PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه با جایزه از مدیریت سایت ...... ((مسایقه ی شکار به مناسبت ششمین سالگرد تولد ترفندستان))

viero
July 26th, 2011, 00:20
به نام خدا

سلام دوستان
مسابقه شکار که یادتون هست؟

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

که به مناسبت تولد ترفندستان برگزار می شد
امسال دیدم نیست این مسابقه
به کسری جان پیام دادم گفت دیر شده ولی اگه می تونی برگزار کن
من هم چون خیلی دستم تو کار خیر هست :mrgreen: و نمی خواستم امسال بدون مسابقه شکار بمونیم و دیدم کسی هم نیست که برگزار کنه
به کسری جان گفتم اگه امکانش هست این افتخار به من برسه که ایشون هم موافقت کردند

حالا به خاطر این که ما رو کمک کنید تا بتونیم مسابقه ی سالم و خوبی رو داشته باشیم لطفا" قوانین رو تا آخر بخونید و خواهشا" به قوانین احترام بگذارید ((البته همه ی بچه های ترفندستان به قوانین احترام می گذارند ها ... :دی نوشتنم انجام وظیفه بوده !!! :mrgreen:))

نحوه برگزاری هم که همیشه از رو تاپیک قبلی کپی/پیست میشه :mrgreen: به صورت زیر هست

شکل مسابقه بدین صورت است:
کاربران فایل موجود در ضمیمه که حجم کمی هم دارد را دانلود کرده و بازی میکنند و پس از تسلط بر بازی و حصول اطمینان رکورد خود را در تاپیک ثبت میکنند.
در این مسابقه هر کاربری که رکورد بالاتری را ثبت کند فرد برتر شناخته میشود.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه انجام مسابقه به تاپیک سال اول مراجعه کنید اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
در صورت ثبت رکورد در سایت شما می بایست در هنگام ثبت رکورد در بازی از صفحه رکورد خود در بازی عکسی تهیه کنید.امتیاز رو نیز جداگانه بنویسید.
(طریقه تهیه عکس در این تاپیک توضیح داده شده است:بدون نرم افزار از دسکتاپ خود عکس بگيريد (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.))
در آخر دوستانی که رکورد بالاتری را نسبت به دیگران ثبت کنند به
نفرات برتر ، یکی از جوایز ویترین که به مناسبت سالگرد ترفندستان در نظر گرفته شده اهدا میشود.

یه تذکر خیلی مهم که هر سال هم داده می شه اینه که:
مردونه بازی کنید
این بازی امکان چیت و رمز و از اینجور کار ها رو داره. هم این که امکانش هم هست امتیازتون توی عکس رو با فتوشاپ تغییر بدید و از این قبیل کارا که اینجا همه استاد اینجور کارا هستن ((البته در راه درستش))
به همین خاطره که به اون هایی که تقلب نکنند هم جایزه داده می شه
پس لطفا" از این جور کارا نکنید تا دور هم به مناسبت تولد 6 سالگی ترفندستان یه مسابقه ی سالم داشته باشیم
البته بگم باز هم منظورم از این که این تذکر رو دادم انجام وظیفه بود
ما بنا رو می زاریم به صداقت شما

همچنین اگه اعتراضی داشتید و فکر کردید کسی خدایی نکرده تقلب کرده فقط و فقط و فقط از طرق پیام خصوصی و فقط و فقط و فقط به من اطلاع بدید تا این که هم بیخودی تهمت به کسی زده نشه و هم این که من شدیدا" پیگیرش بشم و پس از اثبات انجام تقلب با فرد خاطی بر خورد کنم ((جریمه ی فرد خاطی در صورت اثبات ، حذف از مسابقات و جلوگیری از شرکت مجدد ایشان می باشد))

1.هر پست متعلق به یک نفر است و هر کاربر رکورد خود را فقط در آن پست ذکر می کند حتی اگر رکورد جدیدی رو ثبت نماید در همان پست ویرایش میکند.
2..نوع بازی به موافقیت مدیریت رسیده و در خواست تغییر بازی را لطفا ندهید.
4.گرفتن عکس برای اثبات رکورد الزامی می باشد.
5.هر سوالی در رابطه با چگونگی گرفتن عکس ، در تاپیک فوق پاسخ داده میشود نه در این تاپیک.
6.شایان ذکر است که این تاپیک از لحاظ محتوا و نوع و چگونگی مسابقه با تاپیکهای مشابه در این رابطه
متفاوت است.(لازم است در اینجا از آن دوستان هم که در این رابطه زحمت کشیده اند تشکر کنم)
7.دوستان بدلیل اینکه امسال دیرتر شروع به برگزاری مسابقه کردیم تا 13 مرداد ((روز تولد خودم :mrgreen:)) فرصت دارید.(در صورت درخواست امکان تمدید وجود دارد)
8.در آخر افراد برتر به مناسبت ششمین سال تأسیس ترفندستان در روز بعد از پایان مسابقه معرفی می شوند.
در آخر لازم میبینم از مدیریت سایت برای نهایت همکاری و استقبال گرمشان تقدیر و تشکر به عمل آورم.
منتظر حضور گرمتان به مناسبت سالگرد ترفندستان هستیم.

یک نکته اضافه کنم:
کسانی که در این تایپیک پستهای بیخود و غیر مرتبط بزنند و همچنین کسانی که تقلب کنند با آنان به شدت برخورد خواهد شد و از مسابقه کنار می روند.

ممنون از شما دوستان که تاپیک رو تا آخر خوندید و ممنون از شما که همکاری می کنید
موفق باشید

در ضمن به علت این که بعضی دوستان با فایل فشرده مشکل داشتند ، فایل فشرده نشده بازی هم آپلود شد

Nesho
July 26th, 2011, 00:23
ویرایش شد
---------------------------------------
به عنوان اولین نفر ثبت نام میکنم
این پست ویرایش میشه و همینجا رکورد رو مینویسم
-------------------------------------
ویرایش:
رکور ثبت گردید اینم عکس اولین نفر:happydance:
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
البته روکور من اون850 هستش بعد من اومدم بیشتر کنم که دیدم نشد بخاطر همین همون 850 رو اوردم 778 رکورد من نیست

MaLaS
July 26th, 2011, 17:13
اخ جوووون!!!!

چه خاطره هایی که با این مسابقه ندارم....

هی ... یادش بخیر چه روزای خوبی بودن!

مرسی viero (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) برای پیامت...نداده بودی که نمیفهمیدم!

کسری پاک نکن الان یه رکورد میذارم اینجا :دی

تا شب وقت بده :پی

پس از سال ها تلاش : :mrgreen: 1398

mehrdad abi
July 26th, 2011, 17:50
من توی 4 مین بار که بازی کردم این رکورد رو زدم البته اگه بیشتر شد ویرایشش می کنم.[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

N sadra
July 26th, 2011, 18:20
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

amirmohammad_75
July 26th, 2011, 20:01
ويرايش آخر امتيازو فقط ببين !!!

MP 3
July 26th, 2011, 22:43
نکته ها:
1-اون خروسی که یخ زده 250 امتیاز داره
2-سنگ ها که مجموعا 36 امتیاز داره
3-یه خروسی هست که پشت درختا قایم می شه که 30 امتیاز داره
4-یکی هم بالای برجه که 25 امتیاز داره
5-نزدیکا 5 امتیاز متوسط 10 امتیاز دور 25 امتیاز
6-در ضمن دنبال زدن اون جوجهه نباشید چون هیچوقت نمی میره ولی می تونید خونشو خراب کنید 15 امتیاز(باید اول تمام سنگ ها رو بزنید)
7-برای حرکت سریع می تونید از فلش های کیبورد و موس با هم استفاده کنید
8-اگه اون خروس خیلی بزرگه رو که صدای مخصوصی هم داره رو بزنید 25 امتیاز می ده
9-هرگز به اون هواپیماهه شلیک نکنید چون 25 امتیاز منفی می ده
10-هر سه کشته پشت سر هم 5 امتیاز می ده و هر 4 کشته پشت سر هم 10 امتیاز
11-هر شلیک بسوی قبرها یه امتیاز منفی داره-- دو تاشون 25 امتیازیه ! بعد از اون که دومی رو زدید برای چند ثانیه خروسهای دور رو بزنید دو برابر حساب میشن -یعنی 50 امتیاز -البته نظر من اینه که دنبال اون دو قبر نباشید چون هر دفعه تغییر می کنه
12-بهتره فقط به اونایی که دورن تیر اندازی کنید!!!!!!!!!!
13-می تونید با شلیک به درختان ،خرابه ها ،ساختمون های شهر (بجر اون برجی که از اون یکی بلند تره اگه به اون شلیک کنین 25 امتیاز منفی می ده ولی 10 ثانیه اضافه می کنه) امتیاز بگیرید
14-برای کشتن موش کوره باید اول خرابه ها ی سمت چپ رو از بین برد بعد اونو با تیر زد که 50 امتیاز می ده
15- یه جا یه علامت هست برای بازی تیک تاک تو (9 خونه) اونو اگه برنده بشین 200 امتیاز میده برای این که کامپیوتر هم بزنه باید صفحه رو به طرف دیگه ببرید
16- تا زمان زير 1.25 نرفته اون تخته سنگ را هم بزنيد 5 ثانيه مي ده
17-ماه رو اگه بزنید چراغ ها روشن می شه اگه زود چراغ ها رو بزنید تا 7 امتیاز می ده اگه دیر بزنید 1 امتیاز اگه همه رو بزنید حدودا 10 خروس 25 امتیازی میاد بالا
18-هر کدوم از قندیل های درخت رو بزنید یه صدای خاصی می ده
19-تا زیر 1 دقیقه نشده می تونید 5 بار به پشت آدم برفی بزنید هر کدوم 10 امتیاز
20- اگه اون تخته سنگ که روی 2 تا سنگ دیگه هست را در 5 ثانیه آخر بزنید بجای 20 . 50 امتیاز میده
21-دانه هاي برفرو که بزنید یه نوشته باید کامل بشه که این نوشته می تونه به ضرر یا سود شما باشه
:Dr:
اینم رکورد من 1639

AhmadSH
July 26th, 2011, 23:09
985

ne555
July 27th, 2011, 00:07
1637

mostafa 2010
July 27th, 2011, 01:51
این هم امتیاز من :

1805

من حالم از این بازی بد شد ، چشمام هم واقعا درد میکنه :heat::lqqtqv:

Projectile
July 27th, 2011, 02:36
( ویرایش شد )

این هم رکورد من : 1584

فقط یک نکته دیگه به نکات mammadi9 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان اضافه کنم اینکه در ابتدای بازی سعی کنید اول پرنده های دورتر رو بزنید با این کار تعدادشون در طول بازی بیشتر میشه و میتونید امتیاز بیشتری کسب کنید.

Nistama
July 27th, 2011, 12:10
1417

رکورد جدیدم :دی

--

یه راهنمائی :دی ! اون قبر ها رو اگه بزنید بزنید دو تاشون 25 امتیازیه ! بعد از اون که دومی رو زدید برای چند ثانیه خروسهای دور رو بزنید دو برابر حساب میشن -یعنی 50 امتیاز !:دی برید حالشو ببرید!

