PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدست اوردن شماره تلفن در چت 100% عملی, شک نکنید

alihellboy
December 13th, 2006, 21:10
دوستان عزیز سلام .
روشی که می خوام براتون توضیح بدم کاملا عمی می باشد .
لطفا مطلب رو کامل مطالعه کنید .( تا انتهای مطلب کامل بخوانید )

برای این کار به هیچ برنامه ای نیاز نداریم .

( نکته : در سایت های مختلف برنامه های برای بدست آوردن شماره تلفن می زارند و می گن که فقط رو بعضی از مودم ها کار می کنه .
ببینید . در کل می توانم بگم که با توجه به نوع خطوط مخابراتی ایران و نوع اتصال به اینترنت . با استفاده از این برنامه ها هرگز نمی توانید این کار رو انجام بدین .
اگر هم شرکت داخلی ای همچین چیزی رو در برنامه خودش قرار بده . مطمعا باشید که کار نمی کنه و فقط برای جلب مشتری بوده . پس دیگه دنبال نرم افزار برای اینکار نباشید . – البته روشی که من می گم 100% عملی هست و احتیاجی به برنامه خاصی نداره . )

اما توضیح :
اول بگم که برای این کار ما احتیاجی به نرم افزار نداریم .
تنها از مهارت خودمون در Social Engineering استفاده می کنیم .

نکته :
Social Engineering چیست ؟!
به صورت ساده میشه گفت Social Engineering يا مهندسی اجتماعی، تکنيکی است که بر گول زدن مردم استوار است. در اين تکنيک شما با انسان‌ها سر و کار داريد و نه با کامپيوترها.

مهندسی اجتماعی یکی از قدیمی ترین روش ها می باشد که در گذشته بزرگترین هکر ها از اون استفاده می کردند .

یکی از بزرگترین هکر های دنیا به نام Kevin Mitnick بیشتر قدرت خودش رو از طریق مهندسی اجتماعی بدست آورده بود .
در واقع افراد رو گول می زد تا کاری که می خواست رو براش انجام بدن .

اما حالا از این توضیحات اضافه بگزریم . این آموزش بر مبنای Social Engineering یا همون مهندسی اجتماعی می باشد .
این روش ابتکار شخص خودم هست .. بار ها از این روش استفاده کردم و همیشه هم جواب داده . به پیشنهاد دوست خودم Reza این آموزش رو براتون تو سایت گذاشتم . چون خودم دوست نداشتم همچین آموزشی رو بزارم .

به هر حال . حالا توضیح این روش :
پیشنیاز : تنها یک تلفن که ID Caller داشته باشه کافیه .

من کار رو با یه مثال توضیح می دم .
برای مثال من قصد دارم شماره Reza رو بدست بیارم .
فقط کافیه که یک Account اینترنت بهش بدم . و بگم این Account نا محدود هست ( Unlimited هست . یعنی هیچ گاه تمام نمی شود )
اما باید به جای شماره تلفن Account شماره تلفن خودم رو بزارم .
حالا وقتی طرف داره با کامپوتر خودش Connect میشه تلفن شما زنگ می خوره و شماره طرف مقابل براتون میاد .

من خودم اکثرا شماره تلفن خودم رو می دم . ( البته می تونید با یکی از دوستانتون هماهنگ کنید و شماره اون رو بدید )

خیلی کار ها میشه کرد تا دقیقا اون موقع که می خواهید زنگ بزنه تا شماره رو از ID Caller ببینید و بردارید .
من یه نمونه که خودم اکثرا استفاده می کنم رو می گم .
بهش Account رو می دم .
می گم من خودم چند تا دیگه دارم . الان با همین که به تو دادم Online هستم . من الان DC می کنم . و تو با این Account که من بهت دادم Connect شو منم با یه Account دیگه میام .
طرف میره با Account من بیاد . من هم که DC هستم . چند بار تلفن زنگ می خوره . شماره طرف مقابل براتون میاد .
بعد تلفن رو آزاد کنید و Connerct شین . اونم چند بار سعی می کنه و نمی تونه . با Account قبلی خودش میاد و می گه این Connect نشد . حالا باید یه بهونه بیارین . یا یه Account دیگه بهش بدین . ( یه Account 2 ساعته بهش بدین . بعد هم که تموم شد میاد می گه تو که گفتی Unlimited بود و تموم نمی شد . بعد شمام بگین حتما شرکت فهمیده چند نفر از Account استفاده می کنن برای همین Account رو بسته یا پسورد رو عوش کرده . )
اگه هم Account نداشتین بدین . مثلا می تونید بگین این Account مال شرکتی هست که پدرم کار می کنه و فقط شماره ما رو به اینترنت وصل می کنه ..... و یا هر بهونه ی دیگه ای که می تونید استفاده کنید .

خیلی راحت هست و کاملا عملی ... همون طور که گفتم مهندسی اجتماعی یکی از قدرت مند ترین روش ها هست .

در واقع طرف با Accounti که مربوط به خونه ما هست وصل میشه و شماره تلفنش برای ما میاد .
اگه دو خط تلفن داشته باشید که بسیار راحت تر هست . شماره اون خط رو می دین دیگه هم لازم نیست DC کنید . البته همون طور که گفتم میشه از شماره دوستتون هم استفاده کنید . البته قبلش باید با هاش هماهنگ کنید .

نکات :
از اونجا که Account مهم هست . شما برای بدست آوردن تلفن کسی که در تهران است باید ساکن تهران باشید .
برای مثال اگه طرف یه شهر دیگه هست می توانید با یکی از دوستان خودتون که تو همون شهر هست هماهنگ کنید .

اگر متوجه نشدید چند بار دیگه مطلب رو بخونید . و در صورتی که باز هم متوجه نشدین همین جا بگین تا بگم ...
در صورت لزوم برای کامل شدن آموزش یه Archive Message که توش شماره بدست اومده رو براتون می زارم . تا بینید تو اون مثال من چی کار کردم .
------------------------------------------------

--------------------

با کمال تشکر Alih3llb0y
--------------------------
موفق باشید

adel_sandy
December 14th, 2006, 21:28
آقا ما یه بار با این کار کردیمو
طرف هم شمارمونو در آورد
هم آبروم رفت
مرسی... .

alihellboy
December 15th, 2006, 16:18
:D
خوب طرف این راه رو بلد بوده و من حدود 2 سال پیش 10-11 تا شماره پیدا کردم
:mrgreen:

mostapha
January 18th, 2007, 14:42
آموزش جالبی هستش ولی تنها عیبش اینه که اول شماره خودت لو میره.

kolompeh
January 18th, 2007, 14:58
سلام
خیلی باهالی .
قدیمیه
ولی دستت درد نکنه

niyazpotter
January 18th, 2007, 23:53
اگه مي شد شماره ي خودمون لو نره خوب بود :roll: اما به هر حال مرسي

bee
January 19th, 2007, 09:07
وا! آخه مگه طرف خنگه که شک نکنه؟! شماره های تلفن ISPها همه با 971 شروع میشن، غیر از اون دره پیتی ها! که اونا هم شماره هاشون تابلو هستن! تازه، کسی که شماره تلفن خونه کسی رو ندونه چه طور اعتماد می کنه ازش اینرنت بگیره؟ من که ADSL دارم ولی اگه دایال آپ هم بود نمی کردم همچین کاری. حالا همه اینا به کنار، یعنی شماها انقدر بیکار هستین که بشینین شماره ی این و اونو پیدا کنین؟؟!! :|

در ضمن، لطفاً این جور چیزا رو یا تو قسمت آموزش بنویسید یا هم ترفندا، نه تو قسمت پرسش و پاسخ.

alirezazx
January 19th, 2007, 10:14
با با واسه چي ادم اين همه راهو بره
كافيه مخ طرفو كار بگيريد :mrgreen:

niyazpotter
January 19th, 2007, 20:23
alirezazx جان فكر كنم اين بهترين راهه :wink:

mahsa_2006
January 20th, 2007, 00:50
ممنونم اما روشش کمی قدیمی بود اما از تلاشتتشکر میکنم

akia
February 14th, 2007, 15:36
ای بابا.خوب شماره هرکی میخواد باشه وقتی بدرد میخوره که باهاش آشنا بشی.وقتی هم که آشنا بشی خوب از خودش میگیری!!چه کاریه :roll:

Shadow_Of_The_Night
February 14th, 2007, 15:50
دوستان به تاریخ قدیمیه تاپیک دقت کنید ...

m_hacker
June 19th, 2008, 20:56
با برنامه باشه راحت تره

m_hacker
June 19th, 2008, 20:56
اگه تو ایران نمیشه تو امارات که میشه آره؟