PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندستان در سومین نمایشگاه رسانه‏های دیجیتال

Kasra
September 29th, 2009, 21:54
با عرض سلام خدمت کلیه دوستان، کاربران و بازدیدکنندگان گرامی وب سایت ترفندستان.

با خوشحالی حضور وب سایت ترفندستان را در سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال را اعلام میداریم.

این نمایشگاه از تاریخ 8 مهر الی 18 مهر ماه 1388، در مصلی بزرگ امام خمینی تهران برگزار میشود. نمایشگاه روزانه از ساعت 10 الی 21 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

غرفه ترفندستان در بخش پایگاه‏های اینترنتی و وبلاگ‏ها، شماره 202 واقع شده است.

بی صبرانه منتظر حضور شما دوستان در غرفه ترفندستان هستیم.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

اطلاعات بعدی و جزئیات غرفه ترفندستان و نمایشگاه، تصاویر غرفه و اینکه چه کارهایی قرار است در غرفه صورت بگیرد، متعاقباً در همین تاپیک اعلام خواهد شد.

:thumbup:

ne555
September 29th, 2009, 21:56
تبریک می گم کسرا جان. انشالله روز به روز پیشرفت ترفندستانمان را شاهد باشم.
حیف، من که نمی تونم بیام:dash:
کسرا جان لطفا تصاویر غرفه ترفندستان رو بعدا آپلود کن.

SMAFGHAHI
September 29th, 2009, 22:01
حیف من خونمون مشهده :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:وگرن ه اولین کسی که می اومد من بودم

black.shadow
September 29th, 2009, 22:03
تبریک میگم واقعا که انجمن ترکونده :dancing2::yooya::dancing::tarfandestan-hooray

jeminiv
September 29th, 2009, 22:10
حیف شد. تازه از سفر برگشتم و حالا حالاها باید کارای عقب مونده رو انجام بدم.:sigh:
باید جالب باشه.
البته شاید دیدن عکس های غرفه هم خالی از لطف نباشه.

MacTavish
September 29th, 2009, 22:12
ایول منم حیف که تهران نیستم وگرنه خیلی مشتاق هستم که بیام...
به هر حال کسری جان اگر مقدوره عکس و فیلم ازش تهیه کن ببینیم...
( از خودتم عکس بگیرا :دی )

milad fire
September 29th, 2009, 22:18
ای جان!!!!!!!!!!!!!!
من 5 شنبه میام اونجا!
کسری جان خودت هم هستی؟

Abolfazl.E
September 29th, 2009, 22:21
هر روز بهتر از ديروز؛ به همه تبريك ميگم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
كسري جان يه فيلم هم بعدا آپلود كن توش خودت هم باشي ها:×:

هيتلر تايگر
September 29th, 2009, 22:24
تبريك
حيف كه منم نميتونم بيام :rose:

D_felfelak
September 29th, 2009, 22:36
ما که تهران زندگی نميکنيم وگرنه ميومديم
منتظر گزارش تصويری از نمايشگاه به ويژه غرفه ترفندستان هستيم

رضا
September 29th, 2009, 22:38
سلام
ارزشه اومدنو داره واقعا :mrgreen:

تلاش مي كنم بيام يعني اميدوارم كه بتونم بيام :mrgreen:

nextslit
September 29th, 2009, 22:46
تبريک به شما و تسليت به خودم ، حتماً ترتيبی بديد و يه کليپ تصويری قوی هم بگيريد ! :thumbup:

شديداً مشتاق خبر های تکميلی اين پروژه هستم .

asibi
September 29th, 2009, 22:59
واقعا حیف شد من هفته ای یک روز بیکارم(فقط جمعه) ولی تا تهران از اینجا بیش از یک روز راهه . کاش ترتیبی داده بشه در آینده چنین نمایشگاهی در تابستون هم بر پا بشه تا شهرستانیها هم بیان

usamilad
September 29th, 2009, 23:07
حیف که نمیتونم بیام، آقا کسری این غرفه رو تو نمایشگاه های دیگه هم راه بنداز، مثلاً آذر بیا نمایشگاه کامپیوتر شیراز

mhdsh
September 29th, 2009, 23:08
اگه، و فقط اگر می تونستم بیام همه رو خوشحال می کردم!!

خیلی دوست دارم کسری از نزدیک ببینمت!!

به هر حال نمیشه! عکس ها رو حتما اپلودکن ما هم ببینم!!

دوستان اگه کسی رفت اونجا به ما هم خبر بدین چطوری بود !

کسری یه ترتیبی بده که خیلی با غرفه های دیگه فرق کنه!!

ما رو هم فراموش نکنی!

کاش و ای کاش.....

یه پیشنهاد:
یادته یک عکس موزاییکی بود که اواتار همه داخلش بود!! اگه تونستی روی یک بیلبور چاپ کن که حداقل حضور ما هم باشه اونجا!

tedony
September 29th, 2009, 23:27
درود من هفته دیگه جمعه میام تهران

کسرا جان امیدوارم بتونم بیام پیشتون

lord mysterious
September 29th, 2009, 23:38
کسری جان چه شانسی که من الان اومدم
منم اگه بتونم برنامه رو جمع کنم حتما میام
فقط میشه بگین از بچه ها کیا هستند؟
خودتون هم میاین؟
احتمالا شنبه یا یکشنبه مزاحم میشم ولی فقط و فقط به خاطر ترفندستان
با پیشنهاد چاپ اواتار ها هم موافقم

MOHSEN_PIXON
September 29th, 2009, 23:39
اي خدا. عجب بد شانسم من:crippled:
كاشكي تابستون برگزار ميشد:nope: وسط درس ها نميتونم بيام.
خيلي ناراحت شدم:consoling2:

sepehr09
September 30th, 2009, 00:08
منم اگه بتونم حتما میام ولی مدارس شروع شده وقت کم تری برام میمونه.ولی اگه بتونم حتما میام.انشاالله کسری جان رو هم از نزدیک زیارت کنیم.اگه نشد حتما عکس بزارین .ممنون

saeid4631
September 30th, 2009, 00:14
آقا تبریک بنده رو هم پذیرا باشین و جای ما رو هم اونجا خالی کنین چون نمی تونم بیام.:sad2:
به امید روزهای بهتر برای شما عزیز و ترفندستان.

:bouquet2::tarfandestan-hooray :rose:

mohamad javad
September 30th, 2009, 02:11
بابا كسري جان كشتي همه ي ما رو ، خواهش ميكنم به چند سوال زير جواب بده :

1- شربت ميدي؟
2- اونجا خودت هم هستي؟
3- بعد از مراسم عكس و فيلم رو تو سايت ميزني؟

حيف كه من شهرستانم و چند وقت پيش تهران بودم وگرنه حتما ميومدم.
البته سعي ميكنم بازم برم

ببين كسري جان اين سايتي كه تو داري تو دنيا تركونده اوميدوارم كه غرفه هم همنيجور باشه.

موفق باشيد

mostafa-bep
September 30th, 2009, 02:36
خب بالاخره یه سوژه برای گذراندن بیکاری اول ترم پیدا شد.

تبریک به کسراجان و سایرین!

امیدوارم باز هم ترفندستان افتخار کسب کنه!

Kasra
September 30th, 2009, 02:56
دوستان ممنونم از استقبال خوبتون.

چند نکته:

اگر از روز 5شنبه یعنی روز دوم نمایشگاه به غرفه سر بزنید خیلی بهتره. روز اول یعنی چهارشنبه احتمالاً همچنان مشغول تدارک غرفه خواهیم بود و شرمنده شما خواهیم شد :biggrin:

شربت به دلیل اینکه ممکنه بریزه توی غرفه و غرفه رو کثیف کنه بعیده که بدیم :×:. به جاش شکلات و آبنبات میدیم.

علاوه بر همه این ها، به بازدیدکنندگان غرفه یک عدد خودکار فرداعلا با نام و آدرس وب سایت ترفندستان اهدا میشه که یادگاری ماندنی از جانب ترفندستان هستش (1000 تا خودکار بیشتر نداریم، زود بیاید بگیرید تا تموم نشده :×:). تصویرش رو به زودی قرار خواهم داد.

کارت اینترنت رایگان مخصوص تهرانی ها که مشابه این اینترنتی که الان در سایت هستش چاپ کردیم در تیراژ 20هزار تا که یک طرف کارت تبلیغ ترفندستان و طرف دیگرش یوزر و پسورد هست که در ابعاد وسیع در نمایشگاه و داخل خود غرفه پخش خواهیم کرد. تبلیغ خیلی خوبیه.

تراکت دو روی گلاسه با تبلیغ وب سایت ترفندستان و انجمن ترفندستان، در تیراژ بالا چاپ کردیم که اون رو هم به بازدیدکنندگان اهدا میکنیم. تصویر تراکت و کارت رو هم به زودی قرار میدم.

همچنین در حال تلاش برای اهدای CD ویندوز 7 رایگان هم هستیم که اگر مشکلی پیش نیاد این کار هم عملی میشه.

علاوه بر این ها اقلام تبلیغاتی دیگری نیز هستند که بعدً مطلعتون میکنم.

همونطور که متوجه شدید در حال حاضر به طور کلی همه تبلیغاتمون رو روی تبلیغات غیر اینترنتی معطوف کردیم تا راههای جدیدی رو در این زمینه باز کنیم.
هدف ما در این نمایشگاه در درجه اول تبلیغات بودش. در درجه دوم هم کسب تجربه به عنوان اولین نمایشگاهی که درش حضور پیدا کردیم.

جدا از این مسائل، اگر خدا بخواد خودم هم تمام سعی ام رو میکنم در بیشتر اوقات در غرفه حضور داشته باشم. در نتیجه با توجه به اینکه هیچ تضمینی نیست که اینترنت نمایشگاه برقرار بشه و ما از نمایشگاه بتونیم به اینترنت متصل بشیم که قطعاً هم در روزهای اول چنین مشکلاتی وجود داره، امیدوارم این غیبت من در خود سایت با تلاش شما عزیزان جبران بشه. هر چند تمام سعیم رو میکنم یک جوری این تعادل رو حفظ کنم. متأسفانه به دلیل نداشتن لپتاپ در روزهای اول نمایشگاه یک مقدار کارمون سخت خواهد بود.

همینطور یک مژده دیگه به شما بدم اینکه در روزهای نمایشگاه جناب mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم در غرفه حضور خواهند داشت و شما میتونید از نزدیک این پدیده نادر رو مشاهده کنید :×::×::×:.

سعی میشه که از فردا که کار غرفه آرایی تمام شد تصاویر غرفه و همینطور بازدیدکنندگان رو زود به زود در همین تاپیک قرار بدیم.

منتظر حضور شما هستیم دوستان.
دوستانی که در شهرستان هستند اگر بتونند روزی رو به نمایشگاه و سایت خودشون اختصاص بدن حسابی ما رو شرمنده کردند.

shasullah
September 30th, 2009, 10:06
خیلی عالیههههههههههههههههههههه هههههههه

من اون خودکار رو و یه عکس از مجید و کسرای رو میخوام. بهر قیمت شده برام بفرستید.

از اول تا آخر تاپک هرچه بدشانس بوده پست داده :) که نمیتونه تو نمایشگاه شرکت کنه.

کسرای جان خودکار رو لازم دارم میخوام کمی پز ترفندستانی بدیم.

behzad530
September 30th, 2009, 10:41
من که از روز اول تا اختتامیه میام اونجا
اخه از محل کار تا مصلی فقط 5 دقیقه اونم پیاده!!!!!!!!!!
جای همه اونایی رو که نمی آیند خالی میکنم
خیلی دوست دارم کسری رو ببینم و البته بقیه رو

Samin
September 30th, 2009, 10:52
منم می آم . کسی اطلاع داره اگه اونجا بخوام تبلیغ وبسایتم رو بکنم چه جوریه ؟ یعنی قیمت و روش هایه تبلیغ .

sunlight_sky
September 30th, 2009, 11:14
تبریک می گم تبریک
یه cd + خودکار بزارید کنار با پست پیشتاز بفرستید:msgreen:
من نمی تونم بیام ولی منتظر عکس ها هستم .

Hamzeh_rfj
September 30th, 2009, 12:33
اوهم اوهم گلویی تازه می کنیم :دی

آقا از ایلام تا مصلی تهران یه چی حدود 15 ساعت راهه ولی من تمام سعیمو میکنم که بیام لا اقل برای یه روز که شده میام و بر میگردم

اگر هم تحت هر شرایطی نتونستم شرمنده همه ی دوستان ترفندستانی

در هر حال من از صمیم قلب تبریک میگم کسری جان واقعا گل کاشتی

shayankhaz
September 30th, 2009, 12:46
من رفتم.غرفه ترفندستان رو هم پيدا كردم.ولي يه آقايي (اگه اشتباه نكنم خود كسري جان)گفت فردا.
از يكي از نگهبان ها پرسيدم گفت ساعت 4 افتتاحيه اس
حتما پيش خودتون مي گيد اين يارو تا اسم خودكارو سي دي رو شنيد حول شد. d:

Mansour07
September 30th, 2009, 14:10
من که تا وقتی که بیام نمایشگاه تموم شده :biggrin:
آخه فاصله زیاده تا تهران :okugly:
ولی کاشکی منم تهران بودم و میومدم ببینم :cry3:

NASERGRAPHIC
September 30th, 2009, 14:39
آقا والا ما گفتیم اول نیایم .:nope: اما یه خورده فکر کردیم دیدم اگه یه سر بزنیم حدود یه 5 یا 6 هزار تومانی کاسبیم:bliss: گفتیم بابا حیفه که نیایم. آقا کسری خاطرت خیلی عزیزه از اینجا حدود 5 یا 6 ساعت تا خود تهران راهه اما تا بتونم میام تا یه ماچ حسابی هم بکنیم یه دلی از عزا دربیاریم:Ghelyon:
فقط خواهشا اگه ظهر رسیدم یه چلوکباب روزگاری هم بده که حسابی شرمنده کرده باشی. البته با گوجه ها
اما ای کاش می اومدی اینجا در خدمتت بودیم نافرم

erif
September 30th, 2009, 15:22
واقعا خيلي حيف شد كه نمي تونم بيام
آخه 1000 كيلومتر تا تهران راهه
ولي شايد جاي خودم پسرخالمو فرستادم بياد

ZEROHOT
September 30th, 2009, 16:01
اگه من امروز ساعت 4.30 سوار قطار بشم فردا ساعت 7 صبح میرسم تهران:okugly:
حیف شد!!
خیلی مشتاقم که عکس کسرا رو ببینم!
فک کنم یکی از این بچه درس خونهای عینکی باشه(شبیه هری پارت:bouquet2:)
من خودکار میخام:abusiveness:+سی دی ویندوز :shy:

reza_994
September 30th, 2009, 16:04
منم احتمالا میام

Hamzeh.E
September 30th, 2009, 16:56
من هم حتما میروم:bouquet2:

Aria
September 30th, 2009, 17:19
منم هم میام
بهم نخندید 12 سالمه
جلو مردم آبروم مبره اگه بهم بخندید :cry3:

salarkhiabani
September 30th, 2009, 17:29
Aria جان منم 12 سالمه ولي چون كلا خيلي آدم خجالتي هستم هيچ جا نميرم.ولي اگه شد نصفه شب.اونم يواشكي:dancing2:

$danger$
September 30th, 2009, 18:22
بروبچ فردا بعد از مدرسه ساعت 19 اونجام :th_running1::tarfandestan-hooray

sajad.CPU
September 30th, 2009, 18:57
منم که نمیتونم.
از بوشهر تا تهران ......
ولی به جای خودم داداشمو میفرستم{الان تهرانه} تا یه سی دی کاسب شه:دی
{
به این میگن سیاست:دی
}
خارج از شوخی کسری واقعا تبریک میگم.ایشالا موفقیتای روز افزون دیگه ایشالا.
خودتم{کسری}شاهد بودی من بدجور پیگیر خبر بودم:دی

ALI_GSM
September 30th, 2009, 19:12
سلام آقا کسری دلمون از 1000 کیلومتری پر میکشه!مشتاق دیدار هستیم.لطفا در یک تاپیک اختصاصی گزارش ها و عکس های مربوط به غرفتونو بذارید و در صفحه اول انجمن ها هم لینکشو بذارید.ممنون

Kasra
September 30th, 2009, 19:25
هم اکنون تک و تنها در غرفه ترفندستان نشستم و از اینترنت مفتی نمایشگاه استفاده میکنم :grin:

کلاً روز اول نمایشگاه خیلی جای بحث داشت.
از جر و بحث اول کار سر غرفه گرفته تا نبود صندلی در غرفه.
پس از پایان نمایشگاه قطعاً یک نقد کلی خواهم نوشت. البته نه فقط از کم و کاستی ها بلکه از بد و خوب نمایشگاه. هر چند در حال حاضر بیشتر مشکلات توی چشم هستند.

کار غرفه تا حد زیادی انجام شده. فقط در پی چاپ بنر هستیم که به امید خدا زودتر داخل غرفه قرارش بدیم.

در خصوص دوستانی که روز اول تشریف آوردند، هنوز ما کرکره غرفه رو بالا نداده بودیم و مشغول دعوا با یه آقایی بودیم که مدعی شده بود غرفه ما برای اونهاست، یکی از دوستان تشریف آوردند و خودشون رو هم معرفی نکردند و البته ما شرمندشون هم شدیم به خاطر اینکه غرفه آماده نبود. الان متوجه شدم که shayankhaz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان بودند. ایشالا در روزهای بعد جبران کنیم.

همینطور behzad530 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هم تشریف آوردند و کلی گپ زدیم و قول دادند روزهای بعدی هم قدم رنجه کنند.

دوست جناب jak-jak (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)هم که در سایتشون با هم شریک هستند هم اومدند به غرفه و کلی سوالات کردند.

همین طور برادر کوچک H.Trst (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان هم در غرفه ما دقایقی مهمان بودند.

جا داره از mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان که از صبح تا ساعت 6 در غرفه کمک حال ما بودند تشکر کنم.

به زودی تصاویر غرفه رو قرار خواهم داد.

خودکارهای اهدایی بساطشون داغ هست. مانور زیادی هم روی اینترنت رایگان ترفندستان دادیم و استقبال ازش هم خوب بوده و بازدیدکنندگان زیادی هستند که جذبش میشند. در خصوص ویندوز 7 هم هنوز متأسفانه اقدامی از جانب مسئولش نشده.

فقط مشکلی که کلاً وجود داره اینه که لپتاپی که امروز در اختیار داشتم رو در روزهای آینده در اختیار نخواهم داشت که بتونم باهاش به سایت وصل بشم :×: به یک لپتاپ وایرلس دار نیازمندیم :×:

MirHossein
September 30th, 2009, 19:39
کسری جان منو داشته باش که میخوام بیام چتر بشم (کم کم دو یا سه ساعت):-d
راستی میخواین ویندوز سون بدید بگید کی که ما اون موقع بیایم :×:
در ضمن همیشه هستی دیگه من به عشق خودت میاما نیایم ضایع بشیم

CAPTAIN DANTE
September 30th, 2009, 20:00
سلام کسری جان . من جمعه میام اونجا ! شما خودت اونجا هستی دیگه ! واقعاً mrgladiyator هم اونجاست ؟! چه شود ! من جمعه حتماً میام . واقعاً خیلی مشتاقم که بیام !

S0hei1
September 30th, 2009, 20:12
تبریک می گم به kasra و همه ی دوستان ترفندستانی.:bouquet2:
منم احتمالا جمعه میام.
واسه من دوتا خودکار کنار بذار.بیک قبول نیستا.:nono:

Amethyst
September 30th, 2009, 20:30
سلام کسری جان
از ته دل خوشحال شدم بابت ایین کاری که کردی قول میدم فردا بیام پیشت و از تنهایی درت بیارم
راستی شما هموون ساعت 10/11 تو غرفه هستین دیگه؟
در آخر:من به عنوان یک دوست کوچیک بهت تبریک میگم عزیزم:love:

TVA - Security 7
September 30th, 2009, 20:31
انوقت من میگم این سایت ترفندستان و مدیرش گل هستند میگد دوستان گوش نمیدن:angry:...میگم اصلا اسم سایتو عوض کنیم بداریم گلستان یا ایولستان:tarfandestan-hooray...بابا خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــیلی ایول داره:dancing2: :grouphugg:منم حتما میام...البته به خاطر خودکار و سی دی و اینجور چیزا نه...قراره چند تا از دوستانم که در زمینه ی آی تی متخصص اند هم بیان تا ببینن من کاربر چه سایت توپی هستم:yess::yay:...واقعا عضویت در ترفندستان برای من افتخاره...:tarfandestan-hooray:moustachel::congratualtions:

king.mahdi
September 30th, 2009, 20:50
آقا واقعا خوشحال شدم وقتی این خبر رو شنیدم...
روز به روز به افتخارات ترفندستان اضافه میشه...
منم اگه تونستم میام! با این وضع مدارس!
میام همه ی ترفندستانی های گل رو ببینم! کسایی که فقط تو فضای مجازی با هم آشنا بودیم...

Hamzeh_rfj
September 30th, 2009, 21:09
آقا یه پیشنهاد :

کسری جان تو غرفه یه دفتر از این بزرگا که دوران ابتدایی برای حضور و غیاب ازش استفاده می کردن بگیر بزار برای برو بچی که عضو ترفندستان هستن و میان سر میز نن

هم یه خط یادگاری مینویسن ، هم امضا می کنن و هم اسم و نام کاربریشون رو مینویسن

اینطوری هم یه طوری حضور غیابه : دی

هم یادگار می مونه از اولین دوره غرفه گیری ترفندستان

امیدوارم مورد استقبال واقع شه :thumbup1:

fuel
September 30th, 2009, 21:16
ایول کسری جان با این سایتت حیف که نمی تونم بیام :yooya::bouquet2:

رضا
September 30th, 2009, 21:19
خواهشا خودكارو دي وي ديه مارو نگه داريد به اميد خدا 5 شنبه اون هفته مزاحم ميشم اگه موقعيت فراهم بشه و كلاس اضافه نخورم :mrgreen:

دوستان اصفهاني اگر كسي قصد بازديد داره بگه تا با هم بسوي يار بشتابيم :mrgreen:

mohammad280
September 30th, 2009, 21:41
تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون رو از اوس کریم برای شما ترفندستانیهای عزیز خواستارم:yooya::tarfandestan-hooray:rosary:

ramin
September 30th, 2009, 21:50
سلااااااااااااام.
منم شاید بیاما ، کی هست اونجا ؟؟

mab
September 30th, 2009, 22:26
سلام. من هم به نوبه ی خودم به کسری و دیگر کاربران سایت تبریک میگم. من هم سعی میکنم در محل نمایشگاه و غرفه 209 حاضر بشم (شاید فردا شایدم هفته ی دیگه). خوشحال میشم بتونم بیام و کسری رو ببینم. همچنین به سفارش ناصر گرافیک عزیز، یه عکس هم با موبایلم از کسری میگیرم و بعد هم.... :دی

کسری جان، جای منو خالی نگه دار تا بیام.

ترفندستان، هیپ هیپ، هورررااااااااااااا!!!!!!!:tarfan destan-hooray

Milad.ch
October 1st, 2009, 00:47
با سلام خدمت تمام كاربران و دوستان عزيز كه در ترفندستان عضو هستند
كسري جان تبريك ميگم
منم حتما خودم رو ميرسونم
در پناه حق موفق و پيروز باشيد

Majid_4553
October 1st, 2009, 02:44
تبریک میگم کسری جان. اگه کسی بر و بچز جمع و جور بشن یه سر می اییم. اینشالله که جور بشه.

Milad
October 1st, 2009, 06:32
جالب شد...

چندی از برادران ارازل هم خواهد بود...البته فقط برای امنیت بیشتر برای برادر کسری و دوستان ترفندستانی.

behzad530
October 1st, 2009, 11:35
سلام
گزارش روز اول نمایشگاه
با اشتیاق فراوان به سمت نمایشگاه رفتم و کلی گشتم تا غرفه رو پیدا کردم
کسری...؟!8O:w00t:

(عکس با اجازه مدیر سایت منتشر می شود....)

h.smovie
October 1st, 2009, 13:22
سلام منم تبریک میگم , لطفا یه قراری بزارین با هم بریم عکس و فیلمم با من. خوب؟

imanasgharpour
October 1st, 2009, 14:31
تبریک
هرکی رفت جای ما رو هم خالی کنه
عکس یادتون نره

arashpc
October 1st, 2009, 14:59
اولندش سلام خدمته تمامی بچه های سایت که زیاد من نمیتونم بیام سایت - دلم برا همه تنگ شده

کسرا جونم تبریک میگم انشالله موفق باشی و از راه دور برات آرزوی موفقیت میکنم

خیلی دلم میخواست بیام ولی راه دوره

ماشالله بچه ها به صفحه 9 این تاپیک رسیدن این استقبال بی نظیر رو تبریک میگم که میدونم تا آخر نمایشگاه هم ادامه خواهد داشت

میبینم که خیلی از بچه ها هم تصویر شما رو ندیدن و اگه بیان نمایشگاه در وحله اول نمیشناسنتون پس این براشون یه سوپ رایز خواهد بود (دیدنه روی گل کسرا جان) منم که عکستو دیدم یادگاری هم دارم ازش و فکر کنم تا اونجا که یادم باشه عکس کسرا جان تو انجمن هست ( حالا بیا پیدا کن تاپیک رو :×: )

منتظر تصاویر هستیم

kimiyaei
October 1st, 2009, 16:38
خیلی عالیههههههههههههههههههههه هههههههه

من اون خودکار رو و یه عکس از مجید و کسرای رو میخوام. بهر قیمت شده برام بفرستید.

از اول تا آخر تاپک هرچه بدشانس بوده پست داده :) که نمیتونه تو نمایشگاه شرکت کنه.من حتما فرد ا میام

کسرای جان خودکار رو لازم دارم میخوام کمی پز ترفندستانی بدیم.

AMIN02561
October 1st, 2009, 17:30
بخدا خونمون کرمانه وگرنه می اودم

vahidlp
October 1st, 2009, 22:24
تبریک تبریک تبریک
خداییش خیلی نامردیه که نمیتونم بیام
جای منو حتما خالی کنید و گرنه جاتون رو خالی میکنم :d

aliagamon
October 1st, 2009, 23:09
اقا اگه مشقامو بنویسم میرم حالا فداکاری میکنم امشب تا صبح درس می خونم برم براتون عکس میگیرم اگه جا بود برا وایسادن و عکس گرفتن همه پوستر مسترارو اسکن می کنم میزارم عکس خودکارم همین طور (بیشتر برا خودکاره این کارا):Smiling:حالا اقا کسری خودت اصلا میای

hamid reza
October 2nd, 2009, 05:40
سلام

دیدم همه اسپم ببخشید پیام میدن:biggrin: گفتم ما هم به جمع دوستان بپیوندیم...

اول از همه این موفقیت بزرگ رو به کسری جان تبریک میگم ایشالا سال دیگه بره اون بالا که کلیک و اینا هستن اونجا....:rolleyes:

بعد هم به تمام ترفندستانی های گل و بعدش هم به خودم تبریک میگم! :ترفندستان سبز:

دعوت نامه VIP هم از طرف مجید اومد برامون دیگه واجب شد بریم...:دی

شاد باشید...

88/7/9

Amethyst
October 2nd, 2009, 12:51
سلام بچه ها
من دیروز (پنج شنبه) نمایشگاه بودم،واقعا غرفه ماهی داریم :tarfandestan-hooray
من که خیلی حظ کردم و حتما هم طی چند رووز آینده بازهم سر میزنم تا ببینم اگه کمکی ار دستم بر میاد انجام بدم تا غرفه زیبا و زیبا تر بشه
اما خودمونیما دیدنش خالی از لطف نیست:grin:

shayankhaz
October 2nd, 2009, 13:54
بچه ها منم ديروز رفتم.جاتون خالي يك خود كار يادگاري هم گرفتم از كسري جان .

بیداد
October 2nd, 2009, 14:12
منم میام ولی نمیدونم کی ؟ شاید فردا شاید پس فردا معلوم نیست. به هر حال تبریک میگم .

f_star
October 2nd, 2009, 14:57
تبریک فراوان به همه ی دوستان به خصوص کسری جان :bouquet2::tarfandestan-hooray
ما که تهرانیم ولی فکر نمی کنم بتونم بیام چه جوریاست شما دوستان از جاهای دور می یاید:hmm:

S0hei1
October 2nd, 2009, 15:26
جاتون خالی امروز هم کسری هم مجید هم H.S Move رو دیدم .خودکار هم گرفتم گز هم خوردم. کلی هم تونمایشگاه چرخیدیم. اگه نرید ضرر کردید.
قابل توجه دوستانی که درخواست عکس کردند:
متاسفانه من عکس نگرفتم که براتون آپ کنم ولی H.S Move جان عکس زیاد گرفت.
کسری هم گفت اینترنت نمایشگاه قطعه نمی تونه بیاد.

Hamed 2000
October 2nd, 2009, 15:30
سلام و تبریک خدمت مدیران و دوستان
منم راهم زیاد دوره نمیتونم بیام ولی از کسایی که رفتن خواهش میکنم عکس بگیرن و به ما نشون بدن.از همگی به خصوص از مدیران سایت کمال تشکر را دارم.:smile: :ok:

allisool
October 2nd, 2009, 15:44
بچه ها منم امروز رفتم نمایشگاه
قسمت های خوبی داره
خود آقا کسری هم هستن
اینترنت رایگان جدید هم دارن که با قبلی فرق می کنه
زیاد خودتون رو خسته نکنین آقا کسری هیچ عکسی از خودش توی سایت نمی ذاره و به کسی هم این اجازه رو نمی ده

jak-jak
October 2nd, 2009, 16:05
من دیروز رفتم ولی از مدرسه رفتم به همین دلیل نتونستم گوشی ببرم انشالله چند روز دیگه دوباره میرم و اون دفعه گوشی میبرم عکس میگیرم

mohamad javad
October 2nd, 2009, 16:35
ببينين دوستان اصلا خودتون رو اذيت نكنين من خودم بيشتر منتظر ديدن عكس كسري هستم

من براي 13 مهر بليط دارم يعني 14 مهر اونجا هستم اصلا نگران نباشيد.

من خودم عكس ميگيرم فيلم هم ميگيرم .

ميام و عكس آقا كسري رو ميذارم. البته اونجا ازش خواهش ميكنم كه اين اجازه رو بده اگه اجازه نداد ميام و آيدي مو ميزارم ادد كنييد و از اونجا براتون ميفرستم.

باور كنين قول ميدم . تو تهران به محض اينكه از نمايشگاه اومدم بيرون مستقيم ميرم كافي نت و براتون ميفرستم

اصلا نگران نباشيد باور كنين قول ميدم. فقط تا 15 مهر صبر كنين

erfan07
October 2nd, 2009, 16:48
منم سر زدم ولی یه کم سوت و کور بود.
انشاا... در نمایشگاههای خارجی هم غرفه بزنید.

allisool
October 2nd, 2009, 17:14
من توی نمایشگاه با آقا کسری عکس یادگاری انداختم ولی ازم قول گرفت که عکسش رو توی اینترنت نذارم

kimiyaei
October 2nd, 2009, 17:32
من عکس از غرفه دارم اگه آقا کسرا اجازه بدن آپ میکنم

من امروز انجا بودم غرفه کوچک و خوبی بود::tarfandestan-hooray:tarfandestan-hooray:Worried::Yawn:

Aria
October 2nd, 2009, 17:33
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Milad
October 2nd, 2009, 17:44
اینو خوب اومدی!

dinosaur
October 2nd, 2009, 18:37
احسنت بلاخره یه نفر به جای حرف زدن عمل کرد.
در ضمن به همه دوستان تبریک می گم.امیدوارم از این به بعد ترفندستان بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیره.

