PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه زیباترین گل‏ها در بازی pes (دور اول)

Aria
November 3rd, 2009, 07:17
سلام
امبد وارم گه حالتون خوب باشه
=================
شاید با دیدن عنوان تاپیک ، به چگونگی مسابقه پی نبرده باشید !
ولی من حالا توضیح میدم :

دوستان صد در صد تا بحال توی pes 2009 گل هایی رو به ثمر رسوندن که حالا به هر دلیلی (جالب بودن ، عجیب بودن و یا تکنیکی بودن) اون گل رو سیو کردند :gamer:

حالا قصد من از ایجاد این مسابقه اینه که دوستان گل هایی که به ثمر رسوندن توی این تاپیک بزارند تا بقیه هم ببینند .
در پایان هم بنده و داور دیگری بعد از مورد تحلیل قرار دادن گل یا صحنه ، اون شخص برتر رو معرفی و بهش امتیاز کاربری اهداء می کنیم.

البته هنوز مقدار امتیاز مشخص نیست !

راستی یادم رفت بگم که : اولین نفری که اعلام آمادگی میکنه اون یکی داور محسوب میشه و من به همراه ایشون گل ها و صحنه ها رو بررسی می کنیم

شاید این سوال هم به زهن شما اومده که چرا pes 2010 رو بجای pes 2009 نگذاشتید ؟
چون که pes 2010 حدود 2 الی 3 هفته است که وارد بازار شده و ممکنه که دوستان توی این مدت کم حتی گلی رو سیو نکردند -=- ولی در pes 2009 چون حدود یک ساله که داریم بازی می کنیم صد در صد تا بحال گلی رو سیو کردید

برای گذاشتن گل توی تاپیک باید به my documents خودتون برید و آدرس زیر رو دنبال کنید :
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]در ضمن هیچکدام از آیتم ها رو دستکاری نکنید چون مسئولیتش رو خودتون باید به عهده بگیرید و فقط آیتمی که نام : PES2010_REPLAY01 یا PES2010_REPLAY02 یا PES2010_REPLAY03 یا الی آخر
رو توی یک فایل زیپ قرار بدید
اخطار هرگز فایلی رو که با نام pes210_replay01 یا باشماره های دیگر است ، تغییر نام ندید.

در ضمن وقتی که 10 نفر (بجز داور اولی) اعلام آمادگی کنند مسابقات تا دو هفته کاملا دای هستش و می تونند تا سقف 5 گل برای دانلود بگزارند ، در ضمن حتما فایل ها درون یک فایل زیپ بگذارید و انتهای نام فایل زیپ ، نام کاربری خودتون رو قرار بدید.

اگر چیزی کم و کسری (حالا دردسر میشه برامون) گفتم به بزرگی خودتون ببخشید.
اگر هم سوالی داشتین در خدمتم

برندگان دور اول مسابقه:
behrang مقام اول./
kamyabonline4 مقام دوم./
Dr.FATAL مقام سوم./

Aria
November 3rd, 2009, 09:52
گل های دریافت شده تا کنون :
:Ghelyon:
1 : کاربر Aria
زننده گل Eto'o
تیم : بارسلونا
pes 2009
لینک : همین پست

2 : کاربر cs-123
زننده گل henry
تیم بارسلونا
pes 2009
لینک : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

3 : کاربر player13
زننده گل heny (بازیکن ساخته شده)
تیم آرسنال
pes 2010
لینک : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

4 : کاربر hfatehy
زننده گل hamed fatehy
(become a legend)
pes2009

5 : کاربر behrang
زننده گل guerreiro
تیم sevilla CF
pes 2009

6 : کاربر harry_4553
زننده گل SAHA
تیم منچستر یونایتد
pes2009

7 : کاربر amir7171
زننده گل جانواریو
تیم استقلال
pes 2009
لینک چند گل دیگه از این کاربر : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

8 : کاربر Dr.FATAL
زننده گل gonah kare bi gonah
become a legond
pes2009

9 : کاربر kamyabonline4
زننده گل لویزفابیانو
تیم ملی برزیل
pes 2010
زننده گل مسی
تیم بارسلونا
pes 2010

=======---==========---====---======---=======----===========
این هم گل من
توی همون آدرسی که بالا دادم کپی کنید (KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\save )

مسی بعد از اینکه شوتش رو دروازبان گرفت ، از روی خط توپ رو برای مسی سانتر کرد و مسی با یه برگردون خوشگل توپ رو به زیر طاق دوازه کوبید :gamer:

البته ممکنه گل بهتری که زدم ویرایش کنم :mrgreen:

Majid_4553
November 3rd, 2009, 12:05
جایزش چیه؟

Abolfazl.E
November 3rd, 2009, 12:06
ايده خوب و جالبيه البته دو بار قبلا تست شده بود.
سوالم اينه كه با مديريت هماهنگ شده؟ يعني قرار امتياز رو كي بده؟

Aria
November 3rd, 2009, 12:07
گفتم که :
امتیاز کاربری

البته می خوام با کسری مشورت کنم تا جایزه تایین کنه برا مسابقه

راستی harry جان شما چون اولین نفری توانایی داور شدن رو داری ؟

Aria
November 3rd, 2009, 12:08
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

امتیاز رو حالا یا خودم تنهایی یا به کمک اون یکی داور :mrgreen:

Majid_4553
November 3rd, 2009, 13:02
به نظرم وقتی همه گلها رو قرار دادند برای هر گل 3 نفر رو انتخاب کن از کسایی که شرکت کردن که اون گل رو ببینند و از 10 بهش امتیاز بدن. اینطوری مشخص هم نمیشه که کی داوره (تبانی نمیشه دیگه :دی)

یه چیز دیگه اینکه گلها رو که میزارید بگید توی چه سطحی زده شده. (مثلا مال شما فکر کنم begginnerبود یا اماتور)

راستی اگه از حالت مسابقه در بیاد بهتر نیست؟ یه چیزی تو مایه های [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

mohammadgamer
November 3rd, 2009, 13:28
من pes 2009 رو سیستمم نصب نیست اگه کسی لینکشو داره بزاره تا منم دانلود کنم و شرکت کنم

Araz
November 3rd, 2009, 15:13
اگه سرنوشت نهایی تاپیک به صورت مسابقه بود جوایزش با من ;)

black.shadow
November 3rd, 2009, 15:43
سلام من گلهایزیادی زدم و همشو سیو کردم ولی چون پی اس 9 نصب نیس نمیتونم گل هارو ببینم باید چیکار کنم؟

Abolfazl.E
November 3rd, 2009, 19:25
منم يه آرشيو پر گل دارم همش هم در سطح top player.
حالا نظرم رو بگم كه اسپم نشه: من هم به نظرم مسابقه نشه بهتره تازه اگه گل هاي فيفا رو هم بزاريم ديگه كامل ميشه

cs-123
November 3rd, 2009, 19:46
این گل منه.xavi سانتر می کنه messi برگردون میزنه می خوره به دفاع برمی گرده بعد henry با سر گل می کنه.سطحش هم top player بود.:gamer:

hfatehy
November 3rd, 2009, 21:58
گل ها مي تونه تو become a legend باشه آخه من فقط اونو بازي مي كنم.

player13
November 4th, 2009, 10:00
اینم گله منه شانسی ترین گلی که تا حالا دیدین اینه البته من زیاد اهل فوتبال نیستم و خوب گل نمی زنم

lida
November 4th, 2009, 10:27
نه کی گفته؟من آخر گلها رو توpes2010زدم.نمیشه 2010بذارم؟

hfatehy
November 4th, 2009, 10:59
اينم گل امروز 88/8/13: تو become a legend هست

Behrang
November 4th, 2009, 11:55
دیدن این گل هم خالی از لطف نیست

cs-123
November 4th, 2009, 13:32
داداش فایلی که گذاشتی تا 48 kb دانلود میشه بعد قطع میشه.دوباره آپلودش کن.ممنون.

mohammadgamer
November 4th, 2009, 14:24
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این به چه معنا میتونه باشه؟:menace:

Behrang
November 4th, 2009, 14:27
بفرمایید دوست عزیز
لینک تصحیح شد
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Behrang
November 4th, 2009, 14:34

نقل قول:
تعداد دفعات دانلود شده: 1369)

نقل قول:
52 کاربر زیر تاکنون این تاپیک را مطالعه نموده اند:

این دوستمون راست میگه ، منم الان دیدم تعجب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danyaljan
November 4th, 2009, 14:56
سلام.دوستان این گلهای شما رو چجوری نگاه کنیم.من پلیر مخصوص رو نصب کردم ولی بازهم اجرا نمیشه؟

Majid_4553
November 4th, 2009, 15:08
چطور 150 کیلو بایت شده؟ هر چی کردم کمتر از این نشد.

پیوست هم نشد هر کاری کردی بفرما

شاید گل بیخودی باشه:BigGrin: اما کلی خاطره داره :دی با یکی از اقوام داشتیم یه بازی حیثیتی:friends: میکردیم فکر کنم شرط بندی :ban: یا یه همچین چیزی بود یادم ینست دقیق. 56 دیقه بازی حساس تا این اشتباه والدس که من هنوز نفهمیدم چرا اومد بیرون بیخودی.:vahidrk: هیچی دیگه بازی 1-0 باختیم و یه شام ضرر کردیم.:stretcher:

پیوست هم شد

Majid_4553
November 4th, 2009, 15:10
باید بازی pes رو نصب کنید.

danyaljan
November 4th, 2009, 15:27
من باز یpes 2010 رو نصب دارم .خوب چه کار کنم که بتونم گلها رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟

amir7171
November 4th, 2009, 16:03
باسلام دوستان این هم گلی که من زدم خسرو حیدری سانتر کرد جانواریو یک ضرب گل کرد
می تونین از این سایت دانلودکنین

سيا-هگزا
November 4th, 2009, 17:58
يه سوالي
اين گل ها رو چطوري ميتونيم ببينيم؟
من خودم چند تا گل ميزارم در حد المپيک البته بعدا

سيا-هگزا
November 4th, 2009, 18:02
اگر خواستيم گل ها رو بزاريم تبديل کنيم به زيپ يا با همون فرمت خودش بزاريم

مطمئن هستم اينجا تاپيک بزرگي ميشه

Dr.FATAL
November 4th, 2009, 18:48
دوتا میذارم واقعا قشنگن(یکیش مربوط میشه به become a legend )
دومیش هم قشنگه هم خنده دار اما بیشتر خنده دار(چرا؟)تاحالا به دروازبان حریف مشقی زدین؟پیشنهادمیکنم حتما دانلود کنید(پیوست نمیشد لینک دادم)
دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
البته هردوتالینک حاوی همون فایل ها هستن

Majid_4553
November 4th, 2009, 20:40
اکثرا pes2009 بودش گلها.

Majid_4553
November 4th, 2009, 20:43
حالا بالاخره دوتا گله یا یکی؟

در ضمن با winrar فشردش کن تا حجمش بیاد پایین. 1 مگ؟ چه خبره

راستی یه ایندکس برای تاپیک بزارید توی پست دوم. یه چیزی تو مایه های لینکی که دادم
زندده گل - لینکش و توضیحاتش.

amir7171
November 5th, 2009, 14:40
:bliss: این هم دوتای دیگه که دیدنش خالی از لطف نیست

Dr.FATAL
November 5th, 2009, 18:13

دوتا گله با دوسرور مختلف آپ شده
اتفاقا همین کاروهم کردم بعد گفتم شاید همه winrar نداشته باشن
become alegendش که توضیح نمیخواد
گل دومش هم که دیدنش بیشتر از دونستن اطلاعاتش ارزش داره:wink:

kamyabonline4
November 5th, 2009, 22:17
سلام
منم دو تا گل قشنگ میزارم که از نظر حرکت شروع گل و تمام کننده گل بسیار تاکتیکی و قشنگ هستند فقط بگم که این گلها را در pes 10 زدم و در سطح top player ....
گل های pes10 هم تو مسابقه شرکت میکنند؟

Aria
November 6th, 2009, 08:10

مرسی Araz جان واقعا با این کارت خدمت بزرگی به بنده و این تاپیک می کنید

فعلا معلوم نیست من باید با harry جان (اون یکی داور) مشورت کنم

توی منوی اصلی روی Gallery و بعد روی reply playback بیایید و گل هایی رو که سیو کردید ببینید
برای سیو کردن گل هم توی بازی بعد از زدن گل حدود دوبار گل رو نشون میده و بعد توی قسمت reply نشون میده که شما با زدن دکمه دایره گل رو سیو می کنید

شما pes 2009 نصب کن :mrgreen:

amir7171
November 6th, 2009, 12:41
:happy:با سلام به همه این هم چهارمین گلی که میذارم بازی بین تیم های استقلال و چلسی در سطح top player بود که فکر نکنم چنین گلی رو دیده باشید که هادی شکوری پس از گرفتن توپ از مالودا در دفاع و دریبل یکی دو نفر توپ رو از قوس میانی روانه ی دروازه میکنه که از بالای سر دروازه بان توپ به تور می چسبه

Aria
November 6th, 2009, 14:07

فکر کنم فایلتون مشکل داشته باشه چون برای من باز نشد

amir7171
November 6th, 2009, 16:06
aria جان من خودم دانلود کردم درست بود می آورد شاید مشکل شماست از اول می ذارم دانلود کن ببین :shake2:

Aria
November 8th, 2009, 15:47
چی شد پس کسی نمیزاره دیگه ؟

یحیی متو
September 9th, 2010, 00:57
سلام تورو خدا بگین چه جوری میشه گل ها را در این سایت گذاشت من یه عالمه گل زیبا دارم

Nesho
September 9th, 2010, 01:30
دوست من مسابقه تموم شد کجایی؟تازه دارن 2010 رو تموم میکنن
در ضمن این تاپیک ماله یک ساله پیشه