PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندستان در شبکه bbc فارسی، برنامه "کلیک" (+ ویدئو)

arian
July 23rd, 2009, 18:58
من همين الان ترفندستان رو در وب نورد ديدم :shock:
اگه كسي ميتونه اون فيلمو از اينترنت دانلود كنه و بزاره توي اين تاپيك :recourse:
كلاس سايت خيلي ميره بالا :clap:
براي كساني كه نميدونن : وب نورد يه قسمت از برنامه ي click در b---b- c است :mornincoffee:

دانلود ویدئو معرفی ترفندستان در پست شماره 16
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Tarfandestan-at-BBC-Persian.zip (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

erif
July 23rd, 2009, 19:18
سلام
من امروز داشتم برنامه كليك از شبكه b--b--c رو نگاه مي كردم كه ديدم تو قسمت وب نورد سايت ترفندستان رو هم معرفي كرد منم هميشه برنامه كليك رو ضبط مي كنم و الانم فيلمشو دارم ولي چون ديال آپ دارم نتونستم آپلودش كنم
اينم بگم هر كي اينترنت پر سرعت داره مي تونه به خود وبسايت كليك بره و همونجا برنامه رو ببينه

jak-jak
July 23rd, 2009, 19:20
باز هم افتخاری دیگر برای ترفندستان .در مورد سایت داشت حرف میزد داشت صفحات رو نشون میداد که نام کاربری من رو هم نشون داد:ok:.به تمام کاربران مخصوصا کسری جان تبریک میگم

marmooz.exe
July 23rd, 2009, 19:31
به مناسبت 4 سالگی ترفندستان
پس جواب داد؟

دوستان یک نکته جالب دیگه
یه نگاهی به شماره این تاپیک بنداید

MOHSEN_PIXON
July 23rd, 2009, 19:35
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] چي ميگي !!!!!!!!!!! جدي ميگي؟:w00t:

mazygene
July 23rd, 2009, 19:36
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بادرود

آفرین به تو دوست خوب که bbc نگاه میکنی. من الان میخواستم همین خبر رو بدم که شما پیش دستی کردی

بادرود

تو برنامه وب نورد پخش کرد. برای من هم جالب بود.

به همه دوستان تبریک میگم.

به پیشگاه مقام عظمای ترفندستان جناب کسری هم تبریک و تهنیت میگم...

mehrdad_khadem
July 23rd, 2009, 19:55
سلام
من هم تبریک می گم
فقط اگه کسی از اون لحظه فیلم گرفته واسه دانلود بذاره

nextslit
July 23rd, 2009, 19:58
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اسم برنامه چی بود ؟ من از اين سايت ميتونم دانلود کنم ، اگه ميشه لينک رو بديد تا ترتيبش رو بدم .

erif
July 23rd, 2009, 19:58
من فيلم گرفتم ولي چون حجمش زياده و منم ديال آپ دارم نمي تونم آپلود كنم.
براي ديدن برنامه كليك كه توش ترفندستان معرفي شده به آدرس زير برويد البته با ...
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

برنامه كليك بخش وبنورد

erif
July 23rd, 2009, 20:42
سلام
اينم كليپ اون قسمت از برنامه كليك كه توش ترفندستان معرفي ميشه با فرمت mp4
اگه كيفيتش پايينه به خاطر اينه كه فرمتشو عوض كردم
سپاس يادتون نره!!!

MOHSEN_PIXON
July 23rd, 2009, 21:07
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] دمت گرم عالي بود(كليپ) راستي اولين چيزي رو كه نشون داد(تو انجمن تخصصي) تاپيك و نام كاربري من بود!!!تكرار نداره اين برنامه؟

erif
July 23rd, 2009, 21:18
چرا تكرار هم داره
يكشنبه ها 20:30
سه شنبه ها 17:30
پنج شنبه ها 18:30
برنامه روز هاي پنجشنبه پخش و روز هاي يكشنبه و سه شنبه تكرار ميشه

sajad.CPU
July 23rd, 2009, 21:24
داداش چجوری دانلود میکنی؟واس ما هم بگو

Kasra
July 23rd, 2009, 22:06
جا داره من هم خوشحالی خودم رو از این پیش آمد ابزار کنم.
از arian (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان که این تاپیک رو زدند.
از erif (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان که زحمت ویرایش و آپلود ویدئو رو کشیدند.
از marmooz.exe (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان که تاپیک پیشنهاد رو زده بودند.
و همچنین از محمد قدرتی یا همون ghodi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان که اسمش رو هم در شبکه آوردند و بچه معروف شد :×:
و از کلیه کاربرانی که به ایمیل این شبکه ایمیل ارسال کردند و سایت رو معرفی کردند.

همچنین از شبکه BBC فارسی و دست اندرکاران برنامه "کلیک"، بخش "وب نورد" به دلیل معرفی سایت ترفندستان.
وقتی 20:30 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هوای ما و امثال ما رو نداره، وجود چنین شبکه ای نعمتیست.

و در آخر باز هم تشکر از همگی کاربران و دوستان عزیز که تنها پشتوانه ما هستند.

dany_3p4u
July 23rd, 2009, 22:20
ای آقا
ما که خیلی وقت پیش تاپیک دادیم بای دانلود این برنامه !
چطور فلش این صفحه را دانلود کنم /؟ (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

nextslit
July 23rd, 2009, 22:24
دانلود ویدئو:

nextslit
July 23rd, 2009, 23:11
اين هم از فرمت .swf يا همون فلش .

مخصوص کاربران ذغالی :×:

Majid_4553
July 24th, 2009, 01:03
ممنون میگم اون که حجمش بیشتره mp4 هست؟

hamid reza
July 24th, 2009, 01:24
بسیار عالی بود

بعد از تاپیک های مضحک اخیر در ترفندستان و یه سخره گرفتن اون در چند تا سایت بی سر و پا و درخواست های

مکرر و ایمیل های زیاد برای 20:30 و عدم توجه اونا و همزمانی این تبلیغ با 4 سالگی ترفندستان ؛ واقعا این

مطلب به من خیلی چسبید ؛ هر به چند بخش کوچک و محدود از ترفندستان پرداختند....

به امید ترفندستانی موفق تر...
از همه دوستان تشکر میکنم.

پرچم بالاست...

Araz
July 24th, 2009, 02:04
دوستان قصد تصاحب این افتخار رو ندارم ولی حداقل 10 بار از طرف خود ناجی و چندین بار از طرف ماها (تیم ناجی) ایمیل درخواست معرفی به این برنامه ارسال شده بود.

Abolfazl.E
July 24th, 2009, 09:48
دمتون گرم.خيلي باحال بود.:happy:ولي حيف نبود سايت با اين همه امكانات انقدر كوتاه معرفي بشه؟

erif
July 24th, 2009, 10:05
چون مدت زمان برنامه محدوده بخش هاي كلي سايت رو معرفي مي كنه و وقت معرفي كردن چيز هاي جزئي رو نداره

javid.sh2020
July 24th, 2009, 11:14
سلام دوستان
من هم به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ترفندستان میخوام بگم که خیلی خوشحال شدم وقتی این تایپیک رو دیدم .من خودم تو bbc ندیدم ولی کلیپ برنامه رو دانلود کردم و دیدمش.به همه اعضا ترفندستان تبریک میگم خصوصا به کسرا عزیز:clap::happy:

vahidlp
July 24th, 2009, 11:26
من یه بار این برنامه رو ندیدما ببین چه کارا میکنن!:mrgreen:
اگه تو چند روز آینده خبری ازم نشد بدونید دوستان مامورین گمنام من رو بردن:mrgreen:
منم تبریک میگم
ترفندستان ارزشش رو داشت که خیلی وقت پیش معرفی میشد ولی همینش هم خوبه
ولی جالب شد که با تولد ترفندستان همزمان شد

mab
July 24th, 2009, 11:36
باعث افتحار منه. همونطور که میبینید آخر فیلم یکی از پست های منو نشون میده با امضای قبلیم. هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم پستمو. از عزیزان اگه کسی دید خبر بده!

ALI_GSM
July 24th, 2009, 13:04
-------------------------------------------------

MRTZ HSV
July 24th, 2009, 13:14
وای...
از خوشحالی دارم می ترکم!
فوق العاده بود...
4 سالگی تر فندستان در تاپیک 44444 خیلی جالبه!
با یه اتفاق خوب

shayankhaz
July 24th, 2009, 14:19
از این که دیشب برنامه رو ندیدم دارم می ترکم.شما کجای کاری؟

newgoldenman
July 24th, 2009, 21:03
آقا بسی خرسند شدیم. :clap: تبریك ویژه به كسری عزیز به خاطر زحمات شبانه روزی و فوق العاده ای كه برای بهتر و بهتر و بهتر شدن ترفندستان توی این چند سال گذشته كشیده. :friends:

تبریك خاصی هم دارم به همه ی ترفندستانی های كوچیك و بزرگ و قدیم و جدید، كه پس از شخص شخیص كسری عزیز، عظیم ترین ثروت و پشتوانه ی وب سایت بزرگ ترفندستان هستند.:kiss:

به امید روزهای طلایی تر و حرفه ای تر ترفندستان بزرگ:drinks:

مهندس بهزاد انصاری
July 24th, 2009, 22:44
پرچم بالاست...............
پرچم بالاست..........
این پرچم هیچ وقت پایین نمیاد..........
بنازم به این سایتی که من عضوش هستم.....
بنازم به این سایتی که این همه طرفدار داره..... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

تاپیکی رو که من زدم ( GPRS همراه اول ) رو نشون داد......[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

erif
July 25th, 2009, 15:50
سلام
حالا مي خوام يكم تبليغ شبكه بي بي سي رو بكنم
چهارشنبه ها ساعت 21 برنامه تخت گاز(top gear) داره
پيشنهاد مي كنم حتما ببينيد
من هميشه دنبال مي كنم

Dr.D347h
July 26th, 2009, 00:13
با اینکه یکم دیره به همه ترفندستانی های عزیز تبریک می گم.
واقعا هیچ جا ترفدستان نمیشه

ALI_GSM
July 26th, 2009, 21:08
00000000000000000000000

tedony
July 26th, 2009, 21:17
بابا دمت گرم کسرا

تبریک

sajad.CPU
July 26th, 2009, 22:33
سلام دوستان.اول تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه.بعدشم به خاطر همین موضوع دیگه:goodjob:
من یه پیشنهاد دارم.امیدوارم دوستان توجه کنند.
دوستان اگه امکانش هست یکی یه تاپیک با موضوع دانلود برنامه کلیک بی بی سی فارسی بزنه که ما که ماهواره نداریم بتونیم دانلود کنیم.یا حداقل اموزش دانلود از بی بی سی{که مطمئنم یکی بلده}رو همینجا بگین.ممنون

nextslit
July 26th, 2009, 23:11

این تاپیک کار خودمه قبلا هم بهش فکر کرده بودم اما مشکل اینجاست که حد اکثر حجم آپلود یک فایل 30 مگ برای هر فایل میباشد , اگه محدودیت نبود ترتیبش رو میدادم .

این پاسخ رو دادم هم در جواب این سوال و هم در جواب پیغام خصوصی . . .

pl4y b0y
July 27th, 2009, 00:01
من همین امروز تبلیغ سایت بسیار خوبتون و تو bbc دیدم و سریع اومدم عضو شدم

واقعا حرف نداره بهتون تبریک میگم . . . امیدوارم بتونم در جمعتون مفید واقع بشم

England
July 27th, 2009, 01:15
چه شبکه‌ای و معرفی اونم در چه وسعتی!!!!
من برنامه‌های British Broadcasting Channel فارسی رو دنبال می‌کنم ولی این قسمت کلیک رو ندیدم. این آرزوی هر ترفندستانی بوده که وبسایت مورد علاقه‌ش توی همچین کانالی تبلیغ بشه. لینک تاپیک رو هم یه نگاهی بندازید. انگار ابر و مه و باد و خورشید دست به دست هم دادن همه چی جور بشه!

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]44444-4.html

کسری‌جون وقتشه که نرخ تبلیغات سایتو ببری بالاتر. اگه گفتن چرا این جوری شد بگو چون:

sajad.CPU
July 27th, 2009, 21:55
دوست عزیز نمیخواد آپلود کنی.اموزششو بذار تو سایت.

payamw
July 31st, 2009, 04:15
می خوام برن تاپیک ها بالا بالا تر
ترفندستان اون بالا تا ابد
یه مشت انسان بیکار با هامن
که هر کدوم واسه خودشون پروفایل دارن

یه وقت سایتو نبندن:dash:

pouria eslami
August 2nd, 2009, 18:26
برنامه كليك فارسي در اين شبكه سايت رو به من معرفي كرد و من از اين طريق عضو ترفندستان شدم.

albert_anishtain
December 3rd, 2011, 19:25
سلام اگه میشه به باردیگه آپلودکنین من نتونستم دانلودکنم

Kasra
December 3rd, 2011, 19:44
اصلاح شد:

lylagol
June 5th, 2015, 00:32
سلام منم به نوبه خودم به آقا کسری تبریک میگم و ایشالا ترفندستان روز به روز پیشرفت کنه و همیشه پابرجا بمونه
ولی ای کاش موقع تبلیغ سایت اسم مدیر سایت رو هم میاورد دیگه خیلی خوب میشد
بازم تبریک میگم

MOHAMMAD02120
September 15th, 2015, 13:48
ایول رسانه ای شدیم :surprised: