PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : !yahoo messenger

civil_62
May 13th, 2006, 16:44
سلام دوستان
چه جوری میشه ID خودمو از ADD LIST طرف مقابل بدون اینکه خودش بخواد پاک کنم؟؟؟؟؟؟

Mohammad
May 13th, 2006, 17:15
برنامه ي denybuddy:

farzane
May 31st, 2006, 07:41
میخاستم بپرسم چرا آیدی دوست من تو ایمیلی که برام فرستاده همیشه آنلاینه ولی تو یاهو مسنجر آنلاین نیست

mehdi_eng_com
May 31st, 2006, 09:28
احتمالا دوست شما تا حالا وارد Messenger نشوده

Kasra
May 31st, 2006, 10:04
farzane, جان احتمالا اين گونه نيست ،‌موقعي كه ديديد آي دي دوستتون تو ايميل روشنه اما تو ياهو مسنجر خاموش ،‌ يك Ctrl+F5 بزنيد تو صفحه ايميل ها.

NOMANSIA
June 10th, 2006, 11:11
mohammad, جان دستت درد نکنه :mrgreen:

bato
July 29th, 2006, 18:38
با سلام
ميخواستم بدونم چرا بعضي موقع ها در add liste yahoo messenger به جاي id طرف real name اون نمايش داده ميشه؟ اين كار توسط ياهو انجام ميشه يا خود شخص؟
و اگه شخص اصلا online نشه هم اين اتفاق ميفته يا نه؟

Kasra
July 29th, 2006, 19:33
bato, جان بله ، توسط شخص کاربر صورت میگیره. برای این که این کار رو انجام بدید در یاهو مسنجر پس از لوگین به ID از منوی Messenger وارد My Contact Details شوید.
در این قسمت میتونید به جای Firstname & Lastename عبارتی رو که میخواهید به جای ID در اد لیست دوستان نمایش پیدا کنه رو وارد کنید.

bato
July 30th, 2006, 14:35
اقاي كسري [/B] اگه اين طور هست كه شما مي فرماييد چرا در add liste دو ID مختلف من اين قضيه در مورد يك شخص متفاوته؟ يعني در يكي IDشخص نمايش داده ميشه و در ديگري firstname& last nameهمون شخص!!!!!!!!

ممنون از راهنمايي

Kasra
July 30th, 2006, 17:52
bato, جان برای اینکه اون فرد دو تا ID خودش رو یک جور متفاوت تنظیم کرده. این کار بستگی به کاربر داره که چگونه My Contact Details خودش رو تنظیم کرده باشه.

bato
July 30th, 2006, 18:20
ببخشيد كه اينقدر سماجت مي كنم :oops: ولي چيزي كه من گفتم در مورد يك IDفرد مورد نظر بود نه دو تا !!! فكر كنم مشكل از yahoo باشه 8)

mehrdad89
July 31st, 2006, 08:01
با سلام خدمت اساتید :D

با نرم افزار DAB 3 میشه این کار رو کرد :lol:
این نرم افزار ID و Password شما به علاوه ID كسی كه قصد حذف ID خود را از لیستش دارید دریافت كرده و با اتصال پنهان به سرورهای یاهو، تنها در عرض چند ثانیه عملیات خود را انجام داده و اسم كاربری شما را از لیست كاربران دیگر حذف می كند. :wink:

Soroush
July 31st, 2006, 13:25
bato, جان وقتی اون فرد میخواد شما رو ادد کنه میتونه مشخص کنه که با چه اسمی در لیست شما قرار بگیره.احتمالآ اون شخص موقع ساخت آیدی اسم و فامیل واقعیش رو وارد کرده (که البته میشه تغییرش داد) و موقع ادد کردن یکی از آیدیهای شما تغییری ایجاد نکرده و موقع ادد کردن آیدی دیگر شما اسم دلخواهش رو برای قرار گرفتن در لیستتون وارد کرده.

Kasra
July 31st, 2006, 15:39
mehrdad89, جان بله ، این برنامه هم از اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) قابل دریافت است.