PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه سرعت اینترنتت 128 kb یا بالاتره بیا تو/ اولین گیم نت ترفندستان !!!

CrazyMember
September 16th, 2009, 17:23
سلام دوستان.

امروز اومدم تا با مشورت با مدیریت یک گیم نت بزارم . توی گیم نت ما بازی مورد نظر کانتر استریک 2 بعدیه !!!! البته 2 بعدی هست ولی از Counter Strick 1.6 قشنگ تره .... 2 روز بازی کنید معتادش میشید. نحوه اجرای وارگیم بدین شرح است :

تعداد مورد نظر : 16 نفر

بازی : کانتر استریک 2 بعدی

نحوه بازی : آنلاین

حجم بازی : 5 مگابایت

لینک دانلود بازی : تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اگر استقبال خوب باشه هر ماه یکبار این گیم نت برگزار میشه ! البته من نوشتم سرعت 128 کیلوبایت معنیش این نیست که دیال آپی ها نمی تونن شرکت کنند ! می تونن اما من به خاطر خودتون می گم چون دیال آپی ها به دلیل سرعت پایین اطلاعات دیر ارسال میشه و مثلا اگر تیر بزنن بعد از 5 ثانیه در بازی تیر زده میشه .

ابتدا شما باید حضور خودتون رو اعلام کنید تا تعدادتون 16 نفر بشه اگر تعداد از 16 نفر بگذره بقیه می افتند ماه بعد ...

این بازی برای آنلاین بازی کردن به هیچ پچ نیاز نداره و اگر توی بازی Find server رو بزنید لیست سرور ها میاد. بعد از این که 16 نفر شدیم تیم چینی می کنیم و 15 راند 8 نفر اول ترور و 8 نفر دوم CT میشن و 15 راند دیگه 8 نفر اول CT و 8 نفر دوم ترور میشن.

( این بازی خیلی جذاب و زیباست و بسیار اعتیاد آور !!!!!!!!!!!)

این رو هم بگم تمام دیال آپی ها هم می تونن شرکت کنند اما مشکلاتی رو که گفتم در بازی خواهند داشت. البته می تونین برین کافی نت بازی کنید چون این بازی نیازی به نصب نداره و با حجم کمی که داره به راحتی میشه توی فلش ریخت و رفت توی کافینت بازی کرد.

برای جلوگیری از این که بعضی ادما با اسم های تقلبی وارد سرور بازی نشن من به 16 نفر که می خوان در بازی شرکت کنند پسوورد ورود به سرور رو میدم.

با مشورت با مدیریت شاید جایزه ای هم برای اعضای تیم برنده در نظر گفته بشه

حضور خودتون رو اعلام کنید تا نحوه بازی رو بگم:p

توجه : فقط از سایت cs2d که لینکشو گذاشتم دانلود کنید چون این بازی هر چند مدت کوتاهی ورژن جدیدترش میاد و ورژن های قدیمیش کار نمی کنه !!!! به ضرر خودتونه گول لینک های مستقیم و .. رو نخورید که ورژن های قدیمی بازیه ست

mhmd1373
September 16th, 2009, 17:29
من پایه ام

navid keshti
September 16th, 2009, 17:54
منم میام:okugly:

ne555
September 16th, 2009, 18:45
کی برگزار میشه؟ منم هستم اگه خبری شد بهم بگید.

amirmohammad_75
September 16th, 2009, 20:18
منم ميام

black.shadow
September 16th, 2009, 20:20
منم هستم

H.Trst
September 16th, 2009, 20:47
CrazyMember (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز
طرح جالبی هست و امیدوارم که تعداد شرکت کننده ها زیاد شوند تا بازی جذاب تر بشه.

mf2009
September 16th, 2009, 20:48
منم هستم :thumbup1:

CrazyMember
September 16th, 2009, 20:58
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

هر وقت 16 نفر بشیم تیم چینی می کنیم با مشورت اعضا یک زمانی که همه بتونن حاضر شن رو تعیین می کنیم برای بازی.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله . به خاطر حجم کم و هیجان زیاد جذابیت زیادی داره

mf2009
September 16th, 2009, 21:04

میزنه قدیمی هست

Ali-Senator
September 16th, 2009, 21:16
آقا منم پایم .....:yooya:
هر اتفاقی افتاد به من پیام خصوصی بدید
ممنون از این بازی با حال

CrazyMember
September 16th, 2009, 21:19
توصیه می کنم فقط از سایت cs2d دانلود کنید !!!!!!! چون سایت سازنده هست و جدیدترین ورژن که 0.1.1.5 هست رو قرار میده از هر سایت دیگه ای دانلود کنید غیز مجازه و به ضرر خودتون هست حتما باید گوشه ی بالا سمت چپ کانتر نوشته باشه 0.1.1.5

mf2009
September 16th, 2009, 22:39
من هنوز هستم ناراحت نشی:Smiling:ازموضوع

Ali-Senator
September 16th, 2009, 23:14
آقا دیگه فکر کنم 16 نفر شدیم کی قرار مسابقه رو میذارید و پسوورد رو می دید ؟؟؟

M karim M
September 16th, 2009, 23:49

از لينك زير دانلود كنيد كار ميكنه

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

mehrdad_khadem
September 17th, 2009, 08:11
منم هستم
:yooya:

CrazyMember
September 17th, 2009, 08:26
هنوز 9 نفریم . دوستان این رو بگم اگر کسی بگه در مسابقه شرکت می کنم و در بازی نیاد یا وسط های بازی بره بیرون تا 2 دور بعد نمی تونه در مسابقات شرکت کنه

CrazyMember
September 17th, 2009, 12:28
یادم رفت بگم در نظر سنجی هم حتما شرکت کنید

amirmohammad_75
September 17th, 2009, 14:38
من كه تازه كارم بلد نيستم ولي قبول مي كنم

CrazyMember
September 17th, 2009, 15:04
اونایی که تازه کارن !!!!! الان بازی رو دانلود کنید و تا روز بازی کلی برید توی سرور های خارجی و با خارجیا بازی کنید تا وارد شین اونا توی این بازی خبره هستند شما Find server رو بزنید 700 تا سرور براتون میاره که توی هر کدومشون 16 نفر هستند می تونید برید و بازی کنید تا وارد شین . توی کانتر 3 بعدی نباید در هنگام تیر زدن اینور اونور رفت چون نشونه به هم می خوره اما توی این کانتر اگه هنگام تیر زدن زیگزال نرین و اینور اونور نرین خیلی زود میمیرین توی کانتر 3 بعدی وقتی تفنگ دستتون بود و چاقو می خواتید تا موقعی تفنگو می ذاشتید کنارو چاقو رو ور می داشتید کلی طور می کشید اما توی این بازی برای تند راه رفتن مدام باید اسلحه تون رو با چاقو عوض کنید. اینقدر باید سرعتتون بالا باشه که به همه چیز مسلط باشید توصیه می کنم اول چاقو بردارید و سپس اسلحه و با دکمه Q اسلحه هاتون رو عوض به در کنید توی این کانتر نارنجک نقش بسیار مهمی داره پس الکی به هدرش ندید. در ضمن نگران رمز هم نباشید این کانتر مثل قبلی نیست رمز نداره فقط ترینر داره که عمرا پیدا کنید من خودم 2 سال دنبالش بودم پیدا نکردم اگر هم پیدا کنید پولیه که ارزش نداره چون وقتی ورژن جدید بازی بیاد دیگه ترینر ها کار نمی کنه !!!!

سوالی داشتید حتما بپرسید توی همین جا من در خدمتم

king.mahdi
September 17th, 2009, 15:34
آقا بد موقعی این بازی رو گذاشتی، از هفته ی دیگه مدرسه ها شروع می شه و خیلی ها مثه من نمی تونن بازی کنن. حالا ایشالا تا سال بعد این بازی رو ادامه بدین تا ما هم بازی کنیم!

mf2009
September 17th, 2009, 15:38
اقا ترینرش رو ساختم ده تا سپاس بدین تا بذارم :yooya:

mf2009
September 17th, 2009, 15:59
اینم قولی که دادم :thumbup1:

mf2009
September 17th, 2009, 16:01

باید ثبت نام کرد نمیشه چی کار کنم:Surprised:

CrazyMember
September 17th, 2009, 16:52
چیو باید ثبت نام کرد؟

goblet of fire
September 17th, 2009, 17:33
منم میام

mf2009
September 17th, 2009, 21:12
برای بازی تو سرور باید یوزنیم و پسورد داشته باشی ولی من هر چی سعی میکنم نمیشه ثبت نام کرد :not-me:
اینم آدرسش [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

CrazyMember
September 17th, 2009, 21:43
ای بابا !!!!

فقط توی چندتا ( 3 یا 4 تاشون ) باید اکانت داشته باشی ....... بقیه نمی خواد با این حال مشکلی بود در خدمتم لطفا اسم سروری که اینجوریه بزارید فقط 25 تا یا 3 تاشون اکانت می خوان که فکر کنم اسماشون ایناهاست :

CS2D Normal

CS2D Zombie

و یکی دیگه توصیه می کنم توی سرور های Pro Starz برید سرور های خوبین راستی هر بازیکنی رو هم که دیدید اول اسمش dopamine داره بهش نزدیک نشید چون خیلی قوی و ماهر هستند و همچنین خطرناک !!! ( تا موقعی به خودتون بجونبید مردید) :biggrin:

با این حال برای اونایی که مشکل دارند یک اکانت ساختم وارد بازی بشید

Option>Net

U.S.G.N Username : Tarfandestan

U.S.G.N Password : Hxg6G8x6OO

با این اکانت Login کنید

black.shadow
September 17th, 2009, 22:18
این همون سروره که ما قراره بازی کنیم؟

به حروف بزرگ و کوچیک حساسه یا نه؟
کی بازی ها شروع میشه؟

salarkhiabani
September 17th, 2009, 22:33
من كه ميگم نميام.

black.shadow
September 18th, 2009, 10:49
16 نفر شدیم؟ اگه شدیم من میگم امروز ظهر جمعه ساعت 5 بازی کنیم

CrazyMember
September 18th, 2009, 10:54

نه سرور با نام Tarfandestan هست و در روز بازی ساخته میشه .

بله که حساسه شما کپی کنید توی بازی با استفاده از دکمه های ctrl + V پیست کنید.

بازی هر وقت 16 نفر بشیم شروع میشه

هنوز نه !!! خیلی ها نیومدن شاید اصلا 16 نفر نشیم و مسابقه تعطیل شه چون اینجور که من می بینم هیچ کس با ADSL تو ترفندستان نمیاد به جز چند نفر من فکر می کردم بین 180000 کاربر ترفندستان 60 درصدشون ADSL دارند و این مسابقه رو گذاشتم

mf2009
September 18th, 2009, 13:40
حتما نباید 16 نفر بشیم ما میتونیم 10 یا 12 یا 14 نفر هم باشیم تو همه سرور ها همین است بعد راستی اون
U.S.G.N Username : Tarfandestan

U.S.G.N Password : Hxg6G8x6OO
کار نمیکنه یه اموزش بذاری ممنون میشم میدونم خیلی از سرور ها نمیخواهد ولی احتیاج دارم پس کاری نشدن
نداره حالا یک سری بدون جایزه بازی کنیم حالا خدا بزرگ است پس تا مدرسه ها شروع نشده قرار بذاریم فردا ساعت ده شب خوب است:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Ali-Senator
September 18th, 2009, 13:41
آقا لطفا این مسابقه را در روز 1شنبه به بعد برگذار کنید .....
ممنون میشم اگه زودتر برگذار کنید من نیستم ولی در کل 1شنبه تا بعدد هستم .....

black.shadow
September 18th, 2009, 13:45

این سرور بازیه که قراره ما بازی کنیم و هنوز ساخته نشده

mf2009
September 18th, 2009, 13:47
اگه سرکاری لطف کنین بگین ترو خدا :nope:

mf2009
September 18th, 2009, 13:52
مگه سرور ساختن چقدر کار داره من میگم تو خود بازی ده هزار سرور داره یکی رو میگیم همگی میریم تو سرور
اگه نظرتون مثبت است خبر بدین تا بگم بیاد تو کدوم سرور:thumbup1:

ne555
September 18th, 2009, 13:55
آقا یه راه ساده:
هر سه روز یکبار برگزار بشه سر ساعت معین. اگر موافقید رای مثبت بدید.

downtownboy
September 18th, 2009, 13:56
اگه جا دارین منم میام بهم خبر بدین
آیدیمم اینه
downtownboy67
ممنونم
نظرتم خیلی خیلی خیلی عالی بود

mf2009
September 18th, 2009, 14:01
خوبه از ساعت 11 شب به بعد خیلی خوب است افراد دیال اپ هم میتونن بیان من خودم امتحان کردم تاثیری نداره پس از فردا بازی ها شروع میشه امشب سرور رو اعلام میکنم:thumbup1:

mf2009
September 18th, 2009, 14:22
CrazyMember (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز موافقی ؟ یک سرور انتخاب کنیم:thumbup1:

CrazyMember
September 18th, 2009, 14:26
اگه شما مایلید مشکلی نداره منم حاضرم الان 10 نفریم و 5 نفر در مقابل 5 نفر خیلی خوبه . سرور باید یکی که سرعتش بالاست یک سرور بسازه آخه سرور های دیگه ممکنه افراد دیگه ای بیان و بازیمونو خراب کنن باید یکی بسازه !!! کی سرعتش 512 یا 1 مگ هست ؟؟؟ بگه همین جا خوب حالا می رسیم به تیم چینی من همینجوری خودم رو و mf2009 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رو کاپیتان اعلام می کنم :grin: هر کی می خواد توی تیم mf2009 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) باشه از پست بالای پست من سپاس کنه و هر کی می خواد توی تیم من باشه از پست من سپاس کنه اگه دیدید mf2009 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) چهار بار سپاس شده یعنی دیگه نمی تونید سپاس کنید چون پر شده اگر هم از من 4 بار سپاس شده بود دیگه نمی تونید وارد بشید. منتظر سپاس های شما هستم . تاکید می کنم اگه سرعتتون 512 یا بالاتر هست سریع همین جا بگید

:dots:

CrazyMember
September 18th, 2009, 14:27

راستی این رو هم بگم از این لینک دانلود نکنید قدیمیه

mf2009
September 18th, 2009, 14:29
چرا باید سرعت 512 باشه اگه بگی ممنون میشم؟

mf2009
September 18th, 2009, 14:30
اگه بگی چجوری میسازن من از کافی نت 512 گیر میارم:thumbup1:

CrazyMember
September 18th, 2009, 14:35
دکمه های کاربردی در بازی :

B : برای خرید اسلحه و Armor و نارنجک و ...

O : برای خرید مهمات ( حتما توی بازی اول از همه دکمه O رو بزنید و گزینه 2 رو انتخاب کنید !!!!!!!! تا بهتون زره بده)

Z : برای صحبت هر کس وارد بازی میشه اول از همه باید دکمه Z رو بزنه و خودش رو معرفی کنه .

Q : برای تعویض اسلحه .

شماره های 1 تا 9 بالای کیبور ( شماره های بغل کیبورد رو نمی گم ها !!! بالای کیبورد ) برای تعویض اسلحه.

M : برای تعویض تیم

Esc : منو

Shift : آهسته راه رفتن ( این خیلی مهمه چون اگه تند راه برید صدای پاتن میاد و هر کس Speaker داشته باشه می فهمه شما چپ هستید یا راست و میاد سراغتون D:

کلیک چپ موس : برای تیر زدن

اسمتنون باید اینطوری باشه :

TarFandesTan | Name

به جای Name اسم خودتون رو بزارید مثلا مال من اینجوریه :

TarFandesTan | CrazyMember

تا نیم ساعت دیگه هم یک فیلم آموزشی ساختن اکانت USGN براتون می سازم

mf2009
September 18th, 2009, 14:37
مرسی خیلی مفید بود :thumbup1:

CrazyMember
September 18th, 2009, 14:38

اونم فیلم آموزشی شو می سازم

برای این که سرعت سرور بالا باشه وگرنه سرعت تبادل اطلاعات میاد پایین .

بچه ها زود باشین که همین امشب می خوام سرور رو بسازیم بازی کنیم ها !!!

black.shadow
September 18th, 2009, 14:48
من میخوام با کانتر ها باشم هر کی کانتره منو برداره با خودش ببره این بحث اسمو این چیزا چیه ؟ یه توضیحی بده کجا بایداسمو بدیم ؟ من امروز دوباره از سایت که دادی بازیو دان کردم

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:04
اینم فیلم آموزشی ساختن اکانت USGN و همچنین آموزش ساختن سرور البته من به خاطر این که فیلم برداری می کردم بازی رو در حالت Minimize باز کردم فکر نکنید حتما باید Minimize باشه

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:08

یعنی چی می خواید با کانتر ها باشید ؟

وارد بازی بشید روی Option کلیک کنید زبانه Player جلوی Player Name اسمتون رو بنویسی ( اول Tarfandestan داشته باشه )

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:10
الان من می خوام برم توی سرور Pro Starz 1 بازی کنم همینجوری عشقی اسمم هم Tarfandestan هست هر کی خواست بیاد باهام بازی کنه اول توی بازی Z رو بزنه و بگه Salam

mf2009
September 18th, 2009, 15:12
من میام :thumbup1:

ne555
September 18th, 2009, 15:14
با چه نرم افزاری این فیلم رو ساختی؟ هم با کیفیته هم کم حجم. دستت درد نکنه.

راستی دسکتاپت چرا این قدر خلوت بود؟ :glassesf:

black.shadow
September 18th, 2009, 15:28

یه گروه پلیسه یه گروه تروریست من میخوام پلیس باشم

black.shadow
September 18th, 2009, 15:35
باید اکانت بسازم؟ که بتونم بازی کنم؟

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:36
فیلم آموزشی ساخت اکانت رو گذاشتم نه لازم نیست اکانت بسازید دل بخواهیه

Amethyst
September 18th, 2009, 15:38
CrazyMember عزیز ایده جالبی هستش به لطف یزدان پاک امیدوارم که جواب بده

mf2009
September 18th, 2009, 15:41
CrazyMember همین امشب برگزار کن حال میده:thumbup1:

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:42
بازی تون خیلی بده خیلییییییییییی Easy بازی می کنید. اینم شد بازی ؟ رفتم تو سرور Pro starz 2 تا از کاربرا alikaka و mf2009 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) اومدن دستتون درد نکنه این همه آموزش بازی دادم بازم بد بازی کردید ؟؟؟ 100 باز گفتم وقتی بازی می کنید چاقو دستتون باشه تا تند برید بعدشم با Q اسلحه تون رو عوض کنید باز رفتم تو سرور می بینم هر 2 تاتون دارید با اسلحه به اون سنگینی راه میرید !!!!!!!!!! خوب معلومه می میرین ... 1000 بار گفتم وقتی تیر می زنید اینور اونور برید و زیگزال برید تا دشمن نتونه نشونشو روتون نگه داره باز می بینم رفتید جلو دشمن همینجوری راست راست وایستادید تیر می زنید. :nope: اصلا راضی نیستم از بازی تون اگه اینجوری باشه شاید 2 روز بازی رو عقب بندازم تا یک کم بازی کنید وارد بشید اینطوری خیلی بده من خودم تنهایی یم تونم همتونو بکشم اگه اینجوری بازی کنید ماشاالله نشونگیریتونم خیلی بده...

توی بازی دکمه Tab رو بزنید تا لیست بازیکن هارو ببینید ...

black.shadow
September 18th, 2009, 15:44
داش پیمان من کانتر حرفه ای بازی میکنم فقط این سرور کجاس ما که بلدنیستیم وقتی میام تو بازی میگه نتونستم لوگینکنم ای نمشکلی نداره؟

mf2009
September 18th, 2009, 15:44
حالا خوبه من از دیشب تا حالا دارم بازی میکنم :okugly: و گرنه ............

mf2009
September 18th, 2009, 15:47
رفتی تو بازی فایند سرور رو بزن و یکی رو امتحان کن

black.shadow
September 18th, 2009, 15:50
رمز میخواد میگه رمز بده چی بدم؟

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:57
ای بابا شما هم فقط می گردید سرور هایی رو که USGN یا پسوورد می خوان رو پیدا می کنید !!!!!

شما سرور هایی رو که کنارش عکش قفل داره نباید برید چون رمز می خواد !!!!!!!! یه سرور هست اسمش اینه : Pro starz سرور خیلی خوبیه توی اون برید

CrazyMember
September 18th, 2009, 15:58
به این صفحه هم یک نگاهی بندازید :

black.shadow
September 18th, 2009, 15:58
واسه من فقط یه سرور میاد که اونم رمز میخواد میگه 150 تا سرورهست ولی فقط همین یکی میاد

black.shadow
September 18th, 2009, 16:00
داش پیمان یه عکس از قسمت فیلتر و بخش سرور های خودتبگیر بزار اینجا

CrazyMember
September 18th, 2009, 16:13
black.shadow (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما ورژن قبلی بازی رو دانلود کردی !!!! از لینک زیر دانلود کن فدات شم :

black.shadow
September 18th, 2009, 16:24
من ورژن cs2d_0115_setup.exe رو امروز صبح دانلود کردم قدیمی نیست

CrazyMember
September 18th, 2009, 18:04
اینم عکس لیستی از سرور ها

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

ببینید عکس زیر رو شما باید توی سرور هایی برید که بیضی های جلوی سرور رنگش نزدیک به سبز باشه اونی که دورش رو خط قرمز کشیدم ببینید

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

شما باید توی سرور هایی که بالاتر از بقیه سرور ها قرار دارند و رنگ جلوشون سبز هست شرکت کنید چون سرعت سرورشون بالاتر از بقیه هست اون آخرین سروری که دورش رو خط کشیدم ببینید جلوش قرمزه سرعت این سرور خیلی کمتر از سرور بالایی هست

black.shadow
September 18th, 2009, 18:54
مال من میاره که 156 تا سرور هست ولی یدونه رو نشون میده که اونم پسورد میخواد

goblet of fire
September 18th, 2009, 20:34
من خیلی وقت پیش 3 بعدیشو بازی می کردم و تقریبا هم حرفه ای بودم ولی این یکی به نظرم سخته یا شاید چون مدتیه بازی نکردم این طوریه؟

CrazyMember
September 18th, 2009, 20:55

عزیزم وقتی میگم از لینک تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) دانلود نکردی می گی دانلود کردی !!!! گوشه ی سمت راست پایین عکستو نگاه کن نوشته 0.1.1.4 در حالی که ما روی ورژن 0.1.1.5 داریم بازی می کنیم !!!!!!!! از لینک زیر دانلود کن :

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

black.shadow
September 18th, 2009, 20:59
دانلود کرده بودم ولی یادم رفت نصب کنم:surrender:

به به چهخفنه داش پیمان سرور رو راهبنداز تا یه دس کانتر بزنیم ساعت 1 خوبه بازی کنیم؟

t0tem
September 18th, 2009, 21:12
من این بازی رو کردم خیلی باحال ه !! یه ذره کار باهاش سخته ! مخصوصا برای کسانی که بازی کانتر رو حرفه ای بازی کردند ! ( البته یه ذره مسخره هم می آد :دی)

CrazyMember
September 18th, 2009, 21:36
به نظر من که این کانتر از 3 بعدیش خیلی هیجانش بیشتره و قشنگ تره !!!! هم CT و هم Teror جلوه های مختلفی دارند و رمز و تقلب هم تقریبا میشه گفت غیر ممکنه !!!! من یک نکته ای رو بگم چندتا از کاربرا رو دیدم توی بازی تفنگ های مسخره ای رو می خرن در حالی که 16000 پول دارن :blink: به نظر من فقط 3 تا از تفنگ های خوبه در اولین درجه Sniper که با یک تیر می کشه ( البته اگه 2 بار کلیک راست رو بزنید و 2 بار زوم شه ) قرار داره . بعد از اون M4a1 و بعد از اون ak47 هست .

برای انتخاب Sniper : دکمه B را فشار دهید گزنیه 4 و سپس تفنگ 5 رو انتخاب کنید.

برای انتخاب M4a1 که فقط توی CT میشه خرید دکمه B را فشار دهید گزینه ی 4 و سپس تفنگ 2

برای انتخاب Ak47 که فقط توی Teror میشه خرید دکمه B را فشار دهید گزینه ی 4 و سپس تفنگ 2

==================

3 تا نکته از همه مهمتره توی بازی :

1- اسلحه
2- سرعت
3- نشونه

اگه نشونتون فوق العاده خوب باشه ولی سرعت نداشته باشید خیلی زود می میرید در مقابل اگه سرعتتون زیاد باشه اما نشونه نداشته باشید زودتر میمیرین. قوی ترین و ماهر ترین بازیکن ها کسایی هستند که اسلحه خوب با سرعت همراه نشونه گیری خوب دارند.

کلت هم نقش مهمی داره !!!! بهترین کلت Deagle هست که حدود 40 تا از خون رو کم می کنه :blink: خیلی باحاله یعنی شما اگه 40 تا خون داشته باشید با یک ضربه Deagle میمیرین در حالی که با M4a1 باید 3 تا تیر بزنید .!!!

برای خرید Deagle : دکمه B رو بزنید گرینه 1 و سپس اسلحه شماره 3 رو انتخاب کنید.

===============

اینایی که من خیلی راحت به شما یاد می دم تجربه هام هست که شما باید حداقل 3 ماه این Game رو بازی کنید تا هر کروم از این تجربه هارو بفهمید...

اما حیف همتون فراموش می کنید و بازم با اسلحه راه میرید :blink:

کافیه چند دقیقه بازی من رو ببینید تا بفهمید یک قهرمان چجوری بازی می کنه :biggrin:فکر می کنید دارم تعریف می کنم از خودم ؟؟؟؟ کاری نداره از mf2009 یا alikaka بپرسید که همیشه اول بودم توی بازی :dream:

===================

اما در مورد Latency که سرعت تبادل اطلاعات رو نشون میده و هرچی بالاتر باشه سرعت کمتره !!!! یک Latency خوب 160 هست یک Latency متوسط 220 و یک LAtency بد 280 و به بالا !!

