PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد بهترین گوشی های htc

™ MehDi PreSiDenT
August 14th, 2010, 23:09
سلام
از همه دوستای عزیزی که درباره گوشی های HTC اطلاعات دارن درخواست میکنم که اینجا به سوالات مطرح شده پاسخ بدن و از وجودشون روح بقیه رو شاد کنن :advice3:
مرسی از پست هایی میزنید...

ماه رمضان رو به همگی بویژه روزه داران محترم تبریک میگم ، نماز و روزه قبول برادر (و خواهر) گرامی !! :moustachel:

amir.prs
August 14th, 2010, 23:21
گوشی های htc گوشی های خوبی هستن ولی بگید از گوشی چی انتظار دارین؟
اگه عجله نداری به نظرم بهنتره صبر کنی داره گوشی های جدیدی میزنه که تو نوع خودشون فوق العاده هستن
اگه عجله داری تو ویندوز موبایل hd2 رو پیشهناد میکنم آنروید هم زیاد اطلاعات کاملی ندارم nexus و desire خوبن شنیدم legend هم خوبه

m_butterfly
August 14th, 2010, 23:39
تاحالا چیزی در موردشون نشنیدم اما پیشنهاد میکنم از خریدن گوشی های تازه وارد به بازار خودداری کنید
گوشی هایی که جا افتادن خیلی بهترن

MOHSEN_PIXON
August 14th, 2010, 23:49
گوشیهای htc که با سابقه هستن و زیاد جدید نیستن.
ولی چون قیمتهاش یه مقدار از گوشیهای نوکیا بالاتره و بیشتر مردم توانایی مالی ندارن بخرن نوکیا و گوشیهای ارزونتر و با کیفیت جا افتاده تره.
در کل گوشیهای htc گوشیهای خوبی هستن.
فقط زیاد روی دوربین توجه ی زیادی نکردن.
شما اگه دوربین زیاد براتون مهم نیست گزینه خوبیه htc.

England
August 14th, 2010, 23:54
من خودم HTC Touch pro دارم. ازش راضیم چون به شدت برنامه‌خوره. این یعنی موبایل دلخواه من. ولی کلاً سیستم‌عامل ویندوز موبایل که بیشتر HTCها دارن در مقایسه با آندرویید سرعت کم‌تری دارن. فکر کنم تنها بدیشون همین باشه.
خودتون میدونید دیگه همون مشکلات هنگ کردن و کند شدن سرعت در صورت ریختن برنامه‌های زیاد که توی ویندوز کامپیوتر هم می‌بینیم.
اگه میخواین از این برند بگیرین HD2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) خوبه ولی به شرط اینکه از ابعاد خیلی بزرگش بدتون نیاد. اگه یه شانس دیگه به من بدن من HTC Diamond 2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رو انتخاب میکنم. روی هرکدومشون که کلیک کنید مشخصاتشون میاد.
اگه هم نمیخواید ویندوز موبایل داشته باشید، آندروییددارش هم هست.

amir.prs
August 15th, 2010, 00:01
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]htc خیلی ساله که داره فعالیت میکنه
این گوشی تو زمینه ویندوز موبایل و آندرویذ حرف اول رو میزنه

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]hd2 : 5Mp
desire: 5Mp
nexuse one : 5Mp

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
این به این دلیل هستش که آنروید سیستم عامل سبکی هستش و ویندوز سیستم عامل سنگین تری هست ولی نرم افزار ها و ... این دو کاملا متفاوت هستن
این هم مربوط میشه به هسته سیستم عامل
قدرت hd2 هم ای اینکه دارن آندروید و لینوکس رو روش پورت میکنن معلومه

htc داره گوشی های جدیدی میزنه مبتنی بر ویندوز فون 7 و اینکه قراره cpu دو هسته ای استفاده کنه!

chio
August 15th, 2010, 00:08
مطالب خوبی بود .مرسی. اگه خواستم بخرم از اینا میخرم

MOHSEN_PIXON
August 15th, 2010, 01:25
منظورم از توجه نکردن به دوربین نسبت برند های دیگه بود.
مثل سامسونگ که 12 مگاپیکسلی داره.بیش از 2برابر hd2
یا نوکیا 8 مگاپیسلی داره و... بقیه برندها;)

amir.prs
August 15th, 2010, 04:18
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
اونا سیستم عامل هاشون هم متفاوته
ویندوز موبایل یا بهتر بگم پاکت پی سی ها یه مقدار محدودیت دارن تو این مسئله بازم مربوط میشه به سیستم عامل

MOHSEN_PIXON
August 15th, 2010, 18:20
یعنی چی محدودیت؟
یعنی پاکت پی سی ها نمیتونن دوربین 8 یا بالاتر داشته باشن؟:RaisedEyebrow:

amir.prs
August 15th, 2010, 19:21
یعنی به خاطر مسائلی که تو برنامه نویسی ویندوز موبایل وجود داره این محدودیت ها وجود داره
به عنوان مثال همین گوشی من lcd اش قابلیت 7میلیون رنگ رو داره ولی به خاطر ویندوز 6.5 فقط 65هزار رنگش ساپورت میشه

amirata-r
August 15th, 2010, 20:30
من قبلا گوشی htc thoch2 داشته بودم بغیر از دوربینش بقیش عالی بود
;)

tanha_raper
August 15th, 2010, 23:05
دوست عزیز افت قیمت این گوشیها خیلی زیاده من touch viva رو خریدم 420 الان شده 178 تومن ظرف 6 - 7ماه........................................... ...........

amirata-r
August 16th, 2010, 17:21
jedaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 02:30

مرسی
چه جور گوشی هایی قراره بیاد
ببین من همیشه دنبال گوشی میگردم که بهترین باشه
از لحاظ قیمت هم واسم مهم نیست فقط کیفیت فوق العاده رو میخوام

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 02:37

محسن جان من از دوربین گوشی انتظار چندانی ندارم
ولی بعضی موقع ها آدم میخواد لحظات ناب رو شکار کنه ، و اولین گذینه ای که به دادمون میرسه همین دورین گوشی موبایل
پس برام مهمه که دوربین گوشیم قابل قبول باشه
و برای من چیز قابل قبول همون چیز فوق العادس :lol3:

rgzizo
August 17th, 2010, 02:57
اینا بکنار من با دقیق ترین gps مقایسش کردم
از 5 هزارم اعشار به بعد error داشت که نشون میده دقیقه

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 03:29

من از ویندوز موبایل خیلی خوشم میاد ، چون بنظرم خیلی کامله
ولی راهی نیست که یه ویندوز موبایل داشته باشیم و مشکل سرعت نداشته باشه ؟!!؟!؟؟! :thinking:

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 03:31

:glassesf:

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 03:33

امیر جان داداش قربونت برم این گوشی که میگی به نظرم خیلی توپه ، نمیدونی کی میاد و اسمش چیه ؟!؟!؟! :rosary:

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 03:36

:cry3:

mb.genius
August 17th, 2010, 03:46
نظرتون راجع به این گوشی HTC چیه ، البته با اجازه آقا مهدی :moustachel: ........
HTC Aria

™ MehDi PreSiDenT
August 17th, 2010, 04:04

خواهش میشه عزیزم !!!
:grouphugg:

amir.prs
August 17th, 2010, 21:00
در مورد ویندوز موبایل که گفتم در مورد آندروید هم گوگل تولید nexus one رو متوقف کرده شاید بخواد آندروید 3 رو با گوشی جدید بره بیرون ولی خب کی معلوم نیست

سرعت آندروید شنیدم خیلی خوبه
ویندوز کلا یه مقدار سرعتش پایین هست ولی فکر نکنم اذیتت کنه
من که اذیت نشدم

نه متاسفانه تا همین قدر شنیده بودم فقط میدونم همچین چیزی رو دارن روش کار میکنن

راستی شما که Iphone 4g داری که ! اون الان خودش غولیه که!؟!

™ MehDi PreSiDenT
August 18th, 2010, 07:41
خیلی ممنونم آقا امیر :wub:
خیلی از لطفت ممنونم
ماشالا معلوماتت خیلی بالاست ، حتماً به راهنمایی هات گوش میدم و منتظر خبرهای جدیدت در مورد گوشی های HTC هستم
در مورد iPhone 4 هم باید بگم که راست میگی گوشی خیلی خوبیه و من ازش واقعا راضیم ولی گوشی htc یه چیز دیگس :bigly:
به هر حال از راهمنایی هات خیلی ممنونم و ازت میخوام که منو تنها نگذاری و همیشه منو از راهنمایی های خودت بهره مند کنی :friends:

gard
August 18th, 2010, 08:20
به نظر من حساس ترین صفحه لمسی مال htc و iphon هست ! ( از نظر من )

™ MehDi PreSiDenT
August 18th, 2010, 17:39
:okugly: