PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شد] سوال در مورد HTC Wildfire

Samin
December 18th, 2010, 18:33
سلام؛
قصد خرید wildfire رو دارم،
از لحاظ کیفیت، پشتیبانی و ... در چه سطحه؟ چون تا حالا HTC نداشتم اطلاعات زیادی ندارم.
در این محدوده گوشی بهتری هم میشه خرید؟ (لبته چون wildfire اندروید داره خیلی نظرم رو جلب کرده)

پ.ن:
اسپمران گرامی لطفا متن سایت هایی مثل gsm و... رو کپی/پیست نفرمایید!

"Muse"
December 18th, 2010, 18:56
سلام دوست عزیز :biggrin:

HTC Wildfire به گفته ی تمامیه HTC باز ها (:دی) یک Smartphone متوسطه. شما اگر در این رنج قیمتی مایل به خرید یکی از محصولات HTC هستید به شما Hero رو پیشنهاد میکنم

از بدی های Wildfire میشه به نداشتن امکان مکالمه ویدئویی(اگه خواستی باهاش بری خارج :دی) نداشتن کیفیت تصویر در حد عالی ، نداشتن مایکروسافت آفیس ، پشتیبانی نکردن از فرمت Divx اشاره کرد.
ولی به هر حال بسیار گوشی خوش دستیه و خیلی راحت برای اتصال به اینترت و استفاده از شبکه های اجتماعی هم عالیه (فقطط شاید پردازنده ی متوسطش کمی سرعت کارت رو پایین بیاره) صفحه نمایش خیلی راحتی هم داره (از نظر لمسی بودن)

به diamond2 هم 1 نگاه بنداز.

هر چند الان HTC فقط Evo فوقش Desire (سومین و هفتمین گوشی های هوشمند دنیا)

البته با تمام این حرف ها شما به کاربردی که میخوای فکر کن و هر کدوم امکانات مورد نیازت رو داره انتخاب کن.

موفق باشی

amir.prs
December 18th, 2010, 19:12
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
دوست عزیز hero دوره اش خیلی وقته تموم شده و هیچ آپدیت خاصی براش نیومده
الان legend جاش رو گرفته تو اون سطح قیمت

ثمین جان wildfire و legend تقریبا تو یه سطح هستن میتونی اونم مد نظر بگیری
wildfire گوشی بدی نیست
فقط یک بدی ای که شنیدم اینه که کارت پردازش گرافیکی سه بعدی نداره و بعضی بازیا رو نمیتونه پردازش کنه

"Muse"
December 18th, 2010, 19:30
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ولی اونقدرم که شما میفرمائید قدیمی نیست ماله جولای 2009 بود اگه اشتباه نکنم چون گفت آندروئید دوست داره گفتم از آشنایان کسی بود که به تازگی گوشی رو خریده بود ولی راجع به آپدیتش اطلاعاتی نداشتم ممنون که گفتید
قیمت Legend هم میره رو 500 فکر کنم ...

به هر حال ممنون

amir.prs
December 18th, 2010, 19:35
Legend برای ادامه راه hero اومد و دوره hero تموم شد
legend هم اگه اشتباه نکنم حدود 400 هستش (شایدم کمتر)

Samin
December 18th, 2010, 20:12
اتفاقا Diamond2 هم تو نظرمه.

من امروز قیمت کردم 310تومن بود.

ممنون از amir.prs (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان و "Muse" (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان، در مورد تاچ این گوشی هایی که فرمودید (حساسیت و ...) اطلاعی دارید؟

amir.prs
December 18th, 2010, 20:45
diamond 2 سیستم عاملش ویندوز موبایل 6.1 هستش که دیگه قدیمیه
فکر کنم میشه با ارتقا رام به 6.5 تبدیلش کرد ولی دیگه دوره ویندوز موبایل تموم شد و جای خودش رو به ویندوز فون 7 داده
خود مایکروسافت اعلام کرده با ورود ویندوز فون ساپورت خودش رو کم کم از ویندوز موبایل قطع میکنه
wildfire و legend خازنی هستند و diamond 2 مقاومتی
خازنی کارایی بهتری داره
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]نهایتا چقدر میخوای هزینه کنی و چقدر عجله داری تو خرید؟

Samin
December 18th, 2010, 21:30
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]عجله ی زیادی ندارم، نهایتا تا یک ماه دیگه هم میتونم صبر کنم. تا زمانی که مطمئن نشم در مورد یک مدل خوب دنبالش نمیرم.
در رابطه با هزینه هم حداکثر تا 360

amir.prs
December 18th, 2010, 22:28
به نظر من قیمتا پایین تر هم میاد
گوشی های جدید که وارد شدن قیمتا هی نوسان پیدا کرد

Samin
December 19th, 2010, 13:34
پس الان تو این محدوده wildfire گوشی خوبیه؟!
در ضمن یک سئوال دیگه، اکثر این گوشی های جدید که میان application های شبکه های اجتماعی رو هم دارن؛ حالا با توجه به اینکه مثلا فیس بوک و تویتر فــیـلتـــ.رن، میشه با استفاده از این برنامه ها لاگین کرد؟ میشه رو گوشی ṼPɳ کانکت کرد؟! :mrgreen:
الان من با برنامه eBuddy میتونم فیس بوک لاگین کنم ولی فقط میشه با دوستانی که آنلاین هستند چت کرد و نمیشه status یا کامنت گذاشت.

amir.prs
December 19th, 2010, 23:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]گوشی خوبیه
ولی رو legend هم فکر کن (انتخابش سلیقه ای میشه دیگه زیاد فرقی ندارن)
دوستم wildfire داره باهاش کار کرده بودم بد نبود
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]فقط یوتیوب رو میتونی حالت عادی باهاش کار کنی
برای فیس بوک و تویتر میتونی از وی پـی ان استفاده کنی
من خودم تو گوشی استفاده نکردم ولی دوستام استفاده میکنن دیدم پیج ها چرخ زدن و البوم عکسا رو میدیدن و ازین کارا میکردن فکر کنم کامنت هم میزاشتن (مطمئن نیستم)

Samin
December 26th, 2010, 11:08
سلام مجدد،
امروز HD mini رو دیدم و با توجه به نزدیکی قیمت و همچنین امکانات و مشخصات میخواستم مقایسش کنم با wildfire
بحث بین اندروید و ویندوز موبایل خیلی زیاده ولی من آخر به نتیجه نرسیدم! از نظر خودم اندروید بهتره ولی ظاهر HD mini وسوسه میکنه!
amir.prs (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان لطفا یه راهنمایی هم در این مورد کنید؛
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Samin
June 10th, 2011, 15:10
نتیجه تاپیک:
HTC Wildefire با گارانتی یـاس در اسفند سال گذشته به قیمت 340 هزار تومن خریداری شد. : )
ممنون از دوستانی که کمک کردن.