حامد طاهری
October 2nd, 2009, 18:42
من اگر شرایت اجازه داد میام

$danger$
October 2nd, 2009, 19:23
امروز اونجا بودم ولي بصورت گذري كارت اينترنت رو گرفتم ولي چون برام مشكل پيش اومد نتونستم بمونم شرمنده دوستان من اين هفته ميرم و حتما براتون عكس ميگيرم {كسري جان نتونستم بمونم ولي خودكار رو برام بزاريا }

arsenal-champion
October 2nd, 2009, 19:36
دوستان لطف کنن قبل از پست دادن توی این تاپیک یکسری توصیه ها رو رعایت کنن:

در صورتیکه توانایی رسیدن به نمایشگاه را ندارید (بعلت دور بودن از تهران ، کار ، تحصیل و ...) لطفاً درد دل های خود را در این تاپیک ابراز نکنید؛ اینکار باعث پایین آمدن روحیه ی مدیریت سایت شده و ممکن است پیامدهایی نظیر سردرد ، سرگیجه و ... را بدلیل عذاب وجدان ، برای ایشان بدنبال داشته باشد. به جای آن میتوانید به اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) آمده و درددل خود را ابراز کنید؛ مطمئن باشید به تمام آنها گوش فرا داده و کمکهای لازم را میرسانم! هرچه باشد بنده نیز قربانی "شهرستانی بودن" ام!
دوستانی که موبایل و هندی کم دارند، بدانند و آگاه باشند که ما از این امر خبر نداشته ایم و بسیار خوشحالیم که موبایل یا هندی کم یا هردو را دارند و به آنها تبریک عرض مینماییم ! :دی لطفاً اندازه ی لنز دوربین + مدل و نام شرکت سازنده + دقت تصویر برداری گوشی خود را نیز ذکر کنید تا تاپیکی تخصصی تر در این مورد داشته باشیم! (این توصیه برای دوستانی که خودکار ترفند نشان نیز گرفته اند صادق است!)
توصیه مهم: شواهد نشان میدهد که مدیریت سایت تمایلی به انشار تصویرش بر روی وب ندارد؛ اما چون ایشان مقداری در گفتن این امر خجالتی هستند، بنده به جای ایشان اعلام میکنم؛ لطفاً هیچ گونه تصویری (تمام رخ ، نیم رخ، هیچ رخ، زاویه 180 ، زاویه 0 ، زاویه 3 درجه، ...) از ایشان بر روی وب و حتی الامکان بین دوستان خود ، منتشر نکنید.
(البته این نکته رو فقط تا وقتی رعایت کنید که کسری مثال نقض در این تاپیک بیاره :دی)

ممنون از تمامی کسانی که میخونن ، گوش میدن / میخونن ، فحش میدن / نمیخونن، اما میدونن که چیکارا نباید کنن/ نمیخونن ، نمیدونن چیکارا نباید کنن.
(این دسته ی آخری میره جهنم :mrgreen:)

Farid_73_2004
October 2nd, 2009, 19:47
چه جالبه که اینجا هر کس پست میده کلی تشکر می گیره!

آقا کسری خوشحالم که همه در آرزوی دیدن گل روت هستن

راستی دستت درد نکنه که فوق دیپلم رو دادی

منم شاید جمعه با پسرخالم بیام
ببینم مصاحبه هم میدی؟
ببینم اونجا چی میفروشی

من اگه میام می دونم زیاد تحویلم نمیگیری

CAPTAIN DANTE
October 2nd, 2009, 20:27
سلام به بچز بامرام ترفندستان ! من هم امروز رفتم نمایشگاه ! آقا جای همتون خالی ! خیلی حال داد ! به محض اینکه وارد مصلی شدم ، شروع کردم به گشتن غرفۀ ترفندستان و بعد از چند دقیقه پیداش کردم ! بالاخره چشم من هم به جمال آقا کسری روشن شد ! اونجا mrgladiyator هم بود . چند نفر دیگه از بچه های سایت هم اومدن . مثل iignore و H.S و . . . . غرفۀ باحالی هم داریم ، ولی یه کم مظلوم واقع شده ! از لحاظ دکور میتونست بهتر باشه . البته آقا کسری گفت چند تا بنر در راهن ! کارت اینترنت رایگان هم کلی مورد توجه قرار گرفت و همه ازش استقبال میکردن . اینترنت نمایشگاه هم قطع بود . اونجا هم با گز از ما پذیرایی کردن !!! یه خودکار ترفندستان هم بهم دادن که با تمام وجود بهش علاقه پیدا کردم ! همین الان بقل دستمه ! داره سلام میرسونه ! یه خاطرۀ باحال هم دارم :
با آقا کسری و آقا مجید توی غرفه نشسته بودیم . یه آقایی اومد رد شد و وقتی یکی از تراکتهای ترفندستان رو از روی میز برداشت ، با تعجب پرسید : "شما ترفند میسازید ؟ چه جوری ؟!!! "
آقا من که میخواستم از خنده بترکم ، به زور جلوی خودم رو گرفتم و آقا کسری توجیهش کرد که قضیۀ ترفندستان چیه و اینا !
در کل به همتون پیشنهاد میکنم حتماً از این نمایشگاه بازدید کنید . تجربۀ خیلی جالبیه !

mrgladiyator
October 2nd, 2009, 23:02
کسری جان که اجازه نداد عکسش رو آپلود کنیم، ما هم که اینترترمون نفتیه، یه عکس آپ میکنم، اگه بچه های خوبی باشید:mrgreen:، که هم غرفه باشه هم یکی از یوزر های سایت هم بنده.
یه تیر و شونصد تا نشون.
( طول و عرض عکس هم زیاد بود rar کردم - هیچ گونه برنامه ویرایش عکس هم نداشتیم حتی پینت ویندوز :دی )

Milad
October 3rd, 2009, 04:47
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اونجا هم دست از سره اون کوفتی برنمیداری؟:-جی
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

sanosil
October 3rd, 2009, 08:08
با سلام
من ديروز جمه از غرفه شما در نمايشگاه ديدن كردم ولي متاسفانه علي رغم انتظارم چيز جالبي نديدم فقط يك كارت و يك برگه كه در باره سايت شما نوشته شده بود . دوست عزيز من فكر ميكردم شما براي من و امثال من كه با سايت شما اشنايي دارند چيز تازهاي در نظر گرفته باشيد .

iignoree
October 3rd, 2009, 10:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
عزیزم
انتظار شما بیش از حد بوده
ترفندستان یه سایته که واسه معرفیه بیشتر تو نمایشگاه غرفه گرفته مثل تمام سایتها ی دیگه ای که اونجا بودن
من اگه میدونستم میاین اونجا حتما یه شتر قربونی میکردم تا شاید انتظارات شما رو تا یه حدی براورده کرده باشم :)

Kasra
October 3rd, 2009, 13:05
عکس های داغ از سومین روز نمایشگاه، با حضور lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.).
اینترنت نمایشگاه همین الان وصل شد. عکس های دو روز قبل و گزارش دو روز قبل رو به زودی خدمتتون عرض میکنم. البته به شرطی که اینترنت مجدد قطع نشه و راه ارتباطی ما باقی بمونه.

jeminiv
October 3rd, 2009, 14:59
کمی غرفه خالی به نظر میرسه. میشه با گلدون گل و کمی چیزای ساده از این قبیل طراحیش کرد .

Layth_lh
October 3rd, 2009, 15:30
سلام دوستان .
من هم امروز يه كچولو اونجا رفتم و تونستم آقا كسري و lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و البته مجيد جان رو اونجا ببينم كه مايه افتخارمه. ولي زياد نچسبيد چون تا اومدم ،رفتم .
راستشو بخوايد من كمي خجالتي هستم:shy: و به خاطر همين هم نه تونستم عكس بگيرم و نه تونستم يه سلام عليك حسابي بكنم.

ولي اميد وارم كه سال به سال ترفندستان و ميدير عزيزش پيشرفت كنن و نمايشگاه هاي سال بعد رو با موفقيت بيشتري شركت كنن.

black-fish
October 3rd, 2009, 15:38
خیلی خیلی تبریک می گم به کسری عزیز و همه دوستای گل ترفتدستان باعث افتخار همه مون شد که کسری جان
تو این دوره از نمایشگاه غرفه زد تو اخبار چند روز پیش شنیدم که تبلیغ این نمایشگاه رو کرد ولی الان اومدم دیدم ترفندستان هم حضور داره خیلی خوشحال شدم :surprised:
راستی اون تی شرت ه با لوگوی ترفندستان خیلی نازه :dream: هر کی بپوشه یه تبلیغ سیار واسه سایت میشه :D

badrang
October 3rd, 2009, 18:51
من کنکور دارم نمیتونم بیام:biggrin:
نداشتمم بازم نمیتونسم بیام:biggrin:
موفق باشید:Party:
یه کاری کنید منم تو عکسها بیفتم:lol2::loveshower:

TVA - Security 7
October 3rd, 2009, 19:02
میبینی شانس مارو ...کلی جلوی دوستان ضایع شدیم.....ساعت8 شدیشب رفتیم گفتن تعطیله...:Crying:در حالی که رو بنرش نوشته بود تا ساعت 9 شب ...اما اشکال نداره فدای سر ترفندستان عزیزم...ولی واقعا چرا با کاربرای ترفندستان اینجوری میکنن...آ:hammerpc:...:shame::thinking:خه نمیفهمن ما کاربر چه سایت گلـــــــــــــــــی هستیم که!:grouphugg::tarfandestan-hooray

آقا میگم اونایی که کسر جان رو میشناسن یا بقیه ی دوستان رو مشخص کنن کدومشون کسری ست کدوم حمید رضا جان و کدوم lord mysterious عزیز بگید ماهم بدونیم دیگه:fever:

mooooooohammad
October 3rd, 2009, 19:22
من خودم از لرد استعلام گرفتم اونیکه شلوار آبی پوشیده ایشون هستن

Kasra
October 3rd, 2009, 20:45
نکته مهمی که فراموش کردم بگم دیروز طبق یک اقدام عجیب شماره غرفه ما از 209 به 202 تغییر پیدا کرد.
دوستانی که قصد آمدن دارند این نکته رو حتماً به یاد داشته باشند. غرفه ما در ردیف روبروی سالن پخش مولتی ویژن واقع شده.

در زیر، لیست دوستانی که تا الان که روز چهارم نمایشگاه است به ما سر زدند رو میارم، با این امید که کسی از دوستان از قلم نیفته. اگر کسی رو فراموش کردم پیشاپیش پوزش میخوام:

allisool
Amethyst
aryan zeyrani
behzad530 که بسیار به ما کمک کردند در پخش کارت و تراکت و زمان زیادی گذاشتند واقعاً.
CAPTAIN DANTE
h.smovie
H.Trst
hamid reza که دیگه حسابی ما رو در پخش تراکت و کارت ترفندستان شرمنده کرد.
iignoree
jak-jak
kimiyaei
Layth_lh
lord mysterious
mazygene
miladman88
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
Mojtaba118
mrgladiyator (:biggrin:)
sanosil
shayankhaz
S_Alex
webgard که متأسفانه من ندیدیمشون.
مربا بده بابا

h.smovie (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دیروز اومدند کلی عکس و فیلم گرفتند. کار ادیتش تموم بشه قرار شد توی همین تاپیک قرار بدند.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]آقا من یادم نیست دقیقاً شما رو. اما قصد ما اولاً از ایجاد غرفه تبلیغات بود. ثانیاً یادگاری هایی نظیر خودکار هم ویژه اعضای ترفندستان در نظر گرفته بودیم.

