PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایرفاکس، کم امنیت ترین مرورگر!!

AhmAD ProGre$sive
November 11th, 2009, 14:51
فایرفاكس 44 درصد از كل حفره ها و آسیب پذیری های تمامی مرورگرها را در شش ماهه اول سال 2009 به خود اختصاص داده است.به گزارش فارس، بررسی های موسسه Cenzic نشان می دهد كه در 6 ماه اخیر مرورگر فایرفاكس از نظر تعداد آسیب پذیری های شناخته شده در صدر بوده و مرورگر سفری شركت اپل رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. مرورگر IE مایكروسافت با وجود انتقادهای بسیار زیادی كه به آن وارد است از نظر تعداد آسیب پذیری ها در رتبه سوم بوده و رتبه چهارم نیز متعلق به مرورگر اپراست كه سهم بسیار اندكی را از میان مرورگرهای اینترنتی در اختیار دارد.
آمار Cenzic نشان می دهد كه IE، سفری و اپرا به ترتیب 35، 15 و 6 درصد از كل آسیب پذیری های شناخته شده در دنیای مرورگرهای اینترنتی را به خود اختصاص داده اند. به گفته كارشناسان این شركت، اگر چه فایرفاكس در این زمینه وضعیت خوبی ندارد، اما خوشبختانه طراحان آن در زمینه عرضه وصله های امنیتی سرعت عمل خوبی دارند و به سرعت مشكلات جدید شناسایی شده را برطرف می كنند.
بنابراین کاربران فایرفاکس بهتره نگران نباشند!!

منبع: روزنامه ی خراسان

mhdsh
November 11th, 2009, 16:18
من قبول ندارم اینا رو!

یه چیز دیگه اینکه هر چی باشه از اینترنت اکسپلور خوب بهتره که!

mab
November 11th, 2009, 18:04
همش شرو وره! من قبول ندارم این حرفو! من فایرفاکس رو به خاطر امنیتش قبول دارم و از هر کی هم پرسیدم، در درجه ی اول از امنیت فایرفاکس تعریف کرده!

Araz
November 11th, 2009, 19:08
همچین از امنیت حرف میزنید اینگار صاحب چندتا دیتاسنتر هستند و ممکنه هزاران هکر به شما حمله کنند.
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
پس چرا اینقدر تو سر مرورگر کبیر، اینترنت اکسپلورر زدید که امنیتش پاینه!؟

pirate
November 11th, 2009, 19:17
بابا بیخیال. طرف یه خبر رو گفته. گفتن یا نگفتن این خبر نه سودی واسه AhmadrezaJoon (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) داره
نه ضرری. توی سایت هم چند تا تاپیک در مرد مرورگر ها وجود داره و گویا به قدری بحثشون داغه که
دیدم یکی از تاپیک ها بیشتر از 100 صفحه شده ! هرکی هر مرورگری دوس داره استفاده کنه. این دیگه
دعوا نداره که :×: ( البته بحث در مورد مسائل فنی به طریق اصولی فرق می کنه ها ! )