PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ فوتبال ترفندستان (دور یازدهم).....قهرمانی آث میلان

صفحه ها : [1] 2

Majid_4553
December 20th, 2009, 01:29
دور يازدهم ليگ فوتبال ترفندستان

سلام به همه
بالاخره بعد از چند مدت تونستيم مقدمات براي شروع دور يازدهم اين ليگ جذاب و اختصاصي رو فراهم کنيم و بعد از چند روز بحث و مشورت با دوستان تصميماتمون رو گرفتيم و اومديم مثل هميشه از اين بازي لذت ببريم !

روش برگزاري بازي ها کاملا مانند ادوار گذشته هست که پس از انتخاب تيم و نقل و انتقالات بازي در محيط FIFA به صورت CPU Vs CPU برگزار خواهد شد .

تفاوت هاي اين دور با ادوار گذشته به طور کلي :

تيم ها به 3 دسته طبقه بندي شدند . دسته 1:تيم هاي قوي دسته2:تيم هاي متوسط دسته3:تيم هاي ضعيف .*
اداره شدن تيم هاي به صورت گروهي (البته به دلخواه و کاملا توافقي).**

*:
تيم هاي قوي : 1 سهميه آزادبراي خريد بازيکن . 300$ بودجه اوليه.
تيم هاي متوسط : 3 سهميه آزاد براي خريد بازيکن . 500$ بودجه اوليه.
تيم هاي ضعيف : 5 سهميه آزادبراي خريد بازيکن . 800$ بودجه اوليه.

البته تيمهايي که قبلا حضور داشتن همون پول رو دارن و فقط تيمهايي که جديد اضافه ميشن اين بودجه رو دريافت ميکنند.
البته در مورد سهمیه خرید بازیکن هم با فروش بازیکن به سهمیه ازادشون اضافه میشه. پس باید توی نقل و انتقالات فعال باشن. و صد البته یه شرایطی برای خرید سهمیه ازاد هم اعمال خواهد شد.

تيم هاي قوي :

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]تيم هاي متوسط:

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]تيم هاي ضعيف :

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]**:
هنگام اعلام اولويت ها بايد شريکانتون رو هم بنويسيد البته اگه ميخواييد با چند نفر تيم رو اداره کنيد. که البته بعدا ميتونيد عوضشون کنيد :دي

هرکس هم قصد همکاري داره به من پيغام بده
در ضمن بازي ها به صورت تک ليگي و با 20 تيم حداکثر انجام خواهد شد.

از 4 شنبه ميتونيد اولويت هاتون رو اعلام کنيد.
زود و دير اعلام کردن اولويت ها هيچ تاثيري روي تيمي که بهتون تعلق خواهد گرفت نخواهد داشت و مثل دور قبل با قرعه کشي تيمها انتخاب ميشن .

نحوه ي اعلام اولويت ها :
5 تيم رو بايد از بين تيم هاي ذکر شده انتخاب کنيد و براي من PM کنيد. فقط در مورد شزيکها اينطوري نيست که اگه طرف حالا تيم گيرش نيومد بياد و شريک شما بشه. شريکها بايد همين اول مشخص بشه.

1- اولويت اول
2- اولويت دوم
3- اولويت سوم
4- اولويت چهارم
5- اولويت پنجم
نام شريکان

يه نکته هم هست که به کساني که تو انجام دادن اين ليگ سنگين کمکمون خواهند کرد حتما تيمي ميديم که ..... چون زحمت زيادي ميکشند .

شرکت کنندگان

1.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
arsenal-champion (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

2.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
jak-jak (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

3.

mostafa-bep (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

4.

Kasra (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

5.

Ghodi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

6.

naaviid (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

7.

purya rj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

8.

nini_sheitoon (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

9.

harry_4553 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

10.

hamzeh_rfj (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

11.

hamid reza (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

12.

سيا-هگزا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

13.

hacker0011 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

14.

Hamzeh.E (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Majid_4553
December 22nd, 2009, 23:17
از امروز انتخاب تیم شروع میشه. اولویتهاتون رو pm کنید.

اگه تیم رو میخوایید شریکی اداره کنید اسم شریک رو هم الان باید بگید.

Majid_4553
December 23rd, 2009, 15:04
محدودیت پست : چون این دور یه دور طولانی هستش کسایی که کمتر از 100 پست دارن اجازه شرکت توی این دوره رو ندارند. البته یه فرصت براشون هست. روز اخر انتخاب تیم اگه توی اون مدت فعالیت داشتن توی سایت میتونن تیم انتخاب کنند.

بقیه اعضا هم خواهشا کسایی باشن که توی لیگ فعالیت داشته باشن نه اینکه یه تیم انتخاب کنند بعد برن تا اخر لیگ. :tarfandestan-hooray

تا الان فقط 5 نفر اولویت هاشون رو انتخاب کردن. منتظر بقیه هستیم :halfwitted:

Majid_4553
December 28th, 2009, 12:06
فقط تا 4 شنبه شب برای انتخاب تیم وقت هست. تا الان فقط 6 نفر شرکت کردن.

arsenal-champion
December 29th, 2009, 14:08
آقا چر اینقدر کم شرکت کردید؟ مگه همین شماها نیستید که وقتی فردا بازیها شروع میشه میریزید تو تاپیک که "آقا ما هم بازی آقا ما هم بازی" ؟ پس کو؟ وایسادید بازیها شروع بشه بیاید این جمله ی معروف رو بگید؟! اگر اینطوری کنید، بنده خودم به شخصه با هرکسی که از اون پستهای محتوی "آقا ما هم بازی" بزنه ، برخورد واقعاً جدی میکنم ;).

nini_sheitoon
December 30th, 2009, 13:23
منم pm دادم البته امیدوارم قبول کنه :halfwitted:

Abolfazl.E
December 30th, 2009, 17:02
من ز همون اول هم خيلي دوست داشتم :sigh: شركت كنم ولي چون فيفا بازي نكردم قلقش دستم نيست كه چه جوري واسه كامپيوتر سيستم بچينم بتونه خوب بازي كنه و چيزهاي ديگه.به هر حال ببخشيد اسپم دادم.:consoling2:

Majid_4553
December 30th, 2009, 17:37
فعلا با خودم 9 نفر شرکت کردن.
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
کسی جرات داره قبول نکنه :bedding:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
یه مدت ببازی قلقش دستت می اد :BigGrin: به هر حال بیایی خوشحال میشیم.

nini_sheitoon
December 30th, 2009, 21:29
چاکرم داش مجید :shake2:

arsenal-champion
December 30th, 2009, 22:34
بنده تا حالا توی 3 دوره ای که توی لیگ شرکت کردم، 2 بار رفتم به فینال و 1 بار هم (فکر کنم) نیمه نهایی؛ بدون اینکه حتی 1 لحظه هم فیفا روی سیستم نصب بوده باشه!
(منظورم اینه که مغز فوتبالی و ونگری میخواد این بازیها :mrgreen:)

nini_sheitoon
December 30th, 2009, 22:52

آخه تو اون دوره ها من نبودم . حالا بزا بارسا گیرم بیاد . کسی جلودارم نیست :Ghelyon:

Majid_4553
December 31st, 2009, 01:15
مجموع شرکت کننده ها 10 نفر شده فعلا. البته بعد از امتحانات قبل از شروع مسابقات قطعا بازهم وقت برای انتخاب تیم هست اما خب دیگه ضرر بزرگی میکنن کسایی که اون موقع شرکت میکنند چون تیمهای بزرگ انتخاب میشه. اولویت ها اینطوری بوده.

و اما قرعه کشی

دو نفر هنوز تیمهاشون مشخص نشده.
Hamzeh_rfj
nini_sheitoon

این دو نفر باز 3 اولویت از بین تیمهای انتخاب نشده بگن.

یه نکته هم برای کسایی که از تیمشون راضی نیستن میتونن قبل از شروع لیگ (1 ماه دیگه) موقعی که سری دوم انتخاب تیم برگزار میشه تیمشون رو ازاد اعلام کنند و باز اولویت رو اعلام کنند.

vahidlp
December 31st, 2009, 09:22
من از تیمم راضی نیستم:mrgreen:
قربون این قرعه کشی برم

arsenal-champion
December 31st, 2009, 09:59
بله ، باز هم مثل همیشه آرسنال به ونگر رسید :دی

nini_sheitoon
December 31st, 2009, 19:00
هری من که بت پیام دادم گفتم بارسا می‌خوام :dash:
مننننن بارساااا

تیم کشوری که نمیشه انتخاب کرد ها ؟
اگه میشه فرانسه
اگه نمی شه بایر مونیخ
راستی godi راست گفتی راضی نیستی :haaaa:

orfain
December 31st, 2009, 20:15
آقا اگه میشه یه توضیحی برای من هم بذارید ببینم این فوتبال ترفندستان چیه؟
از کجا باید رفت و بازی کرد؟
من اگه بخوام تیم بدم باید چی کار کنم؟

vahidlp
December 31st, 2009, 20:53
شما شکلک آخر جمله رو ندیدی؟

nini_sheitoon
December 31st, 2009, 21:16

من غلط کردم :biggrin:

vahidlp
December 31st, 2009, 21:23
تقریبا شبیه My FC هست
شما یه تیم انتخاب میکنید ترکیب میچینید harry جان بازی ها رو COM to COM برگزار میکنه
البته واسه انتخاب تیم دیر اومدید صبر کنید تا زمان بعدی انتخاب

arsenal-champion
December 31st, 2009, 21:31
این از اولیش.بینم رکورد میزنید این دوره

Hamzeh_rfj
January 1st, 2010, 00:19
به به

آخر شانسیم به مولا

بار خدا کریمه بینیم چی میشه ما که بخیل نیستیم :دی

Majid_4553
January 1st, 2010, 00:49
دو نفری که مونده بودن هم مشخص شدند.
به ترتیب یوونتوس و بایرن مونیخ بهشون رسید.

اما بقیه کسایی که شرکت نکردن توی این یک هفته از 2 بهمن یه تاریخ 2-3 روزه مشخص میشه برای اونها.

تا اوایل بهمن اگه پست مهمی بود اینجا بدید. اگه سوال خاصی بود توی pm یا پروفایل بپرسید.

Majid_4553
January 13th, 2010, 18:07
3 سال پیش در چنین روزی 13/1/2007 اولین دوره مسابقات لیگ استارت خورد.

حالا کاریش نداریم :دی
دور دوم انتخاب تیم از 2 بهمن شروع میشه. کسایی که از قرعه تیمشون راضی نیستن میتونن تا 1 بهمن اینجا اعلام کنند تا هم تیمشون ازاد بشه و هم به همراه کسایی که اصلا نتونستن بیان برای انتخاب تیم دوباره توی انتخاب تیم شرکت کنند اما خب تیمهای بزرگ اکثرا انتخاب شدند و فقط از بین تیمهای باقیمونده میتونن انتخاب کنند.

این دور انتخاب تیم فقط 3 روز برگزار میشه. بعد از اون بلافصله میریم سر نقل و انتقالات و ....

Majid_4553
January 21st, 2010, 16:17
سلام به همه
هیچکسی تیمش رو حذف نکرده/ تا امشب اگه کسی بود اعلام کنه اگه نه که هیچی. برای تمام کسایی که دور قبل بودن و الان ثبت نام نکردن پیغام دادم (البته کسایی که هیچ فعالیتی نداشتن رو قلم گرفتم :دی)

فقط یه خواهش اونم اینکه کسایی شرکت کنند که میتونن فعال باشن توی تاپیک.

یه نکته هم اینکه اگه احیانا چش شیطون کر :haaaa: تعداد از 20تا بیشتر شد یا باید چند نفر یه تیم رو هدایت کنند یا اینکه باید یه دسته دو چیزی راه بندازیم که بستگی به تعداد اضافی داره :boxing:

arsenal-champion
January 21st, 2010, 16:36
نکته ی بسیار بسیار مهمی رو اشاره کردید. پیشنهاد من اینه که اگر بازیکنی بیش از 2 هفته ازش خبری نشد، جاش رو میدیم به بازیکن جایگزین (از این جایگزینها ، وسط لیگ زیاد توی تاپیک ظاهر میشه!)
چون دوره ی قبلی لیگ با اینکه بسیار عالی اداره شد اما چون فعالیت داخلش خیلی کم بود، مثل دورهای قبل خوش نگذشت. هرچی باشه ما این بازیها رو واسه ی جنگیدن که انجام نمیدیم، فقط میخوایم بهمون بیشتر خوش بگذره. نه اینکه هری جان با هزار سختی و گرفتاری که داره، بیاد بازیها رو انجام بده و آخرش 1 تشکر از جانب چندتا کاربر بخوره زیر پستش.
در ضمن، فکر کنم یه قانونی هم بذاری که "هر بازیکن بعد از هر نتیجه ای که تیمش میاره، باید بیاد نظرش رو راجع به عملکرد تیمش بگه" ، خوب باشه.

mostafa-bep
January 22nd, 2010, 14:23
۱۵۰٪ با آرسنال موافقم.
دو نکته خوب اشاره شد:
یکی جایگزین شدن تیم های بی صاحب (مثلا اگه یکی ۲ هفته نیومد تیمش جایگزین بشه مگر اینکه قبلش بگه)
یکی هم فعالیت بیشتر و تا حدودی افزایش حاشیه (البته حاشیه + نه -)

Majid_4553
January 23rd, 2010, 13:38
سلام
فقط تا یک شنبه شب برای انتخاب تیم وقت هست. 5 نفر تا الان انتخاب کردن.

Majid_4553
January 25th, 2010, 00:24
مثل اینکه کس دیگه ای نمیخواد شرکت کنه.

اولویت ها بدین صورت بود

که بعد از قرعه کشی تیمها مشخص شدند.

فقط یه قرعه کشی برای والنسیا انجام شد که به پوریا رسید بقیه همه راحت مشخص شد.

تا فردا شب بازهم اگه کی خواست شرکت کنه همینجا توی تاپیک اسم تیم رو بگه. دیگه نیازی به PM نیست. فردا ظهر اطلاعات نقل و انتقالات رو میزارم و از سه شنبه اول وقت نقل و انتقالات شروع میشه. :boxing:

Majid_4553
January 27th, 2010, 14:13
برای ثبت خریدهاتون باید از اینجا استفاده کنید.

.بازیکن آزاد

در مورد بازیکن آزاد سهمیه هاش قبلا اعلام شده

در ضمن سهمیه ها هم قابل خرید و فروش هستند . شما میتونید در ازای دادن یا گرفتن بازیکن و پول سهمیه تون رو بفروشید یا ز کسی خریداری کنید .

تیم ها علاوه بر سهمیه ای که دارند میتونند اینجا اقدام به خرید سهمیه اضافی کنند .

تیم های قوی :

امکان خرید 2 سهمیه با قیمت 50$

تیم های متوسط :

امکان خرید 3 همیه با قیمت 60$

تیم های ضعیف :

امکان خرید 4 سهمیه با قیمت 80$

سهمیه های اضافیتون رو در همین تاپیک درخواست کنید . (خرید سهمیه از بقیه بازیکنان ازاده به هر مقدار اما خرید سهمیه از خود لیگ فقط 1 بار میتونه انجام بشه)

برای کسایی که متوجه سهمیه ازاد نشدن بگم که یعنی جای خالی توی تیمتون که مثلا تیمهای قوی فقط یک سهمیه دارن و یه بازیکن میتونن بگیرن اما با خرید سهمیه یا فروش بازیکن جای خالیهاشون اضافه میشه.

لیست تمیهای حاظر در لیگ پیوست شد.
+
یه لیست از بهترین بازیکنها توی هر پست.

بانک رو هم پیوست کردم.

48770

برای ثبت انتقالات : 1- تمام مذاکرات هر جایی به جز تاپیکهای لیگ. هر کسی توی تاپیکها مذاکره کنه همون موقع از لیگ اخراج میشه.
2- برای ثبت انتقالات نهایی فقط یکی از دو طرف (فرقی نمیکنه خریدار یا فروشنده) می اد اینجا اسم بازیکن - تیم خریدار و تیم فروشنده و قیمتش رو میگه. نفر بعد نمیخواد پست بده و تایید کنه. اما اگه همچین توافقی نبوده به من بگه تا رسیدگی کنم. اگه کسی سر خود انتقالای رو اینجا ثبت بزنه و طرف مقابل اعتراض کنه و اعتراضش موجه باشه (مثلا اصلا توافقی صورت نگرفته باشه) کسی که تخلف کرده دیگه نیاد توی تاپیکها چون اخراج هستش از لیگ.

Majid_4553
January 27th, 2010, 14:15
Transfer List

اینجا لیست فروش تیمها قرار میگیره. هر کسی بازیکنهاش رو میخواد برای فروش بزاره اسامی + قیمت و .... رو توی فقط یک پست اعلام کنه. و اگه خواست تغییراتی بده فقط پست رو ویرایش کنه. کل لیستها توی این پست هم قرار میگیره تا بقیه سردرگم نشن.

اینتر میلان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
لیورپول (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
آرسنال (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
یوونتوس (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

تیمهای خریدار سهمیه :
1- لیورپول / 2- آرسنال / 3- والنسیا / 4- یوونتوس / 5- رئال مادرید / 6- منچستر سیتی /

Majid_4553
January 28th, 2010, 00:38
نقل و انتقالات از حالا شروع شد. طبق قوانین هیئت فوتبال پیش برید. فعلا فقط نقل و انتقالات بین تیمهای حاظر هست. برای خرید از تیمهای خارج از لیگ فعلا اقدامی نکنید. 8)

Majid_4553
January 29th, 2010, 19:22
سلام به همه
چون خرید از تیمهای دیگه یه مقدار طول میکشه تصمیم بر این شد که این تاپیک رو زودتر بزنم.

این دور یه قانون جدید برای خرید بازیکنان تیمهای دیگه گزاشته شده.

خرید بازیکن بصورت مزایده برگزار میشه.

بدین صورت که شما اسم بازیکنی که میخوایید رو به من pm میکنید تا من قیمت پایه اش رو به شما بگم (با توجه به اورالش) بعد شما میتونید با همین قیمت شروع کنید یا قیمت بالاتر.

توی پستی که میدید باید تاریخ و ساعت رو هم بزنید (بهتره سرخودتون رو گول نمالید مشخص بشه ساعت و تاریختون الکیه اخراج از لیگ)
اگه 24 ساعت از اون پست گذشت و کسی پیشنهاد دیگه ای نداد اون بازیکن مال شماست. اما نفر دومی که پست میده هم باید زیر پستش تاریخ و ساعت رو بزنه. باز اون باید 24 ساعت بگذره از پستش.

کلا یه بازیکن زمانی برای یه تیم خواهد بود که تا 24 ساعت بعد از پستش کسی پیشنهاد بالاتری نده براش. هر کسی در روز فقط 2 بار میتونه پست بده. پستتون نباید ویرایش بشه اگه نه اصلا قبول نیمشه و فقط یکی از اولویتهاتون از بین میره.

اما یه سری نکات :

* مراقب جای خالی تیمتون باشید اگه جای خالی نداشته باشید و الکی اقدام به خرید بکنید بازیکن ازتون پس گرفته میشه وپول هم بهتون پس گردونده نمیشه. اگه احتیاج به جای خالی دارید و هنوز از سهمیه خرید استفاده نکردید میتونید توی هیئت فوتبال اقدام به خرید کنید.

** پستها رو ابدا ویرایش نکنید. ویرایش پست به مفهوم کنسل شدن پیشنهاد و رفتن یکی از اولویتهای روزانه است.

*** تا 24ساعت بعد از خرید اگه پشیمون شدید به من پیغام میدید تا با کسر 25% ازمبلغ خرید بازیکن باز ازاد بشه.

**** در نهایت بعد از اتمام انتقالات این تاپیک با تاپیک هیئت فوتبال ادغام میشه.

Majid_4553
January 30th, 2010, 15:43
لیست فروش اینتر میلان
حداقل قیمتها هم بغلش زده

Majid_4553
January 30th, 2010, 15:47
از 7 ساعت دیگه (12 امشب) خرید بازیکنهای ازاد شروع میشه.

mostafa-bep
January 30th, 2010, 19:15
این ۲ تا سهمیه ما رو سریع بدین!

اما لیست فروش لیورپول:
این بازیکنان با قیمت نرمال به فروش می روند:
GK: cavalieri 75
CB: agger 81 ------ kyrgiakos 78
LWB: aurelio 78 از پایین اومد!
LWB: dossena 75
CM: aquilani 82 از پایین اومد!
CM:Lucad 78
LWM: Babel 80
CAM: Benayon 80
ST: Voronin: 80
ST: quyt 83 از پایین اومد!

این بازیکنان هم به فروش می روند ولی با قیمت های بالاتر (در صورتی که لیورپول موفق به خرید بازیکنی معادل آنها شود، قیمت آن بازیکنان به حالت نرمال بر میگردد! و البته این بازیکنان قابل تعویض با بازیکنانی با همین پست های زیر و صد البته با اورال بالاتر می باشند. (پول خوبی هم می دیم!) )

RB: johnson 80
CB: skertel 82
LWB: aurelio 78 رفت بالا!
CM: aquilani 82 رفت بالا
LM: Riera 82
ST: kuyt 83 رفت بالا

purya rj
January 31st, 2010, 22:39
سلام
اولین نقل و انتقال بین اینتر و والنسیا انجام شد:hurry:
چیوو + سزار + میلیتو (از اینتر)= سیلوا + ویا + 70$(از والنسیا)
هری جان خیلی خرسند شدیم از مذاکره با شما........:shake2:

Majid_4553
January 31st, 2010, 22:45
سباستین فری 90$ از فیورنتینا
سرجیو آگوئرا 100$ از اتلتیکو

31/1/2010
11:45pm

Majid_4553
January 31st, 2010, 22:49
فقط تا اخر هفته برای انتقالات وقت هست. :bottle:

mostafa-bep
February 1st, 2010, 01:10
رودریگز 100$ از اتلتیکو مادرید
دی ناتاله 100$ از اودینزه
فلیپه 80$ از دپورتیوو

۱/۲/۲۰۱۰
۲:۱۰

naaviid
February 1st, 2010, 14:18
مرته ساکر از برمن 90$
یونگ از آستون ویلا 90$
دیناتاله از اودینزه 120$

دوشنبه 1/2/2010 ساعت 15:25

mostafa-bep
February 1st, 2010, 16:10
دیناتاله از اودینزه 150$!

اون فلیپه هم lwb هستش!

naaviid
February 1st, 2010, 17:59
دیناتاله از اودینزه 180$

19:06 1/2/2010

Majid_4553
February 1st, 2010, 23:42
سباستین فری 90$ از فیورنتینا
سرجیو آگوئرا 100$ از اتلتیکو

همگی اومدن اینتر

arsenal-champion
February 1st, 2010, 23:55
بنده دو سهمیه برای تیمم میخوام.

از دوستان اگر کسی هم باشه که سهمه بفروشه، بنده از ایشون هم خریدارم.

=======
بیا این‌ور بازار که فروش زمستانه آغاز شد ! تخفیف 55% درقیمتها !
لیست فروش یا تعویض آرسنال:
Rosicky 82 CAM - 110$
Eduardo 82 ST - 60$
Alex Song 79 CDM - 55$
Djourou 78 CB - 35$
Denilson 78 CM - 35$
Diaby 78 CM - 40$
Bendtner 78 ST - 35$

Majid_4553
February 1st, 2010, 23:58
رودریگوئز 150$ اتلتیکو
لوچو گنزالس 90$ مارسی

2/2/2010 1:00am

arsenal-champion
February 2nd, 2010, 00:10
مرته ساکر از برمن 120$
Hulk از پورتو 100$

naaviid
February 2nd, 2010, 00:42
2/2/2010 1:48
مرته ساکر از برمن 150$

mostafa-bep
February 2nd, 2010, 08:32
فلیپه از دوپورتیوو به قیمت 80$ به لیورپول پیوست!

با این حساب لیست فروش لیورپول اندکی تغییر کرد.

mostafa-bep
February 2nd, 2010, 08:37
ناواس از سویا 90$
کاسانو از سمپدوریا 100$

2/2/2010
9:38

arsenal-champion
February 2nd, 2010, 11:48
مرته ساکر از برمن 180$
Lucho Gonzalez از OM با 100$

2/2/2010
12:47

Majid_4553
February 2nd, 2010, 12:47
گنزالس از مارسی 110$ (بزن زنگو)

2/2/2010 ساعت 1:47pm

Majid_4553
February 2nd, 2010, 13:54

بسه دیگه اینقدر اسپم نکن. شما بخوایی هم شرکت داده نمیشی توی مسابقات. یه بار برات قوانین و زمان ثبت نام رو توی پروفایلت گفتم بازهم می ایی پست میدی.

Hamzeh_rfj
February 2nd, 2010, 18:49
لیست فروش تیم یوونتوس

Rb- Jonathan zebina- 76- 40$
Cb - Lorenzo Ariauda - 67 - 25$
Lb - Cristian Mlinaro - 75 - 33$
:biggrin:Rm - Hasan salihamidzic77 - 38$
C m - Tiago - 78 40$

فعلا همینا هستن اگر کسی Rb یا LB با اورال بالای 85 داشت میتونم با بازیکنی معقول باهاش تعویض کنم

Hamzeh_rfj
February 2nd, 2010, 19:15
Rafinha از شالکه 110 $

Filipe از Deportivo با 110 $

88/11/13

8:15

naaviid
February 2nd, 2010, 20:10
هانگلند از فولهام 80$

2/2/2010 ساعت 21:10

arsenal-champion
February 2nd, 2010, 20:17
گنزالس از مارسی 300$

mostafa-bep
February 2nd, 2010, 23:05

فلیپه فروخته شد رفت! ۶ ساعت و ۵ دقیفه دیر کردی!

هری جان رسیدگی کن!

arsenal-champion
February 3rd, 2010, 16:02
طبق این (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) پست...
Hulk از پورتو با 100$ به آرسنال پیوست.

مرته ساکر از وردربرمن با 180$ به آرسنال پیوست.

ورود این دو نو گل خندان، این دو غنچه ی کوچولو (مخصوصاً هالک) را به جمع توپچیهای لندنی ، خوش آمد میگوییم.

mostafa-bep
February 3rd, 2010, 17:00
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

ناواس از سویا به قیمت ۹۰$ و کاسانو از سمپدوریا به قیمت 100$ به لیورپول منتقل شدند!

راستی یه سوال: الان سهمیه های من تمام شد؟! (اگه این طوره سهمیه های شما را خریداریم.)

در ضمن کویت و آکوئیلانی هم در لیست فروش لیورپول قرار گرفتند. (به پست لیست فروش لیورپول مراچعه کنید.)

Hamzeh_rfj
February 3rd, 2010, 17:45

آقا من به جای capdevila اشتباهی نوشته بودم فلیپو :دی تکرار می کنم به حای capdevila نوشتم فلیپو آروم باشید :دی

Hamzeh_rfj
February 3rd, 2010, 17:53
capdevila از ویارئال به قیمت 90 $

این پست اصلاحی پست 14 هست به جای فلیپو هست ها توچه توچه :دی

Majid_4553
February 3rd, 2010, 19:45
سومین بازیکن هم رودریگوئز 150$ اتلتیکو به جمع ابی و سیاه پوشان اینتری پیوست.

یک سهمیه دارم اگه کسی میخواد به بالاترین قیمت فروخته میشه (با یه بازیکن تراز اول هم تعویض میشه)

Hamzeh_rfj
February 3rd, 2010, 20:03
خوب با توجه به پست 14 بنده بازار آزاد

Rafinha از شالکه

capdevila از ویارئال هم به یوونتوس پیوستند%

arsenal-champion
February 3rd, 2010, 21:43
گنزالس از مارسی با 300$ به آرسنال پیوست.

ورود این آرژانتینی خوش تکنیک را به اردوی تیم آرسنال تبریک میگوییم. امیدواریم از اقامت در هتل آرسنال لذت ببرید :دی

naaviid
February 3rd, 2010, 22:34
سلام
من هم 3 تا خرید داشتم

هانگلند از فولهام 80$
يونگ از آستون ويلا 90$
ديناتاله از اودينزه 180$

به رئال پیوستند

یک سهمیه دارم که میخوام یه مهاجم بالای اورال 90 بگیرم
کسی فروشنده باشه من آماده هستم

Majid_4553
February 4th, 2010, 13:29
در این تاپیک برنامه بازیها و + نتایج هر هفته قرار میگیره.

برنامه بازیها
دور رفت

هفته اول

49655

هفته دوم

49656

هفته سوم

49657

هفته چهارم

49658

هفته پنجم

49659

هفته ششم

49660

هفته هفتم

49661

هفته هشتم

49662

هفته نهم

49663

هفته دهم

49664

هفته یازدهم

49665

هفته دوازدهم

49666

هفته سیزدهم

49667

هفته چهاردهم

49668

هفته پانزدهم

49669

دور برگشت
هفته شانزدهم

49670

هفته هفدهم

49671

هفته هجدهم

49672

هفته نوزدهم

49673

هفته بیستم

49674

هفته بیست و یکم

49675

هفته بیست و دوم

49676

هفته بیست و سوم

49677

هفته بیست و چهارم

49678

هفته بیست و پنجم

49679

هفته بیست و ششم

49680

Majid_4553
February 4th, 2010, 13:33
چند روزی نقل و انتقالات ادامه داره. در این چند روز بازیهای دوستانه هم برگزار میشه. هر تیم سه بازی دوستانه میتونه انجام بده. اطلاعات تکمیلی بزودی

mostafa-bep
February 4th, 2010, 15:56
راستی حذفی با pes هست دیگه؟!

Majid_4553
February 4th, 2010, 20:36
نه.

Majid_4553
February 4th, 2010, 20:39
عجب روتو برم[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

mostafa-bep
February 4th, 2010, 23:58

ولی به نظر من حذفی با pes باشه بهتره!

Majid_4553
February 5th, 2010, 00:07

اول که لیگ المان اصلا توی pes وجود نداره. (بایرن رفت کنار) زنیت هم نمیدوم باشه یا نه
بعدش هم قدرت بازیکنا خیلی فرق میکنه برای همین نمیشه یکیش با یه نسخه باشه یکیش با یه نسخه دیگه.

naaviid
February 5th, 2010, 01:18
:Blushing:

Majid_4553
February 5th, 2010, 13:40
تیاگو موتا به قیمت 90$ از اینتر میلان به منچستر سیتی پیوست. (2سهمیه ازاد فروشی موجوده دونه ای 100$ جفتش 180$ :دی)

Majid_4553
February 5th, 2010, 13:54
برای روزهای یک شنبه - سه شنبه - پنج شنبه بازیهای دوستانه قرار داده شده.

قوانین انجام بازیهای دوستانه رو هم که میدونید قوانینش توی تاپیک قوانین هست.

یک شنبه

منچستر سیتی - چلسی
لیورپول - آرسنال (آنفیلد)
یوونتوس - رئال مادرید (سانتیاگو)
بارسلونا - اینتر میلان (سن سیرو)

سه شنبه

یوونتوس - آرسنال (دل آلپی)
اینتر میلان - لیورپول (سن سیرو)
رئال مادرید - بایرن مونیخ (آلیانز)

پنج شنبه

یوونتوس - اینتر میلان (سن سیرو)
رئال مادرید - لیورپول (المپیکو)
بارسلونا - آرسنال (نیوکمپ)
بایرن مونیخ - آث رم (آلیانز)

arsenal-champion
February 5th, 2010, 14:41
بازی دوستانه بین آرسنال - لیورپول

hacker0011
February 5th, 2010, 18:39
بازي دوستانه بين منچستر سيتي - چلسي

arsenal-champion
February 5th, 2010, 19:47
Rosicky با قیمت 110$ از آرسنال به منچسترسیتی رفت.

mostafa-bep
February 5th, 2010, 21:21

زمان و مکانش رو که مشخص نکردی؟! اختیار اینا رو دادم دست خودت ولی خب حالا که مشخص نکردی خودم مشخص می کنم :دی

لیورپول و آرستال یک شنبه در ورزشگاه آنفیلد

اینترمیلان و لیورپول سه شنبه در ورزشگاه سن سیرو (یا جوزپه مهاتسا یا هر چی که هست!)

Hamzeh_rfj
February 5th, 2010, 21:33
بازی دوستانه بین یونتوس - رئال مادرید ، یکشنبه ، ورزشگاه رئال

arsenal-champion
February 5th, 2010, 22:29
Igor Akinfeev با 85$ از CSKA Moskva
5/2/2010 23:30

Majid_4553
February 5th, 2010, 22:34
Igor Akinfeev با 100$ از CSKA Moskva

5/2/2010 11:35PM

arsenal-champion
February 5th, 2010, 23:41
مثه اینکه میخوای Frey و Akinfeev رو هردو بذاری تو دروازه !

Igor Akinfeev با 150$ از CSKA Moskva

hamid reza
February 6th, 2010, 01:30
با استقلال نمیشه بازی کرد بازم سوراخش کنیم؟:abusive :

اگه نمیشه بازی بین تیم من میلان -( با تیم خودت ) رو یک شنبه بزار....

Hamzeh_rfj
February 6th, 2010, 10:05
دوبازی دوستانه بین

یونتوس - آرسنال سه شنبه ورزشگاه یوونتوس :دی

یونتوس - اینترمیلان پنج شنبه ورزشگاه اینتر :دی

vahidlp
February 6th, 2010, 11:51
بازی دوستانه بین
بارسلونا - اینتر
تو زمین اینتر

Majid_4553
February 6th, 2010, 14:06
جوجه ای هنوز جیگر.
بازی دوستانه هم هر تیم یه بازی میتونه داشته باشه در روز که مال من 3 روزش پره. اگرنه زودتر از لیگ ابکشت میکردم

Majid_4553
February 6th, 2010, 17:29
اخرین اپشن فایل با اخرین خریدهای مطرح شده در هیئت فوتبال.

در ضمن ترکیبتون رو برای بازیهای دوستانه روز اول تا اخر امشب بدید

naaviid
February 6th, 2010, 22:53
5 شنبه
رئال مادرید -- لیورپول
ورزشگاه المپیک رم

arsenal-champion
February 7th, 2010, 10:06
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
Igor Akinfeev با 150$ از CSKA Moskva به آرسنال اومد.

Majid_4553
February 7th, 2010, 14:38
نتایج بازیهای دوستانه روز اول

منچستر سیتی 2-3 چلسی :haaaa:
لیورپول 0-0 آرسنال :smking2:
رئال مادرید 1-0 یوونتوس :bedding:
اینتر میلان 1-0 بارسلونا :huya::smoke:

purya rj
February 7th, 2010, 21:35
ادریان موتو از فیورنتینا.....100$
22:35 ...... 1388/11/18

nini_sheitoon
February 7th, 2010, 23:40
منم بازی دوستانه :hurry:
هر کی میاد پی ام بده :shake2:

vahidlp
February 8th, 2010, 11:30
5 شنبه
بارسلونا - آرسنال
تو نیوکمپ !

nini_sheitoon
February 8th, 2010, 13:36
سلام علیکم میلاد ادعاااااااااااا وارد شد بازی دوستانه بین :
رئال مادرید* بایرن مونیخ
زمین بایرن
سه شنبه :grouphugg:

nini_sheitoon
February 8th, 2010, 16:25
بازی دوستانه بین
بایرن مونیخ و رم
روز 3شنبه اگه میشه و اگه نمیشه هم 4 شنبه .
ورزشگاه بایرن:Party:

Majid_4553
February 8th, 2010, 21:30
بازی 5 شنبه هستش.

تیمهایی که میخوان ترکیب رو بدن.
تا فردا شب اخرین وقت نقل و انتقالات هست. پس بجنبید.

purya rj
February 8th, 2010, 22:57
آدریان موتو با 100$ به از فیورنتینا به والنسیا پیوست....

Majid_4553
February 9th, 2010, 12:05
نتایج بازیهای دوستانه روز دم

یوونتوس 2-1 آرسنال :lol2:
بایرن مونیخ 1-1 رئال مادرید :Dr:
اینتر میلان 0-0 لیورپول :uglyadvice:

Hamzeh_rfj
February 9th, 2010, 12:26

خوب نشون داد یوونتوس که اگ ربازی اول رو ترکیب میداد نتیجه بهتری میگرفت

انشا الله تو لیگ هم اینطوری نتیجه بگیره

ممنون ازت آرسنا برای ترکیب بندی :دی :biggrin:

arsenal-champion
February 9th, 2010, 12:54
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]تو و مست از میل چمن / چون گل خندان از مستی بر گریه من
===
اینجا جنگله بخور تا خورده نشی/اینجا نصف عقده ای ن نصف وحشی
===
از ماست که بر ماست ! حیف اون بی خوابی ها ، حیف اون همه رنج و عذاب که صرف ترکیب یوونتوس کردم. اگر اون لحظاتی که به فکر یووه بودم، به تیم خودم فکر میکردم، اینطوری مجبور نبودیم دست به شعر بشیم.
==
5شنبه که با بارسا داریم، فقط میخوریم (بازیکن ، نه گل!). بنابراین در پایان بازی، شما روی بازوی تمام بازیکنان بارسا فقط جای دندان فابرگاس و فن پرسی و مرته ساکر میبینید.(گالاس تازه لثه‌ش رو جراحی کرده، شانس آوردید.واله آرواره ش از ببر هم قوی‌تره.)

arsenal-champion
February 9th, 2010, 13:02
آها یه نکته دیگه. ماشالا اینقدر دفاعهای ما اصولی کار کردن که بنده با دیدن این عکس (که 4 تا بازیکنهای ما در 2 متر مربع پخش هستن) یه لحظه فکر کردم که 2‌2 بهمن‌ شده.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mostafa-bep
February 9th, 2010, 18:21
خب بچه های ما تاکتیک های دفاعی شون رو به خوبی پیاده می کنند! به مهاجمان هم گفتیم این بازیهای دوستانه رو جدی نگیرند! بزارین بازیهای اصلی برسه! قدرت تیم لیورپول رو می بینید!

jak-jak
February 9th, 2010, 18:49
اگه کسی مایل هست با چلسی بازی کنه به من بگه

Majid_4553
February 11th, 2010, 14:08
نتایج بازیهای دوستانه روز سوم

اینتر میلان 2-0 یوونتوس :smoke:
رئال مادرید 2-0 لیورپول :goodjob:
بارسلونا 0-1 آرسنال :Dr:
بایرن مونیخ 1-1 آث رم:reading:

Hamzeh_rfj
February 11th, 2010, 14:14
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]فوتبال با تبانی نمیخوایم ، نمیخوایم ، نمیخوایم :uglyadvice:

اصلا مشخص بود از بازی قبل که ما این بازی رو میبازیم !!!

آرسنال یه سری تهدید ها برای من و هری فرستاد

بعد ها نتیجشو میبینید :دی

بازی دوستانه باید تجربه ازش بگیریم :crying:

راستی یه مسئله یادم رفت بگم ،آقا چرا ترکیب های دوتیم رو هم ضمیمه نمیکنی؟

قبلا این کارو میکردی بهتر بود :hammerpc:

vahidlp
February 11th, 2010, 15:04
خب این شد دومین باخت!
میخوام همشونو جمع کنم تو لیگ سرتون خالی کنم
مواظب خودتون باشید

naaviid
February 11th, 2010, 15:05

هنوز هم کسی جرات بازی با رئال رو داره ؟؟؟ :uhum:

Majid_4553
February 11th, 2010, 15:49
ما که میخواییم :دی
میزارم برای بازیهای دوستانه نزاشتم:bee:

ترسیدی بازی نکردی که :lol2:

naaviid
February 11th, 2010, 16:05

از دستهای پشت پرده و مافیای ایتالیا ترسیدم نه تو !!!:kap:

mostafa-bep
February 11th, 2010, 16:44
این بازی آخر دست گرمی و تست یه تاکتیک بود! اصلا مهم نیست! پیش به سوی لیگ!

nini_sheitoon
February 11th, 2010, 23:03
چرا ما همش مساوی میکنیم ؟ :vahidrk:
ای بابا مثل اینکه باید حمله مون رو قوی تر کنیم :menace:

naaviid
February 11th, 2010, 23:51
سلام
مثل اینکه منچستر سیتی از بلائی که سر تیمهای دیگه اومد درس نگرفته ! :Laughing:
و اعلام آمادگی کرد برای بازی با رئال
هر وقت امکانش هست انجامش بده لطفا
سعی میکنم 2-3 تا بیشتر نزنم بهشون !!! :boxing:

Majid_4553
February 12th, 2010, 00:32
سلام

اگه کسی هست که کمک کنه در انجام بازیها (کسایی که fifa2010) دارن. خبر بدن تا بازیها رو 2-3 بازی در هفته برگزار کنیم.

اره خواستی توی لیگ لوله بشی تا توی بازیهای دوستانه

دیر شده. بازیهای دوستانه تمام.

nini_sheitoon
February 12th, 2010, 10:05

با اینکه تیم خوبی ندارم بازم با قوای مربیگری بالا بات مساوی کردم :Tongue:
اصلآ به تیم نیست به مربیه :huya:
حالا زیاد دور ور ندار :consoling2:

Majid_4553
February 12th, 2010, 23:03
سلام به همه.
این دور قرار بر این شد کسایی که زیادی غیبت داشته باشن سریعن اخراج میشن از لیگ و تیمهاشون واگزار میشه.
اولین واگزاری انجام شد.

تیم منچستر یونایتد به خاطر غیبت دو هفته ای صاحبش به کسری مدیریت محترم واگزار شد.
رامین هم دو هفته ای هستش نیومده اما خب به خاطر سابقه اش توی لیگ تا شروع بازیها صبر میکنیم و اگه نیومد چون تیم مهمی نیست که طرفدار زیاد داشته باشه از لیگ خارج میشه و 14 تیمه لیگ رو استارت میکنیم. بازیها از این هفته شروع میشه.

nini_sheitoon
February 12th, 2010, 23:46

پارتی بازی ؟ !!! :hammerpc:
منم منچستر میخوام :RaisedEyebrow:

Kasra
February 13th, 2010, 01:00
این تیم لیگ قبل برای من بود :×: از قدیم هم رزروش کرده بودم اگر صاحب جدیدش نیومد برگرده به من. پارتی بازی نیست.:×:

Majid_4553
February 13th, 2010, 01:24
همین که هست.:uglyadvice: البته نکته ای که هست تیم ستارگان رو هم بدن به تو هیچ کاری نمیتونی بکنی. مشکل از جای دیگه ای هست :lol2:

Majid_4553
February 13th, 2010, 01:24
برنامه بازیهای جام حذفی
59009
60939

هفته اول
59010
هفته دوم
61415

هفته سوم
61416
هفته چهارم

62888

هفته پنجم

62889
هفته ششم
65843

nini_sheitoon
February 13th, 2010, 10:01

شوخی کردم بابا چرا به دل میگیری :heat:

بله فعلآ که نتایج خوبی داشتم :smoking:
قدرت من رو تو بازی های لیگ میبینی :uglyadvice:
حالا تو چرا ادعا میکنی ؟ :-o مثل این که تو بازی رو در رو 6 تا 7 تا از من گل میخوردی یادت رفت ؟ :goodjob:

Hamzeh_rfj
February 13th, 2010, 10:06

عومال زیر زمینی + تیم جستجوی آرسنال تونستن غیبت اون مربی بخت برگشته رو پیدا کنن!!!!!

کسری به مافیای لیگ پول داده که دیگه کاری کنن نیاد تو لیگ .......

nini_sheitoon
February 13th, 2010, 10:11

من که نفهمیدم چی گفتی ؟ :-o
ولی فک میکنم حرف سیاسی باشه :fever:

Majid_4553
February 13th, 2010, 12:24
اره غوغا بود 2تا مساوی توی زمین خودت :lol2:
میبینیم :bee:
دیگه به عنوان تیم قهرمان باید ادعا کنم؟ کدوم بازی؟ من که یادم نیست فقط یادمه در حالی که 8 نفره بودم بزور با تیم 11 نفرت دیقه 120 تونستی یه گل بزنی. :consoling2:

قیمتت رو بگو کنار می اییم :دی

nini_sheitoon
February 13th, 2010, 13:23

بازی بعد از همون بازی که آخراش عصبی شده بودی به خودت گل میزدی :lol2::huya::loudlaff::hurry:

بازم میگم چون مربی گری بلد نیستی تو لیگ هیچی بت نمیرسه :lol:

Majid_4553
February 15th, 2010, 01:57
هفته اول
چهارشنبه 17/2/2010

51312

ترکیبتون رو قبل از سه شنبه برای من pm کنید. اگه سه شنبه خواستید ترکیب رو بدید به برگزار کننده بازی بدید.

Majid_4553
February 15th, 2010, 01:59
زنیت هم حذف شد از مسابقات.
بازیها با 14 تیم برگزار میشه. پس برنامه بازیها تغییر کرد. اسکوربورد ورزشگاه ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ترکیبتون رو قبل از سه شنبه برای من pm کنید. اگه سه شنبه خواستید ترکیب رو بدید به برگزار کننده بازی بدید.

hamid reza
February 15th, 2010, 02:26
سلام
یه ترکیب توپ برای من بچین فعلا تا بهت ترکیب اصلی رو بدم ؛ خوب بچینی ها...:دی (

arsenal-champion
February 15th, 2010, 19:12
جواگز (کلمه ای هم ردیف با "عومال") هوایی + تیم استعداد یابی آرسن [چمپیون] ونگر موفق به کشف تیمهای بی صاحاب شدن. نه چیز دیگری.
بله این حرف صحت داره. بنده یکبار تونستم به اکانت کسری نفوذ کنم و خودم با همین چشمای پَر عقابیم دیدم که IP رامین و "صاحب سابق منچستر" رو Ban Forever کرده بود!

nini_sheitoon
February 15th, 2010, 22:26

اینا چی میگن :Dr:

Majid_4553
February 16th, 2010, 22:37
زیاد منتظر نشدی. همین هفته اول لوله میشی :lol2:

Majid_4553
February 17th, 2010, 15:37
هفته اول

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 0-1 آث رم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5160651607
516085160951610

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر سیتی 2-1 والنسیا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5161151612
516135161451615

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 3-1 تاتنهام [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5161651617
516185161951620

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 3-0 منچستر یونایتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5162151622
516235162451625

Majid_4553
February 17th, 2010, 15:38
این هفته یه مشکلی برای میلاد پیش اومد کل بازیها هفته اول رو من خودم انجام دادم. :dots:

Majid_4553
February 17th, 2010, 18:37
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث میلان 2-1 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5165751658
516595166051661

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رئال مادرید 3-0 اینتر میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5166251663
516645166551666

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آرسنال 1-0 چلسی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5166751668
516695167051671

Majid_4553
February 17th, 2010, 18:39
رسما بدبخت شد تیمم :pc: باید یه تغیر ترکیب اساسی بدم :shake2:

arsenal-champion
February 17th, 2010, 21:01
تکبییییییر.... آرسنالیاش کف مرتب

هاا دروگبا میگفتی؟ داشتی میگفتی چی؟ چی؟ گل میزنی به ما؟ :-j بابا دست بردار هنوز زوده برات. روی هم خودتو اون 10 نفر دیگه‌تون، 1 دونه شوت کردید که اصلاً طرف دروازه نبود (البته ایمان دارم که شوتت زیاد به سمت نقطه ی کرنر منحرف نشد)

محاصبه ی مطبوعاتی آرسن چمپیون بعد از بازی:
ما امروز توسنتیم اون چیزی رو که در توان داریم به رخ حریف بکشیم. امروز، بچه ها اون چیزی رو که بهشون گفته بودم، به شکل اکمل الکاملین توی زمین پیاده کردن و در آخر هم مزد زحماتشون رو گرفتن. گرچه ما توی نیمه ی اول و همچنین 10 دقیقه ی نهایی بازی، میتونستیم گلهای 17 و 19 خودمون رو هم بزنیم.
در ابتدای امروز والکات زیاد سرحال بنظر نمیرسید اما در بین 2 نیمه، یه آدمی که بال داشت اومد بهش Redbull داد و وقتی نیمه ی دوم شروع شد، والکات شروع کرد به دویدن (به ظاهر) بیهوده به سمت دروازه ی چک. همین موقع بود که آرشاوین توپ رو روی دروازه سانتر کرد و والکات استپ سینه کرد برای فن پرسی. فن پرسی با قدرت تمام به سمت دروازه شوت کرد که خورد به تیره و دوباره برگشت به سمت خودش. دوباره شوت کرد که ایندفعه خورد پشت جان تری. دوباره شوت کرد این دفعه مماس شد به گوش لمپارد و گوشش رو شعله ور کرد و سپس کمونه کرد خورد به تیره.

[ این پاراگراف همش در 0.1 ثانیه میگذره، درست مثل فوتبالیستها؛ خارجکیها به این میگن Time Warp]
پیتر چک فکر کرد که توپ قراره مثل دفعات قبل دوباره برگرده به سمت مخلاف دروازه؛ بنابراین خیلی ریلکس تکیه داد به تیر دروازه و نیشخند کوچولویی هم به فن پرسی زد. اما فن پرسی که عاقبت رو میدونست، با وقار تمام روش رو ز توپ گردوند و به سمت مرکز زمین راه افتاد...و در یک لحظه توپ به درون دروازه رفت! (این نوع شوت زدن یه روش خاصی داره، خواستید پول بدید تا بهتون بگم)
[ پایان Time Warp ]

mostafa-bep
February 17th, 2010, 21:20
این بازیکنای ما هم یه گل بلد نیستند بزنن! مالکیت دست من بود ولی ۱ شوت بیشتر نداشتیم! یه فکر اساسی باید بکنم! البته ناگفته نماند که بازی کثیف رم (بیرون کشیدن مهاجم بعد از گل) نتیجه دیگری برای بازی رقم زد و ما به رغم اضافه کردن مهاجم به جایی نرسیدیم!

purya rj
February 17th, 2010, 21:59
با توجه به اینکه ما بازی دوستانه نداشتیم و ترکیب جا نیوفتاده بود از نتیجه راضیم
بچه ها تمام تلاششونو کردن
جا داره همینجا بهشون خسته نباشید بگم
ایشالا تو بازیهای بعد جبران میکنیم

nini_sheitoon
February 17th, 2010, 22:52

شرمنده :heat:
کسرا جان چه خبر ؟ :lol2:

naaviid
February 18th, 2010, 00:15
برای بازی اول خوب بود !
قدم اول رو محکم برداشتیم تا حساب کار دست بقیه بیاد :chewing:
Harry جان ممنونم ارت که سعی کردی بازی سالم انجام بشه به قول معروف امروز یکی از روزهای پاک فوتبال بود !!! :shake2:

vahidlp
February 18th, 2010, 11:41
گفتم میخوام تو لیگ سرتون خالی کنم
هر سه مهاجمم گل زدن یعنی از چپ و راست و وسط آسفالت میشین!

Majid_4553
February 18th, 2010, 12:15
اینتر نیوز

بعد از شکست سنگین مقابل رئال در سانتیاگو چندتا از بازیکنای اینتر از همونجا راهی خونه شدن :dots:
کل تیم توی زمین سانتیاگو مقابل دید تماشاگران رئالی به مدت 30 دقیقه دوانده شدن (تنبیه) :th_running1:
20% از قرارداد همه بازیکنها هم کسر شد:delay:
کمک مربی تیم هم با دوتا شتل شوت شد خونشون :pc:

hamid reza
February 18th, 2010, 17:41
ترکیب من رو همون 433 دیفالت عوض کن ؛ مشورت کردم با کمک مربی گفت بزار همون باشه..لول!

jak-jak
February 18th, 2010, 21:47
این اولین بازی چلسی با مربی جدیدش بود.نتیجه بدی هم نداشت.اون یک گلی هم که زدید چون بچه ها دیدن که خیلی دارید زور میزنید و نمیتونید گفتن این هم الکی داره میاد و میگرده و اون بازیکن فکرکنم بربری خورده بود قاطی که و به سمت دروازه اومد و بچه گفتن این دیگه نمیبینه کی جلوش هست و میزنه له میکنه رفتند کنار.انشالله با اندیشه های جدید بازی بعدی رو و بازی های بعدی رو با گل زیاد میبریم

mostafa-bep
February 18th, 2010, 22:08
راستی بازیهای بعدی کی هست؟ حذفی از الان شروع میشه یا بعدا؟

arsenal-champion
February 18th, 2010, 22:16
نه آقا بربری سوغات تهران بزرگ ه و ما به بازیکنامون از این چیزا نمیدیم. بربری نخورده بود؛ اما نون لواش پروتئینه (سوغات کرمان) بهش داده بودیم که آخرای نیمه ی اول شروع کرد اثر کردن و با یه چشم غره کاری کرد که "بچه ها گفتن این دیگه نمیبینه کی جلوش هست و میزنه له میکنه رفتند کنار" .
بچه ها"البته این دفعه دیر بهش پروتئین دادیم. دفعه ی بعدی ایشالا نون سنگک (سوغات خرم آباد) بهش میدیم که هم بیشتر گل بزنه هم دیگه نیاز نباشه چشم غره بریم؛ چون رقبا خودشون همون اول میبینن که با چه غره العین‌ی طرف هستن !

Kasra
February 18th, 2010, 22:56
من این تیم رو یک روزه دست گرفتم. ایشالا روز به روز بهتر میشیم و به ترکیب ایده آل تیم میرسیم. این باخت هیچی از ارزش های تیم ما کم نمیکنه.

Majid_4553
February 19th, 2010, 02:45
جدول هفته اول

51921

هفته دوم
چهارشنبه 24/2/2010

51920

پ.ن : اینشالله از هفته دیگه دو بازی در هفته برگزار میکنیم
پ.ن2 : کسی بتونه یه جدول تر و تمیز طراحی کنه خبر بده

arsenal-champion
February 19th, 2010, 10:12
حالا ایشالا کم کم خوب میشی؛ هفته ی دوم لیگ ، 3-1 میبازی. هفته ی سوم 3-2 ، هفته ی چهارم 3-3 میکنی هفته ی پنجم بالاخره برنده میشی . هفته ی شیشم بازم 3-0 میبازی :دی

nini_sheitoon
February 19th, 2010, 10:34
بچه ها من فکر میکنم از الان باید قهرمانی رئال رو بش تبریک بگیم :shake2:
:dash::Silly::surrender:
:DontTellAnyone:

Majid_4553
February 19th, 2010, 11:02
یه پیشنهادی یکی از دوستان داد. گفتم مطرحش کنم ببینم نظر بقیه چیه. تمام کسایی که جدید می ان و میخوان شرکت کنند یه تیم انتخاب کنند و فقط توی جام حذفی میتونن شرکت کنند. اینطوری تعداد شرکت کننده ها توی حذفی هم بیشتر میشه.

naaviid
February 19th, 2010, 12:14

قربون آدم چیز فهم :friends:

nini_sheitoon
February 19th, 2010, 13:22

من خودمم رئالی هستم آخه و رئال رو خیلی دوست دارم و اینطور که پیداست و بازی هایی که خودم دوستانه گذاشتم میبینم که همه رو داره میزنه :crying:

موافقم تازه چند نفرم میتونم واست بیارم :bee:

Hamzeh.E
February 19th, 2010, 13:58
مجید جان من به فیفا دسترسی ندارم ترکیب تیمو ندارم که بچینم :writing:عکس نفرات تیم رو بذاز:moustachel:

nini_sheitoon
February 19th, 2010, 16:02

بفرمایید :[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Majid_4553
February 24th, 2010, 12:09
هفته دوم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] والنسیا 1-1 منچستر یونایتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5265552656
526575265852659

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 1-0 منچستر سیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5266052661
526625266352664

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 1-0 آرسنال [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5266552666
526675266852669

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 0-1 رئال مادرید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5267052671
526725267352674

nini_sheitoon
February 24th, 2010, 15:10
[CENTER]
سلاااااااااااام

شرمنده چند ساعت دیر شد . دلیلش این بود که هوا طوفانی بود بازی ها عقب افتاد.

به هر حال بازی ها انجام شد :happy:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]رم2 - تاتنهام0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5276652767
527685276952770

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث میلان1 - چلسی0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5284152840

528445284352842

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] اینتر میلان1 - یونتوس0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
5284852849
528455284652847

arsenal-champion
February 24th, 2010, 19:45
در یک کلام میتونم بگم که بچه ها واقعاً افتضاح بودن!
اگر 5 دقیقه دیگه تحمل کرده بودن، بازی تموم شده بود. اما به هر حال، نزدن هیچ شوتی به طرف دروازه حریف چیز کمی نیست که بشه ازش به این راحتی ها گذشت کرد.
بنابراین، از بنده جریمه شون میکنم؛ نفری 600 بار باید بنویسن "شوت" !

Majid_4553
February 24th, 2010, 21:49
خب میلاد بار اولش بوده این بازیها رو میزاشت متاسفانه زیاد کامل کار نکرد. و نتیجه دو بازی اخر مشخص نیست. زودتر بیاد مشخصش کنه. :vahidrk:

nini_sheitoon
February 24th, 2010, 22:55

من شرمنده ام :tarfandestan-hooray

Majid_4553
February 25th, 2010, 01:41
سلام
جام حذفی ترفندستان با حضور تیمهای دیگه هم برگزار میشه.
تمام کسانی که میخوان شرکت کنند میان اینجا و تیمی که میخوان رو انتخاب میکنن.

برای اعضای تازه ثبت نام کرده یه هفته ای طول میکشه تا حضورشون ثبت بشه.

نحوه انتخاب تیم : همه اعضا از بین تیمهایی که انتخاب نشدن (لیست تیمهای موجود) (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) تیمشون رو انتخاب میکنن و همینجا اعلام میکنن. در کل هرکی زودتر بگه تیم مال اونه.
اعضای تازه ثبت نام کرده اگه از بین تیمهای متوسط انتخاب کردن باید حتما یه تیم از بین تیمهای ضعیف رو هم انتخاب کنن تا اگه غیر فعال شدن تیم اولشون ازاد اعلام بشه اما جضور داشته باشن اما با یه تیم ضعیف.

مهلت انتخاب تیم : تا 3-4 هفته مونده به پایان نیم فصل.
تیمها بعد از دور اول جام حذفی میتونن در مرحله نقل و انتقالات نیم فصل بازیکن بخرن.

این انتخاب تیم فقط برای کسانی که توی لیگ نیستن فعاله. بقیه که با همون تیم خودشون می ان

تیمهای شرکت کننده :

Tom Beck (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : نیوکاسل یونایتد
GERRARD_8 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : اتلتیکو مادرید
viero (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : بایر لورکوزن
heska (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : سویا
SMAFGHAHI (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : هامبورگ
کاپیتان اسپارو (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) : شالکه 04

عبدالله ابراهیمی
February 25th, 2010, 07:13
سلام . میشه همون تیمهای که در لیگ فوتبال ترفندستان وجود داره استفاده کرد یا باید تیمهای دیگر گرفت با تشکر راستی باید pmبزنیم یا همین جا اعلام کرد .

Majid_4553
February 25th, 2010, 13:25
پست اول ویرایش شد
همه چیز داخلش اعلام شد. اینجا فقط اسم تیمهاتون رو بدید پست دیگه ای ندید سوالی بود توی PM یا پروفایل :Ghelyon:

Majid_4553
February 25th, 2010, 13:51
جدول هفته دوم

52878

هفته سوم
یکشنبه 28/2/2010

52879

هفته چهارم
چهارشنبه 3/3/2010

52880

پ.ن : کسی بتونه یه جدول تر و تمیز طراحی کنه خبر بده

Tom Beck
February 26th, 2010, 14:23
بنده تیم نیوکاسل رو انتخاب میکنم.

Majid_4553
February 27th, 2010, 00:59
یه برگزار کننده جدید اضافه شد. برنامه بازی 4شنبه یه تغییری کرد.

Majid_4553
February 28th, 2010, 13:52
هفته سوم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تاتنهام 3-0 والنسیا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5342153422
534235342453425

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 1-0 بایرن مونیخ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5342653427
534285342953430

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 1-1 رئال مادرید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5343153432
534335343453435

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر سیتی 0-1 آث میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5343653437
534385343953440

nini_sheitoon
February 28th, 2010, 15:27
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رم 0 اینتر 2 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5345053449
534535345253451

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]منچستر 0 آرسنال 1 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5345553454
534585345753456

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]چلسی 0 یونتوس 0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5346053459
534635346253461

mostafa-bep
March 1st, 2010, 15:15
باز هم برد!
ایول همینه!
به زودی بازی های بهتری از لیورپول می بینید!
از همین الان به فکر مقام دوم باشید!

Tom Beck
March 1st, 2010, 17:57
سلام میشه ما رو هم شرکت بدین.

فقط لیست تیم های انتخاب نشده رو بهم بدید تا برای دور بعد خودم رو آماده کنم.

به زودی fifa 10 میرسه دستم.

Majid_4553
March 2nd, 2010, 02:20
جدول هفته سوم

53605

nini_sheitoon
March 3rd, 2010, 13:10
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر 1 رم 3 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

537075370853709
5371053711

این بازی از جذابیت خواصی برخوردار بود و خیلی زیبا بود و در حالی که لیورپول 1.0 عقب بود با گل برگردون مساوی کرد که خیلی روحیه بخش بود بعد هم گل بعدی رو زد ... فیلم گل برگردون لیورپول اگه خواستین بگین تا بذارم !!!

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] چلسی 1 لیورپول 2 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

537125371353714
5371553716

mostafa-bep
March 3rd, 2010, 13:38

اینه لیورپول! حریف بعدی از همین الان خودش رو برای لوله شدن آماده کنه!
فیلم برگردون هم میخام!

hamid reza
March 3rd, 2010, 14:07
بابا بیان پایین انصراف بدین همتون برین سر کارتون

تا سرور میلان اینجاست شما به چه امیدی بازی میکنین؟ نه یکی بگه شما چه فکری کردین اومدین دارین بازی میکنین؟ آرسنال با اون مربی فراریش علی گامبو این همه ادعا داشت کجاست؟ ریز میبینمت ؟ کوشی؟:evillaugh:

.

Majid_4553
March 3rd, 2010, 14:26
هفته چهارم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] والنسیا 1-3 بارسلونا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5372053721
537225372353724

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رئال مادرید 2-2 آرسنال [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5372553726
537275372853729

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر سیتی 2-1 بایرن مونیخ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5373053731
537325373353734

purya rj
March 3rd, 2010, 15:02
هیشکی به پای والنسیا نمیرسه
اینو دیگه همه میدونن
درسته ما تا حالا بازیامونو باختیم
ولی من از بچه ها راضی ام...........[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

vahidlp
March 3rd, 2010, 15:49
ما که داریم همه رو میترکونیم

arsenal-champion
March 3rd, 2010, 21:07
چی داری بلغور میکنی واسه خودت؟ مثه اینکه امشب ذرت مکزیکی ت رو نخوردی اینطوری گیج میزنی :دی

من هنوز با تیم تو (آث میلان) هیچ بازی نکردم، داری چی میگی؟ بعدشم، مگه لیگ قهرمانان 2 سال پیش رو یادتون رفته که توی زمین خودتون 2-0 نقره داغتون کردیم؟ کالاچ بیچاره با اون دستای درازش، میزد تو سرش :-j

حیف که وقتش رو ندارم بنویسم وگرنه با کلمات چنان میزدم تو سرت که میگرن مزمن بگیری :دی

Majid_4553
March 4th, 2010, 00:24
متاسفانه این جناب هکر توی همین اولی بازی که بهشون رسید بد قولی کردن و اصلا نیومدن. جفت بازیها انجام شد اینهم نتیجش

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] یوونتوس 1-2 تاتنهام [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5381953820
538215382253823

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث میلان 0-0 اینتر میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5382453825
538265382753828

Majid_4553
March 4th, 2010, 14:24
جدول هفته چهارم
53871

هفته پنجم

دوشنبه 8/3/2010

53872

هفته ششم

پنج شنبه 11/3/2010

53873

ترکیبتون رو یک روز قبل از انجام بازی برای من pm کنید.

پ.ن2 : کسی بتونه یه جدول تر و تمیز طراحی کنه خبر بده

mostafa-bep
March 7th, 2010, 02:48
چقدر لیگ سوت و کوره! یه کم فعالیت کنید دیگه!

ضمنا روند صعودی لیورپول رو هم مشاهده کنید!‌(از خاک تا افلاک)

arsenal-champion
March 7th, 2010, 14:07
داریم مشاهده میکنیم. روند پیشرفت و پسرفت لیورپول در لیگ همیشه بصورت سینوسی هست و آخرش هم همیشه حذف میشید :mrgreen: حالا امسال چون حذفی نیست، پس مجبورید یه جور دیگه حذف بشید... اخر میشید:mrgreen:
بارسلونایی ها هم زیاد احساس قدرت نکنن که چیز مالی نیستن. فقط یه مشت مدیر خوب و درجه 1 داره که نشتسن اون پشت اعمال مافیایی نظیر ساختن شایعات در مورد بازیکنهایی که میخوان به خدمت بگیرن، اعمال نفوذ در تیمهای دیگه و تخریب زیربنای مدیریتی اون تیمها و ... انجام میدن.

mostafa-bep
March 7th, 2010, 15:20

هه هه! مثل اینکه فراموش کردی این لیورپول با لیورپولای دیگه فرق فوکوله! هم مربی هم چند تا بازیکن جدید اومدن تا تیمو قهرمان کنند!

hacker0011
March 7th, 2010, 17:24
بزاريد من دارم با چند تا مربي مذاكره مي كنم بعد بهتون ميگم كي اول ميشه
:reading:
مربي دارم ميارم در سطح .......؟؟؟!!! :dots:

مرفاوي . كربكندي . فيروز كريمي . ياوري . عزيزي . ميثاقيان :reading:

موندم كدام را بيارم يكي از يكي بهتر :Ghelyon:

naaviid
March 7th, 2010, 22:30

اگه کاپلو رو هم بیاری کاری از پیش نمیبری
قهرمانی برازنده رئال هست و بس!!!:vahidrk:

vahidlp
March 8th, 2010, 07:58
خوشم میاد کسی جرات نداره درباره بارسلونا حرف بزنه
از این به بعد هر کی با بارسلونا بازی داره اینجا اظهار عجز کنه تا بهش رحم کنیم گل کمتر بزنیم

Majid_4553
March 8th, 2010, 18:54
هفته پنجم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث رم 0-0 منچستر سیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5442354424
544255442654427

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] اینتر میلان 1-1 آرسنال [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5442854429
544305443154432

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 0-2 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5443354434
544355443654437

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] والنسیا 1-1 چلسی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5443854439
544405444154442

Majid_4553
March 8th, 2010, 19:01
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث میلان 1-0 بایرن مونیخ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5444354444
544455444654447

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رئال مادرید 0-1 تاتنهام [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5444854449
544505445154452

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 0-2 منچستر یونایتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5445354454
544555445654457

فکر کنم دیگه امار خودش واظح باشه فقط بگم که نیمه اول بارسلونا دوبار توپ رو به دیرک زد

جدول هفته پنجم

54458

mostafa-bep
March 11th, 2010, 05:17
گفتیم یوونتوس با اون ابهتش خیلی زشته یه امتیاز داشته باشه، بهش ۳ امتیاز کادو دادیم. یکی جلوی این میلان رو بگیره! هر چند هیچی نیست. خودم این هفته سوکسش میکنم!

جدول آقای گل لیگ:

۴ گل:
فن پرسی (آرستال)
دیفوئه (تاتنهام)

۳ گل:
اتوو (اینتر میلان)
توتی (رم)
منز (رم)
کاسانو (لیورپول)
پاتو (آث میلان)
ابراهیموویچ (بارسلونا)

Majid_4553
March 11th, 2010, 12:15
هفته ششم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رئال مادرید 2-1 منچستر یونایتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5493454935
549365493754938

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 0-2 بارسلونا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5493954940
549415494254943

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آرسنال 0-0 تاتنهام [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5494454945
549465494754948

دقیقه 90 : [خمیازه شدید] اِ بازی تموم شد

hacker0011
March 11th, 2010, 19:10
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) ميلان 1 - 0 ليورپول [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) والنسيا 1 -2 اينتر [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

arsenal-champion
March 11th, 2010, 23:39
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] چلسی 0 -1 رم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5500155000
550025500355004

این بازی زد و خورد چندانی نداشت. رم تنها یک موقعیت طلایی گیرش اومد که تبدیل به گلش کرد. البته دقیقه ی 85 خوش شانس بود که ضربه آزاد لمپارد به تیرک عمودی دروازه اصابت کرد و گل نشد.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچسترسیتی 3 - 1 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5500555006
550075500855009

یک بازی بسیار جذاب از جانب منسچتر سیتی! یوونتوس هیچ حرفی برای گفتن نداشت. به همون اندازه که امروز خط حمله ی سیتی ، بخصوص توز و روبینیو ، خوب کار کردن، به همون اندازه یوونتوس در دفاع مشکل داشت! تقریباً 70% مواقعی که توپ به محوطه جریمه میومد، یک موقعیت خطرناک ایجاد میشد.یوونتوس باید آرایش دفاعی ش رو تغییر بده والا با مشکلات زیادی مواجه میشه.
زیباترین حرکت: گل اول روی پاس فوق العاده آدبایور ساخته شد که توز توپ رو شوت کرد ولی دروازبان توپ رو برگشت داد اما توز دوباره شوت کرد ولی دروازه برگشت نداد و توپ گل شد!

‌‌-

mostafa-bep
March 12th, 2010, 08:34
سومین پستم پشت سر هم:
اه با اینکه برتری نسبی داشتیم باختیم. خیلی بد شد. ولی خب گذشته ها گذشته.

جدول آقای گل لیگ:

۴ گل:
فن پرسی (آرستال)
دیفوئه (تاتنهام)
منز (رم)
ابراهیموویچ (بارسلونا)

۳ گل:
اتوو (اینتر میلان)
توتی (رم)
رونی (منچستر یونایتد)
کاسانو (لیورپول)
پاتو (آث میلان)
روبینیو (منجستر سیتی)
مسی (بارسلونا)
یانگ (رئال مادرید)

vahidlp
March 12th, 2010, 09:03
اون بازی قبلی استثنا بود
فقط یه بازی با میلان بکنیم کافیه تا صدرنشینیمون تثبیت بشه

arsenal-champion
March 12th, 2010, 10:30
تیم بنده بدترین بازی کل تاریخ لیگ رو انجام داد :دی اصلاً انتظار چنین بازی بی رمقی رو نداشتم. انتظار داشتم حداقل مقابل تاتنهام (که rival team ما هست) پیروز میشدیم که تو لندن درگیری پیش نیاد.

Majid_4553
March 13th, 2010, 01:33
جدول هفته ششم
55106

هفته هفتم

یکشنبه 14/3/2010

55107

هفته هشتم
سه شنبه 16/3/2010
55108

هفته نهم
پنجشنبه 18/3/2010
55109

Majid_4553
March 14th, 2010, 13:32
هفته هفتم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 1-1 منچستر سیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5528655287
552885528955290

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث میلان 1-0 آرسنال [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5529155292
552935529455295

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] والنسیا 1-1 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5529655297
552985529955300

hacker0011
March 14th, 2010, 14:39
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) اينتر 0 - 0 تاتنهام [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

بازي متعادلي بود . هر دو تيم عالي و زيبا پاسكاري مي كردند مخصوصا تغيير جهت بازي . ويلا يك تك به تك با دروازبان داشت كه مستقيم تو شكم دروازبان رفت . ناديده نگيريم اينتر 4 ضربه كاشته چسبيده به محوطه جريمه داشت كه ردريگز هر 4 تا را به مدافعان زد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) چلسي 0 - 0 منچستر يونايتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

دقيقه 20 روي اشتباه چك نزديك بود برباتف گل زني كنه . بازي بيشتر در ميانه ي ميدان جريان داشت . موقعيت آنجناني روي دروازه ها ايجاد نشد . بازي كنان چلسي خيلي راحت توپ را او مي دادند مخصوصا درگبا . بازي جذابي نبود كم مونده بود همه خوابشون بره

Majid_4553
March 14th, 2010, 19:03
رودریگوئز توی 09 که خیلی عالی کاشه میزد چرا اینجا گند میزنه. :uglyadvice:

arsenal-champion
March 14th, 2010, 19:55
دیشب میخواستم یه ترکیب عالی برای مقابله با میلان بریزم که نشد اینکارو کنم. امروز ضربه ش رو خوردم. میلان خیلی دور برداشته و یه نفر باید هرچه زودتر جلوش رو بگیره

arsenal-champion
March 14th, 2010, 20:46
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 1 - 2 رم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5534955350
553515535255353

گل اول هنگامی زده شد که بایرن کاملاً به حمله فکر میکرد و دائم دروازه ی رم را تحدید میکرد. توتی با یک دریبل ریز فوقالعاده زیبا، تنها دفاع سر راهش رو برداشت و توپ رو گل کرد.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رئال مادرید 2 - 1 لیورپول [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5535455355
553565535755358

کریم بنزما نشون داد که قدرت توپ ربایی و تمام کنندگی بسیار بالایی داره ، چرا که هردو موقعیت گلش رو با ربودن توپ دفاع لیورپول بوجود آورد.
تک گل لیورپول هم بخاطر اشتباه دفاع مادرید بود که توپ رو به کاسانو تقدیم کرد و ... !

naaviid
March 14th, 2010, 21:13

:rosary: خودم سرشو میکوبم به زییمیین !

Majid_4553
March 14th, 2010, 21:41
جدول هفته هفتم
55362

Majid_4553
March 14th, 2010, 21:47
میلان یه جورایی براش سنگ تموم میزارن توی نسخه های فیفا. (شاید زیادی محبوبه) و حتی اگه توی هر نسخه ای دست به ترکیبش هم نخوره بازهم تا رده های بالا می اد. ببینیم کی میتونه پشتش رو بزنه زمین. (همینطوری ببره فاصله زیاد میشه)*

mostafa-bep
March 15th, 2010, 05:18
نه مثل اینکه این بازیکنا ادم نمیشن. باید یه تغییر اساسی توی تیم بدم. ایضا یکی جلوی میلان رو بگیره!

جدول آقای گل:

۵گل:
توتی (رم)

۴ گل:
فن پرسی (آرستال)
دیفوئه (تاتنهام)
منز (رم)
ابراهیموویچ (بارسلونا)
کاسانو (لیورپول)
بنزما (رئال مادرید)
مسی (بارسلونا)

۳گل:
اتوو (اینتر میلان)
رونی (منچستر یونایتد)
روبینیو (منجستر سیتی)
یانگ (رئال مادرید)
دل پیرو (یوونتوس)

nini_sheitoon
March 16th, 2010, 08:02
اینتر 1 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5548055481
554825548355484

hacker0011
March 16th, 2010, 09:51
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)والنسيا 0 - 5 رئال مادريد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

بازي بسيار زيبا و جذاب از سوي رئال مادريد . والنسيا اصلا حرفي براي گفتن نداشت جالب اينجا بود كه والنسيا تا دقيقه 35 از وسط زمين جلو تر نرفته بود . رئال به جز اين 5 تا گلي كه زد 5 موقعيت 100 % ديگه اي هم داشت كه با واكنش دروازبان والنسيا از دست دادند

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رم 1 - 1 بارسلنا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

نيمه ي اول بازي در دست رم بود . رم در نيمه ي اول 4 موقعيت تك به تك به دست آورد كه menez 3 تا از اين فرصت ها را اينقدر لفت داد تا مدافعان خراب شدند رو سرش يكي را هم toti با ضربه چيپ به بالاي دروازه زد . رم اگر از فرصتاش استفاده كرده بود شايد العان برنده بازي بود

Majid_4553
March 16th, 2010, 13:17
هفته هشتم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آرسنال 2-1 بایرن مونیخ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5551755518
555195552055521

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر یونایتد 2-2 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5552355524
555255552655527

mostafa-bep
March 16th, 2010, 13:56
یعنی چی همش منو الکی می بازونین؟

جدول آقای گل:

۶ گل:
توتی (رم)

۵ گل:
فن پرسی (آرستال)
بنزما (رئال مادرید)
دیفوئه (تاتنهام)

۴ گل:
منز (رم)
ابراهیموویچ (بارسلونا)
کاسانو (لیورپول)
مسی (بارسلونا)
پاتو (میلان)
رونالدو (رئال مادرید)
دل پیرو (یوونتوس)
دروگبا (چلسی)

nini_sheitoon
March 16th, 2010, 14:54
بازی رئال یه بازی کاملآ عجیب بوده :ugly2:
این عجایب در hacker0011 و کاپیوترش تآثیرات جالبی گذاشته از جمله : 4 تایی شدن پرچم تیم ها :confused: که مشکل کامپیوتر و نوشتن وصط به جای وسط که از خودشه :Surprised:

سيا-هگزا
March 16th, 2010, 15:30
فعلا که فرانچسکو توتي اقاي گل هست:smoke:

Tom Beck
March 16th, 2010, 16:08
آقا میدونم بی مورد هست ولی من سوالی دارم >......

من بازی رو نصب کردم و میخوام به طور مثال توی دور بعد شرکت کنم .....

چجوری تیمم رو انتخاب کنم و چجوری به لیگ ترفندستان بیام ؟

hacker0011
March 16th, 2010, 17:06

گفتم حتما تيم والنسيا ماله شما هست كه اينقدر به زمين و زمان گير دادي
مشتاق شدم ببينم حدسم درسته يا نه رفتم صفحه 2 ديدم نه :biggrin:

خودمونيم چه اشتباهي كردم وسط با ص :biggrin:
از شما هم خيلي ممنون

naaviid
March 16th, 2010, 23:58
فعلا از والنسیا شروع کردیم تا نوبت میلان هم برسه!!! :uglyadvice:

arsenal-champion
March 17th, 2010, 00:46
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] چلسی 5 - 0 منچسترسیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5585855859
558605586155862

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تاتنهام 1 - 2 میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5586355864
558655586655867

Majid_4553
March 17th, 2010, 01:30
oh oh oh
چی شده امروز همه 5تا 5تا میزنن. جدول رو فردا میزارم

سيا-هگزا
March 17th, 2010, 09:16
رم بدون خريد حتي 1 بازيکن از تيم هاي ديگه الان دوم هست(شايد يه اموزشي شد واسه اونايي که کلي بازيکن خريدن)
البته بر اساس جدول هفته هفتم و الان هم اقاي گل يعني توتي توي تيم ماست

yek_mosafer
March 17th, 2010, 09:33
تیم های امریکای لاتینم دارین ، مثلاً بوکاجونیورز آرژانتین اگر دارین برام بزارین کنار

hacker0011
March 17th, 2010, 10:08
نداره سيتي 5 تا بخوره
تيم چلسي قرصي چيزي خوردن حتما

jak-jak
March 17th, 2010, 12:07
خشم چلسي!با5تا

Majid_4553
March 17th, 2010, 13:24
جدول هفته هشتم

55956

Tom Beck
March 17th, 2010, 16:16
آقا کسی نمیخواد ثبت نام کنه .... اگر ثبت نام کنید خودم همتون رو میبرم هااااااا ..... بیایید دیگه

GERRARD_8
March 17th, 2010, 19:56
مثل اینکه هنوز وقت هست چون 5 هفته تا نیم فصل مونده

پس من اتلتیکو مادرید میخوام. زمان شروع جام کی هست؟

اقا من تازه واردم تو جمع فوتبالیهای سایت ، کمک یادتون نره :shake2:

Tom Beck
March 17th, 2010, 21:02
داداش من خودم هم تازه واردم و هنوز نمیدونم چجوری باید توی لیگ یا جام حذفی ترفندستان برم.

برای همین اینجا ثبت نام کردم توی این تاپیک.

Majid_4553
March 17th, 2010, 21:27
سلام
چون مسابقات لیگ شروع شده کسی رو نمیتونیم شرکت بدیم اما خب با توجه به اینکه جام حذفی هنوز شروع نشده فعلا ثبت نام براش فعال هستش. فقط یه نکته رو بگم که حواستون به بازیکنای تیمی که میگیریذ باشع.
مثلا اتلتیکو الان آگوئرا و رودریگوئز رو نداره چون توی نقل و انتقالات خریداری شدن. فعلا فقط دو نفر شرکت کردن

سيا-هگزا
March 17th, 2010, 21:44
من وردربرمن رو ميخوام

viero
March 17th, 2010, 21:51
لورکزن
با تشکر

Majid_4553
March 17th, 2010, 22:32
یعنی رم رو نمیخوایی دیگه؟

جان من پست اول رو بخونید دیگه دکوری که نزاشتم :crying:

سيا-هگزا
March 17th, 2010, 22:57
شرمنده نديدم اون چيزي که بزرگ نوشتيد رو

Majid_4553
March 18th, 2010, 02:13

ای خدا.... :crying:

از این به بعد هر پست بی ربطی مثل این پاک میشه. اصلا هم مهم نیست کی زده باشه. هر کسی پستی بده که بازیها چطوری انجام میشه پاک میشه.

پست اول همه چیز کامل توش توضیج داده شده. :NotTalking:

Majid_4553
March 18th, 2010, 12:10
هفته نهم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تاتنهام 0-1 منچستر سیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5606356064
560655606656067

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] یوونتوس 1-0 رئال مادرید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5606856069
560705607156072

GERRARD_8
March 18th, 2010, 13:05

هیچ راهی نداره که بازیکنای تیما رو بدونیم، از کجا بدونم مثلا forlan & reyes & simao & perea هم قبلا توی نقل و انتقالات نخریده باشین؟

Majid_4553
March 18th, 2010, 13:08
هیئت فوتبال ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

hacker0011
March 18th, 2010, 14:45
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) منچستر يونايتد 1 - 2 ليورپول [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) والنسيا 0 - 1 بايرن مونيخ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

nini_sheitoon
March 18th, 2010, 18:28
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] رم 1 آرسنال 0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5615256153
561545615656155

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] چلسی 0 اینتر 0 [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5615856159
561605616156162

سيا-هگزا
March 18th, 2010, 19:20
تيم رم با برد 1 بر 0 از ارسنال رتبه ي دوم خودش رو خيلي جدي پس گرفت

Majid_4553
March 19th, 2010, 01:41
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بارسلونا 1-2 آث میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

5622256223
562245622556226

mostafa-bep
March 19th, 2010, 09:44
ایول تغییر تاکتیک جواب داد! تعویض هم که خیلی خوب بود. (دست کمک مربی درد نکنه!) همچنان یکی جلوی این میلان رو بگیره. از دستمون در میره ها!

جدول آقای گل:

۷ گل:
توتی (رم)

۵ گل:
فن پرسی (آرستال)
بنزما (رئال مادرید)
دیفوئه (تاتنهام)
دل پیرو (یوونتوس)
ابراهیموویچ (بارسلونا)
کاسانو (لیورپول)

۴ گل:
منز (رم)
مسی (بارسلونا)
پاتو (میلان)
رونالدو (رئال مادرید)
دروگبا (چلسی)
گومز (بایرن مونیخ)

سيا-هگزا
March 19th, 2010, 10:20
هنوز هم توتي يکه تاز هست

mostafa-bep
March 19th, 2010, 21:23
جدول هفته نهم

(اگه تعییری لازمه بگید تا انجام بدم.)!

Majid_4553
March 19th, 2010, 23:19
عید همگی مبارک بازیها فعلا تعطیله
(البته احتمالا هفته دوم برگزار میشه اما این هفته فعلا خبری نیست)

جدول رو هم مصطفی زحمت کشید پیوست کرد

viero
March 26th, 2010, 22:31
من رم رو میخوام
میشه تیم من رو عوض کنید؟
ممنون میشم
عیدتون هم مبارک

arsenal-champion
March 26th, 2010, 22:43
آقا حالا چه عجله ایه؟ من دارم میرم مسافرت میخوای بیا آرسنال رو ببر :mrgreen:
سیاه-هگزا به اشتباهی اونجا پست داده بود در حالیکه کسایی که توی لیگ هستن، نمیتونن وی حذفی باشن. ایشون هنوز تیم رم رو دارن. مگر اینکه اونجا اعلام کرده باشن که "من تیم رم رو نمیخوام و میخوام توی حذفی شرکت کنم" که همونطور که میبینید، حرفشون رو پس گرفتن.

viero
March 26th, 2010, 22:46
آها!
فهمیدم
ببخشید

heska
March 30th, 2010, 17:52
سلام هنوز میشه ثبت نام کرد؟
آگه میتونم شرکت کنم
تیمم :
سویا

Majid_4553
April 4th, 2010, 02:23
عید همگی مبارک

هفته دهم
دو شنبه 5/4/2010
58444

هفته یازدهم
پنجشنبه 8/4/2010
58445

Majid_4553
April 4th, 2010, 02:28
همه دوستان تازه وارد توجه کنند که فقط تا 4شنبه برای ثبت نام در جام حذفی طبق قوانین پست اول وقت هست.

این نفر اخری که ثبت نام کرده فعلا اسمش وارد شده اما یحتمل جز افرادی هستش که فقط روز اول می ان پست میدن و میرن و یادشون میره عضو بودن. برای همین اگه تا 4شنبه همینجوری غیبت کنند اسمشون حذف میشه.

SMAFGHAHI
April 4th, 2010, 18:24
سلام
من هامبورگ و می خوام

کاپیتان اسپارو
April 4th, 2010, 20:27
سلام
من هامبورگ و می خوام

Majid_4553
April 5th, 2010, 00:59
یه تیم دیگه رو باید انتخا کنید