PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی که بوت می کنه تو یاهو چی کارش کنیم

reza_kamkar_r
December 16th, 2006, 23:10
سلام
در روم های یاهو اگر کسی فول کنه اتاقو چطوری حالشو اساس بگیریم که دفعه آخرش باشه

kolompeh
December 17th, 2006, 01:12
سلام
من هکر و کراکر و ... نیستم .
ولی یه راه باحال هست .
برای چت کردن انتخابش کنید .
حال در کادر ارسال کلیک کنید .
دو کلید ، ALT و CTRL را از صفحه کلید بگیرید و گزینه DELETE را پشت سر هم بزنید .
هر بار که DELETE را از صفحه کلید بزنید یک پمجره جدید برای طرف بازه میشه .
در نتیجه سیستم طرف هنگ می کنه .
حالا تصور کنید برای کسی 600 بار چنین کاری می کنید .

m0hammad110
December 17th, 2006, 19:54
برای چت کردن انتخابش کنید .
حال در کادر ارسال کلیک کنید .
دو کلید ، shift و CTRL را از صفحه کلید بگیرید و گزینه r را پشت سر هم بزنید .
:lol:

mostapha
December 17th, 2006, 23:49
kolompeh و m0hammad110 یعنی این راهی که گفتید موثره؟

kolompeh
December 18th, 2006, 23:41
سلام
موثره ، موثره
عملیه
ای دی خودتو اد کن ، بعد رو خودت سه تا انجام بده .

reza_kamkar_r
December 20th, 2006, 23:15
سلام محمد 110
من یه چیزو نگرفتم.
منظورت از گزینه r چیه؟

Kasra
December 21st, 2006, 15:09
kolompeh, جان این ترفند روی نسخه جدید یاهو جواب نمیده. reza_kamkar_r, جان از نرم افزار Y! Tunnel استفاده کنید. در سایت هست جستجو کنید.

boxing
December 22nd, 2006, 12:41
in tarfand faghat rooy yek version yahoo kar mikone

h003ein
January 26th, 2007, 00:06
in tarfand ghadimi shode va faghat ro verson ghadimi yahoo kar mikone
dar zemn shift+ctrl+r
in doroste

sepehrmrx
March 8th, 2007, 12:46
ببنید من خودم جزو بوتر ها فولر ها و وی سی کش های یاهو هستم راههایی رو که میگم امتحان کردم و موثر هست اما امید وارم مورد سوء استفاده قرار نگیره

اگه می خواین حال کسی رو که وی سی میکشه یا روم فول می کنه رو بگیرین باید آی دی هایی رو که باهاش روم رو فول کرده بوت کنین حالا این بوت می تونه ساده و بااستفاده از CTRL+SHIFT+R باشه یا اینکه با یه بوتر مناسب یا کرکر مناسب انجام بشه که در نهایت آی دی طرف می سوزه و آی دی هاشو از دست میده

چند تا راه حل برای جلوگیری از بوت نشدن و ... هست که میگم

از نرم افزار هایی مثا یاهو تونل یا یاهو الایت و... استفاده کنین که آنتی بوتر کرکر و ... هستن یا اینکه می تونید تنظیمات مسنجر رو به طوری که در پائین می گم درست کنین البته این روش تا اندازه ای کار ساز هست و در مواردی که بوتر قوی باشه بوت میشی

حالا تو صفحه یاهو مسنجر از بالا سمت چپ تب Messenger رو میزنید و از منویی که باز میشه گزینه ی Preferences رو انتخاب می کنین تو صفحه ای که باز میشه به قسمت Messages برید و تو کادر اول دایره ی Minimize The Message Window To The Task Bar رو انتخاب می کنید و تیک گزینه ی زیری رو هم می زنین و بعد تو کادر سوم Show The Messages In A Sıngle Wındow رو انتخاب می کنین دو بعد Apply o0k در این حالت هر کسی که تو اد لیست شما نباشه و به شما پی ام بده یا هر چیز دیگه ای همه پیغامهاش تو یه پنجره مثل پنجره آفلاین ها نشون داده میشه که برای جواب دادن بهش می تونید Reply رو بزنید اگر هم آی دی بوتر بود فقط یه پنجره اس که اونم می بندید

sepehrmrx
March 8th, 2007, 12:52
ببنید روش های زیادی برای در رفتن از دست ایم مزاحم ها که زمانی خودم جزء اونا بودم هست بهترین روش استفاده از فایروال زون آلارم سکیوریتی سویت هست که هم آنتی اسپای داره هم انتی ویروس و هم یه محافظ مسنجر IM Secure که اگه باهاش کار کنید خودتون متوجه می شین

یه توصیه دنبال هک بوت و وی سی و فول روم و ... نرین به نفع خودتونه اگه واقعا مردین بدون استفاده از برنامه دیگران خودتون برنامه بسازین و به سیستم طرف نفوذ کنین اون موقع ادعای حال گیری کنین :wink:

ali1110
July 16th, 2007, 21:49
سلام وقتی دو کلید alt+ctrlرا با دکمه delete بگیرم که صفحه windows task manager ظاهر میشه این بوته اسمش؟؟؟؟؟

shasullah
July 24th, 2007, 22:12
ali1110 جان این یکیشو دیگه خود هکینگه
هر چه سری راه هست end task کن تا خودت بوت شوی منظوزش هتمن همین بوده