PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .: تاپیک فیلم های آموزشی درخواستی :.

CrazyMember
August 25th, 2009, 08:59
سلام دوستان ...

این تاپیک رو زدم تا کاربرهایی که به فیلم آموزشی نیاز دارن اینجا مطرح کنن تا من و بقیه دوستان فیلم آموزشی مورد نیاز شمارو در تاپیک بزاریم . :love:

و اما قوانین تاپیک :

1- دادن اطلاعت کافی در مورد فیلم آموزشی مورد نیاز . مثلا :

درخواست نادرست : " من یک فیلم آموزشی در مورد SQL INJECTION می خوام ."

در خواست صحیح : "من یک فیلم آموزشی اینجکت سایت های asp یا Aspx با Eror Synax می خواهم"

2- اسپم به هیچ وجه و بحث بی مورد هم اصلا ( مثل نظر دادن در مورد فیلم و ... )

3- در این تاپیک فقط فیلم های آموزشی قرار می گیرد و شما سوالات و مشکلاتتان را در بخش مخصوص سوالات مطرح کنید .

majidak
August 25th, 2009, 09:58
سلام یک فیلم آموزشی درباره نحوه آپلود شل توسط load_file می خواستم.البته چند بار این رو مطرح کردم که پیمان جان گفتند یک تارگت فعال load_file اگه دارید بدید من که پیدا نکردم

CrazyMember
August 25th, 2009, 10:12
تارگت پیدا نکردم برات بسازم اما نمی خوام از اینجا دست خالی بری بیا توی این فیلم خیلی کامل با استفاده از Load_File از سایت شل می گیره اینو ببینی میتونی با Load_File شل آپ کنی.:biggrin:

راستی یوزر جدیدم بهم میاد ؟ :happy: ( CrazyMember )

black.shadow
August 25th, 2009, 12:17
سلام میشه یه فیلم اموزشی جامع درباره هک ای دی اس ال بزارید من از هک چیزی نمیدونم اگه جامع باشه که این وسط یه چیزی هم یاد بگیرم خیلی ممنون میشم

CrazyMember
August 25th, 2009, 12:54
بفرما dangerman (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان :Winking:

lord k
August 25th, 2009, 14:27
من می خوام این فیلم هارو باز کنم این ارور رو می ده چی کار کنم؟
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

saeid4631
August 25th, 2009, 14:36
دوست عزیز با تشکر از تاپیک واقعا خوبی که زدین. بسیار ازتون سپاسگزارم:kiss:

من یه فیلم آموزشی درباره روش کار با نرم افزار daemon tools می خواستم البته اگه همین باشه خیلی عالیه ولی اگه هم نبود نرم افزارهای مشابهی مثل نرو هم باشه اشکالی نداره.

ممنون...

CrazyMember
August 25th, 2009, 16:17
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز من چندبار بگم قوانین رو رعایت کنید ؟

این ارور میگه که درایوی رو که این فایل رو توش ریختید پره و نمی تونه از حالت فشرده در بیاره شما فایل رو کپی کن توی درایو های دیگه درست میشه یک بار دیگه هم قوانین رو مطالعه کن لطفا !!!

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

CrazyMember
August 25th, 2009, 16:31

اینجا بخش هک و امنیت هست و فقط درخواست فیلم های در این زمینه پذیرفته می شود.

pcseven7
August 25th, 2009, 18:40
اگر براتون مقدوره لطفاً آموزشفارسی برنامه نویسی شی ء گرا برای زبان برنامه نویسی php لطف کنید.

CrazyMember
August 25th, 2009, 20:16

دوست عزیز خواهش می کنم مربوط به بخش درخواست کنید !!!!!!!!!!!!! سوال شما مربوط به بخش برنامه نویسی هست

Ashkan_SK
August 27th, 2009, 02:54
سلام

پيمان جان اول ممنو بخواطر اين تاپيك بعد يه سوال دارم خوب ما به روت رسيديم بعد چيكار كنيم ؟

اگه بتوني يه فيلم خفن در اين رابطه بسازيا خيلي خيلي خوب ميشه اخه تو همه فيلما تا روت رسيدن ديگه ول كردن خوب حالا روت داريم اول چيكارا ميتونيم كنيم ؟ و بعد چطوري بريم تو سايتاي اون سروره ؟

اگه هم جوابمو بدي هم يه فيلم بسازي خيلي خوب ميشه

ممنون :clap:

CrazyMember
August 27th, 2009, 09:37
شما برای رفتن به سایت های دیگه ی روی سرور اصلا نیازی به روت شدن نداری .

اگه می خوای یاد بگیری چجوری بری توی سایت های دیگه ی روی سرور این فیلمی رو که ضمیمه کردم ببین.

Ashkan_SK
August 27th, 2009, 17:09
پيمان جان ممنون ولي روش شما جواب نميده تو بعضي (بيشتر سايت ها) و بايد به سرور ريموت كنم كه كردم ولي نميدونم چطوري برم تو سايت هاي اين سرور و ...

CrazyMember
August 27th, 2009, 17:35
این روش فقط توی سایت هایی جواب میده که uid برابر nobody یا apach باشه !

شما بگید چه فیلمی رو می خواید تا براتون بزارم

Ashkan_SK
August 28th, 2009, 03:42
گفتم كه بعد از روت شدن چطوري به سايت هاي رو سرور دست رسي پيدا كنيم اينو ميخوام ياد بگيرم ....

CrazyMember
August 28th, 2009, 08:51
عزیزم برای روت شدن اول باید کانکت بک بگیری بعد به سرور روت بشی ! شما چه خوب پیشرفت کردی شما اگه کانکت بک گرفتی و روت شدی بگو چندتا فیلم دارم بزارم برات

majidak
August 28th, 2009, 09:55
سلام پیمان جان اگه میشه یه فیلم از پاک کردن رد پای خودمون تو سایت های هک شده بساز

CrazyMember
August 28th, 2009, 10:32
majidak جان اینایی که از افتادن ردپا و .. صحبت می کنن همش چرته !

فیلم آموزشی فکر نمی کنم در این مورد باشه ! شما با IE سایت مورد نظرت رو هک کن البته ورژن 8 اینترنت اکسیپلورر ! قول میدم ردپات نیفته .

شما که نمی خوای به سرور های ایرانی نفوذ کنی که ! شما برو توی سایت های خارجی فامیلت و شمارت و آدرس خونتونم بنویس هیچ کار نمی تونن بکنن ...

فقط سرور های ایرانی هست که اگه به اطلاعاتشون آسیب نزنی کاریت ندارن

CrazyMember
August 29th, 2009, 16:10
اشکان جان ببین این به کارت میاد :

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

اگه مبتدی بود بگو یه روتینگ + Mass Defacing برات بزارم