PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه زیباترین گل‏ها در بازی pes (دور دوم)

LORD WOLDEMORT
June 30th, 2010, 13:53
با سلام
کسانی که بازی pes 2010 رو دارند میتونند تو مسابقه ی ما شرکت کنند .
لطفا قبل از انجام هر کاری قوانین را به دقت مطالعه نمایید.
روش مسابقه
شما باید زیباترین گل های save شده ی خود را در این تاپیک قرار دهید تا پس از بازرسی کامل رتبه بندی شده و
هر رتبه (از رتبه ی 1 تا رتبه ی 4) به میزان درج شده امتیاز کسب میکنند.
1.رتبه ی اول=800 امتیاز
2.رتبه ی دوم=600 امتیاز
3.رتبه ی سوم=400 امتیاز
4.رتبه ی چهارم=200امتیاز
کسب می کنند.
قوانین:
1.هر کاربر بش تر از 3 save نمی تواند در این تاپیک قرار دهد.در صورت انجام این کار کاربران کسر امتیاز خواهند داشت.
2. مدت انجام مسابقه بستگی به تعداد کار بران شرکت کننده در مسابقه دارد و سعی می شود هر چه زود تر گلهای save شده و آپلود شده در این تاپیک مورد بررسی قرار می گیرند .
3. کاربران برای ثبت نام تنها کافیست (در همین تاپیک) اعلام ثبت نام کنند.
4.از توهین کردن به مسئول برقراری مسابقه و دیگر کاربران شرکت کننده خود داری کنید .
5. می توا نید قبل از برقراری این مسابقه ی جذاب نظرات خود را در همین تاپیک اعلام کنید.

معایب:کاربران میتوانند save های این بازی جذاب را دانلود کرده و از دیدن آنها لذت ببرند .
*تقلب در این مسابقه باعث حذف یک کاربر از مسابقه خواهد شد.

شرایط امتیازدهی
1.گلهای قیچی برگردون=3 امتیاز اضافه
2.گلهای از راه دور = 2 امتیاز اضافه
3.گلهای هماهنگ شده و دیریپل کردن=2 امتیاز اضافه

با عرض پوزش از کوچک بودن فونت

امیدواریم با شرکت در این مسابقه ما را در برگزاری مسابقات بزرگ دیگر یاری نمایید

با تشکر از شما.

LORD WOLDEMORT
June 30th, 2010, 18:31
ثبت نام از تاریخ 1389/4/13 آغاز خواهد شد

سيا-هگزا
June 30th, 2010, 18:35
جایزش خیلی کمه با این جایزه تعداد کمی ثبت نام میکنن.......

mans2
July 6th, 2010, 14:36
الان میشه گذاشت؟

mans2
July 6th, 2010, 14:45
من هستم
من هستم

LORD WOLDEMORT
July 6th, 2010, 17:41
حد اقل ده نفر باید در این مسابقه شرکت کنند تا شروع بشه
میزان امتیازات نیز تغییر داده شده تا دیگه مشکلی نباشه

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
منتظر اعلام شروع مسابقه باشید

تی بگ
July 6th, 2010, 19:44
منم هستم

RG_GoodBoy
July 6th, 2010, 19:50
کپلی جان اسم بنده رو هم بنویسید.

nanash
July 6th, 2010, 20:31
من رو هم ثبت نام كنيد.

LORD WOLDEMORT
July 6th, 2010, 21:16
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
شروع مسابقات به شما اطلاع داده میشود

rg_goodboy غزیز ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
شروع مسابقات اعلام میشود

ثبت نام شما نیز انجام شد
شروع مسابقات اعلام میشود

شما هم می خواهید در این مسابقه ثبت نام کنید؟

mehroo
July 7th, 2010, 02:19
منم هستم.ولی نمی دونم چطوری باید باشم:Thinking:(چطور گلمو بفرستم)

LORD WOLDEMORT
July 7th, 2010, 05:54
زمان شروع مسابقات اعلام میشود

دوست عزیز شما باید به آدرس
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\save
برید تا گلهای saveشدتون رو مشاهده کنید برای فرستادن یکی از این گل به قسمت پاسخ ها رفته بر روی عکس سنجاق قفلی([Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]) با نام فایل های پیوست کلیک کرده و پس از باز شدن صفحه ی جدید آدرس گل ذخیره شدتون رو در قسمت BROWS بنویسید و سپس گزینه ی آپلود را بزنید پس از چند دقیقه گل شما به اینترنت و به همین تاپیک فرستاده میشود برای اطلاع از اینکه SAVE مورد نظر شما در این تاپیک ارسال شده است به قسمت پایین صفحی آپلود فایل ها رفته و منتظر این پیام باشید(آپلود شما با موفقیت انجام شد) سپس صفحه ی مربوط به آپلود را ببندید و در صفحه ی تاپیک و در قسمت پاسخ گزینه ی ارسال رو بزنید سپس SAVE خود را در این صفحه مشاهده میکنید.

sanferansiskoa
July 7th, 2010, 09:02
منم هستم.....

amirmohammad_75
July 7th, 2010, 09:43
من تو ps2 مرد گل زدنم . ولي مگه memory ps2 به كامپيوتر وصل مي شه؟
اگه مي شه چطور؟

LORD WOLDEMORT
July 7th, 2010, 11:42

دوست عزیز شما باید مبدل اتصال مموری کارت ps2 به کامپیوتر رو داشته باشین در غیر صورت این کار امکان پذیر نیست
در بیشتر مغازه ها این مبدل رو میفروشند
البته باید بگم که قیمت زیادی هم نداره

kandishkh
July 7th, 2010, 14:01
کپلی جان منم ثبت نام کن.گل های زیبایی زدم.البته با کامپیوتر.اشکالی نداره؟منظورم از کامپیوتر یعنی اینکه تو کامپیوتر بازی میکنم.

LORD WOLDEMORT
July 7th, 2010, 14:21

دوست عزیز اصل برگزاری این مسابقه برای بازی pes2010 برای کامپیوتر است و مشکلی نیست چون ما فقط
گلهای کامپیوتری رو می پذیریم و اگر کاربری این بازی رو تنها برای ps2 داره مشکلی نیست اما همانطور که گفته شد برای ps2 باید مبدل داشته باشید
شما باید تنها زیبا ترین سیو ها رو در این تاپیک و پس از شروع مسابقه بگذارید و توصیه میکنم که اگر قوانین را مطالعه نکردید مطالعه کنید تا دیگر مشکلی نداشته باشید

بازم توصیه میشه که کاربرانی که قصد ثبت نام در این مسابقه را داشته یا اینکه ثیت نام شده اند به دقت قوانین رو مطالعه کنند
با تشکر

rockbodem
July 7th, 2010, 15:14
کپلی جان منم هست

Erfan 2010
July 7th, 2010, 15:31
منم هستم .

mra680
July 7th, 2010, 16:07
من اول ميشم:th_running1:
من هم هستم
:boxing:

LORD WOLDEMORT
July 7th, 2010, 18:14
دوست عزیز ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

دوست عزیز ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

قوانین:
1.هر کاربر بش تر از 3 save نمی تواند در این تاپیک قرار دهد.در صورت انجام این کار کاربران کسر امتیاز خواهند داشت.
2. مدت انجام مسابقه بستگی به تعداد کار بران شرکت کننده در مسابقه دارد و سعی می شود هر چه زود تر گلهای save شده و آپلود شده در این تاپیک مورد بررسی قرار می گیرند .
3. کاربران برای ثبت نام تنها کافیست (در همین تاپیک) اعلام ثبت نام کنند.
4.از توهین کردن به مسئول برقراری مسابقه و دیگر کاربران شرکت کننده خود داری کنید .
5. می توا نید قبل از برقراری این مسابقه ی جذاب نظرات خود را در همین تاپیک اعلام کنید.

معایب:کاربران میتوانند save های این بازی جذاب را دانلود کرده و از دیدن آنها لذت ببرند .
*تقلب در این مسابقه باعث حذف یک کاربر از مسابقه خواهد شد.

شرایط امتیازدهی
1.گلهای قیچی برگردون=3 امتیاز اضافه
2.گلهای از راه دور = 2 امتیاز اضافه
3.گلهای هماهنگ شده و دیریپل کردن=2 امتیاز اضافه

با عرض پوزش از کوچک بودن فونت

امیدواریم با شرکت در این مسابقه ما را در برگزاری مسابقات بزرگ دیگر یاری نمایید

با تشکر از شما.

mra680
July 7th, 2010, 18:51
سلام
ميتونم يودنه آپ كنم؟
نميدونم چرا عجله دارم:baribari:
راستي ضربه آزاد امتياز نداره؟

mercenary
July 7th, 2010, 18:59
سلام منم بنویس

jak-jak
July 7th, 2010, 19:47
من هم هستم

LORD WOLDEMORT
July 7th, 2010, 20:00
دوست عزیز همه ی ما معمولا و حداقل یک گل با ضربه ی آزاد در قسمت save داریم
و این نوع گلها رو میشه گل های عادی به حساب آورد پس متاسفانه باید بگم که امتیاز اضافی به دنبال نداره.

دوست عزیز زیاد عجله نکن انشا الله به موقع خودش این مسابقه ی جذاب شروع میشه

mra680
July 7th, 2010, 21:04
نه چرا عادي!!!
اونوقت همه هم تونستن ضربه آزاد زميني هم گل بزنن!!!
آره همه تونستيم از روي ديوار دفاعي بزنيم
يه آمار بگير ببين كيا زميني ضربه ازاد زدن
خود ضربه آزاد تو اين سري لم خاص خودشو داره

rockbodem
July 7th, 2010, 21:18
به نظر من دوستمون راست میگه و من خودم تازه روی ضربه آزاد حساب ویِژه ای باز کردم و به آنها اهمیت زیادی میدم
در ضمن فاصله نیز خیلی مهمه
اگر آمار گرفتی و 5 نفر بودن که از فاصله بیشتر از 30 متر گل زده باشند

LORD WOLDEMORT
July 8th, 2010, 07:28
دوستان
باشه هیچ اشکالی نداره
ولی بستگی به فاصله ی شما با دروازه داره اگر فاصبه ی شما تا دروازه 30 تا 40 متر باشد 5 امتیاز اضافی داشته و
اگر فاصله شما بین 45 تا 60 متر باشد 6 تا 8 امتیاز مثبت و اضافی داشته و همچنین اگر از 60 متر بیشتر باشد 9 امتیاز اضافی خواهد داشت
این تغییرات به علت گرفتن آمار و نظرات دوستان بود.
اگه مشکل دیگه ای هم بود لطفا دریغ نکنید
با تشکر از شما دوستان عزیز

aliabbasy68
July 8th, 2010, 10:06
سلام
منم هستم
لطفا زمان مسابقه رو بهم بگين
ضربه برگردون چي؟ميتونه اول شه؟:th_running1:

mra680
July 8th, 2010, 10:22

آخه عزيز ضربه آزاد يا مستقيم قراره يك ضرب وارد دروازه بشه وگر نه با سانتر كشيدنو پاسكاري كردن كه ضربه ازاد نميشه و خداييش اگه بالاي 35 متر ضربه زاد داريم كه يك ضرب وارد شده باشه بايد بگم كار هركسي باشه من ستايشش ميكنم
اين كه نميشه 30 تا 40 متر اين/40 تا 50 اين/
يه فاصله محدود داره گل شدن با يك ضرب
اينجوري كه باشه منم سانتر ميكشم از زمين خودم ئبا ضربه هد وارد دروازه ميكنمش:dntknw:
نه بايد قشنگ روش بحث بشه اينتوري نميشه:rosary:

rockbodem
July 8th, 2010, 10:28
به نظر شما اونی که سانتر بشه ضربه آزاد محسوب می شه؟
به هیچ وجه
آره کسانی که شما معرفی کردید واقعاً درسته و حرف شما هم منطقیه

LORD WOLDEMORT
July 8th, 2010, 11:44

دوستان من خودم میدونم ضربه ی آزاد باید به صورت مستقیم وارد دروازه بشه
اما خودم تجربه داشتم که به هنگام زدن ضربه ی آزاد توپ در حال بیرون رفتن از زمین بود اما ناگهان پس از خوردن به بازیکن حریف وارد دروازه شد
من میگم این جور شوت ها امتیاز اضافی به دنبال نداره
تو فوتبال هیچ چیزی معلوم نیست
اگر شما ضربه ی آزاد رو زدید و پس از برخورد با دستان دروازه بان توپ برگشت داده شد و در مرحله ی دوم شما بوسیله ی بازیکن خود توپ را در دروازه قرار دادید این هم امتیاز اضافی به دنبال نخواهد داشت.

دوست عزیز من در کارنامه ی خود حداقل هشت گل با ضربه ی آزاد و از فاصله ای که شما ذکر کردید زده ام
اصولا این گل ها را با دسته های کامپیوتری راحت تر میشه وارد دروازه کرد به خصوص با بازیکنانی که در این شوتها
یک شگفتی و پدیده اند همانند بازیکنانی چون :
Forlan
bekham
r.carlos
del piero
totti
messi
c.ronaldo
ronaldinho
و...
من حتی شده با بازیکنی همانند bekham از دایره ی وسط زمین هم گل زده ام البته این یک شوت بود و ضربه ی آزاد نبود.
من تا کنون هیچ کسی رو ندیدم که بتونه تو بازی های فوتبال کامپیوتری تمامی شوت (ضربات آزاد) خود را تبدیل به گل کند و معتقدم که این یک امر شانسی است اما چون در پست های قبلی گفته بودم که شما توانایی نظر دادن دارید پست قبلی خود را ویرایش کردم.

LORD WOLDEMORT
July 8th, 2010, 19:06
دوستان مسابقه از روز جمعه مورخ 1389/4/18 آغاز میشه
دوستان می توانند سیو های خود را در این تاپیک قرار دهند

تذکر: دوستان ثبت نام شده در صورت امکان اگر نرم افزار win rar را دارند سیو های خود را ابتدا به صورت فشرده در آورده سپس در این تاپیک قرار دهند

اگه سوالی بود بنده در خدمتم
اسامی افراد ثبت نام شده:
mans2
پدرژپتو
nanash
rg_goodboy
حامد شجریان
mehroo
ali1380
sanferansiskoa
kandishkh
gozashte
erfan 2010
rockbodem
jak-jak
mercenary
aliabbasy68

دوستان ثبت نام شده می توانند سیو های خود را در روز مشخص شده در این تاپیک قرار دهند
با تشکر

Erfan 2010
July 8th, 2010, 19:59
مسابقه تا کی ادامه داره ؟

LORD WOLDEMORT
July 8th, 2010, 20:26
بستگی به سرعت عکس العمل کاربران ثبت نام شده داره
اگه کاربرای ثبت نام شده هماهنگی داشته باشند و در روز شروع مسابقه سیو های خود را قرار دهند مسابقه خیلی زود به پایان میرسه

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 10:51
دوستان ثبت نام شده می توانند سیو های خود را از همخین امروز در تاپیک قرار دهند

amirmohammad_75
July 9th, 2010, 12:07
اي بابا
سيو هاي خودم كه نمي تونم بيارم
عيبي نداره مال پسرخالم رو بيارم؟

amirmohammad_75
July 9th, 2010, 12:08
بعدشم شما از كجا مي فهميد تقلب كرده يا نكرده؟(هركي)

B@db0y
July 9th, 2010, 12:25
جایزش کمه....به مدیر بگو 10000 امتیاز بده..

amirmohammad_75
July 9th, 2010, 12:44
حتما
شما هم گفتيد و مدير هم قبول كرد:FloorLaughing:

kandishkh
July 9th, 2010, 12:45
حد اکثر سیو های یک کاربر چنده؟
گل های هشتی که از بین پاهای دروازه بان بگذره چند امتیاز داره؟

B@db0y
July 9th, 2010, 12:46
3تا..مگه کامل نخوندی؟

kandishkh
July 9th, 2010, 12:54
من 5 تا سیو زیبا دارم.2 تا هشتی به دروازه-3تا شوت از خط جریمه

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 12:56
دوست عزیز شما می تونید تمام پست های رو که دادید رو در یک پست بدید
در ضمن تمامی گلها بررسی می شوند و امکان نداره یک گل توسط یک بازیکن توسط دو کاربر در این تاپیک قرار بگیره و این یک تقلب محسوب میشه.

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 13:04
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
دوست عزیز اولا امتیازات رو خودم اهدا می کنم
دوما بنده 10000 امتیاز از کجا بیارم اهدا کنم
چهارما شما برید مسابقات دیگر ترفندستان رو ببینید که آیا رو این عددی که گفتین امتیاز اهدا شده
به طور مثال لیگ فوتبال ترفندستان که هزار ها بازدید داره کمتر از بنده امتیاز داره
چهارما شما که در این مسابقه ثبت نام نکردید و مهلت ثبت نام هم در این مسابقه تموم شده

و فکر نکنم که دیگه بشه ثبت نام کرد

rockbodem
July 9th, 2010, 13:06
از کجا معلوم یکی با top player گل زده و دیگری با beginner یا کسی قدرت بازیکنا رو تغییر داده باشه خوب اینا تقلب محسوب می شه

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 13:07
دوستان ثبت نام شده در این مسابقه اگر چه هر چه زود تر سیو های خود را قرار دهند مسابقه مسلما زودتر به پایان میرسه
متشکر

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 13:14
دوست عزیز شما سیو هاتون رو قرار بدین
تمام بررسی ها به عهده ی بنده و یک کارشناس بازنشسته ی فوتبال است
من خودم 5 سالی میشه که بیشتر اوقات فراغتم رو پشت بازی های فوتبال کامپیوتر گذراندم
و شما از این بابت هیچ مشکلی رو حس نمی کنید

rockbodem
July 9th, 2010, 15:45
اولین نفر
اینم سیوهای من به صورت فشرده
لطفاً بقیه هم سریعتر قرار بدن تا تمام بشه زودتر

mra680
July 9th, 2010, 16:12
دومين نفر...
با سلام.كاشكي 5 تا ميشد تعدادشون تا تنوع بيشتري پيدا كنه
اين هم سيو هاي من:th_running1::boxing:

mra680
July 9th, 2010, 16:35
بابا دست مريضا
من خودم از eleven 6 تا الان كه 2010 باشه همرو بازي كردم
آخرين باري كه يادمه مستر ليگ من توي 2010 به سال 2046 رسيده بود.كلي بازيكن باز نشسته كردم و جاي گزين كردم
اين يكي كه دارم بازي ميكنم رسيدم به 2024:yooya:

mans2
July 9th, 2010, 16:50
آقا من هم تا آخر شب یا لحظه های اولیه ی فردا گلهامو میزارم

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 16:58
دوستان عزیز واقعا ازتون ممنونم که گلهاتون رو به صورت فشرده در آوردید
بنده منتظر سایر دوستان هستم تا سیو هاشون رو قرار بدن و شما هر چه سریعتر نتیجه ی مسابقه رو مشاهده کنید

kandishkh
July 9th, 2010, 17:02
سلام.اینم 3 تا سیو من.برای رحتی کار داوران گرامی به صورت آرشیو فوق زیپ
با تشکر.کاندیش خسروی

jak-jak
July 9th, 2010, 21:34
کی شروع میشه؟

LORD WOLDEMORT
July 9th, 2010, 21:40
دوست عزیز مسابقه که شروع شده
تذکر: دوستان ثبت نام شده در صورت امکان اگر نرم افزار win rar را دارند سیو های خود را ابتدا به صورت فشرده در آورده سپس در این تاپیک قرار دهند

rgzizo
July 9th, 2010, 21:47
منم سیو هام آمادست آپ کنم ؟
3 تا سیو

rgzizo
July 9th, 2010, 23:46
مرسی اینم سیو های من !!!!

mans2
July 10th, 2010, 02:21
این هم گل های من لازم به ذکره همه ی گلها در levele top player به ثمر رسیده

Erfan 2010
July 10th, 2010, 11:24
دوستان از تاخیرم معذرت میخوام . دیروز کلا نتونستم بیام . اینم 2 تا گل که راستش فکر نمیکنم خیلی قشنگ باشه اما بهترین های منه . شما هم دربارش نظر بدید . تا امشب 1 گل دیگه هم میذارم .

دانلود (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

amirmohammad_75
July 10th, 2010, 11:46
من اگه اينا رو دانلود كنم چطوري ببينمش؟ من تو pc pes ندارم

LORD WOLDEMORT
July 10th, 2010, 12:09
دوست عزیز فکر نکنم عملی باشه
میتونید از مدیر سایت بپرسید

mra680
July 10th, 2010, 13:19
اينا هم ميزام كه فقط ببين و نظر بدين.ربطي به مسابقه نداره:-)
البته خودم فكر ميكنم اينارو ميزاشتم بهتر بود:nope:

mra680
July 10th, 2010, 13:20
به نظر من هم نميشه
چون هر فايلي نياز به يك پلير داره اين فايل ها هم نياز به خود بازي داره تا بتوني ببيني:thumbup1:

aliabbasy68
July 10th, 2010, 17:13
سلام
منم ميخواستم شركت كنم خوب... پست من انگار پاك شده؟نميشه الان شركت كرد؟

LORD WOLDEMORT
July 10th, 2010, 18:03
دوست عزیز پست شما هنوز هست و اسم شما در لیست ثبت نام شده ها میباشد
خواهش میکنم هر چه سریعتر سیو هتون رو قرار بدین تا مسابقه زود تر تموم بشه
به تذکر زیر هم توجه کنید

Erfan 2010
July 10th, 2010, 20:32
اینم 3 گل من . 2 تاش رو قبلا گذاشتم . درباره ی اونا نظری نبود ؟

kandishkh
July 10th, 2010, 21:31
مسابقه تموم نشد؟کی تموم میشه؟جایزه نفر اول بیشتر شد؟اگه میشه جایزه نفر اول رو 1000 امتیاز بزارین یعنی به هرکدوم 200 امتیاز دیگه هم اضافه کنین.

LORD WOLDEMORT
July 11th, 2010, 10:39
دوست عزیز بنده منتظر سایر دوستان ثبت نام شده هستم تا سیوهاشون رو قرار بدن
فکر کنم دارن یکمی بد قولی می کنن

kandishkh
July 11th, 2010, 11:07
کاش واسه مسابقه وقت گذاشته بودید تا زودتر تموم بشه.راستش چون من فوتبال بازی میکنم کمی عجولم.:bouquet2:

amirmohammad_75
July 11th, 2010, 11:50
اين مسابقه فكر خوبي بود . راستي كپلي گفتي بهترين گل ها تو سايت pes هست . لينكشو بده

aliabbasy68
July 11th, 2010, 15:24
خوب اينم از گل من
البته اين گلو تو become a leage زدم.
من فقط يه گل ميفرستم واسه مسابقه.در ضمن فشرده سازيش كردم.اميدوارم فايل كار كنه(چون برنامم اخيرا مشكل پيدا كرده)
ممنون جناب كپلي.(اسمتونو نميدونستم):thumbup1:

