PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندهای فایرفاکس

Shayan
March 2nd, 2006, 16:48
کسری جان فکر کنم اگه یه قسمت هم به اسم " ترفندهای فایر فاکس " رو هم اضافه کنید بهتر میشه !! منظورم مثل اینه : [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
8)

Kasra
March 2nd, 2006, 16:59
13y, جان مثل اینکه واقعا به فایرفاکس علاقه مند شدید :D

اما در مورد اینکه ترفند فایرفاکس رو هم به قسمت موضوعات اضافه کنیم ، چندان خوب به نظر نمیرسه ، بهتره که تو همین بخش ترفند نرم افزار باقی بمونه ، چون اگه دقت کنید ترفندهای مدیاپلیر خیلی بیشتر از فایرفاکس بوده ، اما اونم موضوعش ترفند نرم افزاره. همچنین فایرفاکس تنها یه نرم افزاره اما اینترنت اکسپلورر واقعا تنها یک نرم افزار نیست این رو باید قبول کنیم. امیدوارم قانع شده باشید.

و در پایان یه چیزی رو همین جا بگم ، چون نمیخواستم چندان تو دید باشه: من از امشب و چند ساعت دیگه تا روز 3 شنبه به یک سفر میرم که امکان اینکه به سایت بیام وجود نداره ، امیدوارم در نبود من از سایت مراقبت کنید ، محمد هم امکان بیشتری برای مدیریت داره در نبود من ، فکر کنم این آخرین پستهام باشه ، پس تا 3 شنبه! :wink:

Shayan
March 2nd, 2006, 17:06
Kasra, جان ما که پذیرفتیم حرفتون رو !
در ضمن در نبود شما هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم !! :wink:
اگر سفر تفریحی میرید انشاء ا.. که خوش بگذره ! (جای مارو هم خالی کن!) :mrgreen: :mrgreen:
تا 3 شنبه... :wink: 8)

Soroush
March 2nd, 2006, 18:12
Kasra,جان امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و پر انرژی تر به ترفندستان برگردید :lol:
دوستان حالا که بحث غیبت شد با اجازتون یه نکته رو عرض کنم..به احتمال قوی از اواسط هفته ی آینده به بعد دیگه خیلی خیلی کم میتونم به ترفندستان بیام و نمیتونم به اونصورت فعالیتی داشته باشم :? :| :(
به همین خاطر این چند وقت شب و روز تو سایت بودم که یه کم جبران نبودنهای آینده رو کرده باشم :mrgreen:
Kasra,جان اگه سه شنبه اومدید و نبودم حلالم کنید :mrgreen:
اگه جریان قطعی شد (که احتمالش زیاده) سر فرصت از همه ی دوستان حلالیت میطلبم :lol:

Mohammad
March 2nd, 2006, 18:47
soroush2000, جان امیدوارم هر کجا هستید موفق و پیروز باشید :lol:
تازه به هم عادت کرده بودیم :cry:

Shayan
March 2nd, 2006, 18:54
soroush2000, جان کجا با این عجله ؟! :cry:

Soroush
March 2nd, 2006, 22:57
ممنون از لطفتون دوستان..فعلآ که در خدمتتون هستیم :lol:

Mohsen_car
March 4th, 2006, 17:33
سلام یه سایت می خواستم که ایرانی باشه { فارسی } و نقد و بررسی اسلحه بپردازه .

می بخشید سوالمو اینجا مطرح کردم .