PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور چهارم مسابقات بیلیارد ترفندستان

hamid reza
July 4th, 2009, 21:21
با سلام خدمت بروبچ ترفندستان

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قصد دارم تو این تاپیک مسابقان بیلیارد آنلاین راه بندازم البته بستگی به علاقه مندی شما دوستان داره
هر کس علاقه مند به شرکت در این بازی هاست میتونه ابتدا از لینک زیر آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنه
لینک دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)از سرور سایت اصلی با حجم 27 مگابایت
بازی از گرافیک و فیزیک خیلی خوبی برخورداره [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و بازی کردن خیلی راحته ترجیحا ADSL دار ها توصیه میکنم اما بازی با دیال آپ هم به راحتی اجرا میشه پس نگران نباشید اگر اینترنت پر سرعت ندارید
برای شروع بازی بعد از نصب باید یک اکانت بسازید و عضو شوید که از ساخت اکانت ترفندستان راحت تره :bedding:
بعد از ساخت اکانت برای شرکت در جام ترفندستان باید نام کاربری در بازی خودتونو اینجا قرار بدید

این بازی ها به صورت 3Part برگذار میشه و در ادامه جزعیات بیشتری رو قرار میدم
امیدوارم با این مسابقه لحظات خوشی رو با دوستان عزیز داشته باشیم :uglyadvice:

برای دوستانی که با دانلود بازی مشکل دارند

لینک دانلود بازی بیلیارد ترفندستان: لینک مستقیم از ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

قوانین مسابقات

توجه : نکته مهم
این عکس که میذارم نوع استاندارد بازیه که در مسابقات باید رعایت کنید

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اگر پول کم دارید با توافق حریف میتونید مبلغ بازی Stake رو کم کنید ولی مجاز به تغییر بقیه آیتم ها نیستید
3 پارت همون بخش بالاس که نوشته Match 3 Frame که با کلیک روی اون وارد بخش 3 پارت میشین
در این بخش بازی بازیکن ها سه بار با هم بازی خواهند کرد هر کس 2 بازی رو ببره برنده کل بازی هستش
اگه دوبار پی در پی ببره دیگه بازی سومی در کار نیست

- بعد از برد در هر بازی باید نتیجه بازی و تعداد رو (که مثلا 2-0 بردید یا 2-1 ) در این تاپیک حتما در همون شب اعلام کنید .
- در صورتی که یکی از بازیکن ها DisConnect بشه از بازی به هر دلیلی که باشه اگر در پارت اول باشه بازی دوباره تکرار میشه و در صورت تکرار بازیکن بازنده اعلام میشه اما اگر در پارت 2 یا 3 باشه نتیجه پارت های قبل محفوظه و پارت بعدی برگزار میشه .
باز هم تکرار میکنم این کار در صورتی است که قطع ارتباط فقط یکبار تکرار شود سعی کنید در موقع بازی از دانلود و باز کردن صفحه Browser خودداری کنید تا بازی روان اجرا بشه
- برای اینکه بعد از برد یا دیسکانکت حریف حقتون ضایع نشه سیو بازی رو که در مسیر زیر است حتما در فولدری نگه دارید تا در صورت مشکل برای من ارسال کنید و در آخر بازی از بردتون Screenshot بگیرید .
- بازی ها در وقت تعیین شده برگزار میشود که روز قبل بازی از این تاپیک اعلام خواهد شد .
- بچه هایی که نمیتونن غیر از یک روز خاص بازی کنن باید قبل از زمان بازیشون با حریفانشون هماهنگ کنن تا زمان دیگری بازی کنن در صورتی که هماهنگ نشه بازنده خواهند بود و حذف میشن و حریف به دور بعد میره .

- در صورتي كه در وقت تعيين شده براي بازي يكي از بازيكنان حضور پيدا نكرد بازيكن ديگر بايد 15 دقيقه منتظر بماند بعد از ان بيايد ونيامدن حريف را در اين تاپيك ثبت كند تا برنده بازي شناخته شود اگر ثبت نكند بازي بدون نتيجه وامتياز خواهد بود .
مثلا اگر زمان بازی 8:00 شب است تا 8:15 حریف نیامد و تماس هم نگرفت بنده بازی باید تا آخر همان روز اعلام کند اگر اعلام نشه هر دو حذف میشن .
- کسانی که تازه اومدن بگم برای بازی برین تو 3 پارت که تو بازی نوشته match 3 frame رو اون کلیک بزنین اگه اسم حریفتون رو دیدن یک بار روش کلیک بزنین و از پایین گزینه پلی گیم رو بزنید اگر حریفتون رو ندید اپن تیبل کنین که گوشه سمت چپ بازی قرار داره .
و اگه پیشنهادی اومد اسمش رو نگاه کنین ببینین اگه حریفتون بود قبول کنین اگه نبود ردش کنین

دوستانی که ثبت نام کرده اند :

[ID یاهو] (یوزر بازی) یوزر ترفندستان

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (harry_4553) [harry_4553]
Alfonso (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Alfons0)
hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Master.of.8club) [hami_taatu]
shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (shoroeno) [shoroeno]
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (purya rj)
mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (MR MASTER)
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (iignoree) [iignoree]
hamzeh_rfj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ( hamzeh_rfj ) [hamzeh_rfj]
paradi3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)( paradis) [masoud.avard]
cs-123 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ( cs-123 )
dangerman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (dangerman)
mostafa-bep (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (mostafa-bep) [mosti_200x]
farzadfff (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (farzadfff) [sh3pesh]
halVlid_Steps (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (IraniaN_BoY) [hamid_wilson007]
آرش (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (a.tarfandestan) [lnasz2008]
Samet_0866 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (Samet_0866) [Samet_0866]
hadi_shakh (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (T E H R A N) [pedare.massenger]

یه سری قوانین جدید میخوام بزارم که دیگه بازیها مثل بازی دور قبل عقب نیفته.

1- بازیها فقط روزهای شنبه و سه شنبه انجام میشه.
2- بازیهای روزهای شنبه تا دو نشبه شب باید نتیجش مشخص بشه یعنی اگه بخوایید دیر تر نهایتش 2 روز. بازیهای روزهای سه شنبه هم تا پنج شنبه شب باید نتیجش مشخص باشه حتما.
3- بازیهای 2-0 تیم برنده 3 امتیاز میگیره. بازیهای 2-1 تیم برنده 2 و تیم بازنده 1 امتیاز میگیره. (باید فرق بکنه نتایج)
4- اگه بازی تا شروع مسابقه روز جدید نتیجش مشخص نباشه و هیچ خبری هم از دو طرف نباشه بازی 0-0 اعلام میشه که هیچ کدوم از بازیکنان امتیازی نمیگیرن. پس کسی که قویتر هست و میتونه برنده بشه ضرر میکنه.
5- هر کسی فقط یک بازی رو میتونه عقب بندازه (فقط یکی) یعنی یکی نمیرسه بازی هفته 2 خودش رو مثلا انجام بده میتونه با صحبت با طرف مقابل بازی رو بندازه به هر وقتی که میخواد (نهایتش 3 روز بعد از اتمام مسابقات) و دیگه بازی دیگه ای رو هیچ کدوم از دو طرف نمیتونن بندازن عقب. پس بهتره بیخودی بازیتون رو عقب نندازید.
6- هر کسی میخواد شرکت کنه بعد وسط بازیها تازه یادش بیفته که حوصله نداره و شرکت نکنه از الان شرکت نکنه. اگرنه دیگه حق شرکت توی مسابقات رو نداره (هیچ دوری نمیتونه شرکت کنه) کسانی که بیشتر از نصب مسابقاتشون 0-0 بشه یعنی بیش از نصف بازیها رو شرکت نکنه هم جز همین حذف شده ها هستن.

