PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شد] نظر در مورد HTC Wildfire

arf.dxd.ir
June 26th, 2011, 23:56
سلام دوستان؛
می خواستم این گوشی رو - htc wildfire- رو بخرم. قبل از اون می خواستم نظر صادقانه شما رو درباره این گوشی بدونم. اگر ممکنه راهنمایی کنید.
تا بعد....................................
arf.dxd.ir
arf.vcp.ir
arf.orq.ir

MOHSEN_PIXON
June 27th, 2011, 00:02
خوب شما بايد بگين چه انتظاراتي از گوشي كه ميخواين بخرين دارين تا بگيم كه اين گوشي به دردتون ميخوره يا نه

arf.dxd.ir
June 27th, 2011, 14:06
سلام؛
ببینید من یکی از اصلی ترین نیاز هام این هست که گوشیم بتونه هم فایل های آفیس رو نشون بده و هم قابلیت ویرایش اون ها رو داشته باشه. علاوه بر این دایره ی نرم افزار های اون گسترده باشه تا این طوری نرم افزار های زیادی برای نصب داشته باشه. علاوه بر این می خوام که از مرورگر های خوبی داشته باشه تا این طوری بشه به راحتی اینترنت رفت. همچنین می خوام که بازی های خوبی هم به همراه داشته باشه.
به طور کلی یک گوشی معمولی با امکانات مناسب.
آیا به نظر شما این گوشی مناسبه؟؟؟؟(با توجه به نیاز های من)

m713405
June 27th, 2011, 14:42
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام
wildfire سیستمش آندروید هست!
شما اطلاعاتتون رو اگه در باره سیستم عامل های گوشی کامل تر کنید میتونید راحت تر تصمیم بگیرید
از نظر آفیس که آندروید آفیس رو ساپورت میکنه...
ولی بازم بر میگرده به نیاز شما که از آفیس گوشی چه انتظاری داشته باشید!
اگه انتظارتون از آفیس زیاد هست گوشی های ویندوز موبایل رو بگیرید خیلی امکانات آفیسش تکمیل هست!
از نظر گسترده گی نرم افزاری آندروید توی چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و داره!
از نظر مرورگر هم مرورگرهای زیادی براش نوشته شده... مرورگر های خوبی مثل فایرفاکس و اپرا داره
از نظر امکانات توی اینترنت هم سیستم خوبی هست و کلی امکانات در اختیارتون میزاره
از نظر بازی هم که... توضحی لازم نداره عکس های زیر رو ببینید خودتون متوجه میشید که آندروید چه قدرتی داره!!!

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

پست رو زیاد سنگین نمیکنم... همین چند تا بازی فکر میکنم کامل جواب سوالتون رو داده باشه!

حالا مطلب اصلی!
این همه گوشی های آندرویدی...
کدومشون خوبن؟
چه فرق هایی با هم دارن؟
چند نسخه آندرود داریم و چه فرق هایی با هم دارن؟

نسخه های آندروید به ترتیب...
Cupcake یا همون 1.5
Donut یا همون 1.6
Eclair یا همون نسخه های 2.0 و 2.1
Froyo یا همون 2.2
Gingerbread یا همون 3X
نسخه 4 هم اومده ولی من تو ایران ندیدم

wildfire اولش با ورژن 2.1 عرضه میشد ولی الان داره با ورژن 2.2 عرضه میشه...
اگه ورژن قدیمی هم کسی خریداری کرده باشه میتونه آپیدیت کنه به ورژن بالا تر...

پس چیزی که مهمه آپیدیت ورژن گوشی به ورژن بالاتر هم هست!
چیزی که برای آپیدیت شدن گوشی مهمه، سخت افزار و حافظه رام گوشی هست که سیستم عامل رو بتونه پشتیبانی کنه!
با آپیدیت کردن گوشی امکانات گوشی و برنامه های جدیدتر بهش میخوره و یه سری کارای دیگه هم انجام میده... مثلا مصرف باطری رو میاره پایینتر سرعت گوشی رو میبره بالاتر ویا امکانات فارسی به گوشی اضافه میکنه و...

یه سری چیزهای دیگه توی گوشی های آندرویدی مهم هستن به جر ورژن، مثلا رزولیشن صفحه هست که راحت بتونه بازی ها رو اجرا کنه...
خیلی از عکس هایی که بالا گذاشتم فقط توی گوشی های HD میان! پس توی WildFire نمیتونن اجرا بشن!

نکته بعدی که مهمه CPU گوشی هست که بتونه بازی ها و برنامه های سنگین رو راحت پشتیبانی کنه! که بازم WildFire نصب به قدرتی که آندروید داره کمی ضعیف هست به نظر من!

من کارم موبایله، با اکثر سیستم های گوشی ها کار کردم، خوشال میشم بتونم کمکی بهتون بکنم، دونه دونه توضیح ندم پست طولانی میشه! این مشخصات کامل WildFire اگه سوالی داشتین من در خدمتم :rose 2:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

MOHSEN_PIXON
June 27th, 2011, 18:32
فقط يه چيزي.اگه ميخواي روت كني گوشي رو با گارانتي بخري بعد اينكه روت كني ديگه گارانتي باطل ميشه:mrgreen:
يه مشكلاتي هم داره wildfire كه روت نكني اذيت ميشي.يكيش اينه كه همه ي برنامه ها تو حافظه خود گوشي نصب ميشه كه حجم كمي داره.ولي اگه روت كني درست ميشه.صفحه ي كوچيكي هم داره.باز اگه يه بازه قيمتي ميدادين شايد گوشيهاي بهتري بهتون معرفي ميكرديم;-)

your-roz
June 27th, 2011, 19:54
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

به نظره من هيچ كس نبايد برايه خريده گوشيه htc با هر مدلي كه داره شك كنه مطمئنا تو همون پايه ها يكي از بهترين گوشي هاست .
به نظره من كه شك نكن و بخرش .

m713405
June 27th, 2011, 20:04
بدون روت هم app2sd رو میشه فعال کرد!
این بحث ها برای بعد از خریده، بهتره اول مدل گوشیشون رو انتخاب کنن که دچار سر در گمی نشن[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

arf.dxd.ir
June 29th, 2011, 12:16
دوستا خسته نباشید؛
از همگی شما خیلی خیلی ممنونم. واقعا کمک کردید. فقط یک سوال دیگه.چند روز پیش که داشتم مجله موبایل رو ورق می زدم یک گوشی HTC دیگه هم نظرم رو جلب کرد و اون هم HTC HD mini بود می خواستم بپرسم نظرتون درباره اون چیه؟؟؟؟ البته این گوشی از اون جایی اتنخاب کردم که یکی از دوستان گفت اگر انتظارات بالایی از آفیس دارن گوشی ویندوز موبایل بگیرین. همچینی برای اون دیوستی که پرسیده بودن محدوده قیمتی ککه می خوام چه قدره باید بگم که گوشی های لمسی کمتر از 400 تومان. حالا یک کم بالا و پایین اشکال نداره
با تشکر

arf.dxd.ir
June 29th, 2011, 12:20
دوستان یک سوال دیگه؛
می خواستم بدونم Wildfire با wildfire S چه تفاوت هایی دارند و کدوم یکی بهتره
با تشکر

m713405
June 29th, 2011, 15:10
بین این دو گوشی Wildfire S بهتره

اما تفاوت هاشون!
تفاوت های زیادی دارن...

Wildfire بلوتوث ورژن 2.1 داره اما Wildfire S بلوتوثش ورژن 3 هست

Wildfire رزولیشن صفحه 240x320 و Wildfire S رزولیشن صفحه 320x480

Wildfireورژن آندروید Eclair و به Froyo آپیدیت میشه و Wildfire S ورژن آندرویدش Gingerbread هست

Wildfire سی پی یو 528 MHz داره و Wildfire S سی پی یو 600 MHz هست

مشخصات دقیق تر رو خودتون رو میتونید ببینید
Wildfire [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
Wildfire S [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

از نظر ظاهری هم که خب!

این Wildfire

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

و این هم Wildfire S

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

m713405
June 29th, 2011, 15:27
hd mini هم گوشی بدی نیست، ولی با توجه به نیاز های شما، و با توجه به این که آفیس یکی از نیازهاتون بود، ویندوز موبایل نیازهای دیگه شما رو مثل آندروید نیمیتونه تامین کنه، آندروید هم ویرایش آفیس رو داره اما نه با امکانات خــیلـــی زیاد!
MOHSEN_PIXON (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) دوست عزیز سوالی که شما پرسیدین رو من جسارت میکنم جواب میدم

توی رنج قیمت 400 تومن بهترین گوشی که شما میتونید تهیه کنید HTC Desire هست که توی خیلی از کشور ها فروش فوق العاده بالایی داشته!

یکی از معایب این جور گوشی ها مصرف باطری بالاست!
با این که میلی آمپر باطری هاشون خیلی بالاس، ولی جواب گوشی سیستم قدرتمند گوشی و مخصوصا صفحه بزرگ و تاچ نیست!
متاسفانه اگه زیاد باهاشون کار بشه، باطری زود خالی میکنن ، مخصوصا وقتی نور صفحه زیاد باشه...

توی همه این گوشی های آندرویدی که من دیدم HTC Desire مصرف باطریش نسبت به امکاناتش کمتر از بقیه بود!
مشخصات دقیق رو میتونید توی آدرس زیر ببینید
اینم عکسش...

و اما...
اگه این موضوع یعنی شارژ باطری براتون زیاد مهم نیست!
میتونید HTC Desire HD رو بگیرید که گوشی فوق العاده هست!!!
تصویر HD و همچنین فیلم برداری HD و دوربین 8 مگاپیکسلی و... که اصلا با WildFire قابل مقایسه نیست!!!

چون قیمت ها هر روز بالا پایین میشه قیمت های دقیق رو ندارن ولی همون حدود قیمتی هستن که گفتین یه مقداری بالاتر...

مشخصات دقیق Desire HD رو میتونید توی آدرس زیر ببینید

اینم عکس یکی از بهترین گوشی های HTC و یکی از بهترین گوشی های آندرویدی که ظاهره فوق العاده ساده و جذابی داره!

البته این موضوع رو هم بگم گوشی هایی باصفحه Super AMOled مصرف صفحشون خیلی کمتر هست مثل خیلی از گوشی هایی که سامسونگ جدیدن داره میزنه
با Glaxy 2 کار نکردم ولی تعاریف زیادی ازش شنیدم! مثل این که مشکل داغ کردن و هنگ کردن Galaxy رو توی این مدل حل کرده
اما باز هم HTC کاراش رو بهتر و دقیق تر انجام میده و تجربه زیادی نسبت به بقیه شرکت داره توی این جور سیستم عامل ها!

N sadra
June 29th, 2011, 15:57
HTC Wildfire بهتره من خودم دارمش ...

HTC HD mini خیلی کوچیکه .....

سیستم عامل HTC HD mini ویندوز موبایله ولی wildfire آندروید که به نظر من آندروید بهتره ....

میتونی اینجا مقایسشون رو ببینی :

arf.dxd.ir
June 29th, 2011, 20:53
من انین انتظارات رو دارم:
1- ویرایش و نمایش بسیار خوب و کامل تمامی فایل های آفیس و pdf
2- دارا بودن از وضعیت نرم افزاری گسترده
3- دارا بودن از دوربین عکاسی قوی
4- وجود بازی های فراوان برای موبایل
5- زیبا و خوب و لمسی بودن آن

arf.dxd.ir
June 29th, 2011, 23:57
دوستان از توضیحاتتون خیلی خیلی ممنونم
آقا الی الله ما فردا می ریم بخریمش. تصمیم گرفتم همین wildfire رو بگیرم. لطفا بی زحمت هر چی می خواین دیگه درباره این گوشی بگین مثبت باشه تا این طوری عذاب وجدان نگیرم.
با تشکر از همگی دوستان که در این مدت من رو یاری دادن.
حتما به سایت من هم سری بزنید

amir.prs
June 30th, 2011, 21:13
دوست عزیز اگه براتون آفیس خیلی مهمه درحدی که بیشتر از هرچیزی از افیس استفاده میکنید پیشنهاد میکنم رو windows phone 7 فکر کنید
گرچه آندروید هم تا حدی کارتون رو راه میندازه
به HD mini هم اصلا فکر نکنید که گوشی خوبی در نیومده
بین wildfire و wildfire s دومی رو پیشنهاد میکنم همونطور که دوست عزیزمون m713405 جان فرمودند سخت افزار بهتری داره

m713405
July 1st, 2011, 00:43
ویندوز فون ها هنوز نمیتونن بلوتوث ارسال کنن
بعدا با مشکل بلوتوث مثل خیلی های دیگه مواجه میشن
بازی ها و برنامه هاشون مثل آندروید هنوز جا نیوفتاده و نسبت به آندروید کمی سخت تر پیدا میشه
من خودم نظرم روی Desire HD هست یا قیمت پایین تر میخوان بگیرن Desire

arf.dxd.ir
July 1st, 2011, 14:10
آقایون من این گوشی رو خریدم و امروز اولین روزی بود که با هاش کار کردم. فقط یک مشکل دوستان؛ بازی هاش کجاست. پیاداش نکردم.

از همه شما که در این مدت من رو راهنمایی کردین ممنونم.

N sadra
July 1st, 2011, 15:02
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]واسه من که نداشت خودت باید بریزی ....
هر چی باشه تو همون all apps باید باشه ....(رو صفحه سمت چپه رو که میزنی ) ....:thumbup:

m713405
July 1st, 2011, 15:50
خواهش میکنم :congratualtions:
بهتره دفترچه راهنمای گوشیتون رو از گوگل پیدا کنید و کامل مطالعه کنید
این جور گوشی ها وقتی برای بار اول ازشون استفاده میشه کمی آدم رو سر در گم میکنن
حجمم خیلی کمه وگرنه براتون پیوست میکردم:sigh:
اگه پیدا نکردین بگین بعدا براتون دفترچه رو پیوست کنم

چند گرفتین؟ از کجا؟ فروشنده براتون برنامه نصب نکرد؟!

arf.dxd.ir
July 1st, 2011, 17:43
سلامدوست عزیز؛
آقا اگر ممکنه وسام ارسالش کن. بعدش هم اگر اشکالی نداره آی دی یاهوت رو هم بده که اگر مشکلی بود بتونم از طرق چت حلش کنم.
درباره اون سوالی که پرسیدی از کجا گرفتم باید به گم که از نمایندگی پارس کامتل گرفتمش، وی بازار موبایل به قیمت 135000 تومان. بعدش هم نه نرم افزار نصب نکرد. البته خودم هم دلم نمی خواست نصب کنه
فقط فایل راهنما یادت نره
Thank you

arf.dxd.ir
July 1st, 2011, 17:46
آقا یک سوال،
بلوتوثش چرا کار نمی کنه. یعنی روشن می شه ولی موقع دریافت فایل کاری رخ نمی ده

arf.dxd.ir
July 1st, 2011, 18:00
آقا یک چیز دیگه؛
چه طوری می تونم توش نرم افزار و بازی نصب کنم.
تا بعد.........................

MOHSEN_PIXON
July 1st, 2011, 21:49
اول بايد با گوشي كسي كه ميخواين چيزي بفرستين يا بگيرين pair بشين.
به اين لينك برين و برنامه رو دانلود كنين
هر برنامه اي يا بازي اي كه دانلود ميكنين (فرمتapk) روش كه كليك ميكنين يكم صبر كنين نصب ميشه تو گوشي.اگه نتونستين بگين يه روش ديگه بگم

m713405
July 2nd, 2011, 16:49
ممنون از MOHSEN_PIXON (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز بابت پی سی سویت
پی سی سویت خوده HTC هم میتونید از سایت خودش بگیرید
که آخرین ورژنش توی آدرس زیر موجوده Version: 3.0.5551
در ضمن پی سی سویت 91 که محسن جان قرار دادن خیلی پی سوییت خوب و راحتی هست به راحتی میتونید باهاش کار کنید
بابت دفترچه هم میتونید از دفترچه ای پیوست کردم استفاده کنید البته برای Wildfire نیست برای Legend هست
تفاوت هاشون خیلی جزئی هست
دوستان اگه کسی دفترچه خوده Wildfire رو داره لطفا اینجا قرار بده همه استفاده کنیم

منبع دفترچه Ir-Tci.org

arf.dxd.ir
July 9th, 2011, 12:40
خیلی خیلی ممنون

arf.dxd.ir
July 12th, 2011, 16:23
سلام دوستان گرامی؛
من الآن حدود دو هفته ای هست این گوشی رو خریدم. خیلی خیلی خوبه و کاملا پاسخگوی نیاز های من هست. با تشکر از راهنمایی های شما