PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندستان در روزنامه ابرار اقتصادی

Kasra
April 26th, 2007, 00:12
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

مطلع شدیم روزنامه ابرار اقتصادی در تاریخ 14 فروردین 86 ، در صفحه کامپیوتر و اینترنت خود به نقل 4 ترفند از ترفندهای ترفندستان به همراه ذکر منبع آن پرداخته است.
این چهار ترفند عبارتند از:
ارسال ایمیل صوتی از طریق نرم افزار Outlook (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
ذخیره بهتر عکس در نرم افزار SnagIt (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
دسترسی به تمامی قسمتهای مهم ویندوز تنها با راست کلیک بر روی My Computer (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
به کیبورد سیستم تان جان تازه ای ببخشید! (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ضمن سپاس از دوستان و همکارانمان در این روزنامه وزین ، شما میتوانید PDF صفحه فوق را از تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) دانلود نمایید.

mrgladiyator
April 26th, 2007, 00:43
Kasra,جان.
به امید اینکه روز هایی بهتر و خوش تر رو پیش رو داشته باشید.

Hamzeh.E
April 26th, 2007, 02:10
کسری جان ومحمد جان و ترفندستانی های عزیز صمیمانه به شما تبریک میگویم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

ayland
April 26th, 2007, 13:44
Kasra, جان
مخلصانه به همه تبریک میگم و خوشحالم از اینکه در یک سایت بی نظیر فعالیت میکنم :mrgreen:

alirezazx
April 26th, 2007, 21:58
دم هرچي ترفندستانيه با اين ترفنداش گرم 8)
به اين ميگن روزنامه با زكر منبع مينويسه :)

Mahdi Hero
April 29th, 2007, 01:14
اينجا سايت نيست باقلواست
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

newgoldenman
April 29th, 2007, 11:47
ayland, نوشته است:
Kasra, جان
مخلصانه به همه تبریک میگم و خوشحالم از اینکه در یک سایت بی نظیر فعالیت میکنم. :mrgreen:

من هم مفتخرم از فعاليت در اين سايت بي نظير كه بي شك نمونه اي مشابه حتي در زبانهاي ديگر دنيا نداريم :)

Kasra
April 29th, 2007, 19:23
سپاس از مهر همگی دوستان گرامی :P

mostapha
April 30th, 2007, 01:17
می خواستم کلی مطلب بزنم اینجا ولی خب ....
حالا بماند
فعلا فقط به نوبه خودم تبریک می گم. :wink:

Kasra
May 29th, 2008, 01:34
دوستان این هم صفحه 23وم روزنامه ابرار اقتصادی ، در تاریخ 6 خرداد 87 ، که یکی از ترفندهای ترفندستان رو با ذکر آدرس سایت قرار دادند.
البته من آرشیو این روزنامه رو نگاه میکردم ترفندهای خیلی زیادی رو کلأ در روزهای مختلف قرار داده بودند.
حالا ما به چندتاش توی این تاپیک اشاره کردیم.
ممنونم از عزیزانمون توی این روزنامه.

eris
May 29th, 2008, 03:20
یادمه توی این تاپیک منم تبریک گفتم و esi2008 زحمت کشیده بودند و زدند توی ذوقم. اون پست کجاست؟؟؟

hardihood
May 29th, 2008, 03:41
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

منم به همه برو بچ ترفندستان تبریک می گم واقعا دست همتون درد نکنه
کسرا جان خسته نباشید .

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

به خاطر این تاپیک کسرای عزیز فکر کنم یه ویرایشی تو پست های شده

behrooz
May 29th, 2008, 17:08
منم تبریک میگم و از مسئولین روزنامه ابرار اقتصادی تشکر می کنم.

Hamzeh_rfj
May 29th, 2008, 18:35
خوب ما دو سه روزیه غیبت داریم
ولی در کل به نوبهی خودم به برو بچ بالاخص کسری جان تبریک می گم

hamed_salimi
June 8th, 2008, 01:58
ایول بابا:huya::scream::clap:

:recourse:

hamed_salimi
June 8th, 2008, 02:01
:happy::huya:

:thankyou::w00t:

مهندس بهزاد انصاری
June 11th, 2008, 06:13
من شخصا خیلی خوشحالم که عضوی از خانواده بزرگ ترفندستان شدم. خیلی چیزها از ترفندستان یاد گرفتم و تمام اینها را مدیون شما دوستان عزیز و گرامی میدونم. :happy: :happy:
امیدوارم همه شما موفق باشید.:love::wub:
متشکرم ترفندستان.
:thankyou: :thankyou: :goodjob: :flower:

water_engineer_m_s
September 21st, 2008, 00:13
بابا ایول دارین

marmooz.exe
September 21st, 2008, 01:04
باز خوبه اینا مثل کلیک نیستن منبع مینویسن
ایول

Kasra
November 5th, 2008, 22:28
ترفندی که تو پست شماره 10 بهش اشاره شده بود که در 6 خرداد چاپ شده مجدد در تاریخ 17 مهر هم چاپ شده :mrgreen: خیلی این ترفند مثل اینکه برای ابراری ها جالب بوده :mrgreen:

Dr.D347h
November 5th, 2008, 22:32
من تبریک میگم

Hamzeh_rfj
November 5th, 2008, 23:46
المابرکه الممجدن ل البراد رالترفندی ال شیخ ال کسری
المخلصلانه و الچاکرانه