PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندستان در روزنامه جام جم - ضمیمه کلیک(شماره 118)!

Kasra
November 19th, 2006, 23:52
با سلام خدمت شما دوستان و کاربران گرامی

با شادمانی اعلام میداریم که امروز ، یکشنبه 28 آبان 85 ، در ضمیمه همیشگی یکشنبه های روزنامه جام جم ، ویژه نامه کلیک ، یکی از ترفندهای ترفندستان به همراه ذکر منبع در آن چاپ گشت.

روزنامه جام جم یکی از پرتیراژ ترین روزنامه های صبح کشور است. این روزنامه روزهای یکشنبه ضمیمه ای به نام کلیک همراه خود دارد که کاملا مرتبط به علم IT و فناوری اطلاعات است.

اعتبار تالیا را پیدا کنید عنوان این ترفند است که با ذکر منبع در ستون "ترفند" صفحه 7 ضمیمه کلیک به چاپ رسیده است. این ترفند در سایت در آدرس [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] قرار دارد.

این صفحه از روزنامه رو میتونید از سایت روزنامه جام جم با فرمت PDF به آدرس [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] یا از خود ترفندستان به آدرس [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] دریافت نمایید.
(دانلود از ترفندستان پیشنهاد میشود)

جای بسی خوشحالی است که ترفندستان به جایگاه واقعی خود تا حدی دست یافته است.

لازم به ذکر است از دوست گرانقدرم جناب بهراد کاظمی که در چاپ این ترفند با ما همکاری داشتند کمال تشکر را داشته باشیم. سایت این دوست عزیز [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] میباشد.
لازم به ذکر است یکی دیگر از ویژه نامه های روزنامه جام جم ، ضمیمه "نسل 3" ، این ضمیمه به کپی برداری مطالب ترفندستان بدون ذکر منبع میپردازد که با چاپ شدن این ترفند در ضمیمه کلیک با ذکر منبع این مورد نیز جای بحث دارد

در پایان از شما عزیزان که همواره یار و یاور ما بوده اید سپاس فراوان دارم.
شاد باشید و پیروز - مهرتان همیشگی

Roham
November 20th, 2006, 00:00
Kasra, جان من اين خبر رو زود تر از همه شنيدم... خيلی هم حال کردم. :lol:
به نظر من اگه ترفند های موبايل رو تو سايت بيشتر کنيد بهتر است، چرا که ظاهراً روزنامه ضميمه کليک قصد چاپ ترفندهای موبايل رو دارد.
اينشالله که روز به روز اين سايت هم مشهورتر شه و ما هم بيشتر افتخار کنيم. 8)
موفق باشيد. :lol:

Trex
November 20th, 2006, 00:16
roham111, جان شما چطوری زودتر از ایران خبر دارید!!!! :mrgreen: :mrgreen:
بله یه ماه دیگه همه اسم ترفندستان را می گویند!!!
به امید موفقیت های بیشتر!
[hr:04f1340db5]
roham111, جان من که گفتم 24 ساعت آواتورتان را عوض می کنید!!! :mrgreen:
روزانه فرق می کند؟ :mrgreen:

Roham
November 20th, 2006, 00:25
aliila, جان من که نگفتم زودتر از ايران خبر دارم که.
گفتم زود تر از ترفندستانی ها خبر دار شدم. :mrgreen:
در ضمن اواتورهام هم خسته کننده هستند، ولی الان ديدم که بهتر و زيبا تر از اين پيدا نميشه. 8) :mrgreen: