PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایورت تلفن

John.Cena
March 22nd, 2010, 14:05
سلام چجوری میشه تلفن ثابت رو روی تلفن دیگه یا موبایل دایورت کرد؟

newhost
March 22nd, 2010, 14:25
فك كنم بايد از طريق مخبارات اقدام كني....

England
March 23rd, 2010, 00:58
در قدم اول باید این خدمت رو برای خط ثابتتون از طریق مراجعه به مخابرات در قبال پرداخت مبلغ کمی فعال کنید. اين سرويس با هر دستگاه تلفن دكمه‌اي مجهز به سيستم تن انجام شدني است.
برای این کار شما باید کد زیر را در دستگاه تلفن وارد کنید:
# شماره مورد نظر*21*
بعد از زدن این کد صدایی که میشنوید فرق خواهد کرد ، این یعنی اینکه خط شما دایورت شده است.
برای غیر فعال کردن این سرویس باید باز گوشی رو بردارید (در این حالت باز همان صدای مخصوص شنیده میشود) و بعد عدد #21# را وارد کنید.
در صورتی که مجدد صدای بوق مخصوص را شنیدید ، گوشی را قطع کرده و مجدد روشن کنید. در این حالت خط شما کاملا از حالت دایورت خارج شده است.

Samin
March 25th, 2010, 22:52
همچنین به این ترفند هم میتونید مراجعه کنید :
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

kamyabtak
March 29th, 2010, 08:42
سلام.آره،درسته،همین جوریه که دوستمون گفت.

emsaki
March 29th, 2010, 09:50
روی همه ی خط ها این کار جواب نمیده !

newhost
March 29th, 2010, 10:08
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
چطور مگه؟
مگه خط با خط فرق داره؟!!

kamyabtak
March 29th, 2010, 12:25
این دوستمون هم راست میگه!! من رو خط دائمی mci امتحان کردم، دایورت کردن به خط دیگه جواب داد، اما موقعی که می خواستم دایورت رو cancell کنم ، نمی شد. مجبور شدم برم از داخل خود گوشی دایورت رو cancell کنم.

Samin
March 29th, 2010, 12:38
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
آقا شماها از بحث اصلی خارج شدید. داشتیم در مورد دایورت تلفن ثابت بحث میکردیم !

emsaki
March 29th, 2010, 13:31

نمی دونم ولی خودم شخصا تست کردم خط خونه و 2 3 جایه دیگه نشد ولی خط های شرکت تک تک تست کردم شد
بیشتر از 10 تا خط !

حالا نمی دونم باید این گزینه رو از طریق مخابرات فعال کنی ؟! مثل پشت خطی . اگر کسی اطلاعاتی داره بگه

wsakson
April 6th, 2010, 21:09
سلام

اين سرويس بايد از طريق مخابرات فعال بشه چون جزو سرويسهاي ويژه هست

با مراجعه به مرکز تلفن و جديدا هم دفاتر خدمات ارتباطي با ارائه آخرين قبض پرداختي و حضور مالک خط با کارت ملي يا وکالتنامه مالک خط و در صورت اجاره اي بودن منزل هم قولنامه منزل الزامي است

وقتي اين سرويس فعال شد با همون کد # شماره مورد نظر*21* ميتونيد تلفنتون را روي يک خط ثابت ديگر يا موبايل دايورت کنيد

براي غير فعال کردن هم کد #21#

afshin we
April 18th, 2010, 08:41
از توضیحاتتون ممنونم فقط در نظر داشته باشید از هر مرکز تلفن به مرکز دیگه اگر نوع سوئیچهای مخابراتیش یکسان نباشه این کد ممکنه فرق داشته باشه.