PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شد] مسابقه با جایزه از مدیریت سایت ......(دور جدید)

rockbodem
July 20th, 2010, 13:30
دوستان عزیز
این مسابقه سومین دوره این مسابقات است که هر ساله به مناسبت تأسیس ترفندستان در 1 مرداد برگزار می شود.
امسال این مسابقه رو من برگزار می کنم به مناسبت پنجمین سال تأسیس ترفندستان و امیدوارم خوب برگزار شود.
شکل مسابقه بدین صورت است:
کاربران فایل موجود در ضمیمه که حجم کمی هم دارد را دانلود کرده و بازی میکنند و پس از تسلط بر بازی و حصول اطمینان رکورد خود را در تاپیک ثبت میکنند.
در این مسابقه هر کاربری که رکورد بالاتری را ثبت کند فرد برتر شناخته میشود.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه انجام مسابقه به تاپیک سال اول مراجعه کنید اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
در صورت ثبت رکورد در سایت شما می بایست در هنگام ثبت رکورد در بازی از صفحه رکورد خود در بازی عکسی تهیه کنید.امتیاز رو نیز جداگانه بنویسید.
(طریقه تهیه عکس در این تاپیک توضیح داده شده است:بدون نرم افزار از دسکتاپ خود عکس بگيريد (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.))
در آخر دوستانی که رکورد بالاتری را نسبت به دیگران ثبت کنند به
نفرات برتر ، یکی از جوایز ویترین که به مناسبت سالگرد ترفندستان در نظر گرفته شده اهدا میشود.
تذکر بسیار مهم: ما میدونیم که در این بازی امکان تقلب از لحاظ رمز یا چیت کد وجود داره اما به خاطر یه سری دلایل که مثلا کم حجم بودن بازی هست و این که از این بازی استقبال بسیاری شده این بازی رو مجددا انتخاب کردیم که ورژن 2 همون بازی سال پیش هست!
ما به شما کاربران عزیز و دوستان گرامی اعتماد میکنیم و بنا رو بر صداقت میذاریم حال اگر دوستی به خاطر کم لطفی که داشت خطایی کرد علاوه بر اینکه به دیگر دوستان خیانت کرده اگر ما به این نتیجه برسیم که رکورد ثبت شده با تقلب کسب گردیده مضاف بر اینکه آن پست پاک می شود آن کاربر دیگه در مسابقه شرکت داده نخواهد شد و رکوردایشان دیگر لحاظ نمی شود.
برای شرکت در مسابقه به نکات زیر توجه کنید :

1.هر پست متعلق به یک نفر است و هر کاربر رکورد خود را فقط در آن پست ذکر می کند حتی اگر رکورد جدیدی رو ثبت نماید در همان پست ویرایش میکند.
2..نوع بازی به موافقیت مدیریت رسیده و در خواست تغییر بازی را لطفا ندهید.
4.گرفتن عکس برای اثبات رکورد الزامی می باشد.
5.هر سوالی در رابطه با چگونگی گرفتن عکس ، در تاپیک فوق پاسخ داده میشود نه در این تاپیک.
6.شایان ذکر است که این تاپیک از لحاظ محتوا و نوع و چگونگی مسابقه با تاپیکهای مشابه در این رابطه
متفاوت است.(لازم است در اینجا از آن دوستان هم که در این رابطه زحمت کشیده اند تشکر کنم)
7.دوستان بدلیل اینکه امسال دیرتر شروع به برگزاری مسابقه کردیم تا 10 مرداد فرصت دارید.(اگر درخواست شود شاید تمدید شد)
8.در آخر افراد برتر به مناسبت پنجمین سال تأسیس ترفندستان در روز بعد از پایان مسابقه معرفی می شوند.
در آخر لازم میبینم از مدیریت سایت برای نهایت همکاری و استقبال گرمشان تقدیر و تشکر به عمل آورم.
منتظر حضور گرمتان به مناسبت سالگرد ترفندستان هستیم.
[SIZE=4]یک نکته اضافه کنم:
کسانی که در این تایپیک پستهای بیخود و غیر مرتبط بزنند و همچنین کسانی که تقلب کنند با آنان به شدت برخورد خواهد شد و از مسابقه کنار می روند.