در ضمن دوستان من هنوز نرسیدم پیغام های دریافتی چند روز اخیر رو پاسخ بدم. در اسرع وقت این کار رو صورت میدم.
الان هم در کنار hamid reza خان ساعات پایانی غرفه در روز شنبه رو سپری میکنیم :bedding:

این چند تا عکس رو هم داشته باشید؛ که اولیش مربوط میشه به حضور CAPTAIN DANTE و آخریش مربوط میشه به حضور mazygene و hamid reza در غرفه.

در ضمن سخنی از این قربانی شهرستانی بودن رو هم فراموش نکنید دوستان:

مهندس بهزاد انصاری
October 3rd, 2009, 21:31
پنج شنبه دوستانی که میخوان بیان عمو بهزاد رو ببیند بیان غرفه 202.....

خاطرتون جمع باشه که عکس گرفتن با من کاملا رایگانه....... میتونید با من عکس یادگاری بگیرید ، امضا بگیرید....
به دوستان تو اد لیست خودم امتیاز های ویژه میدم.....

m@hnaz
October 3rd, 2009, 21:47
واي چقدر جالب شده ترفندستان

عكس بچه ها خيلي جالب بود . حيف كه من اصفهانم نميشه بيام . نميدونيد چقدر دلم ميخواست بيام از نزديك ببينمتون ولي حيف و صد حيف .

خبر جديدي شد حتما خبر بدينا .

شيريني هم از طرف من بخورين . يادتون نره ها

خوش به حالتون به خدا .

CAPTAIN DANTE
October 3rd, 2009, 22:43
نمردیمو عکسمون رو تو ترفندستان گذاشتن ! :دی
همونطور که کسری جان گفتن ، اونی که تی شرت زرد رنگ پوشیده منم . اون یکی هم که دیگه همتون میشناسید . فقط ذکر یک نکته حائز اهمیت است . ( جمله رو داشتی ؟!) . من چون الان توی سن بلوغ هستم و توی این سن کلاً اوضاع بدن میریزه به هم ، به خاطر همین صورتم یه مقدار جوش زده و یه کم رو قیافم تأثیر منفی گذاشته . ولی در کل آدم خوشتیپیم ! نه ؟! ( اعتماد به نفس رو داشتی ؟! )
آها ! راستی ، از این به بعد هر کی رفت اونجا ، اگه میتونه یه کاری کنه که آقا مجید یه لبخندی روی لباش موندگار باشه . آخه وقتی من اونجا بودم نشسته بود روی صندلی و صورتش مثل آدمایی بود که تا حالا 205432016 بار شکست عشقی خوردن ! کلاً اگه میتونید یه کاری کنید ایشون از این وضعیت در بیاد ! قربان همتون . . .

( دل نوشته ای از یک کاپیتان زخم خورده . . . )

England
October 4th, 2009, 00:53
فردا (یکشنبه مصادف با 12 مهر امسال) من ساعتای 12اینا میام. خیلی دوست دارم کسری‌جون رو هم ببینم چه شکلیه!! خداکنه باشه.
فقط منو بشناسین و تحویل بگیرین وگرنه محزون میشم. با یه شلوار و یه پیرهن میام یادتون نره...
جاخالیای غرفه را با کلمات مناسب پر کنید. یه چنتا لینک هم به دیوار بچسبونید بد نیست. دم درش هم یه دکمه‌ی سپاس بذارین هرکی رد میشه یه دونه بزنه روش، اعتبار غرفه میره بالا. ولش کن من گرافیکم یه خورده پایینه هنگ کردم. ببخشید دیگه. :cursing: خلاصه این که دوازده اینا England میاد.

king
October 4th, 2009, 01:17
اول سلام به تمام دوستان
بعد اين كه 18 صفحه را مطالعه كردم ولي تنها جز 5 عكس چيزي نصيبم نشد
اميدوارم برتعداد عكس و اگر هم كليپي گرفتيد بيافزايد
البته اگر از NGM عزيز هم عكس جديد داريد حتماً قرار بديد كه دلم براش يه زره شده :Crying:

Kasra
October 4th, 2009, 14:15
تصویر اول از حضور England (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در غرفه ترفندستان در روز پنجم. نفر وسط ایشون هستند و نفر دیگر دوستشون.
تصویر دوم از حضور حامد طاهری (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) . نفر وسط ایشون هستند و نفر دیگر دوستشون. جناب mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) که در هر دو تصویر حضور دارند.

پست های اسپم و اضافی و چت وار تاپیک پاک شد؛ لطفاً بیشتر در ارسال پست ها دقت کنید و به خاطر هر چیزی پست نفرستید.

mohammad2o0
October 4th, 2009, 16:55
والا حیف شد.
من نمیتونم بیام
اگه تو اصفهان بود میودم - چون تهران یه چیز دیگست
راستی اینا بگم اون که نشسته تو عکسا بالا خودتی کسری یا نه؟؟؟

Dr.D347h
October 4th, 2009, 17:10
عزیزان تهرانی جای ما رو هم خالی کنن خوش بگذره.

کسری جان من نریسدم کل 11 صفحه رو بخونم عکسی از خودت برامون داری یا نه؟

CrazyMember
October 4th, 2009, 17:52
اونی که پست میز نشسته شمایید کسری جان ؟

sepehr09
October 4th, 2009, 17:55
اون آقا مجید یعنی mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هستش.

حامد طاهری
October 4th, 2009, 19:28
ما امروز پیش کسری جان و مجید جان بودیم
خودکارو گرفتیم شیرینی رو خوردیم عکسمونو از دو بزرگ مرد سایت گرفتیم از بربچ سایت کسی رو ندیدیم
خدا حافظی کردیم به علت مشکلات زمانی زود برگشتم

مهندس بهزاد انصاری
October 4th, 2009, 19:36
آقا پا میخوام با یکی پنجشنبه بریم نمایشگاه.......
کسی اگه میاد تو پروفایلم پیغام بذاره.....
اینجا کسی پست نذاره چه روز و چه ساعتی......
فقط تو پروفایل من قرار مدارا رو تنظیم میکنیم....
تا اطلاع ثانوی که برای 4 به بعده......تا بعد ببینیم چی میشه...

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

TVA - Security 7
October 4th, 2009, 20:38
ما که سعادت نداشتیم اهالی ترفندستان رو ببینیم انشاءالله تا آخر هفته خدمت کسری جان میرسیم...:tarfandestan-hooray

jak-jak
October 4th, 2009, 21:01
پنج شنبه ساعت 3 بعد از ظهر

goblet of fire
October 4th, 2009, 22:31
سلام

خالا شاید 5شنبه بیام ولی قول نمیدم عکس بندازم! (شکلک یک شخص مغرور)
پس بی خود دلتون را صابون نزنید! (شکلک یک شخص خیلی خیلی مغرور)

حالا چه جوریا ازمون پذیرایی می کنید؟

iignoree
October 5th, 2009, 09:03
روزهای سه شنبه و پنج شنبه حتما دوباره خدمت میرسیم
امیدوارم بچه ها باشن تا با اعضای بیشتری آشنا شم

f_star
October 5th, 2009, 10:48
یادتون نره عکس حسابی بگیرید ما منتظریم:wavesmile:

Kasra
October 5th, 2009, 16:35
دوستانی که در دو روز گذشته به ما سر زدند:
حامد طاهری
dany_3p4u
England
it.kazemi
masterport
mostafa-bep
Mohammad مدیر اسبق انجمن ترفندستان
hamid reza هم دیروز به مانند پریروز کلی ما رو یاری کرد.
TaTilyCOm

کاربران زیادی هم روزانه سر میزنند و از کاربران فعال نیستند به این دلیل من به خاطرم نمونده.

امروز تا آخر وقت Mohammad (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در غرفه حضور داره.

نکته عجیب اینکه h.smovie (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) بعد از اینکه اومد و کلی تصویر و فیلم از غرفه تهیه کرد، آن نشده و خبری هم ازش نیست و متواری شده.

دیروز و امروز کاربران صاحب نام سایت همانطور که میبینید بهمون سر زدند.

mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم همانند روزهای پیش داره تلاش و کوشش میکنه.

سه تصویر اول مربوط به شلوغی غرفه ترفندستان.
تصویر چهارم مربوط به حضور mostafa-bep (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در غرفه ترفندستان به همراه mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.).
تصویر پنجم مربوط به حضور dany_3p4u (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در غرفه ترفندستان به همراه mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.).
تصاویر بعدی هم مربوط به حضور Mohammad (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) مدیر داخلی اسبق ترفندستان و مدیر فعلی irhits.com در غرفه.

h.smovie
October 5th, 2009, 17:20
سلام بهمه , آقایان واقعا شرمندم من 2 روزه درگیره کار دانشگاهم بودم یه دیشب وقت آپلود داشتم اونم اومدم پا کامپیوتر دیدم شارژ سه ماهم تموم شده, تا امشب قول میدم تمام عکسارو آپلود کنم

mhdsh
October 5th, 2009, 20:47
عکس ها رو دیدم!! خیلی خوبه!!

ولی یه پیشنهاد بعلاوه اون یکی که دادم!

دیدم یه تی شرت بود که زده بودین روی دیوار ، بهتر بود همه همین رو یک دست می پوشیدن!!

یه کار کننید که از بقیه غرفه ها متمایز بشین! و حتی اگه کسی ندونه درباره سایت چشمشو این غرفه بگیره!!

کاش من هم می تونستم بیام!!

راستی فیلم هم گذاشتین؟

مهندس بهزاد انصاری
October 5th, 2009, 21:16
آی آی آی.....
کسری به این مجید چی میدی بخوره که قیافه اش هر روز جوون تر از دیروزش میشه......
بزنم به تخته.....رنگ و روش باز شده :mrgreen: کلی جوون کرده تو این عکسای جدید.....
حالا بزنه و به سق سیاه من پنجشنبه که بیام پیر و چروکیده بشه ..... :mrgreen:

دوستانی که پنجشنبه میان خواهشا زودتر اعلام کنند که میخوان با ما بیان.و خواهشا تصمیم جدی بگیرین برای اومدن. اگه واقعا مایلید برای اومدن ، تو پروفایل من پیغام بذارید...
من باید با همه شما هماهنگ کنم......چهارشنبه میخوام همه بچه ها از نظر زمانی ok باشن.
پس خواهشا زود بهم اعلام کنید....برنامه فعلا عوش شد.گذاشتیم صبح.......
فکراتون رو بکنید.اگه مایلید که یا علی...زودتر خبرش رو بهم بگین......
با تشکر......

h.smovie
October 5th, 2009, 22:55
اینم عکسا(عکسا ادیت ادیت شد!!!)البته با شما نبودم اولی با حجم 15 مگ و دومی 2.9 مگ برای دانلود عکسا روی عکسا راست کلیک کرده و save link as بزنید

Majid_4553
October 5th, 2009, 23:08
سلام
کسری جان میگم این عکسها همش خودت عکاسی ؟ هیچکدوم از این پشت به تصویریها هم شما نیستی؟ :دی

مجید (mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)) هم عکس گرفتنش ملسه (حضور فعالی داره همیشه :دی)

Kasra
October 6th, 2009, 16:01
97052
بنرهایی که دیروز بالأخره رسید.

97068

97067

جمعیت مشتاق در غرفه ترفندستان:
97055

97056

97057

غرفه ترفندستان پس از تعطیلی:
97064

miladman88 به همراه فرزندشون در غرفه:
97065

behzad530 در غرفه:
97066

amir.prs و mrgladiyator در غرفه:
97060

mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در حال توضیح به علاقه مندان (که البته خودش اون پشته :mrgreen:):
97061

ashkan_EMO BOY
October 6th, 2009, 18:47
سلام کسری جان خوبی ما که نمیتونیم بیایم ولی کاش ایران بودم میتونستم بیام ولی اشکال نداره برادرمو به نمایندگی میفرستم ببین عکسشم میزارم که اشتباه نکنین مرسی ]15 سالشه

TVA - Security 7
October 6th, 2009, 19:35
منم نمیرسم بیام ولی داداشمو که حدودا 16 سالشه رو میفرستم بیاد...نمیدونم چرا این درس لعنتی رو گذاشتن ...شاید گذاشتن واسه ی آدم های کم سعادتی مثل من:shame:

Kasra
October 6th, 2009, 20:20
iignoree (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز در غرفه ترفندستان:

h.smovie
October 6th, 2009, 21:38
سلام بلاخره ویدئو کلیپی رو که قولشو دادم ساختم حدود 30 ثانیس اگه قشنگ نشده ببخشید چون حول حولکی درست کردم گفتم اگه بخوام طولش بدم نمایشگاه تموم میشه

Hamed 2000
October 6th, 2009, 21:48

سلام مرسی اگه میشه کم حجم بذار تا منم دانلود کنم :pc::thankyou2:

tedony
October 6th, 2009, 22:11
h.smovie (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان دمت گرم کولاک کردی خلی قشنگ ساختی

یک لحظه خیال کردم فیلم هالیوودیه تخمه آوردم :biggrin:

h.smovie
October 6th, 2009, 22:15
اینم فرمت 3gp اما اگه اینترنتتون سرعته خوبی داره همون اولی رو دانلود کنین

Abolfazl.E
October 7th, 2009, 11:02
آقا دستت درد نكنه خيلي قشنگ بود.من با اين اينترنت زغالي همون 6 مگي رو دانلود كردم.فقط يه چيزي چرا انقدر نوشته ها سريع كات ميشد تا ميومدم بخونم رفته بود البته تو بعضي جاها از جمله پايان كليپ.

h.smovie
October 7th, 2009, 11:44

بله شما درست میگین,آخه دیشب قرار بود ساعت 9 بریم جایی منم ساعت 5 از دانشگاه برگشتمو شروع کردم درست کردنش , گفتم تا نرفتیم پروژشو جم کنم واستون آپلود کنم, اگه خیلی ضایع هستش بگید ادیتش کنم راستی کسایی که اینترنت پرسرعت دارن اگه خواستن بگن 60 مگی شو آپلود کنم.

hamid reza
October 7th, 2009, 13:43
سلام

بریم سراغ اصل مطلب کسری جان و مجید جان که همه باهاشون آشنایی دارین هر دو بسیار مودب و باشخصیت هستن ؛ حالا من اونجا با سعادت آشنایی با mojtaba118 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

رو داشتیم ؛ این پسر اینقدر گل که نگو واقعا با شخصیت و باعث افتخاد ترفندستان هست.

البته با دوستان زیادی آشنا شدیم که همشون بچه های گلی بودن ؛ اگه اسم نمیبرم کسی ناراحت نشه.

کلا نمایشگاه امسال با اینکه نو پا بود خیلی ها ازش استقبال کردن جوری که خودم متعجب شدم از این همه جمعیت که اصلا انتظارش رو نداشتم ، میشه گفت فهم IT و نیاز ما به ارتباطات دیجیتال داره گسترش پیدا میکنه که این باعث خوشحالی هست (تو ایران منظورمه!)

حالا بگذریم از بحث اینکه دولت به جای کمک و سوبسید دادن که به نفع خودش و مردم هست داره یه چیز دستی هم میگیره و در برابر اون پولی هم که میگیره خدمات خوبی ارائه نمیده که بارزترینش همون مشکل اینترنت بود که واقعا برای همچین نمایشگاهی شرم آور هست ؛ زیاد وارد جزئیات نمیشم !

مشکل بزرگ دیگه پیدا کردن غرفه ها بود که واقعا برای پیدا کردن یه غرفه باید کلی دردسر کشید و شماره ها اصلا به هماهنگ نبود و به کار نمیامد البته اگه چند روز بمونی اونجا یاد میگیری ولی برای کسی که اولین بار وارد میشه گیج کننده هست ؛ میشد خیلی بهتر این مسائل رو هماهنگ کرد مثلا درسته غرفه های بازی ها یه جای خاص بود ولی اگه میگشتی غرفه های پراکنده دیگه ای هم وجود داشت در این زمینه.

کلا از نظم اگه بخوام حرف بزنم نظم بدی نداشت سالن یعنی از 10 نمره من 6 میدم ولی خوب مشکلات زیاد بود .
یه سالن مولتی ویژن هم سمت راست غرفه هست که مردم رو جمع میکنه اونجا ( چیز خاصی هم نداره)

اگه کسی میخواد زود پیدا کنه ترفندستان رو اون غرفه رو که دید برگرده عقب که بیاد پیش خودمون..:دی

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

اینم غرفه روبروی ماست که با کسری هم آشناست ، خلاصه همه کارهای کامپیوتری اونو کسری درست میکنه ؛ حالا اونم قراره یه کارای خوبی انجام بده..( اگه برای اینکه تبلیغ اونا رو گذاشتم بن شدم ما رو حلال کنید):biggrin:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

این وسط مراسم ناهار خوری بود که یکی از دوستان ما رو شرمنده کردن ؛ البته چون اشکال صورت بدلیل پر بودن دهان ، به طور نا موزونی بود چهره ها مخفی شد ! :BigGrin:

دوستانی هم که سوال کرده بودن اون مشکی ه منم ؛ ( مشکی هم رنگ عشقه نگین چرا سیاه پوشیدی و اینا..:دی دو نفر دیگه هم mrgladiyator (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و lord mysterious (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هستند.

البته عکس های قبلی رو که کسری جان گذاشته بودن ؛ منم کلی عکس گرفته بودم که بدلایلی پرید...!

استقبال از اینترنت رایگان هم بسیار بالا بود جوری که دو بار که من بودم سرش دعوا شد!

افراد بسیاری هم همونجا تو غرفه با ی ترفند ساده ثبت نام کردیم ! و به جمع خانواده بزرگ ترفندستان کشوندیمشون...:دی

اونجا که بودیم نحوه مدیریت ترفندستان رو بصورت زنده دیدم ، بسیار کار سختی هست که کسری جان به نحو احسنت کارش رو انجام میداد ولی خدایی از دوستان خواهش میکنم اینقدر پیام ندین به این کسری من صندوق پیام رو دیدم تب و لزر گرفتم :-?:fever:( یک سومش فقط پیام های اسپم رضا بوود...:mrgreen: )

بسته دیگه زیاد صحبت کردم ؛ خلاصه اینکه اگه تونستین حتما به غرفه ها سر بزنید ؛ مطمئن باشین بی نتیجه بر نمیگردین ؛ حرف و نقد پیرامون نمایشگاه و غرفه سایت زیاده که از حوصله این پست خارج هست ایشالاه توی یه بلاگ کامل نقد مکنم و توضیح میدم....

توجه: من هیچ عکسی از کسری جان ندارم ؛ لطفا پیغام ندیدن..(28 نفر تا حالا خصوصی دادن!)

اینجا جا داره که بازم به کسری جان تبریک بگم و امیدوارم سال آینده ترفندستان در جایگاه مناسب خودش قرار بگیره....

با تشکر.

حمید

88/7/14

mooooooohammad
October 7th, 2009, 15:25

کسری ببین خسته کردی حمید رضا رو اگه عکست رو میگذاشتی حمید رضا مجبور نبود اینهمه پیام خصوصی رو جواب بده [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

m2m3
October 7th, 2009, 15:51
سلام بچه ها آقا من خیلی مشتاق شدم فردا و جمعه اونجام -->m2m3

راستی دیروز(سه شنبه) متوجه شدم وقتی که داداشم از نمایشگاه اومد باخودش کارت ترفندستان و آورده بود دیگه اونجا بود که آروم و قرار نداشتم و منتظر بودم سر فرصت بیام حیف من از مدرسه ساعت 3 میام وگر نه بیشتر در خدمت بودیم منتظرم باشید!
خیلی نوکرمممم:huya:

Kasra
October 7th, 2009, 16:03
امروز تا الان که ساعت حوالی 4 بعد از ظهر است دوستان زیر به غرفه سر زدند:
mohamad javad که از خوزستان شهر دزفول به خاطر ترفندستان به تهران و غرفه ما اومدند و حسابی ما رو شرمنده کردند. قابل توجه دوستانی که دوری راه رو بهانه میکنند.
لاله عباسی
princess.ploton
nervy

تصاویر mohamad javad و nervy:

SIAVASH.nice
October 7th, 2009, 16:07
حیف که نمیتونم بیام.دیگه مجبوریم با همین نمایشگاه کتاب خودمون حال کنیم...:biggrin:
کسری عزیز تبریک که با تلاش و پشتکار تونستی باعث سربلندی ترفندستان تو نمایشگاه بشی.
امشالله سری بعد اگر خدا خواست میام.
هر سال برگزار میشه یا روزای خاصی؟پلیز بگین.

allisool
October 7th, 2009, 16:13
سلام کسری جون
توی پروفایلتون پیغام گذشتم ولی فکر کنم به دلیل مَشغله زیاد نتونستین جواب بدین
برای همین می پرسم:
اجازه میدین عکستون رو توی همین تاپیک بذارم؟؟
خواهش می کنم!
اگر راضی نمی شین حداقل صورتتون رو محو می کنم :wink:
خواهش می کنممممم:shame:

enayatch
October 7th, 2009, 16:38
منم خیلی دلم می خواد بیام ولی به دلیل دانشگاه نمیتونم متاسفانه:Sad:
دفعه بعد ایشالله ما هم میایم.
جا داره اینجا از همه کسایی که تو ترفندستان عضو هستن و به پیشرفتش کمک میکنن یه تشکر جانانه بکنم. آقایون خانوما دستتون درد نکنه:thankyou: :bottle:

hamid reza
October 7th, 2009, 17:28

کسری چون سرش شلوغه من میگم:

هرگونه نمایش عکس ایشون حرام شرعی میباشد ...

وقتی یه بار بهتون میگه نه ؛ دیگه ادامه دادن چرا؟؟؟!

Kasra
October 7th, 2009, 18:11
همون طور که دوستمون اشاره کردند خیر.

کاربر mab هم امروز به غرفه ترفندستان اومدند که متأسفانه چون من جایی رفته بودم کلی معطل شدند تا من برگردم. پوزش میخوام مجدد ازشون.
97078

کاربرانی نظیر amir_saman هم به غرفه ترفندستان اومدند.

Hamed 2000
October 7th, 2009, 18:34
سلام خدمت کسری و تمامی دوستان
حیف شد کاشکی منم میتونستم بیام ولی من کجا و تهران کجا :shock: ولی من به نوبه خودم به همه تبریک میگم(الل خصوص کسری جون) و امید وارم موفق باشید.

با تشکر:Hamed 2000

mab
October 7th, 2009, 19:40
با تشکر از کسری جان که عکس منو قرار دادند.

خواهش میکنم. اختیار دارید.

بله. من هم امروز به غرفه ترفندستان سری زدم و آقایان محمد، مجید و کسری رو از نزدیک زیارت کردم. جاتون خالی بود. منم یه تعداد عکس گرفتم که بعدا آپلود میکنم. البته لازم به ذکره که هیچ عکسی از کسری نگرفتم (!) پس به من هم گیر ندید! :دی

mab

لاله عباسی
October 7th, 2009, 19:41
منم امروز از نمایشگاه دیدن کردم با تشکر از زحمات دوستان

Farid_73_2004
October 7th, 2009, 21:18
Kasra جان
این اینترنت رایگانی که گذاشتی زدی نا محدود ولی تو اطلاعیه که گذاشتی زدی یه ساعته که با اون کارا زیاد میشه
و این که یوزر و پسش فرق داره
جریان چیه؟
2 باره نا محدود شده؟

من ایشالا جمعه بعد از ظهر خدمت میرسم

یه سوالی بی ربط به قرفه ی شما دارم که اگه جواب بدید لطف کردید

شنیدم که اگه تو یه جای نمایشگاه کارت ملی بدی کارت هدیه ی 10 هزار تومنی نصیبت میشه!
راسته؟
ببینم میشه مال افراد غایب هم داد؟

Majid_4553
October 7th, 2009, 21:43
بر و بچزی که میتونن برن نمایشگاه میتونن یه زحمت بکشن برای من یه امار قیمت از غرفه سروش سیما بگیرن :d

dany_3p4u
October 7th, 2009, 22:41
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]منم خیلی دوست داشتم ایشون را از نزدیک ببینم .

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]آقا سرعت دانلود چنده ؟ (اون موقه که من اونجا بودم اینترنت به کل قطع بود ! ولی زیاد شنیدم هی اینترنتش قطع می شه !)

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] یک آدم خوش تیپ و با مرام !()
(ا...)

lord mysterious
October 8th, 2009, 01:28
ای بابا
منم خیلی میخواستم با مجتبی خان آشنا بشم (ایشون هم خیلی به من لطف داشتند)
همینطور dany_3p4u (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز و بقیه دوستان
واقعا یک بار کم بود(چون فعلا بیکارم) بازم سر میزنم
مخصوصا که غرفه طرفدار پیدا کرده
=======
راستی اینقدر هم به من پیغام ندین
نمیدونم دوستان یک سری عکس هم میفرستن که ایشون کسری هست یا نه
متاسفانه کسری اجازه نمیده کسی ازشون عکس بگیره پس مطمئن باشید عکسی هم از ایشون پیدا نمیکنید

goblet of fire
October 8th, 2009, 14:05
سلام

امروز طبق قراری که بود امدم نمایشگاه!::delay:

دست همگی درد نکنه، غیر از آثا مجید:friends: کس دیگری نبود! آقا کسری هم نبودند!:Thinking:

من نمی دونم وقتی که قرار نیست هیچ یک از شما بیایید چرا قرار می گذارید؟:Angry:

دست آقا بهزاد هم درد نکنه، خود ایشان که کار هماهنگی را داشتند هم نبودند!:hurry:

آقا مجید هم شاهد بودند که من ظرف 1 ساعت 2 بار به قرفه سر زدم.:delay2:

من که اومدم ولی آقا کسری نبودند در نتیجه ایشون یک عکس به من بدهکاره!:dep:

amir_saman
October 8th, 2009, 14:45
سلام دوستان
من خبر نداشتم و رفتم نمایشگاه :hmm:
ولی وقتی که داشته از نمایشگاه میومدم بیرون یهو یه غرفه رو دیدم نوشته ترفندستان رفتم آقا کسری رو دیدم . خیلی خوشحال شدم وقتی که آقا کسری رو اونجا دیدم .

ramin
October 8th, 2009, 17:04
سلاااااااااااااااام
خوبید ؟؟
من الان نمایشگاهم :d
کنار بچه ها :d

sadegh.m
October 8th, 2009, 18:44
آقا کسری خدا قوت اااااااای من که شهرستانمو نمیتونم بیلم کمک تنها کاری که میتونم بکنم آرزوی موفقیت برای شما و بروبچه های ترفندستانیه . دمتون گرم:yess:

Kasra
October 8th, 2009, 20:44
تصاویر امروز که تا الان شلوغ ترین روز نمایشگاه بود؛

jak-jak
97081

ramin
97082

SAM!N که از شیراز به خاطر ما اومدند تهران. یک بار هم صبح تشریف آورده بودند و ما نبودیم. یک بسته شکلات هم برامون آوردند و اساسی ما رو شرمنده کردند. واقعاً ممنونم ازش.
97083

sepehr09
97084

mab
October 8th, 2009, 21:12
من امروز هم به نمایشگاه رفتم و دوباره مجید و کسری رو دیدم. البته امروز درست و حسابی با کسری گپ زدم (دیروز یکی دو دقیقه بیشتر وقت نکردم حرف بزنم).

امروز علاوه بر کسری و مجید، amir.prs جان رو هم دیدم. با ایشون هم صحبت هایی داشتیم و تو نمایشگاه چرخی زدیم. امروز هم استقبال از غرفه ترفندستان زیاد بود. به طوری که من هم مشغول توزیع کارت اینترنت رایگان شدم :دی استقبال از اینترنت رایگان هم خیلی زیاد بود. به کسایی که میومدن توضیح میدادیم. خلاصه جاتون واقعا خالی بود. امروز بر خلاف دیروز، محمد جان (Mohammad) حضور نداشتند.

تعدادی عکس گرفتم که پیوست کردم:

1. من و محمد جان
2. مجید جان
3. استقبال و تجمع مردم مقابل غرفه ترفندستان
4. باز هم مجید

شرمنده اگه تعداد عکس ها کم بود. این ها بهترین عکس هایی بود که گرفته بودم.

ramin
October 8th, 2009, 22:55
mab
کی اومدی که من ندیدمت ؟؟

amir_saman
October 8th, 2009, 23:30
نمایشگاه امسال هم خوب بود ولی بازم باید روش بیشتر کار بشه هنوز آدم وقتی میره توش گیج می شه باید مثل نمایشگاه کتاب یه ذره سرو سامون بگیره ....

jak-jak
October 8th, 2009, 23:58
من خیلی رفتم و برگشتم تا دوستان دیگه ترفندستانی رو ببینم ولی هر کاری کردم نشد تا سه هم اونجا بودم ولی کسی نیومد

mrgladiyator
October 9th, 2009, 00:27
تاحالا 2500 تا از اینجانب عکس گرفته شده یه کدومش تو حالت عادی نبوده.
همش کج و کله.
خداوندا هم اکنون بکش ما را تا نبینیم این تیپ خویش را.

asibi
October 9th, 2009, 09:07

آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آیینه شکستن خطاست!!!

mohamad javad
October 9th, 2009, 10:37

من به غرفه ترفندستان رفتم
خودکار گرفتم ولی سی دی ویندوز نرسیده بود
کسری رو هم دیدم عکس هم ازش گرفتم ولی ازم قول مردونه گرفت که نزنم تو سایت
گفته بود شکلات میده ولی چیزی به من نرسید.

من چند ساعت پیش به دزفول رسیدم و اولین کاری که کردم بعد خوابیدن به ترفندستان سر زدم.

کسری جان من روی تو منتی ندارم که از این راه دور پاشو دم اومدم تازه افتخار هم میکنم
کسری تو اونجا ب من گفتی عکستو میزنم تو سایت ولی فکر نمی کردم قبل از اینکه برسم دزفول تو این کار رو انجام داده باشی

ای کاش اجازه میدادی من هم عکستو بزنم تو سایت!!!!
اخه بچه ها خیلی دوست دارن

MirHossein
October 9th, 2009, 10:48
قربون همه بچه های با مرام
من هم همون روز رفتم ولی قسمت نبود شما رو بینم
راستی عکس پیوست رو نگاه کنید ترفندستان رو سومی نوشتن :Angry:

MOHSEN_PIXON
October 9th, 2009, 13:38
سلام.
اقا من يه نظر دارم.بعد از 18 مهر كه نمايشگاه تموم ميشه.تمام عكسهايي كه گرفته شد رو توي يك فايل اپلود كنين روي سايت تا هم يه نظمي به عكسها داده بشه هم همه دوستان بتونيم كل عكس هارو يك جا دانلود كنيم.:biggrin:

mab
October 9th, 2009, 13:54

راستش من دیروز از ساعت 3 تا 5 تو نمایشگاه بودم.

farb
October 9th, 2009, 14:46
سلام
دوستان من امروز (جمعه) ساعت 5 ميخوام برم.شلوغه؟

Farid_73_2004
October 9th, 2009, 18:09
دوستان من امروز رفتم

خیلی خوب بود و جای شما واقعا خالی بود

آقا کسری رو هم ملاقات کردم
ایشون یه آدم عینکی و خوش تیپ بودن

یه گپ 5 دقیقه ای زدیم ( راستش من کمی خجالتی هستم )

و متوجه شدم که کسری این سایت و این غرفه و همه ی این کارا رو فقط برای دل بزرگ خودشون انجام می دن و هیچ سود مالی ( به جز تبلیغ های سایت که طبیعیه ) نمی برن
خدا می دونه که کرایه ی یه روز نمایشگاه چقدره

البته خوب مایه داریه دیگه

یه شکولات و خودکار و تبلیغات هم نسیبم شد و یه عکس ازم گرفته شد

عکس چیز هایی که گرفتم ( البته به جز شکلات که خوردم ) رو براتون گذاشتم

خیلی خوشم اومد که بعد از گفتن آی دیم آقا کسری منو سریع شناختن و حتی فعالیت منم گفتن ( میان 200 هزار کاربر )

الان کمی خسته هم وگرنه بیشتر توضیح می دادم

راستی آقا کسری یادم رفت ازتون بپرسم
"چرا فایر فاکس از نظر شما از اینترنت اکپلورر بهتره؟
من مقایسه کردم و دلایل زیادی دارم"

نمی دونم چرا از وقتی اونجا رفتم دوست دارم ترفندستان رو آباد سازم

همه ی جان من فدای ترفندستان باد

goblet of fire
October 9th, 2009, 20:39
امروز باز هم رفتم نمایشگاه و بلاخره توانستم آقا کسری را ببینم.

دیروز کارت اینترنت و گرفتم و امروز خودکار!

شاید اگر فردا هم بیام شکلات هم بهم بده!

sepehr09
October 9th, 2009, 20:57
من پنج شنبه رفتم . وبعد از مقداری گشتن غرفه ترفندستان رو پیدا کردم.نمیدونین چه حسی داشتم وقتی شماره غرفه رو دیدم. خیلی عالی بود.غرفه هم یه کمی بهتر از روز های اول بود.خلاصه کلی خوش حال شدم و آقا کسری عزیز رو هم زیارت کردم.ولی چون دیروقت و ساعت های آخر کار نمایشگاه رفته بودم نتونستم زیاد بمونم و دوستان دیگر مثل آقا مجید رو متاسفانه نتونستم زیارت کنم.
این هم بگم که آقا کسری خیلی حافظه خوبی دارن و نام کاربری من رو که پرسیدن منو سریع شناختن و حتی فعالیت من رو هم گفتند.خیلی خوشحالم شدم در کل
کارت اینترنت رو هم به عنوان یادگاری نگهداشتم تا همیشه به یاد ترفندستان باشم.
ممنون آقا کسری جان این موفقیت رو هم به شما و همه کاربران عزیز تبریک میگم.

Kasra
October 9th, 2009, 21:21
تصاویر روز یکی مانده به آخر، به این امید که خدایی نکرده اسامی رو جابجا نزنم.

Farid_73_2004
97087

RaminMT
97088

m2m3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) به همراه برادرشون
97089

کاربر delete از کاربران قدیمی سایت:
97090

بیداد
97091

ادمین سایت farskids
97092

رکورد سرعت دانلود در نمایشگاه که امروز به دست پرتوان ما شکسته شد :lol:
97093

Dr.FATAL
October 9th, 2009, 21:30
آقا بالاخره منم رفتم و آقا کسری رو دیدم(البته نتونستم زیاد بمونم)
البته آقا مجیدم دیدم ولی فکر کنم یه کم ناراحت بودن (بخاطر همین زیاد جلو نرفتم)
سه تا هدیه هم دادن(خوشبختانه ازدست مجیدجان گرفتم)
یکیشو خوردم
دوتای دیگه هم بااینکه فریدجان زحمتشو کشیدن بازم میذارم

TVA - Security 7
October 9th, 2009, 21:41
ما هم رفتیم اما خیلی غریبانه ما آقا کسری رو دیدیم ولی ایشون مارو ندیدن یعنی دیدن ولی نشناختن چون من پشت برادرم رفتم (برای راهنمایی:برادرم همون بود که پیرهن کرمی و شلوار سرمه ای تنش بود) ساعت 8 شب اومدیم تو نمایشگاه داداشم اولش یخورده وایساد اینور و اونور رو نگاه کردبعدش یه کارت اینترنت ورداشت گفت اینا رایگانه ؟کسری هم گفت بله هر روز یه ساعت رایگانه ...
خلاصه بالاخره به آرزوم رسیدم و تونستم کسری رو ببینم...حیف شد روم نشد برم جلو و عکس بگیرم...دوستان مارو حلال کنن...:shame:

reza_994
October 9th, 2009, 22:00

چه خجالتی :biggrin:
منم امروز رفتم اما زیاد حرف نزدم !
مثل شما وایستاده بودم تا گفتم windows seven آقا کسرا گفت شما کاربر سایتی؟:yooya::biggrin:

در ضمن آقا کسرا دمت گرم صفحه اول سایت رو درست کردی

با تشکر

mohsen-7
October 9th, 2009, 22:16
داداش من (sam!n) اومده ولی من نتونستم بیام.
من خودکارم گرفتم...چرا اسم منو ننوشتین ؟
راستی شکلاته از طرف منم بوده.
چون جناب کسری عکس منو نگذاشته ، خودم زحمتش رو میکشم...

تو پست بعدی آپلودش میکنم.

$danger$
October 10th, 2009, 00:15
منم مثل شما روم نشد بيام جلو ولي چكنم :shame: بعد از دوبار اومدن به نمايشگاه نشد كسري جان رو ببينم:dash:
مخصوصا امروز كه خيلي سر بروبچ شلوغ بود اكثر كاربران عزيز رو كه امروز اومده بودن رو ديدم ::مخصوصا آقا مجيد:thumbup:

كسري جان با آرزوي موفقيت براي شما و آقا مجيد به اميد موفقيت هاي بعدي براي شما و ترفندستان :moustachel::grouphug:
به اميد ديدار بعد در نمايشگاه سال ديگه:tarfandestan-hooray :Crying: به اميد ديدار هاي مجازي

good bye

TVA - Security 7
October 10th, 2009, 13:25

خوب اگه به داداشم میگفتم واسه ویندوز سون هم بپرسه بپرسه اونوقت ممکن بود کسری جان هم بپرسه شما کاربر سایتی بگه نه من داداش باقر ( TVA1388 ) هستم اونوقت منم مجبور بودم خودمو نشون بدم که در اون صورت کلی شرمنده ی کسری جان میشدم البته داداشم هی به طرف من نگاه میکرد و نزدیک بود لو بریم اما به خیر گذشت...در ضمن دیشب رفتیم تو بخش مسابقه هم شرکت کردیم 14 سوال رو درست زدم سوال 15 رو هم به اشتباه جابجا زدم ...نوشته بودdos مخفف چیه به جای اینکه گزینه ی disk operating system رو بزنم گزینه ی disc operating system رو زدم...ولی در کل نمایشگاه خوب بود اما در حق ترفندستان جفا شد...خیلی جفا شد آخه باید یه همچین جای کوچیکی رو به ترفندستان اختصاص بدن؟!...:tarfandestan-hooray

sunlight_sky
October 10th, 2009, 13:35

بیشتر انسانها متولد مرداد دو صفت متمایز کننده دارن 1-مغرور مثه مجید ،2-مهربون مثه کسری
که صفت دوم در نفر اول صدق می کنه ولی صفت اول در نفر دوم صدق نمی کنه .:دی

بیداد
October 10th, 2009, 13:38
من دیروز رفتم عکسم گرفتم ولی با این مودمم .... نمیشه اپ کنم شرمنده.

شاید بشه اپ کنم ولی نمیکنم چون من زیاد عکس نگرفتم . ولی از اقا کسری گرفتم .
ولی چون ایشون گفتند در سایت نزارید من شرمندتونم نمیزارم .
پوزش میطلبم
در ضمن ممنون کسری جان که عکسمو گذاشتی .

Farid_73_2004
October 10th, 2009, 16:53
آقا کسری به من ویندوز 7 ندادی
ولی اشکال نداره چون تو KING 2010 که خریدم هست

راستی فهمیدم که من چطور 3 ساعت کانکت بودم

چون فقط یاهو مسنجر باز بود

راستی اون چیز ماه رمضان رو از بالای سایت بردار لطفا
می دونی چقدر گذشته؟
حسرت می خورم که ای کاش زمان نمایشگاه هم این کارت اینترنت نا محدود بود!

راستی دوستان به این تاپیک سری بزنید
خاطرات شما از کسری و شخصیت او در اینترنت و نمایشگاه رسانه های دیجیتال (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Dr.FATAL
October 10th, 2009, 18:50

حالا همه بریزین سره مجید:drinks:

m2m3
October 10th, 2009, 20:28
سلام برو بچ شاید این آخرین پست باشه چون همه پستاشونو دادن و نمایشگاه هم تموم شد منو برادر بزرگم هم رفتیم بچه ها رو دیدیم از جمله آقا کسری و Mrgladiator اینم یه افتخار بود که تونستیم مدیری به این باحالی و ردیفی رو ببینیم و سلام و علیک کنیم و خودکاری رو به رسم یادبود بگیریم واقعا حیف کسایی که نتونستن بیان نمایشگاه به خاطر موقعیت جغرافیاییشون. بالاخره ما که مشتاق دیدار بودیم و به آرزومون هم رسیدیم یه امید ترفندستانی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) بهتر واسه همتون آرزوی موفقیت در هر زمینه ای رو دارم!
موفق باشین!

kourosh soleymani
October 10th, 2009, 21:43
سلام عرض میکنم به تمامی اعضاء ترفندستان امروز افتخاری نصیب بنده شد که به غرفه ترفندستان برم و از نزدیک آقا کسری و دیگر دوستان رو ملاقات کنم جا داره از کسری بابت این حرکت قشنگش تشکر کنم همین طور کسری جان به رسم یادبود به بنده و پسر عمم خودکار و کارت اینترنت هدیه دادن که هیچ کدوم رو استفاده نمیکنم و جزء بهترین یادگاریهام نگهشون میدارم امیدوارم که این سایت به همراه مدیر دلسوز و خوش برخوردش و تمامی اعضاء همیشه برقرار و پایدار باشه

Hamed 2000
October 10th, 2009, 21:56
منم از همه برو بچز که به نمایشگاه سر زدند و از طرف ما هم یادگاری گرفتن تشکر می کنم و آرزوی موفقیت دارم:wavesmile:

پیغام فرت:yay:
:thumbup: Hamed 2000 :bouquet2:
:grouphug:

Farid_73_2004
October 11th, 2009, 16:15
ایشالا سال دیگه اونایی که نیومدن میان

Samin
October 11th, 2009, 16:57
اطلاعیه مهم :
بدین وسیله به اطلاع میرسانم کسانی که خودکار ترفندستان گرفتن به هیچ وجه ازش استفاده نکنن . من امروز باهاش امتحان شیمی دادم و به این نتیجه رسیدم ! بلد بودم(!) ولی مثل اینکه یه نیروی پلیدی تو این خودکار بود که مانع نوشتن من شد ! خود دانید . میتونین امتحان کنین !

TVA - Security 7
October 11th, 2009, 19:09
حیف دیگه نمایشگاه تموم شد ایشالله نمایشگاه سال بعد!:sadbye:

Kasra
October 11th, 2009, 21:30
تصاویر روز آخر نمایشگاه:

kourosh soleymani (سمت راست)
97096

erfan07 به همراه برادرشون
97097

بابت تأخیر پیش آمده هم پوزش میخوام. متأسفانه روز آخر نمایشگاه سرمای شدیدی خوردم و حسابی زمین گیرم کرده. خستگی این ده روز هم اضافه شده.

جا داره که از تعدادی از دوستان تشکر ویژه بکنم.
اول از mrgladiyator که بدون هیچ چشم داشتی در این 10 روز وقتش رو گذاشت و زحمات فراوان کشید که واقعاً قابل وصف نیست.
از دو دوستی که از راه دور به خاطر نمایشگاه پیش ما اومدند یعنی mohamad javad و SAM!N.
از behzad530 که حقیقتاً ما رو یاری داد. از Mojtaba118 که مثل همیشه واقعاً کمک حال ما بود.
همچنین از hamid reza عزیز که ایشون هم واقعاً زحمات فراوانی کشید و ما رو مورد لطف خود قرار داد.
و همه دوستانی که که از راه های دور و نزدیک برای سایت خودشون ارزش قائل بودند و به غرفه ترفندستان سر زدند.
البته از دوستانی هم دلگیر هستیم که با وجود اینکه تهران یا شهرهای نزدیک بودند نیامدند.

به زودی نقدی از این 10 روز و این نمایشگاه و خوبی هاش و بدی هاش خواهم نوشت.