و در نهایت هر کسی که میخواد اسمش حذف بشه یا اضافه بشه توی این تاپیک بگه من تاپیک قبلی رو حوصله ندارم بخونم ببینم کیا گفتن :lol3:

برنامه مسابقات (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

منم آماده ام......

با یوزر Master.of.8club در خدمتم.....

.

iignoree
July 4th, 2009, 21:28
lord mysterious گفت نمیتونه بیاد و Jupiter
hadi_shakh با یوزر T E H R A N
farzadfff با یوزر farzadfff
dangerman با یوزر dangerman
بیا عزیزم اینا رو مشخص کردم

Alfonso
July 4th, 2009, 21:53
بهتر نبود هری جان یک چند روزی فاصله می انداختی؟؟؟ ...پوشت سره هم برگزار شه یکم خسته کننده میشه...حالا بستگی به نظر
دوستان داره(آخه هنوز مهر پایانه دوره سوم خشک نشده جوایز ها هم داداه نشده)

mostafa-bep
July 4th, 2009, 22:00
منم هستم!
یوزرم همون یوزر mostafa-bep
راستی نحوه بازی 8-ball است یا ...

Aria
July 4th, 2009, 22:33
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

8 بال
منم میام با
ria8675@

purya rj
July 4th, 2009, 22:56
منم هستم
purya rj

Majid_4553
July 4th, 2009, 23:14
کسایی که اسمشون هست دیگه نیازی نیست دوباره بگن.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
این دوتا رو اضافه نکردم. چون همه یک پسته هستن. تجربه لیگ فوتبال میگه دیگه پیداشون نمیشه

والا چندتا از بچه ها توی تاپیک گفتن و چندتایی هم pm دادن که زودتر راش بنداز.

MacTavish
July 4th, 2009, 23:49
بنده هم به زودی میام این پست رو دادم که تو جریان این تاپیک قرار بگیرم..

hamid reza
July 4th, 2009, 23:50

هر دو تا رو اضافه کن , من باهاشون تماس گرفتم و با یکیشون یه بازی هم کردم ؛ مایل بودن بیان....

farzadfff
July 4th, 2009, 23:58
سلام
اقایون ما هم هستیم
کی گفته پیدامون نمیشه ؟
id:sh3pesh
user:farzadfff

AAG
July 5th, 2009, 09:53
سلام
من قول میدم بیام
به خدا میام
شما اسم منم بنویسید
وقتی دانلود بازی تموم شد آیدیمو میدم
خداحافظ

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
July 5th, 2009, 11:02
خواهشا اسم مارو هم بزن
شرمنده که دیر اومدم

AAG
July 5th, 2009, 11:45
تموم شد آیدی : A.a.g

Majid_4553
July 5th, 2009, 11:47
اضافه شد

اضافه شد

اضافه شد

اضافه شد

آرش
July 5th, 2009, 11:49
آقا بنده هم این دور میام
یاهو:lnasz2008
بیلیارد:a.tarfandestan
با تشکر

Aria
July 5th, 2009, 13:19
[quote=aria;255092]8 بال
منم میام با

آیدی من عوض شده

shoroeno
July 5th, 2009, 13:27
سلام هری جان

می خواستم چند مطلب یاد آور بشم .مطلب که نه پیشنهاد

1- بازی ها به صورت رفت و برگشتی باشه که زودی تمام نشه و جذابیت بیشتری داشته باشه

2- تو گروهای 4 نفره باشه و قرعه کشی مشخص باشه که کسی اعتراضی نداشته باشه

3- تایم ثبت نام رو مشخص کن و برنامه رو یه هقته زود تر بذار تا کسانی که کار داردن با برنامه ات هماهنگ بشن

4- دیگه هیچ .منم که هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد در خدتمتم

MacTavish
July 5th, 2009, 14:36
من هم آماده ام...
یوزر بنده هم Samet_0866 هست...
یاهو آیدی : Samet_0866

hadi_shakh
July 5th, 2009, 22:57
سلام به همه دوستان
من آماده ی بازی هستم
اسم من رو هم بنویسید
یوزر بازی T E H R A N
آی دی یاهو : pedare.massenger

black.shadow
July 5th, 2009, 23:09
حالا ازکی شروع کنیم؟

mostafa-bep
July 6th, 2009, 01:17
راستی آیدی یاهوی من: mosti_200x

Sina06m
July 6th, 2009, 10:07
چجوري به ما هم ياد بديد بيايم ! :uhum:

آرش
July 6th, 2009, 10:55
در پست اول آموزش کامل این بازی هست!!:wink: (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

hamid reza
July 6th, 2009, 11:04
شما بهتره دانلود کنی و بری توی بازی یه کم تمرین کنی قلقش دستت میاد......

.

Majid_4553
July 6th, 2009, 11:59
2- لیگ باشه بهتر نیست؟ یعنی مثلا یه لیگ با کل بازیکنا.
3- از هفته جدید شروع میکنیم مسابقات رو

hamid reza
July 6th, 2009, 14:00
دوستانی که دو تا آیدی ساختن و دارن شرکت میکنن خودشون ایدی دوم خودشون رو حذف کنن ؛ اینجا جای تقلب نیست.!

خودش فهمیده کی رو میگم ؛ این دفعه مورد بخشش قرار میگیرین استسنا و گرنه هر دو تا از آیدی هاتون باید حذف بشه ...

دوستانی هم که میدن براشون کس دیگری بازی مکنه تمام بازیهاشون زیر نظر گرفته شده توسط خودم ؛ هر گونه حرکتی بالاتر از رتبه خودشون تشخیص داده میشه و سریعا بدون پرسش حذف میشن...

واقعا چه فکری میکنین؟! کلی سایت های دیگه هم هستم دارن این مسابقه رو برگذار میکنن ؛ آدرس خواستین میدم ؛ ولی اینجا ترفندستانه هم آدم های باهوشی هستن اینجا هم اینکه از نظر سطح فرهنکی اینقدر بالا هست که جلوی این کار ها رو براحتی بگیره...

امیدوارم مسابقه سالم و لذت بخش همراه با دوستی ها و نشاط رو شاهد باشیم...

با تشکر

shoroeno
July 6th, 2009, 19:00

خوبه اینجوری هم حق همه به اندازه بازیشون گیرشون میاد من که موافقم

Majid_4553
July 6th, 2009, 20:23

سلام

خب حمید رضا همه رو گفت.

فقط یه نکته در مورد id دوم. کسی که یوزر دوم داره با یوزر دوم یه پست بده که شرکت نمیکنه. و هیچ اسمی از یوزر اولش هم نیاره. هیچ کسی هم نمیفهمه. اگر تا فردا شب خودش نگه مجبور میشیم هر دو یوزر رو معرفی کنیم و هیچکدوم حق شرکت ندارن توی مسابقات.

black.shadow
July 6th, 2009, 21:00
هری جان من یک مشکل دارم ما اخر همین هفته میریم مسافرت ولی برای بازی اول هستم میشه یکی دیگه از فامیلهامون بجای من بازی کنه؟ یا یکی از اعضای ترفندستان؟

iignoree
July 6th, 2009, 21:30
سلام دوستان
هنوز برنامه ی مسابقات رو اعلام نکردین واسه همین من حریفم رو نمیدونم کیه واسه همین اینجا اعلام میکنم
ما آخر هفته مسافرتیم ولی تا شنبه احتمالا بر میگردیم
اگر به بازی نرسیدم روز بعدش آماده بازی با دوستم هستم
ولی امیدوارم به بازی برسم
با تشکر از حمید جان و هری جان

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
July 6th, 2009, 21:43
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] میشه ادرس بدین؟

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
July 6th, 2009, 21:55
راستی من هم موافقم که لیگ بشه ولی چون شما میخواین هفته ای دوبار بازی هارو برگزار کنین اونم رفت و برگشت فکر کنم ساله دیگه تموم بشه یه چیز دیگه اینکه
به نظر من اونایی که حد اقل200 ریت دارن رو شرکت بدین و بازیها 5 فریمه بشه
ممنون

AAG
July 6th, 2009, 22:57
انصراف

Majid_4553
July 7th, 2009, 00:15
خب الان 19 نفر شدیم.
تا 3شنبه شب اگه کسی میخواد بیاد وقت هست اما فقط 1 نفر. بیشتر از 20تا نه.
بازیها هم تک بازی هست (3مچ هست دیگه)

black.shadow
July 7th, 2009, 00:45
برادرانی که میخوان با من بازی کنن من اخر هفته میخوام برم مسافرت میتونید تا قبل از اون با من مسابقه بدید البته با اجازه ایگنور جان و هری جان!

Majid_4553
July 8th, 2009, 01:53
خب 18 نفر اسم نویسی کردن. انشالله تا فردا برنامه بازیه ارو مینویسم. یه لیگ با 18 شرکت کننده.

Majid_4553
July 9th, 2009, 16:36
شرمنده همه به متاسفانه بازیهای لیگ فوتبال ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) وقت زیادی میگیره و نرسیدم دیروز برنامه رو اماده کنم اما بالاخره اماده شد.

پیوسط شد ببینید. از شنبه هم شروع میشه مسابقات (اگه کسی مشکلی داره بگه). البته بصورت صفحه HMTL هم میتونید ببینید.

برنامه و جدول مسابقات (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

روی اسم هر کسی کلیک کنید برنامه بازیهای اون در هفته های مختلف رو میبینید.

بصورت یک لیگ کامل

Majid_4553
July 9th, 2009, 16:46
بازیهای هفته اول

آرش - mr master
Aria - halVlid_Steps
iignoree - harry_4553

farzadfff - Alfonso
Hamzeh_rfj - hamid reza
cs-123 - mostafa-bep

hadi_shakh - purya rj
dangerman - Samet_0866
shoroeno - paradi3

همه بازیها راس ساعت 9 هست تغییر ساعت و روز بازی به عهده شرکت کنندگان هست که با هماهنگی حریف باید انجام بشه.

paradi3
July 10th, 2009, 18:16
سلام دوستان

من بازی نمیکنم
لطفا اسم من رو از لیست پاک کنید

ممنون

Majid_4553
July 10th, 2009, 19:47

مشکلی نیست

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]خواهشا پستی هم ندید توی این تاپیک دیگه :Stop:

هر کسی با ایشون هر هفته ای بازی داره استراحت بهش میخوره.

Alfonso
July 11th, 2009, 21:16
اولین بازی این دوره بر گزار شد
Alfonso 2-0 farzaffff
به فرزاد جان خسته نباشید میگم به امید موفقیت در بازی های بعد برای شما:flower:

black.shadow
July 11th, 2009, 21:23
من تا الان منتظر سامت موندم ولی نیومده
حالا دوستان تصمیم بگیرن

MacTavish
July 11th, 2009, 22:11
من که اومدم...
شما نیستی

black.shadow
July 11th, 2009, 22:42
بازی من و سامت ناقص برگزار شد بخاطر اینکه نمیدونستیم باید 3 ست بازی کنیم ولی منست اولو بردم فردا ادامشو برگزار میکنیم

hadi_shakh
July 11th, 2009, 22:59
سلام دوستان من هستم ولی پوریا نیست

Majid_4553
July 12th, 2009, 00:14

سلام
تمام کسایی که با پوریا بازی دارن اون شنبه و یک شنبه نیست و دوشنبه ها بازیش رو انجام میده. نمیدونم چرا توی تاپیک نگفته اما به من گفت و قرار بود بگه توی تاپیک هم.

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

iignoree
July 12th, 2009, 01:27
من 2 - 0 هری جان

babek777
July 12th, 2009, 02:44
Salam
che jori bazi baied kard

hamid reza
July 12th, 2009, 02:54
Master.of.8club 2

Hamzeh.rfj 0

-----------------------------------------------

Majid_4553
July 12th, 2009, 03:41

باشه ایگنور جان شما هم تیکه بنداز. :love:

ما زیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه میپنداشتیم :smking2:

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
July 12th, 2009, 10:45
بازی من با اریا جان امشب برگزار میشه
اگه امشب(یک شنبه) ساعت 9.30نیومد دیگه حاضر نیستم بازیرو عقب بندارم

Aria
July 12th, 2009, 11:16
بازی 2:0 به نفع halvid جان

shoroeno
July 12th, 2009, 14:27
من آخر نفهمیدم کی بازی دارم و با کی

Alfonso
July 12th, 2009, 14:58

دوسته عزیز حریفه شما paradi3 هستند که ایشون انصراف دادند و به شما استراحت داده میشه بقیه دوستان هم که بعداً با ایشون بازی دارن باز همین اتفاق می افته..در ضمن هری جان گفتند که paradi3 انصراف داده.... کسی دیگه پست راجع به این موضوع نزنه لطفا:nono:

black.shadow
July 12th, 2009, 22:15
این هم نتیجه بازی من و صامت
dangerman 2

Samet_0866 1

MacTavish
July 12th, 2009, 22:17
آقا اینم از ما:
Samet_0866 : 1
Dangerman : 2
تبریک به محمد جان...

Majid_4553
July 13th, 2009, 01:19
با سلام به همه
لطفا تمام پستهای من اومدم و شما نیستی و ... رو پاک کنید. همه تون.

این پستها رو میدم نویسندش پاکش کنه خواهشا. دیگه هم این نوع پستها رو ندید اینجا. هر کسی نیومد اگه میخوایید برنده اعلام بشید فقط اعلام کنید که فلانی نیومد من 2-0 بردم همین.

mostafa-bep
July 13th, 2009, 01:35
Cs-123 نیومد!
نتیجه:
mostafa-bep 2
cs-123 0

Majid_4553
July 13th, 2009, 17:42
امشب اخرین مهلت اعلام نتیجه هست.

آرش - mr master
hadi_shakh - purya rj

سریعتر نتیجه رو مشخص کنید.

mr master
July 13th, 2009, 21:06
دوست عزیز من 45 مین هست که تو 3 پارت هستم
شما احتمالا" توی 1 پارت بودی !!!!
=============================
به زودی بازی میکنیم و نتیجه رو میزارم

Majid_4553
July 14th, 2009, 02:12
بهرحال سریعتر تکلیف این بازیها رو مشخص کنید. حالا یه جوری با هم کنار بیایید

iignoree
July 14th, 2009, 13:47
بچه ها من 9 نمیرسم بازیمو انجام بدم
10:30 به بعد هستم بعد از اخبار سراری

Majid_4553
July 14th, 2009, 16:33
بازیهای هفته دوم

آرش - shoroeno
Aria - Alfonso

halVlid_Steps - harry_4553
iignoree - hamid reza

farzadfff - mostafa-bep
Hamzeh_rfj - purya rj

cs-123 - Samet_0866
dangerman - mr master

hadi_shakh هم استراحت دارن این هفته.

hadi_shakh
July 14th, 2009, 22:43
سلام بچه ها
تکلیف من رو روشن کنید
من نمیتونم پوریا رو پیدا کنم
برای من باخت نزنید !!

farzadfff
July 15th, 2009, 01:42
سلام ببخشید من دارم میرم مسافرت تا 2 شنبه نیستم ایشالاه بدش بازیا رو انجام میدم

Aria
July 15th, 2009, 07:48
من هم تا ظهر فقط می تونم چون ظهر به بعد هر روز کلاسم

(¯`·.•-»™Hamid™«-•.·´¯)
July 15th, 2009, 13:35
سلام بازی من با آریا 2-0 به نفع من هری جان اینو قبلا خود آریا گفته بود

black.shadow
July 16th, 2009, 14:26
بازی من و mr master 2-0 به نفع ایشون (mr master) شروین جان تبریک موفق باشی

Aria
July 16th, 2009, 14:47
یک مشکل

من تا قبل از ظهر می تونم بازی کنم
و آلفونسو جان از 10 شب به بعد
چه کنیم ؟

purya rj
July 16th, 2009, 15:27
این حریفهای ما هم نمیان
نه هادی نه حمزه جان(جواب pm رو هم نمیدن)
ما چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Majid_4553
July 16th, 2009, 15:34

شما چرا شب نمیتونی بیایی؟ ایشون چرا صبح نمیتونن بیان؟ یه جمعه هم هیچکدومتون نمیتونید یه زمان مشترک پیدا کنید؟ نمیدونم هر کاری میخوایید بکنید

hadi_shakh
July 16th, 2009, 23:16
آقای پوریای عزیز شما نیستید من چند روزه که منتظرم و هیچی نگفتم
توی اینجا هم مطرح کردم در ضمن شما هیچ پی امی ندادید ولی برعکس من پی ام دادم که جوابی دریافت نکردم الان هم منتظر شما هستم

purya rj
July 17th, 2009, 00:25
دوست عزیز یه نگاهی به پروفایلت بندازی پیامهای منو میبینی
من هیچ پیامی از شما دریافت نکردم
امروز تو یاهو هم که جوابی به بنده ندادی
اشتباه شما دقیقا اینجاست که هیچی نمیگی همینطوری بدون هماهنگی با من منتظری
بازی من تعریفی نداره نیازی نیست برای بردن این برنامه ها رو راه بندازی
در هر صورت به جای اینکه همینطوری بیای و بری یه ساعت مشخص کن بازیمونو انجام بدیم
من فردا (جمعه ) 10 /11 شب میتونم بیام(قبلش نمیتونم)
اگه با ساعتش مشکل داری خودت یه ساعتی رو تعیین کن
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

(با عرض معذرت از هری عزیز که اینجا پست دادم
گویا دوستان پیامهای منو تو پروفایلشون مشاهده نمیکنن!!!!!!!!!!!!!)

mostafa-bep
July 18th, 2009, 14:37
با عرض معذرت از تمام دوستان بنده تا 5 شنبه در جایی نیستم که بتوانم بازی ها را انجام بدهم!

MacTavish
July 18th, 2009, 15:37
آقا cs-123 نمیاد چه کنم؟؟؟

Majid_4553
August 3rd, 2009, 13:55
سلام

این بازیها کلا کنسل بود نمیخواستم تاپیک رو باز کنم چون توی این مدتی که بود هیچکسی اعتنایی به تاپیک نمیکرد و هیچکسی براش مهم نبود این بازیها اما به درخواست چندتا از بچه ها بازش کردم. ببینم چه میشه اینشالله دیگه مرتب برگزار کنید.

hamid reza
August 3rd, 2009, 17:29
نتیجه بازی من با IGNOREE

Master.of.8club 2

Ignoree 0

---------------

باقی دوستان هم نتایج خودشون رو تا آخر هفته اعلام کنن.....

Majid_4553
August 4th, 2009, 16:54
پوریا هم از مسابقات کنار کشید

hamid reza
August 11th, 2009, 01:05
سلام دوستان

بعد از 2 هفته ای که لیگ برگذار شد ، بدلیل مشعله مجید جان لیگ بسته شد که باعث پراکنده شدن دوستان

شد ....

حالا که لیگ به بنده واگذار شده برای این که این دور نیمه کاره نمونه برای تمامی دوستانی که شرکت داشتند به

طور جمعی پیغام داده میشود و یک هفته برای اعلام انصراف یا ادامه کارشون بهشون مهلت داده میشه...

یه سری دوستان جدید هم اضافه میشن به لیگ ؛ روال بازی ها به همان شکل سابق میباشد یعنی هر

هفته یک مسابقه برگذار میشه تا مشکلی برای دوستان پیش نیاد

با همکاری شما دوستان این لیگ به هر شکلی هست تمام میکنیم ....

با تشکر.

نامی
August 11th, 2009, 17:25
منم هستم.
user:navid.17

black.shadow
August 21st, 2009, 10:55
چرا بازی ها خوابید؟

hamid reza
August 21st, 2009, 11:54
سلام

دوست عزیز هم تو پروفایلتون و هم اینجا توضیح دادم ؛ قراره که نامه ها رو برای اعضا آماده کنم ولی بدلیل

مشغله ای که دارم دست تنها کمی سخت هست و یه کم طول میکشه ، بازیکن هم کمه....

ولی خودم مسئولیتش رو قبول کردم و نمیزارم این لیگ ناتموم بمونه به کمک شما تمومش میکنیم....

بزودی خبر نهایی در این باره رو اعلام میکنم منتظر باشید...

mr master
August 22nd, 2009, 05:00
چون مطمئن نیستم خوب برگزار بشه !

و وسطش باز یه اتفاق دیگه نیفته !
انصراف میدم
موفق باشید

king_of_emo
August 23rd, 2009, 23:15
منم میام

black.shadow
August 24th, 2009, 02:02
منم هستم

king_of_emo
August 24th, 2009, 08:55
baba manam mikham sherkat konam

Aria
August 24th, 2009, 08:57
من از حالا دیگه شرکت نمی کنم
(توی هیچ دوره ای)

hamid reza
August 24th, 2009, 12:46
با تشکر از دوست عزیزم شروین جان (mr master) که نایب قرمان دو دوره هم هستن بگم که من در هر صورت از ادامه کارتون استقبال میکنم..
همنطور شما aria جان...

دوستانی که شرکت نمیکنن و انصراف دادند برای جلوگیری از شلوغی تاپیک لطفا اینجا اعلام نکنن ؛ فقط دوستانی که مایلن ادامه بدن حضورشون رو اعلام کنند ....

با تشکر...

black.shadow
August 28th, 2009, 22:56
مثل اینکه هیچکس جز من نیست من که میگم منو تو(حمیدرضا) یه مسابقه باهم بدیم نفر اولخروس طلایی نفر دوم خروس نقره ای
قبوله؟

hamid reza
August 29th, 2009, 06:17

حالا تا الان 7 نفر از دور قبل حذف شدن ؛ الانم 5 نفر هستیم برای مسابقه اگه یه نفر دیگه بیاد تا 2 هفته دیگه

تا 2 3 هفته دیگه پرونده این مسابقات رو میبندیم به قولی میشه جام رمضان...!

Majid_4553
August 29th, 2009, 16:10

اگه من جزو 7 نفرم بزا جزو 5تا اگه جزو 5تا هستم که هیچ باشه همونجا :okugly:

hamid reza
August 29th, 2009, 19:02

حذف پست ها معمولا 2 نوع هست ؛ حذف معمولی که میشه برگشت و حذف کلی که قابل برگشت نیست ؛ شما جزء همینی ؛ ولی چون پارتی کلفت داری حالا وایسا ببینم چه میتونم برات بکنم.....:twisted:

نفر بعد؟

shoroeno
September 10th, 2009, 15:13
واي خداي من بعد از چند ماه بازم چشمم به كامپيوتر افتاد .چقدر تكنولوژي خوبه

دوستان از همه معذرت مي خوام كه تو اين مدت نبودم وقعا روزگار نامردي داريم

بيخال اميد وارم همتون موفق باشيد ولي بدونيد هميشه يه ترفندي دارم كه با شما باشم

برمي گردم

حتما (سنجد)

فعلا باي

fathipours
September 11th, 2009, 16:53
منــــــــــــــــم اومدم
یوزرم:New_es_es

RE2A
September 27th, 2009, 02:37
اگه خدا خواست و مسابقه برگزار شد ما هم هستیم
یوزر: john-55

راستی چند تا سئوال دارم :
تو عکسهای زیر در مورد قسمتهایی که شماره زدم توضیح بدید"لطفا"

Aria
September 28th, 2009, 18:51
شماره 1 توی عکس دوم رنکینگ شماست
و شماره 2 رنکینگ حریفیه که انتخاب کردین

RE2A
September 28th, 2009, 20:15
ممنون از توجه شما:rose3:

1-رنکینگ حریف
2-رنکینگ من
جون من 122 بودم

•: موفق باشی :•

fathipours
September 28th, 2009, 21:07
یکی به ما میگه قضیه این تاپیک چیه.
من که نفهمیدم مسابقات کی شروع میشه

hamid reza
September 28th, 2009, 23:07
سلام

تمایل خود من از همه بیشتر هست برای ادامه مسابقه ولی همه دوستان فقط حرف میزنن و میرن ....

همینجا اعلام میکنم اگه 10 نفر جمع بشن من پرونده این دور رو میبندم ....!

دوستان جدید برای اطلاعات بیشتر پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید.

با تشکر.

RE2A
October 1st, 2009, 16:39

آقا پس شما زحمت بکش و یه لیست از اونایی که شرکت میکنن بزار ، اشالا که 10 نفر بشیم.
اگه تعدادمون کمتر بود با PM و پیغام خصوصی هم میشه چند نفری رو جمع کرد.:okugly:
ممنون

•: موفق باشید :•

hamid reza
October 1st, 2009, 23:38
لیست گذاشتن فایده نداره الان همین هایی که گفتن رو شما پیدا کنی خیلی کار کردی !

از همین الان هر کی میاد اعلام کنه زیر این پست.

10 تا شد شروع میکنیم ؛ 6 تا هم شد باز شروع میشه دیگه چه کنیم...:دی

black.shadow
October 1st, 2009, 23:43
من میام

RE2A
October 1st, 2009, 23:58
منم میام (شدیم سه نفر)
یوزر: john-55

•: موفق باشید :•

black.shadow
October 2nd, 2009, 09:50
یوزر من اونجا

dangerman

Aria
October 2nd, 2009, 11:35
منم پشیمون شدم برگشتم :mrgreen:

یوزر هام :

kasle puk
ria8675@
shir farhad

اصلیه همون : ria8675@

black.shadow
October 2nd, 2009, 12:23
با من و اریا شدیم 5 نفر

iignoree
October 2nd, 2009, 13:06
منم به خاطر دوستای گلم میام تا لیگ سریع تر شروع شه
iignoree

hamid reza
October 2nd, 2009, 16:19
خوب 6 نفر شدیم ؛ نمیدونم بازم صبر کنیم یا با همین 6 نفر شروع کنیم؟!

این 6 نفر که همشون 100 % هستن میشناسمشون ولی اگر باز هم آشنایی داشتین خبرشون کنین....

بندد ها:

1--مسابقات به صورت هفته ای برگذار میشه تا به کسی فشار وارد نشه چون بعضی از دوستان در مدرسه و دانشگاه مشغول هستند.

2--هر دو نفری که اعلام میشه دقیقا یک هفته فرصت دارند که بازی رو انجام بدن ، حالا هر زمانی شد (دیگه بهتر از این میخواین؟...:دی)

3--شرکت نکردن در مسابقه به هر دلیلی غیبت و باخت محسوب میشه و تکراری در کار نخواهد بود(به غیر از کسانی که با خود من هماهنگ کنن) {البته یک ساعت پیشنهادی هم اعلام میشه ولی دوستان اگه نتونستن ؛ ساعتی که خودشون هماهنگ کردن رو اعلام کنن تا همه بتونن مشاهده کنن بازی هاشون رو/}

4--امتیازات به صورتیه که هر ست برد 1 امتیاز و باخت هیج امتیازی نداره....(یعنی اگر 2 بر یک برد کسی 2 امتیاز برنده و 1 امتیاز بازنده میگیره )

5--چون در سری قبلی کلی حرف و حدیث پشت مسئول برگزاری که منم کمکش میکردم بود ؛ این دور همه دوستان در هر پستی که برای اعلام نتیجه میزنن به ترتیب امتیازاتی که گرفتن برابر با بند بالا رو زیر پست برای هر دو بازیکن مینویسن تا شبه ای ایجاد نشه هر کسی هم که این کار رو انجام نده ممکنه به ضرر خودش باشه

6--یه بند جدید هم اینه که همه دوستان میتونن مسابقاتشون رو توی همین تاپیک با هم هماهنگ کنن!!!(اینم شیرنی ما به دوستان( یعنی اسپم آزاده )....:دی

اگه کسی نظری یا اعتراضی داره همینجا اعلام کنه....

جوایز دوستان هم مثل قبل اهدا میشه و این دور یه جایزه جدید هم داریم برای مرد اخلاق این دوره....

بازی ها از 3 روز دیگه آغاز میشه تا همه دوستان که مایل هستن شرکت کنند.

توی این 3 روز 2 تا آغاز مسابقه نمایشی داریم برای دست گرمی و آشنایی دوستان جدید:

از اعضای قدیمی

ignorre VS aria

2 شب ساعت 9 با هم بازی کنن و نتیجه رو اینجا اعلام کنن.....( فقط برای راهاندازی!)

اگر هم نتونستین هر وقت که هماهنگ کردین نتیجه رو اعلام کنین....

این پست ممکنه از اینجا حذف بشه و به صفحه های جدید منتقل بشه تا همه دوستان اطلاع پیدا کنن...

از دوستان خواهشمندم پست بالا مخصوصا بندها رو بخوبی مطالعه کنن ( مخصوصا بند 5 ) تا بعدا ضرر نکنن.
هر گونه پیشنهادی هم که دارن مطرح کنین ؛ قرار ما 3 روز دیگه...

با تشکر حمید

شاد باشید

جمعه 10 مهر 1388

black.shadow
October 2nd, 2009, 16:30
این بند 5 رو توضیح بده یعنی من اگه تویبازی یک امتیاز گرفتم توی بازی بعدی دو امتیاز یه پست بدم بگم امتیازام 3 هستش؟ منظورت اینه؟

siavash5
October 2nd, 2009, 17:31
چجوری میشه بازی کرد

Aria
October 2nd, 2009, 17:51

با پست اول

fathipours
October 2nd, 2009, 19:19
داداش منم هستم.بازی رو میگم
ایدی من تو بازی:boy_f_007

hamid reza
October 2nd, 2009, 20:51

وقتی بازی انجام میشه برنده یا بازنده میاد یه پست میزنه که نتیجه رو اعلام کنه ، توی همون پست اون طرف اعلام میکنه که خودش چند امتیاز داره و طرف مقابل هم یه پست میگه و امتیازش رو میگه یعنی جمع امتیازاتش رو در پست ها....

