PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و اطلاعاتي در مورد Ads by google

king
May 15th, 2007, 06:20
حتماً همه شما با عنوان : [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
آشنا هستيد و اون را در جاهاي مختف سايتها ديده ايد .
مطمعاً هستم كه خيلي از افراد مانند من در اين مورد اطلاعاتي ندارند .

حالا از دوستان خواهش مي كنم هركس اطلاعاتي داره بگه تا ما هم استفاده كنيم .

چون من اين را در تعداد زيادي وبلاگ كه آمارشون هم بد نبود ديدم .
مي خواستم ببينم كه كاري انجام ميده و به چه دردي مي خوره ؟؟

Kasra
May 15th, 2007, 18:24
king, جان اطلاعات کامل:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Roham
May 15th, 2007, 18:52
king, جان سؤالی هست، در خدمتم! (يه چيزايی ميدونيم :mrgreen: )

در ضمن شما ديگه چرا؟ خواهشا عنوان رو ويرايش کنيد.
ممنون. :wink:

king
May 16th, 2007, 05:34
roham111 ، جان شرمنده من عنوان را كامل انتخاب كرده بودم نمي دونم چرا اينطوري شده .
چشم درستش مي كنم .

شما هم هرچي در موردش مي دونيد همينجا بگيد .

البته فارسي باشه بهتر ، چون ديگران هم مي تونن استفاده كنند .

Roham
May 17th, 2007, 00:18
کسب در آمد از طریق وب سایت شما توسط گوگل:

اصل قضیه برای تمامی وب مسترهای ایرانی میباشد و آن هم زحماتی که همه ایرانیان با این امکانات محدود میکشند اللخصوص آن دسته از عزیزانی که در ایران میباشند و بی ارج میماند و در آخر هم یا به دلایل مشکلات مالی برای پرداخت هزینه های سرور و هاستینگ و دلایل دیگری از این قبیل مجبور به ترک اینترنت میشوند و با حسرت و هزینه از جیب رفته و عمر تلف شده به آن نگاه میکنند.
اما راههای بهتری هست که به شما وب مستر عزیز کمک میکند تا در این راستا هم دل گرم تر به کار و تلاش ؛ و هم جبران هزینه و حتی سودی در ازای کارتان داشته باشیدو آن چیزی نیست جز Google AdSense
Google AdSense چیست و چه کاری انجام میده؟
این یک راه و در واقع یک قرارداد سود دو طرفه بین وب مستر و شرکت گوگل میباشد بدین شکل که شرکتهای تجاری و سایتهای مختلفی بخش تبلیغات خود را به گوگل سپرده و گوگل با چند کد جاوای ناقابل آن را در اختیار وب مسترها میگزارد و در عوض آن یک سود دو طرفه بین وب مستر و شرکت گوگل محاسبه شده و به حساب طرف قرارداد واریز میکند.
اما خوب هر چیزی که به این راحتی باشد شرایط خواص خود را نیز دارد.
وبمستر باید آدرس سکونت خارج از ایران را داشته باشد چون به خاطر سو استفاده برخی ایرانیان این سرویس به روی ایران بسته شده و همچنین باید طرف قرارداد بانکی در خارج ار ایران باشد چون قوانین بانکداری ایران تابع قوانین بین المللی نیست و یا اینکه سایت باید به زبان انگلیسی باشد و...
حالا گوگل از کجا ميفهمه که شما سايت ايرانی داريد يا انگليسی؟
گوگل مانيتورهايي داشت که تمام سايت هايي که از گوگل تبليغات گرفته اند رو به شکل هر ثانيه کنترل ميکرد. امّا حالا اين مانيتورها از کار افتاده اند و هر کسی ميتواند به سادگی روی هر سايتی نصب کنه. امّا با يک ايميل خيلی خيلی ساده به گوگل ميتوانيد آن سايت را لو بديد و صاحب سايت جريمه ميشه + Google Ads رو هم از صاحب اصلی خواهند گرفت!

[hr:274bbdeaa7]
حالا وقتی که سايت به طور کامل بايد به زبان انگليسی باشد شما کدام وبلاگ يا وبسايت ايرانی را ديديد که از اين سرويس بهره بگيره؟

king
May 17th, 2007, 01:08
roham111, جان من ديده بودم ولي شايد
اونها هم مثل من اطلاعات كاملو درستي نداشتند .

bayernalimunchen
June 9th, 2007, 10:44
سرويس هاي ديگري نيز براي اين كار هست.
اينجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رو ببينيد تا بااسن سرويس ها آشنا شيد.