PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وایمکسی هاش بیاین تو

صفحه ها : [1] 2

am7777
February 4th, 2010, 00:23
سلام رفقا
الان دارم با وایمکس کار میکنم
من سرعت 128 با ترافیک 3 گرفتم
دوست دارم تو این تاپیک کسایی که واقعا قصد خرید وایمکس دارن بیاین تا من و اگه دوستان دیگه ای وایمکس دارن بهشون راهنمایی بدن لطفا اگه سوال کلی دارید به تاپیک های مربوطه در همین انجمن مراجعه کنید
در این تاپیک در باره مسایل عملی و مشورت درباره خرید وامکس می پردازیم

masor
February 4th, 2010, 03:02
عزیزم خودت یه چیزی بگو تا ما هم ادامه بدیم.

Samin
February 4th, 2010, 10:14
نسبت به adsl چه جوریه ؟ به صرفست ؟
مثلا من که adsl 512 دارم ، اگه وایمکس بگیرم چه جوریه ؟ (هزینه ای)
الان دارم ماهی حدودا 14 تومن میدم و مودمم هم وایرلسه . ارزش داره وایمکس بگیرم ؟!

بیداد
February 4th, 2010, 12:07
دوست عزیز در مورد قیمت .سرعت. شلوغی خط و چگونگی نصبش مقداری توضیح بده .

am7777
February 4th, 2010, 17:18
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز شما 512 ماهیانه میدی
وایمکس 128 ماهیانه 15000 هزینه داره پس واسه شما صرفه نداره
خوب شما که الان هزینه مودم و رانجه رو پرداختی پس به صرفه نیست همه این مخارج رو دوباره بپردازی
پیشنهاد میکنم از همون adsl استفاده کنید

am7777
February 4th, 2010, 17:25
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

1 ثبت نام میکنید در نمایندگی های ایرانسل
2 پس از 2 تا 3 روز از شرکت نصاب میاد تا مودم رو نصب کنه
3 پس از نصب شما فقط به سایت ایرانسل میتونید وصل بشید در سایت ایرانسل یک فرم پر میکنید مبنی بر اینکه مودم نصب شده و از نصاب راضی یا ناراضی یا...هستید
پس از ارسال فرم اینترنتی پس از 24 ساعت یک میل و sms براتون میاد مبنی بر اینکه وایمکس شما فعال شده
4. به دنیای ایرانسل خوش امدید

قیمت 128 با ترافیک 3 گیگ ماهیانه 15000
امشب همه قیمت ها رو واستون میزارم

در ضمن شما در وایمکس به خاطر استفاده از فناوری پیشرفته امواج چیزی به نام شلوغی خط و این جور چیزها ندارید همین طور محدودیت ثبت نام ندارید مثلا ممکنه در مخابرات منطقه شما پرت خالی نداره و شما مجبورید منتظر پورت خالی بمونید ولی در وایمکس دیگه انتظار معنا نداره ثبت نام کنید 3 روزه دیگه کانکت شید

ACCIO
February 4th, 2010, 19:08
روی فیبر نوری هم کار میکنه؟

Samin
February 4th, 2010, 20:13
وایمکس ربطی به فیبر نوری نداره
مثل وایرلس امواج داره و دیگه احتیاجی به تلفن هم نیست
اگه خونتون تلفن هم نداشته باشه مشکلی نداره

am7777
February 6th, 2010, 00:39

همونطور که سامین عزیز گفت وایمکس در زبان عامیانه همون وایرلس هست ولی در مقیاس عظیمتر و با وسعت پوشش بسیار بالا
شما میتونید حتی در حال حرکت تا سرعت 120 کیلومتر در ساعت کانکت باشید که البته این فناوری در ایران فعال نیست .
دوستان این هم لیست قیمت تعرفه ها :
سرعت ترافیک قیمت ماهیانه
128 3 g تومان 15000
128 نامحدود 45000
256 3 29000
256 نامحدود 85000
512 4 35000
512 نامحدود 120000
1مگ 10 80000
1مگ نامحدود 140000
2مگ 20 140000
2مگ نامحدود 360000

میدونم سرتون سوت کشیده :dash:
به هر حال فعلا قسمت ها همینه

emsaki
February 6th, 2010, 10:44
داداش سرعت دانلودت با 128 چه قدر هست ؟
قطع و وصلی هم داره ؟
نصبت به 128 adsl سره یا نه adsl بهتره ؟
قرار نیست قیمت ها کمتر بشه ؟

عبدالله ابراهیمی
February 6th, 2010, 12:25
سلام دوستان راستی هنوز مخصوص تهران یا نه ما شهرستانیها هم میتونیم استفاده کنیم ممنونم از جوابتون

Samin
February 6th, 2010, 12:30
فعلا به جز تهران ، در اصفهان ، تبریز ، شیراز ، کرج ، اهواز و مشهد قابل استفادست

بیداد
February 6th, 2010, 12:37

چرا مگه وایمکس بیسیم نیست پس دیگه محدودیت استانی وشهری نباید داشته باشه؟

Samin
February 6th, 2010, 12:49
درسته بیسیمه ولی محدودیت داره
حتی داخل یک شهر هم فقط بعضی مناطق پوشش میده
بالاخره یه سری امواج داره دیگه

am7777
February 6th, 2010, 13:01

دوست عزیز درسته وایمکس امواج هست ولی بلاخره باید یک فرستنده این امواج رو براتون بفرسته خوب نصب این فرستنده ها هزینه بالیی داره که نمیشه به این زودی به کل ایران فرستاده و نصب بشود
حتی در خود شهر هایی که وایمکس هست بعضی مناطق نقطه کور داره که البته خیلی کم هست

در مورد سرعت داونلود سامین جان فعلا که میدونی سرعن اینترنت خرابه و نمیشه روش حساب کرد فکر کنم بهتر باشه بعد از 22 ب.... سرعت واقعی رو ببینیم

am7777
February 6th, 2010, 13:46

دوست عزیز وایمکس قطعی وصلی نداره من که تاحالا ندیدم
همونطور که گفتم و میدونید سرعت اینترنت فعلا به دلایلی که همه میدونیم بسیار پایین هست پس من نمیتونم سرعت الان رو بگم بعد همه بگن اه چه سرعت گندی داره بعد که سرعت ها خوب شد من که نمیتونم به همه بگم سرعت درست شده پس یه هفته ای صبر میکنیم تا سرعت ها بیاد سر جاش بعد سرعت واقعی رو اععلام میکنم
ولی سعی میکنم باز هم امشب یه تست بزنم و سرعت رو براتون بزارم

در مورد قیمت ها این طور به گوش میرسه که احتمال زیاد قیمت ها پایین میاد یا اگه نیاد مثل خطوط ایرانسل با تعرفه های مختلف قیمت را میشکنند
البته منبع خود ایرانسل نیست بلکه از بچه های نصاب و دوستان دیگه هست

ACCIO
February 6th, 2010, 15:06
دوستان دقت کنید که برای ثبت نام باید 18 سال یا بالاتر باشید

Farid_73_2004
February 6th, 2010, 19:14
بابا بزرگ!!!!
واقعا تاسف می خورم که بچه های بالا شهر از 3 سال پیش استفاده می کردن و ما تازه یا می گیریم چجور بنویسیمش
وایمکس ربط زیادی به ایرانسل نداره اما ایرانسل مشهورش کرد (یکی نیست بگه چه ربطی به اوپراتور موبایل داره)

من نمی خوام این تکنولوژی رو بکوبیم اما خودمونیم کجا بدرد می خوره
خونه که همچی هست
بیرون هم لپ تاب رو می دزند تازه Gprs هست
و اداره هم مثل خونه

am7777
February 7th, 2010, 10:23
خوب این هم یه نکته جالب
من بیت دفندر اینترنت سکوریتی ارزینال گرفتم دوستان نصاب گفتن اگه اول فایر وال روشن باشه وایمکس به وایمکس اجازه کار نمیده و واقعا همینطور بود من فایر وال رو در پایین ترین سطح امنیتی گزاشتم بعد سایت ها رو باز کرد البته باید درجات مختلف رو امتحان کنم ببینم چجوریه
توی adsl هم فایر وال اینجوریه؟

ACCIO
February 7th, 2010, 20:24
من یک ساعت پیش ثبت نام کردم

milad fire
February 9th, 2010, 09:13
به غیر از دردسرای که داره یه مشکل بزرگش راحت شناسایی شدن ip شماست!
سه سوت پیدات می کنند!

kingofpopmj
February 9th, 2010, 23:57
درود بر تمامی دوستان
من مدتی است که البته این مدت فقط 3 روز بود از وایمکس ایرانسل استفاده کردم . اول اینکه همانطور که میدونید برای مصرف خانگی سرعتی بیش از 128 کیلو بیت تعلق نمیگیرد و سرعت های بالاتر شامل شرکت ها میشود .
هزینه کلی چیزی در حدود 135 تومان برای این سرویس من پرداخت کردم که 110 هزار تومان برای مودمی به اندازه یک پارچ کوچک (منظور اندازه مودم است ) و بقیه هزینه شامل 8 تومان هزینه نصب و 5 تومان رفت و آمد و شارژ ماهیانه ثابت .
اما در مورد موضوع اصلی میخوام صحبت کنم که همه ما قبل از این که این سرویس رو استفاده کنیم باید بدونیم . مودم این سرویس اصلا به درد مصارف خانگی نمیخوره و اگر امکانش باشه میتوانید بر روی پشت بام خود از آن استفاده کنید تا 2 چراغ از 3 چراغ این مودم که نشان دهنده آنتن آن است روشن بشود . که البته این رو هم بدونید که بر عکس تبلیغات دروغ شرکت این مودم 2 سیم ارتباطی دارد که سیم اول مانند یک شارژر موبایل است و امکان اضافه کردن به آن نیست و در واقع نقش برق مودم را بازی میکند و سیم دوم مانند سیم های adsl است که همه ما با آن و شکل ظاهری آن آشنا هستیم و البته این سیم با دردسر امکان اضافه کردن را دارد و اگر میخواهید سیم بلندتری از شرکت بخرید باید مبلغ 7000 تومان بپردازید .
من یه جورایی گیج بازی در اوردم و بازیه کلمات ایرانسل رو ندیدم . توجه کنید که سرعت شما 128 کیلو بیت است نه کیلو بایت . کیلوبایت یک واحد از کیلو بیت بیشتر است. و 64 کیلو بیت چیزی در حدود 6 یا 7 کیلو بایت در ثانیه میشود و از همان دیال آپ استفاده کنیم خیلی سنگین تر است و سرعت 128 کیلو بیت تقریبا 15 یا 16 کیلوبایت سرعت دارد در حالی که از adsl استفاده کنیم این سرعت خیلی بیشتر خواهد بود .
اما بریم سراغ محل قرار گیری مودم :
روزی که نصاب ایرانسل برای نصب آن مراجعه کرد ابتدا محل های مختلفی را در اتاق امتحان کرد که یکی از اون محل های بالای پنکه اتاق بود . و چراغ اول آن روشن شد . گفت میتونیم اون رو در حیاط و پشت پنجره قرار بدیم . به حیاط هم که رفتیم با اینکه یک چراغ روشن شد اما در محلی 2 چراغ آن روشن شد که امکان سیم کشی نبود و نصاب با پررویی تمام میگه میتونیم اینجا براش یه پایه درست کنیم . فکر کنید وسط زمین و آسمون و چیزی در حدود 1 متر و 90 سانت ارتفاع از سطح زمین . خلاصه با پاره کردن توی پنجره ها سیم ها رو رد کردیم و کیس بنده که فاصله ی زیادی تا پنجره داشت مجبور شد بروید و در طاقچه سکونت کند .
اما سرعت که مشکل همه ماست : در یک کلام میتونم بگم افتضاح بود و حتی یک لحظه هم نتونست منو خوشحال کنه که حداقل بگم بعضی وقتا هم خوب. سرعت دانلود 10 یا 11 بود . واقعا زورم میگرفت.
خلاصه امروز تمام تشکیلات رو جمع کردم و به دفتر بردم و حالا حالا ها هم باید بدوم دنبال پولم .
درس بزرگ گرفتم : یک اینکه به شرکتی که امتحان خودش رو پس داده اعتماد نکنم .
به حرف های دیگران هم گوش بدم.
امیدوارم بتونم دوستانی رو که قصد خرید دارند رو منصرف کرده باشم چونکه من واقعا اذیت شدم .
__________________________________________________ __

با سپاس از این پست از وقتی که کاربر برای نوشتن این پست کرده است تشکر کنید . ممنون 2

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

am7777
February 10th, 2010, 11:02
خوب این هم نظر دوست عزیزمون
که تجربه تلخی داشتند
لازم به ذکر است قضیه انتن دهی وایمکس در واقع درسته ولی دائمی نیست و شرکت در حال گسترش و بهبود انتن دهی است

اگر یادتون باشه تلفن همراه ایرایسل هم اول حضورش همین مشکل را داشت ولی در زمان کوتاهی مناطق وسیعی رو پوشش دادن
در مورد بیت و بایت که این دوستمون گفتن من همچین چیزی ندیدم حتی توی سایت ایرانسل بایت گفته شده نه بیت
خوب قراره هر کس تجربش رو بگه من اولین باری که مودمم روشن شد 3 تا چراغش روشن بود در تمام محیط خونه و هیچ مشکلی هم نداشتم البته شانس باهام بود چون حرف ایشون درسته و همه مناطق به درستس پوشش ندارن

در مورد سرعت هم گفتم 128 وایمکس فعلا از 128 adsl یه خورده پایینتره البته نه به شدتی که این دوستمون میگن
مثل تفاوت سرعت مثلا شاتل با فلان شرکت متفرقه
در کل منی که هم از وایمکس و هم از adsl میکنم به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم adsl رو بدن وایمکس بگیرن
ولی میدونم این مشکلات به زودی حل میشه همینطور که مشکلات تلفن همراه ایرانسل حل شد یه نگاه به دور و برتون بندازین چند نفر از دوستانتون ایرانسل دارن مطمئن باشید در اینده دوستان زیادی از وایمکس استفاده میکنن

این که خودم وایمکس گرفتم چون توی خونه adsl نمی تونم بگیرم پس مجبور شدم و خیلی راضیم چون شمایی که راحت تو خونه نشستید نمیدونید توی مغازه چه ضد حالیه که اینترنت استفاده کنید
بهتره کمی صبور باشیم اگر خدمات ایرانسل سریع و کامل باشه اینده از ان وایمکس هست مثل تمام دنیا

Mojtabaf
February 11th, 2010, 12:21

بنده هم تصدیق میکنم ... که فعلا دارن آنتن دهی رو درست میکنن .....

ولی اگر آدم عاقل باشه ، هیچ وقت نمیره فوری این رو بگیره .... بابا بزار خیلی ها بگیرن ، وقتی که فهمیدی کاملا خوبه و ایرادی نداره خوب تو هم بگیر ...

شما میخرین در حالی که شاید تو منظقه شما اصلا کسی نداره از این امکانات ....

یادتون میاد که سیم کارت ایرانسل اولا 150 هزار اینا بود حالا دائمی ...

حالا اصلا دائمی رو کی میخره ؟ چقدر ارزون شد !! پس صبر کنین ، مردی دیگر استفاده کنند و بعد از آن ها شما باشد نه اول شما ....

اگر اول شما باشید ، باید تمامی مشکلات و سختی ها رو هم بر خودتون تحمیل کنید ..!!!

من این نوع اینترنت رو خیلی خیلی دوست دارم و صد البته به کارم هم میاد ... ولی فعلا به خاطر همون مسایل کمی صبر کردم تا درست بشه بعد با خیال راحت باهاش کار کنم ...!!!

nini_sheitoon
February 11th, 2010, 13:02

کاملآ تآیید میشه .
دقیقآ درست گفتی :smoking:

h.smovie
February 11th, 2010, 14:18
اینطوری باشه که وایمکس واقعا افتزاحه! :sad2:
صبر میکنیم وقتی خوب شد میگیریم!!!

am7777
February 12th, 2010, 00:42
خوب این دوست عزیزمون گفتن 2 چراغ از 3 چراغ روشن بود که این بزرگترین دلیل کندی وایمکسشون بوده نه خوده سرعت وایمکس من 3 چراغم روشنه و سرعتم قابل قبول هست
اگر منطقه ایشونم پوشش کامل داشت شاید الان کلی از .ایمکس تعریف میکردن
در ضمن دوستان سعی کنن در راستای تاپیک پست بدن اسپم دادن فقط وقت ما و دوستان رو میگیره

civilweb
February 12th, 2010, 02:02
سلام داداش
وایمکست داره بیداد میکنه! بگو ببینم سرعت دانلود این وایمکس 128 چقدره؟
آنتن دهیش چطوره؟ مثل موبایلاشون که نیست؟
3 گیگ با این قیمت یه کم زیادی گرونه تو چرا وایمکس گرفتی به جای adsl ؟ نکنه تو هم مثل ما خط تلفنت pcm بوده و نمی تونی adsl بگیری؟
به هر حال ممنون از اطلاعاتت

am7777
February 14th, 2010, 00:44

با سلام دوست عزیز
سرعت داونلود فعلا بین 11 تا 14 در نوسانه
بله عزیز 3 گیگش نصبت به adsl گران هست
منم هم مثل شما مشکل مخابرات داشتم که وایمکس گرفتم ولی راضیم
اگه سوال دیگه ای هست در خدمتم

ramona97
February 14th, 2010, 04:09
سلام:Smiling:
چه تاپیک خوبی(am7777 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)):thankyou:
به جواب اکثر سوالاتم رسیدم
ممنون از همه:loveshower:
فقط:
میشه یکم بیشتر راجع به 2-3 چراغ روشن توضیح بدین؟
در ضمن اگر نشه بیشتر از 128 در مصارف خونگی استفاده کرد که بی فایدست(پول اضافیه...)

پس در نتیجه:
باید صبر کنیم ببینیم سرویس دهی آن بهتر میشه با هزینه کمتر...؟
به نظرتون اگر اذیت می کنه؛ و این اذیت ها ادامه داره همون، ADSL بهتر نیست؟

یه چیز دیگه
به نظر من فرق شون(adsl و وایمکس) باید مثل همون خط همراه اول و ایرانسل باشه...
البته ایرانسل خوبه؛ اما زمانی خوبه که از تعرفه هاش استفاده کنی (که بیش از حد محدودیت داره!)

masor
February 14th, 2010, 04:31
adsl بهتره
ولی اگه می خوای بالاتر از 128 بهت بدن باید یه کارایی کنی که خود اپراتوره از خداشه راهنماییت می کنه . فقط کافیه لب تر کنی .
تنها خوبی وایمکس ایته که هر جای شهرت بری که ساپورت می کنه می تونی مودم کله خریشو بزنی به برق و استفاده کنی همبن .

Erfan 2010
February 14th, 2010, 14:40

ميشه بگي چيكار بايد بكنيم ؟

am7777
February 14th, 2010, 15:12

با سلام در مورد چراغ ها دوست عزیز مودم داخلی شما یا همون کله قندی که تبلیغ میشه :wink2:
3 چراغ داره که این چراغها نشانگر انتن دهی وایمکس در محل شما هستند وقتی 1 چراغ روشن باشه وایمکس جئاب نمیده اگر 2 چراغ روشن باشه سرعت وایمکس به علت نبود انتن کافی از سرعت بالایی بر خردار نیست و 3 چراغ روشن بهترین حالت ممکن هست
منم 3 چراغ روشن دارم :wink2:
در مرد adsl و وایمکس من از هر 2 استفاده میکنم و adsl رو فعلا ترجیح میدم فعلا کسایی که می خوان در هر مکانی و در هر زمانی به اینترنت دسترسی داشته باشن مثلا همین اقا کسری خودمون براش خیلی خوبه
و دوم کسایی که به هر علتی نمیتونن از adsl استفاده کنن
من به این 2 گروه پیشنهاد میکنم وایمکس بگیرن
البته اگر وایمکس با سرعت واقعی و هزینه واقعیش سرویس دهی بشه پیشنهاد میکنم همه وایمکس بگیرن :biggrin:

am7777
February 14th, 2010, 15:15
ميشه بگي چيكار بايد بكنيم ؟

عرفان جان اگه میشه واضح تر سوالتون رو بفرمایید تا جوابتون رو اگه میدونیم بدیم
با تشکر

Erfan 2010
February 14th, 2010, 16:48

اين پست رو بخونيد :

سوال من درباره ي پست ايشون بود .

am7777
February 14th, 2010, 17:30

ok
به هر حال سوالات را بگید تا با دید باز وایمکس بگیرید تا مثل اون دوستمون پشیمون نشید :frown:
یا شایدم مثل من راضی باشید :redface:
هر کاری از دستم بر بیاد در خدمتم

ACCIO
February 18th, 2010, 16:34
مودم منو آوردن ولی فقط جلو پنجره یه چراغش روشن میشه وقتی هم میخوام توی یه سایت برم همش یوزرنیم وپسورد میخواد وقتی هم میزنم ارور میده!:pc:

am7777
February 18th, 2010, 19:50
دوست عزیز
مبارک باشه
در مورد چراغ متاسفم با 1 چراغ روشن سرعت خیلی پایین و حتی ممکنه اصلا کانکت نشید نصاب چیزی در این مورد بهتون نگفت ؟ اصلا خودش تونست کانکت شه ؟
در مرد یوزر و پسورد شما با چه مرورگری کار میکنید من هم با اکسپلورر و هم با فایر فاکس ان میشم فقط دفعه اول که وارد مرورگر میشید پسورد میخواد شما باید گزینه remember رو بزنید تا هر وقت کانکت کیشید فقط 1 بار رمز امنیتی که 4 شماره است رو ازتون بخواد و شما دیگه تا وقتی ان هستید احتیاجی به پسورد نداشته باشید
در مورد ارور پسورد و یوزر رو باید کامل با توجه با حروف بزرگ و کوچک وارد کنید چون خیلی حساسه

اگر باز هم نشد به اپراتور تماس بگیرید تا راهنمایی بشید

امیدوارم مشکل چراغ ها به زودی حل بشه
دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشتن فعلا مثل اینکه من از همه خوش شانس ترم

نمی خوام الکی دلخوشتون کنم ولی یه جورایی مطمئنم مشکل چراغ ها تا 1 2 ماه دیگه حل بشه چون اگر بیشتر از این طول بکشه ایرانسل دیگه باید قید وایمکس رو بزنه با این همه هزینه فکر نکنم به این موضوع تن بده

پس صبور باشید
دوستان دیگه هم اگر خیلی در تنگنا نیستند پیشنهاد میکنم چند ماهی صبر کنن تا مشکل انتن دهی حل بشه

yourtarfand
February 18th, 2010, 20:36
vaghan reghat angize !
dostan motasefam baraton ke be in sorato ino basande kardin ... albate midonam gheymatesh balast vali ...
begzarim ....... irancell dary roye brobrand kar mikone ke yechizi shabihe hamon ******** khodemone ba ye tafavote kochick . onam ine ke harjayi ke mikhayn mitonin estefade konin va niazi be bargho ina nadarin modemesh ham andazeye ye **** ya hamon falsh diske khodemone, rastiatesh man wimax nemidonam chie age kasi englisie in kalamaro midone be manam bege ke befahmam che servici dare mide in irancell , inja ke ma az in jor maskhare bazi ha nadarim [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] man wirles daram ba sorate dl 500kb ta 1 mbps ke bazi moghe ha yekam bala payin mishe va faghat mahiane 20000 toman midam !
ta injash momkene be nazareton dary vary gofte basham vali mikham hala ye chize jaleb begam ke omran nadonin . onam ine ke toye shahrestan ha sorate 2mbps dare dade mishe ba gheymate 17000 toman vali modemesh yekam gerone, bavar nadarin mitonin az tehran boland shin berin damavand sherkate mokhaberatesh begin internete por sorat mikham bebinin chi mige, manzoram az hameye ina in bod ke feylan nagirin va yekam dige sabr konin, be zodi in servis ha be shahr haye bozorg ham mirese

واقعاً رقت انگیزه !
دوستان متأسفم براتون که به این سرعتو اینو بسنده کردین ... البته می‌دونم قیمتش بالاست ولی‌ ...
بگذریم ....... ایرانسل داری روی بربرند کار می‌کنه که یهچیزی شبیه همون ******** خودمونه با یه تفاوت کوچک . اونم اینه که هرچی که میخواین میتونین استفاده کنین و نیزی به برق‌و اینا ندارین مدمش هم اندازهٔ یه **** یا همون فلش دیسک خودمونه، راستیتش من وایمکس نمیدونم چیه اگه کسی‌ انگلیسی‌ این کلمهرو میدون به منم بگه که بفهمم چه سرویسی داره میده این ایرانسل ، اینجا که ما از این جور مسخره بعضی‌‌ها نداریم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] من وایرلس دارم با صورت دل ۵۰۰کاب تا ۱ مبپس که بعضی‌ موقع‌ها یکم بالا پایین می‌شه و فقط ماهیانه ۲۰۰۰۰ تومن میدم !
تا اینجاش ممکن به نظرتون داری وری گفت باشم ولی‌ می‌خوام حالا یه چیز جالب بگم که عمران ندنین . اونم اینه که توی شهرستان‌ها صورت ۲مبپس داره داده می‌شه با قیمت ۱۷۰۰۰ تومن ولی‌ مدمش یکم گرونه، باور ندارین میتونین از تهران بلند شین برین دماوند شرکت مخبرتش بگین اینترنت پر صورت می‌خوام ببینین چی‌ میگه، منظورم از همهٔ اینا این بود که فیعلا نگیرین و یکم دیگه صبر کنین، به زودی این سرویس‌ها به شهر‌های بزرگ هم میرسه

ACCIO
February 19th, 2010, 00:10
خودش که گفت منطقه ی ما رو پشتیبانی نمیکنه ولی وقتی یکم اینور اونورش کردم یه چراغش روشن شد مرورگر من ie8 هست که وقتی شناسه وایمکس و پسورد رو میزنم ارور میده و فقط باهاش میشه تو سایت ایرانسل رفت!

am7777
February 20th, 2010, 14:42

دوست من وایمکس شما هنوز فعال نشده اگر فقط میتونید به سایت ایرانسل برید هنوز فعال نیست قبل از فغال شدن یه sms و ایمیل براتون میاد که وایمکستون فعال شده اگر تاحالا این پیام براتون نیومده همین حالا با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید اگر تلفن همراه شما ایرانسل هست شماره 707 رو بگیرید
منم این مشکل رو داشتم بعد که تماس گرفتم دیدم مدارکم هنوز نرسیده بعد با نصاب مودم تماس گرفتم و مدارک رو دوباره ارسال کردن و درست شد

ارور شما مربوط به این موضوع هست لطفا در صرت تغییر اطلاع بدید من در خدمتم

am7777
February 20th, 2010, 14:49
yourtarfand
واقعاً رقت انگیزه !
دوستان متأسفم براتون که به این سرعتو اینو بسنده کردین ... البته می‌دونم قیمتش بالاست ولی‌ ...

دوست من ما هم واسه شما متاسفیم
که نمیتونید درست و با شخصیت با دوستانتون در ترفندستان صحبت کنید اگر هر نظری دارید واسه ما محترمه به شرطی که محترمانه نظر بدید این طور صحبت کردن در شان ترفندستان نیست

هشدار
دوستان واسه مودمتون حتما محافظ برق بگیرید چون مودمش خیلی حساسه
دیشب مودم من سوخ و به خاطر این بی احتیلطی باید کل هزینه مودم رو دوباره پرداخت کنم

ACCIO
February 20th, 2010, 16:05
پس چرا نصاب هیچی نگفت؟این ایرانسل هم یه چیزیش میشه ها!

ACCIO
February 20th, 2010, 19:12
وایمکس من وصل شد سرعت دانلود با IDM با یه چراغ روشن 15kb/sec دوست عزیز میخواستم بدونم شما که سه تا چراغت روشنه سرعت دانلودت چقدره(نرم افزار دانلودت رو هم بگو)

hosain55
February 20th, 2010, 19:24
سلام
اولا من به دوستان يك چيزي رو بگم بيتشر فكر مي كنند افراد كه وايمكس سرعتش بيشتره ولي همچين چيزي غلط چون سرعت هاي متفاوتي رو داره قابليت هاي خوبي رو كه شايد نسبت به وايرلس داشته باشه در چندين شهر فعال بودن و نياز به تلفن ثابت نداشتن و .... مي توان اشاره نمود
كه مثلا قيمت 128 نامحدود ايرانسل تقريبا 50 هزارتومانه كه يكم شايد سنگينه براي من يا ديگران
اينم يه راهنمايي كوچيك براي شما دوستان
خوشحال مي شم به وبلاگ منم سري بزنيد
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
در تالار گفتمان هم مي تونيد شركت كنيد
راستي اسم وبلاگم هم جديد ترين نرم افزارهاي روز دنيا را در hosain55 بيابيد

am7777
February 21st, 2010, 13:40

دوست من سرعت من هم همینه یعنی از 11 تا 15 در نوسانه
من از free download mangae استفاده میکنم

ACCIO
February 21st, 2010, 18:08
مال من دوباره مثل قبل قطع شد

M.MEISAM
February 21st, 2010, 20:31
ممنونم از تاپیک خوبت منم میخوام بخرم ولی هنوز وقت نکردم قطعاازتون سوالای زیادی دارم

am7777
February 23rd, 2010, 14:32
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد(ص)وامام جعفر صادق (ع)، از1تا 19اسفند 88، از10% تخفیف درهزینه

اشتراک وایمکس ایرانسل بهره مند شوید.

viero
February 23rd, 2010, 15:30
ببینم اصلا وایمکس تو سمنان هم میگیره
اگه نمیگیره پس سمنان کی لنچ میشه؟

am7777
February 23rd, 2010, 15:49

دوست من تو سمننان نخیر در مشهد تهران اهواز اصفهان تبریز کرج شیراز

فکر نکنم حالا حالا ها در شهرستان های کوچک بیاد چون در همین شهر های بزرگک هنوز کامل پوشش نداره و ایرانسل لصلا تاریخی برای دیگر نقاط ایران ارایه نکرده

mehdihai
February 24th, 2010, 02:27
اقا شما خودت از وایمکس راضی هستی

rezaa370
February 24th, 2010, 06:59
سلام
میگن یه شرکت دیگه به اسم مبین نت داره وایمکس راه میندازه که تا خرداد کاراش تموم میشه میگن خیلی هم ارزونتره
فقط شنیدم نمیدونم راست نیگن یا نه

am7777
February 24th, 2010, 14:41

مبین پایا . ایرانسل . اسپادان و رایانه دانش گلستان و مبین نت هم هست البته من این هارو میدنم شایدم بیشتر باشه

در مورد راه افتادن و هزینش متاسفانه چیزی پیدا نکردم فقط دوستان بدونن که به زودی اپراتور های دیگر هم خدمات وایمکس رو ارائه میدن که با توجه به رقابتی شدن بازار امیدوارم قیمت های فعلی ایرانسل بشکنه

اقا شما خودت از وایمکس راضی هستی؟

از خود وایمکس بله
ولی از مودم ایرانسل راضی نیستم خیلی بزرگ و جاگیره در ضمن باید به برق وصل بشه چینی هم هست و خیلی مقاومت نداره همین 4 روز پیش اداپتورش سوخت
شنیدم همین ایرانسل مودم کوچکتری داره که با usb وصل میشه و باتری هم داره پس شما میتونید بیرون هم کانکت شید
به هر مودم های مختلفی وجود داره که متاسفانه ایرانسل فعلا گندترینش رو اجباری به ما قالب کرده :mrgreen:
شما بیشتر تحقیق کنید

بیداد
February 24th, 2010, 15:13
اقا خود قیمت نصب مودم و مودم چقدر است ؟

جریان تعرفه ها چیست؟
من فرم ثبت نام گرفتم پر کردم دقیقا بگویید کجا باید تحویل بدم

128 k خانگی پایش 15000 است

اما من نامحدودش را میخام چقدر میشه ؟

منظورم از چه قدر ماهیانه است؟
موفق باشید

ACCIO
February 24th, 2010, 15:40

اگه به یک نمایندگی معتبر مراجعه کنی خودش فرم ثبت نام رو پر میکنه هر سوالی داشتی ازش بپرس میتونی به تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. هم مراجعه کنی

am7777
February 24th, 2010, 15:47

نامحدود 128 45000 ماهیانست لطف کنید قبل از ثبت نام از پوشش منطقتون مطمئن باشید و مطالب این تاپیک رو کامل بخونید هدف این تاپیک همینه که شمایی که میخوای ثبت نام کنی با چشم باز ثبت نام کنی و همه خوبی ها و مشکلات وایمکس رو بدونی اگر بازم خواستی بگیری ببین میتونی مودم دیگه ای از ایرانسل تهیه کنی چون این مودمش خیلی ترسناکه هر لحظه فکر میکنی میسوزه و باید مستقیم به برق وصل باشه و باتری نداره
موفق باشید

بیداد
February 24th, 2010, 19:43

این کارو کردم زیاد توضیح مفید نداده بود

am7777 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

از کمک های شما هم ممنون

m@hnaz
February 25th, 2010, 13:28
خيلي مطالبتون مفيد بود am7777 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزيز

من بالشخصه خيلي استفاده كردم

مگه بمب اتمه . :biggrin: اينطور كه شما ميگي ادم وحشت ميكنه .

من كه هم چنان دارم از اينترنت پرسرعت دايال اپ استفاهده ميكنم . به فكر اين بودم كه ADSL بخرم الان كه وايمكس اومده صبر ميكنم ببينم تعرفه هاي بعدي چطوريه .

شايد ايرانسل دلش رحم اومد و ارزونترش كرد :recourse:

am7777
February 25th, 2010, 15:18
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

من بالشخصه خيلي استفاده كردم

مگه بمب اتمه . :biggrin: اينطور كه شما ميگي ادم وحشت ميكنه .

من كه هم چنان دارم از اينترنت پرسرعت دايال اپ استفاهده ميكنم . به فكر اين بودم كه ADSL بخرم الان كه وايمكس اومده صبر ميكنم ببينم تعرفه هاي بعدي چطوريه .

شايد ايرانسل دلش رحم اومد و ارزونترش كرد :recourse:[/QUOTE]

ببین دوست عزیزم
مودم ایرانسل یه کم خطریه چون اولا این مودم رو چین به سفارش ایران زده و این یعنی جنس اشغال ما خیلی چیز های چینی دازیم ولی به سفارش اروپا و امریکا که واقعا کیفیت مطلوب دارن ولی جنس چینی ایرانی دیگه ......
من وقتی مدمم مشکل دار شد و به قسمت پشتیبانی رفتم گفتن این 2 مودمیه که مشکل دار شده با توجه به این که فقط 1 ماه از شروع وایمکس ایرانسل میگزره امار جالبی نیست

در کل اگه بشه مودم رو از جای دیگه تهیه کنید بهتره اینم یک سری عکس از مودم های وایمکس
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

عکس بالا مودم usb wimax ساخت مالزی هست

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
این هم مودم موتورولا هست که کیفیتش حرف نداره

این هم usb modem wimax
حالا خودتون قضاوت کنید این مودم ها کجا این مودم ایرانسل که بیشتر شبیه کله قنده :Sick:
یه خورده صبر کنید من که خودم دارم تو پاچم رفته و تازه فهمیدم چی بهچیه ولی شماها با اگاهی انتخاب کنید
ایرانسل فقط به فکر جیب خودشه

بیداد
February 26th, 2010, 18:31
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]مگه مریضه بلا نسبت خب اگه میخواست پول بیشتر دریاره خب قیمت سیم کارت هارا بالاتر میبرد بعدش سیمکارت هدیه هم نمیداد 8o و... خیلی کارهای دیگر میتوانست

goldstar_1
February 26th, 2010, 18:53

اولا دراره نه و دریاره
دوما همین سیم کارت هدیه کلی برای ایرانسل سود داشت الان هرکی 10 تا سیم کارت داره و بیشتر برای سیم کارت پول میده

بیداد
February 26th, 2010, 19:24
متوجه شدم
اون دراره هم اصلاح شد

am7777
February 27th, 2010, 00:24

دوستان عزیز
این که میگم ایرانسل فکر خودشه ببینید شاید اکثر و شاید 90 % مردم وایمکس رو از طریق ایرانسل شناختند
کسی از مودم های دیگه خبری نداشت "و یا اگه میدونست در بازار موجود نبود "همه اولین مودمی که دیدن مودم سفارشی ایرانسل بود
نه در سایت ایرانسل و نه در تبلیغات ایرانسل مودم دیگه ای نمیبینید
ایرانسل از این موقعیت سوء استفاده کرد و مودم های سفارشیه خودش رو داره با وایمکس به کاربران میفروشه میدونید چه سودی از این تک محصولیه مودم نصیبش میشه؟

حالا فرض کنیددر بازار ازاد مودم های مختلف وایمکس ارائه بشه هم قیمت ایرانسل میشکنه هم ما میتونیم مودم دلخواهمون رو ازادانه انتخواب کنیم
شما این مودم های usb رو دیدین این مودم ها به برق مستقیم احتیاج نداره و با اون حجم کوچیکش
شما ازادانه میتونید به هر جا برید

am7777
March 3rd, 2010, 14:00
خوب چند گوشی موبالیل وارد بازار میشه که از وایمکس پشتیبانی میکنه

Supersonic محصول HTC اولین گوشی این برند هست با سیستم عامل اندروید که از وایمکس پشتیبانی میکنه

M8400 سامسونگ از وایمکس پشتیبانی می کند با یسیتم عامل ویندوز موبایل

ممکنه در ظاهر ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی لازم بود دوستان بدووند دنیا داره به کدام سمتو سو میره
وایمکس در مدت زمان کوتاهی دنیای فناوری رو در کنترل میگیره و ممکنه به زودی در ایران هم بتونید با این گوشی ها به وایمکس متصل بشید

emtex
March 6th, 2010, 02:22
سلام من کرجم امّا نمیدونم وایمکس بگیرم یا ADSL؟ تمام صحبتای این تاپیکو دیدمو:reading: هنوز واسه وایمکس 2به شکم.
به نظر شما 128 خونگی وایمکس به ADSL می ارزه؟ مودماشو از جای دیگه میشه تهیه کرد؟اچون بیشتر با لپ تاپ زیاد اینور اونور آن میشم یه همچین چیزی به دردم میخوره؟:confused:

am7777
March 6th, 2010, 11:20

با سلام اولا اگه با حروف ریز هم مینوشتی باز هم میخوندم :biggrin:
ببین دوست من اصل و پایه استفاده وایمکس بر مبنای جابجاییه یعنی شما هر جا که خواستی کانکت بشی
چون به خط تلفن احتیاج نداری با شرایط شما یعنی لپ تاپ و جابجایی پیشنهادم به شما 100% وایمکس فقط مودمشو اگه بتونید مدل دیگه ای بگیرید بهتره میتونید با اپراتور تماس بقگیرید از خطوط ایرانسل با شماره 700

emtex
March 7th, 2010, 16:46
چــــــــــــــــــــــــ ــــــــشــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــم یاما تو کرج میگن درست کار نمیکنه
و جالب اینه که ایرانسل میگه اگه نصب و خریدازی کنی ما منطقه ی شمارو ساپورت میکننم.(چقد مهربونن ایا واقعا):Thinking:

am7777
March 7th, 2010, 18:06

نه عزیزم کی این حرف رو زده ؟؟؟
از این خبر ها نیست فعلا خیلی از جاها که تو نقشه خود سایت ایرانسل انتن دهی داره هیچ سرویسی نداره من خودم 2 منطقه در مشهد رو امتحان کردم که هیچ انتن نمیده بهتره دلتون رو به این چیزا خوش نکنید درست میشه ولی نه به این زودی اگر خیلی عجله داری میتونی adsl بگیری ولی لگه فعلا میتونی صبر کن تا خدمات بهتر بشه دوست عزیز

ACCIO
March 13th, 2010, 21:19
وقتی میخوام وصل بشم این پیغام رو میده و وصل نمیشه : limited or no connectivity
کسی میدونه اشکال از کجاس؟دیگه اعصابم رو خورد کرده هرکاری میکنم وصل نمیشه کمک!:cursing:

cheez
March 14th, 2010, 11:34
دلم برای خودمون میسوزه ایرانی ها بیچاره چقدر در حقشون ظلم میشه من تو سوریه 3G دارم با سرعت M/S 7.2 کانکت میشه مودمش هم اندازه یک قوطی کبریت است .
این ایرانسل مودمهای اشعالشو به ده برابر قیمت میفروشه :Angry:

مهندس بهزاد انصاری
March 14th, 2010, 12:59
ببم جام من حوصله نداشتم پست های قبل رو بخونم.....فقط یه سوال دارم راجا وایمکس ایرانسل :
برد این وایمکس ایرانسل چقدره؟؟؟ یعنی میتونه شهر های دیگه رو هم ساپورت کنه یا اینکه نرسیده به عوارضی غش میکنه؟؟؟؟ شهر های دیگه هم تو شعاع برد ایرانسل هست؟؟؟؟؟

am7777
March 14th, 2010, 16:05
نه مهندس
تو همين شهر هايي هم كه هست كامل نيست يعني يه منطقه انتن داره يه منطقه نداره

چه برسه به بيردن شهر هنوز واسه اين چيزها زوده:biggrin:

zenon1980
March 18th, 2010, 22:15
خودتون رو علاف ایرانسل نکنید اینا همش بازیه واسه کنترل بهتر و راحتتر شما :smoke:
اگه واقعاً وایمکس می خواهید به این سایت (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) سر بزنید که چند ساله داره وایمکس با سرعت و کیفیت خیلی خیلی بهتر به مشترکهاش میده... محض اطلاعاتتون حداقل قیمت سرویسش از ماهی 99 هزار تومان شروع میشه!!! خیلی گرونه ولی به این میگن وایمکس ;)

OMID 74
March 19th, 2010, 13:49
بابا اگر ایرانسل سیم کارتش درست بود وایمکسشم درسته.همونgprs و gps که داشت بسمونه.وایمکسشو نمیخوایم.:loudlaff:

am7777
March 20th, 2010, 09:55

99000 واقعا خیلی زیاده دوست من بچه ها تازه به قیمت ایرانسل که از 15000 تومان شروع میشه خیلی گیر میدن اونوقت 99000:biggrin:
البته کیفیتش رو که ندیدیم شاید عالی باشه

باید حقایق رو بگیم چون قرارمون تو تاپیک همین بوده

چند روزی هست که سرعت های ایرانسل پایین اومده وحشتناک شاید یه چیزی در حد اینترنت ذغالی خودمون :biggrin:

حالا باز نیاین بگین خاک بر سر ایرانی ها و متاسفم و اینا

تو این تاپیک لطف کنین و اطلاعات بدید نه ابراز احساسات مثل این دوستمون که ادرس یه وایمکس دیگه بهمون داد و ما رو با وایمکس لایزر اشنا کرد
از همتون ممنون

rezaa370
March 21st, 2010, 00:35
میگم این وایمکسرو اگه من توی شیراز بگیرم میتونم ببرم توی یه شهره دیگه که وایمکس آنتن میده ؟
مثلا اگه از شیراز بگیرم میتونم برش دارم ببرم تهران ؟
یا توی هر شهری بگیری فقط میتونی توی همون شهر ازش استفاده کنی ؟

afshinqazwsx
March 22nd, 2010, 04:14
سلام دوستان من موندم adsl یا وایمکس بگیرم
لطفا یکی راهنمایی کنه سرعت دانلود و ارسال 128 چنده؟

هزینه 128 چنده؟
کسی شماره ای چیزی داره تلفن بزنیم سوال بپرسیم

Amir H2
March 22nd, 2010, 12:01
وایمکس 128 که 110000 مودمشه فقط اگه 3gb بگیری ماهیانه 15000

من خودم adsl 256 دارم ماهیانه 10000 تازه اولشم 12gb دادن کل پول اولش شد 41600 اما وایمکس چیزی حدود 130000 میشه با 3gb

M1nU$ I3
March 22nd, 2010, 20:34
من که وایمکس ایرانسل دارم و خیلی هم راضیم. اون رو همراه با یک Wireless Router D-Link Wireless 150 استفاده می کنم که با این می توانم تا 4 دسکتاپ را بصورت سیمی و چندتایی هم به صورت وایرلس وصل کنم.

am7777
March 23rd, 2010, 01:28
اقا شما چطوري از مودم غير ايرانسل استفاده كردي ميشه واسه ما بيشتر توضيح بدي
منم وايمكس دارم هم adsl ولي هنوز adsl رو ترجيح ميدم سرعت داوتلود بد نيست ولي سابت ها را خيلي دير باز ميكنه وافعا دير

amir_saman
April 3rd, 2010, 20:15
قربون خودم که adsl شاتل دارم . من سرعت 128 از شاتل گرفتم ماهی 13.900 ولی سرعت دانلودم یه چیز حدود 512 هست . با IDM که دانلود می کنم به 60KB/sec میرسه. یارو که امد نصب کرد گفت سرعت دانلود شما باید یه چیز حدود 12 تا 18 کیلوبایت باشه که الان داره زیاد به شما می ده گفت درست میشه ولی الان شش ماه هست که با همین سرعت داره بهم میده...

:rosary:

ACCIO
April 8th, 2010, 13:49
چرا من نمیتونم با وایمکس از رپیدشر دانلودکنم؟همش مینویسه آی پی شما در حال دانلود است در حالی که من هیچ چیزی دانلود نمیکنم کسی میدونه چیکار باید بکنم؟:pc:

am7777
April 10th, 2010, 11:35
نمیدونم منم با وایمکس نمیتونم vpn conection بسازم همش گیر میده خیلی اذیت میکنه
یک دفعه که خواستم با vpn وصل شم وایمکسم قطع شد بعد می خواستم خاموشش کنم پسغاک داد بعلت استفاده شما از پروک سی شما برای قطغ کردن فقط باید مودم رو از برق بکشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اون ها فهمیدن نمیدونم

M1nU$ I3
April 10th, 2010, 21:19

متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم.

am7777
April 11th, 2010, 14:45

درود
دوست من شما هم وایمکس دارید و نمیتونید داونلود کنید این خیلی جالبه !!!!!!

h-y
April 12th, 2010, 14:10
این وایمکس که میگن برای همه شهرستانها هستش یا فقط مراکز استانها
چطوری میتونم اطلاعات بیشتری در این مورد پیدا کنم؟

MOHSEN_PIXON
April 12th, 2010, 15:51
با 700 تماس بگیر از خط ایرانسل.

am7777
April 13th, 2010, 11:26

درود
تهران ، در اصفهان ، تبریز ، شیراز ، کرج ، اهواز و مشهد فعلا این شهر ها خدمات وایمکس ایرانسل رو ارایه میدن و نه شهر های دیگه تازه همین شهر ها هم تمام مناطق رو پوشش ندارن عزیزم و کلی کار داره تا 100% پوشش بدن

jak-jak
April 13th, 2010, 12:44
جديدا میگن كه مخابرات 128 نامحدود رو 10تومان ماهي.نسبت به وايمكس كدوم بيشتر ميارزه؟

mehdihai
April 26th, 2010, 00:21
لطفا در مورد مودمش توضیح بده میگن مودمش زیاد جالب نیست و در عین حال که بزرگه احتیاج به برق داره ایا از مودم های دیگه پشتیبانی نمیکنه ؟

