PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه وب مستر ها,جاست پرشین در گوگل مخرب شناسایی شده

keyson
March 21st, 2010, 22:43
قابل توجه وب مستر ها به خصوص وبلاگنویسان عزیز ترفندستانی

دوستان عزیز خبری رو در یک سایت معتبر خوندم مبنی بر آلوده بودن کدهای موجود در جاست پرشین...اگر از این سیستم استفاده میکنید یا قصد استفده از خدمات این سایت رو دارید لطفا دست نگه دارید و این مطلب رو به طور کامل مطالعه کنید.

داشتن یک سیستم عضویت و کنترل داشتن روی اعضا آرزوی دیرینه ویلاگنویسان بوده و هست.به خصوص وبلاگنویسانی که از سیستم های بلگفا,میهن بلاگ,آفتاب بلاگ و اسکی بلاگ استفاده میکنند.

مدتی پیش یک سایت برای به اصطلاع براورده کردن این آرزو سیستمی را به وبلاگنویسان معرفی کرد که کمی تا قسمتی شبیه سیستم عضویت بود و سرو صدای زیادی به پا کرد اما به خاطر مشکلاتی که داشت خیلی زود سرو صدا ها خوابید.

این سایت جاست پرشین است : تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

پس از شروع به کار این سایت افراد زیادی انتقاد کردند و کار این سایت را زیر سوال بردند.
داستان از این قرار است که مدت ها قبل هنگامی که برای کنترل اعضای جدید به این سایت میرفتم فایرفاکس سایت را هجومی و مخرب شناسایی میکرد که شوکه شدم و پیگیری کردم و متاسفانه چیز زیادی دستگیرم نشد و به خاطر اینکه حدود 800 نفر عضو سایت در این سیستم بودند مجبور شدم کار خود را با این سیستم ادامه دهم...مدتی گذشت که ناگهان فایرفاکس,گوگل و یاهو وب سایت مرا مخرب شناسایی کردند و بعد پیگیری های زیاد مطلع شدم که کد های عضویت و لینک های جاست پرشین کار خود رو کرده و باعث شده که وب سایت من هم مخرب شناسایی بشه.همینجا جا داره از جناب آقای کسری تشکر کنم که وب سایت منو نجات دادن و با راهنمایی و پیگیری های این مدیر شایسته کدهای مخرب رو از وب سایت برداشتم و درخواست برسی دوباره گوگل از وب سایتم رو دادم.مدتی گذشته و وب سایتم دیگه مخرب نیست اما ضربه ای بزرگ به من وارد شد و پیج رنگ وب سایت از 3 به 1 کاهش پیدا کرد.

تا اینکه در یک وب سایت معتبر خوندم که تمام کدهای موجود در جاست پرشین آلوده و مخرب هستند(حتی لینک این سایت) و اگر میخواهید به درد من دچار نشوید هرگز از این سیستم استفاده نکنید.
حتی آدرس لینک این وب سایت را نیز در وبلاگ یا سایت خود قرار ندهید.

البته مدیر این سایت مدعی است که کدها به هیچ وجه آلوده نیستند و به خاطر بعضی کدها که موتور های جست و جو به آنها هساسند این مشکل به وجود اومده و به هیچ وجه نمیشه کد ها رو پاک یا تعویض کرد چون سیستم سایت بر پایه این کد ها استوار هستند.

امیدوارم که این مطلب براتون مفید بوده باشه.متشکرم که این مطلب رو تا آخر دنبال کردید:p