PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی lord 2010

Mdy
August 26th, 2009, 03:55
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

مجموعه نرم افزاري لرد 2010 (نسخه 8) يكي از كاملترين مجموعه هاي نرم افزاري ايران مي باشد كه بيش از 2500 نرم افزار فول ورژن به همراه كرك و شماره سريالهاي آنها در 12 عدد دي وي دي نقره اي به همراه بسته بندي بسيار شكيل و همچنين دفترچه راهنماي تمامي نرم افزارها بصورت كاملا رنگي و كاربردي عرضه شده است. شما با خريد اين مجموعه اصلي علاوه بر اينكه كارت شركت در قرعه كشي با جوايز بسيار نفيس را دريافت ميكنيد، 2 عدد دي وي دي آموزشي به ارزش 16000 تومان نيز دريافت خواهيد كرد. اين محصول بر روي دي وي دي هاي نقره اي با كيفيت بسيار بالا تهيه شده است كه به همراه بسته بندي زيبا و با دوام آن مي تواند سالها نياز شما به نرم افزارها و سيستم عاملهاي مختلف را بر طرف كند.

از خريد نسخه هاي كپي شده و غير استاندارد خودداري كنيد و پول خود را با خريد اين مجموعه به صورت كپي شده و يا تقلبي هدر ندهيد.

در ذيل بخشي از مزاياي اين مجموعه نرم افزاري آمده است:

- آخرين نرم افزارهاي ارائه شده براي سال 2009 و 2010 با بيش از 80 درصد تغيير نسبت به نسخه قبل
- بيش از 2500 نرم افزار در 75 گروه و در 12 DVD بوتيبل
- ويندوز ويستا 32 بيتي و 64 بيتي سرويس پك 2 فاينال (Full Activated)
- ويندوز هفت (Seven) جديدترين ويندوز شركت مايكروسافت (Full Activated)
- ويندوز Server 2008 سرويس پك 2 با سريال اوريجينال (Full Activated)
- نسخه 2009 از لينوكس (Mandriva)
- آخرين نسخه ويندوز ايكس پي 32 بيتي سرويس پك 3 مايكروسافت (ارائه شده در اواسط سال 2009 )
- 20 ساعت آموزش مولتي مدياي ده ها نرم افزار معروف و كاربردي
- مجموعه زبان برنامه نويسي Microsoft Visual Studio نسخه 2010
- مجموعه اي از برترين آنتي ويروسها و برنامه هاي امنيتي با قابليت آپديت
- نسخه كامل مجموعه نرم افزاري آفيس 2010
- نسخه كامل مجموعه نرم افزاري آفيس 2007 سرويس پك دو
- نسخه كامل مجموعه نرم افزاري آفيس 2003 سرويس پك سه
- نسخه كامل تمامي نرم افزارهاي گرافيكي و مولتي مدياي شركت ادوبي CS4 (به همراه نسخه هاي فارسي)
- نرم افزار واژه شناس (OCR) فارسي با قابليت اسكن متون و تبديل آنها به متن هاي قابل ويرايش
- كمياب ترين برنامه هاي قفل گذاري بر روي نرم افزارها با استفاده از جديد ترين تكنيك هاي امنيتي
- شرح كامل كاربرد كليه نرم افزارها و روش نصب آنها به زبان فارسي
- برخورداري از آتوران پيشرفته با قابليت جستجوي هوشمند در نام نرم افزارها و توضيحات فارسي آن
- آخرين نرم افزارهاي قابل اجرا در ويندوز ويستا و درايور كارتهاي گرافيك و صدا
- آموزش كامل نصب و راه اندازي كليه نرم افزارها
- كتابچه كاملا فارسي به همراه شرح كليه نرم افزارها
- امكان جستجوي سريع در ليست نرم افزارها
- امكان مشاهده تصوير محيط نرم افزارها قبل از نصب آنها از طريق Autorun
- جامع‌ترين منو براي دسترسي آسان به تمامي نرم‌افزارها
- پشتيباني كامل مجموعه به صورت تلفني و اينترنتي

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

تغييرات جديد در نسخه 8

- تغيير كامل ساختار آتوران به منظور رفع مشكلات و افزايش سرعت اجراي آن (4 ثانيه پس از قرار گرفتن در درايو ديسك گردان)
- يكي از امكانات جديد در مجموعه نرم افزاري لرد 8 ، آتوران كامل تمامي ديسكها است كه قابليت نصب بر روي هارد ديسك را دارا مي باشد. اين آتوران شامل اطلاعات تمامي ديسكهاي مجموعه بوده و شما مي توانيد پس از نصب آن بر روي هارد ديسك بدون نياز به قرار دادن ديسك ها در درايو DVD ، ليست نرم افزارهاي موجود در تمامي ديسكها، توضيحات فارسي و انگليسي آنها، تصوير نرم افزارها و... را مشاهد كنيد. در صورتي كه قصد نصب يكي از اين برنامه ها را داشته باشيد كافيست بر روي كليد نصب كليك نماييد تا برنامه به صورت هوشمند از شما ديسكي كه برنامه انتخاب شده در آن قرار دارد را بخواهد. پس از قرار دادن ديسك مربوطه در درايو، برنامه انتخابي شروع به نصب خواهد كرد.
- بسته بندي جديد و شكيل و طراحي جديد نحوه قرارگيري ديسكها به منظور محافظت از آنها در برابر آسيب
- بيش از 2000 برنامه و نرم افزار جديد و به روز شده
- سيستم پشتيباني جديد و منحصر به فرد: اين سيستم از طريق آتوران مجموعه قابل دسترسي است. كافيست مشكل و يا سوال خود را در مورد نرم افزارهاي مجموعه در قسمت پشتيباني موجود در آتوران وارد كرده و پس از اتصال به اينترنت، كليد ارسال را كليك كنيد. سوال شما در كوتاه ترين زمان ممكن پاسخ داده شده و در قسمت پاسخ قابل رويت خواهد شد.
- و...
منبع : p30download

saeid4631
August 26th, 2009, 04:54
ممنون دوست عزیز.
ولی یکی از بچه ها گرفته بود تا حدی که من چکش کردم بعضا مشکلاتی هم داشت که البته بنده به دو تاش اشاره می کنم:
1-تنوع برنامه های نرم افزاریش محدود هست مثلا تو قسمت مولتی مدیا که من نگاه می کردم یا برنامه های موبایل خیلی ناقص بود.
2- بر خلاف گفته خودشون ورژن اکثر برنامه هاشون به روز و آپدیت نیست البته نه خیلی قدیمی ولی اینقده هم که میگن آپدیت هم نیست.

حالا اگه از دوستان دیگر هم ازش استفاده کردن می تونن نظرات و انتقاداتشون رو هم بیان کنن تا برای دوستانی که قصد خریدشو دارن مفید واقع بشه.

یا علی مدد...

rasaam
August 26th, 2009, 10:51
با سلام
دوست خوبم اين مجموعه نرم افزار يتا جائي كه بتونه نرم افزارهاي بروز رو ميزاره حالا اگه نرم افزاري رو كه بروز نبود وآپديتش رو هم گير نيارن و يا نسخه جديدشو اونوقت همون نسخه اي رو ميزارن كه توي نسخه قبلي مجموعه گزاشتن
اين چيزيه كه الان داره توي همه مجموعه ها اتفاق مي افته
يا حق

Mdy
August 26th, 2009, 13:40
دوستان lord خوبه ولی من خودم از کینگ خیلی راضی ترم

saeid4631
August 26th, 2009, 16:31
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز با تشکر از نکته ای که فرمودین ولی بنده هم نظرم این نبود که همه برنامه هاش دموده هستن گفتم بعضی از برنامه هاش. البته مهم تر از این مساله عدم گستردگی برنامه های مرتبط هست البته این بیچاره هم مگه چقدر می تونه نرم افزار جمع کنه. به هر حال بگذریم....

راستی یک سوال: چطور میشه پچ های این مجموعه رو درآورد و کپی کرد. منظورم اینه که مثلا وقتی سی دی رو می زاری اگه با اتوران اجراش کنی فقط با زدن دکمه پچ خود نرم افزار پچ میشه ولی وقتی در درایو مربوطه open بزنی و وارد دی وی دی بشی داخل برنامه ها پچ مر بوطه نیست نمی دونم کدوم قسمتش گذاشتن اینا رو. اگه کسی می دونه پاسخ بده لطفا؟