PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه افزایش بازدید؟

bahar_root
December 9th, 2010, 10:55
سلام دوستان
من يك مشكلي دارم ,
ميخواهم سايتي رو كه خودم مديرش نيستم , تبليغ كنم , در ساختار و ... من دست اندركار نيستم اما ميخواهم آمار سايت را بالا ببرم , چه راه حل هايي براي تبليغ يك سايت وجود دارد كه اعضا آن زيادتر شود يا نفرات جذب شوندو در آن مطلب بزنند يا خبر و ... بگذارند ؟
اين سايت يك جورهايي شبيه سايت بالاترينه و نفرات بايد عضو بشن كه بتونن توش لينك بگذارن
جواب اين سوال برام خيلي مهمه و ميخوام كه هر كدوم از دوستان جوابي و راه حلي داره بهم زودتر جواب بده و كمك كنه ...
با تشكر

iman74
July 2nd, 2011, 23:48
حاجي شما بايد با توجه به نوع سايت تو سايتهايي كه مي بيني براش مفيده تبليغ كني اونو تو انجمن ها مطرح كني و ...

ahora-kabir
July 3rd, 2011, 00:43
برای اینجور سایت های باید شما یک برتی نصبت به رقبای قدیمی خودتون داشته باشید اگر شما یک اسکریپت نصب کردید و کار خواصی انجام ندادید بهتری بی خیال بشید چون هرگز موفق نمی شید به رقبای خودتون برسید
بالاترین را خیلی از مدیران سایت ها دکمه اشتراک گذاری را می گذارند
البته شما باید تبلیغات گسترده هم بکنید

bisto9
July 21st, 2011, 22:54
◄ با استفاده از نرم افزار اسپمر بلاگفا آمار بازدیدکنندگان از وبلاگ یا وبسایت خود را چندین برابر کنید.

◄ رنکینگ وبلاگ یا وبسایت خود را در گوگل بالا ببرید.

با سلام اين اسپمر هم جديد وعاليه حجمش 2 مگه امتحانش كنيد.
مخصوص بلاگفاست.

2011 ورژن

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)