PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور ميشه پهناي باند adsl رو بالا برد؟

naruto-san
November 27th, 2009, 09:55
سلام دوستان..من از خط 256 كيلو بيت adsl استفاده ميكنم ...از سرعتم راضي نيستم....به خصوص شبها كه isp كه من ازش سرويس گرفتم به بهانه رايگان بودن ميگه كه بقيه كاربران تمام پهناي باند رو استفاده ميكنن و من و يه تعداد ديگه سرعتمون به طرز بدي افت ميكنه....يكي به من گفت راههايي هست كه ميشه تو هم پهناي باندتو بالا ببري از حداكثر سرعتت استفاده كني (البته به غير از استفاده از دانلودر هايي نظير IDM) ....يا حتي برنامه يا راهكار هايي هست كه ميشه چندتا كانكشن رو با هم باز كني و سرعتت رو بالا ببري...ولي من هيچ راهي تا الان پيدا نكردم...از دوستان عزيز ميخوام اگه راهي رو ميدونن منو راهنمايي و كمك بفرمايند...ممنون ميشم:thankyou:

hamid reza
November 27th, 2009, 12:09
دوست عزیز من خودم به شخصه از بسیاری از برنامه هاییی که برای بالا بردن پهنای باند ساخته شده بودن رو تست کردم توی چندین ماه ؛ اکثر این برنامه ها optimizer هستن و فقط توی خود

سیستم عامل یه تغییراتی میدن که اونم به شکل جزئی سرعت رو بهینه میکنه فقط و بالا هم نمیبره , کلا یه برنامه بود که به شکل غیر قانونی سرعت رو از خود مرکز بالا میبرد که اونم یه سال پیش توسط برادران

شناسایی شد و دیگه الان ISP ها اون باگ رو به قولی برطرف کردن.

وقتی bandwith ی که برای شما به یه مقدار مشخص به سیستمتون کام میشه ، شما چطور میخوایین اون رو افزایش بدی ؟ اونم تو ایران که اصلا باید فکرش رو هم از سرتون کلا خارج کنی!

یعد از اون بازم برنامه هایی اومد که میگفتم همچین کاری میکنه ولی رو تجربه ای که از قبل روی اینا داشتم حتی تستشون هم نکردم چون می دونم بی فایده هست.

پس اگه به دنبال افزایش پهنای باند هستین از نظر (شخصی من) بی فایده هست ولی بسیاری از برنامه های بهینه سازی هستن که میتونن سرعت رو روانتز کنن که سایتها و برنامه ها بهتر لود و دانلود بشن.

naruto-san
November 27th, 2009, 15:52
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست من اين مسئله رو من به خاطر افت سرعتي كه براي من توي شب ها رخ ميده گفتم از يكي از دوستام پرسيدم گفت كه بقيه پهناي باند رو اشغال ميكنن و باعث ميشن خط شير شده adsl پر بشه و بقيه سرعتشون پايين بياد منكه نميدونم واقعا اگه كسي در اين مورد اطلاعي هم داره راهنماييم كنه ممنون ميشم....در ضمن اگه ميشه بهترين برنامه بهينه سازي كه شما گفتين واحيانا تست هم كردين وجواب ميده رو برام بذاريد ممنون ميشم...من خودم قبلا از onspeed استفاده ميكردم كه مزاياياس عالي داره ولي خوب چون به خاطر غير رايگان بودن بايد راه به راه بعد از چند روز دنبال يوزرو پسورد جديدي براش ميگشتم بيخيالش شدم ...شما چيز ديگه اي سراغ داريد؟

mohamad javad
December 8th, 2009, 11:29
منم با این مساله درگیر هستم
روزها سرعت خوبه و سرعت دانلود گاهی اوقات تا 120 هم میرسه

ولی شب ها به خصوص از ساعت 2 تا 6 صبح که رایگان هست سرعت دانلود به 7 و گاهی هم کمتر میشه و سرعت لود سایت ها بسیار افت میکنه

اگه کسی برنامه ای در این زمینه داره بزاره تا ما هم استفاده کنیم

84822699
December 24th, 2010, 08:07
با سلام
من هم adsl 256 کیلو بیت دارم ولی الحمدالله سرعت دانلودم در روز حدود 270 تا 300 کیلوبایت و شبها نیز حدود 160 تا 170کیلو بایت هست ولی امان از زیاده خواهی. اگه راهی برای افزایش پهنای باند هست به من هم بگید .
مسول isp که من ازش اینترنت می گیرم میگه پهنای پاند 6 مگ هست ولی من در روز فقط 2.1 مگ دریافت و در شب ماکزیمم 1.3 مگ می گیرم.
آیا راهی هست که من هم پهنای باند بیشتری بگیرم ؟
با تشکر