PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت پروژکتور براي تلفن هاي همراه

Hamzeh.E
April 8th, 2007, 16:11
شرکت تگزاس اینسترومنت نمونه ای از پروژکتور کوچک DLP را در نمایشگاه CITA 2007 به نمایش گذاشت.
پروژکتور مذکور که به باور شرکت تگزاس اینسترومنت تا حدی ایده آل است که هم می تواند به عنوان یک پروژکتور تنها و هم به عنوان یک دستگاه در تلفن همراه مورد استفاده قرار گیرد، آزادی عمل خوبي به کاربران معمولی وحرفه ای می دهد تا آنان بتوانند در آینده ویدیوها و تصاوير گرافیکی خود را با کيفيت بالاتر و در ابعاد بسيار بزرگتر مشاهده کنند.
قرار است جزييات بيشتر در مورد نحوه عملکرد اين دستگاه در آينده اي نزديک اعلام شود.
منبع (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Roham
April 8th, 2007, 16:16
Kingsky, جان چندين بار خواستم بهتون تذکر بدم ولی ندادم.
از شما خواهش ميکنم که اخبار موبايل رو فقط به فقط در تاپيک زير قرار دهيد:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
از الان هم هرچی تاپيک در مورد اخبار موبايل در اين بخش زديد رو منتقل کنيد به اون تاپيک.
پدر ترفندستان رو در آورديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Hamzeh.E
April 8th, 2007, 16:36
roham111, جان اون تایپیک قفل شده[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Roham
April 8th, 2007, 17:06
Kingsky, جان کی گفته؟!؟!؟! 8O 8O 8O 8O من خودم همين الان رفتم تو تاپيک و تاپيک باز بود!!!!!!!! :| :| :| :| :|

Hamzeh.E
April 8th, 2007, 17:30
ok باز است من اشتباه کردم عکس بمب دیدم گفتم لابد بسته است
الان من این همه پست رو بریزم اونجا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Roham
April 8th, 2007, 17:32
Kingsky, جان تاپيک هايي که جواب داده نشده اند رو بله!

Hamzeh.E
April 8th, 2007, 17:39
در ضمن ایجاد این تایپیک[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] لزومی نداشت چون موضوع انجمن هم اخبار موبایل هست من نمی دونم شما چرا پافشاری می کنید؟
بعد منظورتان از
پدر ترفندستان رو در آورديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیست؟

Roham
April 8th, 2007, 17:44
Kingsky, جان چرا بحث ميکنيد؟!؟! :?: :?: :?:
اون تاپيک زده شده و اگر توجه کنيد مديران هم اون تاپيک رو حمايت کردند.
منظور از اون حرف هم اين است که من هرچی به شما و کاربر H.Trst تذکر ميدم گوش نميکنيد و به کار خود ادامه ميدهيد.

Hamzeh.E
April 8th, 2007, 17:52
roham111, جان بسیار خوب حالا چرا می زنی؟
دیگه بحث هم نمی کنم الان میرم بهشون سروسامان بدم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]