Ho1993
July 11th, 2010, 15:52
منم هستم

mans2
July 11th, 2010, 16:23
کپلی جان بنظر من یک زمان تعیین کن مثلا تا آخر همین هفته
شاید یکی اصلا نیاد
نمیشه که منتظر اون یک نفر وایسیم
ممنون

LORD WOLDEMORT
July 11th, 2010, 16:30
دوست عزیز متاسفانه ثبت نام تموم شده
در واقع مهلتی که اعلام شده بود به پایان رسید
ولی چون چند نفر از کاربران ثبت نام شده دارن بد قولی مینکن
شما جای یکی از اون ها رو می تونید بگیرید
پس خواهشمندم هر چه زود تر سیوهاتون رو فشرده سازی کنید و در تاپیک قرار بدین تا بررسی بشن
با تشکر

LORD WOLDEMORT
July 11th, 2010, 16:36
دوستان عزیز واقعا ازتون عذر میخوام چون مسابقه کمی طول کشید و به خاطر بدقولی برخی از دوستان ثبت نام شده بود
اطلاعیه
دوستان عزیزی که در این مسابقه ثبت نام کرده اند تنها تا روز
پنجشنبه 1389/4/24 مهلت دارند تا سیو های خود را در این تاپیک قرار دهند در غیر این صورت از گردونه ی مسابقه حذف شده اعلام می شوند
با تشکر اگر سوالی بود بنده در خدمتم

LORD WOLDEMORT
July 11th, 2010, 16:46
دوستانی که سیوهای خود را دراین تاپیک قرار داده اند و مورد بررسی قرار گرفته اند عبارتند از "
rockbodem
gozashte
Kandishkh
rg_goodboy
rgzizo
MANS2
Erfan 2010
aliabbasy68

دوستان عزیز این تنها اسامی شرکت کنند گانی است که در این مسابقه شرکت کرده اند نه رده بندی مسابقه

aliabbasy68
July 15th, 2010, 08:53
سلام كپلي جان...
امروز 24امه... يعني آخرين فرصت ارسال
نتايج كي اعلام ميشه؟:kap:

LORD WOLDEMORT
July 15th, 2010, 11:41
دوستان از تاخیرم عذر می خوام
دوستان مهلت گذاشت سیوها تموم شد و نتیجه روز جمعه اعلام میشه

LORD WOLDEMORT
July 16th, 2010, 08:35
سلام به دوستان عزیز بابت اینکه مسابقه با تاخیر انجام شد بازم عذر میخواهم

اما نتایج مسابقه

دوستان عزیزمون
RG_GOODBOY و ROCKBODEM مشترکا رتبه ی اول
KANDISHKH و GOZASHTE مشترکا مقــــام دوم
ERFAN 2010 مقام سوم
و دوستمون rgzizo و MANS2 مقام چهارم رو کسب کردند
اما دوستانی که نامشان در این لیست نیست هرگز ناراحت نشوند چون به هر یک از آنها نیز مقداری امتیاز اهدا میشود
امیدوارم که از این مسابقه لذت کافی رو برده باشید و سربلند باشید اما دوستان ای به منظور پایان این تاپیک نیست
این تاپیک هنوز پابرجا هست و اگه فکر میکنید باز هم سیو های جالبی از این بازی دارین امیدوارم که در این تاپیک
قرار دهید چون هنوز هم مورد بررسی قرار گرفته و اهدای امتیاز هم داریم
با تشکر از حضورتون در این مسابقه

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

rgzizo
July 16th, 2010, 08:54
ممنون رفیق
امتیاز ها رو سر برج میدن ؟!!!!!!!!!!!!:lol:
یه سوال داشتم ازت کپلی جان البته به ای تاپیک ربط نداره چون جایی پیدا نکردم
امتیاز روزانه میدن یا مدت خاصی کلی میدن ؟
اگه روزانه است من که چیزی نگرفتم

mra680
July 16th, 2010, 14:01
من يه سوال برام اينجا مطرح ميشه هدف از اين تايپيك فقط اهداي جوايز نبود...
چرا اين تايپيك زده شد تو انجمن:StraightFace:
كاشكي متن تايپيك به برترين گل هاي زده شده بازي و بحث پيرامونش تبديل ميشد :smile:
بازم خوش حالم كه شركت كردم

kandishkh
July 17th, 2010, 18:36
کپای جــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــون ممنون.من که خودم فکر نمیکردم رتبه 10 رو هم بیارم:Laughing:بازم ممنون.

LORD WOLDEMORT
July 17th, 2010, 18:44
دوستان انشاالله میگن که pes 2011 در پاییز میاد

LORD WOLDEMORT
July 17th, 2010, 18:45
دوستان هر چقدر که save جدید دارید بذارین تو این تاپیک ممنون میشم

Erfan 2010
July 21st, 2010, 16:17
سلام . فکر میکنم گل خیلی قشنگیه . دیروز زدم . نظرتون چیه ؟

محسن باقری
July 23rd, 2010, 14:45
من که پس 2009 دارم چی کار کنم نمیشه با این هم شرکت کنم

nanash
July 24th, 2010, 10:18

نـــه! خداوکیلی گلش قشنگ بود ...:happy:

Sajjad 2020
July 29th, 2010, 10:30
منم هستم.

فضیل
July 31st, 2010, 12:25
تایپیک خوبیه! ما هم هستیم

jak-jak
July 31st, 2010, 12:41
حیف من خیلی دوسدارم باشم ولی فایل ها سنگینه ومن دایال آپدارم!

mehrdadlord
August 12th, 2010, 21:43
:loveshower:مارو هم ثبت نام کن.mehrdadlord

jak-jak
August 12th, 2010, 22:16
هنوز وقت هست؟من هفته دیگه شاید بتونم سه چهارتا سیو بزارم.(احتمالا کافینت برم تا بتونم بزارم)

LORD WOLDEMORT
August 13th, 2010, 09:21
بله دوست عزیز من که گفته بودم میشه بازم در این تاپیک سیوگذاشت
سعی کنید زیبا ترین گل ها رو بذارید
متشکر
دوست عزیز من هم دایل آپ هستم خیلی راحت فایل ها رو فشرده کنید و در این تاپیک قرار دهید
ok
ok
دوست عزیز برای گل های پیس 2009 هم یه تاپیک جدا هست

hojat73
August 13th, 2010, 09:29
سلام به همه
آقا منم هستم
ممنون

amirmohammad_75
August 27th, 2010, 14:55
این تاپیکم همین طور موند . آقای کپلی لطفا یکم به تاپیک هاتون برسید!

mehrdadlord
August 29th, 2010, 09:49
کجست اقای کپلی.

:rose3:من گلهای قشنگ زیاد زدم.ولی این دیگه اخرشه>ابر سوپر گل با جرارد و رونالدو.

:icon_arrow:[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

اینم یه سوپر گل دیگه از تورس جون .

amirmohammad_75
August 29th, 2010, 13:02
این گلا حالت فیلم هست
می شه بدون pes دیدشون؟

mehrdadlord
August 29th, 2010, 13:42
میشه واضح تر بگی؟

mercenary
August 30th, 2010, 11:58
اینم یه گل از من که اگه تو دوران مسابقه بود حتما اول میشد: