PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كدام زبان برنامه نويسي وب براي ياد گيري با شرايت من مناسب است

heidari
April 12th, 2006, 14:01
دوستان من مي خواهم در آينده البته كمي دور يك سايتي راه بيندازم در مورد رشته برق مثل سايت ترفندستان پويا باشه قابليت عضو گيري وغيره

البته شايد مستقيم به PHP اشاره كنيد ولي اگر به زبان خاصي اشاره مي كنيد توضيح كاملي دهيد تامن از همين الان شروع به يادگيريش كنم

البته سختي زبان براي من مهم نيست چون مي دونم كه مي تونم شايد زمان زيادي ببره ولي مي تونم

Kasra
April 12th, 2006, 14:40
emprator, جان ساده ترین و در عین حال بهترین زبان پویای تحت وب PHP است.
اما بعد از آن استفاده از سیستمهای مدیریت محتوا مانند PHP Nuke ، Xoops ، Mambo و... را فراموش نکنید.

heidari
April 12th, 2006, 14:43
Kasra, جان تشكر از راهنماييت

To0pi
April 12th, 2006, 18:29
آیا php با php nuke فرق داره؟

Shayan
April 12th, 2006, 22:13
هemprator, جان برای یه کمک کوچیک به شما در آینده نزدیک یه مطلب در مورد PHp قرار میدهم (برای یه آشنایی کوچیک با این زبان) :wink:

heidari
April 12th, 2006, 22:22
Shayan, جان تشكر از محبتت هتمن در قسمت مفاهيم واصطلاحات مگه نه!! :mrgreen:

Shayan
April 12th, 2006, 22:28
بله emprator, جان ! :mrgreen: :mrgreen:

Soroush
April 12th, 2006, 23:42
To0pi, در واقع PHP-Nuke یک برنامه است یا بهتر است بگوییم یک سایت است ، یک سایت که به زبانPHP نوشته شده است.

Kasra
April 13th, 2006, 00:40
To0pi, جان در تکمی صحبتهای soroush2000, جان باید بگم ، PHP Nuke زبان نیست بلکه مجموعه عظیمی از زبانهای مختلف رو در یه جا جمع میکنه و یه سیستم مدیریتی قوی رو ایجاد میکنه. حال نامش به علت بیشتر بودن این زبان Php Nuke است.

Mohammad
April 13th, 2006, 08:32
emprator, جان این هم سایت تخصصی PHP nuke :
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

mehdisoft
April 13th, 2006, 08:47
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
php يك زبان خاص مي باشد مثل JAVA
ولي phpnuke بيشتر زبانهاي برنامه نويسي در آن دخيل مي باشد.
در تايپيك ويزه آموزش php كه تازه در اين سايت داير شده است اگه ثبت نام كنيد همه چيز رو كامل توضيح مي دم.
[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]