PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن بازی و نرم افزار از روی iphone چینی

hamidt90
September 17th, 2009, 10:26
پاک کردن بازی و نرم افزار از روی iphone چینی؟

سلام من یه چند روزی از اینiphone چینی ها خریدم بلد نیستم باهاش کار کنم اگه نکته ای هست به من بگید به خصوص تو نصب و پاک کردن برنامه و بازی.

rasaam
September 17th, 2009, 15:51
سلام
دوست من مگه روی این گوشیها نرم افزار هم میشه نصب کرد من که فکر نمیکنم چون من از دوستان در این خصوص سوال کردم گفتند این گوشی ها نه سیستم عامل داره نه از جاوا پشتیبانی میکنه
یا حق

Ehs@n
September 17th, 2009, 18:47
حق با آقا رسام هست چندتا از رفقام هم دارند
اصلا برنامه پشتیبانی نمیکنه

mrbesharat
September 23rd, 2009, 13:12
سلام دوستان منم iphoneچيني دارم بهتره بگم جاوا ساپورت ميكنه
براي پاك كردنه بازي و نرم افزار در صفحه اصلي تو صفحه سوم java رو انتخاب كن دوباره گزينه java حالا نرم افزاريي كه نصب كردي را نمايش ميده كه با انتخاب هر كدوم ميتوني از تو گزينه ها ، گزينه delete را انتخاب كني

ghaffari
June 17th, 2011, 13:25
سلام
من یک iphone 4 32G چینی دارم که java را ساپورت میکنه. از روش فوق رفتم ولی وقتی که java را باز میکنم فقط 2تا گزینه داره یکی فیس بوک و یکی MSN و فقط گزینه install داره که هر کدام را میزنم error میده.
همچنین کامپیوتر اونو به عنوان mass storage نیز نمیشناسه .آیا راهی هست که بشه به کامپیوتر وصلش کرد و کامپیوتر اونو بشناسه؟ وایا راهی هست که برنامه روش نصب کرد؟
سپاااااااااااااااااااااس