PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : dar rabeteh ba email

ali327474
March 30th, 2006, 22:28
ye soal?
farghe bulk va inbox to email chie

Kasra
March 30th, 2006, 22:39
ali327474, جان در Inbox شما تمامی ایمیلهای معمولی و سالم قرار میگیره ، اما ایمیل هایی که به قسمت Bulk میروند ایمیلهایی هستند که سیستم میل اونها رو مشکوک به داشتن فایل ویروسی و یا اسپم ها و نامه های ناخواسته تبلیغاتی میدونه بنا براین اون ها رو محدود میکنه.

mohi
March 31st, 2006, 06:57
salam
aya email haii ke dar bulk vojood dare be vasiisle antivirusii ke khode yahoo to site nasb karde scan nemishe va age scan beshe va motevajeh beshe ke viruse dare oonharo hazf nemiikone ya hoshdar nemide

yasinred
March 31st, 2006, 09:42
سلام وقتي خودتون اون ايميل هايي كه در بالك وجود داره رو باز كنيد آن وقت ياهو نوع ويروس رو مشخص ميكنه وبه شما هشدار ميده.اما قبلش اين كار رو نميكنه وايميل هايي كه در بالك وجود داره رو فقط به اونها شك ميكنه كه در بالك قرار ميده. :mrgreen:

yasinred
March 31st, 2006, 09:51
راستي اگه شما هم مثل من در ميلتون اسپم يا ايميل هاي تبليغاتي داريد يه برنامه خوب هست كه در همين قسمت ميزارم تا از شر اين ايميل ها خلاص بشيد. :mrgreen:

آیا از اسپم ها اطلاعی دارید؟
شاید این را بدانید که اسپم ها موجوداتی کامپیوتری هستند که به همراه ایمیلها برای شما ارسال می شوند .
اسپم ها باعث زیادی نامه ها و ناشناس بودن ایمیلها هستند .
شما برای پاک کردن و جلوگیری از آنها باید از نرم افزارهای مخصوص به خودش استفاده کنید .
نرم افزارهای گوناگونی برای جلوگیری از ورود اسپم ها به کامپیوتر شما هست ، اما به دلیل اینکه امروز تمام برنامه های شرکت PC Tools را گذاشتم ، بهتر می دونستم که این نرم افزار هم بگذارم .
به هر حال نرم افزاری قدرتمند در این زمینه را می توانید از اینجا دانلود کنید ؛

Download Now ( Size : 3,407 KB )
Download Spam Monitor v2.5
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
منبع:[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
:mrgreen:

Mohammad
March 31st, 2006, 14:27
yasinred, جان ممنون :lol:

yasinred
March 31st, 2006, 14:55
قابل شما رو نداشت. :mrgreen:

mohi
March 31st, 2006, 21:08
سلام
yasirnred جان ممنون

ali327474
April 4th, 2006, 22:14
yani mailhaee ke dar inbox vojod dareh 100%saleme???

Soroush
April 4th, 2006, 23:06
ali327474, هیچ چیزی قطعی نیست !
ممکنه فردی بخوادسیستمتون رو آلوده کنه و لینک های مخرب براتون بفرسته.
در کل برای پیشگیری از اینجور مسائل داشتن یه آنتی ویروس به روز و همچنین پرهیز از باز کردن ایمیلهای مشکوک و ناشناس ضروریه.

areflink
February 28th, 2007, 16:27
سلام بچه ها خوبین من تازه وارد هستم به همگی یه خسته نباشید می گم در ضمن یه سوال داشتم اول اینکه این برنامه ای رو که اسپم رو از بین می بره رو دارم دانلود می کنم با تشکر از دوست خوبم که گذاشته حالا نمی دونم جواب بده یا نه ان شالله که جواب میده می خواستم بدونم که غیر از این توی قسمت تنظیمات میلت یه نوشته ای م ینویسی که دیگه از ورود اسپم جلوگیری می کنه همون فیلتر کردنه این رو قبلا داشتم ولی پیشم پاک شد حالا دوباره این اسپم ها بیشعور ول کن نیستن با تشکر از دوستی که من رو راهنمایی کنه تا بعد بای تا های

newgoldenman
March 2nd, 2007, 01:43
areflink, جان شما براي اينكه از فيلتر خود ياهو استفاده كنيد محدوديت داريد يعني فقط ميتونيد 15 تا فيلتر تعريف كنيد. بنابر اين بهترين پينهاد من به شما براي حذف اون ايميل هاي بيخودي، اينه كه اونها رو به عنوان Spam به ياهو معرفي كنيد(با زدن دكمه Spam) به اين ترتيب ديگه از اون آدرس ا براي شما ايميلي نميرسه ئ از شرشون خلاص ميشين. خود من يه زماني هر روز كه Inbox ام رو باز ميكردم، حدود 100 تا از اين آشغال ها داشتم، با كمي حوصله و انتخاب كردنشون و Report as Spam دادنشون به ياهو، مشكلم رفع شد بگونه اي كه ماهي شايد 10تا از اينها داشته باشم كه اونها رو هم مثل بقيه اسپم معرفي ميكنم.