برای دیدن Latency خود وقتی وارد یک سرور میشید و بازی می کنید دکمه Tab رو بزنید جلوی اسم خودتون اون ردیف اخر نوشته Latency اگه 220 بود خوبه اگه 160 بود عالیه و اگه 280 یا بالاتر بود خیلی بده

amirmohammad_75
September 18th, 2009, 21:42
من اكانت ساختم ولي با اكاامنتم نميتونم وارد بشم

black.shadow
September 18th, 2009, 21:59
پیمان سرور رو بساز بچه ها بیان بازی کنن !!!!

ne555
September 18th, 2009, 22:13
بچه ها هر کی یه اسم ثابت انتخاب کنه.
مثلا اسم من همیشه توی بازی prince of persia هستش. و در سایت usgn اینه: ne555 اگه میخاین من رو توی لیست دوستان اضافه کنید.

mf2009
September 19th, 2009, 05:23
منم mf2009 هستم :thumbup1:

ne555
September 19th, 2009, 09:37
قابل توجه کسانی که در سایت U.S.G.N عضو شدند: وارد سایت شده و اسم دوستانتان(در ترفندستان) را وارد کرده تا راحت تر همدیگر را پیدا کنیم.
اسم من در سایت همیشه: NE555
اسم من در بازی همیشه: PRINCE OF PERSIA

black.shadow
September 19th, 2009, 09:53
نیازی نیست توی سایت عضوبشی کافیه که بری توی تنظیمات بازی و اسمتو بزاری شاهزاده ایرانی من توی بازی اسمم اینه

tarfandestan_black.shadow

CrazyMember
September 19th, 2009, 11:01
هر کس خواست منو توی Friends هاش Add کنه username من اینه : q7xpro

درباره Friends یک توضیح بدم ببینید اگه من توی Friends های شما باشم و در حال بازی توی یک سرور باشم شما وارد Friends هاتون میشید و روی اسم من 2 بار کلیک می کنید وارد سروری که من دارم بازی می کنم میشید. امروز تا ساعت 4 می خوام سرور رو بسازم همه موافقید ؟

R.NaFaS
September 19th, 2009, 11:11
منم هستم:tarfandestan-hooray

black.shadow
September 19th, 2009, 11:25
من موافقم ولی انگار واسه اد کردن دوست باید اکانت ساخت درسته؟

CrazyMember
September 19th, 2009, 12:31
فعلا بی خیال سرور تا یکی دو سه روزی بازی کنید وارد شید بعد راستی R.NaFaS (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان شما باید از اول تاپیک بخونید چون آموزش های زیادی در قبیل ای بازی داده شده و اگه نخونید نمی تونید خوب بازی کنید

amirmohammad_75
September 19th, 2009, 15:47
من كه تا حالا يه نفرم نكشتم

mf2009
September 19th, 2009, 19:49
اگه یه توضیح درباره هدف هر دو تیم یعنی تروریسم و گروه کانتر بدی ممنون میشم تا اونجا گه من فهمیدم باید بمب گذاری کنی و بمب هر دفعه دست یکی میافته درسته:thinking:

mf2009
September 20th, 2009, 05:43
CrazyMember (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) الان بیا بازی ببین پیشرفت کردم:yooya:

ne555
September 20th, 2009, 10:51
هدف خاصی ندارن شما فقط باید بکشی تا کشته نشی.
در ضمن تروریست نه تروریسم چرا بحث را سیاسی می کنی؟؟؟:Stop:

CrazyMember
September 21st, 2009, 09:07

فکر نکنم :thinking: به این زودیا شماها پیشرفت نمی کنید :coffee: هر موقع تونستید یک نفر که اول اسمش یکی از کلمات زیر بود بکشید هنر کردین :

dopaMiNE, toxic , No Aim

black.shadow
September 21st, 2009, 10:39
من پیشرفت کردم ولی یه مشکل دارم بعضی وقتی یا بیشتر مواقع از بازی خارج میشم یه چیزی مثل ping یا همچین چیزی میگه یا بعضی وقتا بازیکنا قفل میشن و تکون نمیخورن و تیر من هم که تمام بشه خشاب عوض نمیشه میشه بگین مشکل چیه؟

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 11:48
نرم افزار cheat و هك تو اين بازي سراغ نداريد؟

black.shadow
September 21st, 2009, 12:00
اگه بود که دیگه نور علی نور میشد نه نیست عزیز

CrazyMember
September 21st, 2009, 13:29

این ارور رو میده درسته ؟ :

Your Ping To Hight

خوب این 2 دلیل داره !

1- سرعت اینترنت شما پایینه .
2- سرعت سروری که شما میرید توش کمه.

شما وقتی وارد یک سرور میشین در حال بازی دکمه Tab رو فشار بدید جلوی اسمتون ردیف آخر یک عدد 3 رقمی نوشته باید زیر 300 باشه مال شما زیر 300 هست ؟

این مشکل خاصی نیست خیلی کم پیش میاد مثلا وقتی یکدفعه از اینترنت قطع میشید یا یک مشکلی در اتطال به اینترنتتون پیش میاد این اتفاق میفته:glassesf:

چه مشکل های زیادی برای شما پیش میاد !!!! خوش به حال خودم هیچ مشکلی ندارم :toothbrush:

king.mahdi
September 21st, 2009, 14:03
آقا کسی می تونه صحنه هایی از بازی رو بذاره؟

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 14:42
وسيله ي رمز و چت هست فقط راهشو بلد نيستم
بعضيا سرعتشون 10برابره
بعضيا خيلي جونشون زياده

CrazyMember
September 21st, 2009, 18:44
100 درصد هست !!!! ولی ترینرش هست که عمرا پیدا کنید (محاله !!!!) ترینرش Priv8 هست یا پولیه

یعنی چی سرعتشون 10 برابره ؟ فقط با ترینر میشه سرعت راه رفتن رو بالا برد که خدارو شکر توی این ورژن از بازی کاری شده که کسانی که با سرعت بالا حرکت می کنن بن میشن از بازی

امکان نداره !!!! حتی ترینر هم قدرت اینو نداره که جون رو زیاد کنه من ترینر ورژن 0.1.1.3 بازی رو دارم قابلیت هایی که ترینر به شما میده :

1- سرعت بالا
2- نقشه ( سمت راست بالا یک نقشه میاد که همه رو می تونید ببینید و محلاشون معلومه )
3- رادار ( توی رادار سمت چپ بالا به علاوه ی دیدن هم تیمی های خود دشمن رو هم میبینید)
4- Scoup هک ( وقتی Fog of war فعال هست برای شما غیر فعاله )
5- Flash Hack ( وقتی فلش بندازن کور نمیشین )

فقط همین اگه ترینرش روی این ورژن از بازی کار می کرد خیلی خوب بود و من می ذاشتم برای دانلود اما حیف که کار نمی کنه :surprised:

mf2009
September 21st, 2009, 21:37
راست میگه بعضی یا سرعتشون خیلی زیاد است سه سوته فرار میکنن :thinking:

CrazyMember
September 21st, 2009, 22:11
ببینید کسی که سرور میسازه اگه توی تنظیمات بخش جلوگیری از Speedhack رو فعال کنه کسی نمی تونه رمز بزنه اما اگه فعال نکنه کسی نمی تونه speedhack کنه راستی این رو هم بگم که ترینر های این بازی به زبان Perl نوشته میشن که زبان مورد علاقه ی منه :rose3: مخمو کار بندازم شاید بتونم یک ترینر بسازم که خشاب ها هنگاه پر شدن به جای این که 4 ثانیه طول بکشه 0.00001 ثانیه طول بکشه :yess:

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 23:17
من يه تريلر اسلحه بي نحايط پيدا كردم!

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 23:32
من اينو پيدا كردم از سايت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
سلام دوستان.

امروز اومدم تا با مشورت با مدیریت یک گیم نت بزارم . توی گیم نت ما بازی مورد نظر کانتر استریک 2 بعدیه !!!! البته 2 بعدی هست ولی از Counter Strick 1.6 قشنگ تره .... 2 روز بازی کنید معتادش میشید. نحوه اجرای وارگیم بدین شرح است :

تعداد مورد نظر : 16 نفر

بازی : کانتر استریک 2 بعدی

نحوه بازی : آنلاین

حجم بازی : 5 مگابایت

لینک دانلود بازی : [شما مجوز ديدن لينک ها را نداريد [URL="تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند."][/URL]]

اگر استقبال خوب باشه هر ماه یکبار این گیم نت برگزار میشه ! البته من نوشتم سرعت 128 کیلوبایت معنیش این نیست که دیال آپی ها نمی تونن شرکت کنند ! می تونن اما من به خاطر خودتون می گم چون دیال آپی ها به دلیل سرعت پایین اطلاعات دیر ارسال میشه و مثلا اگر تیر بزنن بعد از 5 ثانیه در بازی تیر زده میشه .

ابتدا شما باید حضور خودتون رو اعلام کنید تا تعدادتون 16 نفر بشه اگر تعداد از 16 نفر بگذره بقیه می افتند ماه بعد ...

این بازی برای آنلاین بازی کردن به هیچ پچ نیاز نداره و اگر توی بازی Find server رو بزنید لیست سرور ها میاد. بعد از این که 16 نفر شدیم تیم چینی می کنیم و 15 راند 8 نفر اول ترور و 8 نفر دوم CT میشن و 15 راند دیگه 8 نفر اول CT و 8 نفر دوم ترور میشن.

( این بازی خیلی جذاب و زیباست و بسیار اعتیاد آور !!!!!!!!!!!)

این رو هم بگم تمام دیال آپی ها هم می تونن شرکت کنند اما مشکلاتی رو که گفتم در بازی خواهند داشت. البته می تونین برین کافی نت بازی کنید چون این بازی نیازی به نصب نداره و با حجم کمی که داره به راحتی میشه توی فلش ریخت و رفت توی کافینت بازی کرد.

برای جلوگیری از این که بعضی ادما با اسم های تقلبی وارد سرور بازی نشن من به 16 نفر که می خوان در بازی شرکت کنند پسوورد ورود به سرور رو میدم.

با مشورت با مدیریت شاید جایزه ای هم برای اعضای تیم برنده در نظر گفته بشه

حضور خودتون رو اعلام کنید تا نحوه بازی رو بگم:razz:

توجه : فقط از سایت cs2d که لینکشو گذاشتم دانلود کنید چون این بازی هر چند مدت کوتاهی ورژن جدیدترش میاد و ورژن های قدیمیش کار نمی کنه !!!! به ضرر خودتونه گول لینک های مستقیم و .. رو نخورید که ورژن های قدیمی بازیه ست

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 23:33
همش كپي هست!

mf2009
September 21st, 2009, 23:35
من گذاشتم چون ده تا پست میخواست تا vpn رایگان بده :okugly:

mf2009
September 21st, 2009, 23:40

موضوع خوبی پیدا نکردم و امار بازی رو بالا بردم :Stop:

black.shadow
September 21st, 2009, 23:45

من تا 2700 هم رفتم!!! ولی تا 20 هم اومدم ولی توجه کردم که متحرکه یعنی مدام تغییر میکنه

amirmohammad_75
September 21st, 2009, 23:12
پس منبع هم بذار

CrazyMember
September 22nd, 2009, 08:59
mf2009 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان خیلی کار بدی کردی !!!!!!! لطفا هر چه سریع تر منبع رو هم ذکر کن

جدی تا 20 هم اومدی ؟ :surprised: مگه سرعت اینترنتت چنده ؟ 1mb/s ؟؟؟

mf2009
September 22nd, 2009, 09:08
ذکر کردم :thumbup1:

black.shadow
September 22nd, 2009, 09:11
منم سرعت اینترنتم 128 هست ولی میگم اون رتبه همش بازی میکنه دیشب 3600 هم رفتم!!!!!!!!! خیلی وضعش خرابه من که بمیرم مثلا 60 هست ولی دو نفر از اعضای ما بمیرن میشه 2000 !!!!!

mf2009
September 22nd, 2009, 09:13
برای من 220 ثابت است :twisted:

Ali-Senator
September 22nd, 2009, 09:45
سرعت منم رو 200 ثابته :yooya:

CrazyMember
September 22nd, 2009, 10:08
مال منم 200 هست !!!!! 200 معمکولی و خوبه black.shadows جان مطمئنی پینگت 3600 میشه ؟؟؟ پس مشکل از سیستمته !!! توی بازی زیاد گیر می کنه و هنگ می کنه ؟؟؟ چون اگه سرعتت 128 باشه باید روی 220 بمونه

CrazyMember
September 22nd, 2009, 10:09
کی حاضره امشب سرور رو بسازه ؟؟؟ سرعتتون 128 باشه کافیه !!! کی حاضره؟

amirmohammad_75
September 22nd, 2009, 11:39
من همين الان مي تونم ولي شب نه

black.shadow
September 22nd, 2009, 13:09
اره کم کم گیر میکنه مثل اینکه جی تی ا رو روی گراتفیک 64 بازی کنی یا pes 9 رو روی گرافیک 128 بازی کنی

اونجوریه ولی بالاخره حرکت میکنه سرعت تیر زدنش خوبه ادم هم میکشم

CrazyMember
September 22nd, 2009, 13:20

مشکل از سیستمتع سرعتت خیلی پایینه !! Ram سیستمت چنده ؟

CrazyMember
September 22nd, 2009, 13:21
ali1380 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان همین الان بساز سرور رو چند دست بازی کنیم

amirmohammad_75
September 22nd, 2009, 13:23
باشه
اسمش tarfandestan hast

CrazyMember
September 22nd, 2009, 13:23
البته من الان سرم شلوغه نمی تونم بازی کنم اگه دوستان می تونن بساز

black.shadow
September 22nd, 2009, 13:24
1 گیگ دی دی ار توو

amirmohammad_75
September 22nd, 2009, 13:29
چرا نمياي؟

CrazyMember
September 22nd, 2009, 17:10

ram سیستمت خوبه تا حالا ویروسی شدی ؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری نمی تونی بازی کنی ها چون مرتب می میری

black.shadow
September 22nd, 2009, 18:26

ویروسی شدم ولی ویروس کشی میکنم همشو از بین میبرم و مرتب یه چکاب ازسیستم میگیرم و اونو با جدیدتریرن اپدیت ویروس کشی میکنم و انواع تروجان کیلر و انواع ویروس کشها ویروس کشی میکنم مطمئنم ویروس ندارم ولی نمیدونم مشکل چیه

CrazyMember
September 23rd, 2009, 08:32

خوب اگه می دونی چرا حلش نمی کنی ؟
اینطوری شما نمی تونی خوب بازی کنی مگر این که درست کنی خودت رو d:

تازگیا هیچ کدومتون رو توی سرور ها ندیدم

ZEROHOT
September 23rd, 2009, 08:58
اگه جای خالی دارید منم میام! adsl 128 هم دارم! که فک کنم کافی باشه فقط نمیدونم کی برگزار میشه اگه میشه خبرم کنید:rose:

black.shadow
September 23rd, 2009, 09:20
crazyMember جان من تورو توی لیست دوستام اوردم ولی هر دفعه اومدم تو نبودی منم توی بیشتر سرور ها میرم ولی یکم بازی میکنم یا بازیکنا قفل میشن یا از بازی پرت میشم بیرون

CrazyMember
September 23rd, 2009, 10:07
همیشه توی سرور هایی برو که رنگ جلوشو زرد مایل به سبز باشه !!! معلمولا بالا ترین سرور ها سبزن

mf2009
September 23rd, 2009, 10:45
من هر چی یوزر میسازم وارد نمیشه چی کار کنم :thinking:

black.shadow
September 23rd, 2009, 10:59
فعالش کردی؟

amirmohammad_75
September 23rd, 2009, 11:07
من ترينر اسلحه بي نهايت پيدا كردم

mf2009
September 23rd, 2009, 11:26
آره فعالش کردم از تو ایمیل :Stop:

CrazyMember
September 23rd, 2009, 11:34

امکان نداره !!! مطابق فیلم کار می کنی ؟ پسووردی که به ایمیلت ارسال میشه رو توی بازی وارد می کنی ؟ به بزرگری و کوچکی پسوورد دقت می کنی؟

black.shadow
September 23rd, 2009, 12:21
پسوردی که توی ایمیلت هست رو کپی کن بعدش توی بازی پست کن

amirmohammad_75
September 23rd, 2009, 12:41
بايد از قسمت option توي بازي بري net بعد ااونجا يوزر و پسورد رو وارد كن

mf2009
September 23rd, 2009, 13:29
کپی پست کار نمیکنه تو بازی پرفسور :confused:

mf2009
September 23rd, 2009, 13:30
همین کار رو میکنم ولی بعد میزه فایلد و وارد نمیشه :Surprised:

black.shadow
September 23rd, 2009, 13:46

:FloorLaughing::FloorLaughing:

پس بنظرت بقیه چیکار کردن؟ تو امتحان کن نشد من دیگه ترفندستان نمیام!

CrazyMember
September 23rd, 2009, 14:27
شما برای پیست از دکمه های ctrl+V استفاده کنید تا پیست شه

mohammadgamer
September 23rd, 2009, 15:27
سلام من امروز یه adsl 128 گرفتم سرعت دانلودم فقط 15 هست خوبه یا کمه؟

mf2009
September 23rd, 2009, 15:39
ok :dash:

CrazyMember
September 23rd, 2009, 15:46

در اصل باید 16 کیلو بایت باشه ولی شما برو کلاهت رو هم بنداز بالا چون الان این بی پدر مادرا اینقدر سرعت اینترنت مخصوصا adsl هارو هی میارن پایین و هی می برن بالا که من اصلا احساس نمی کنم adsl دارم باور کن اگه کارت اینترنت داشته باشی سرعتت بالا تره توی این دوره زمونه البته فقط توی ایران ها !!!! توی مالزی سرعت 256 بهت میدن ماهی 1500 تومن .... حالا توی ایران به هر بهونه ای میارن پایین سرعت رو مردم انتقاد کردن اون ... آقای به اصطلاح محترم آقای ریاضی ورداشته گفته همه ایرانی ها اینترنت رو برای چت می خوان و به سرعت بیشتر از 56 کیلوبایت احتیاج ندارن . هی می گن آزادی میدیم خوب از طرف دیگه پدرمونو در میارید.

سرتو به دیوار نزن از اینی که هستی خنگ تر میشی میفتی روی دستمون حالا بیا و درستش کن

amirmohammad_75
September 23rd, 2009, 17:55
من اينترنتم 1 گيگ هست!

black.shadow
September 23rd, 2009, 19:18

ببخشید شمااز مریخ وارد ترفندستان میشی؟

یا اینترنت ماهواره ای داری؟

ne555
September 23rd, 2009, 19:27
سلام رفقا پس کی رمز عبور رو به ما پیام خصوصی می کنید؟؟ من تقریبا پروفیشنال شدم.

Ali-Senator
September 23rd, 2009, 19:56

آقا حداکثر سرعتی که موجوده 1.5 mb هست که اونم باید دیش بذاری و خیلی باید جاش دقیق باشه که کار هر کسی نیست ........
(و در کل هم خیلی قصه دیش خطرناکه _ اطلاعات _ )

ne555
September 23rd, 2009, 19:57
آقا خواهشا بحث رو سیاسی نکنید. ترفندستان رو خدایی نکرده فیل نر می کنن همه ما رو هم میندازن سیاهچال.

black.shadow
September 23rd, 2009, 20:09

این همون اینترنت ماهواره ایه
:spam::ban:

hashef
September 23rd, 2009, 20:17
ما هم هستیما!!!!

goblet of fire
September 23rd, 2009, 20:19
خوشم میاد از این تاپیک 15 صفحه گذشته ولی هنوز مسابقه ای برگزار نشده!
همش شده :spam:

amirmohammad_75
September 23rd, 2009, 21:05
دوستان عزيز من تو ايران نيستم براي بيستمين بار!
فكر كنم بقيش رو متوجه بشيد

black.shadow
September 23rd, 2009, 21:15

دینجر سابق وقت نمیکنه سرور بسازه خودت سرور بساز رمز رو بده به ما

CrazyMember
September 23rd, 2009, 21:30
بچه ها واقعا منو ببخشید الان یه هفته ست می خوام سرور بسازم ولی سرعت اینترنتم اومده پایین و نمیشه الانم مدرسه ها شروع شده ببینم جمعه می تونم بسازم یا نه ولی مشکل دیگه این که معلوم نیست کیا بتونن بیان و کیا نتونن

mf2009
September 23rd, 2009, 21:40
حداکپر سرعت 512 مگابایت است که مال سازمان جاسوسی امریکا است :Surprised:

black.shadow
September 23rd, 2009, 21:42

هرچند میدونم اسپمه ولی بازم میگم

بیشترین سرعت اینترنت تا اونجا که من میدونم توی ژاپنه که سرعت 1/2 گیگابایتی دارن!!!!

mf2009
September 23rd, 2009, 21:45
نمیبخشیم اصرار نکن میگم اصرار نکن دیگه ترو خدا اصرار نکن چرا خود زنی میکنی بابا بخشیدم برو حال کن :Sick:

CrazyMember
September 25th, 2009, 09:52
دوستان من دیشت چند تا از بچه هارو توی سرور aTTax دیدم که یکیشون هم از اونایی بود که می گفت من لان حرفه ای شدم ولی بازم بد بازی می کرد !!! 1 نفر رو کشته بود 9 بار مرده بود خوب این چه بازیه ؟وقتی Flash می ندازن و کور میشین سریع فرار کنید نه این که همونجا بشینید و منتظر باشید تا صفحه بیاد ... :nope:

black.shadow
September 25th, 2009, 11:46

اخه کنترل سخته که واسه فرار سریع چاقو رو بیاری و دوباره اسلحه بیاری و تا بخوای اسلحه رو بیاری میکشنت

amirmohammad_75
September 25th, 2009, 12:07
الان من هستما

CrazyMember
September 25th, 2009, 13:59

کجاش سخته :Surprised:

شما چاقو میاری بعد اسلحه دیگه به بعد با استفاده از دکمه ی Q اسلحه و چاقو رو عوض به در می کنید این کجاش سخته ؟

iran1000
September 26th, 2009, 18:37
آقا دمتون گرم
من خودم گیم نت کانتر بازی میکنم فقط نمی دونم چرا وقتی میرم توش10ثانیه بعد میاد بیرون :Crying:

amirmohammad_75
September 27th, 2009, 14:26
ميندازنت بيرون

iran1000
September 27th, 2009, 15:40
آقا منم هستم درست شد
بازیش یک جوریه :BigGrin:

CrazyMember
October 1st, 2009, 15:46
تا الان با برداشتی که از بازی هاتون داشتم بهترین بازیکن تا الان Tarfandestan.amir و ضعیف ترین بازیکن iran1000 هست که هیچ کدوم از صحبت هامو گوش نداده و عمل نکردهظامروز دیدمش خیلی ضعیف بازی می کرد

amirmohammad_75
October 1st, 2009, 17:08
ههه واقعا بازيم خوبه ؟‌ولي آخر ما رو بازجويي نكردي

mohammadgamer
October 2nd, 2009, 19:08
اقا منم میخواهم با هاتون بازی کنم کانترم هم خوبه برنا مرو دانلود کردم کی و کجا و چطوری میشه انلاین بازی کرد؟

CrazyMember
October 4th, 2009, 16:56
آنلاین بازی کردنش که کاری نداره شما اگه از اول تاپیک بخونی می فهمی ولی چون 17 صفحه شده شاید از اول خوندن سخت باشه شما Find Server رو توی بازی بزنید کلی سرور براتون میاره که از سرور های بالا یکی رو انتخاب کنید و وارد بشید توجه کنید که حتما وقتی وارد بازی میشید سرور هایی که بالاتر از بقیه سرور ها هستند رو انتخاب کنید نه چیز های دیگه

goldstar_1
October 12th, 2009, 12:25
من از اینجا گرفتم مستقیم بود ولی فکر کنم ورژن قدیمی هست

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

CrazyMember
October 12th, 2009, 16:42
خوب بود من 1000 مرتبه گفتم از هیچ لینک دیگه ای به جز لینکی که خودم دادم دانلود نکنید !!!!!!

goldstar_1
October 12th, 2009, 20:21
اتفاقا این لینک رو از داخل همون فایلی که گذاشته بودین گیر اوردم

goldstar_1
October 12th, 2009, 20:23
اقا یکی اسم یک سرور روبده بریمباهم بازی کنیم نه با این سرور های ناشناخته

CrazyMember
October 16th, 2009, 07:54
سلام رفقا چرا ساکتین ؟؟؟ !!!!
دیروز داشتم توی USGN می گشتم توی News دیدم نوشته یک بازی جدید مثل کانتر دو بعدی آنلاین ساخته شده ولی چون جدیده باگ ها و مشکلات بسیار زیادی داره بازیش به همین دلیل براید انلود نذاشتن می خوان مشکلاتشو برطرف کنن و بزارن برای دانلود اسم بازیش Carnage Contest هست من بازیش رو دیدم اینم مثل کانتر به سرعت 128 نیاز داره ولی توی این دیگه کارت اینترنتی ها اصلا نمی تونن شرکت کنن ... ولی ای دی اس الی ها می تونن خیلی راحت تر از کانتر دو بعدی هم بازی کنن چون این بازی دیگه Latency و .. نمی خواد . من بازیش رو دیدم خیلی خیلی قشنگه و حجمش هم 10 MB هست هر موقع ورژن بدون مشکلش اومد و برای دانلود گذاشتن لینکشو بهتون می دم برید بازی کنین :mrgreen:

CrazyMember
October 16th, 2009, 10:08
در ضمن یک چیز دیگه رو هم بگم که USGN از دیشب تا الان مشکل پیدا کرده و الان اگه شما وارد بازی بشید و Find server رو بزنید سرور براتون نمیاره و Login هم نمی کنه ولی به زودی مشکلشون حل میشه اینو گفتم که یه وقت فکر نکنید مشکل از سیستمتونه مل من که فکر کردم از سیستممه

amirmohammad_75
October 16th, 2009, 11:22
اتفاقا من همين فكر رو كردم

CrazyMember
October 16th, 2009, 12:00
البته یه چیزی رو بگم که اگه توی Favorit هاتون توی کانتر سروری داشته باشید نمایش داده میشه

black.shadow
October 16th, 2009, 12:12

بعدش میشه اینارو بازی کرد؟ چجوری میشه یه سرور رو توی Favorit داشته باشیم؟

CrazyMember
October 16th, 2009, 19:50
روی سرور راست کلیک می کنید و Add to favorit رو می زنید

amirff
September 7th, 2010, 09:24
منم هستم