RG_GoodBoy
July 21st, 2010, 01:38
با مشاهده بازی خوبه بقیه منم بازی رو دوباره دانلود و انجام دادم و رمزورازهای نهفته در بازی رو پیدا کردم. بعضی از این رازها مانند ورژنهای قبلی بازی هستش. شاید بشه رکورد رو بیشتر کرد.البته من که دارم میرم پس این دیگه آخرین رکورد هستش.

rgzizo
July 21st, 2010, 01:42
این امتبازه منه 1995
واقعا چشمام در اومد:ugly2:
دیگه نمیتونم :hammerpc:
نه... نه... نه...:stretcher:
کمک... کمک... کمک... :help:

البته اینا چیزاییست که دوستان برای رقابت بیشتر نگفتن
1.ماه را بزنید 2بار بعد چراغ های شهر روشن میشه بعد همه چراغ ها رو سریع بزنید تا یه گله بوقلمون 25 امتیازی بیاد بیرون
2. اگه اون برج رو که 25 امتیاز ازتون کم میکنه بزنید 10 ثانیه وقت می ده
3. اگه اون تخته سنگ که روی 2 تا سنگ دیگه هست را در 5 ثانیه اول بزنید زمان reset میشه و اگه تو 5 ثانیه آخر بزنید بجای 20 . 50 امتیاز میده
4. اگه دونه های برف رو پشت سره هم بزنید یه حرف باز میکنید که جایزتونه مثلا extra time
5.اگه دیوارهای قبرستون رو بزنید جمعا 110 امتیاز میگیرید
6. هر وقت زیره پای آدم برفی هم بزنید 10 امتیاز میگیرید

این نکات برای رقابت بیشتره خواهش میکنم دوستان حرفه ایی ناراحت نشن

viero
July 21st, 2010, 07:52
سه له اه مه
نفسم رو گرفت شد 751
شما چجوری بالای 1000 میزنید؟
اینم عکس
اگه رکورد بالاتر شد میتونم همینو ویرایش کنم دیگه ؟
vierorec2.png (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
راه طلايي=دوبار به ماه شليك كنيد بعد...
همه ی چراغ های شهر روشن میشه که که به هر کدوم شلیک کنی +1 میده

Abolfazl.E
July 21st, 2010, 08:46
2495

emsaki
July 21st, 2010, 13:33
برای بار اول یازی کردن و شرکت کردن خیلی خوب بود

sonic
July 21st, 2010, 20:58
2276[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

karoon_
July 22nd, 2010, 00:10
تا الان=1762
لطفا به نفرات اول تا سوم جايزه بدهيد
راه هاي امتياز گيري در بازي جهت گرمتر و نزديك تر شدن مسابقه:"
1.مرغ يخ زده=250امتياز
2.ساختمان ها=بلندتريه 25امتياز كم ميكنه اما20ثانيه به زمان اضافه مييشه ساختمان كوتاهتريه+15
3.تكه سنگها=هركدوم+2 جمعا20+
4.مرغ هاي لابه لاي درختها=هر كدوم+30 مرغ ديده بان هم +25
5.دوز( عكس راه حل در فايل پيوست)=+200 براي اينكه امتياز كامل رو بگيريد ابتدا از خونه وسط شروع كنيد اگر حريف از وسط رديف كنار شروع كرد شما تير روبه يكي خونه هاي گوشه بزنيد(اگر صفحه رو مربع فرض كنيم يكي از ضلع هاش بعد حريف سعي ميكنه بالاي ضربه در قبلي ضربدر بزنه وقتي اين كارو كرد راهشو ببنديد حالا شما 100%برديد يا به صورت خطي راه پيروزي داريد هم به صورت متمايل ( ... ) هم ( / ) حريف يكي از اين دوراهو ميبنده در نهايت+200
6.مرغ ها=دور+25 نيمه دور +10نزديك+5
7.تخته سنگها(مقبره بالاي گورها)=9 تا 10امتياز كه ميشه+50امتياز يكي از گورها هم+25 امتياز
8.قنديل هاي شاخه هاي درختان=10 تا 2 امتياز +20
9.موش كور =+50
10.سه تا تخته سنگ روهم كه برف روشونه=اگر پنج ثانيه مونده باشه+50 اگر ثانيه هاي بيشتري مونده باشه+20
11.دانه هاي برف=thankyou+100 وsome-timeوقتو به مدت 10الي20ثانيه نگه ميداره و اينكلمه رو بايد زير ده ثانيه به دست بياوريد
حداقل امتياز كه به راحتي ميشه به دست اورد=900
بقيه ي امتيازاتي كه ميشه بدست اورد بستگي به سرعت شما در شكار پرنده ها داره
راه طلايي=دوبار به ماه شليك كنيد بعد...

سيا-هگزا
July 22nd, 2010, 17:38
اینم فعلا

Mohammad_Virus
July 22nd, 2010, 18:58
حریف می طلبم 1700

Arvin-Senator
July 23rd, 2010, 09:58
حریف نبود!2503

محسن باقری
July 23rd, 2010, 14:47
:boxing:من هم 1402 امتیاز گرفتم

MaLaS
July 23rd, 2010, 17:20
شد 984

king.mahdi
July 24th, 2010, 15:41
فعلا همین:

behrooz
July 26th, 2010, 02:43
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
اینم رکورد فعلی ما
884 امتیاز
:rose:

LORD WOLDEMORT
July 30th, 2010, 15:58
این هم از بنده

فضیل
July 31st, 2010, 12:18
اینم امتیاز من 1311

rockbodem
July 31st, 2010, 23:04
اول از همه از تمام کسانی که در این مسابقه شرکت کردند تشکر می کنم و چون کسی درخواست نکرد و مسابقه طول کشید دیگه وقتش تمام شد
اما اول کسانی که در این مسابقه حذف شدند رو معرفی می کنم.
به دلیل تقلب یا مشکل داشتن عکس یا مغایرت عکس با امتیازی که خودشان اعلام کردند:
Mohammad_Virus (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)،arvinflash (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)،کپلی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
من امیدوار بودم این دور کسی رو حذف نکنم اما نشد
بازم از همه بابت همکاریشون تشکر می کنم:bouquet2:

سيا-هگزا
July 31st, 2010, 23:15
نههههههههههههههه صبر کنید من نتم همین حالا وصل شده:این امتیازمه اگر قبول شد میگم چطور به اینجا رسیدم:

خواهشا قبول کنید الان که دارم این پستو مینویسم تازه 4 دقیقه از پست وقت تموم شد گذشته

rockbodem
July 31st, 2010, 23:26
این پست نفرات برتر و نفرات اخلاق رو معرفی می کنم
که به نفرات برتر نفر اول خروس طلایی دوم خروس نقره ای سوم خروس برنزی اهدا می شود
و به نفرات برتر هم خروس مسی اهدا می شود
(شاید امتیاز هم به نفرات برتر دادم:lol3:)
نفرا برتر این مسابقه:
نفر اول
Abolfazl.E (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

نفر دوم
sonic (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

نفر سوم
rgzizo (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

و کسانی که به دلیل حفظ نظم این تایپیک جایزه اخلاق می گیرند:
RG_GoodBoy (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ali_1989i (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

MaLaS (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

behrooz (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

فضیل (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

دوستان در آخر از همه تشکر می کنم بابت همکاری
بالاخره این دور هم تمام شد و برای نزدن پست بیهوده من این تایپیک رو قفل می کنم.

Kasra
August 5th, 2010, 01:38
ضمن تبریک به برندگان و تشکر از برگزارکننده تاپیک، جوایز دوستان اهدا شد.