PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه زیباترین گل‏ها در بازی pes (دور سوم)

mehrdadlord
September 1st, 2010, 11:24
باسلام.با هماهنگی هایی که انجام شد تصمیم گرفتیم دور های بعدی مسابقه بهترین گل pes رو در این تاپیک وتاپیک های بعد برگزار کنیم.این مسابقات برای بازی های pes2009,pes2010 برگزار می شه.والبته دور های بعدی این مسابقرو برای بازی pes2011 که تا یکی دو ماه دیگه به بازار میاد برگزار میشه.

دور اول رو با pes10+pes9 اغاز میکنیم.

نفر اول 500 امتیاز

نفر دوم 300 امتیاز

نفر سوم 200 امتیاز

نفر برگزیده اخلاق 50 امتیاز

نکته:در صورت ادامه این مسابقات در دورهای بعدی علاوه بر امتیاز احتمالا جوایزی از ویترین
جوایز سایت به کاربران اهدا میشه.

در انتخاب بهترین گل اولویت هایی نیز وجود دارد که به ترتیب زیره:
ضربات برگردون
شوت ها وضربات ایستگاهی از راه دور
گلهای تاکتیکی و کارشده و...

نکته:ضربات ایستگاهی ای میتونن جزو بهترین گل ها باشند که بیش از فاصله 35متری و یا از زاوایای بسته و یا به سبک خاصی یه ثمر رسیده باشن.

قوانین:
1.هر کاربر حداکثر 2گل میتواند برای دانلود در این تاپیک قرار بده.

2.مدت انجام مسابقه بستگی به تعداد کار بران شرکت کننده مسابقه دارد و هر چه زود تر گلهای save شده و آپلود شده در این تاپیک مورد بررسی قرار می گیرند.

3. کاربران برای ثبت نام باید در همین تاپیک اعلام ثبت نام کنند.
*تقلب در این مسابقه باعث حذف کاربر از مسابقه خواهد شد.

4.به دلیل اینکه pes2009هنوز محبوبیت زیادی داره.کاربران میتونین saveگل هایی که در این بازی زدن رو در اینجا اپلود کنند.,و در مسابقه شرکت کنن.

5.کاربرن عزیز لطف کنن گل های زیباشون را برای ما بفرستن.

قبلا از شروع ثبت نام کاربران میتونن نظرات و پیشنهاداشون را واسه ما بزان.

مسئولیت مسابقه و داوری بر عهده خودم واقای karoon_ (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز میباشد. با تشکر.

mehrdadlord
September 1st, 2010, 13:04
ثبت نام از الان اغاز شد.

Majid_4553
September 1st, 2010, 13:16
یه پیشنهاد داشتم که مثل تاپیک قبلی وقت برای ثبت نام نمیخواد بزارید. هر کسی میخواد شرکت کنه دو تا گل بزاره. مثلا به جای بگید تا یه هفته برای ثبت نام وقت هست میتونید بگید یه هفته برای گزاشتن گلها وقت هست. اینطوری پستها هم بیخودی زیاد نمیشه و مدت مسابقه هم کوتاه تر میشه. :reading:

بعد هم اینکه میشه برای دوره های بعدی مسابقات رو بصورت تورنومنت انجام داد. مثلا بین هر گل توی سبک خاص (مثلا برگردون یا ضربه ازاد یا ....) یه گل برگزیده بشه بعد بین گلهای برگزیده یه نظر سنجی چیزی قرار داده بشه.:bannana:

بعدش اینکه رنگ زرد و سبز روشن استفاده نکنی بهتره چشمون در اومد زیاد پیدا نمیشه. :Dr:
و در نهایت امتیازا کم نیست؟ بالای 1000 تا باشه بهتره. هر سپاس و پستی که بزنید بهتون امتیاز میده پس میشه امتیاز بیشتری در نظر گرفت :baribari:

:thankyou:

karoon_
September 1st, 2010, 13:29
اقا هري تازه دوراوله انتظار امتياز بالا تر نداشته باش اين مسابقه قابليت ادامه دار بودن رو داره واگر شركت كننده ها استقبال كنند جايزه ها زياد تر ميشه درضمن شما كه امتيازت بالاست امتياز كمك كن تا جايزه ها بيشتر شه به عنوان حمايت از اين دوره از مسابقات
منم براي ثبت فايل اين پستو ويرايش ميكنم

Majid_4553
September 1st, 2010, 13:43
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

البته دور اول که نیست تا حالا چندید دور (بی نتیجه و با نتیجه) برگزار شده 2تاش که همین چند وقت پیش برگزار شد

بعدش هم کسی گفت امتیاز بده من گفتم نه؟ کسی چیزی نگفته اصلا. اصلا من جوایز این دوره رو نصفش رو میدم :shake2:(حالا نزنید نجومیش کنید 10هزار امتیاز :dash:) البته اگه بیشتر شد جوایز اگه همین مقدار باشه که خب نیازی نیست خود برگزار کننده داره 1000 امتیاز

mehrdadlord
September 1st, 2010, 13:45
بعد هم اینکه میشه برای دوره های بعدی مسابقات رو بصورت تورنومنت انجام داد. مثلا بین هر گل توی سبک خاص (مثلا برگردون یا ضربه ازاد یا ....) یه گل برگزیده بشه بعد بین گلهای برگزیده یه نظر سنجی چیزی قرار داده بشه.:bannana:

ممکنه گل هایی که توی سبکهای مختلف فرستاده میشه تعدادشون متفاوت باشه.مثلا شاید گل های فرستاده شده تو گل های کار شده 2تا باشه.ولی گل های راه دور بیش از 10 تاباشه.پس نمیشه .

لطفا برای ارائه نظرات پست های قبلی را ویرایش کنید.

amirmohammad_75
September 1st, 2010, 14:38
من می تونم با دوربین از ps2 گل هامو فیلم بگیرم؟

Mr-X
September 1st, 2010, 14:41
ببخشید من فایل هام رو با wnin rar و 7zزیپ میکنم حجمش 2 مگ کمتر نمیشه شما با چی زیپ میکنید لطفا آموزش بدید به ما (ببخشید اینجا گفتم )

mehrdadlord
September 1st, 2010, 14:55
من می تونم با دوربین از ps2 گل هامو فیلم بگیرم؟

اگه حجمشون کمتر از 2مگ میشه.اگه نمیشه.متاسفم.

ببخشید من فایل هام رو با wnin rar و 7zزیپ میکنم حجمش 2 مگ کمتر نمیشه شما با چی زیپ میکنید لطفا آموزش بدید به ما (ببخشید اینجا گفتم )

لطفا این سوالات رو با دادن پیغام مطرح کن هادی جون..واگه میشه این پستو پاک کنین.

karoon_
September 1st, 2010, 22:34
با اجازه مهردادلورد
روش قرار دادن سيو ها:شما بايد ابتدا وارد ماي دكيومنت شده و پس از واردشدن به فايل konami وسيوpes2009ياpes2010 فايل هايي رو كه به نام02.03.PES2009(2010) _REPLAY01 با فرمتbinهستند رو به صورت فشرده در فايل rar &zip قرار داده و پيوست كنيد و ضمن نام كاربري خود را به عنوان نام فايل فشرده شده قرار دهيد توجه داشته باشيد عدد بعد ازreplay كه 01.02.03نشان داده شده است ميتواند هر عددي باشد لطفا يك گل منتخب خود را درون فايل قرار دهيد

درمورد حرفي كه هري زده بود بايد بگم اگر استقبال بشه و نوع گل رو كاربران در پست درج كنند امكان ادامه اين مسابقات خواهد بوده و الا همون جور كه مهرداد گفته بود امكان ادامه وجود نداره
در مورد ساختن فايل زيپ پس از راست كليك يك منو ظاهر ميشه موس رو برروي قسمت نيو برده وبرروي گزينه وين رار كليك كنيد در غير اين صورت پس وارد شدن به منوي استارت و آل پروگرام ميتونيد با كليك برروي ايكون منتخب رار اونو بسازيد البته اگر وين رار برروي سيستم نصب باشه

اگر خواستيد با گوشي موبايل يا دوربين فيلمبرداري فيلم تهيه كنيد اگر حجم فايل زير 2يا1مگابايت باشه بهتره البته كيفيت فيلمبرداري هم ملاكه

اگر هم كسي پيداشد مسابقات رو حمايت كرد واقعا اين كمك ها راه دوري نميره كمك به بالا رفتن سطح كيفي مسابقات هست و جذابتر شدن اون كمك هاي امتيازي تاثيرزيادي برروي جذب شركت كننده ها داره

Majid_4553
September 1st, 2010, 22:48
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

چه فرقی داره به هر حال یکیش باید بره بالا حالا چه 10 تا باشه البته میشه مثلا سبکهایی که گلهای کمتری داره رو با هم به مسابقه گزاشت. البته اینها همش برای دورهای بعدیه پس دیگه بحثش رو فعلا بیخیال.

Erfan 2010
September 1st, 2010, 23:24
من هستم . از کی Save هارو بذارم ؟

karoon_
September 1st, 2010, 23:39
از همين الان شروع كن :wink:

rgzizo
September 2nd, 2010, 14:38
آقا منم هستم و بعدن فایلام رو میذارم تو همین
پست حریف میخوام
این پست بروز شد
2 تا قیچی برگردون

top player
September 2nd, 2010, 16:30
منم هستم :bannana:

mehrdadlord
September 3rd, 2010, 00:32
کاربران ثبت نام شده.فعلا:

Erfan 2010 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

rgzizo (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

top player (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

samsami (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

samsami
September 3rd, 2010, 13:26
منم اضافه کن فقط از کی باید گلهارو بذاریم؟؟؟؟؟؟؟

mercenary
September 3rd, 2010, 15:37
سلام منم بزار

amirmohammad_75
September 3rd, 2010, 16:41
من ثبت نام کردم چی شد؟
من یه هد دارم از
*...............
. .
. .
. .
. .
................
همون جا کهستاره داره تو محوطه جریمه . چقدریه امتیازش؟

mehrdadlord
September 3rd, 2010, 16:45
کاربران ثبت نام شده.فعلا:

Erfan 2010 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

rgzizo (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

top player (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

samsami (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mercenary (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

amirmohammad_75 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mercenary
September 4th, 2010, 08:42
از کی سیو هامونو بزاریم؟

Erfan 2010
September 4th, 2010, 09:45
این 2 تا گل های من .

mehrdadlord
September 4th, 2010, 09:45
کاربرایی که تا به حال ثبت نام شدن میتونن از الا سیو هاشون و بزارن.

اما ثبت نان همچنان ادامه داره.

mercenary
September 4th, 2010, 11:08
اینم سیو من یه دونست ولی کافیه!!!

samsami
September 4th, 2010, 14:52
تا کی برای گذاشتن گلها وقت داریم؟؟؟؟

top player
September 4th, 2010, 16:48
اینم از گل من

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mehrdadlord
September 4th, 2010, 17:54

هنوز وقت هست.عجله نکن.تا اخر این هفته این مسابقه تموم میشه.

amirmohammad_75
September 4th, 2010, 17:55
چه قدر کم
شاید من نرسم

mehrdadlord
September 4th, 2010, 18:02
خیلی خوب.تا اخر این ماه.:consoling2:

top player
September 4th, 2010, 20:06
آقا مهرداد تو این یه ماه چند تا گل میتونیم بزاریم

mehrdadlord
September 4th, 2010, 20:18
گفتم. هر کاربر حداکثر 2 تا گل میتونه بزاره.در ضمن از گل های شما کلی لذتیدیم.:thankyou:

samsami
September 4th, 2010, 20:58
فقط یه چیزی ممکنه بعضی از بچه ها پایین تر از سطح top player بازی کنن اون موقع به نظر شما نباید فرقی تو گلها به حساب بیاد؟؟؟؟

mehrdadlord
September 4th, 2010, 21:04
مهم زیبایی گله.

samsami
September 4th, 2010, 21:06
این هم یکی از گلهای من بعدی رو هم آخر ماه می ذارم شاید گل قشنگ تری زدم

amirmohammad_75
September 5th, 2010, 00:45
نمیشه اینا رو کاریش کنید که منم که pes ندارم بتونم ببینم

BoomBoom
September 5th, 2010, 23:55
amirmohammad_75 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)عزیز از این فایل یه ایمیج بگیر رو کامپیوترت یا برنش بکن روی سی دی تا بتونی ببینیشون

Erfan 2010
September 6th, 2010, 11:38
میگم اگه تا آخر ماه فرصت داریم میشه من یکی از گلهامو عوض کنم . امروز یه گل واقعا قشنگ زدم .

mehrdadlord
September 6th, 2010, 13:11
بله.شما از دو تا گلی که میتونی بفرستی تازه یکیشو فرستادی.:consoling2:

kandishkh
September 6th, 2010, 15:15
ا ا.وایسان بابا.منم بازی.منم تا چند روز آینده سیو هامو قرار میدم.البته دور قبلی که من دوم شدم 600 امتیاز دادن.اگه میشه شما هم یه کم امتیازا رو ببرین بالا.

mehrdadlord
September 6th, 2010, 15:21

ان شاء الله دور های بعد میترکونم.:wavesmile:

kandishkh
September 6th, 2010, 15:24
یعنی من نمیتونم سیو بزارم؟:delay:همش 4 روز گذشته.

mehrdadlord
September 6th, 2010, 15:29
میتونین بزارین.:oمنظورم این بود که چون دور های بعدی هم برگزار میشه امتیازهارو بالا میبرم.

amirmohammad_75
September 6th, 2010, 17:00
من pes 2008 دارم
بذار منم بذارم:crying:

top player
September 6th, 2010, 17:47
خب یه pes 2010 بخر .

mehrdadlord
September 6th, 2010, 20:57

گفتم میتونی از گلهات فیلم بگیری.حالا pes8یا9یا 10.:coffee:

amirmohammad_75
September 6th, 2010, 23:12
دمت گرم
یه سوال
من کلی گل زدم چطور بهتریناشو بر اساس چی انتخاب کنم؟

BoomBoom
September 6th, 2010, 23:24
خوب اینو خودت باید تشخیص بدی که کدم بهتره معمولا گل های از راه دور تکنیکی بیشتر به چشم میان

amirmohammad_75
September 7th, 2010, 00:01
یه گل زدم با یه سوپر استار
یه 10 متری از دایره وسط زمین فاصله داشته . با ضربه آزاد
خوبه؟
یه گلم زدم خورد به تیرک خورد به سر دروازه بان بعد رفت تو گل

BoomBoom
September 7th, 2010, 00:10
هر چقدر راه دورتر و شوت سنگین تر گل هم قشنگتر میشه ضربه ازاد هم که اگه زده باشی که عالیه

amirmohammad_75
September 7th, 2010, 00:18
از راه دوره قشنگ هم هست ولی زیاده
راستی انگار یه از عضو ها فوت شده:crying:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

tores9
September 7th, 2010, 09:43
منم هستم اینم گلم با تورس جون تقدیم به مهرداد لرد عزیز که مثل خودم عاشق لیورپوله.:yay:

Erfan 2010
September 7th, 2010, 11:21
این گل رو دیروز زدم . خیلی وقت بود از این گل ها نزده بودم ! واقعا قشنگه . ببینید و نظر بدید .

samsami
September 7th, 2010, 14:31

فقط یه سوال همه میتونن یکی از گلهاشون رو عوض کنن یا گل سومی که Erfan 2010 گذاشته حذف میشه؟؟؟

top player
September 7th, 2010, 16:57
میگم آقا مهرداد خودتون شرکت نمیکنین ؟
راستی از alinumber7 هم بخواین شرکت کنه .

karoon_
September 7th, 2010, 23:30
سلام،ببخشيد اين يكي دوروزه من نتونستم انلاين بشم و به مهردادلورد كمك كنم،واقعا شرمندم...حالا كه اومدم خيلي چيزا تغيير كرده يعني دوستان استقبال خوبي كردن پس منتظر خبر خوش بعدي از طرف مهردادلورد با ديگر دوستان باشيد
يه چيزي بگم جهت سهولت كار لطفا زماني كه گل رو ميزاريد تايين كنيدpes 2009هست يا 2010بعد اگه ميتونيد يه شرح كوتاه از گلهاتون جهت جذابتر شدن مسابقه بذاريد،مثلا من چندروز پيش توي 2009با مونتوليوو  توي مسترليگ از وسط زمين با حريف تاپ پلير يه شوت محكم و يه تيكه زدم فكر كنم بالايه 30 متر فاصله بود شوت زير تاقي شد و گل شد واقعا زيبا بود حريفم هم بارسلونا بود و همونجور كه گفتم تاپ پلير بود يه بار هم با تيكي تاكا بازيكناي بارسا و با كركيچ يه گل خيلي زيبا زدم ابتدا با پيكه بلند سانتركردم بعد داويد سيلوا توپ با سر به مسي پاس داد بعد توپ بين ژاوي و مسي و ويا و دوباره مسي و سيلوا به طور فوق العاده زيبايي پاس كاري شد بعد مسي از روي خط كنار محوطه جريمه سانتر كرد و كركيچ با قيچي برگردون توپو زيرتاق گل كرد اونم بازي با اينتر فينال چمپيونليگ تاپپلير بود كه بارسا1.3اينتر رو شكست داد

amirmohammad_75
September 8th, 2010, 01:06
گل 1 با یک دریبل عالی ظاهر می شه که با یه ضربه زمینی فنی به توپ از بیرون محوطه جریمه توپ به آسانی وارد گل می شه
گل 2 سرعت و قدرت و دقت رو به نمایش می ذاره که با این که یکی از بازیکنا مرا گرفته بود شوتی محکم سبب گلی از راه دور شد.
گل 3 تکنیکی رو به نمایش می ذاره که دو بازیکن را گیج و آرام آرام به محوطه نزدیک و گلی دلچسب را به ثمر می رساند
گل 4 گول زدن 3 بازیکن و جلب حواس آن ها به خود را نشان می دهد که با پاسی زیبا به راحتی گل می شود
گل 5 که یگی از بهترین گلاست سردرگمی بازیکنان تاپ پلیر را نشان و دقت بازیکنان بارسا که که با شوت به تیرک و برخورد به سر دروازه بان حریف گل می شود!
گل 6 گلی زیبا به تمام معنا که با ضربه ای زاویه بسته گلی را نمایش می دهد
گل 7 اشتباه بازیکنان حریف و گل فنی در شرایط زاویه بسته را به نمایش می گذارد
گل 8 حاکی از دقت ،سرعت،قدرت وتاکتیک است که با دو پاس و شوت تک ضرب به پایان می رسد
گل 9 که با یک ضربه کاشته و با نگه داشتن L1 و x پاس و با مربع گلی تماشایی را به نمایش می گذارد. از راه بسیار دور!!!!!!
گل 10 را در صورت یادگیری ضربه از راه دور ببینید!
من نتونستم بهتریناشو انتخاب کنم لطفا مهرداد خودت بکن

mehrdadlord
September 8th, 2010, 10:01
خودت دو تا شو بزار.:hurry:.اما پیشنهاد میکنم اینارو نزار:8-5

samsami
September 8th, 2010, 14:05
خواهشا به سوالی که پرسیدم جواب بدین و خلاف قوانینی که خودتون تو پست اول گفتین عمل نکنین دیگه همه دارن میبینن که Erfan 2010 سه تا گل گذاشته

amir gorji
September 8th, 2010, 14:24
سلام

این که کاری نداره چند تا قسمت بذارید بگید آقا اینجا گل های راه دور رو بذار ، اینجا گل های برگردون و یه جای دیگه هم گل های ضربه ایستگاهی.
مطمئن باشید اگه اینجوری باشه و تورنومنت هم باشه کاربرا تو قسمت هایی که خلوط تره بیشتر Replay هاشونو می فرستن (چون شانس برنده شدن بیشتره) درست نیست؟
ضمناً حالا هم که هنوز اینطوری نیست اگر در پستشون بگن که گلشون چطوریه (نه توضیح) فکر کنم بشه همچین چیزی رو راه انداخت.

amirmohammad_75
September 8th, 2010, 16:00
می گم
پس اون ضربه آزاده رو نذارم؟
یه 10 متر با دایره وسط زمین حدودا فاصله داره

mehrdadlord
September 8th, 2010, 17:37

من اون روز حواسم نبود وفکر کردم ایشون یه گل فرستاده واسه همین گفتم میتونیین گل بعدی رو بفرستین.در ضمن گل اخر اقای erfan2010 تو مسابقه شرکت داده نمیشه.:thankyou:

amirmohammad_75
September 8th, 2010, 17:38
من چی؟
اونو نفرستم
برو صفحه قبل پستمو بخون

Nesho
September 9th, 2010, 01:24
اقا محل سیو این بازی کجاست؟
منظورم سیو های گل هاست

rgzizo
September 9th, 2010, 01:31
در درایو ویندوز my document<konami<save

Erfan 2010
September 9th, 2010, 11:21
نمیشه من این گل اخری رو با یکی از اونایی که اول گذاشتم عوض کنم ؟ یعنی یکی از اون 2تای اولی رو حذف کنم ؟

samsami
September 9th, 2010, 13:09

گل مال pes 2009 هست؟؟؟؟من نتونستم ببینم ارور داد؟؟؟

mercenary
September 11th, 2010, 12:00
پس کی مسابقه تموم میشه؟

M.tavakoli
September 14th, 2010, 01:32
نسخه ی بازی من pes world cup 2010 هستش
نمیشه گل ها ای که در این نسخه زدمو بزارم ...

mehrdadlord
September 14th, 2010, 08:57

نه اشکالی نداره چون منم خودم این بازیرو دارم.:chewing:

Mr-X
September 14th, 2010, 15:31
منم دو گل رو بهتون تقدیم میکنم :Cool::Party:

John.Cena
September 15th, 2010, 03:12
سلام با اجازه : لطفا گل منم ببینید خیلی باحاله مخصوصا ضربه آخر

Arvin-Senator
September 17th, 2010, 10:03
سلام منم میام اینم گل های من

Mr-X
September 17th, 2010, 15:42
نتایج کی اعلام میشه مهرداد جووووووووووووون

mehrdadlord
September 17th, 2010, 16:03
اول مهر.:reading:

foad_75
September 17th, 2010, 21:12
منم میخوام باشم .

mehrdadlord
September 17th, 2010, 21:43

خوب پس تا دیر نشده گلتو بذار.:hurry:

SOHEIL.exe
September 18th, 2010, 00:17
سلام
منم میخوام شرکت کنم ولی سه تا گل خیلی قشنگ دارم و شما گفتید هر کس دو تا بیشتر نمیتونه بزاره الانم دوتاشو گذاشتم ولی اگه اجازه بدید اون یکی رو هم بزارم خداوکیلی خیلی حیف میشه چون دور بعدی هم با pes11 ه و اون موقع هم نمیتونم بزارم خیلی قشنگه!:sad2:

mehrdadlord
September 18th, 2010, 09:13

ممنون از دو گلی که فرستادی..فعلا کافیه.:ok::moustachel:

amirmohammad_75
September 18th, 2010, 12:33
من نمی آم
گلا حجمشون زیاده و کیفیت کم . خوب در نمیاد

foad_75
September 18th, 2010, 14:59
من چجوری باید گل هایی که میزنم وسیو میکنم پیدا کنم ؟

mehrdadlord
September 18th, 2010, 15:05
ای بابا.چند بار تو پست های قبل گفتیم دیگه.
روش قرار دادن سيو ها:شما بايد ابتدا وارد ماي دكيومنت شده و پس از واردشدن به فايل konami وسيوpes2009ياpes2010 فايل هايي رو كه به نام02.03.PES2009(2010) _REPLAY01 با فرمتbinهستند رو به صورت فشرده در فايل rar &zip قرار داده و پيوست كنيد و ضمن نام كاربري خود را به عنوان نام فايل فشرده شده قرار دهيد توجه داشته باشيد عدد بعد ازreplay كه 01.02.03نشان داده شده است ميتواند هر عددي باشد لطفا يك گل منتخب خود را درون فايل قرار دهيد

foad_75
September 18th, 2010, 15:14
دستت درد نکنه من نبودم اون موقعی که شما گفتی .

AmirNSR
September 18th, 2010, 18:11
منم ثبت نام کنین.
اینم گلهای من.........................

foad_75
September 18th, 2010, 22:20
مهرداد جان شما گل ها رو با چه برنامه ای میبینی ؟
من با هربرنامه ای که سعی کردم نتونستم ببینم .

mehrdadlord
September 18th, 2010, 22:27
ای بابا.نیاز به برنامه نداره.میری تو خود بازی از منو برو تو galary بعد برو replay play back همه گلهای سیوتو میتونی ببینی.

SOHEIL.exe
September 18th, 2010, 23:55
آقا مهرداد عزیز این یکی گلمم گذاشتم البته نمیخوام تو مسابقه شرکتش بدم فقط گذاشتم که دوستان ببینن و لذت ببرن خیلی باحاله جدی میگم حتما دانلودش کنید
یک ضربه ی کاشته با سبکی متفاوت
واقعا نمیدونستم اینو بزارم یا اون ضربه سری که الان گذاشتمو ولی به هر حال ضربه سرو گذاشتم دیگه فعلا اینو ببینید حال کنید!

tarfand4you
September 19th, 2010, 00:13
اینم گل من که روی سوتی کاسیاس به ثمر رسیده توسط آبیدال

foad_75
September 19th, 2010, 10:09
یعنی نمیتونی معرفی کنی با چه برنامه ای ببینم من الان جاییم که به بازی دسترسی ندارم .

mehrdadlord
September 19th, 2010, 12:11
با هیچ برنامه ای نمیشه دید.دیدنشم نیاز به برنامه نویسی و کلی کارهای تخصصی دیگه داره.

foad_75
September 19th, 2010, 13:35
باشه شانسی یکی از گل ها رو گذاشتم .

برای دانلود گل کلیک کنید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

zxshop
September 19th, 2010, 14:02
سلام میشه من هم باشم بازی من فیفا 10 است میتونم باشم ؟
ببخشید هواسم نبود مل بازی جام جهانیه .

گل های من (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

mehrdadlord
September 19th, 2010, 14:21
متاسفم.این مسابقه فقط واسه pes هست.:thankyou:

foad_75
September 19th, 2010, 15:02
اما این گل ها که مال بازی جام جهانیه zxshop (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) .

zxshop
September 19th, 2010, 21:04
آره ببخشید شما دانلود کنید و ببینید هواسم نبود من fifa ندارم .
ببخشید دوستان .

mehrdadlord
September 21st, 2010, 15:28
دوستان عزیزثبت نام مسابقه تا ساعت 12 ظهر چهارشنبه تموم میشه:thumbup1:.نتیجه اول مهر اعلام میشه.:chewing:

SOHEIL.exe
September 21st, 2010, 16:21
چند نفر ثبت نام کردن؟

mehrdadlord
September 21st, 2010, 17:09
14 کاربر شرکت کردن..5 تا ازبهترین گلها انتخاب میشه وبه سه تای اول امتیاز اهدا میشه.

foad_75
September 21st, 2010, 20:00
منم هستم ؟

mehrdadlord
September 21st, 2010, 21:21

بله.:BigGrin:

mehrdadlord
September 21st, 2010, 21:32
برای نفر برگزیده اخلاق 4 کاربر انتخاب شدن.لطفا در نظر سنجی شرکت کنین.:clap2:تا یکی انتخاب بشه.به سختی این 4 نفر انتخاب شدن.:heat:امیدوارم اونایی که اسمشون نیست ناراحت نشده باشن.:shame:

SOHEIL.exe
September 21st, 2010, 22:25
منظورتون از نفر اخلاق چیه؟!!!!:confused:

foad_75
September 22nd, 2010, 07:34
اخلاق از چه لحاظ .
یعنی چگونه اخلاق انتخاب شدند ؟

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 08:11

یعنی این که تو اجرای مسابقه اختلال ایجاد نکردن.پست های اضافه ندادن و.........که تو اکثر مسبقات سایت نفر اخلاق انتخاب میشه.:writing:

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 08:13

پست های اضافه ندادن یکی از اصلی ترین ملاکهای این انتخاب بود .کاربرهایی که پست های قبلیشونو ویرایش میکردن برا انتقاد ونظر و....:moustachel:

foad_75
September 22nd, 2010, 11:16
-------------------- > وقت تمام شد <--------------------

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 12:51
:writing: ثبت نام تمام شد :writing:

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 12:51
گلهای برتر انتخاب شده وفردا اعلام میشه.

Bvk
September 22nd, 2010, 12:53
سلام :

به همه ی دوستان محترم ، دوستان لطفا جهت ثبت نام راهنمایی بفرمایید . کجای تالار برای ثبت نام است .

__________________________________________________ _______________________________

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 12:59
1.ثبت نام تمام شده.
2.برای ثبت نام باید تو همیت تاپیک اعلام امادگی میکردین وگلتونو میزاشتین.

SOHEIL.exe
September 22nd, 2010, 13:00
حالا نمیشه امروز اعلام کنید.
نمیتونیم تا فردا صبر کنیم!:BigGrin:

foad_75
September 22nd, 2010, 13:00
فردا مدرسه ها شروع میشه من فردا شاید نتونم بیام . :sorry:

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 13:02
خب باید نفر اخلاق مشخص شه بعد.:Ghelyon:

foad_75
September 22nd, 2010, 18:50
mehrdadlord جان شما باید به جای نفرات اخلاق من و SOHEIL.exe جان رو به عنوان پیگیرترین افراد انتخاب میکردی .

SOHEIL.exe
September 22nd, 2010, 19:58
کوچیکتم foad_75 جان :moustachel:
ولی به نظر من اصلا این کارا لازم نیست باید یه راست بریم سر اصل مطلب و نتایج مسابقه رو اعلام کنیم
البته اینکه نفر اخلاق انتخاب بشه خوبه ولی نه برای این مسابقه چون لازم نداره و همینطور ممکنه حق کسی ضایع بشه
البته ببخشید مهرداد جان این فقط یه نظره و شما میتونی جدی نگیری:ok:
به هر حال ما که رای مون رو دادیم.

mehrdadlord
September 22nd, 2010, 20:43
به هر حال میخواین 50 امتیازو بین همه تقسیم کنم؟:biggrin:

SOHEIL.exe
September 22nd, 2010, 20:55
نه داداش قربون دستت تا حالا که صبر کردیم چند ساعت دیگه هم روش ولی منم مثل foad_75 فردا میرم مدرسه:sigh:

Arvin-Senator
September 23rd, 2010, 13:15
سلام میشه بگین کی نتیایج رو اعلام می کنید آخه مدرسه شروع شده و کم میام قربون دستتون:shake2:

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:24
نتایج مسابقه در پست های زیر به ترتیب از رتبه ی 1 تا 5 اعلام میشه.در ضمن به سه کاربر برتر امتیاز اهدا میشه.

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:24
رتبه 1

کاربر: rgzizo

لینک گل: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

زننده گل: خوان ماتا

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:25
رتبه 2

کاربر: mercenary

لینک گل: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

زننده گل: ابراهیمویچ

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:26
رتبه 3

کاربر: soheil.exe

زننده گل: کلاه کج

Arvin-Senator
September 23rd, 2010, 13:32
پس اخلاق چی؟

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:39
رتبه 4

کاربر: top player

زننده گل: مونترروبیو

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:39
رتبه 5

کاربر: arvin flash

زننده گل: nikosohbat

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:41
نفر برگزیده اخلاق

کاربر: arvinflash

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 13:45
کاربران برای اینکه امتیاز بشون تعلق بگیره باید حاضری بدن.مهلت حاضری تا تا هفته بعد هست.وگرنه امتیاز بهشون اهدا نمیشه.:chewing:

SOHEIL.exe
September 23rd, 2010, 14:05
یوهوووووووووووووووووووووو !!:happy:
میدونستم سوم میشم!:BigGrin:
ضمن عرض خسته نباشید به مهرداد جان و همه ی کسانی که در برگزاری این مسابقه دست داشتند :grouphugg: باید بگم که من حاضرم امتیازو رد کن بیاد! :goodsigh2:
ان شاء الله سری بعد هم شرکت میکنم اگه درسا بزارن:yes:

SOHEIL.exe
September 23rd, 2010, 14:19
فکر کنم این مسابقه تنها مسابقه ای تو ترفندستان باشه که کسایی که سرعت اینترنتشون پایینه میتونن شرکت کنن مثل من:smoke:
چون بقیه ی مسابقات خیلی دردسر داره مثلا باید برنامه های خاصی رو داشته باشی یا دانلود کنی

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 14:26
soheil.exe حاضری تایید وامتیاز اهدا شد.

mercenary
September 23rd, 2010, 15:32
سلام ممنون از مهرداد اقا منم حاضرم

foad_75
September 23rd, 2010, 16:02
پس :crying: من چی شدم ؟
باهات قهرم :NotTalking:الان انقدر قاتیم نمیدونم قهر و قاتی و... با چی مینویسن !!!!!
نامرد

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 16:07
mercenary (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) حاضری تایید و امتیاز اهدا شد.

mehrdadlord
September 23rd, 2010, 16:09

شرمندم من که نمیتونم همینطوری هرکسی رو برنده اعلام کنم.:dntknw:امیدوارم دورهای بعدی جز برنده های مسابقه باشی.:chewing:

foad_75
September 23rd, 2010, 16:14
من که فتم من رو انتخاب کن .
باشه
یکم سبک تر شدم :shake2:بیا دست بدیم .

Arvin-Senator
September 24th, 2010, 09:39
سلام ممنون از شما که من رو به عنوان نفر برگزیده ی اخلاق انتخاب کردید

mehrdadlord
September 24th, 2010, 12:55
دوستان لطفا هرچه سریعتر حاضریشونو بدن.:chewing:

rgzizo
September 24th, 2010, 13:11
سلام مهرداد ممنون از لطفت
من که گفتم حریف میخوام

mehrdadlord
September 24th, 2010, 13:20
arvinflash حاضری تایید و امتیاز اهدا شد.

mehrdadlord
September 24th, 2010, 13:22
rgzizo (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) حاضری تایید وامتیاز اهدا شد.

John.Cena
September 28th, 2010, 13:31

یعنی چی؟ به من که بیشتر رای دادن:Angry:

mehrdadlord
September 28th, 2010, 14:04
دوست عزیز تا زمان اعلام نتیجه(1 مهر) اقای اروین فلش رای بیشتری اوردن.و این نظر سنجی تموم شده.:Ghelyon:

awatdr
October 5th, 2010, 08:12
بابا گلهای این بازیها که همشون غیر طبیعین

mehrdadlord
October 5th, 2010, 14:30

منظورتون؟:glassesf:

foad_75
October 5th, 2010, 18:23
منظورش اینه که گل ها مشکوکه راست هم میگه من حتی به گل های خودم هم مشکوکم .

SOHEIL.exe
October 5th, 2010, 21:04
مهرداد جان دور بعدی دیگه نمیشه با pes10 شرکت کنیم؟

mehrdadlord
October 6th, 2010, 13:36

من که چیزی رو حس نکردم.فقط یه مورد صحنه سازی بود که اونو مد نظر نگرفتم.

mehrdadlord
October 6th, 2010, 13:38

نه.ای شالله با pes11

mehrdadlord
October 8th, 2010, 21:55
دوستان اگه مایلن میتونن تو این مسابقه هم شرکت کنن.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]