PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DAR OWORDAN PASSWORD

Mahdi Hero
March 14th, 2006, 01:50
YE NAFAR GOFTE BOD BEDONE HICH BARNAMEI BE VASILIE ROBOT YAHOO MISHE PASSWORDE TARAFO DAR OWORD AMA KEZBE MAHZ BOD HALA KASI RAHE DIGEI BALADE YA NA

Soroush
March 14th, 2006, 02:43
mi8236, این روشهایی که در اونها گفته میشه با فرستادن ایمیل مخصوصی به یاهو میشه پسورد هر آیدی که خواستید رو بدست بیارید دیگه قدیمی شده و کار نمیده(نمیتونم بگم هیچکدوم تا الان جواب ندادن چون یکی از دوستان در سایت گفته بود تونسته از این روش کار بگیره!!).
بهترین و عمومی ترین روش برای بدست آوردن پسورد آیدی استفاده از برنامه های هک موجود هست.
البته ترفندی برای دیدن آخرین آیدی لوگین شده در سیستم هم بیان شده که با کمی تغییر و زیرکی میشه پسورد رو بدست آورد به شرطی که موقع Sign Out کردن طرف از آیدیش شما حضور داشته باشید :!:

SAN
March 24th, 2006, 09:03
hamonjor ke soroush2000, jan goftan hala dge nemishe vali ghablan mishod ke man anjam dade bodam

To0pi
March 24th, 2006, 16:55
sanجان کجا رفته بودی چه غیبت کبری داشتی! :lol:
-----------------------------------------------
اگه میشه یکی بگه که چه شکلی میشه با دونستن پسورد یکی آی دیش را هک کرد؟؟

Kasra
March 24th, 2006, 17:48
To0pi, جان وقتی شما پسورد کسی رو داری به نوعی پسوردش رو هک کردی.
اما میتونی برای اطمینان دست به کار ناجوانمردانه ای بزنی و پسورد آیدی شخص مورد نظر رو عوض کنی.

To0pi
March 25th, 2006, 06:51
Kasra,جان نمی خواهم پسوردش را عوض کنم می خواهم ایمیلش را خراب کنم!!
یعنی دیگه هیچ کاری نتونه باهاش بکنه :lol: :mrgreen:

Kasra
March 25th, 2006, 07:17
To0pi, جان با عوض کردن پسورد شخص دسترسی اون به ایمیلش قطع میشه.
البته به طرقی میتونه ایمیلش رو پس بگیره.
شما میتونید در یک عمل ناجوانمردانه دیگه تمام ایمیلهاش رو هم پاک کنید. یا که نه کلا اکانت یاهو این شخص را پاک کنید.

To0pi
March 25th, 2006, 07:18
Kasra,جان چه شکلی می تونم اکانتش را پاک یا پسوردش را عوض کنم؟؟ :wink:

Kasra
March 25th, 2006, 07:32
برای پاک کردن اکانت

چگونه می توان ايميل یا آيدی خود را برای هميشه از سايت ياهو پاک کرد این عمل بايد با دقت زياد انجام شود زيرا در صورت پاک شدن هیچ راهي برای باز گرداندن ايميل ها و يا سرویس های قبلي خود نيست .پس قبل از اين كاری فکر هاي خود را بکنيد که در آخر پشيماني سودی ندارد.البته بعد از آن شما مي توانيد ايميل جديد درست کنيد
برای پاک كردن ای دی خود وارد صفحه [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] شده ودر آنجا نام كاربری و اسم رمز خود را وارد كنيد
سپس با وارد كردن مجدد پسورد آي دي مورد نظر روي accept كليك كنيد تا آي دي مورد نظر براي هميشه پاك شود..براي باز گرداندن مجدد بايد دوباره در ياهو ثبت نام كنيد.

برای تعویض پسورد یاهو
وارد یاهو میل خود شوید. از بالای صفحه بر روی My Account کلیک کنید. در صفحه بعد یوزر نیم و پسورد خود را وارد کرده و وارد قسمت ویرایش پسورد شوید.

To0pi
March 25th, 2006, 07:39
Kasra, جان از فردا همه ایمیل ها را پاک یا بدون پسور خواهم کرد :mrgreen:
مرسی :wink: :wink:

Shayan
March 25th, 2006, 12:43
To0pi, جان شما که اینقدر بی رحم نبودید ! فکر کنید یکی با خود شما همچین کاری رو بکنه !...مثلا تمام آی دی هاتون رو پاک کنه....

SAN
March 26th, 2006, 00:21
Kasra, jan in ke passo ham mikhad rahe digari nadarin ke passo nakhad va id ro bebande va dobare beshe dorostesh kard?

Soroush
March 26th, 2006, 00:48
SAN, برای پاک کردن همیشگی آیدی حتمآ باید پسورد رو بدونید.اما اگر بخواید میتونید برای مدتی آیدی فرد مورد نظر رو قفل کنید.به اینصورت که وارد قسمت Sign In سایت یاهو شده و آیدی فرد مورد نظر رو مینویسید و حدود 15 بار یا بیشتر پسورد اشتباه (الکی) بزنید.اینجوری یاهو فکر میکنه شما قصد هک کردن آیدی رو دارید و اون آیدی رو بین 12 تا 48 ساعت میبنده.

Shayan
March 26th, 2006, 00:56
SAN, جان اگه بدون پسورد میشد که، تمام آیدیها بعد از یه مدت پاک میشدند

SAN
March 26th, 2006, 01:08
13y, jan merc divone shodam lol

Shayan
March 26th, 2006, 01:30
:wink:

To0pi
March 26th, 2006, 06:48
13y,جان من می خواستم یاد بگیرم نممی خواستم کارای بد بد کنم :mrgreen:

i_am_me
March 26th, 2006, 09:55
حالا اگر می شود یک برنامه یه ترفندی به من بگویید تا بتوانم pass کسی را به دست بیاورم

To0pi
March 26th, 2006, 10:00
i_am_me,شما با fake page می توانید به راحتی این کار را بکنید :wink:

Shayan
March 26th, 2006, 12:13
i_am_me, جان شما میتوانید در تاپیک زیر با دادن ایمیلتون از سروش عزیز Fake Page عیدی بگیرید...
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

SAN
March 26th, 2006, 23:54
i_am_me, jan.mps va yahoo spy va toxic-ps2 inam chand barname vase hack kardan.khosh bashin