PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست يك فونت

starkboy
August 28th, 2009, 16:34
سلام دوستان من يه فونت رو مي خوام كه باحاله !:-D

ببينيد مثلا امضاي جناب akbari693 اي عكس :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

يا اين نوشته تو عكس پايين:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

خوب اگه از اين فراتر هم داشتيد
از همين با حالا
ممنون مي شم تو اين تاپيك برام بگيد
(يعني اول اين بعد بقيه)

:rose:

akbari693
August 28th, 2009, 16:43
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
من این امضا رو توی word نوشتم
اما برای نوشتنش نیاز به نرم افزار میر عماده (از شرکت مریم سافت)
البته فونت نستعلیق هم وجود داره اما باهاش نمی تونید نوشته ها رو بکشید یا بالا و پایین کنید
در ضمن میرعماد دارای چهارخط نستعلیق، شکسته، ثلث و تحریریه

carnator
August 28th, 2009, 18:48
دوست عزیز نرم افزار میر عماد نسخه 2.2 آخرین ویرایش بهمراه کرک شامل فونت هایريحان-نستعليق-شكسته كامل-نسخ-ثلث-نسخ عثمان طه-معلي-پيرآموز۱و۲-تحريري رو میتونید از لینک زیر دانلود نمائید

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

starkboy
August 28th, 2009, 20:10
واسه خودم حدس هايي مي زدم!:cursing:

خوب خيلي ممنون از شما
:tarfandestan-hooray

starkboy
August 28th, 2009, 20:39
خوب دوستان اين مير عماد چطور كا ميكنه؟؟؟؟
اين پايين 2 پنجره باز شده!!!

Sina06m
August 28th, 2009, 21:57
آموزش میرعماد :

برنامه میرعماد رو باز کن تا بالا بیاد ( وقتی کامل بالا اومد آیکونش اون کنار ساعت ویندوز میاد) بعدش برو تو برنامه Microsoft Word بعدش یه فونت که میخوای باهاش تایپ کنی رو انتخاب کن فکر کنم نام فونت های میر عماد با w_ شروع میشه (معمولا فونت هاش آخر لیست هستن) بعد متن خودت رو بنویس و به پی دی اف تبدیل کن (از همون ورد) بعد پی دی اف رو با فوتوشاپ بازکن برای تبدیل به پی دی اف در همون فوتوشاپ میتونی از نرم افزار PDF MACHINE استفاده کنی.

البته دوست من بنا به دلایلی که تجربه کردم یا میرعماد رو نصب نکن یا نسخه اصل رو بخر با پتچ جدیدش که وقتی نصب میکنی فوتوشاپت هنگ نکنه

و اما ...... (قابل توجه کسایی که میرعماد نصب میکنن و فتوشاپ اونها هنگ میکنه)

اگر یه موقع ریختی و فتوشاپت هنگ کردن چی ؟

برنامه که ماشالا اصلا Unistaller درست حسابی نداره هر جور تونستی از سرچ و... پاک کن فایل های برنامه رو بعدش برو تو کنترل پنل و در پوشه فونت تمامی فونت های نرم افزار میرعماد رو پاک کن دیگه فوتوشاپ شما هنگ نمی کنه. :wub:

خلاصه مشکلی بود باز من هستم یا سوالی چیزی داشتی. (به آیدی من پی ام بدی که چه بهتر) :love:

hoobstank
August 28th, 2009, 22:03
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام شما میتونید توی ورد با فونت نستعلیغ میتونی میخوای ؟

starkboy
August 28th, 2009, 22:16
سينا جان واقعا دستت درد نكنه!!!!:Hug:
☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺ ☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻ ☻☺☻☺☻☺☻☺

دوست عزيز hoobstank سلام.

دوست عزيز من ميتونم توي ورد با فونت نستغليغ مي تونم مي خوام!!!!!:Laughing:

akbari693
August 28th, 2009, 22:25

سلام
خیلی خیلی ببخشید اما:
بهتر بود یا گفته هاتون رو در چند خط می نوشتید و یا از نقطه و ویرگول و .... استفاده می کردید تا دوستان گیج نشن
این طوری:

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

starkboy
August 28th, 2009, 22:32
ممنون دوست عزيز اما با اينكه شما خط بندي كردي خط 2 و 4 معني داره به نظره شما؟
--------------------------------------------------------------

اين آموزش هايي كه داديد درسته اما من هنوز نمي تونم مثل امضاي جناب akbari693 و علي عبد المالكي بنويسم!!!!
چطور بايد اين كارو كرد؟

akbari693
August 29th, 2009, 00:02

اول اینکه:
شرمنده
پس من هم متنتون رو درست درک نکردم

و دوم اینکه:
خب اگه میرعماد رو نصب کنید به راحتی می تونید از آموزش توی خودش کمک بگیرید و یاد بگیرید

hoobstank
August 29th, 2009, 09:23

سلام من از همه شما معذرت میخوام حالا اگه فونت را میخواهی برات بزارم

Milad_V
October 22nd, 2009, 15:26

سلام
این برنامه از آدرسی که گفتی پاک شده
می تونی آدرس دیگه ای بدی؟

h003ein
October 22nd, 2009, 16:42
پیدا نشد

فایل یا صفحه‌ای که درخواست کرده‌اید یافت نشد.
• اگر نشانی (URL) صفحه را خودتان تایپ کرده‌اید، از صحت تایپ آن مطمئن شوید.
• اگر با کلیک روی یک پیوند به اینجا آمده‌اید، ممکن است پیوند اشتباه باشد.
• از دکمه بازگشت نرم‌افزار مرورگر خود برای انتخاب پیوند دیگری درصفحه پیشین استفاده کنید، یا آنچه را که می‌خواهید جستجو کنید.
-----------------------------------------------------------------------
بهتر نیست به جای پست های بی محتوا و سر و کله همدیگه زدن مشل این بابا رو حل کنین
دوست عزیز من نسخه 2.1 رو از همین فروم دانلود کردم و الانم دارم ازش استفاده می کنم هیچ مشکلی هم نداره و در این نسخه فقط چند قلم جدید اضافه شده
نسخه 2.1 رو واست ضمیمه کردم همراه با کرک ولی قرار دادن کرک نرم افزار های فارسی مخالف قوانین سایت هست و من الان قانون شکنی کردم :boxing: کی به کیه

Milad_V
October 24th, 2009, 12:35
ممنون اما همون نسخه 2.2 رو مب خوام چون خودم 2.1 رو دارم (2.2 رو به خاطر فونتای جدیدش می خوام

Milad_V
October 25th, 2009, 01:49
سلام
یعنی کسی این نسخه رو نداره؟

Milad_V
October 25th, 2009, 22:48
من هنوز منتظرم
لطفا یکی حد اقل یه لینک بهم بده

Milad_V
November 3rd, 2009, 07:44
یه هفته گذشت و کسی جوابمو نداد

Milad_V
November 8th, 2009, 23:35
امیدوار بودم که بعد از دو سه هفته یکی پیدا بشه اما مثل اینکه کسی نیست که این دو نرم افزار - پروین و میر عماد 2.2 - رو داشته باشه

Milad_V
November 12th, 2009, 23:20

سلام
من پوست خودمو کندم اما هیچ کی جوابمو نداد
تازه دو سه تا از پستامو از اینجا پاک کردم تا پست زائدش کم بشه

akbari693
November 12th, 2009, 23:31
سلام
بفرما، نرم افزار پروین
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

akbari693
November 13th, 2009, 05:34
سلام
اینم میر عماد 2.2.0 همراه با کرک
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]پسورد

Milad_V
November 18th, 2009, 00:57
سلام
این پروین سریال می خواد
کسی کرکی یا سریالی ازش نداره؟

Milad_V
November 29th, 2009, 23:59

سلام
کسی نداشت؟؟؟؟

luciferlovely
November 30th, 2009, 06:47

طبق قوانین سایت گذاشتن کرک نرم افزار های ایرانی غیر مجاز هستش.

این قانون :

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

قوانین سایت.. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

موفق باشید.

nmnnn
December 6th, 2009, 20:16
سلام ، من وااااااااااااااااااقعا از غیبت طولانی مدتم عذر میخام ، سرم گرم شده بود به نوشتن کتابم ،‌و امّا میرعماد 2.2 نسخه کرک نشده رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید ::Dr:
فکر نکنم کرک بخواد ، اگه خواست نگرانش نباشید که همه جا ریخته:bee: :
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. 2.2.0.zip (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

آپلود تموم شد ، هر وقت خواستین دانلودش کنید که حذفش نمی کنم:hurry:.
از مدیران خواهشش میکنم لینک رو پاک نکنن چون من قوانین رو رعایت میکنم همیشه و به اونایی که قوانین رو رعایت نمی کنن گوشزد میکنم :friends:.

ضمنا ، یه تشکر خشک و خالی ،‌ وقتی یه نفر رو خوشحال میکنه ، ارزش کلیک نداره ؟