfonso 2-0 Hamzeh rfj
به حمزه جان هم خسته نباشید میگم ...بازی خوبی بود:rose3:

Aria
May 30th, 2009, 16:32
این هم فایل آموزشی بازی :chewing: با زبان فارسی :haaaa:

purya rj
May 31st, 2009, 10:43
من و shoroeno بازیمونو الان انجام دادیم
purya rj 2 - 0 shoroeno

nextslit عزیز یه پیشنهاد بازیهای گروهه ما (A) که تعداد بیشتره رو یه روز در میون بزار
اینطوری خیلی طولانی میشه میخوره به امتحانات...:dash:

shoroeno
May 31st, 2009, 11:17
منم با lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) دیشب بازی کردم که بردم

shoroeno 2 و Dr.mysterious 1

(واقعا شرمنده حواسم نبود نتبجه بازی اصلاح شد)

بازی با پوریا رج رو هم واگذار کردم

در ضمن دوستان به دلایلی من نتونم ادامه بازی ها رو سر وقت انجام بدم هر کسی باهام بازی داره من شماره تماسم رو میدم بهnextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان و و از ایشون بگیرید و به من یه اس ام اس بزنید من خودم رو میرسونم فقط خواهشن شب نباشه که نمی تونم بیام

راستی من امشب 2 تا بازی دارم که فکر نکنم به هیچ کدوم برسم

cs-123
May 31st, 2009, 21:21
نتیجه بازی
cs-123 2-1 hamzeh-rjf
:clap::clap::clap::clap:

hamid reza
May 31st, 2009, 22:02
Master.of.8club 2 VS. Aria 0

Master.of.8club Champion

ღtOrObCHeღ
May 31st, 2009, 23:00
بازي من و jupiter قرار بود كه ساعت 10 انجام شه :chewing:
ولي::thumbdown:
من الان 1 ساعت كه منتظر jupiter هستم :delay:
كه نيومد
__________________________________________________ _____________________
jupiter=1
torobche=2
واي نزديك بود كه...:secret:
بازي خوبي بود..:flower:موفق باشي....:friends:

iignoree
June 1st, 2009, 20:48
سلام به همه
اینترنتم قطع بود
الان دیگه مشکلی نیست
فقط میمونه بازی هایی که نبودم هر جور صلاح میدونید
اگه بازی میکنین که ساعت بگین تا بیام اگر هم نه که بازی رو دوستان میبرن(با توجه به قوانین)

paradi3
June 1st, 2009, 22:22
0-2 به نفع مجید ( harry )

Aria
June 2nd, 2009, 09:47

با با من به چه زبونی بگم انصراف دادم ای خداااااااااا

purya rj
June 3rd, 2009, 00:14
بازیمو باختم
purya rj 1 - 2 mr master

shoroeno
June 3rd, 2009, 14:38
کجا هستن پس چرا بازی ها انجام نمی شه

جدول رو درست نمی کنین؟

کسی نیست جواب بده؟

iignoree
June 3rd, 2009, 20:21
من 2 هری 0

iignoree
June 3rd, 2009, 20:25
بچه ها من نمیتونم شب ها بیام اینترنت
آخه همه شبا ستاد برنامه داریم
اگر امکانش هست صبح یا ظهر بازی کنیم
ممنون میشم هرکی هر ساعتی میتونه بهم پی ام بده تا من همون ساعت بیام
با تشکر از همه و nextslit جان

hamid reza
June 4th, 2009, 00:10
این دور همونطور که اول گفته شد , به خاطر امتحانات دوستان با این طور مشکل ها مواجه میشه....

این دور تمام میشه ولی کمی با تاخیرایشالاه دور بعد که امتحانات دوستان تمام میشه با اعضای بیشتر و برنامه ریزی قوی تر بازی ها انجام میشه...

با تشکر.

mr master
June 4th, 2009, 01:52
dr.mysterious 1
2 mr master

lord mysterious
June 4th, 2009, 01:55
بازی من و mr master با نتیجه 2-1 به نفع ایشون تموم شد
بازی حوبی بود

ღtOrObCHeღ
June 4th, 2009, 16:36
hamze=1
torobche=2
:flower::friends:

cs-123
June 5th, 2009, 18:44
بازی من با jupiter کی برگزار میشه؟
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند..jpg)

Majid_4553
June 5th, 2009, 19:52

مهم نیست بازی رو انجام بدید با هماهنگی هم نتیجه رو بزارید.

cs-123
June 5th, 2009, 20:28
نتیجه بازی
cs -123 0-2 jupiter:stretcher:

paradi3
June 6th, 2009, 00:11
بازم 0-2 اینبار به نفع mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

paradi3
June 6th, 2009, 00:18
0-2 به نفع shroeno

shoroeno
June 6th, 2009, 00:23
من امشب 2 تا بازی کردم

یکی با mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) که 2 بر 0 بازی رو واگذار کردم

و یکی هم با paradi3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) که بازی رو 2 بر 0 از ایشان بردم

خسته نباشید

تا ببینم چند تای دیگه بازی دارم بعد هم بازی می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم .

سبز باشید
[URL="تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند."][/URL]

paradi3
June 6th, 2009, 00:25
یه سوااااااااااال

من پولم شده 0$ و نمیتونم open table رو بزنم

برا بازیای بعدیم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lord mysterious
June 6th, 2009, 00:28
0 که نمیشه
شما میزتون رو با 1$ بزنین یا شایدم 0.5$
اینجوری قبول میکنه

mr master
June 6th, 2009, 00:35

بعد 24 ساعت 25 تا میده بهت نگران نباش

nextslit
June 6th, 2009, 04:37
درود به همگی

آخرين نتايج به جدول افزوده شد ، تاريخ آخرين بازی ها روز 3 شنبه ميباشد ، البته گروه b بازيهاشون روز 1 شنبه تموم ميشه ولی بايد صبر کنند تا گروه a هم تموم کنند .
با توجه به اينکه گروه b فقط 6 نفر بودند ، به جای 4 نفر 3 از گروه بالا ميان ، و اينکه چه کسانی به دور بعد سعود ميکنند پس از اتمام بازی ها مقدماتی مشخص ميشه .

يکسری بازی های عقب مونده هم داريم که بايد انجام بشن ( از جمله خودم :×: )

در آخر هم تشکر ميکنم از دوستانی که منتظر حريفشون ماندند تا در يک موقع مناسب بازيشون انجام بشه .

موفق باشيد .

Jupiter
June 7th, 2009, 00:06
Master of 8club 2-1 Jupiter:kap::2ugly:
از دوست خوبم hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم تشکر میکنم
خودش میدونه چرا؟:×:

shoroeno
June 7th, 2009, 01:06
با اجازه دوستان خوبم

من یک بازی دیگر رو با harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان به پایان رسوندم که نتیجش رو هر جان 2 بر 0 به من واگذار کردند

و مونده بازی آخرم که با iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز هست .زودی اونم بازی می کنم

shoroeno
June 7th, 2009, 17:06
بازم متشکرم از دوست خوبم iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز این بازی رو من 2 بر 0 به ایشون واگذار کردم

خوب مثل اینکه بازی های من هم تمام شد

2 harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2
[/URL]paradi3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2
lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 1 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2
purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)[URL="تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند."] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2 shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 0

به نظر شما من میام بالا؟

ღtOrObCHeღ
June 7th, 2009, 21:44
alfonso=2
torobche=0
:flower:

حسن پاپی
June 8th, 2009, 04:13
آقا جان من تازه دانلود کردم و یه نام کاربری hassanbala2 ساختم اما نمی دونم می تونم شرکت کنم یانه تاپیکی هم پیدانکردم به جز این
ممنون می شم جواب بدید

hamid reza
June 8th, 2009, 05:59
سلام

خیر دوست گرامی شما باید صبر کنید تا دور بعدی..

اگه اینجا زیاد سر نمیزنین آیدی تون رو بزارین تا وقتش با هاتون تماس بگیرن و حتما هم هر چند وقت سر بزنید تا دور بعد که شروع شد خودتون رو برسونین......

حسن پاپی
June 8th, 2009, 19:16
ممنون از راهنماییت
آی دی من hassan.papi است
و خودم هم سر می زنم ولی بی خبرم نذارید می خوام برنده شم
یه سوال دیگه چرا سینگ این نمی کنه
برای اینکه که من توی این دوره ها نیستم یا سرعت اینترنت کافی نیست؟

lord mysterious
June 8th, 2009, 19:26
سرعت اینترنت کافی نیست

hamid reza
June 8th, 2009, 20:40

سلام

این یه مشکل اسکریپت هست که به سرعت اینترنت ربطی نداره بلکه به نوع اتصال شما بستگی داره

که معمولا بعد از یکی دو روز رفع میشه، و یکی از مشکل هاش هم آپدیت شدن اتومات فایروال هست که نمیزاره اسکریپت لود بشه

شما با این سایت مکاتبه کنید و آدی و ایمبلت رو بزار زود حل میشه: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

تو قسمت Where problem occurred:

networking رو بزنید....

حسن پاپی
June 9th, 2009, 00:25
lمن رفتم و کاری که گفتید کردم و یه کد بهم داد
کد اینه #4662 فکر کنم برای پیگیریه
در کل ممنون
یعنی من می تونم برم بازی کنم؟

hamid reza
June 9th, 2009, 02:31
بعله

شما یکی دو روز دیگه تست کنی اینشالاه که حل شده ؛ حتما این بازی رو که دانلود کرید روی یه سیستم دیگه هم تست کنید و با همین آیدی کانکت کنین...

موفق باشید.

ღtOrObCHeღ
June 9th, 2009, 18:19
in modir bar gozar konande mosabeghe kojast malome:abusiveness:
ba on barname rizi ke inshon karde bodan ta hala mibayest tamom mishod:nope:

nextslit
June 9th, 2009, 18:51

ببينيد شما تصميم گيرنده نيستيد اينکه بازيها با فاصله انجام شدن بنا بر تشخيص دوستان بود ، اگر بر طبق منطق شما پيش بريم هر 2 هفته يکبار يک بار يک دوره تموم ميشه و پس از 6 ماه ميبينی يک نفر 50 بار قهرمان شده ، به اين نحو از ابهت اين ليگ کاسته ميشه ، همانطور که گفتم بازی ها روز 3 شنبه تموم ميشه يعنی امروز ، نتايج رو هم ميزارم ديگه لازم نيست شما هر روز بيای و دنبال برگزار کننده اين دوره بگردی .
آين که خيلی ذوق و شوق داريد خيلی خوبه ولی کاش کمی هم صبور بوديد .

يکسری از بازی های عقب افتاده هم هنوز برگزار نشده ! بدين ترتيب نميشه گفت چه کسانی به مرحله بعد سعود خواهند کرد مگر اينکه همه کسانی که سر موقع بازيهاشون رو انجام ندادن و حريفاش تا بحال منتظرشون موندند بيان و تقاضای باخت حريف خودشون رو بکنند .

در ضمن پس از اين مدت هنوز قوانين رو نميدونی و finglidsh تايپ ميکنی ؟!!

purya rj
June 9th, 2009, 20:12
purya rj 0- 2 nextslit

nextslit
June 9th, 2009, 20:58
جدول گروه B حاضر شده ، 3 نفری که از اين گروه سعود کردن :

1- Master of Club
Alfonso -2
Torobche - 3

.................................................. ........................................

گروه A هنوز کامل نيست چون تکليف بازيهای عقب افتاده هنوز مشخص نشده ، دوستان هر چه سريعتر يا بازی تون رو انجام بديدن و يا هر آنکه در موقع مقرر شده حاضرنبود بازنده اعلام ميشه

.

از اونجايی که من نميدونم کی سر وقت اومده و کی ... خودتون بايد بيايد و گزارش رو بديد ، ولی چه بهتر که بازيتون رو همين امروز انجام بديد تا تکليف اين گروه روشن بشه ، کسانی که هنوز بازی نکردند :

nextslit vs Dr.mysterios
nextslit vs iignor
Pury rj vs iignor
Harry vs Dr.mysterios

.................................................. ............................

بازی من با paradis ، از اونجايی که ايشون غيبت داشتند و خبری هم ندادند نتيجه به نفع من به پايان ميرسه ، ولی 2 بازی ديگرم با iignore جان و DR جان برگزار ميشه .
يه سری هماهنگی های شد که به تا به حال به نتيجه نرسيده ...

موفق باشيد

mr master
June 9th, 2009, 21:20

شما دوست عزیز اگه واقعا" به فکر بقیه بودی یه برنامه جامع میزاشتی و مینوشتی هفته ای یه بازی ،روزشم این روز هست نه اینکه جنابعالی بی خیال بشی و بچه ها مجبور بشن با تفافق هم یه زمان تعین کنن و بازی کنن
یکی از خصوصیات یه برگذار کننده و کسی که مسئولیتی رو میپذیره این هست که برنامه ریزی دقیقی داشته باشه و به همه احترام بذاره
شما یه معذرت خواهی به همه بدهکاری پس قیافه حق بجانب به خودت نگیر
ماهم نگفتیم هر روز باشه سالی یه بازی باشه ولی زمانش مشخص

در مورد فینگلیش هم شما تصمیم گیرنده نیستی (طبق حرف خودت)که تذکر میدی ؟!!
خودت رعایت نمیکنی قوانین رو از بقیه انتظار نداشته باش

nextslit
June 9th, 2009, 21:30

عجب رفيقای باوفايی داره اين torobche ، ببين شما نميخواد به من قوانين ياد بدی !!!
ما هرچند برنامه و ساعت تعين کنيم باز هم هميشه يک سری ها سر موقوع نميآند و اگر بيشترين سختگيری ها هم صورت بگيره دلخوری ها بيشتر ميشه نه چيز ديگه اي .
بر فرض مثال خود من اين چند روز اخير بسيار مشغول بودم ( متاً سفانه افرادی مثل شما قادر به درک اين گونه موجبات نيستند )
تا موقعی که طرفداران متعصب هست هيچ کاری پيش نميره ، قرار برنامه ريزی امروز بود که انجام شد ، اگر هر حرف ديگری داری ميتونی بری جای ديگه مطرح کنی ، اينجا جاش نيست .
در آخر هم جای تشکر اين جوری ميشه ، ديگه عادی شده ، اينجور کاربران زيادن و ما هم زياد ديديم ...
من نميدونم کجای کار ( هماهنگی با حريف ايراد داره که شما متعصبانه و بدون فکر ميآيد و طرفداری ميکنيد ! )

حميد رضا شاهد که برای هر Edite از اين جدول چقدر وقت گذاشتم ، در ضمن اينجا کسی به کسی معذرت خواهی بده کار نيست و مهمتر از اون کسی از کسی طلبی نداره ، هر چه هست لطف است و بس .

mr master
June 9th, 2009, 21:41

چشم دوست عزیز حرفمو میام تو فروم شما میگم اونجا جاشه !!!
کسی نگفت زحمت نکشیدی .زیر پستاتو نگاه کنی میبینی که تشکر شده

Kasra
June 9th, 2009, 21:51
آقایون لطفأ مناعت طبع بیشتری به خرج بدید.
من چندان در جریان کوران این رقابت ها نیستم اما هنگامی که یک نفر مسئول برگزاری بازی ها میشه که الان nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هستند لطفأ نهایت همکاری رو باهاشون داشته باشید تا همه چی درست پیش بره.
اگر اعتراضی به نحوه انجام بازی ها است اجازه بدید این دور تموم بشه، پس از اتمام دور جهت برگزاری دور بعد همواره یک نظرسنجی برگزار میشه و اونجا لطف کنید این نظرات رو مطرح کنید.

Alfonso
June 9th, 2009, 22:27
next جان فقط یه سوال تو گروه B کی نفره اول شود ؟؟::?: یه دفه دیگه لطف میکنی امتیازا رو بشموری؟:

hamid reza
June 9th, 2009, 23:23
من قبلا هم گفتم که برگزاری این لیگ به دلیل اینکه تقارن با امتحانات مدرسه و دانشگاه ها

با بی نظمی هایی مواجه میشه ، این وسط بسیاری از دوستان به قولی رفیق نیمه راه بودند و ترک کردن

لیگ رو که هم ضرر زیادی زد و هم کل برنامه های لیگ رو بهم ریخت و بسیاری از دوستان هم حالا بنا به هر دلیلی

سر موقع حاظر نشدنو کامل جدول رو با بی نظمی مواجه کردن ؛ این وسط منم به عنوان یه دوست پیگیر کارهای

لیگ بودم و گزارش ها رو به Nextslit میدادم ، باور کنین برای نتظیم فقط یه گروه 4 تا 5 ساعت یکسره وقت

گذاشتن ایشون تا جدول ها تنظیم بشه ، ولی چون بازی ها تنیجه هاش معلوم نبود نمیشد هیچ کاری کرد

کسی هم نمیامد بگه آقا حریف من نیامده پس من با نتیجه فلان از فلانی بردم ، شما چه انتظاری داشتین که

جدول تنظیم بشه ، به همشون هم من خودم و هم next دو بار پیام دادیم که بیاین ولی جوابی نمیدادن.

شما هم یه کم صبر پیشه کنین ، همه چیز درست میشه .

کلا دفعه بعد جدول بدست بگیرین تا بفهمین چه سختی هایی داره...

شاد باشید.

lord mysterious
June 9th, 2009, 23:55
iignoree 2 - dr.mysterious 1

lord mysterious
June 10th, 2009, 01:02
قرار با هری جان ساعت 12 تا 12:30 بود که هنوز تشریف نیاوردن (1:05)
من رفتم
اگه تونستیم و در چهارچوب قوانین دوباره هماهنگ میکنیم وگرنه طبق قوانین نتیجه اعلام بشه

nextslit
June 10th, 2009, 07:10

بزاريد گروه a هم تکليفش مشخص برای اون جدول درست کردم و حاضره ولی نميشه يکی يکی هر روز يه بخش بهش اضافه کنم ، هر وقت تکليف بازی ها معلو،م شد جدول رو پيوست ميکنم .

purya rj
June 10th, 2009, 16:38
purya rj 2 - 1 harry_4553
purya rj 2 -1 iignoree

Alfonso
June 11th, 2009, 22:01
دوستان با عرض شرمندگی من چند روزی نیستم به دلیله یسری از مشکلات....اگر بازی های مرحله ی بعد شروع شود خواهشن بازی منو به زمانه دیگه ای موکول کنید...مثل دوره قبل نکنید که من یه روز نبودم منو حذف کردید!!
حتما می یام... با تشکر از همه ی دوستان

ღtOrObCHeღ
June 13th, 2009, 04:02
shabha va rozha migozashtan va man dar khabe amighi fro rafte bodam nafahmidam key shab shod va key roz
Salam :msgreen:
:rose3:Nemikhastam Ke Vasate Baziya Enseraf bedam
vaghean Bebakhshid omidvaram Ke biadabi nadonid:snake:
fingilish type kardam ke baz nex behem gir bede:yay:

havaye babaeemam dashte bashid:rolleyes:

bye all:wavesmile:
rasti doa ham ...mamnon:rose:

Aria
June 13th, 2009, 09:14
یعنی دور ها دیگه هم شرکت نمی کنی ؟ :cry3:

hamid reza
June 13th, 2009, 18:08
شما برای دیگران مگه داری بازی میکنی ؟

شما بازیت رو بکن اگه میتونی ؛ برای هر کی ممکن مشکل پیش بیاد.....

nextslit
June 13th, 2009, 18:18
من بازيهامون رو به حريفم واگزار ميکنم تا بلکه زودتر همه بيان و تکليف رو مشخص کنند ، اينجوری فايده نداره ، تا فردا لطفاً همه کسانی که بازيهاشون عقب افتاده بيان و به هر صورتی که هست نتيجه رو اعلام کنند .

آخرين مهلت فردا .

nextslit
June 15th, 2009, 03:17
امتيازات گروه B :

master.of.8club 7

alfonso 7

torobche 5

jupeter 4

cs123 1

hamzeh 0 :×:

.................................................. .

امتيازات گروه A :

Mr.master 10

ignoree 9

nextslit 8

Puria 7

shorono 7

Dr.mystrios 4

harry 4

paradice 0

جدول کلی حاضره ، از اونجايی که گروه B 3 نفر بودند وگروه A چهار نفر کمی بازيها نا هماهنگ ميشد ، و در گروه A پوريا و shoroeno هر دو 7 امتياز گرفتند ، از اين رو يکی از آنها را به گروه B انتقال داديم ، حالا همه چيز هماهنگ شد و بازی های دور بعد هم همگی روز 3 شنبه ساعت 21:00 انجام ميشه .

موفق باشيد .

devildom
June 15th, 2009, 03:42
ما هم اومدیم :rosary:

Aria
June 15th, 2009, 10:15

دوست عزیز به :tarfandestan-hooray :khosh:

شما باید بازی رو دانلود کنی
توی اون ثبت نام کنی
ID خودت رو از بازی اینجا بزاری
و تا دور بعد صبر کنی

برای این کار هم توی تاپیک پست نده یک پیام توی پروفایل nextslit بزن یا با پیام خصوصی

shoroeno
June 15th, 2009, 13:21
بچه ها سلام

برنامه رو درست کنید و بگوید کی با کی بازی داره و چه ساعتی
و اما
من تا 31 خرداد نیستم و درگیر امتحانات فشرده دانشگوه هستم اگر بازی های منو به بعد از 31 بندازید ممنون می شم هر چند من تو افتادم که هم شدیدا سخت هستش من به این قضیه هم اعتراض دارم که چرا من باید تو تااین گروه باشم؟

ببخشید اعصابم خرابه آخه اولین امتحانم رو گند زدم و فردا و پس فردا و.... پشت سر هم امتحان دارم

nextslit
June 15th, 2009, 16:52

برنامه رو مگه نديديد !! درضمن شما در اصل حذف شده بوديد ، زيرا امتيازتون ب puria مساوی شده بود ولی بازيتون رو با ايشون 2 بر صفر باخته بوديد ! به همين دليل ايشون مييومد بالا و اينکه شما به گروه B انتقال داده شديد بخاطر هماهنگ شدن گروه ها بود ، حالا اگر اعتراض داريد مشکلی نيست ميتونيم حذفتون کنيم :×:

saeedrahdari
June 15th, 2009, 22:40
سلام
من این موضوع رو تازه امروز دیدم
ومثلیکه مسابقلت اجرا شده الان هم دارم برنامه رو میگیرم از سایت
اگه دوره بعدی برگزار میشه کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dntknw:

hamid reza
June 16th, 2009, 00:02

ممد اذیتش نکن....:دی

شما درسته که تو گروه سختی افتادین ولی در اصل با گروه مقابل بازی دارین ....!

باید صبر کنید و پیگیر باشین دوستان زیاد دیگری هم تو نوبت هستن...

موفق باشید...

Alfonso
June 16th, 2009, 13:35
سلام دوستان
next جان شما چی جوری امتیازا رو شمردی!!!!!!!!!!
مگه هر بازی 3 امتیاز نداره؟؟؟؟؟
من از 5 بازی 14 امتیاز گرفتم همه رو هم بردم بعد چی جوری من نفره دوم شدم!!!؟؟؟
این دوره از دوره قبل هم شگفت انگیز تر شده

lord mysterious
June 16th, 2009, 15:18

واسه منم نحوه شمارش کمی عجیبه
میشه بگی چطور شمردی؟
نتیجه 2-0 با 2-1 فرقی نداره؟
یه توضیحی بدی خوبه

nextslit
June 16th, 2009, 21:26

مراجعه به پست 1

lord mysterious
June 16th, 2009, 22:59
من هنوز جوابم رو نگرفتم
اول اینکه نتایچ رو بر چه حسابی شمردی؟
دوم اینکه مگه نگفتی نتایج رو به حریفات واگذار میکنی پس چرا امتیاز رو به خودت دادی؟
اصلا بازی من و شما توی جدول نبود که من هفته قبل تذکر دادم
حالا میشه بگی کسی که 2-0 برده از بازی بردش چند امتیاز میگیره و بازی که 2-1 تموم شده برنده چند امتیاز میگیره و بازنده چند امتیاز؟

nextslit
June 17th, 2009, 00:00
کلاً فقط کسانی که ميبرند امتيازشون ثبت ميشه ، اونايی که 2 -0 بردند 2 امتياز و کسانی که 2 - 1 بردند 1 امتياز ، باقی افرادی که باختند امتيازشون حساب نميشه مگر اينکه کسی امتيازش با يکی مساوی بشه که برميگرديم به بازيهای قبلش که کی با اختلاف کمتری بازيهاشو باخته !

در مورد باقی مسائل هم بيا خصوصی راجع بهش صحبت ميکنيم .

lord mysterious
June 17th, 2009, 00:20
خب پس نحوه امتیاز دهی درست

بقیه مسائل هم مطرح کردم
منتظر جوابتونم

hamid reza
June 17th, 2009, 02:07

مگه گفته نشده بقیه مسائل هم بطور خصوصی ؟!

چرا اینجا رو شلوغ میکنید و ادامه میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! !!:abusive :

:spam:

------------------------------------------------

در ضمن 4 نفر اول این دور خودشون رو آماده کنن تا با 4 تا از تاپ های موبایلستان بازی کنن

طبق قرارمون باید 10 تیر این بازی ها رو انجام بدیم.......

purya rj
June 21st, 2009, 14:32
سلام دوستان طبق آخرین جدول
من با alfonso بازی دارم
ولی مثل اینکه کسی تمایلی به ادامه بازی ها نداره
تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟:hmm:

hamid reza
June 21st, 2009, 17:23
من دیشب در این مورد با Next صحبت کردم ، قرار شد امروز یه بار دیگه اعلام بشه ؛

آخرین مهلت هم از امروز باشه تا فردا هر کسی هم که نیاد حدف میشه ، به اطلاع اونایی که درترسی دارین برسونین.....

iignoree
June 21st, 2009, 22:25
سلام به همه
تربچه جان من نمیتونم ساعت نه بیام اگه امکان داره ساعت 7/30 فردا شب بازیمونو انجام بدیم!!!!!

hamid reza
June 21st, 2009, 23:45
تربچه که انصراف داده ؛ احتمالا با یکی دیگه میافتین......