ღtOrObCHeღ
October 4th, 2009, 02:59
:rope: torobche

iignoree
October 4th, 2009, 08:58
به به
بچه های قدیمی هم که دوباره دارن ...
حمید جان فکر کنم دوباره قراره لیگ شلوغ شه _( ایشالا)

purya rj
October 4th, 2009, 12:07
منم هستم :-)
purya rj

hamid reza
October 5th, 2009, 04:35
خیلی خوب پیش رفته شدیم 8 نفر !

با این 8 نفر تو یه ماه بازی ها رو اینشالاه تمام میکنیم ؛ یه روز دیگه به آخرین مهلت ثبت نام مونده ، بعد از اون حتما هر روز سر بزنید و از نتیجه کار با خبر بشید
کسی دیگر هم میشناسید خبر کنید.

بازی نمایشی هم که نتیجش رو امروز اعلام کنید...
با تشکر

shoroeno
October 5th, 2009, 16:34
منم مثل هميشه خراب بيلياردتون هستم

shoroeno

hamid reza
October 7th, 2009, 15:00
دوستان امیدوارم آماده باشین امروز برنامه بازی ها رو قرار میدم...

:ok:

black.shadow
October 7th, 2009, 15:51
من یکیکه اماده هستم

ღtOrObCHeღ
October 9th, 2009, 03:15
امروز شد
فردا شد
پس فردا شد
اما خبرى از برنامه نشد!
:vahidrk:
عجب شعرى شد:Blushing:

siavash5
October 9th, 2009, 12:03
بابا شماعجب اعضای جالبی هستین!!

black.shadow
October 9th, 2009, 12:09
باحالی رو ازباحالمون یعنی حمید رضا یاد گرفتیم

hamid reza
October 9th, 2009, 13:13
سلام

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register][Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

روبی جان هواسم هست فقط میخواستم جمعه باشه که بازی ها روند از اول هفته بیافته ؛ یه 14 ساعت دیرتر اعلام شد؛ در ضمن قرار بود یه بازی افتتاحیه انجام بشه که منتظر اون بودیم ولی خبری نشد!!!! حالا

اینم برنامه بازی ها :

وقت انجام بازی ها یک هفته کامل هست ؛ بعد از اون باید نتیجه اعلام بشه و هیج بهانه ای پذیرفته نیست..

زمان پیشنهادی بنده برای بازی ها ساعت 9 شب روز دوشنبه هست ولی خوب اگر نتونستین از الان با رقیب هماهنگ کنید ،

هر کسی که اول این پست رو مبینه موظف هست که پیغامی به رقیبش جهت یادآوری بده و اگر رقیب تا 4 روز جواب نداد ، طرف مقابل 2 بر 0 برنده هست....

RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Vs hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

black.shadow (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Vs iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Aria (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Vs torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) Vs shoroeno (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اینا دوستانی هستند که واقعا قصد شرکت داشتند و اسمشون قرار گرفت ، دوستان زیاد دیگری هم بودند که مطمئنم دیگه سر نمیزنن برای همین اسمشون قرار نگرفت....

بازی ها در MATCH 3 برگزار میشه فراموش نکنید.

بازم تاکید میکنم با هم هماهنگ کنید ، تا تکلیف قهرمان این دور هم زودتر مشخص بشه.

مطمئنا دوستان دیگری هم به ما میپیوندند وقتی ببینن مسابقه شروع شده ؛ از اونا هم استقبال میشه...

هر سوالی دارید بفرمایید ؛ هماهنگی ها هم در این تاپیک میتونه اعلام بشه و هم در پروفایل یا پیغام خصوصی بازیکنان.
سوت شروع مسابقات رو زدم ببینم چی کار میکنین...

با تشکر

black.shadow
October 9th, 2009, 13:19
با تشکر از حمیدرضا من باید بگم که به برنامه اعتراض دارم هردفعه مسابقه بود منو انداختین با علی جان جان خودت مارو بزار با یکی که بتونیم حد اقل مساوی کنیم یا ببریم منو بزار با اریا نه ایگنور جان خودت عوض کن برنامه رو من گناه دارم

hamid reza
October 9th, 2009, 15:12

برنامه به صورت کاملا تصادفی چیده شده و هیچ گونه دستی ما توش نبردیم...

به هیچ عنوان عوض نمیشه تلاش نکن...

در ضمن اینطوری نیست که شما بردین یا باختی تموم بشه با همه بچه ها بازی میکنین شما جمع امتیازات معلوم میشه پس هیچ کسی ضرری نمیکنه...

با تشکر ...

بعدی...؟:mrgreen:

siavash5
October 9th, 2009, 15:21
محمد رضا کیه؟؟

mr master
October 9th, 2009, 17:24
به به شروع شد
مرسی حمید جان باز تو یه جونی دادی به این تاپیک خاک خورده

ღtOrObCHeღ
October 9th, 2009, 17:47
مرسى:flower: :drinks:
آريا هر وقت آماده بودى خبرم كن:rose3:

hamid reza
October 9th, 2009, 17:57
به به شروع شد
مرسی حمید جان باز تو یه جونی دادی به این تاپیک خاک خورده

به به دلاور بیلیارد شروین جان خوبی آقا ؟

وقت اگه داری حتما شرکت کن..

هر چند بیای دیگه تگلیف جام مشخص میشه من دیگه بازی ها رو هم برگذار نمیکنم...:d

دوست عزیز شما که تو مسابقات نیستی اینجا پست اسپم نده ..

ممنون

black.shadow
October 9th, 2009, 20:22
علی جان هرموقع اماده بودی بگو

RE2A
October 9th, 2009, 20:24

سلام hamid reza

هر کاری کردم نشد پیغام بدم!!

دوشنبه خوبه اما ساعت 7:30 شب

راستی باید تو کدوم قسمت بریم (برای بازی یه سرور ساخته میشه)؟؟

منتظرم

black.shadow
October 11th, 2009, 13:44
iignore جان انگار نیستی؟

shoroeno
October 11th, 2009, 14:24

تمام بازي ها همينه؟

black.shadow
October 11th, 2009, 14:28
این دور اوله همه اعضا باهم بازی میکنن

mr master
October 13th, 2009, 03:07
چرا برگذار نکردین مسابقات رو ؟!
من کلی منتظر بودم هیچکی امشب بازی نکرد d:

black.shadow
October 13th, 2009, 12:49
این حریف ما هم نیستش چیکاربایدکرد؟

hamid reza
October 13th, 2009, 15:22

ما یه ساعت پیشنهادی دادیم گفتیم دیگه خودتون هماهنگ کنین.

تا آخر این هفته نتیجه ها رو میخوام ، فعلا torobche RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و black.shadow (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) اعلام کرده تو این تاپیک برای حریفاشون از پیغام های خصوصی و پروفایل خبر ندارم ،

بازم میگم تا آخر هفته نتیجه ها رو میز باشه..:دی

حریف هر کس هم نیامد مشکلی نیست میره دوره بعد و حریفش بازندست...

----------------------------
RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان من شبا بیشتر هستم حالا از امشب دیگه تمام وقت هستم ، با پیغام خصوصی باهات هماهنگ میکنم...

ღtOrObCHeღ
October 13th, 2009, 16:09
من منتظر آريا بودم ولي نيومد:nope:
تو پروفايلش هم پیغام گذشتم:sad2:

hamid reza
October 13th, 2009, 18:06

حتما مشکلی داشته ، ولی اگه نیامد تا آخر هفتخ شما برنده هستین و به همراه بقیه میرین دور بعد...

Aria
October 13th, 2009, 18:35

بابا خوب تربچه جون اینطوری گذاشته که فقط دوستاش بهش پیغام بدن
من چه کنننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننم؟
اگر هم توی تاپیک هماهنگ کنم آقا حمییییییییییییییید گیر می ده بهم

mr master
October 13th, 2009, 19:00

روی آی دیش کلیک کنی راههای تماس مشخصه
بهانه نیارین بازی کنین حوصلمون سر رفت :smking2:

purya rj
October 13th, 2009, 21:16
من و shoroeno عزیز هم قصد داشتیم پروفایلی هماهنگ کنیم
عزیز یه زحمتی بکش ساعتهایی که هستی رو بگو ...به توافق برسیم
(این پست رو زدیم که بدونید ما نیز پیگیر هستیم)
اسپم آزاده آریا جان..........

black.shadow
October 13th, 2009, 23:38

ما که هردفعه رفتیم تو پروفایل داش علی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

میگفت اخرین بازدید از سایت مثلا 30 دقیقه پیش درحالی که واسش پیغام هم گذاشتم شما خودتون برین ببینین

hamid reza
October 14th, 2009, 00:40

من همینجا اعلام میکنم چون تعداد پاینه اینجا اسپم آزاده ...

همه چی رو میخواین اینجا هماهنگ کنین.....

یه حال اساسی مخصوص بچه های بیلیارد .....

black.shadow
October 14th, 2009, 10:49
این علی هم نمیدونم کجا رفته نمیدونم چرا نمیاد

hamid reza
October 14th, 2009, 13:36

آقا شما برنده اینقدر حرص نخور...:uglyadvice:

بقیه هم یه پیغام به حریف بدن یه ساعت هم بهش بگن بعد اونم یه ساعت میگه بازی برگذار میشه دیگه...

تا اینجا که همه اومدن تو تاپیک سوک سوک کردن رفتن ، نمیدونم تو پروفایل ها چرا پیداشون نمیشه....( شاید از ترس قوی بودن حریفه.....):rose3:

RE2A
October 14th, 2009, 16:22
آقا من امشب(چهار شنبه) ساعت 9 میتونم بیام
موافقی؟

hamid reza
October 14th, 2009, 17:21
من تو بازه 9 تا ده match3 هستم ...

User : Master.of.8club

black.shadow
October 14th, 2009, 17:37

اخه نمیشه زیر اب رفیقو زد که علی رفیقمه تو پروفایلشم بهش میگم امروز یاهو اومده بود فقط گفت نمیتونه زیاد انلاین شه و بعدش رفت...

black.shadow
October 15th, 2009, 14:59
علی جان چرا امروزنیومدی؟ ساعت 1 منتظر بودم

black.shadow
October 15th, 2009, 15:00
علی جان چرا امروز نیومدی؟ ساعت 1 منتظر بودم

Aria
October 15th, 2009, 15:13
من انصراف :mrgreen:

hamid reza
October 15th, 2009, 23:02
فردا نتایج رو میدم ، تکلیف برنده این دور هم مشخص میکنم.....

mr master
October 16th, 2009, 03:28
اگه Aria کلا" انصراف داده باشه از حمید میخوام من بیام جاش تا بازی ها به هم نخوره

hamid reza
October 16th, 2009, 14:28
از اول نمیخواستم شرکتت بدم ولی چون تقاضا کردی رد نکردم ؛ حالا هم که رفتی دیگه عالی شد...
دلیلش هم بر همه مشخصه.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]حاجی قدمت روی چشم ، با رقیبش رو اگه پیدا کردی باهاش مسابقه بده ، اگه نشد میریم دور بعد احتمالا با هم بیافتیم...:mrgreen:

RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان من امشب کامل هستم : hami_taatu

تو یاهو هماهنگ کن یه خصوصی هم قبلش بده....

hamid reza
October 16th, 2009, 18:50
خوب بازی من با RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان 2 بر 1 به نفع من به پایان رسید ....

به ایشون خسته نباشید میگم ؛ بازی خوبی بود ؛ من ست اول رو باختم چون تقریبا بعد 3 4 ماه داشتم بازی میکردم ...

ولی ست بغد آخرش هاش یهو به فکر اون روزایی که با 3 تا حرکت میز و جمع میکردیم افتادم و دیگه بقیش....:mrgreen:

باقی دوستان هم نتایج رو اعلام کنن ؛ شروین جان سریعتر میخوام باهات به مچی راه بندازم .....:دی

black.shadow
October 16th, 2009, 19:38
علی ایگنور خبری ازش نیس پس بازی 2-0 به نفع من البته هر موقع اومد من بازی میکنم

arash1109
October 16th, 2009, 21:05
manam hastam arash1109 ba ghodrat ham mieam

shoroeno
October 17th, 2009, 09:41
پوريا منم هستم
شماره ام رو مي دم بهم يادآوري كن هر ساعتي كه مس خواي بازي كني
بهتون پيشنهاد مي كنم هر كسي كه بازي داره شماره تلفنش رو بده كه عقب نمونه

black.shadow
October 17th, 2009, 15:22

تبریک میگم منم تا امشب منتظر علی ایگنور میمونم اگه نیومد بازی رو به نفع خودم اعلام میکنم

black.shadow
October 18th, 2009, 00:18
خب منو علی ایگنور هم بالاخره بازی کردیم و نتیجه بازی 2-1 به نفع من تموم شد

بازی سختی بود داش علی خسته نباشی

black.shadow
October 18th, 2009, 14:39
اقا بازی هارو انجام بدین تا زودتر دور بعد رو انجام بدیم

hamid reza
October 18th, 2009, 16:22
شروین جان اگه هماهنگ کردی جواب نداده بگو بریم دور بعد؟

ممنون

mr master
October 18th, 2009, 18:35
جواب داد و 2...1 باختم نمیدونم چرا ثبت نکرد !
بریم داداش دوره بعد که من گرم شدم :×:
torobche 2
mr master 1

hamid reza
October 18th, 2009, 21:57
خوب میریم دور بعد:

hamid reza VS Puria rj

torobche VS black.shadow (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mr master VS RE2A (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اینا بازیکن های فعال ما هستن ؛ برین ببینم چی کار میکنین تا جمعه شب وقت دارین بعد اون هر کی نبود مثل این دفعه حذف میشه براحتی..:دی

موفق باشید.

black.shadow
October 19th, 2009, 13:10
اوه اوه اوه چهشود من بدبخت رو با کی انداختی توروبچه کی هستی بازی کنیم؟

shoroeno
October 19th, 2009, 15:59
نه من عقب موندم چي كار كنم

hamid reza
October 19th, 2009, 16:49
شما دیر سر میزنی :

میافتی با arash1109 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) سعی کن تا جمعه بازی رو انجام بدی....

ღtOrObCHeღ
October 19th, 2009, 21:11
چرا همچين شدي هيولا كه نيستم:ugly2:
اگه ممكن بازي باشه برا 12 شب به بعد:friends:

black.shadow
October 19th, 2009, 21:28
الان میتونی بازی کنی؟

ღtOrObCHeღ
October 19th, 2009, 21:59
الان كه نه
ساعت 12:30 هستى؟:Thinking:

black.shadow
October 19th, 2009, 22:12

اوووووووووووووووو

مرد مومن من خیلی زیاد بتونم قاچاقی تا ساعت 11:30 بیدار بمونم من باید ساعت 6 بیدار شم برم مدرسه باید ساعت 11 بخوابم فردا صبح یا ظهر چی میتونی بازی کنی؟

ღtOrObCHeღ
October 19th, 2009, 22:27
۵ مین دیگه ۳ پارت:BigGrin:
ويرايش شد

black.shadow
October 19th, 2009, 23:05
چی نوشتی؟

black.shadow
October 19th, 2009, 23:24
نتیجه بازی منو توروبچه هم 2-1 به نفع توروب تموم شد خیلی بازی نفس گیری بود توروب جون خسته نباشی راستی اون پیغام گذاشتن توی پروفایل رو باز کن ارتباط اسون تر شه

shoroeno
October 20th, 2009, 20:20
arash1109 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
هر وقت اومدي برو تو پيام خصوصيت برات شمارم رو گذاشتم

تا جمعه وقت داريم بازي كنيما

من فردا شب هستم خواستي بياي خبر بده

پنجشنبه شب عروسي رفيقمه سرم خيلي شلوغه فردا اوودي بهم اس هم بزن

black.shadow
October 20th, 2009, 21:33
امتیاز من توی مسابقات تا الان شد 3 امتیاز

hamid reza
October 20th, 2009, 22:36
نتیجه بازی من و Puria جان 2 بر 0 به نفع من تموم شد.

بازی زیبایی بود....

منتظر بقیه نتایج هستم.

purya rj
October 20th, 2009, 22:39
این یه باخت مصلحتی بود
گفتم اگه حمید رو ببرم انگیزه شو از دست میده لیگ میره رو هوا......:blink2:

mr master
October 20th, 2009, 23:40
من تو پروفایل رضا زدم ولی الان بیش از یه روزه که اصلا" تو سایت نیامده !
ما هستیم در هر صورت

hamid reza
October 23rd, 2009, 00:52
نتایج رو مشخص کنید ؛ اون رضا فکر کنم بعد از اینکه از من باخت فکر کرده که حذف شده که دیگه سر نزده....

shoroeno
October 23rd, 2009, 18:39
منم اومدم حريفم نيومد

mr master
October 24th, 2009, 01:57
RE2A...0
mr master...2

hamid reza
October 24th, 2009, 12:51
بسیار عالی :

اینم جدول این هفته که امتیازی با هم بازی میکنیم.

Hamid reza VS Torobche17

Mr.master Vs shoroeno

دوستانی هم که پیام داده بودن که دور بعد چی میشه ، باید بگم شما 10 تا بازیکن فعال اگه بیارین برگزار میشه وگرنه بازم باید صبر کنیم تا تکمیل بشه.

ولی بدلیل درس و دانشگاه و اینا احتمالا لیگ نوروزی خواهیم داشت ! ولی هر از چند گاهی سر بزنید به سایت....:دی

mr master
October 25th, 2009, 14:04

حمید جان برنده بازی میره فینال اینجور که معلومه درسته ؟

hamid reza
October 25th, 2009, 15:10

نه شروین جان ضربدری با هم بازی میکنیم.....

ღtOrObCHeღ
October 28th, 2009, 12:54
چرا كسى باى نمى كنه!!!

حمید رضا(تو پرفایلتم زدم)کی‌ بازی‌ کنیم؟:Smug:

hamid reza
October 28th, 2009, 12:58
سلام

جواب دادم روبی جان.

دوستان نتایج رو تا آخر هفته مشخص کنین ممنون.

mr master
October 30th, 2009, 14:33
بعد از یه هفته این حریف ما هنوز وقت بازی پیدا نکرده
تا پایان وقت قانونی صبر میکنم نیامد طبق قوانین برد ثبت میشه

Aria
October 30th, 2009, 15:10
سلام دوستان من جون دیگه این بازیو بازی نمیکنم
چند تا آیدی که قبلا داشتم رو می خوام اهدا کنم
هرکس هر کدومو می خواد بگه تا براش پسوردشو بفرستم :

kale puk حدود رنک : 300
niosha.18 حدود رنک : 200 این مال خواهرمه :mrgreen:
shir farhad حدود رنک : 300

ღtOrObCHeღ
October 30th, 2009, 19:44
torobche:2
hamid reza:0
بازی خوبی‌:friends:بود:flower:

hamid reza
October 30th, 2009, 22:56
شروین جان اگه حریفت نیامده دیگه حذفه و میتونی بازی فینال رو تا فردا با Torobche انجام بدی و نتیجه رو اعلام کنین ، فقط من باید مسابقه رو نظارت کنم که بین خودتون تبانی نکنین....:دی Looool

البته همونطور که گفتم باید ضربدری بازی ها انجام بشه و همه با هم بازی کنیم و امتیاز ها نفر اول بیلیارد ترفندستان رو مشخص میکنه...

حالا شما دو تا هم نظرتون رو بگین ( و امرهم شوارا بینکم) ! :blink::bottle:

mr master
October 31st, 2009, 00:56

shoroeno 0
mr master 2

فرقی نمیکنه من با هر 2 تاش موافقم

mr master
November 2nd, 2009, 00:00
فینال این دور تا 5 مین دیگه در 5 پارت برگذار میشه
حمید اگه هستی بیا نظارت :mrgreen:
=======================
torobche 3
mr master 2

تبریک میگم ربی :congratualtions:

hamid reza
November 2nd, 2009, 21:58
خوب خدا رو شکر این دور هم به سلامتی به پایان رسید.

من به نوبه خودم به قهرمان این دور که برای دومین بار این مقام رو در ترفندستان نصیب خودش میکنه تبریک میگم.

این شخص کسی نیست جز torobche17 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

به نایب قهرمان که برای سومین بار این مقام رو می گیره هم تبریک میگم : mr master (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

در آخر به خودم هم تبریک میگم که سوم شدم:دی hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

تکلیف این دور هم مشخص شد ؛ اگر کسی اعلام آمادگی داره برای دور بعد همین جا اعلام کنه.....یه تایک جدید هم زده میشه ایشالاه اگه بچه ها آمادگی داشته باشن برای دور پنجم....

با تشکر از همه دوستانی که شرکت کردن و چند نفر از دوستانی که برایفراخوان و منظم کردن بازی ها به من کمک کردن....

شاد باشید.

lord mysterious
November 2nd, 2009, 22:07
دور بعد روی من حساب کنید
به روبی و شروین و همینطور حمیدرضا هم تبریک میگم

black.shadow
November 2nd, 2009, 22:09
به روبی که مقام اولو گرفت تبریک عرض میکنم

همینطور به شروین و حمید که مقامهای دوم و سوم رو گرفتن تبریک میگم

ღtOrObCHeღ
November 4th, 2009, 15:48
منم به نوبه خودم به نفر 2وم و 3وم تبريك:congratualtions:میگم
و اينكه واسه دوره بعد منم هستم
torobche :Cool:
--------------
كي شروع ميشه؟!:RaisedEyebrow:

Kasra
November 6th, 2009, 02:14
ضمن تبریک به برندگان این دوره، جوایز این دوستان نیز اهدا شد.
از hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هم تشکر میکنم جهت برگزاری این دور.