Milad.CIA
April 26th, 2010, 00:27
قیمت مودمو نصبش چقدر میشه؟
مودمش مستقیما" مارو به اینترنت وصل می کنه؟
چرا اینقدر گرونه؟
128 3 ماهی 15 تومن خیلیه!
شما خودت نسبت به پولی که قراره ماهانه بدی و خرجی که تا الان کردی، راضی هستی؟

mehdihai
April 26th, 2010, 00:29
این که خیلی خوبه از کجا میشه گرفت کدوم مناطق؟

am7777
April 26th, 2010, 13:48

درود
بنده از اولین روز ارایه وایمکس ازش استفاده کردم و با اطمینان بهتون میگم adsl بگیرید شاید روزی برسه وایمکس خوب بشه ولی الان واقعا اعصاب خورد کنیه و اشغال حیف مودمش رو دستم باد میکنه وگرنه همین الان می انداختمش بیرون

am7777
April 26th, 2010, 14:37

دوستان
از روز اولی که این تاپیک ایجاد شد برای این بود که مایی که داریم استفاده میکنیم اطلاعات درست رو در اختیار شما عزیزان بزاریم
با توجه به 3 ماه استفاده بنده از وایمکس ( به عنوان اولین کسی که در ترفندستان وایمکس گرفتم ) به همه شما دوستان پیشنهاد میکنم از خرید وایمکس خود داری کنید چون فقط پولی می پردازید که 1 سوم اون رو هم به درستی بهتون پشتیبانی نمیدن
بنده در اولین روز ها فکر میکردم به زودی مشکلاتشون حل بشه و برای همین تا به حال این حرف رو نزدم ولی سکوت دیگه جایز نیست
بنده از همه دوستان درخواست میکنم بی خیال وایمکس بشید لا اقل فعلا چون واقعا سرعت پایین هست
شاید بگیدجرا در پست های قبلی این حرف رو نمیزدم چون دوستان ایرانسل هر دفعه میگفند سیستم تازه افتتاح شده و به زودی مشکلات حل میشه ولی بعد از 3 ماه دیگه نمیتونم امید وار باشم
افسوس که پول بی زبونم رو به ایرانسل دادم و حالا باد مودم کله قندی 123000 تومانی نه راه پس دارم نه راه پیش چون نمیتونم مودم رو بفروشم

به این دلایل وایمکس اشغاله :
1 سرعت بسیار پایین لود شدن صفحات وب
2 قطعی در هنگام داونلود
3 مودم گران
4 هزینه بالای 15000 در ماه برای 3 گیگ 128 که در واقع شما باید حد اقل 10000 یا پایینتر بپردازید
5 وایمکس برای استفاده در هنگام حرکت و جابجایی در دنیا استفاده میشه که در وایمکس ایرانسل هیچ امکان جا بجایی نیست چون مودمش باید به برق وصل شه و همچنین هنوز در کل مناطقی که اعلام کردند پشتیبانی نمیشه

خوب دیگه تصمیم با خودتونه

h-y
April 27th, 2010, 20:39
ممنون از اطلاعات خوبتون
لااقل باعث شد وقت اینترنتم رو واسه وایمکس هدر ندهم و اینقدر پیگیرش نباشم
که شاید یه زمانی تو شهرما فعال بشه

hosseingrami90
April 27th, 2010, 22:15
سلام دوستان يه سوال داشتم وايمکس ايرانسل خراسان جنوبي و بيرجند رو پوشش ميده يا نه؟

jak-jak
April 28th, 2010, 12:45
چند تا از دوستام گرفتن.اونها در تهران منطقه تند گویان هستند

hosseingrami90
April 28th, 2010, 22:14

سلام کسي چرا پاسخ نميده؟
از اين انجمن بيشتر از اينا انتظار ميره!

am7777
April 29th, 2010, 13:19

درود
دوست عزیز اگر اندکی وقت بزارید و تاپیک رو مطالعه بفرمایید میبینید که این سوال بارها تکرار شده و جواب داده شده
نخیر وایمکس فعلا فقط در مشهد اهواز تبریز تهران کرج اصفهان وچند شهر بزرگ فعالیت داره و در جاهای دیگه فعالیت نداره
برای اطلاعات بیشتر از خطوط ایرانل با شماره707 و خطوط دیکر 09377070000 تماش بگیرید

Milad.CIA
April 30th, 2010, 00:05
تو محل ما وای فای هم ارائه می شه
من چنتا مقاله خوندم درباره شبکه های بیسیم
اما هر کدوم یه جور می گن
یکی می گه 54 mb در ثانیه
یکی کمترشو می گه
آخر نفهمیدم واقعا سرعتش چقدره
وای فایو می گم

am7777
May 1st, 2010, 12:52
درود
وای فای رو که نمیدونم اگه شما میتونید adsl بگیرید چرا میخواید از دیگر گزینه ها استفاده کنید فقط کافیه از یه شرکت معتبر خط بگیرید ما مجبور بودیم چون مخابرات adsl نمیداد

Milad.CIA
May 2nd, 2010, 21:23
چون لپ تاپم وایرلس داره
پس نیازی به خرید مودم نیست.
آها راستی، لپ تاپم وایرلس داره
یعنی وای فای هم داره؟
راستش تو سی دی مادر برد لپ تاپ، درایور وای فای بود نصب کردم اما وقتی اجرا می کنم می گه آداپتور پیدا نشد.

am7777
May 3rd, 2010, 12:18

درود
میلاد جان
1 بنده اطلاعات کافی نسبت به وای فای ندارم
2 در این تاپیک فقط سوالات وایمکس جواب داده میشه و سوال شما تخصصی در انجمن های دیگه جواب داده میشه امیدوارم جوابتون رو در انجمن های تخصصی پیدا کنید این تاپیک فقط وایمکس باشه ؟؟؟ موفق باشید

irmx
May 8th, 2010, 19:41
با سلام و تشکر:
1-چه زمانی وایمکس در قزوین راه اندازی میشود؟
2-اگر بخواهم 64 بگیرم باید چه قدر بدهم تا بدون محدودیت دانلود بگیرم؟
3-در مورد بسته ی افزایشی توضیح دهید
دوستم میگفت بسته های افزایشی وایمکس 64 اینطوری هست که 700 تک تومن میدی 1 گیگ پهنای باند میگیری!
درسته؟

eli_translator
May 8th, 2010, 20:44
من می خوام وایمکس 64کیلوبیت بگیرم، کیفیتش چطوره از دایل آپ که بهتره؟تو ساعت شلوغی چطوره اگه کسی گرفته لطفاً بگه.

esi2007
May 9th, 2010, 07:54
[QUOTE=kingofpopmj;364473]درود بر تمامی دوستان
من مدتی است که البته این مدت فقط 3 روز بود از وایمکس ایرانسل استفاده کردم . اول اینکه همانطور که میدونید برای مصرف خانگی سرعتی بیش از 128 کیلو بیت تعلق نمیگیرد و سرعت های بالاتر شامل شرکت ها میشود .
هزینه کلی چیزی در حدود 135 تومان برای این سرویس من پرداخت کردم که 110 هزار تومان برای مودمی به اندازه یک پارچ کوچک (منظور اندازه مودم است ) و بقیه هزینه شامل 8 تومان هزینه نصب و 5 تومان رفت و آمد و شارژ ماهیانه ثابت .
اما در مورد موضوع اصلی میخوام صحبت کنم که همه ما قبل از این که این سرویس رو استفاده کنیم باید بدونیم . مودم این سرویس اصلا به درد مصارف خانگی نمیخوره و اگر امکانش باشه میتوانید بر روی پشت بام خود از آن استفاده کنید تا 2 چراغ از 3 چراغ این مودم که نشان دهنده آنتن آن است روشن بشود . که البته این رو هم بدونید که بر عکس تبلیغات دروغ شرکت این مودم 2 سیم ارتباطی دارد که سیم اول مانند یک شارژر موبایل است و امکان اضافه کردن به آن نیست و در واقع نقش برق مودم را بازی میکند و سیم دوم مانند سیم های adsl است که همه ما با آن و شکل ظاهری آن آشنا هستیم و البته این سیم با دردسر امکان اضافه کردن را دارد و اگر میخواهید سیم بلندتری از شرکت بخرید باید مبلغ 7000 تومان بپردازید .
من یه جورایی گیج بازی در اوردم و بازیه کلمات ایرانسل رو ندیدم . توجه کنید که سرعت شما 128 کیلو بیت است نه کیلو بایت . کیلوبایت یک واحد از کیلو بیت بیشتر است. و 64 کیلو بیت چیزی در حدود 6 یا 7 کیلو بایت در ثانیه میشود و از همان دیال آپ استفاده کنیم خیلی سنگین تر است و سرعت 128 کیلو بیت تقریبا 15 یا 16 کیلوبایت سرعت دارد در حالی که از adsl استفاده کنیم این سرعت خیلی بیشتر خواهد بود .
اما بریم سراغ محل قرار گیری مودم :
روزی که نصاب ایرانسل برای نصب آن مراجعه کرد ابتدا محل های مختلفی را در اتاق امتحان کرد که یکی از اون محل های بالای پنکه اتاق بود . و چراغ اول آن روشن شد . گفت میتونیم اون رو در حیاط و پشت پنجره قرار بدیم . به حیاط هم که رفتیم با اینکه یک چراغ روشن شد اما در محلی 2 چراغ آن روشن شد که امکان سیم کشی نبود و نصاب با پررویی تمام میگه میتونیم اینجا براش یه پایه درست کنیم . فکر کنید وسط زمین و آسمون و چیزی در حدود 1 متر و 90 سانت ارتفاع از سطح زمین . خلاصه با پاره کردن توی پنجره ها سیم ها رو رد کردیم و کیس بنده که فاصله ی زیادی تا پنجره داشت مجبور شد بروید و در طاقچه سکونت کند .
اما سرعت که مشکل همه ماست : در یک کلام میتونم بگم افتضاح بود و حتی یک لحظه هم نتونست منو خوشحال کنه که حداقل بگم بعضی وقتا هم خوب. سرعت دانلود 10 یا 11 بود . واقعا زورم میگرفت.
خلاصه امروز تمام تشکیلات رو جمع کردم و به دفتر بردم و حالا حالا ها هم باید بدوم دنبال پولم .
درس بزرگ گرفتم : یک اینکه به شرکتی که امتحان خودش رو پس داده اعتماد نکنم .
به حرف های دیگران هم گوش بدم.
امیدوارم بتونم دوستانی رو که قصد خرید دارند رو منصرف کرده باشم چونکه من واقعا اذیت شدم .
__________________________________________________ __

این سیستم به درد کسایی میخوره که حتی خط تلفنن معمولی هم نداشته باشند وایمکس دروع بزرگ ایرانسل
در بهترین حالت سرعت دانلود 15 کیلو بایت با دیسکانت 1 تا سه بار در ساعت

am7777
May 9th, 2010, 13:55
بنده هم الان 3 ماهه وایمکس دارم
ما که فنا شدیم رفت دوستان سرعت خیلی پایینه 128 که ادم خوابش می***ه وای به حال 64 کیلو بایتش :nono:
بهتر اصلا فکرش رو هم نکنید واقعا اشغاله من که این ماه شارژ نکردم حیف 15000 تومان واسه این اشغال

ACCIO
May 9th, 2010, 19:11

منم شارژ نکردم چون همش آنتنش میپرید وچراغ هاش روشن خاموش میشد فقط ساعت 2 شب به بعد درسته اونم آخرش سرعت به 20 میرسه خیلی سرعتش نوسان داره از لینک های غیرمستقیم مثل رپیدشر و هات فایل هم نمیشه دانلود کرد میگه شما در حال دانلودید و کاربران لیمیت نمیتونند بیشتر از یک دانلود در یک زمان بکنند ولی اصلا دانلود نمیکنید بیخود گیر میده مگه اینکه لیچش کنی اونجوری هم سرعت دانلودت افتضاح میشه یه سوالم داشتم با کارت شارژ ایرانسل هم شارژ میشه یا حتما باید بریزی حساب؟اگه شارژمیشه میشه کمتر از 15 تومن واسه یک ماه شارژ کرد؟

bbaass
May 9th, 2010, 19:33
سلام به همگی.در شهر ما که فعلا وایمکس نیومده و به قول دوستان خیلی گرونه.اما امسال شرکت پیشگامان کویر یکدفعه آتیش زد به مالش و تا ماهی 2500 برای سرعت 64 قیمتش رو پایین اورد.تقریبا چیزی در حدود 70درصد!!

من خودم 2 ساله اشتراک دارم و از 200000 تومان شروع کردم تا حالا که بابت یکسال 128 کیلوبایت فقط 50000 تومان پول دادم.هزینه شارژ ماهیانه 5000 تومان بود که الان یکسال اون میشه حدود 4200 تومان یا 2 ماه استفاده رایگان!

دیگه فکر نکنم کسی تو شهر ما ADSL نداشته باشه.بعضی وقت ها لجبازی شرکت ها با هم دیگه بد نیست:pillowfight:

ava70
May 10th, 2010, 11:25
بابا بگيريمممممممممممممم يا نهههههههههههه ميگن قراره بهتر بشهههههههههه
دوستاني که ميگن بدههههههه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مزاياي adslچيههههههه نسبت به وايمکسسس

am7777
May 10th, 2010, 14:09

درود
کار خوبی کردی شارژ نکردی وقعا حیف
بله میتونید با شارز ایراینسل انجام بدی من خودم این 3 ماه با شارژ انجام دادم خداییش خیلی راحت هم بود میری تو سایت ایرانسل ---وایمکس ----حساب من ---ورود به حساب وایمکس -----حساب ------شارژمجدد
بعد سریال شارژ و کد رمز رو وارد میکنی و تمام معمولا 3 تا 5000 تومانی و یک 1000 تومانی چون بعضی وقتها مثلا باید 15600 شارژ کنی

امیدوارم سرعتش خوب بشه من کلا اهل داونلود نیستم و سرعت داونلود برام مهم نیست خود سایتها رو خیلی دیر باز میکنه دیگه اگه بخوای چند تا پنجره با هم باز کنی که دیگه باید یه چرت هم بزنی

am7777
May 10th, 2010, 14:15

دوست عزیز یکی دو صفحه قبل رو با دقت بخونید ما کلی هزینه کردیم و جزو اولین نفرات هستیم که وایمکس گرفتیم شما به جای اینکه بری 130000 تومان هزینه کنی و خودت بفهمی چه جوریه ما داریم این اطلاعات رو رایگان در اختیار شما میزاریم (البته منت نیست بلکه وظیفه است ) شما خودت میدونی وقتی سرعتی پایین و قطع و وصل زیاد میشه مگه ادم مریضه میره adsl میگیره
بعدش هم شما با این مودم بی خاصیت و بزرگ چجوری میتونی جابه جایی انجام بدی ؟؟؟
اصل خوبی وایمکس در استفاده در حین حرکت و نقاط مختلف هست که شما عملا با این مودم که اندازه کله قند هست نمی تونی این کار رو انجام بدی
انتخاب با شماست بهتره این کار رو نکنی لاقل فعلا شاید یه روزی خوب بشه اما الان باید پول بدی در برابر هیچ

afshinqazwsx
May 11th, 2010, 01:20
سلام دوستان

من تصمیم داشتم وایمکش بگیرم تحقسقاتی که کردم دیدم اصلا بدرد نمی خوره
dc میشه
مثلا اسمش وایمکسه ولی مودمش ( همون کله قندی) با برق کار می کنه

در نتیجه تصمیم گرفتم adsl بگیرم
خود مخابرات داره dsl میده 128 حجم دانلود نامحدود
ماهیانه 10 هزار که خیلی عالی داره میده
شرکتهای دیگه 128 نامحدود رو اصلا یا نمی دن اگه هم بدن 35 تا 45 می گیرن به همه پیشنهاد می کنم برید دنبال این

irmx
May 11th, 2010, 10:13
با سلام و تشکر:
1-چه زمانی وایمکس در قزوین راه اندازی میشود؟
2-اگر بخواهم 64 بگیرم باید چه قدر بدهم تا بدون محدودیت دانلود بگیرم؟
3-در مورد بسته ی افزایشی توضیح دهید
دوستم میگفت بسته های افزایشی وایمکس 64 اینطوری هست که 700 تک تومن میدی 1 گیگ پهنای باند میگیری!
درسته؟
یکی هم به ما پاسخ بده!

am7777
May 11th, 2010, 15:41

درود
1.اولا قزوین فکر نکنم به این زودی بیاد خود ایرنسل هم هیچ توضیحی در این باره نداده پس معلوم نیست کی ساپورت بشه
2.[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

* به کلیه مبالغ موجود در جدول فوق، ٣% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.
* نرخ مصرف آزاد، ١٠٠ ریال به ازای هر مگابایت می باشد.

نکاتی که باید به خاطر داشته باشید:

- به منظور یکپارچه سازی دریافت وجوه، مبالغ قابل پرداخت (نظیر هزینه اشتراک و ...)، در اولین روز هر ماه از حساب کاربران اعتباری کسر می‌شود. در صورتی که از اواسط ماه، کاربر سرویس شده باشید، تنها لازم است هزینه روزهای باقیمانده را پرداخت نمایید و سپس با شروع ماه دوم، از اولین روز ماه هزینه ماهانه طرح تعرفه انتخابی (حق اشتراک) مربوط به کل ماه از شما اخذ می‌گردد.

- میزان استفاده کاربران دائمی از سرویس، نمی‌تواند از سقف اعتبار آنها، که معادل مبلغ سپرده اولیه است بیشتر باشد. اگر مایلید بیشتر از سقف اعتبار فعلی خود از سرویس استفاده کنید، لازم است برای جلوگیری از تعلیق سرویس،نسبت به تسویه حساب خود اقدام نموده و یا با افزایش مبلغ سپرده حساب، سقف اعتبار خود را افزایش دهید.

ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ١٢٨ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

- در مورد طرح‌های تعرفه با هزینۀ اشتراک بالاتر، حداقل سقف اعتبار برای کاربران دائمی بیشتر خواهد بود.

- برای استفاده از اینترنت ۶۴ کیلوبیت بر ثانیه، هیچ هزینه ای به عنوان حق اشتراک در ابتدای دوره از شما دریافت نمی‌گردد، اما برای سرعت‌های بالاتر از ۶۴ کیلوبیت بر ثانیه این هزینه دریافت می‌شود و با افزایش سرعت نیز به تناسب افزایش می‌یابد.

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

در جدول زیر فهرست قیمت بسته‌های افزایشی برای کاربران اعتباری و دائمی را مشاهده می‌کنید:

* به کلیه مبالغ موجود در جدول فوق، 3% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.

قابل توجه کاربران دائمی و اعتباری:

- هر بسته افزایشی خریداری شده در طرح اعتباری دارای مبلغ اعتبار و تاریخ انقضا است.
- هزینه بسته افزایشی در پایان هر دوره صدور صورتحساب، در صورتحساب کاربران دائمی درج خواهد شد.

توجه !!!!!!

این امار از خود سایت ایرانسل هست امیدوارم جواب سوالات رو گرفته باشی
ما که 128 داریم دیگه شارژ نمیکنیم نمیدونم 64 چی هست فکر کنم برای استفاده از 64 به این ابزار احتیاج داشته باشید
1 مودم کله قندی بزرگ دست و پا گیر و احمقانه ایرنسل
2 یک بسته تخمه و اجیل برای این که در هنگام مرور وب حوصلت سر نره
3 یک فیلم اکشن در دی وی دی بزار چون هر صفحه که رو که بزنی تا بالا بیاد فکر کنم 20 دقیقه از فیلم رو بتونی ببینی
4 یک تشت اب سرد چون مطمئنا بعد اولین شب استفاده همه جات اتیش میگیره پول بیزبونت رو دادی به ایرانسیل :dash::angry::angry::FloorLaughing:

ACCIO
May 11th, 2010, 16:29
موافقم ولی فقط به درد کسایی میخوره که 24 ساعت در حال دانلودند و adsl نمیتونند بگیرند ولی اصلا به درد وبگردی نمیخوره من قبل از اینکه وایمکس رو بگیرم پول اینترنت خونمون کمتر از 50 هزار تومن نبود چون خیلی دانلود میکردم ولی فعلا که دانلود نمیکنم شارژنکردم و الان دارم با دایل آپ این ها رو مینویسم چون سرعت وبگردی دایل آپ بیشتر از وایمکسه و اعصابتون هم خورد نمیشه و قطعی هم نداره!

irmx
May 12th, 2010, 10:39
من اصلا فکر نمیکنم اینطور باشه از خط ایرانسل خود زنگ بزنید به 707 شکایت کنید بگویید گفتید مثلا تهران ما که تهرانیم و سرعت 128 باید باشه.خواب پس جرا سرعت اینطوریه؟من بودم شکایت از وزارت فناوری اطلاعات میکردم.
راستی چرا ما باید حتما حد اگثر 128 انتخاب کنیم به اینجا ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dots: :dash:

irmx
May 12th, 2010, 10:39
راستی بچه ها سرعت کانکت به فروم اینجا خیلی کمه ها!به یاد داشته باشید.

am7777
May 12th, 2010, 11:15

دوست عزیز شکایت به ایرانسل ؟؟؟؟؟؟

اینجا ایرانه کی به این حرفها گوش میده فقط تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که به دیگران اطلاع رسانی کنیم تا اونها گول تبلیغات رو نخورند

zenon1980
May 25th, 2010, 17:09
نمی خوام داغ دلتون رو تازه کنم ..... ولی چند صفحه قبل یه چیزایی گفته بودم،لطفا برگردید مطالعه کنید :rule2:
وایمکس ایرانسل فقط شبیه وایمکسه، و وایمکس حقیقی قیمتش خیلی خیلی گرونتره.
ایرانسل این سرویس مثلا وایمکس رو راه انداخته تا هم بیشتر جیبش رو پر کنه هم بهتر کنترلتون کنن ... :advice3:

بیداد
May 26th, 2010, 17:59
تاحدودی با حرفهایتان موافقم دوست عزیز

ولی خب شما دلیل قانع کننده ای دارید

ACCIO
May 26th, 2010, 21:20
من 5 روز پیش با کارت شارژش کردم ولی هنوز تو وضعیت تعلیقه ماه قبل هم شارژنکرده بودم ولی وقتی میریختم حساب فرداش وصل میشد حالا کسی میدونه باید چیکار کنم؟

AliWarrior
May 27th, 2010, 09:35
سلام دوستان من شهرستانی هستم یعنی ساری استان مازندران قصد داشتم بدونم وایمکس اصلا شهرستان ها رو پوشش میده اگه قراره پوشش بده حدودا چه زمانی میشه؟

nimazebel
May 31st, 2010, 20:14
سلام به همه.
با این اوضاع و شرایطی که من دیدم و مطالبی که خودم بهتره که آدم ADSL استفاده کنه.
من خودم نمایندگی اینترنت تو استان سمنان -شهرستان دامغان رو دارم.
من خودم تا حدود 8 ماه از 128 نا محدود استفاده میکردم.
سرعت متغیر بود ولی خوب بود.سرعت دانلود با دانلود منیجر بین 15 تا 23 یا 25 متغیر بود .
ولی می ارزید.
128 نامحدود اینجا ماهی 23600 هست.
وقتی این اوضاع و شرایط رو میبینم فکر که میکنم بهتره همون adsl داشته باشه تا وایمکس.
خودتون قضاوت کنید.
هزینه های ADSL:
مودم: 25000 تومن
128 نامحدود : 23600
بگیم هزینه نصب: 10000 تومن
جمعا: 58600
سرعت میانگین: 18
هزینه وایمکس:
مودم: 110000 تومن
128 نامحدود: 45000
هزینه نصب: 8000
جمعا: 163000 تومن.
سرعت میانگین: 12 یا 13
حالا دیگه خودتون میدونین.
خودتون بسنجید ببینید کدوم بهتره

ACCIO
June 14th, 2010, 09:43
من دوباره شارژ کردم 6 هزار تومن کم کرد چون ماه پیش شارژ نکرده بودم!!!!!!!!!امروز هم دوباره قطعش کردند!!!!!!!!اول ماه شارژکردم تا بیست و دوم قطع بود به محض این که وصل شد دوباره فرداش قطع شد!!!!!!خواهشا این وایمکس لعنتی رو نگیرید ایرانسل خیلی دزده

nimazebel
June 14th, 2010, 09:55
اینطور که من فهمیدم اینترنت وایمکس گندترین اینترنته
من الان سرعت 1 مگابایت دارم
راحتم
6 ماهه گرفتم 88 هزار تومن

ACCIO
June 14th, 2010, 11:21
من اگه بخوام اینترنت پرسرعت داشته باشم باید چیکارکنم؟وایمکس که اینجوریه adsl هم خواستم بگیرم گفتن فیبر نوریه رانژه نمیشه!
الان دوباره وصل شد!هروقت دوست داره قطعش میکنه دوباره وقتی زنگ میزنی به 707 وصل میکنه!

nimazebel
June 14th, 2010, 17:55
آقا هر کاری میکنی فقط adsl بگیر
بهترینش فعلنه همینه

ACCIO
June 14th, 2010, 18:52
خواستم بگیرم رانژه نشد(فیبر نوری بود)

nimazebel
June 14th, 2010, 18:54
خوب اینترنت وایرلس adsl رو بگیر

nimazebel
June 14th, 2010, 18:55
اگر بهونشونه که فیبر نوری بگو وایرلس بدن.
فقط باید یه هزینه آنتن پیاده شی

ACCIO
June 15th, 2010, 00:00
هزینه اش چقدر با adsl فرق داره؟آنتنش حدودا چنده؟تا حالا کسی وایمکسو پس داده؟وقتی نصابش اومد گفت میشه پس هم بدیمش ولی فکر کنم ایرانسل بیچارم کنه تا پسش بگیره حالا شاید خونمونو عوض کردیم رفتیم یه جایی که فیبر نوری نبود فعلا باید با همین کله قند سر کنم تا ببینم چی میشه:dep::fever::crying:

ACCIO
June 15th, 2010, 14:17
لینک زیر رو حتما بخونید یه نفر که خارج از ایران وایمکس موتورولا داشته راجع بهش صحبت کرده فقط انگلیسیه که باید بتونید ترجمه کنید:

Erfan 2010
June 16th, 2010, 13:57
شهر شما رو نمیدونم اما تو استان ما مخابرات در اکثر شهر ها میتونه رو فیبر نوری سرویس بده . خط منم فیبر نوری هست ولی الان از مخابرات ای دی اس ال دارم .

h-y
June 17th, 2010, 09:16
یه سوال
این وایمکس برای سیم کارت ایرانسل هم کاربرد داره (یعنی با موبایل امکان وصل شدن با وایمکس هست ) یا یه کار مجزایی از ایرانسل هستش

am7777
June 20th, 2010, 14:42

نه دوست عزیز ربطی به سیم کارت ایرانسل نداره
در دنیا هنوز 2تا3 گوشی هستند که وایمکس رو پشتیبانی میکنند که چند ماهی بیشتر نیست به بازار اومدند حالا اگه این گوشی ها وارد ایران بشند ایا ایرانسل هم این امکان رو میده که بشه ازش استفاده کرد یا نه نمیدونم هنوز زوده

ACCIO
June 21st, 2010, 01:46
عرضه مودم جدید وایمکس ایرانسل
ایرانسل از عرضه مودم جدید وایمکس خود با امکانات Wi-Fi و عرضه دیگر مدل‌های مودم‌های وایمکس خود با بهای تخفیفی در طول تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در تابستان 89، ایرانسل مودم جدید وایمکس خود را با ابعادی کوچک و ظاهری ساده و زیبا، با امکانات Wi-Fi به کاربران ارائه می‌کند.

این مودم امواج اینترنت پرسرعت را از طریق فناوری وایمکس ایرانسل دریافت و به صورت بیسیم و با استفاده از فناوری Wi-Fi در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بدین ترتیب، کاربرانی که از رایانه همراه و سایر سامانه‌های مجهز به فناوری Wi-Fi، در منزل و یا محل‌کار خود استفاده می‌کنند و در این محدوده جابجا می‌شوند، می‌توانند بدون نیاز به کابل، به مودم Wi-Fi متصل شده و از وایمکس ایرانسل استفاده کنند.

مودم جدید وایمکس ایرانسل که در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 99 هزار و 900 تومان به فروش می‌رسد، علاوه بر امکان اتصال از طریق فناوری Wi-Fi، به چهار درگاه اترنت برای اتصال تجهیزاتی نظیر رایانه، هاب و سوئیچ از طریق کابل شبکه محلی (LAN) مجهز است.

این مودم همچنین مجهز به دو درگاه برای اتصال گوشی تلفن به منظور مکالمه از طریق بستر تلفن اینترنتی (VoIP) می‌باشد.

بنابر اعلام، خدمات متفاوت و منحصر به‌فرد VoIP ایرانسل به زودی به کاربران عرضه می‌شود.

در طول جشنواره تابستانی وایمکس ایرانسل، مودم‌ های داخلی و فضای‌باز وایمکس نیز با بهای تخفیفی به متقاضیان عرضه می‌شوند.

مودم داخلی وایمکس ایرانسل با ابعادی کوچک و کاربردی آسان، متناسب با فضای منزل و یا دفاتر کار کوچک طراحی شده است و کاربران می‌توانند با اتصال کابل این مودم به درگاه شبکه محلی رایانه خود، به اینترنت پرسرعت متصل شوند.

این مودم که پیش از این به قیمت 110هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان 89 با بهای تخفیفی 69هزار و 900 تومان به متقاضیان عرضه می‌گردد.

مودم فضای باز وایمکس ایرانسل نیز که پیش از این به قیمت 220هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 199 هزار و 900 تومان خواهد شد. این مودم که در خارج از ساختمان نصب می‌شود، به علت قدرت گیرندگی بالا، برای مکان‌هایی که به علت تراکم ساخت‌ و سازها و یا دلایل فنی، فرکانس دریافتی ضعیف می‌باشد، طراحی شده است.

در حال حاضر خدمات وایمکس ایرانسل با پهنای باند 64 كیلوبیت بر ثانیه تا 2 مگابیت بر ثانیه و بر اساس درخواست، در 10 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد مقدس، شهریار، شهرقدس و خمینی‌شهر عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بیشتر و سفارش اشتراک می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز با مركز تماس وایمكس ایرانسل به شماره تلفن 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط، تماس حاصل نمایند. همچنین اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات وایمکس ایرانسل از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی
کد:
قابل دریافت است.
اینم عکس مودم جدید:
اون از کله قندش اینم از مسجد بدون گنبدش(گنبدش همون کله قنده!)

maldini3
July 6th, 2010, 18:04
سلام به شما ترفند خور های عزیز...
یه راهنمایی ازتون میخوام:
من الان منطقمون adsl نداره و فقط یه شرکت وایرلس بود که خونمون رو پوشش میداد من سرویس 128 رو انتخاب کردم که ماهی 80 هزار تومان است. و سرعت رسیوش هم در حدود 12 الی 18 کیلو بایت هست.
حالا با این 80 هزار تومان ماهی که به این 128 میدم به نظرتون خوبه که برم 1 مگابیت وایمکس بگیرم؟
چون قیمت جدید 1 مگابیت ایرانسل 79 هزار تومان و 512 وایمکس هم 59 هزار تومان است(نا محدود)
حالا میشه منو راهنمایی کنید...
128 وایرلس با ماهی 80 هزار تومان یا 1 مگابیت وایمکس با ماهی 79 هزار تومان ؟!
ممنون

maldini3
July 9th, 2010, 15:58
ببخشید دوستان میدونم شاید این قضیه وایمکس رو برای صد نفر تا الان توضیح دادید ولی اگه میشه جواب منو هم بدید تا کلاه سرمون نره...
ممنون

ACCIO
July 9th, 2010, 20:15

من که پیشنهاد میکنم وایمکس رو نگیرید من گرفتم 128 زیاد با دایال آپ فرق نمیکنه!!!

ACCIO
July 11th, 2010, 17:04

درسته که سرعت 1 مگ وایمکس از 128 وایرلس بهتره ولی وایمکس خیلی اذیت میکنه و نو باز کردن صفحات وب خیلی کنده و پینگش هم بالاست سرعتش هم نوسان داره من که 128 دارم یکدفعه سرعت روی kb25 هست و یکدفعه روی 1kb! وسط دانلود هم یکدفعه قطع میشه و دوباره یوزرنیم و پسورد وایمکس رو میخواد بعضی وقتا هم که میخوای لاگین شی کد امنیتی رو قبول نمیکنه و باید بیش از بیست بار واردش کنی!به نظر من حتی دیال آپ هم از وایمکس بهتره چون خود من الان دارم با دیال آپ اینو مینویسم وقتی هم میخوای اول ماه شارژش کنی تا دو سه روز طول میکشه تا وصل شه و دو سه روز اول ماهو اینترنت نداری!اگه در مورد سرعت دانلود و آپلود وپینگ سوال داری تو امضای من مال 128 رو نوشنه حالا دیگه خود دانی:BigGrin:

rodin
July 15th, 2010, 02:55
سلام به همه دوستان
واقعا از همتون ممنون:loveshower:
راهنمايي هاتون به درد من كه خيلي خورد! داشتم كم كم تصميم ميگرفتم برم وايمكس بگيرم،خدا خيلي رحم كرد انگار!!
ميگن ADSL شاتل از همه بهتره.واقعا اينجوريه؟ چون ميخوام ADSL بگيرم

Erfan 2010
July 16th, 2010, 10:34
کجا زندگی میکنی ؟

rodin
July 17th, 2010, 14:05
با مني؟
تهران

doosha25
August 14th, 2010, 21:34
من در اهواز از وایمکس128استفاده میکنم قبلش همadslداشتم ولی وایمکس را بیشتر قبول دارم

doosha25
August 14th, 2010, 21:36
نصبش هم راحت احتیاج به کانکشن سازی ندارد قابل حمل به مکان دیگری هم است

afshinqazwsx
October 29th, 2010, 13:19
سلام دوستان

من از شاتل سرویس گرفتم adsl 128 نا محدود ماهی 30 ت خیلی dc میشه

میخوام وایرلس بگیرم این وایرلس ایرانسل خوب شده؟ کله قندش رو عوض کرده؟

منتظر راهنمایی های شما هستم

در ضمن من 128 برا خیلی کمه ترجیحا 512 به بالا می خوام

یه شرکت می خوام که واقعه سرویساش خوب باشه از dc خبری نباشه اذیتم نکنه

mojtabairani
November 5th, 2010, 05:28
همون adsl صد شرفه من یه 128 از شاتل دارم سرعتم دانلودام تا 80 میاد :happy:

azarmehr
November 5th, 2010, 13:05
سلام ;حقیقتش من وایمکس دارم تو ارومیه: ولی نه ایرانسل بلکه مبین نت 256:سرعت قابل قبولی داره32kb ولی قیمتش به نظرمن کمی قرونه دیسکانکتیش خیلی کمه و بهترین گزینس

am7777
November 7th, 2010, 01:25
سلام به همگي ببخشيد چند ماهي نبودم خب من كه وايمكسم رو عملا هر 3 ماه يه شارژ ميكنم براي خالي نبودن عريضه و از adsll مغازه استفاده ميكنم دوستان عزيز وقتي درباره وايمكس اطلاعات ميگيريد و ميخوايد درباره adsl شاتل و صبانت و ...بحث كنيد ميتونيد به انجمن هاي تخصصي بريد اينجا در باره وايمكس بحث ميكنيم اون دوستي كه در اهواز از وايمكس راضي هست ميشه سرعت و ...رو براي ما بزاري ببينيم چه فرقي داره با وايمكس ما در مشهد و تهران منون

ACCIO
November 7th, 2010, 16:08
تنها خوبی که وایمکس تا الان برای من داشته اینه که اصلا ترافیکم کم نمیشه!انگار نامحدوده!

afshinqazwsx
November 21st, 2010, 20:49
وایمکس ایرانسل به کجا رسید

هنوز درست نشده؟

می خوام وایمکس بگیرم

MOHSEN_PIXON
November 21st, 2010, 21:05
خوب شده.من که مشکلی ندیدم.برای برادرم هم که 9ماه پیش خریدم.مشکلی هم نداره:Kiss:

ava70
November 22nd, 2010, 12:36
اون چیزی که من شنیدم اینه که عملا سرویسه وایمکس تو ایران برای شرکتا و ادارات خوب کار میکنه برای مصرف خانگی یه چیزیه مثه همون Adsl باز اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن...

سعید اهوازی
November 23rd, 2010, 02:53
سلام
طبق اعلام ایرانسل قیمتها کمتره، ششماه اش از یکماهه اش هم کمتر میشه.
12360 تومان یکماهه(128و3g) ؛55620تومان ششماهه
ولی پرسشهای اصلی سرجاشه:1.قطع و وصلی داره؟ 2.شلوغی خط چقدر تاثیر داره؟ خود ایرانسل میگه موقع شلوغی سرعت پایین میاد
3.آیا 128 واقعیه؟ یعنی مثل ADSLنباشه که واقعیت با ادعا فرق داره.
*.راستی با لپ تاپ دارای مودم وایرلس باز هم باید مودم ایرانسل را خرید؟

سعید اهوازی
November 23rd, 2010, 03:11
:shy:دوستان ببخشید،من فقط صفحه اول این تاپیک را خوانده بودم که اون سوالها را نوشتم.
عجله کردم؛ تازه واردیم دیگه! :oops:

nonosh
December 4th, 2010, 10:17
خوب منم تازه وايمكسي شدم ولي v. p.n و ف ي ل ت ر شكن روش كار نمي كنه يا اينكه من بلد نيستم! اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد.

ACCIO
December 5th, 2010, 17:33

v.p.n هی قطع میشه ولی *****شکن کار میکنه

bbaass
June 4th, 2011, 21:55
میگم وایمکس مبین نت چه جوری هاست؟واسه روزهای طوفانی و پر از گرد و غبار مشکلی برای امواج رادیویی اش پیش میاد یا نمیاد؟

ممنون

Amethyst
June 9th, 2011, 11:30

عزیزم سلام. کاری نداره که،شما از طریق کانکشن ..v کانکت میشی دیگه.من الان 6 ماهه که وایمکس دارم و همینجوری کانکت میشم.
اگه ارور میده بگو راهنماییت کنم...

09177097601hoodkarbala
June 12th, 2011, 00:47
با سلام من وایمکس دارم سرعت بیشتر 128 به کاربر خانگی نمیده دانلود کردن هم سرعتش افتضاح سرعت جی پی ار اس گوشی از اون بیشتر در خانه ما فقط تو حیات کانکت میشم زنگ زدم میگه مودم خارج خانه باید بگیری موندم اپراتورشم جواب درست نمی دهد

09177097601hoodkarbala
June 12th, 2011, 00:51
دوستان ما سرعت بالاتر از 128 بخواهیم باید چکار کنیم وایمکس

kandishkh
June 12th, 2011, 17:56
سلام دوستان.من از وایرلس at&t استفاده میکنم که از شهر دالاس ایالت تگزاس خریدم.اما من همیشه توی شهر نیستم و بیشتر اوقات در جاده بین این شهر و اون شهرم.متاسفانه در برخی جاها سیگنال ندارم.جا هایی مثل جاده هایی که توی دره و اینا هستن.وایرلس لب تاب من داخلیه (اینترنال).راهی هست نرم افزار یا سخت افزاری که نصب کنم تا سیگنال وایرلسم بهتر بشه؟ (لطفا کمکم کنید چون من خیلی با وایرلس کار دارم)

tibo
June 14th, 2011, 18:48
سلام دوستان/ من آ»وزش راه اندازی wimax ایرانسل رو بر روی ویندوز 7 میخوام. لطفا کمکم کنید.

mamalyvely
July 6th, 2011, 12:59

دوست عزیز ما تو ایرانش موندیم تو تگزاسو اینا که دیگه ما اطلاعی نداریم اونجا که باید انتن دهی خوب باشه

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:01
روش نصب نمیخواد مودمو که وصل کردی یه پیغامه اتوران میاد برنامه مودمو که نصب کردی بعد شناسه های وایمکستو توی کادر یوزر نیم و پسسوورد برنامه مودم وایمکس کپی کن فقط به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت کن

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:04
دوست عزیز منزل شما کجاست الالن دیگه وایمگس در اکثر نقاط تهران انتن بالای 50 درصد رو میده که در سرعت تاثیری نداره و فقط باید کانکت بشی من خودم مودم یو اس بی دارم خونمون تو جنت اباد هست تو خونه انتن من 100 درصده و یه روز هم 343 مگ نقشه برای جی پی اس گوشیم رو تو 4 ساعت دانلود کردم که سرعت وایمکس بهتر هم میشه

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:06
[QUOTE=09177097601hoodkarbala;549298]دوستان ما سرعت بالاتر از 128 بخواهیم باید چکار کنیم وایمکس[/QUOTE
یه نامه از یه اداره ای میگیری میدی به نصاب یا اونجایی که مودمو برات فرستاده و میگی سرعت بالاتر میخوام همین

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:11
این مشکلاتو من قبول ندارم ماله من که توپه توپه طرفداری نمیکنم ها حقیقتو میگم فقط سرعتش از 16.3 بیشتر نمیشه

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:13
وایمکس ایرانسل هم قیمش کم تره هم کیفیتش قطعی نداره وو...........

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:16
شما خونت کجاس البته نوع مودم هم خیلی تاثیر داره الان مودم های یو اس بی عالین همراه با یه تقویت کننده میارنش شاید انتن دهی در اطراف خونهی شما مزخرفه

mamalyvely
July 6th, 2011, 13:16
فقط دوستان اگه تو منطقتون پرت خالی نیست وایمکس بگیرید اگه هست ای دی اس ال بگیرید بهتره

amirhosseineblees
July 18th, 2011, 00:41
من که وایمکس مبین نت دارم که 512 هست سرعت دانلودم هم با دو تا چراغ 90 الی 120 هست
شها و جمعه ها هم ترافیک رایگانه و افت سرعت هم نداره
من که در کل راضیم.

bego
July 22nd, 2011, 22:44
هر کی می خواهد وایمکس بخره حتما متن زیر رو بخونه.

من مشترک 256 وایمکس ایرانسلم.پیشنهاد می کنم اصلا پولتونو تو چاه نریزید چون خیلی مزخرفه.من از سایر ارایه دهندگان وایمکس خبر ندارم ولی به نظرمن دایل اپ خیلی بهتر از وایمکس ایرانسله! از لحاظ سرعت که هر سرعت رو برحسب کیلوبیت بر 8 تقسیم کنید سرعت دانلود برحسب کیلوبایت به دست میاد.مثلا من که 256 دارم سرعت دانلودم 32 کیلوبایته.این سرعت تقریبا ثابته کمتر میشه ولی بیشتر نمی شه.ولی در صورتی که دوستانی که adsl دارند می دونند که سرعت 128 adsl سرعتش خیلی بیشتر از 256 وایمکسه.حالا جدا از بحث سرعت کلا باعث اصاب خوردیه. مثلا برای نمونه یکی از هزاران اعصاب خوردی ها: من خودم 50 هزار تومن ماه قبل واریز کردم به حساب که 15 هزار برای هزینه اشتراک ماهیانه از پول کم شد و طبق قاعده باید بقیه پول یعنی 35 هزار باید تو حساب به عنوان بستانکار باقی می موند.ولی تموم این 32 هزار تومن من خورده شد و هر چی تماس گرفتم التماس کردم که بابا اشتباه شده! گفتن پیگیری می کنیم. ولی این 32 هزار تومن من برنگشت که برنگشت و .........پیگیریشون میدونید چطوریه؟فرض کنید شما زنگ می زنید و یک مشکلی دارید و تمام حق هم با شماست.در مرحله بعد کارشناسان خبره و........ایرانسل! به دنبال راهی برای مقصر کردن شما و پاک نشان دادان شرکت ایرنسل می گردند. یه جوری می خوان نظر خودشون به شما تحمیل کنند.32 هزار تومن شاید مبلغ زیادی نباشه ولی چرا این جوری باشه که مثلا وقتی یک سوپر مارکت مایع ظرف شویی 570 تومنی میده 600 از سوی نهاد های مختلف جریمه میشه و حتی ممکنه در مغازشو ببندند ولی یک شرکت هم مثل ایرانسل با این جور کارا هر روز داره بزرگتر میشه و کسی هم نمی تونه بهش اعتراض کنه یا جلوشو بگیره!!!!!!!!!!!:dash::dash:واقعا این عدالته.
سرتونو درد نیارم ...سوالی داشتید در خدمتیم

سعید اهوازی
July 23rd, 2011, 00:29
نه! گمون نکنم. همون قضیۀ بیت و بایته. یعنی هر هشت بیت یک بایته و سرعت را، چهadsl وچه وایمکس و حتاgprs و دایال آپ برحسب بیت بیان میکنند؛ ولی حجم فایلها را بر حسب بایت.
شما باید حتماً پیگیری کنید. مسأله فقط 32 هزار تومن نیست. این پدرسوخته ها اگر کسی اعتراض نکنه، هر غلطی دلشون بخواد میکنند. نمیدونم تو کدوم سایت دیدم که میخواستند دسته جمعی به ایرانسل اعتراض کنند.البته قضیه قدیمیه، ولی بد نیست یه جستجویی بکنی.

Nistama
July 23rd, 2011, 01:18
فعلاً فقط چند تا استان رو تحت پوشش داره! :(

fuem
July 26th, 2011, 19:40
من وایمکس 1mb مبین نت دارم ... الان تقریبا نزدیک 1 ساله دارم ازش استفاده می کنم .. خیلی راضی هستم :
1. به دلیل اینکه پشتیبانی خیلی خوبی داره
2. هر مرکز استان که مسافرت میرم می تونم ازش استفاده کنم
3. تعرفه ها مدام تغییر میکنه 100% میتونی داخل تعرفه ها یه تعرفه خوب پیدا کنی ... مشترکین تو مبین نت به 3 دسته تقسیم شدن 1-کم مصرف 2. مصرف عادی 3- پرمصرف
4.پرداخت انلاین داره
5.تو هزینه ترافیک هیچ فرقی نمیکنه از کجا کانکت بشی
6.جمعه ها و شب ها از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه (بدون افت سرعت)
7. با ایمیل تمام رسید ها و خبرها رو میفرستن
8.کسانی که تو پشتیبانیش کار می کنن واقعا حالیشونه
9. با سرعت 1mb نزدیک 170 تا 180 kb با IDM دانلود دارم .
10. وقتی احتیاج به شارژ مجدد هست با sms اطلاع میدن البته 5 روز قبل

تنها مشکلم استفاده از تورنت هست که فکر می کنم کاربرهای adsl هم این مشکل رو دارن !:happydance:

سعید اهوازی
July 28th, 2011, 09:45
من هم به این نتیجه رسیدم که مبین بگیرم.
ولی ای کاش شهرتون را هم مینوشتید. آیا خدمات مبین نت در همۀ شهرها یکسانه؟ یعنی مثلاً تهران و اصفهان بهتر از اهواز نیست؟
گویا الآن داره با اشتراک یکساله مودم مجانی میده. البته فقط با دو سرعت:128و512.

fuem
July 28th, 2011, 13:57
سعید جان خدمات مبین نت هیج جا فرقی نمی کنه ... پشتیبانیش تو تهرانه ... من مودم وایمکسمو اکثر شهرها بردم خیلی خوب انتن میداد ... البته فعلا فقط مراکز استانها انتن داره ... به نظر من هیچ وقت اشتراک یکساله نگیر ... اگه ماهانه پرداخت کنی اگه از سرویس دهی راضی نبودی میتونی عوضش کنی ...:thumbup1:

alireza1365
August 20th, 2011, 10:08
ایا واقعا وایمکس سرعتش از adsl بیشتره ؟

این وبلاگ رو ببنید

your-roz
August 22nd, 2011, 22:21
داداش من الان با شاتل كار ميكنم 512 يك ماهه دارم با 3 گيگ ترافيك .
1 - به مناسبت هايه مختلف ترافيك رايگان ميدن
2 - پشتيبانيشون 24 ساعتس
3 - اصلا قطعي ندارم
4- ريت دانلودم بين 80 تا 100 هستش
5 - قيمتش هم 19600 در مياد برام
حالا ميخوام بدونم كه ايرانسلم اينمقدار امكانات ميده ؟
قيمتش چند در مياد 512
سرعته دانلودش چنده ؟
و از همه مهتر قطعي داره يا نه ؟
لطفا فقط تعصبي جواب نديد تا همه بدونيم كه كدوم سرويس بهتره وايرلس ها يا اي دي اس ال ها ؟ :rose 2:

Arian Ar
August 27th, 2011, 12:04

واسه قیمت میتونی بری اینجا در ضمن قطعی هم نداره پشتیبانیش هم 24 ساعته ایرانسل بهترین ارائه دهنده وایمکسه بعدش هم داتک تلکام.:Ghelyon:

LORD WOLDEMORT
August 30th, 2011, 16:12

عمرا ... سرعت وایمکس هیچ وقت به adsl نمیرسه

silviyna
September 1st, 2011, 13:56
من 2 تا سوال دارم يكي اينكه چطور مي تونم روي وايمكس پسورد بذارم طوري كه هر كسي با وايفاي گوشيش نتونه از اينترنت استفاده كنه؟؟؟
و يكي هم اينكه من برنامه تنظيمات مودمو دانلود كردم و مراحلي كه براي استفاده از اينترنت بدون وارد كردن يوزر و پسورد هست رو چند طي كردم اما تاثيري نداشته و همچنان يوزر و ژسورد وارد مي كنم. علتش چيه بايد چيكار كنم؟

yek_mosafer
September 2nd, 2011, 22:33
پسورد تو قسمت security مودمه . مودمت چه مارکیه ؟

سعید اهوازی
September 7th, 2011, 18:35
دوستان! من وایمکس مبین نت گرفتم.(اهواز) 200 تومن دادم یکساله با مودم و نصب و 20 گیگ.
سرعتش خوبه. اگه بتونید صبح زود بیدار بشید که همه دانلودها و وبگردیهای سنگینتون را انجام بدهید، خیلی خوبه.
وگرنه که 20 گیگ به شش ماه هم نمیرسه.
پسورد را هم یکبار که زدی، نیازی نیست هربار وارد کنی. کافیه مودم و لپتاپ را روشن کنی، بی دردسر کانکت میشه؛ مگه اینکه خودت پسوردت را عوض کنی.

shotgunner
September 7th, 2011, 19:27
این تبصره جدیدی که برای adsl دادن برای طرح wimax هم هست؟
" هیچ ارایه دهنده ی اینترنتی حق دادن اشتراک بصورت حجمی برای مشتریان ندارد بلکه فقط سرعت ملاک اشتراک است "
یعنی اگه سال بعد من اشترکمو تمدید کردم (مبین نت) دیگه حجمی در کار نیست اگه این جوری باشه که خیلی عالیه!!
:happydance:

سعید اهوازی
September 8th, 2011, 06:12

کجا؟ کی؟ کو؟
من که نشنیدم، نه جایی خوندم. کی گفته؟

mamalyvely
September 10th, 2011, 11:14

اره دیگه کلا برای همه ی شرکت های اینترنتی هستش

فرشید70
September 13th, 2011, 10:03
نه برای وایمکس نیستش

7913
November 5th, 2011, 20:36
من وایمکس 512 دارم یکساله 20 گیگ میخواستم ببینم میشه دانلود کنم و از حجم دانلودم کم نشه اگه میشه لطفا راهنمایی کنید:pillowfight:

سعید اهوازی
November 6th, 2011, 05:33

سلام، اینجور که پیداست مبین نت گرفتی. وایمکس مبین نت شبها از ساعت 2 تا 8 صبح مجانیه و جمعه ها هم تا ساعت 8 شب مجانیه.
یعنی از حجم 20 گیگ چیزی کم نمیشه. ولی در ساعات دیگه ترافیکت حساب میشه.

AHK95
November 6th, 2011, 23:46
بچه ها منم از وایمکس استفاده میکنم منم حرفای تمام بچه ها که مشکلات وایمکس رو گفتن قبول دارم فقط باید بگم من شاید تو کل استفاده ای که از وایمکس داشتم فقط دو بار قطعی داشته سرعت دانلودش هم خیلی زود بزنه 20 تا ولی معمولیش از 15 بالا نمیاد ما هم مجبور شدیم وایمکس گرفتیم چون خط تلفتنمون تو pcm بود هر کاری کردیم از pcm خارجش نکردن حالا هم که از وایمکس استفاده میکنیم ولی یه مشکل که دوستان نگفتن اینه که بعضی وقتا ایرانسل از حسابت شارژ کم میکنه بدون اینکه استفاده کنی
توصبه میکنم اگه میتونید Adsl بگیرید بخ نفعتونه چون وایمکس اصلا بدرد نمیخوره

hogggggat
November 25th, 2011, 16:42
با سلام من وایمکس ایرانسل گرفتم با قابلیت wi-fi اما اصلا با گوشی همراه نمیتونم به اینترنت وصل بشم در صورتی که کانکت میشم.لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

147milad
December 7th, 2011, 11:14
کمک.کمممممممممممممممممممم ممممک.دوستان جان هرکی دوست دارید کمک کنید.من میخواهم وایمکس ایرانسل بگیرم چو ن فیبر هستیم adslنمیدن به ما.من میخواهم 128 بگیرم خوبه یا نه دانلودش چه قدر هست.البته با محدودیت 3gig.دوستان نگید پست هارو نخوندی خوندم اما چون قدیمی بود با الان خیلی اختلاف داشت.مثلا نوشته بود محدودیت 3گیگ 15هزار ماهی که الان شده 12 هزار.دوستان مودمی هست که بشه با 40 هزار تومن خرید.لطفا سریع جواب بدید.

m.dalboy
December 7th, 2011, 22:31

سلام دوست عزیز
الآن یکی از مودم های خوب ایرانسل که indoor هست 80000 تومان قیمت داره که در مناسبت ها تخفیف هم داره.
به نظر من اگر میتونی یه 256 یا 128 بگیر و تعرفش رو آزاد کن. این روش برای کسایی هست که دانلود زیادی دارن. اینطوری با شارژ هر 5050 تومان میتونی 1گیگ شارژ کنی.
اما اگر دانلود زیاد نداری و ماهی 2گیگ نیازت رو برطرف می کنه ، طرح یکساله بگیر با مودم رایگان

برای سرعت دانلود هم یک استاندارد کلی وجود داره و اون نسبت 1 به 8 هست. یعنی هر سرعتی بگیری ، یک هشتمش میره برای دانلود(البته حداکثر). یعنی 128 کیلوبایت حداکثر (یعنی مواقعی که خطوط خلوت باشه) دانلودش 16 کیلوبایته

Alirezakhosh
December 8th, 2011, 14:38
من الان وایمکس 128 دارم سرعت دانلودم 25 هست
تازه بازی انلاین call of duty black ops هم میکنم تقریبا میشه گفت اصلا lag ندارم و مثل بازیکنان امریکایی راحت بازی میکنم با اینکه سرعتم 128 است و واقعا ازش راضیم و میگم وایمکس از adsl بهتره وایمکس من ایرانسل هست

h_asadbeigi
December 12th, 2011, 14:23

سلام به همه ما هم وايمكسي شدیم!!!128 3 گیگ با مودم wi-fi كلا 54 تومن!!!شما هم تا جشنواره تموم نشده بگیر... چند تا سوال: سرعتش گفتین حداکثر16!!!ما میرفتیم کافینت با سرعت 100 کیلو بایت دانلود میکردیم فکر کردیم وایمکسم همینه!!!!16 خیلی کمه خو!!! دانلود رایگان ایرانسل کیاس؟ از این 5 تا چراغ روش 4 تاش روشنه...منظورم اينه كه قدرت سيگنالش 75%،گفتم مال اینه که سرعتش کمه ولی مثل این که ربطي نداره تهش 16 كيلو بايته أره؟

147milad
December 12th, 2011, 14:55
سلام.دوستان من دانشجو نیستم میتونم 256 بگیرم.مودم خودم از بیرون بگیرم یا از ایرانسل.ایا 3 گیگ بدون دانلود 1ماه جواب میده یا کمه.من هنوز دو دلم کمک کنید.امور مشترکین کفت 128 60تموم میشه برات.با مودم 40 تومنی ایرانسل.همسایمون داشت میگفت قطع شدنش زیاده و اعصاب داغون میکنه راستش منو ترسوند.همون طور که کفتم خونه ما نه adslمیدن به دلیل فیبر نه مبین نت انتن داره فقط ایرانسل انجا انتن میده.کمک کنید

Alirezakhosh
December 12th, 2011, 18:18

به نظر من ایرانسل خیلی خوبه تا حالا برای من یکبار هم مشکل قطعی نداشته اگه هم برای شما اتفاق افتاد زنگ بزنین تا 3 ساعت مشکلتون رو حل میکنن اگه دانلود نمیکنی 3 گیگ خیلی زیاده و 100 مگابایت برای چرخیدن توی اینترنت خوب و زیاد هم هست ولی اگه دانلود میکنی 3 گیگ خوبه و لی به نظر من کمه آگه نا محدود داشتم کمه کمه روزی 1 گیگ دانلود میکردم .مودمت رو از ایرانسل بگیری بهتره چون یک وقت دیدی ساپورت نکرد و .... برات مشکل پیش بیاد میدونی وایمکس خیلی خوبه چه مبین نت چه ایرانسل بدی مبین نت به ایرانسل این هست که فکر کنم 20gb تو یک سال که واقعا کمه ولی ایرانسل توی 6 ماه 8 گیگابایت البته یک بدی هم ایرانسل داره من میخواستم 256 بگیرم گفتن به کاربرای خانگی نمیدیم ولی میتونی نامه ای از شرکتی چیزی بنویسی باهاش 256 بگیری ولی مبین نت 512 هم میده. کلا به نظر من وایمکس ایرانسل الان بهترن اینترنت پر سرعت تو تهرانه البته نظره منه

147milad
December 12th, 2011, 19:06
دمت گرم دادا.فردا دارم میرم امور مشترکین بگیرم طرح هم خورده یکم ارزون شده اما منم فکر نکنم 256 بتونم بگیرم اما با داداشنم میرم که دانشجو هست اما اونم کارتش برا دو سال پیشه و تمدید نکرده و فکر میکنم قبول نکنن.

Alirezakhosh
December 12th, 2011, 19:24
البته شاید الان 256 بدن 1 سال پیش نمیدادن تازه فردا ثبت نام کنی تا 3 یا 4 روز دیگش برات میارن

147milad
December 12th, 2011, 20:14
عیبی نداره.نمیدم دادا پرسیدم گفت خانگی 128بیشتر باید نامه بیاری

سعید اهوازی
December 13th, 2011, 10:27

عزیز! من وایمکس512 مبین را پروانه کسب مغازه گرفتم تا آنجا که میدانم شرکتهای adsl هم با پروانه کسب سرعت بالا میدهند.
حتا پروانه کسب ساندویچی. یا اینکه اگر کس و کار دکتر یا مهندسی داری میتونی با یه نامه از محل کارشون مشکل را حل کنی. زیاد سخت نمیگیرند. همش فرمالیته است..

h_asadbeigi
December 13th, 2011, 10:50
أقا با وايمكس نه وي پی ان وصل میشه و نه garena و game ranger رو كانكت ميكنه
مشكل چیه؟کمک لطفا

h_asadbeigi
December 13th, 2011, 10:53
ياهو ميل و جي ميلم كه وا نميكنه!!!الانه كه گریم بگیره...چه وضعشه؟!!!!!:thankyou2:

147milad
December 13th, 2011, 12:39

دادا رفتم ثبت نام کردم البته ایرانسل چون خونه ما مبین نت انتن نمیده.داداشم گفت من از دانشگاه نامه میارم و 48 ساعت به ما وقت دادن داداشم گفت من میرم دنباله نامه سرعت هم256 برداشتم.مودم wifi

m.dalboy
December 13th, 2011, 19:38

پینگت رو چک کن
از این سایت کمک بگیر (برای چک کردن پینگ)
پینگت باید زیر 200 باشه. اگر بیشتر باشه خوب نیست

Alirezakhosh
December 14th, 2011, 16:31
Ping رو میشه از تو cmd هم فهمید یک دستور وارد میکنی که الان یادم نیست

147milad
December 18th, 2011, 18:44
دوستان سریع کمک کنید.من میخواهم رو wifiوایمکسم که ایرانسل هست رمز بزارم تا مردم با گوشی و ... استفاده نکنن.البته گذاشتم اما نمیدونم از کجا به اون قسمت دسترسی دارم.تو حسابم تو ایرانسل میتونم رمز ورودم رو به سایت تغیر بدم اما رمز wifi رو نمیدونم ازکجا تغیر بدم.کمک

Alirezakhosh
December 21st, 2011, 16:42
باید تو قسمت آدرس یک کدی رو بدی که من یادم نیست متاسفانه مثل این بود 192.8.1.1 بعد اونجا میتونستی این کا رو انجام بدی

h_asadbeigi
January 14th, 2012, 19:17
وايمكس رو جمعش كردم بره گور باباش!!!
ماهی 12 تومن بدم سرعتم 16 kb باشه؟!!!
الان 2 مگ گرفتم (ای دی اس ال)سرعتش 300 کیلو بایته!!!
اصلا همون 128 ای دی اس الم سرعتش 130 این حدوداس!!مسخره بود بابا!از من میشنوید نگیرید

sahab1722
January 20th, 2012, 13:55
سلام من از وايمكس مبين نت استفاده ميكنم اكانت نامحدود نخرين اصلا كلاهبرداريه و ريختن پولتون توي جوب اب سرعت دانلود توي 1 مگ 16 كيلوبايته بين 10 نفر شير شده ماهي 70 تومن

اكانت حجمي بخرين كه شيرش 1 به 4 بيشتر نباشه از ساعت 2 تا 8 صبح هم ترافيك مجاني لذت ببرين موفق باشين

بقول دوستمون اگر فيبرنوري نيست تلفنتون از adsl استفاده كنين سرعتش خيلي بهتر و بيشتر از وايمكسه

Modernwarfare
February 26th, 2012, 15:45
من adsl دارم ولی میخوام واسه تابستون به جمع وایمکسیها بپیوندم
میشه یه مقدار اطلاعات بدین که کدوم شرکت بهتره و امکاناتش چطوریه؟
با تشکر

Alirezakhosh
February 26th, 2012, 17:15

وایمکس نسبت به adsl گرونتره ولی به نظر من بهتره من الان از ایرانسل استفاده میکنم راضیم قطع نمیشه و کلا از مبین نت بهتره اگه مودم رایگان مبین نت رو بگیری در سال 20 گیگ نمیتونی دانلود کنی

Modernwarfare
February 26th, 2012, 21:11
ببینم مگه شارژ رو نمیشه دوباره تمدید کرد؟

سعید اهوازی
February 27th, 2012, 07:43

سلام.
ببین عزیز! من ششماهه که مبین نت دارم. سرویس512 یکساله 20 گیگ. ولی باورت میشه تا حالا همه اش 3 گیگ مصرف کرده ام؟
شبها از 2 تا 8 صبح رایگانه. جمعه ها صبح هم رسماً تا 2 بعداز ظهر رایگان بود که انگار برای جدیدها برش داشته اند.
خلاصه فکر کنم تا حالا بیش از 15 گیگ مصرف کردم، ولی 3 گیگش حساب شده.
البته چندبار هم قطع شد. سرعتش هم نوسان داره. یعنی adsl که بگیری، کفش مثلاً 512 است و هروقت خلوت باشهف سرعتت بالاتر هم میره؛ ولی وایمکس مبین سقفش512 است وهروقت همه روی خط باشند، کمتر میشه. البته سرویس جدید 1 به 4 هست، پس زیاد نباید نگران کاهش سرعت باشی.
اگر نیازی به جابجایی نداری، حتماً همونadsl را داشته باش یا سرعت بیشتر بگیر.
تو فوروم دیگه، یه تاپیک مخصوص مبین نتیهاست که بحثهاش بدردت میخوره.

سعید اهوازی
February 27th, 2012, 07:45
این را یادم رفت بگم. شارژ اضافه هم میشه خرید. هر مگ 5 تومن. یعنی هر گیگ 5000تومن (نه 5*1024)

Modernwarfare
February 27th, 2012, 08:21
خب اگه مودم رایگان نباشه چی؟
حجم دانلود چطور میشه؟

سعید اهوازی
February 28th, 2012, 06:16

چی؟ فرق نداره. هر طرحی قیمتش مشخصه. فکر کنم طرحهای ماهانه هر مگش 5-7تومن باشه.
تو سایتسش همه قیمتها هست.
مثلاً شما 110هزار تومن پول مودم میدی با سرعت512 و ماهی4 گیگ میشه 18000تومن و هر مگ اضافه 5 تومن.

Modernwarfare
February 28th, 2012, 20:22
قیمت مودم هاش از چقدر تا چقدر هست و اینکه نصبش با خودشونه یا با ما؟
سرعتش واقعیه؟

Nicole.2000
February 28th, 2012, 21:45

دوست عزیز اینم طرح زمستون هست 200000 تومان برای یکسال مودم رایگان هست و هزینه نصب حساب شده و هزینه اضافی پرداخت نمی کنی که من فکر کنم به صرفه است

قیمت مودم که به صورت رایگان در این طرحها قرار دادن 110000 تومانه [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
من طرح ویژه پاییز 512 گرفتم و ازش راضیم .قطعی تا حالا فقط دو بار به مدت یکساعت داشته و سرعتش خوبه و نصبش با خودشونه .
طرح های ویژه
طرح های ويژه مبین نت هر چند ماه یکبار ارائه می گردد و مشترکین این طرح ها از امتیازات مناسبی برخوردار خواهند گشت.
در زمستان امسال طرح های مختلف ویژه زیر با مودم داخلی با قابلیت Wi-Fi رایگان با مشخصات زیر ارائه می گردند:

محدودیت زمانی طرح نام طرح پهنای باند تا محدودیت حجم هزینه یکساله مگابایت اضافه یک ساله P41 128Kbps خانگی 25GB 2.000.000 ریال 50 ریال P42 512Kbps اداری 20GB 2.000.000 ریال 50 ریال
در تنظیم طرح های تشویقی خدمات اینترنت پرسرعت اشتراکی بی سیم با فناوری WiMAX شرکت ارتباطات مبین نت ضوابط زیر در نظر گرفته شده است:

- بر روی هر یک از طرح های فوق یک مودم داخلی رایگان با قابلیت Wi-Fi ارائه می گردد.
- هزینه اولیه فعالسازی و تحویل به مشترک در قالب هزینه طرح دیده شده است و نیازی به پرداخت جداگانه نمی باشد.
- در هر کدام از طرح های فوق مصرف در ساعات 2 الی 8 صبح رایگان می باشد.
- در هر کدام از طرح های فوق یک IP معتبر غیرثابت به مشترک در زمان اتصال اختصاص داده می شود. برای درخواست IP اختصاصی می بایست بصورت جداگانه اقدام نمود.
- ضریب اشتراک پهنای باند در این طرح ها یک به چهار می باشد.

Modernwarfare
February 28th, 2012, 22:11
واسه ip اختصاصی چیکار باید کرد؟
و اینکه اگه واسه تابستون بخوام طرحش چه فرقی میکنه؟

Modernwarfare
March 2nd, 2012, 11:47
آقا من میخوام زودتر بگیرم میشه کمکم کنید
برای نصب خودشون میان و هزینه نصب چطوریه؟

147milad
March 2nd, 2012, 12:46

دوست من برای ایرانسل اگه اقدام کنی از طریق ادرس زیر ثبت نام میکنی.شرایط و بقیه چیز ها مثل تعرفه ها و ... درون سایت هست.128به بالا هم که با نامه.بعد ثبت نام smsمیاد و مبلغ رو میگه که این مبلغ مالیات و اگه مودم ازشون بخری پول مودم و هزینه تعداد روز های باقی مانده تا ماه بعد و 8000تومن پول نصاب رو جمع میزنه و شماره حساب میده بعد از واریز پول smsمیاد که شما پرداخت کردید پول رو و منتظر نصاب باشید1تا 3روز بعد هم نصاب میاد نصب میکنه و میره.

[/URL][URL="تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند."]تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Modernwarfare
March 2nd, 2012, 13:22
کمپانیهای دیگه چطورین؟

سعید اهوازی
March 3rd, 2012, 06:39
سلام
ببین، من توصیه میکنم اگر امکان داره ADSL بگیر. شما 128adsl که بگیری گاهی تا 50 کیلوبایت هم سرعت دانلود داری.
ولی 512 وایمکس که بگیری از 70 بالاتر نمیری. من دیروز فایل تصویری گرفتم با سرعت متوسط 61 کیلوبایت در ثانیه.
اگر چاره ای نداری جز وایمکس؛ یه پرس و جویی بکن تو منطقه تون، ببین ایرانسل بهتره یا مبین نت. باید خوب سؤال کنی. چون بعضیها زیادی توقع دارند و ناراضی هستند و بعضیها کم توقع هستند و بیخودی راضی.
مبین که تعرفه طرحهاش در سایتش هست. یه 10 تومن برای نصب میگیره و 4% هم ارزش افزوده. آمد نیآمد هم داره. یعنی ممکنه صبح که در نمایندگی پول را واریز کنی تا ظهر وصل بشه. امکان هم داره که یکی دو هفته امروز و فردا کنند.

Alirezakhosh
March 3rd, 2012, 10:16
داداش اگه پولش مهم نیست وایمکس بگیری بهتره ولی اگه پولش برات مهمه adsl بگیری بهتره
وایمکس ایرانسل رو وقتی ثبت نام کردی و پول رو واریز کردی 3 یا 4 روز بعدش میان مودم رو وصل میکنن حسابت رو فعال میکنن و میرن
به نظر من ایرانسل از مبین نت بهتره حالا خود دانی

Modernwarfare
March 3rd, 2012, 20:41
من adsl دارم ولی خیلی راضی نیستم
راستش به نظرم اشتراک دانلودم خیلی زودتر تموم میشه
همچنین من دو تا سیستم و گوشی دارم که برام وایمکس بهتر میشه

Persianhb
March 20th, 2012, 00:09
بدون در نظر گرفتن نام SSID و پسورد آیا تنظیمات Wifi مودم صحیح است یا نه ؟

HideSSID چیه فعال کنیم یا نه ؟

از لحاظ امنیتی کدوم بهتره در WPA2PSK WEP WPA2PSK Auth Mode

و در Encryp Type رو کدوم بزارم

و Access کنترل چیه ؟

hp3
March 20th, 2012, 16:32

HideSSID اگه اینو فعال کنی کسی اگه با وایرلس سرچ کنه مودمتو پیدا نمی کنه
Encryp Type آخرین گزینه رو انتخاب کن
تنظیمای دیگه رو هم دست نزنی بهتره

فقط اگه می خوای اتو کانکت باشی
از TTLS استفاده کن(یوزر و پسورد تو تو مودم ست کن)
اگه خواستی مراحل او نو هم بگم

hp3
March 20th, 2012, 16:39
اگه کسی هم کمکی چیزی خواست می تونم کمکش کنم
می تونم بهتون بگم اونجایی که می خواید از ایرانسل یا موبین استفاده کنید انتن دارید یا نه

Persianhb
March 20th, 2012, 17:22
فقط اگه می خوای اتو کانکت باشی
از ttls استفاده کن(یوزر و پسورد تو تو مودم ست کن)
اگه خواستی مراحل او نو هم بگم

بگید لطفا

hp3
March 20th, 2012, 19:04
نوع مودمت چیه؟
انلاین بشید کمک می کنم تنظیمات و انجام بدید

ali2web
March 26th, 2012, 16:20
سلام من 2 تا وایمکس دارم یکی مودم جیبی با سرعت 256 یکی هم وایرلس با سرعت 128
به نظر من ایرانسل فقط میخواد پول بگیره
نسبت به سرویس های دیگه گرونتره ولی پاسخگویی اش عالیه هر وقت من مشکلی داشتم بهشون زنگ زدم قشنگ جواب دادن
من برای یه گیگ 256 میدم 65000 تومن
برای 3 گیگ 128 میدم 12000 تومن
در جمع من از وایمکس 40% راضی هستم:lol2:

سعید اهوازی
March 26th, 2012, 16:32

65000تومن؟ سه تا صفر گذاشتی؟ درسته؟

tarfand128
May 6th, 2012, 13:19
سلام چند تا سوال دارم :
1- من سرویس 1 مگ قدیمی (یعنی ضریب اشتراک 1به 8 دارم ) سرعت توی روزم خیلی خوبه اما شب ها یه چند هفته ای هست سرعت شبش 25 کیلوبایت میشه اعصابم رو خورد کرده مال بقیه دوستان هم همین طوره ؟ من اهواز هستم .
2- این عکس زیر رو نگاه کنید ببینید اینایی که نوشته چی هستن و درست ست کردن برای من ؟
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 804x741.[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

3- احتیاجی هست Firmware رو آپدیت بکنم ؟ توی چی تاثیر داره این آپدیت ؟

Ahoonid
May 30th, 2012, 17:12
دوستان چندتا سوال داشتم.ممکنه تکراری باشه آخه وقت نکردم 24 صفحه رو بخونم.اولیش اینه که سرعت دانلود در وایمکس مبین نت بهتره یا adsl مخابرات؟و این راسته که میگن مبین نت سرعت ها رو به طور عمدی کم میکنه مثلا 1 مگ رو عمدا رو 127 قفل میکنه؟
سوال دیگم اینه که راسته که قیمت adsl مخابرات دو برابر شده؟
و سوال سومم اینه که واسه سرعت adsl کابل نوری سرعت رو بیشتر میکنه یا فرقی نداره؟
ممنون

سعید اهوازی
June 5th, 2012, 17:08
سلام
1-من وایمکس مبین نت دارم. سرعتها یکیه. یعنی وقتی میگن 512 فرق نمیکنه چی باشه؛ 512 کیلوبیت بر ثانیه است. ولی وایمکس باند512 را روی مثلاً 560 (دقیق نمیدونم)کیلوبیت میبنده و برای چهار نفر اشتراک میکنه. share
ولی ADSL 512 را روی دستکم یک مگابیت میبنده و نمیدونم برای چند نفر اشتراک میگذاره. نتیجه این میشه که در خلوتترین ساعتها هم شما نمیتونید از 512 وایمکس سرعت بالاتر از 70 کیلوبایت بر ثانیه داشته باشید.
ولی از 512ADSl تا 128کیلوبایت بر ثانیه هم میتونید بگیرید.
2-قیمت ADSL همه شرکتها یکی دوهزار تومن باهم تفاوت داره. ولی همه اش به وایمکس می ارزه.
3-تا آنجا که میدونم اصلاً در مناطقی که فیبر نوری کشیده اند، ADSL نمیدهند. لابد تکنولوژیش را ندارند، وگرنه باید سرعتش بیشتر باشه.

munica
June 9th, 2012, 08:39
دوستان عزیز من الان 2 روزه وایمکس مبین نت گرفتم . می خوام بدونم چرا هیچ کانکشنی توی کامپیوترم نیست و خودش هر وقت کامپیوتر رو روشن می کنم کانکته دوم اینکه مگه مودمش نصب نشده ؟ پس چرا جایی نیست که نشون بده نصب شده و سوم هم این که می شه کاری کرد که مودمتو کسای دیگه که با لپ تاپ کار می کنند نبینند . ممنون می شم راهنمایی کنین

Alirezakhosh
June 9th, 2012, 08:58
وایرلس مدمت رو خاموش کن تا کسی با لپ تاپ مدمت رو شناسایی نکنه

147milad
June 9th, 2012, 11:20
سلام دوستام.من وایمکس ایرانسل دارم وقتی رو حالت Bridge modeمیزارم دیگه کار نمیکنه.اما رو حالت routeکار میکنه و به نت وصل میشه.مشکل از کجاس.من مراحل رو طبق فایل pdfکه تو سایت گذاشتن رفتم.برای امنیت بیشتر چیکار کنم.کمک کنید

munica
June 9th, 2012, 13:59

دوست عزیز ممنون از توضیحت اما به وایرلسش نیاز هست . باید روشن باشه . اطلاعاتی راجع به کا نکشن نداری ؟ از کجا باید status رو فهمید و نمیشه وقتی کامپیوتر روشن می شه خودم کانکتش کنم ؟

Alirezakhosh
June 9th, 2012, 16:39
می تونی یک کاری کنی کسی از وایرلس بفهمه مودمت رو شنه و وقتی وصل بشه اینترنت نداشته باشه من خودم یادم اوایل مودمم اینجوری بود وقتی به اینترنت وصل بود کسی از لپ تاپ همزمان وصل می شد اینترنت هردمون قطع میشد تا موقعی که یکی اینترنت رو از سیستمش قطع کنه

munica
June 10th, 2012, 00:06

دوست عزیز ممنون از توضیحت اما واقعا متوجه نشدم باید چکار کنم . الان مشکل من سر اینه که من کانکشن ندارم و خود به خود کانکته . در حالی که من می خوام کانکشنی باشه که بشه یوزر و پسورد داد و خودم کانکت کنم و هر وقت کارم تموم شد دیسکانکت بشم.

munica
June 11th, 2012, 14:44
کسی از دوستان نیست راهنمایی کنه چطوری برای وایمکس مبین نت کانکشن دستی بسازم ؟

afshinhem
June 16th, 2012, 19:42
سلام دوستان عزیز

من قبلا از آسیا تک (ADSL) استفاده میکردم و خیلی راضی بودم متاسفانه منزل عوض کردیم

ساکن تهران - ازگل هستم

تنها شرکتی که تو برج تجهیزات گذاشته شاتل هست قبلا با شاتل کار کردم و خیلی مزخرف بود به ناچار دوباره ازشون سرویس گرفتم بازم تمام مشکلات پا بر جاست dc افت سرعت بنده تاریخ 2/28 قرارداد بستم و تاریخ 3/17 سرویس به من تحویل دادن گفتن چون برج هستین 2 3 روزه بهتون تحویل میدیم!!! طی تماسهای مکرر و بهانه های مختلف( مدارک تازه ارسال شده مخابرات ، مشکل از سمت مخابرات و در آخر گفتن مشکل رنگ سیمهای برج شماست )

قصد داشتم از ایرانسل سرویس بگیرم با تحقیقاتی که کردم دیدم به درد نمیخوره و تصمیم گرفتم از مبین نت بگیرم

طی تماس که با مبین نت داشتم با اینکه طبقه 12 هستم گفتن باید از مدم بیرونی استفاده کنی! ولی اینجوری نمیتونم اینجوری به اینترنت متصل بشم من میخوام اگه مسافرت رفتم اگه منزل نبودم بتونم از اینترنت استفاده کنم چون کارم با اینترنت برام خیلی مهمه قطعی (DC) نداشته باشه

اینجا کسی از ازگل هست؟
مبین نت مشکل خاصی نداره؟

سعید اهوازی
June 22nd, 2012, 05:56
سلام
من هم مبین نت دارم. مودمم هم BM632wاز اون سبزهای کتابیه. هم پسورد گذاشتم براش و هم تنظیمات مودم را جوری درست کردم که هیچکس نتونه بجز خودم ازش استفاده کنه.
شما باید آدرس 192.168.1.1 را وارد اینترنت اکسپلورر بکنید تا به تنظیمات مودم دسترسی داشته باشید.
آنجا میتونید پسورد بگذارید یا فیلت.ر برای وسائلی که میتونند از وایرلس استفاده کنند بگذارید.

munica
June 25th, 2012, 23:48

دوست عزیز ممنون از توضیحت . اما من کانکشن دستی می خوام . یعنی وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم خود به خود کانکت نباشه و خودم کانکتش کنم .امکانش هست یا نه ؟