Majid_4553
June 22nd, 2009, 03:06

یعنی چی؟ قرار نیست که نفرات 5-8 هم صعود کنن که؟ اگه تربچه انصراف داده که خب ایگنور میره دور بعد :abusive :

mr master
June 23rd, 2009, 00:54
ما هم منتظریم !

hamid reza
June 23rd, 2009, 01:31

harry جان دوست عزیز شما چرا اینقدر شلوغش میکنین؟!

شما مطمئن باش افراد شایسته بالا میرن یعنی اونایی که توانایی بیشتری دارن تا ایجا هم همینطوری بوده....

من دقیقا گفتم شما با یکی دیگه میافتین ....! تازه اگر هم بالا بره حقشه

چون حریفش انصراف داده طبق قانون میره بالا ...

یه دور بازی ها اعلام شد و گفته شد که ساعت 9 بازی ها انجام میشه ؛ ولی وقتی کسی همکاری نمیکنه با ما چه انتظاری دارین؟

یه دور دیگه زمانش مشخص میشه و هر کس هم نیاد بدون هیچ بهانه ای حذف میشه .......

تو طول این هفته خواهشمندیم فروم رو چک کنین.......

دز ضمن به جای اعتراض همکاری بیشتر جواب میده.....

شاد باشید دوستان....

nextslit
June 23rd, 2009, 02:14
سلام به همه دوستان عزيز

از صميم قلبم به همه تسليت ميگم ، برنامه بازی ها و جو اين تاپيک کمی عوض شد و اتفاقاتی هم افتاد اگر مقصری هم بود و يا نبود گذشت ، من هم از همگی عذر خواهی ميکنم ، ميدونم اون وقتی رو که شايسته يه ليگ مقبول ميبود رو برای اجرای اين دوره نزاشتم ، ليست بازی ها و زمان آنها مشخص شد .

- بنده امروز به سوگ خواهر و برادرم خود نشسته ام چرا که خون پاک آنها ريخته شد و من هم اين روايت را به شهادت ذهن آنان ميپندارم و تا روح خويش را جلای خاطر ندهم ، هيچ گونه فعاليت مجازی نخواهم کرد . و به حرمت خلوت مجروح و پاسداشت اين ارزش سر انجام بازی خود را به آخر نميرسانم چرا که بازی هم لحظه اي آرامم نخواهد کرد . بيشتر از که بتونم اين دليل خود را به اين تاپيک و ترفندستان ربط بدم ، دوست داشتم ...

بازيها :

MR master vs shoroeno

Master of Club vs nextslit

torbche vs iignor

Alfosno vs Pury rj

بازيهای که قبل از موقع موعود به سر انجام رسيد :

nextslit 0 - Master of Club 2

توضيحات هم مشخصه \؟ nextslit کناره گرفت .

زمان بازيها :

روز چهار شنبه ساعت 21:00
موفق و پيروز باشيد .

ღtOrObCHeღ
June 23rd, 2009, 03:45
سلام
اينطور كه معلومه هنوز بازي ها ادامه داره
من متاسفانه يه مشكلي واسم بيش اومد و خوشبختانه حل شد:msgreen:
و مي تونم به بقيه بازي ها ادامه بدم:surprised:
همونطور كه حريفه من ... :فردا بازي راس ساعت انجام ميشه:yay:
كوجيك شما torobche:moustachel:

Kasra
June 23rd, 2009, 04:05
آقا این یکی رو واقعأ جدی بگیرید لطفأ. قضیه حیثیته.
هر کی ببره یه میز بیلیارد طلایی بهش میدیم :×:

nextslit
June 23rd, 2009, 04:56
دوستان torobche جان دوباره به ليگ برگشت و بازی ايشون با iignor جان همچنان به قوت خود پا برجاست .

Aria
June 23rd, 2009, 08:13

آخه چرا حالا میگین :Crying:

iignoree
June 23rd, 2009, 20:37
من 2 - 0 تربچه جان
این بازی با توجه به لطفی که تربچه جان کردن یک روز زودتر انجام شد

mr master
June 24th, 2009, 23:30
حریف من نیامد! چه کنیم واستم یا برد محسوب میشه ؟

hamid reza
June 25th, 2009, 01:13

نه آقا شما برنده شدی.......
تبریک

آقا شما زیاد جدی نگیر....:دی

Alfonso
June 25th, 2009, 13:49
دوستان من دیشب منتظره purya rj موندم ولی خبری از ایشون نشود :dntknw:

nextslit
June 25th, 2009, 20:16
آخرين نتايج ثبت شده در جدول :

ادامه بازيها :

Master of Club vs Mr master

Alfonso vs iignore

زمان بازيها :

روز شنبه ساعت 21:00

hamid reza
June 25th, 2009, 20:23
Ignoree جان من به دلیل امتحانات دانشگاه ممکن سر موعد نرسم ، ولی باهات هماهنگ میکنم ؛ تا اون موقع خوب تمرین کن......

.

black.shadow
June 25th, 2009, 20:57
سلام جایی واسه من هست اگه نیست دور دیگه ای نداره که من هم بیام؟

iignoree
June 26th, 2009, 06:27
خیلی خوشحال میشم بازیه آخر رو با هم برگزار کنیم
البته فرقی با مستر جان نداری جفتتون محکوم به شکستید:chewing:

یه نگا به آپست 138 بنداز....
نکنه میخوای مستقیم بیای فینال؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:nono:
مسلما باز هم دوره های دیگه ای داره که بعدا اطلاعات کامل ترش اعلام میشه خودت باید حواست باشه...

hamid reza
June 26th, 2009, 20:30

اشتباه لپی بود ...:دی ولی باشه شما برنده...( البته تو خواب:دی)

در ضمن یه نکته ای بگم : من اگه جایزه ای بردم از همین الان تقدیم میکنم به روح ندا آقاسلطان چون باعث

میشه همیشه وقتی بهش نگاه کنم یاد اون عزیز بیافتم و همیشه همراهم باشه ؛ برای شادی روحش دعا کنیم......

iignoree
June 27th, 2009, 21:15

الان چند دقیقه ای از زمان گذشته واز دوستمان ( آلفونسو) خبری نیست ...
بدون هیچ هماهنگی ای ...
قضاوت با دوستان

Alfonso
June 27th, 2009, 22:18
دوستان ببخشید واسم مشکل پیش اومد دسترسی هم به نت نداشتم خبر بدم آقای ایگنوره نمی شد یک کم صبر کنید؟؟ خوب من که بیکار نیستم از صبح تا شب خونه یاشم که.....ولی الان هستم ...اگه امشب نتونستید بیاید فردا هر موقه که شما بگید بازیمونو انجام می دیم

iignoree
June 27th, 2009, 23:24
فردا از 18 تا 21 میتونم بیام
یه ساعت از این بازه انتخاب کن تا با هم بازی کنیم

Alfonso
June 27th, 2009, 23:47
شرمنده ولی باور کن که از 22 زود تر نمی تونم بیام ولی ظهر از 2 تا 4 هستم

nextslit
June 28th, 2009, 00:01
سلام

دوستان لطف کنيد و اين هماهنگی ها رو در پروفايل شخصی ثبت کنيد .

ممنون

iignoree
June 28th, 2009, 14:21
آلفونسو 2 - 1 منو برد
البته با شانسهای پیاپی
خودش هم میدونه
این رو هم باید بگم که تو بازی همش بهم توهین کرد و این توهین ها سبب شد من از نظر روحی تضعیف بشم:menace:
تو روی من بهم میگه ...8O
خجالت میکشم بگم
میترسم کسری اخراجم کنه:crying:

Alfonso
June 28th, 2009, 14:22
Alfonso 2-1 iignoree
موفق باشی:friends:

Alfonso
June 28th, 2009, 14:26

عزیزم من زیاد حوصله ی بازی نداشتم وگرنه همون 1 پارتم بهت نمی دادم
دوما دوستان من به هیچ وجه به ایشون و هیچ کدوم از دوستانه دیگه توهین نکردم:dntknw: یعنی اصلا به خودم اجازه ی این کار رو نمیدم من ایشون رو مثل داداش کوچیک خودم میدونم....سوما ایگنوره جان با این حرفا خواهشن جو دوستانه ی بازیی رو خراب نکن :dream:

mr master
June 29th, 2009, 10:20
Master of club..1
mr master ...2
حمید جان موفق باشی

iignoree
June 29th, 2009, 12:12
فکر میکردم با توجه به سنت متوجه میشی که دارم شوخی میکنم و البته با توجه به شکلکها
تو راست میگی تو بازیت خیلی خوبه اصلا من دو هیچ باختم ولی فیلم بازی هستش که از چپ و راستت اوردی ...
نباید هم به خودت حق این کار هارو بدی
اون کسایی که منو میشناسن میدونن که من با همه خوبم با هم شوخی میکنیم و میخندیم ولی به هیچ کس حق توهین نمیدم دیگه چه برسه به ...
نیازی به خواهش نیست من اصلا همچین قصدی نداشتم این مساله رو اونایی که منو میشناسن میدونن
در کل واسه شما و واسه همه کسایی که فکر کردن جدی گفتم متاسفم
موفق و سربلند باشید

Alfonso
June 29th, 2009, 13:50
ایگنوره عزیز من هیچ وقت.....دیگه حرفه کسی او شوخی نمیگیرم آخه چون یک دفعه دیدی شوخی شوخی جدی شد مثل جریانه همین بازی من تو گروهم که با یکی از شرکت کنندگان کارمون به مشکل خورد واسه همین دیگه هیچ حرفی رو شوخی نمی گیرم............حالا اگر میبینی من شانسی بردم یا حق شما بود می تونیم بازی رو دوباره انجام بدیم

iignoree
June 29th, 2009, 17:01
خیلی ممنون نیازی نیست
من که گفتم شوخی کردم فکر کنم همه قبول کردن جز شما
ولی بعضی از بچه های ترفندستان یه کاری میکنن که آدم فقط با دوستاش شوخی کنه
باز هم تشکر میکنم از نکست عزیز ببخشید اسمتو اینطوری تایپ کردم و همینطور همه ی بچه های خوب و با ظرفیت ترفندستانی
این حرفه آخرمه بهتره دیگه ادامه ندیم
:spam:
الان حمید رضا میاد میگه برید تو پروفایلاتون (شوخی کردم ها حمیدرضا جان شما دیگه خواهشا جدی نگیر)

nextslit
June 30th, 2009, 03:58
درود

آخرين نتايج افزوده شد .

فينال روز چهار شنبه ساعت 21:00

MR Master vs Alfonso

و اما بازی برای تعين نفر سوم : ( روز چهار شنبه ساعت 21:00 )

Master of club vs iignore

موفق باشيد .

Alfonso
July 1st, 2009, 23:00
Alfonso 3-1 MR MASTER

به شروین جان خسته نباشید میگم بازیه نفس گیری بود :rose3:

iignoree
July 1st, 2009, 23:00
مستر اف ایت کلوپ جان 0 - 2 من
موفق باشی حمید جان

nextslit
July 2nd, 2009, 02:00
خوب دوستان خسته نباشيد ، Alfonso جان به شما تبريک ميگم ، و همچنين به نفرات دوم و سوم .

اميدوارم که تجارب اين دوره کمکی باشه برای بهبود و برگزاری بهتر دور بد . بنده نيز ديگه تو اين ليگ شرکت نميکنم چون متاً سفانه ديگه وقتش رو ندارم .

در آخر نيز از همه دوستان تشکر ميکنم .

قهرمان دوره سوم : Alfonso [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند._issue74)

نفر دوم : Mr master [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند._issue77)

نفر سوم : iignore [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند._issue79)

lord mysterious
July 2nd, 2009, 10:23
به هر سه دوستمون تبریک میگم ولی مسابقات با موبایلستان چی شد؟
فکر کنم به تعویق بیفته.....
دارن تعویض سرور میکنن و فکر نمیکنم تا یکی دو روز آینده راه بفته
مگر اینکه راه ارتباطی دیگه داشته باشن برادر حمیدرضا جان
حمید جان خبرش رو بده تا تماشاچی ها هم حاضر بشن

MacTavish
July 2nd, 2009, 10:29
من از دور بعدی میتونم شرکت کنم؟؟؟؟
دور بعد شد مارو هم در جریان بگذارید ...
سپاس از شما...

iignoree
July 2nd, 2009, 10:43
دوستان عزیز
من یه پیشنهاد دارم گفتم بگم شاید خوب باشه
ما باید دوره های بعدی رو طولانی برگزار کنیم
مثل فوتبال ترفندستان
اونموقع جایزه ای که میگیریم ارزش داره
میتونیم مسابقات رو به صورت گروهی و رفت و برگشت برگزار کنیم تا طولانی تر و جذاب تر باشه
منتظر نظر همه ی دوستان هستم ...
موفق باشید
در ضمن یادم رفت به دوستان گلم :
آلفونسو جان و مستر مستر جان تبریک بگم
همچنین نکست عزیز که خیلی سختی کشید واسه این دور با توجه به اینکه بچه ها امتحان داشتن و نمیتونستن بیان
و تمام بچه های خوب بیلیارد ...

Majid_4553
July 2nd, 2009, 16:59
آلفونسو جان تبریک میگم. اینشالله قهرمانیهای بعدی تون رو جشن بگیریم. (آقا دست مارو هم بگیر:advice3:)

Jupiter
July 3rd, 2009, 10:27
دوستان از دور بعد اسم ما رو خط بزنید
اینو گفتم که در جریان باشید که بعدا مشکلی ایجاد نشه:wink2:
آلفونسو جان من هم به شما تبریک میگم8-)

Aria
July 3rd, 2009, 10:44
حالا مدیریت دور بعد چی میشه ؟
به آلفونسو جان و مستر جان و ایگنور جان هم تبریک می گم

hamid reza
July 3rd, 2009, 10:56
دور بعدی رو کی میخواد برداره ؟

کلا فکر کنم با این چند نفر که تازه درخواست کردن یه 16 نفری بشیم ....

به احتمال قوی این دور رو خود هری جان بر میداره پس بهتره سریع تر دور بعد رو آغاز کنیم ؛ منتظر چی هستین؟

هز کس میاد خوش آمده و هر کی هم نتونست بیاد دور بعد انشالاه.......

lord mysterious
July 3rd, 2009, 10:57
من هم به دلیل مشغله هام دور بعد استثنا شرکت نمیکنم

black.shadow
July 3rd, 2009, 23:42
من میخوام بازی کنم بازی رو دانلود کردم نام کاربریم هم dangerman
هست بگید واسه بازی باید چیکارکنم

Aria
July 4th, 2009, 00:04

تنها کار اینه که به پست 1 و 51 برید

black.shadow
July 4th, 2009, 00:10
این پست 1 و 51 کجاس من نمیدونم ببخشیدااااا

Aria
July 4th, 2009, 00:12
پست یک رو که می دونید ؟ (صفحه اول)
پست 51 هم صفحه 6

farzadfff
July 4th, 2009, 12:20
سلام
بچه ها میخواستم بدونم دوره جدید کی شروع میشه ؟
منم هستم
با همین یوزر
یاهو ایدی : sh3pesh

hadi_shakh
July 4th, 2009, 18:06
سلام عرض می کنم به همه دوستان عزیز و گرامی
امیدوارم که اوقات خوبی داشته باشید و همیشه موفق و پایدار باشید
اگر دوست داشتید من رو هم در بازیتون شرکت بدید
آی دی یاهو : pedare.massenger
یوزر بازی :T E H R A N
به امید دیدار

iignoree
July 4th, 2009, 18:44
منویادتون نره هاااااااااااااااااااااااا ااا
هری جان منتظریم زودتر بیا

Majid_4553
July 4th, 2009, 21:22
با اجازه همه دوستان

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Kasra
July 5th, 2009, 02:12
جوایز دوستان عزیز اهدا شد.
ضمن تبریک به این عزیزان، امیدوارم با درایتی که دوستان به خرج میدن دور بعدی این لیگ با نظم بهتری انجام بپذیره.

ممنون از زحمات همگی و خسته نباشید.