PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه نوروزی شماره 2 ترفندستان در سال 89: مسابقه وبلاگ‏نویسی ترفندستان (نتایج اعلام شد)

Kasra
March 26th, 2010, 03:32
با سلام خدمت کلیه دوستان و کاربران عزیز.

دومین مسابقه نوروزی ترفندستان رو همونطوری که پیش از اون قول داده بودیم معرفی میکنم.

دومین مسابقه نوروزی ترفندستان در سال 1389، با موضوع «مسابقه وبلاگ‏‏نویسی ترفندستان» برگزار میشود. این مسابقه با مسابقه نخست امسال که «انتخاب بهترین وبلاگ‏نویس ترفندستان» میباشد متفاوت است. در مسابقه اول برترین وبلاگ نویس بر اساس وبلاگی که در ترفندستان داشته است با رأی کاربران انتخاب میشود.
اما مسابقه دوم، دارای آیین و شیوه دیگری برای برگزاری است. در این مسابقه، کاربران بایستی به مطلب با موضوع تعیین شده برای مسابقه بنویسند و در وبلاگ خود منتشر کنند تا در مسابقه شرکت داده شوند و افراد برگزیده توسط هیئت داوری انتخاب میگردند.

----

آیین نامه ثبت نام:
1. تنها افرادی امکان شرکت در مسابقه را دارا میباشند که در انجمنهای ترفندستان ثبت نام کرده و عضو باشند.

2. وبلاگ نویسی فقط و فقط در بخش وبلاگ های ترفندستان به آدرس [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] قابل انجام است. بدین معنا که شما باید ابتدا در ترفندستان یک وبلاگ بسازید و مطلب خود برای مسابقه را در محیط این وبلاگ منتشر کنید. بدیهی است در صورتی که وبلاگ شما در سرویس دهنده های دیگر نظیر بلاگفا، میهن بلاگ و... باشد، امکان شرکت دهی شما در مسابقه وجود ندارد.

موضوع:
موضوع اصلی مسابقه وبلاگ نویسی ترفندستان، «اگر من جای .... بودم» میباشد.
تعیین موضوع برای این مسابقه بدین معناست که مطلب ارسالی شما در وبلاگ بایستی پیرامون و در حوزه این موضوع باشد. با توجه به اینکه موضوع مسابقه امسال، تا حدودی مبهم است، شما امکان بسط دادن آن را دارید. به عنوان مثال میتوانید به جای نقطه چین، نام یک شخص یا جسم را قرار دهید و آن را موضوع مطلب خود قرار دهید. یا با توجه به همان ابهام، مطلب را بنویسید. نگارش یک مطلب با توجه به این موضوع، هنر نویسنده است. شما میتوانید حتی فرم و جمله بندی موضوع را بنا به اقتضای متن خود تغییر دهید. اما محتوای موضوع بایستی همین باشد. همچنین نیازی نیست تیتر مطلب شما عنوان این موضوع باشد. «اگر من جای .... بودم» در اصل بایستی دستمایه مطلب شما باشد.

آیین نامه مطالب:
1. هر کاربر فقط و فقط حق ارائه 1 مطلب برای مسابقه را دارد.

2. وبلاگ‌نویسان می‌توانند از تمامی قالب‌های رایج نوشته‌های وبلاگی مانند: دل‌نوشته، خاطره، یادداشت روزانه، قطعات ادبی، شعر كلاسیک و نو، باز روایی تاریخی و... استفاده نمایند. محدودیتی در خصوص قالب نوشته وجود ندارد.

3. محدودیتی در خصوص حجم نوشته وجود ندارد. مطلب شما میتواند هر چقدر طولانی و یا حتی مینیمال باشد.

4. مطالب سیاسی و همچنین مطالب شامل توهین به اشخاص، مذاهب، عقاید و اقشار، در مسابقه شرکت داده نمیشوند.

5. مطالب کپی شده از منابع دیگر نظیر کتاب، نشریات، سایت ها و وبلاگ های اینترنتی و... امکان شرکت دهی در مسابقه را ندارند. مطلب بایستی به دست خود وبلاگ نویس نوشته شده باشد و حاصل تراوش ذهنی او باشد. در صورتی که محقق شود کاربری مطلبی را خود ننوشته و از جایی کپی کرده است نه تنها در مسابقه شرکت داده نمیشود بلکه با او در محیط سایت نیز برخورد خواهد شد.

نحوه شرکت در مسابقه:
برای شرکت در مسابقه بایستی پس از ساخت وبلاگ، در صفحه ارسال مطلب جدید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) در قسمت «موضوعات وبلاگ» موضوع «مسابقه وبلاگ نویسی ترفندستان در سال 1389» را انتخاب کنید و مطلب را ارسال کنید. در صورتی که این کار را نکنید مشخص نخواهد شد که این مطلب شما برای مسابقه بوده است و طبعاً در مسابقه شرکت داده نمیشود. لازم به ذکر است این موضوع یک موضوعی عمومی میباشد و نیازی نیست خودتان آن را بسازید و به طور پیش فرض در صفحه ارسال مطلب وجود دارد.

مهلت شرکت در مسابقه:
مهلت ارسال مطلب در وبلاگ جهت در شرکت مسابقه تا انتهای فروردین ماه 1389 میباشد.

داوری:
1. هیئت داوری مسابقه وبلاگ نویسی امسال، تشکیل شده از افراد زیر میباشد:
love_75 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
Mojtaba118 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
jeminiv (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
asibi (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
etis (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
Kasra (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
افراد فوق از افراد فعال در ترفندستان بوده اند که علاوه بر داشتن ذوق ادبی، خود در بخش وبلاگ ها فعالیتی نکرده اند و طبعآً مطلبی هم برای شرکت در مسابقه ارسال نمیکنند (البته قضیه بنده متفاوت است). خدایی نکرده اگر دوستی در بخش وبلاگ ها فعال نبود و از کاربران فعال سایت هم بوده و دارای ذوق ادبی نیز بوده است و در هیئت داوران قرار نگرفته، پوزش ما را پذیرا باشد. به دلیل کمبود وقت تنها امکان مذاکره با دوستان فوق مهیا شد.

2. نحوه امتیاز دهی به مطالب نیز بدین گونه است که پس از اتمام مهلت مسابقه و دریافت نهایی مطالب، هر یک از کاربران فوق به مطالب امتیاز میدهد و در نهایت مطالب بر اساس مجموع امتیازات هئیت داوران رتبه بندی میشود.

3. ملاک امتیازدهی به مطالب وبلاگ های کاربران موارد زیر میباشد:
تناسب موضوع و محتوا
تیتر مطلب
ادبیات وبلاگی (صمیمیت، روانی و سادگی، طولانی نشدن متن)
استفاده به جا از تصویر در مطلب
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب

4. قالب وبلاگ، ستونهای وبلاگ و ارتباط سایر مطالب کاربر با مطلب مربوط به مسابقه، جزء ملاک های داوری نمیباشد.

5. نتیجه نهایی مسابقات پس از بررسی و امتیاز دهی توسط هیئت داوران در اردیبهشت ماه 89 اعلام میگردد.

جوایز
جوایز این مسابقه به شرح زیر است:
نفر اول: یک فلش دیسک 16 گیگابایت.
نفر دوم: یک فلش دیسک 8 گیگابایت.
نفر سوم: یک فلش دیسک 4 گیگ.

----

با توجه به اینکه چنین مسابقه ای برای نخستین بار در ترفندستان برگزار میشود قطعاً کمی و کاستی های وجود دارد. امید است با پیشنهادات سازنده شما دوستان این کاستی ها در مسابقات بعدی تکرار نشود.
در صورتی که هر گونه سوالی پیرامون شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی داشتید آن را در همین تاپیک مطرح بفرمایید.

mooooooohammad
March 26th, 2010, 04:30
سلام به رئیس توانا کسری عزیز

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ای کاش بحث سیاسی هم آزاد بود اونوقت میدیدیم که تو همین ترفندستان چند تا رئیس جمهور و نماینده مجلس و شهردار و فرماندار و بخشدار داشتیمو خبر نداشتیم:mrgreen:

با این حال فکر کنم باز هم مطالب جالبی رو شاهد باشیم :yess: ببینیم دوستانمون میخوان جای کی باشن خیلی میتونه جالب باشه :okugly:

Kasra
March 26th, 2010, 04:36
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
mooooooohammad (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان البته دقت کنید موضوع این نیست که جای کی باشید. اون نقطه چین میتونه هر چی باشه. یک جسم بی جان یا هر چیزی که به ذهن نویسنده میاد.

Majid_4553
March 26th, 2010, 12:53
امسال همه مسابقات دور و ور وبلاک میچرخه :دی
ممنون از شما

البته همشون نه :دی
چرا حلقه ازدواج در انگشت چهارم است؟ (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
بدرود و خدانگهدار (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ms_saeed2006
March 28th, 2010, 20:35
من فکر کنم اگه تنها کسانی که که یه حد نصابی امتیاز یا پست داشتند میتونستند در مسابقات شرکت کنند بهتر بود چون در این صورت کاربران کم کار هم تشویق میشدند تا فعالیت بیشتری بکنند.
:Kiss: تقدیم به تمامی ترفندستانی های عزیز:::عیدتون مبارک:grouphugg:
در ضمن این امکان جدید سایت که افراد آنلاین رو نشون میده چیزه جالبیه:grin2:

kamyabtak
March 29th, 2010, 07:36
کسری جون گل کاشتی با این تغییراتت!!!!

TVA - Security 7
March 30th, 2010, 12:24
امسال دیگه آقا کسری ترکوندن واقعا دیگه چی میخواین از ترفندستان ؟ کسری جان دستت درد نکنه نتونستم به سپاس قانع بشم...

NASERGRAPHIC
April 2nd, 2010, 18:58
سلام کسری جان
یه پیشنهادی دارم
بهتر نیست به جای داوری متن مطالب رو به رای کاربران ترفندستان بگذاریم ؟ چطوره؟

Kasra
April 3rd, 2010, 02:04
NASERGRAPHIC (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان راستش مسابقه اول رو با رأی کاربران ترجیح دادیم برگزار کنیم.
این مسابقه رو به دلیل تخصصی تر کردن بررسی ها تصمیم گرفتیم هیئت داوری براش قرار بدیم.

به هر شکل این مسابقات رو برای بار اول داریم برگزار میکنیم و قطعاً هر قسمتش یه تجربه است.

Kasra
April 21st, 2010, 15:00
مهلت برگزاری این مسابقه نیز به اتمام رسید و دیگر امکان ارسال مطلب برای مسابقه وجود ندارد.

مجموعاً 13 مطلب برای این مسابقه از جانب کاربران ارسال شد که در لینک زیر قابل مشاهده هستند:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

مطالب از امروز توسط هیئت داوران بررسی میشن و نتایج داوری ها به زودی اعلام شده و نفرات اول تا سوم مشخص میشوند.

جوایز نفرات اول تا سوم نیز در پست اول مشخص شده است.

Abolfazl.E
April 24th, 2010, 12:22
من یه پیشنهاد دارم و اینکه جایزه ها تغییر کنه یعنی یه مقدار مورد استفاده بیشتری داشته باشه.دیگه همه فلش مموری دارن و اگر جایزه چیزی مثل king 2010 parand یا ویندوز 7 و یا ... باشه بهتر و کاربردی تره.تازه قیمتش هم ارزون تر درمیاد.

minus1
April 26th, 2010, 16:11
دروود به همه ی ترفندستانیهای عزیز.
اول از زحمات کسری عزیز به خاطر برگزاری این مسابقات بی نظیر کمال تشکر رو دارم.

بعد این که یه پیشنهای داشتم برای جوایز اهدایی به برندگان این مسابقه.
این جوایز الان خوب هستند ولی به نظر من اگه یه جایزه توی ویترین جوایز به این عزیزان تعلق میگرفت خیلی بهتر میشد, هم به خاطر قدر دانی هم به خاطر مانگاری این جوایز و کاربران در سطح ترفندستان و یاد آوری برگذاری این مسابقات بی نظیر در تاریخ ترفندستان.
ممنون.

Kasra
April 26th, 2010, 17:15
جوایز مجازی در قالب ویترین جوایز ترفندستان هم حتماً به دوستان تعلق میگیره.

ALIREZA AHMADI
May 5th, 2010, 17:17
چرا به من خبر ندادید که داور باشم ؟ مثلا نا سلامتی من 11 ساله که این کاره هستم !

7book.blogfa.com
:ugly:

Kasra
May 5th, 2010, 19:02
عزیز ما از کجا بایستی میدونستیم شما 11 ساله تو این کار هستید. ایشالا در نوبت های بعدی از وجودتون استفاده میکنیم.

لازم به ذکر هم هستش که آخرین مهلت شرکت در رأی گیری امشب هستش.

viero
May 5th, 2010, 21:23
+ بر همه ی این ها ولی از نظر من همراه فلش یا هر جایزه ی دیگر که هست یک چیزی به عنوان یادبود با لوگوی ترفندستان به عزیزان منتخب اهدا شود ...

Kasra
May 7th, 2010, 23:57
نتایج نهایی دومین مسابقه نوروزی ترفندستان در سال 89 به شرح زیر اعلام میشود:

نفر دوازدهم: Samin (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر جای ... بودم
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 4.5
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 4
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 5
استفاده به جا از تصویر در مطلب ------------------------ 0.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 1.5
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 3.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 19

نفر یازدهم: Erfan 2010 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر من جاي ..... بودم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 7.5
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 5
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 7.5
استفاده به جا از تصویر در مطلب ------------------------ 0
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 3.5
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 4.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 28

نفر دهم: kamyabtak (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب می نویسم تا بماند روزگاری.... (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 14
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 10
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 15
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 8.5
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 15
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 62.5

نفر نهم: leila tanha (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر من جای ......بودم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 19
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 8
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 14
استفاده به جا از تصویر در مطلب ------------------------ 2
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 10
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 12
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 65

نفر هشتم: aliabbasy68 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر من جای ... بودم
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 16.5
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 8
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 11.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 16.5
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 15.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 68

نفر هفتم: مهندس بهزاد انصاری (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب گفتن که بنویس.... (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 20
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 9
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 18.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 15
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 16.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 79

نفر ششم: Abolfazl.E (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب بیایید مثل آب باشیم! (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 16
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 18
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 15.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 15
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 17.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 82

نفر پنجم: luciferlovely (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب جایی که هستیم و جایی که باید باشیم... (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 15
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 15.5
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 17.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 17
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 17.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 82.5
نفر چهارم: NASERGRAPHIC (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر من جای... بودم! چرا من جای او باشم! (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 21
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 16.5
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 18.5
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 13.25
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 15
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 84.25

نفر سوم (برنده یک عدد فلش 4 گیگ): siavash5 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب کاش من جای........بودم.
(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 20
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 11
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 20
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 19
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 20
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 90

نفر دوم (برنده یک عدد فلش 8 گیگ): 4058423 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب اگر من جای خودم بودم چه کار میکردم !!! (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 17
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 16
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 20
استفاده به جا از تصویر در مطلب ------------------------ 17
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 14
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 14
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 98

نفر اول (برنده یک عدد فلش 16 گیگ): black-fish (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) با مطلب «اگر من جای دشت شقایق بودم» (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تناسب موضوع و محتوا ---------------------------------- 24.5
تیتر مطلب ------------------------------------------------ 23
ادبیات وبلاگی -------------------------------------------- 25
نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا -------------------------- 25
رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب ------------- 19.5
مجموع امتیازات: --------------------------------------- 117

ابتدا جا داره که از همه دوستانی که برای مسابقه ارزش قائل بودند و در مسابقه شرکت کردند تشکر کنم.
همچنین از داوران عزیز که همگی بدون هر گونه تأخیری و کاملاً به موقع و منظم و با رعایت کامل عدل و انصاف نتایج داوری هاشون رو به دست من رسوندن تشکر میکنم.

ذکر چند نکته رو ضروری میدونم:
1. نحوه داوری ها بدین شکل بود که هر یک از داوران، هر مطلب وبلاگ رو تحت این موارد از 0 تا 5 نمره دادند:
تناسب موضوع و محتوا، تیتر مطلب، استفاده به جا از تصویر در مطلب، ادبیات وبلاگی، نگاه نو و خلاقيت در ارائه محتوا، رعایت نكات ویرایشی و نگارشی در مطلب.
سپس هر یک از این امتیازات توسط 6 امتیاز داده شده از 6 داور جمع زده شده و نمره کلی مورد را نشان داده است. در نهایت نیز جمع موارد، مجموع امتیازات مطلب را آشکار ساخته شده است.
به عنوان مثال مورد "تناسب موضوع و محتوای مربوط به مطلب کاربر kamyabtak به صورت 3+2+4+2+1+2 توسط 6 داور داده شده بود که جمعش 14 شده.
2. مطلب هزینه عشق واقعی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) توسط کاربر javadnil (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) به علت کپی بودن در مسابقه شرکت داده نشد.
3. با دوستان برنده به زودی از طریق پیغام خصوصی جهت ارسال جوایزشون تماس گرفته میشه.
4. سعی شد که در داوری ها نهایت عدل و انصاف رعایت بشه. قطعاً 6 داور هر کدوم نظرات خودشون رو داشتند که برایند نظرات این داوران، این نتایج شد.
5. جوایز مجازی دوستان نیز به زودی اهدا میشه.

aliabbasy68
May 9th, 2010, 17:23
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کسری عزیز و داوران محترم.
و تبریک به نفرات اول تا آخر که در این مسابقه شرکت کردند.
امیدوارم همگی سربلند و پیروز باشید.
یا علی

Abolfazl.E
May 9th, 2010, 18:14
به رسم یادبود به کسایی که شرکت کردن جایزه ترفندستانی نمی دی کسری جان؟ مثل همون خروس مسی که به همه دادین.

AhmadSH
May 9th, 2010, 18:39
:wink:

siavash5
May 11th, 2010, 16:03
کسری جان کمپوت شدم بابا.
کی؟؟؟

Abolfazl.E
May 12th, 2010, 20:46
ممنون ولی اون جمله کسری مربوط به سه نفر برنده بود من منظورم کلا جایزه ای بود که به هر کسی شرکت کرد داده بشه به عنوان یاد بود و تشکر.
به هر حال

Kasra
May 24th, 2010, 23:14
جوایز کلیه دوستان امروز دوشنبه از طریق پست ارسال شد.

جایزه یه نفر (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم حضوری داده شد :mrgreen: