PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک راجع به عدم نمایش عکسهای دوربین روی کامپیوتر

new user
September 25th, 2010, 22:35
مشکل من عدم نمایش عکسهای دوربین روی کامپیوتر هست که قبلا اینطور نبود. مشکل از اینجا بوجود اومد که وقتی دوربین (دیجیتالی نوع sony cyber shot 12.1) رو به کامپیوترم وصل کردم تا عکسها رو به کامپیوتر منتقل کنم تعدادی ویروس در درایو (I) کامپیوتر که مربوط به دوربین میشد توسط آنتی ویروس شناسایی شد و من هم گزینه scan & clean رو زدم. حالا درایو (I) خالیه و عکسها نمایش داده نمیشن در حالیکه در دوربین وجود دارند. ضمنا در بین ویروسها فایلی بنام DCIM.exe هم وجود داشت که اون هم clean شده. لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل رو حل کنم. امکان داره از clean شدن فایل DCIM.exe باشه ؟ لطفا راهنمایی کنید . ممنونم.

aa_2647
October 1st, 2010, 01:39
با سلام خدمت دوست عزیز
فایلهای عکس مطمئن هستید که داخل دوربین وجود دارند یا نه.
چونکه پوشه نگهداری عکسهای دوربین همنام ویروس یعنی dcim می باشد وممکن است که ویروس فولدر را به فایل اجرایی تبدیل کرده باشه که در ایمنصورت عکسها نیز حذف شده اند.
از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید.
موفق باشید.

Mohammad_Virus
October 1st, 2010, 07:50
فکر کنم عکس ها hidden شده اند

ne555
October 1st, 2010, 14:51
این ویروس، پوشه را مخفی می کند و یک فایل اجرایی همنام با آیکون فولدر می‏سازد، فایلهای اصلی مخفی هستند، از طریق منو tools>folder options گزینه‏ی نشان دادن فایلهای مخفی را بزنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

اگر تنظیمات ذخیره نمی ‏شود، ویروس نمایش فایلهای مخفی را غیر فعال کرده، با نرم افزار xyplorer وارد پوشه عکسها شوید، این نرم افزار بدون تاثیر از ویروس فایلهای مخفی را نمایش می دهد.
نرم افزار xyplorer پیوست شد.(کیجن در فایل فشرده موجود است)