PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندهای ترفندستان در برنامه ی صفحه کلید شبکه جام جم بدون ذکر منبع

ne555
September 7th, 2010, 20:29
توی بخش معرفی ترفند برنامه ی صفحه کلید شبکه جام جم1(همون رایانه امروز شبکه آموزش با نام و دکور جدید) به وفور ترفندهایی معرفی می کنند که همگی/اکثرا زیر مجموعه ی ترفندهای سایته، آخرین ترفندش هم ترفند دو فولدر همنام در یک پوشه با زدن Alt+255 بود،
حالا منبع رو نمیگن حداقل می تونن به پاس سپاس توی برنامه صفحه کلید در بخش معرفی سایت، ترفندستان رو به طور مناسب معرفی کنند!

اگر هم راه نیومدند از روش خشونت وارد عمل میشیم:×:

imanasgharpour
September 7th, 2010, 20:43
خوب حالا باید چه کرد؟:!:

armin0098
September 7th, 2010, 20:50
اینا دیگه خیلی شوتن

ne555
September 7th, 2010, 21:08
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ارسال ایمیل به برنامه
حالا تا اعلام نظر کسرا صبر می کنیم تا ببینیم نتیجه چی میشه

kamyabonline4
September 7th, 2010, 21:14
البته صفحه کلید را ساعت 7:55 توی شبکه اموزش میدهد.
به نظر من یکی از دلایل این که منبع را نمیگویند این هست که اون ها هم خودشون این ترفند را در سایتهای دیگر و منابع متعدد میخوانند و منبع اصلیشون ترفندستان نیست و حتی شاید اصلا این ترفندها را از ترفندستان نخواندند!
راستی خود جناب سروری و مسعودی یک وبلاگ شخصی دارند که من بهشون اطلاع میدم.

keyson
September 7th, 2010, 23:44
درسته.. این کار ها اشتباه است ولی اگر خودشون انجام بدن علاوه بر اینکه اشتباه نیست بلکه خیلی هم خوبه.
آقای کسری شما باید برخوردتون جوری باشه که دیگه این کار رو تکرار نکنن.
اگر امروز از سایت شما دزدی میشه پس فردا از سایت من و دیگر دوستان دزدی میکنند.
باید همین اول جلو کار اشتباهشون رو بگیریم:Stop:

Kasra
September 8th, 2010, 02:19
ne555 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان من این برنامه ها رو تاکنون ندیدم. لطفاً روز و ساعت دقیق پخششون رو بفرمایید تا من ببینم واقعاً ترفندهای ما هستند یا نه.

amirmohammad_75
September 8th, 2010, 02:23
شبا می ذاره
ساعت 19
شبکه یک . بعد از اخبار قسمتی داره مجله خبری جوونا اون تو مثل bbc خبرا رو می گن
اون یک رو نمی دونم

ne555
September 8th, 2010, 10:34
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
صفحه کلید جام جم 1 ساعت شروع 19:50 الی 19:55
صفحه کلید جام جم 2 (تکرار) 4:25 صبح
صفحه كليد جام جم 3 ساعت 13:55

kandishkh
September 19th, 2010, 17:38
آقا منم توی همین کلید چند تا رو دیدم.من که شک ندارم که از ترفندستان برداشتن.آقا کسری یه تذکر بده.حداقل اسم منبع رو نمیگن یه تبلیغی واسه سایت بدن.به خدا نامردیه.

amirmohammad_75
September 20th, 2010, 08:38
ترفندستان به تبليغ احتياج نداره ولي بايد تذكر داد چون اين كار بي احترامي به سايت است و همچنين كار ناشايستي است

keyson
September 20th, 2010, 18:14
من هم با حرف دوستمون موافقم.
ولی چیزی که معلومه اینه که هر کار اشتباهی که برای ما گناه به حساب میاد واسه اونا ثواب هم داره چون هر کاری میکنند صلاح ما رو میخوان!
آقای کسری نظر من اینه که شما یک تحقیق بکنید.نمیگم برید حرفی بزنید فقط بهشون یک جوری نشون بدید که بفهمن حواستون به برنامه هاشون هست.حتی اگر هم ترفندهای گفته شده از ترفندستان نباشه بهتره مدیران چنین سایتهایی دست رو پیش بگیرن تا پیش نیافتن!
همین تایپیک هم خیلی خوب بود.همن که بهشون بفهمونیم هواسمون به منابع سایت هست خودش کفایت میکنه.
ولی اگر مدرکی پیدا کردید که ترفندها از ترفندستان بوده پیشنهاد میکنم از راه قانونی وارد نشید که هیچ نتیجه ای نمیگیرید!
اگر وقت داشتید اینرو بخونید:
دکتر جمشید عیسی زاده استاد دروس تنظیم خانواده است.من با کمک ایشون یک وبلاگ راه اندازی کردم در رابطه با آموزش و فرهنگ سازی برای جوانان.
استاد میخواست روشی پیدا کنه تا بتونه سلولهای لقاح جنین رو کمی قوی تر کنه.این سلولها در بیرون از بدن زنده نمیمانند و باید آنها را منجمد کرد تا بیتوان آن را بیرون از بدن آزمایش کرد.در حالت منجمد هم تنها 24 ساعت زنده هستند.
استاد در مطب خودش پیگیر این موضوع بود تا اینکه توانست کاری کند عمر این سلولها در حالت منجمد از 24 ساعت به 30 ساعت برسد و حتی سلولها بتوانند تولید مثل هم بکنند!!توضیحش خیلی زیاد هست ولی آخر حرف من اینجاست.
همین خبر یک هفته بعد در یک شبکه و بخش پزشکی و سلامت پخش شد و یک نفر در مورد این آزمایش توضیح میداد و اون فرد دکتر جمشید عیسی زاده نبود.حتی اسم استاد هم نام برده نشد.
بعدها مشخص شد که آزمایشات دکتر اشتباه بوده و بعد از منجمد کردن سلولها دیگر نمیتوان از آنها استفاده کرد!!
بعدها فکر کردم که بهتر شد که در زمان پخش این خبر نامی از استاد برده نشد!!:laaaugh:
نتیجه:
چوب خدا صدا نداره!
پیشگیری بهتر از درمان است.همین حالا پیشگیری کنید و جلوی عفونت را بگیرید.

kasra_m
September 20th, 2010, 18:26
به نظر منم ترفندای ترفندستانه ولی مشکوک میزنه بازم
باید با روابط عمومیش تماس گرفت
تا همه چیز معلوم بشه

ne555
September 22nd, 2010, 23:47
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]مشخص شد که منبع ترفندهای بخش دریچه فناوری اطلاعات خبر ساعت 19 شبکه 1 سایت ترفندستان نبوده، پست اول ویرایش شد.