PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آف یا آن بودن در مسنجر

shabtab
September 20th, 2005, 17:00
سلام
یه ترفند برای فهمیدن آف یا آن بودن کسی در مسنجر وقتی invisible میاد بفرمایید.البته غیر از invite کردن به conference!
ممنون!

Kasra
September 20th, 2005, 17:35
دوست من بهترین راه همین بود که گفتی اما به جز اون راه های مشکل تری وجود دارند ، من برنامه خوبی براش پیدا نکردم اما یادمه یه برنامه برای این کار بود ، البته برنامه Yahoo Spy رو پیدا کردم که راهنماش توش هست اونو از اینجا دانولد کن = [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

اینم آموزش همون راه اولی که گفتی :
براي اين كار بر روي نام فردي كه مي خواهيد بفهميد Invisible آمده يا نه، كليك راست كنيد و از سندي كه ظاهر شده گزينه ي Invite Conference را انتخاب كنيد. سپس منتظر بمانيد، در اين صورت چهار حالت ممكن است رخ دهد:

1. كاربر مورد نظر حضور ندارد، پس پيغامي به صورت زير ظاهر مي شود:
None if the Users in the invite list are available t.join the conference.Please try at a later time
2.كاربر در اينترنت حضور دارد ولي دعوت شما را رد مي كند سپس در كادر پنجره ي كنفرانسش پيغامي مبني بر اينكه من دعوت شما را رد مي كنم ظاهر مي شود! خوب پس كاربر حضور داشته كه توانسته دعوت شما را رد كند.
3.كاربر به دعوتي كه شما براي كنفرانس براي او فرستاده ايد پاسخ مثبت مي دهد، پر واضح است كه او حضور دارد و شما مي توانيد نام او را در پنجره كنفرانس ببينيد.
4.هيچ پيغامي وارد نمي شود! اين كاربر دست شما را خوانده و به پيغامي كه حاوي پرسش مبني بر دعوت شما به كنفرانس است پاسخ نمي دهد تا لو نرود. پس نتيجه مي گيريم كه كاربر حضور دارد. در نتيجه فقط هنگامي كه واقعا كاربر حضور ندارد حالت اول رخ مي دهد، در بقيه حالات حتما كاربر حضور دارد شك نكنيد.
(از شبکه فناوری اطلاعات ایران)

eshghe_penhan
October 20th, 2005, 08:55
سلام
ایا میشه با دانستن id طرف پسورد اونو بدست بیاری البته بدون هیچ برنا مه ای ولی اگر برنامه ایی هست لطفا اونو معرفی کنید همراه با اموزس اون

eshghe_penhan
October 20th, 2005, 08:57
ممنون از سایت خوب و جا لب شما که هر مشکلی داشته باشیم حل می کنه

Kasra
October 20th, 2005, 12:48
eshghe_penhan, جان چندان به این سادگی نیست
اما بهترین راه استفاده از تروجان هاست که فکر کنم آموزشش تو یه تاپیکی مطرح شد

SAN
December 22nd, 2005, 11:58
aslan chenin kari nemishe,hamin tori ke kasra jaan goftand bayad ba torojan anjam dad ke halam fekr konam torojanha dige roye yahoo beta ya hamon 7 kar nemide

BEHNAMHAKER
January 17th, 2006, 15:47
8)

Mohammad
January 17th, 2006, 15:58
BEHNAMHAKER, جان لطفا تاپیک هایی که متنی ندارد نفرستید چون تاپیک های زاید در انجمن ها زیاد میشود.
:wink:

kherse_mehraboon
June 23rd, 2006, 11:21
kasra jan mishe be dast avardane pass ro az tarighe webe majazi amoozesh bedi

mamnoon misham

nightfire :lol:

nazila
June 23rd, 2006, 11:38
kasra جان راهی که برای فهمیدن invisible بودن فرمودی.اگر نباشد وقتی online بشه میفهمه که ما دعوتش کردیم یا نه؟

Kasra
June 23rd, 2006, 13:00
kherse_mehraboon, جان ابتدا دقت کنید فینگلیش ننویسید. به بند 26 قوانین سایت مراجعه کنید.
در خصوص وب مجازی یا در اصل Fake Page به این تاپیک مراجعه کنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

nazila, این موضوعی که نوشتم برای 29 شهریور سال پیشه! ترفند جدیدتر برای این کار:

sosan
September 21st, 2006, 07:40
سلام. ممنونم از سایت خوبتون
می خواستم بپرسم یه نفر ip منو میدونه و میگه من به کامپیوترت وصلم
من چه طور میتونم ip رو تغییر بدم یا ازش پس بگیرم .
اگه راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنید.

Mohammad
September 21st, 2006, 13:23
sosan, جان هر بار وصل شدن به اینترنت IP شما تغییر میکند و IP ثابت نیست!!

Kasra
September 21st, 2006, 15:01
sosan, جان دقت کنید در Dialup اینگونه است که Mohammad, جان گفتن.

athena
December 13th, 2006, 19:44
من يه راه حل توپ دارم!!!!!!
فقط كافيه ميلت رو باز كني وروي آدرس كه بقل ميل نوشته كليك كني!!
اونجا اسم همه ي اد ليست هات رو نوشته
بقلشون هم معلومه كه روشنن واقعا يا نه!!!
:lol: :twisted:

Sat2they
February 17th, 2008, 09:09
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بهترین سایت برای فهمیدن invisible های یاهو . فقط کافیه آدرس id شخصو وارد کنید .

کاری از گروه آشیانه

king
February 17th, 2008, 10:48
Sat2they ، جان درسته سايت خوبي هست ولي همينطور هم كه دوستان آشيانه خودشون ميدونن بعضي وقتها جواب نميده .
من بارها امتحان كردم .

etis
February 17th, 2008, 20:38
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

Sat2they عزیز...لطفا تاپیک های زیر خاکی را بیرون نکشید. به تاریخ
آخرین پست توجه فرمایید ! مال 2006 هستش !
موفق باشید.

ariya-locker
February 18th, 2008, 02:39
چرا از invisible.ir استفاده نمیکنین؟؟؟؟ زیر خاکی هم نیست در ضمن امکان multi چک هم بهتون میده