PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شد] هشدار سوءاستفاده تلفنی

مهندس بهزاد انصاری
December 29th, 2009, 13:15
در صورتيکه با تلفن همراه شما تماسي بر قرار شد و درآن شخص يا اشخاصي ادعا نمودند که از مهندسين شرکت مخابرات هستند و قصد چک کردن خط شما را دارند و از شما تقا ضا نمودند که هر عددي را شماره گيري کنيد بدون هيچ گونه شماره گيري فورا تماس را قطع کنيد چون شرکتي جعلي از اين طريق به سيم کارت شما دسترسي خواهد يافت و از طريق خط شما و با هزينه شما تماسهاي تلفنی بر قرار خواهد کرد

تمامي کاربران تلفن همراه توجه داشته باشند که در صورتيکه با شما تماسي برقرار شدو در نمايشگر گوشي شما اين پيغام ظاهر شد( xalan ) از پاسخ دادن به ان خودداري نماييد و تماس را به سرعت قطع کنيد در صورت جواب دادن به تماس گوشي شما ويروسي خواهد شد اين ويروس اطلاعات imei و imsi را از روي گوشي و سيم کارت شما پاک خواهد کرد که اين امر باعث قطع ارتباط شما با شبکه تلفن خواهد شد و شما مجبور خواهيد شد گوشي ديگري خريداري نماييد

saeid4631
December 29th, 2009, 14:17
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

یعنی وقتی اونا تماس گرفتن به جای شماره تلفن عبارت xalan میوفته؟

Hamed 2000
December 29th, 2009, 14:43
شما از کجا خبر دارید ببخشید هااا این جوری میگم

emsaki
December 29th, 2009, 15:14
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

:spam:
بابا چی میگی؟
کی میگه با یه تماس ویروس می تونه انتقال پیدا کنه ؟
کجا با یه تماس IMEI لو میره ؟
بعدش هم مگه شماره طرف save ه که Xalan بیوفته ؟ :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

مهندس بهزاد انصاری
December 29th, 2009, 17:33
آقا جان من از خودم در نیوردم.......
قبلا از یکی همچین چیزی شنیده بودم.....
حالا هم همین حرف برام یه مدته که ایمیل میشه......
حالا راست و دروغش رو نمیدونم......ولی خوب گفتم این مطلب رو اینجا هم بذارم.....

Armin-Barfak
December 29th, 2009, 17:41
برای شما رخ داده؟؟؟؟؟؟هر چی میشنوی قبول نکن عزیزم...!!!!!

mhdsh
December 29th, 2009, 18:34
عمو مهندس جان! نمی تونه صحت داشته باشی!

بازم اگه کسی خودش دید اینجا بگه تا دیگران هم از تجربه هم استفاده کنن!

ستار
December 29th, 2009, 19:34
حالا راست یا دروغ
اگه همچین چیزی دیدین گوشی را قطع کنید ضرری که نداره!!!!!!

Hamed 2000
December 30th, 2009, 11:21
از قدیم گفتن حرف قرص از بچه بپرس!!!
راست گفتن:yes:

gameloft2
December 30th, 2009, 11:45
بشنو ولی باور نکن

اگر دیدم چشم انجام می دیدم

Dr.FATAL
December 30th, 2009, 23:03
مثل اینکه صحت داره آخه امشبم اخبار ساعت 10 گفت و تایید کرد

ne555
December 30th, 2009, 23:12
من هم از شبکه ی 4 خودمون دیدم، طرز کارش هم به این صورته رمز الگوریتم استاندارد بین المللی مکالمات مبایل رو هکر ها شکسته اند و اگه شما اون شماره ای که مهندس جان عزیز گفتند رو بگیرید مکالماتتون با یه فرکانس خاص شنود میشه.

MOHSEN_PIXON
December 30th, 2009, 23:50
ربطي به گوشي هم داره؟ يا فقط رو خط تاثير ميزاره؟

Hamed 2000
December 31st, 2009, 11:31
سلام دوستان
حقیقتش من که هنوز نشنیدم!!!
حالا میشه بیشتر در موردش توضیح بدین؟؟؟

tafa
December 31st, 2009, 12:23
عجب جونورهایی پیدا میشن !!!!!!!!!!!!!!!!!
هک خط !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeid4631
December 31st, 2009, 12:50
آره منم دیروز شنیدم واقعیت اینه که آقایون هکر تونستن قفل خطوط تلفن جهانی رو بشکنن و از این به بعد به راحتی می تونن مکالمات هر کسی رو که خواستن به راحتی شنود کنن.
البته مسئولان مربوطه تو کل دنیا الان به جزع و فزع افتادن تا اگه تونستن راهی برای جلوگیری از این کار پیدا کنن ولی تا اینا راهی پیدا کنن احتمالا خیلیا بدبخت خواهند شد.

saeid4631
December 31st, 2009, 21:27
این تاپیک رو هم ببینید:

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Arman
December 31st, 2009, 22:34

در مورد اس ام اس که این رو دیدم.

در مورد زنگ هم حتما میشه دیگه!

MOHSEN_PIXON
January 1st, 2010, 00:33
اقا رو صفحه گوشي من اين نوشته اومده نميدونم چيه!!!‌ خيلي عجيبه.نميره.يه نوشته رو صفحه گوشيم اومد به نام مكالمه گروهي نفهميدم چيه قطع كردم.اينم از نوشتشt1571xa kowkabi

saeid4631
January 1st, 2010, 11:09

آره محسن جان کلا از من می شنوی این روزا اگه با پیام مشکوکی مواجه شدی که تا حالا سابقه نداشته بهتره که قطعش کنی و بهش توجه نکنی.

Hamed 2000
January 1st, 2010, 11:24
خوشبختانه مال من که هنوز همچین چیزی برام پیش نیومده:Winking: