PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرورگر ترفندستان \ Tarfandestan Browser

sepehr09
March 16th, 2010, 16:45
از این پس وبسایت بزرگ ترفندستان را با مرورگر اختصاصی خودش ببینید!!!! دنیای وب را با مروگرِ سایتِ محبوبتان ببینید!!!:huya:
سلام دوستان!
اول تبریک به مناسبت عید نوروز.:congratualtions:انشالله همیشه شادکام باشید.این هم هدیه نوروزی : همون طور که قبلا قول داده بودم مرورگر اختصاصی ترفندستان ساخته شد و هم اکنون نسخه 1 آماده دانلود میباشد.لطفا نظر بدین و پیشنهادات خودتون رو بگید تا در نسخه های بعدی اعمال بشه.

توضیحات و امکانات مرورگر:
1.هسته اصلی این مرور گر بر پایه IE هستش.
2.حجم بسیار کم آن و کارایی و سرعت بی نظیر
3.نوار ابزار اختصاصی ترفندستان در این نسخه طراحی شده و به طور پیش فرض وجود دارد.
4.امکان تغییر سایز صفحه و قابل مشاهده در تمام مانیوتور ها
5.امکان history و ثبت سایت هایی که در Adress Bar نوشته میشوند.
6.قابلیت سرچ در گوگل و به طور مستقیم نوشته شما را در گوگل سرچ میکند.
7.امکان باز کردن صفحهت با فرمتhtm با کلیک برروی open واقع در منوی file .
8.امکان گرفتن پرینت از صفحات اینترنتی
9.اضافه شدن loading و هنگامی که سایت در حال لود شدن میباشد در نوار پایین قابل مشاهده است.

در این نسخه هم کلید های ترکیبی ویندوز هم فعال شده است:
F1 =help
ctrl+O=open file...
Ctrl+H=History
Ctrl+P=print
Esc=Exit

این مرورگر ممکن هست معایبی داشته باشه به بزرگی خودتون ببخشید.
فایل پیوست شده با حجم 798KB

mab
March 16th, 2010, 17:08
خوب نوشتید!

تبریک میگم!

ولی یکی از ایراداتش اینه که وسط کار هنگ میکنه.
و یکی دیگه هم اینکه سرعت خود برنامه کمه.

موفق باشید!

reza_azizi2010
March 16th, 2010, 17:25
اينكه مرورگر اختصاصي داشته باشين خيلي خوبه ولي كاش بيشتر روش كار ميكردين، بشدت باگ داره

m-j-n
March 16th, 2010, 17:26
سلام در کل کار باحالی بود با ایده ای نو
ولی چند تا اشکال داشت
1- سرعت پایین
2- فول اسکرین نمی شه
وقتی روی اخرین ارسالها کلیک می کنی این میاد
تصویر رو ضمیمه کردم

badrang
March 16th, 2010, 17:50
:thankyou: :thankyou: :thankyou:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

فکر کنم یکی از بزرگترین ایراداش همین باشه!
نمیشد هسته ی اصلیش بر پایه ی فایرفاکس باشه؟!؟:Thinking:

viero
March 16th, 2010, 17:52
با عرض پوزش:
اگه راهی واسه درست کردنش هست بگید!
زبان؟!.jpg (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

tedony
March 16th, 2010, 18:28
دوست من تصویر مرورگرتون رو قرار بدید

m-j-n
March 16th, 2010, 18:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

TVA - Security 7
March 16th, 2010, 22:51
خب البته این باگ ها طبیعیه چون ایشون یه نفر هستند و یه تیم برنامه نویسی نیست که بخوایم همین الآن سرعت بالا و امکانات زیاد رو از این مرورگر انتظار داشت به نظر من ایشون اعلام کنن با چی این مرورگر رو نوشتن(من احتمال میدم با وی بی ) تا دوستان هم کمک کنن انشاءالله شاهد پیشرفت این مرورگر و ترفندستان باشیم...

sepehr09
March 17th, 2010, 13:33
سلام. و اما پاسخ دوستان:
در منتها الیه پایین سمت راست ، میتونید موس را روی گوشه صفحه نگه داشته و آن را بزرگ کنید!

متاسفانه الان این امکان نیست.

زبان درست هست.نمیدونم چرا در ویندوز شما این طور شده.میشه لطفا نوع ویندوزتون رو بگید؟من تصویر اصلی مرورگر رو میزارم.

چشم.در همین پست قرار داده شد.

nextslit
March 17th, 2010, 16:40
ممنون به عنوان اولين کار خيلی خوبه ، در مورد مشکل آخرين ارسال ها لينکتون رو اينجوری تعريف کنيد :

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]و اينکه فونت تون هم بايد UTF8 رو ساپورت کنه و الا فارسی رو نميتونه بخونه.

بعد اينکه باقی گزينه ها رو از تولبار ترفندستان گرفتيد ! سعی کنيد که اختصاصيش کنيد :×:

موفق باشيد

viero
March 17th, 2010, 16:51
vista home basic

sepehr09
March 17th, 2010, 16:54
nextslit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان ممنون از راهنماییتون.حتما اون لینک هارو عوض میکنم.فونت هم بزودی درست میشه و نسخه اصلاح شده رو آپ میکنم.(یا امشب یا فردا)
بله قسمت تولبار ایده ی آن از "تولبار فایر فاکس" بود که شما زحمتش رو گشیده بودید..ممنون از شما به خاطر طراحی تولبار..انشاالله با کمک دوستان عزیز در نسخه های بعدی بهینه تر خواهد شد.