PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

.:Lithium:.
January 21st, 2010, 14:03
سلام دوستان
نتایج کارشناسی ناپیوسته 88 دانشگاه آزاد اعلام شد. و من مردود شدم:abusive :
کارنامه من رو ببینید.فقط نمیدونم، اونجا نوشته مردود، بعد پایینش نوشته نتیجه کلی آزمون: قبولی عادی در انتخاب دانشگاه.
اینم برام توضیح بدید ممنون میشم. من یه دانشگاه بیشتر انتخاب نکرده بودم، واحد مهریز از کجا اومده ؟؟ خودمم نمیدونم.
از دوستانی که سالهای گذشته شرکت کردن، خواهش میکنم که بگن زمان تکمیل ظرفیت کی هستش؟ و اینکه با این رتبه امید به قبولی هست یا نه؟
خیلی ممنون میشم.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

January 21st, 2010, 20:15
دوستان من از این ور و اون ور پرسیدم، گفتند که واحد مهریز قبول شدم. درسته؟؟؟
اگه اینطوری باشه فکر کنم باید با ترفندستان خدافظی کنم:cry3:

Kasra
January 21st, 2010, 20:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
شما انتخاب اولتون که قزوین بوده و توسط خودتون انتخاب شده رو متأسفانه قبول نشدید. 100 نفر میخواسته شما 139 شدید.
واحد مهریز به انتخاب خود دانشگاه بوده و اونجا قبول شدید.

January 21st, 2010, 20:34
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ممنون کسری جان
شانس ماست دیگه، فقط بخاطر 39 نفر
هر سال 150 نفر میگرفتند، امسال دیدن ما اومدیم شده 100 نفر.
شما در مورد این داشنگاه اطلاعی دارین؟ سطح آموزشیش چطوره؟ ارزش داره برم؟

Kasra
January 21st, 2010, 20:44
راستش در خصوص این واحد و کلاً این شهر اطلاع خاصی ندارم. اگر نمیخواید یکسال صبر کنید تا دوباره امتحان بدید برید. البته موضوع رفت و آمد و زندگی در یک شهر دیگه و این ها رو هم در نظر بگیرید.

January 21st, 2010, 20:50
مشکل همینه که نمیتونم صبر کنم، سربازی رو چیکارش کنم؟ :(
سخته میدونم، ولی نابرده رنج گنج میسر نمیشود که :biggrin:

خیلی ممنونم کسری عزیز :Smiling: