PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی دیم چت نمی کنه

meisam18
March 27th, 2006, 19:48
سلام من چند تا آی دی دارم ولی با هیچ کدام از آنها نمی تونم چت کنم ولی با آیدی پسر داییم می تونم چت کنم هر کاری می کنم نمیشه به اتاقهای خلوت هم می روم ولی باز eror می زنه لطفا منو کمک کنید

yasinred
March 27th, 2006, 20:36
آي دي من هم همين طوري شده ونميتونم با آي ديم وارد روم بشم بخاطره اين كه روي خودم يه تروجان امتحان كردم شما هم يا روي خودتون تروجان باز كرديد يا براي شما فرستادن. :mrgreen:

Soroush
March 27th, 2006, 22:49
دوستان جوری که من دستگیرم شده یاهو اجازه ی وارد شدن افراد زیر 18 سال به چت رومها رو نمیده.احتمالآ با توجه به تاریخ تولدی که هنگام ساختن آیدیتون وارد کردید در حال حاضر شما سنتون کمتر از 18 هست.(البته این غیر از دلیل اشکال در سرور یاهو هستش)
yasinred, شما کلآ نمیتونید از آیدیتون استفاده کنید و لوگین کنید یا مثل اون دوستمون نمیتونید وارد چت رومها بشید :?:

Kasra
March 27th, 2006, 22:50
meisam18, جان یاهو مسنجر خودتون رو ترجیحا آپدیت کنید و یا دوباره نصب کنید.
همین طورID های دیگه رو هم تست کنید.
و در صورت عدم موفقیت ID خودتون رو روی یک سیستم دیگه امتحان کنید. به احتمال زیاد مشکل از یاهو مسنجر نصب شده رو سیستم تون است.

To0pi
March 28th, 2006, 08:01
Kasra, جان ایشون گفتند با آی دی پسر خالهشون می تونند چت کنند :!:
soroush2000, جان این طور نیست چون من هم زیر 18 سال هستم ولی به راحتی می توانم وارد چت روم شوم.
البتّه من زیاد اهل چت نیستم به شما هم توصیه می کنم نباشید چون همش وقت تلف کردنه :!:

Soroush
March 28th, 2006, 10:11
To0pi, شاید حق با شما باشه.
بر اساس تاریخ تولدی که وقت پر کردن فرم نوشتید الان زیر 18 سال دارید :?:

To0pi
March 28th, 2006, 10:13
soroush2000,جان اگر با من بودید بله
من موقع پر کردن زدم:
1993/2/02

yasinred
March 28th, 2006, 10:20
soroush2000 جان آي دي من فقط تو چت روم ها نميره.
راستي من قبلا با همين آي ديم وارد چت روم ميشدم سن خودم رو هم 17 ثبت كردم.
پس فكر كنم به سن كاري نداشته باشه. :mrgreen:

To0pi
March 28th, 2006, 10:28
yasinred,شما به کارهای که کسریجان گفتند عمل کنید نتیجه را بگید

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

arashpc
March 28th, 2006, 10:50
این Error که میبنید از طرف خود یاهو و آی دی بلوک شده به طور کل و باید قید چت در چت روم ها رو زد

signing in to chat took longer than expected please try again later

yasinred
March 28th, 2006, 11:38
من با آي دي هاي ديگه ميتونم وارد روم بشم. :mrgreen:

To0pi
March 28th, 2006, 11:45
yasinred, آیا آی دیتون در سیستم دیگران هم نمی تونه وارد چت روم شه؟؟

yasinred
March 28th, 2006, 12:22
متاسفانه خير
چون از طريق كامپوتر دوستم هم كه امتحان كردم نشد.
فكر كنم همون تروجاني كه روي خودم امتحان كردم باعث شده كه آي دي من وارد روم نشه. :mrgreen:

arashpc
March 28th, 2006, 12:35
اگه نشد قید آیدیتو باید بزنی و یه آیدی دیگه درست کنی چون امکان داره از خود یاهو باشه و پلیس یاهو آیدی شما رو بلوکه کرده (به خاطر استفاده از برنامه های هک )در ضمن اگه خواستی آیدی باز کنی از داخل همون آی دی قبلیت هم میشه و دیگه فکر نکنم اشکالی پیش بیاد اگه خواستی من میتونم برات از داخل اون یکی آیدیت واست آیدی باز کنم فقط یوزر و پسورد آی دی فعلیت و مشخصات آی دی جدید که میخوای باز بشه رو تو یه پیغام خصوصی واسم بفرست در اولین فرصت واست می فرستم
البته اگه دلت خواست

yasinred
March 28th, 2006, 13:51
مرسي از لطفت. :mrgreen:
چون من خيلي خيلي كم وارد روم ميشم نيازي ندارم مرسي. :mrgreen:

mohsentico
March 28th, 2006, 18:15
meisam 18 jan sad dar sad bekhatere senetone ke zire 18 vared kardid mitonid ye id dige besazeed va sen ro bala bedeed ta motmaen besheed :mrgreen:

meisam18
March 29th, 2006, 00:53
سلام من meisam 18 هستم خیلی ممنون از نظراتون . من یاهو مسنجرمو چند بار عوض کردم حتی ویندوز هم عوض کردم ولی باز هم eror می زنه البته یکی از سایتهای غیر اخلاقی در اون ثبت نام کردم و طرفای 10 , 15 تا برام ایمیل زد شاید برای اونه نه حالا چی کار کنم
با تشکر :( :( :( :( :( :(

SAN
March 29th, 2006, 00:59
moshkel az yahoo hast male manam hamintor bod vali bade moddati dorost shod.yahoo update kon.blocket kardan hatman.dar zaemn chat kardan ham ye kare bikhodiye.khosh bashin... .

arashpc
March 30th, 2006, 10:12
yasinred خواهش میکنم به هر حال چت چیز خوبی نیست وقت هدر دادنه :P

To0pi
March 30th, 2006, 10:54
شما نباید در سایت های غیر اخلاقی ثبت نام کنید خیلی بد است و چیزهای بدی هم برای آدم می فرستند.
امیدوارم به تذکّرم گوش کنید.
مخصوصا شما جوانان :wink:

yasinred
March 30th, 2006, 12:33
To0pi و arashpc و SAN جان حرف هايي كه زدين واقعا درسته به نظره من هم چت يه چيزه الكي و مسخره اي هستش كه فقط وقت آدم رو مي گيره. :mrgreen:

SAN
April 1st, 2006, 00:09
yasinred, jan merc az inke aharfaye maro takid kardin mamnonam

meisam18
April 6th, 2006, 17:12
من موفق شدم چت کنم از همتون ممنونم من رفتم این بار سنمو 25 سال زدم و به راحتی و وارد روم شدم soroush2000 جان واقعا دستت درد نکنه

Soroush
April 6th, 2006, 21:02
خواهش میکنم meisam18 ; پس مثل اینکه نظر من درست بود ! خوشحالم که مشکلتون حل شده. :wink:

To0pi
April 8th, 2006, 09:18
چه شکلی میشه سوال یاهو رو عوض کرد؟

Soroush
April 8th, 2006, 11:46
To0pi, اگر منظورتون سوالی هست که هنگام پر کردن فرم ساخت آیدی ازتون پرسیده میشه و وقتی پسورد رو فراموش کردید برای گرفتن پسورد جدید این سوال پرسیده میشه باید بگم بعد از ساخته شدن آیدی امکان عوض شدنش نیست.

Kasra
April 8th, 2006, 14:15
To0pi, جان همون جوری که soroush2000, جان گفتن قضیه این سوال هم مانند تاریخ تولد میمونه. فقط یکبار میشه تنظمیش کرد. چون فکر کنید آیدیتون هک شده ، اون وقت هکر به راحتی اون رو هم عوض میکنه! پس دیگه به چه دردی میخوره؟

To0pi
April 8th, 2006, 17:18
من هم می خواستم ازش همین استفاده را بکنم که نشد :oops:

Roham
November 4th, 2006, 20:19
Kasra, جان پس اين دوستمون meisam18, جان چه جوری توانستند سنشون رو تغيير بدهند به 25 ساله؟
اين تاپيک قديمی هست... ميدونم.
فقط ميخوام مشکل خودم رو حل کنم... آخه من هم همين مشکل رو هنگام وارد شدن به چت روم دارم. :x
ممنون ميشم اگه من رو راهنمايی کنی.
يا علی.

Kasra
November 4th, 2006, 22:02
roham111, جان آیدی جدید ساختند.

Roham
November 4th, 2006, 22:08
آهان. :|
که اينطور!
پس راه حلی نداره! :cry:
Kasra, جان ممنون که جواب دادی.

Kasra
November 4th, 2006, 23:07
roham111, جان خواهش میکنم ولی این موضوع طبیعیه.
وقتی پسورد شما هک شد یک راه برای به دست آوردن پسورد وارد کردن همین تاریخ تولده.
اگر قرار بود تغییر کنه که دیگه فایده نداشت ، هکر عوضش میکرد.

Roham
November 4th, 2006, 23:09
Kasra, جان بله حق با شماست.
ID من هم خيلی قديمی هست... يادم هم نمياد چه تاريخی رو وارد کردم.
ولی به نکته ی جالبی اشاره کرديد.
ممنون. :wink:

tofane69
November 6th, 2006, 04:10
salam doste aziz shoma mitoni beri to profilet va profileto taghir bedi va seneto chizi bala tar az 18 bezari bad bayad on tikesho faal koni ta ba server yeki beshe bad ham mitoni beri to room :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hemedani
November 6th, 2006, 13:42
این چت به اصطلاح چترها چت بند شده خیلی اتفاق ها می افته که یه آی دی این شکلی بشه اگه دقت کرده باشین اون موقه که آی دی میخواد یک روم رو انتخاب بکنه گوشه ی دسته چپ دقیقا نوشته که افراد زیر 18 سال رو یاهو به روم راه نمی ده این یکی از مواقعیه که یه آی دی تو روم نمیره خیلی مشکلات دیگه هم هست مثلا اگه توی روم زیاد اصرار به دادن فوهش های انگلیسی که با **** هم نشونش میده داشته یاشین آی دی تون همین شکلی میشه یا مثلا زیاد توی روم ها ایگنور شده باشین باز هم آی دی تون چت بند میشه ولی بعد از 3-4 ماه دوروست میشه اگه آی دی تو زیره 18 سال دادی میشه تاریخ تولد آی دیت رو عوض کنی ولی یاهو واسه این کار از شما پول میگیره یه اکسپلویت داشتم که تاریخ تولد آی دی رو عوض میکرد ولی متاسفانه دیگه کیار نمی کنه یه نفر و میشناسم که آدمین یاهو هست که می تونه با گزارش دادن به سایت یاهو آی دی های این توری رو درست بکنه بچه قشمه :mrgreen:

mostapha
November 6th, 2006, 14:47
قابل توجه دوستان
اینکه نمی تونید با آی دی تون وارد چت بشین اینه که به احتمال بیش از 90% تعداد کاراکترهای سازنده آدرس آی دی تون طولانی است.
yasinred و To0pi جان آیا اینطور نیست؟

Kasra
November 6th, 2006, 17:01
mostapha, جان یعنی چه به سن ربطی نداره. این عبارت رو که من در صفحه ورود به روم های یاهو ننوشتم خود یاهو نوشته:
Yahoo! Chat is now available to users who are 18 years of age or older. User-created rooms are currently unavailable.

mostapha
November 6th, 2006, 20:17
kasra، حق با شماست.
ولی آیا عامل طولانی بودن تعداد کاراکترهای سازنده یک آی دی را بررسی کردید؟

Kasra
November 7th, 2006, 15:34
mostapha, جان در این خصوص نیز چیزی نشنیده ام ، از صحت این موضوع اطلاعی دارید؟

mostapha
November 7th, 2006, 19:40
kasra، یک آی دی دارم حدود 14 کاراکتر حرفی و یک کاراکتر ««.»» داره.
با اون وارد چت نمیشه و eror می ده. البته از شرط سنی اش مطمئن هستم که درسته.

mostapha
November 7th, 2006, 19:42
meisam18 جان، آیا آی دی شما نیز طولانی نمی باشد؟

Kasra
November 8th, 2006, 15:10
mostapha, جان براش یک پروفایل درست کنید ببینید با اون وارد میشه؟

m0hammad110
December 17th, 2006, 19:45
باید یک کاری کنیم که چت به کل برداشته بشه با این آدم های خز در چت که همش بدو بیرا میگن :cry:

cowboy_angry
February 7th, 2007, 16:12
yek id ba sen e balaye 18 saaal type konid