PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیره شدن lcd لپ تاپ

big devil
July 21st, 2009, 16:01
سلا م دوستان ترفندستانی.
دوستان عزیز من یه مشکل وحشتناک دارم.:haaaa:چند روزی میشه که LCD لپ تاپم(DELL 1510) بدجوری تیره شده طوری که به زحمت میشه چیزی رو دید.:confused:نمی دونم چی کار کنم!:dntknw:یعنی ممکنه سوخته باشه؟ اگه اینجوری باشه باید چی کار کنم؟قیمت LCD چنده؟

___Hell_Boy___
July 21st, 2009, 17:02
اگر منظور شما نور صفحه هست براحتی قابل تغییره ... شما رو صفحه کلیدت یک کلید داری که معمولا آبی رنگه و اسمش Fn هست ... کلید Fn رو نگه دار و سپس با استقاده از کلید اراکی نور صفحه رو کم و زیاد کن ...

ولی اگه کلا با این روش مشکل حل نشد و صفحه کاملا تیره بود مثل لپ تاپ من لامپ تصویر سوخته و یا نیم سوز شده ...

موفق باشید ...

big devil
July 21st, 2009, 21:05
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نه دوست عزیز مشکل حادتر از این حرفاست.اصلا اف ان تاثیری نداره چون نور صفحه اینقدر کمه که به زور میشه چیزی رو دید.فکر کنم مشکل سخت فزاریه.باید ببرمش گارانتی(اگه زیر بار برن و نگن جریان برق باعثش شده).....

___Hell_Boy___
July 21st, 2009, 23:05
دوست عزیز همین مشکل برای لپ تاپ del 6400 من پیش اومد از لامپ تصویرش بود ...

موفق باشید ...

hacker0011
July 22nd, 2009, 09:49
من روی لیتاپ toshiba ویندوز اصلی خودش را که پاک کردم و خودم روش ویندوز نصب کردم صفحه خیلی تیره بود و اون کیفیت اولیه را نداشت

دوست عزیز آیا قبل اینکه تو ویندوز هم بره همچین مشکلی داره

big devil
July 22nd, 2009, 19:17
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اره از زمانی که سیستم روشن میشه همینجوریه............:(

___Hell_Boy___
July 22nd, 2009, 19:36
پس همون مشکلی که من داشتم رو داره ... من لامپ تصویر رو عوض کردم ...

موفق باشید ...

big devil
July 23rd, 2009, 17:56
ناچارا فرستادمش گارانتی.ولی چشم اب نمی خوره قبول کنن.دیگه مجبورم خرجشو بکشم.:(

mc_laren3c
October 13th, 2009, 18:31
با سلام به شما دوستان و عزیزان

من لپ تاپ وسترو مدل 1500 دارم مدتی است (1 ماه ) که سمت چپ مانیتور تیره شده
و هر بار هم که برای کم و یا زیاد کردن رنگ صفحه اقدام میکنم به محض اینکه صفحه به آخرین درجه از روشنایی
میرسه سیستمم هنگ میکنه و من باید درب لپ تاپ را ببندم و بعد از 30 - 35 ثانیه درب را باز کنم .

از عزیزان و دوستان میخواهم اگر کمکی راه حلی به ذهنشون میرسه در ادامه همین پست توضیح بدن.

سپاسگذارم از شما عزیزان

October 13th, 2009, 21:27
توضیحتون یکم گنگه...
اگر کله تصویرتون تیره میشد و با تنظیم روشنایی هم مشکلش حل نمیشد بی شک مشکل از Fluorescentه LCD بود...
اما وقتی میگید فقط سمت چپ این مشکل رو داره یکم موضوع فرق میکنه! منظورتون از سمت چپ اگر فقط ضلع چپ LCD است ممکنه مشکل از Panelه LCD باشه...

ولی با توجه به اینکه میفرمایید بعد از تنظیم روشنایی سیستم هنگ میکنه تنها چیزی که به ذهن بنده میرسه وجود مشکل در سیستم برقی لپتاپتون است...
اگر تهران هستید برید مجتمع تجاری پایتخت طبقهء اول برج B فروشگاه فلامینگو
هم تجربهء زیادی در تعمیرات لپتاپ دارن هم قیمت هاشون مناسبه
قبل از تعمیر هم اگر هزینه بالاتر از میزان توافق شده بره با شما هماهنگ میکنن تا تایید کنید

mc_laren3c
October 14th, 2009, 01:24

با سلام و عرض شب بخیر به شما دوست گرامی

ممنون از راهنمایی جامع و کاملتون
یه توضیح کامل از نقص لپ تاپ:
در حالی که لپ تاپ را روشن میکنم قسمت سمت چپ مانیتور تیره تر از قسمت سمت راست هست
و در حالی که درجه روشنایی رو 1 لول میبرم بالا یه صدایی مثل وزوز از داخل سیستمم شنیده میشه و اگه 1 لول
روشنایی را ببرم بالاتر سیستم هنگ یا به عبارتی استند بای میشه و باید درب لپ تاپ را یکبار باز و بسته کنم تا بعد از 10 ثانیه سیستم بالا بیاد ، بخدا کلافه شدم تا الان 3 بار ویندوز نصب کردم، که شاید افاقه کنه ولی انگار نه انگار.

ولی بابت راهنمایی ارزندتون ممنون هستم دوست عزیز
بتونم در جاهای بهتری به شما کمک کنم.

موفق و سرفراز باشید

October 14th, 2009, 10:42
همانطور که عرض کردم مشکل از Fluorescent باید باشه...
البته هیچ کس این مشکل رو تا خودش تست نکنه نمتونه بگه دقیقا از چیه
به عنوان پیشنهاد ... اگر مشکل از Fluorescent بود به تعمیرکار بگید فقط از Fluorescent اصلی دستگاهتون استفاده کنن درغیر این صورت تنظیم روشنایی LCD از کار میوفته و تحت هر شرایطی با بالاترین روشنایی کار میکنه

aba
January 9th, 2013, 10:01
اقا این لپ تاپ ما میاد بالا درسته ولی بعد چند دقیقه یهو تیره میشه همه چی و به زور میشه چیزی رو دید و اگه در لپ تاپو ببندمو دوباره باز کنم باز برا چند دقیقه مشکلش حل میشه دوباره تیره میشه کسی میدونی چرا این جوری میکنه حدس مسزنم از لامپ تصویرش باشه تو محیط ویندوز نصب کردن که باید به مانیتور ویندوز نصب کنم چون هیچی دیده نمیشد ممنون میشم راهنمایی کنید

hossein9979
April 25th, 2017, 17:54
لپتاب من تا قبل از اینکه پسورد بزنم همه چیز واضح هست ولی بعد از زدن پسورد و وارد شده به دسکتاپ بعد از 10ثانیه کم رنگ میشه همه چیز مشکل چیه به نظر شما

Kasra
April 27th, 2017, 22:46
دوست گرامی از آپدیت درایور کارت گرافیک به آخرین نسخه اطمینان حاصل نمایید.