PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وارد شدن به چت روم

usamilad
November 8th, 2005, 22:24
سلام.من وقی می خوام با آی دی خودم usamilad وارد یه چت روم بشم مسنجر error میده:
this request was refued.
بعد هم میگه:
signing to chat took longer than expected .please try again later
هر چند بار هم که سعی کنم بازم موفق نمی شم برم تو چت روم.
ولی با هر آی دی دیگه ای که بخوام برم به مشکلی بر نمی خورم.
در ضمن خونه ی هر کس دیگه هم که با usamilad بخوام وارد چت روم بشم همین error ها رو میده.

من باید چه کار کنم؟ :(

Kasra
November 9th, 2005, 15:18
usamilad, به احتمال زیاد چون که شما همه کار ها رو کردید و حتی رو یه سیستم دیگه هم ID تون رو قبول نکرده ، ID یاهوتون دچار مشکل شده و کار خاصی نمیبشه براش کرد :roll:
تنها شاید ساخت یک ID مجازی رو اون آی دی بتونه کمکتون کنه

SAN
November 18th, 2005, 23:30
shayad ingor khorede bashi ya bootet karde bashan ya be vasile ye barname taraf id shoma ro ghofl karde,mardom azari mikardi?

azee
January 8th, 2006, 14:16
usamilad عزیز
تو ببین چقدر شیطونی کردی که آیدیت این مدلی شده

SAN
January 9th, 2006, 11:21
lol aziz mitoni khodet vase khodat ye chat room besazi ye be doostat begoo ke invite koni,lol chat om dige vase bache hast bia cloob.orkut.hi5..... ozv shode behtare khosh bashin... .

usamilad
January 18th, 2006, 21:09
مرسی از همتون.مشکل من این بود که سنم زیر 18 است و من سن واقعیم رو وارد کرده بودم و...
ولی یه مشکل جدید تر دارم:
من رفتم و usamilad رو از سرور یاهو کلاً پاک کردم تا دوباره بسازمش و سن بالای 18 بهش بدم.ولی از شانس بد من تا آی دیم رو پاک کردم و رفتم دوباره بسازمش یاهو گفت:این آی دی قبلاً گرفته شده.بعد گفتم که شاید آی دیم پاک نشده باشه و دوباره رفتم که چکش کنم.این بار یاهو گفت:همچین آی دی وجود ندارد.
حتی به forget password هم رفتم و همه ی مشخصات رو که دادم به جای اینکه پاسورد جدید بهم بده جلوی your new password رو خالی گذاشته بود.
دیگه دارم دیوونه میشم.حتی به قسمت ساپرت یاهو میل میل فرستادم که بابا شما رو به ارواح خاک آقاتون آی دیم رو بهم پس بدبد ولی نتیجه نداد.حتی ALTERNAL EMAIL ام رو هم چک کردم ولی نامه ای از طرف یا هو نبود.
شما فکری به نظرتون نمی رسه. :(

Mohammad
January 18th, 2006, 21:31
usamilad, جان من شنیدم از موقتی که پاک میکنید 48 ساعت باید صبر کنید چون یاهو تایید کند.

SAN
January 19th, 2006, 10:35
usamilad, mitoni hala id ba dot besazi

azee
January 21st, 2006, 09:12
نمیشه همون آی دی رو بسازی ولی با یه کم تغییرات

mohsentico
April 3rd, 2006, 09:54
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

To0pi
April 3rd, 2006, 13:28
mohsentico,جان شاید ایشون در این آی دی چیز مخصوص و مهمی داشتند و این آیدی اصلیشان باشد و نمیخواهند خراب شود.
-----------------------------------_______________
چه شکلی میشه با دانستن پسورد سوال یاهو رو عوض کرد؟؟؟

Soroush
April 3rd, 2006, 16:12
اگه آیدیتون رو کلآ حذف کرده باشید باید 90 روز صبر کنید و بعد دوباره بسازیدش.(البته اگه به موقع اقدام کنید!)

usamilad
May 24th, 2006, 13:38
خیلی ممنون از همه.
همین دیروز 2 خرداد تونستم usamilad رو از نو بسازم یعنی بعد از 90 روز.
باز هم از راهنماییهاتون ممنون 8)

To0pi
May 24th, 2006, 13:48
usamilad, جان خدا را شکر
یعنی به همین زودی 90 روز گذشت.عمر چه قدر زود می گذاره‌ها!!! :cry:
همین دیروز 3 راهنمایی بودم تا چشم به هم زدم می بینم باید شنبه امتحان ریاضی خرداد را بدهم!! :lol:
قدر عمرتان را بدانید
به قول شاعر محترم،شیخ بهایی:
آن‌چه ندارد عوض ای هوشیار ------------------- عمر عزیز است ، غنمیت شمار

Kasra
May 24th, 2006, 15:16
خب دوستان حالا يك سوال! به نظر شما چرا ياهو 3 ماه زمان رو براي ساخت مجدد ID قرار داده؟‌

To0pi
May 24th, 2006, 18:40
Kasra,جان من فکر کنم به خاطر این‌که اگه هکر از یه آیدی خوشش اومد و اونو هک کرد وخواست آن را پاک کند و به نام خودش بزند کمی اذیّت شود و تا حدودی برایش ممکن نباشد. :wink:

usamilad
May 27th, 2006, 23:48
یه چیز باور نکردنی:
الان که وارد مسنجر شدم دیدم تمام آف لاین هایی که از برج 11 2005 تا حالا اومده رو میتونم بخونم. 8O

Soroush
May 28th, 2006, 02:41
Kasra , جان فکر کنم حداقلش اینه که میتونی مطمئن باشی تو این مدت که نمیتونی ازش استفاده کنی هیچ فرد دیگه ای هم نمیتونه اونو بسازه و استفاده کنه.(شاید بخواد دوباره بسازش).
usamilad, جان از این اتفاق ها واقعآ کم پیش میاد. :lol:

Kasra
May 28th, 2006, 10:34
usamilad, جان یاهوست و این همه مشکلات! زیاد جدی نگیرید!

qtek7
September 19th, 2011, 11:30
منم همین ارور رو میگیرم
signing to chat took longer than expected .please try again later
مسنجر رو عوض کردم حتی ای دی رو.
لطفن راه حل منطقی و درست ارایه کنید

DARKSIDERS
September 21st, 2011, 14:55
سلام بچه منم مشکل usamilad رو دارم اگه میشه بگید از کجا باید مشخصاتم رو تغییر بدم .مرسی

delete
September 21st, 2011, 19:16
من هم همین مشکل را دارم ولی سنم رو بالای 18 سال وارد کرده بودم البته آیدیم مال حداقل 3 سال پیش بود
بچه ها چجوری باید تغییر بدیم تا بره داخل یاهو؟