.
راستی یه سئوال . فقط رکورده ؟ مرحله دیگه نداره!؟

Codebreaker
July 27th, 2011, 13:43
اینم امتیاز من 1000
خوب یک نکته دیگه اضافه کنم اونم اینه که یه جا یه علامت هست برای بازی تیک تاک تو (9 خونه) اونو اگه برنده بشین 200 امتیاز میده

93530

M48D1
July 27th, 2011, 15:39
اینم از من
1022

Mrr-Co
July 27th, 2011, 17:04
1125
اینم بروزرسانی سوم رکورد من

viero
July 28th, 2011, 14:05
دوستانی که دارند تقلب می کنند فکر نکنند که ما هیچی نمی گیم یعنی این که امتیازشون قبول شده
تمامی کسانی که تقلب کرده اند رو هنگام اعلام نتایج اسمشون رو اعلام می کنیم و از احتساب امتیازشون جلوگیری می شه

Prince of Persia1752
July 28th, 2011, 18:56
منم اومدم1226
كساني كه مي خوان بيشتر زمان داشته باشن قبل از اين كه به چيزي تير اندازه كنيد به اون برج بلنده تير اندازي كني د يه 10 ثانيه مي ده بهرد تا زمان زير 1.25 نرفته اون تخته سنگ را هم بزنيد 5 ثانيه مي ده راستي سوال مال من قاط داره بعضي قتا اون پرنده لونش را خراب مي كنه بعضي وقتا نه بعضي قتا ادم برفي ه را مي ره اما بعضي وقتا نه ؟؟؟
خروس لاي درختان 30
قبر -1
برج بلند -25 + 10 ثانيه
برج كوتاه 15 امتياز
تخته سنگ 15 امتياز با 5 ثانيه ( توضيح دادم كي بزنيد)
چراغ خانه ها اگر دير بزنيد 1 امتياز اگر همان موقع كه روشن مي شد بين 3 تا 5 امتياز
يك خانه هست كه عكس را در اين جا مي بينديد يك جاي خاصيش را بزنيد دفعه ي اول 25 دوم 10 سوم 5 امتياز ميده همين جا كه نشونه هست فقط يكم جا به جا كنيد
لانه پرنده را اگر بتوانيد خراب كنيد 200 امتياز بعضي وقتا تير مي خوره برفاش مي ريزه رو پرنده اون وقت بعضي وقتا هم نمي شه
خروس قنديل 250
دوز 200
همين ديگه

Nistama
July 30th, 2011, 13:51
یه پست اسپم برای اینکه این تایپیک بیاد بالا ! تا شاید اونائی که ندیدن ببینن :دی !

behrooz
July 31st, 2011, 04:52
سلام.:mrgreen:
برای تولد ترفندستان که به موقع نرسیدم تو این یکی حداقل به موقع رسیدم :mrgreen:
ممنون برای زدن تاپیک و اطلاع رسانی...تولدتون هم پیشاپیش مبارک.
عکس:
بهترین رکورد:792
رکورد آخر: 746

شما 792 حساب کنید :mrgreen:

- بعضی از این قندیل ها میزنی بهشون آهنگ میزنه :mrgreen:
- این موش کور رو هر کار کردم نشد بزنم آخر :mrgreen: زود میره تو :mrgreen:

:rose:

Prince of Persia1752
July 31st, 2011, 07:31
اقايان نكته فوري من ديگه نتونيستم ويرايش كنم
اگر شما ان قدر وقت داشته باشيد و حرفه اي باشيد كه بتوانيد تمام چراغ هاي خانه ها را وقتي دوشن شد خاموش كنيد در صفحه اتش بازي مي شود و 10تا مرغ از دور ميان كه بزنيد وصفحه پر ازمرغ مي شود

Mohammad_Virus
July 31st, 2011, 09:29
من تونستم برای بازی ترینر بسازم. خیلی ساده بود. مسلما خیلی های دیگه هم میتونن و با دادن یه عددی که ضایع نباشه به راحتی مقام اول رو کسب کنن. عکس رو ببینید

Prince of Persia1752
July 31st, 2011, 10:27
شما اگه سريع باشه بتوني همه كاري بكني بدون ترينر هم مي توني اين كار را بكني ترينر كه هنر نيست مهم اين كه دنبال چيز هاي جديددر بازي بگردي تا قشنگ شه امتياز بيشتر بگيري فكر كردي كسي بلد نيست براي اين بازي ترنر بسازه ترينر هاش با رمز هاش تو اينترنت ريخته عاقل بايد خود باشي كه تقلب نكي اگه موضوع اينكه تقلب مي كنند بيا من الان لينك ترينرش را مي ذارم حتي اگه همه دانلود كنند اين بچه هاي گل تقلب نمي كنند اگر هم بكنند كه من نمي دونم برگزار كننده چه جوري مي فهمه جايزه نمي گيرند و امتيازشون هم از دست رفت شايد هم بعضي ها واقعا اون امتياز را به دست اورده بودند مي تونند براي صابت كردند دوباره فيلم بگيرند از بازي خودشون و بگذارند

Nistama
July 31st, 2011, 13:25
اگه همه سنگ ها رو بزنید میشه قندیل - خونه اون پرنده (جوجه) - موش - و اون دکل رو بزنید!
اگه ماه رو بزنید چراغا روشن میشن و چراغا رو بزنید 10-20 تا خروس می آد برای اینکه از این خروسا نهایت استفاده رو ببرید یکی آخری رو نزنید و
برید سراغ قبرا زود قبرا بزنید تا وقتی که دو تا اصلی یعنی 25 امتیازی رو پیدا کردید
بعد که زدید بیاید سراغ چراغا و آخری رو بزنید بعد خروسا رو سریع بزنید چون برای 5 تا 10 ثانیه دو برابر میشه امتیازشون یعنی 10 :دی !

LORD WOLDEMORT
July 31st, 2011, 15:37
1681

ne555
July 31st, 2011, 22:17
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
فرض بر اعتماد به کاربران هست، حتی حرف زدن در مورد تقلب هم جالب به نظر نمیرسه ;-)

Mohammad_Virus
August 1st, 2011, 10:52
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این چراغا که خیلی زیاده. طول میکشه تا بزنم همه رو!

Nistama
August 1st, 2011, 15:22

امـا من فکر کنم اکثـراً دارن تقلب می کنن :d
با همون فیلم گرفتن در حین بازی موافقم

Nistama
August 1st, 2011, 15:26

درسته اما ارزشش رو داره ! فکر کنم 13-14 تا هست !
با روش 50 امتیازی هم بزنی خیلی بیشتره.
اول کار اون تخته سنگ و اون برج رو بزن تا 15 ثانیه برات اضاف بشه!
من که نمیدونم اینا چجوری 1500 به بالا میگیرن :d

Mrr-Co
August 1st, 2011, 16:29
میخوام یه اعتراف بکنم:
یه فایل بود به اسم highscores.txt توی بازی که امتیاز ها رو می نوشت میخواستم تغییر بدم ولی وقتی تغییرش بدی بازی همه امتیاز ها رو صفر میکنه و برای جریمه امتیازهایی که توی بازی میگیری رو هم یه بار نصف میکنه.میتونیم از اونایی که امتیاز گذاشتن بخوایم این فایل رو بذارن برگذار کننده مسابقه فایل رو رو بازی خودش تست کنه اگه کار کرد امتیاز واقعیه.البته این روش فقط روی تقلب با فتوشاپ امکان پذیره.
ولی امتیاز آخری من سالمه!شانسی بود دیگه نتونستم برم.

Ali Shademan
August 1st, 2011, 17:58
والله ما تمام زورمون رو زدیم همین رو در اوردیم بدون تقلب و چیزی . خدایی خدایی .

Mohammad_Virus
August 1st, 2011, 22:25
ویرایش:

رکورد جدیدم 1754

اگه منم جای شما بودم باور نمیکردم. بعد از پایان مسابقه اثبات میکنم که واقعا تونستم بدون تقلب این امتیاز رو بدست بیارم

Mrr-Co
August 2nd, 2011, 12:31
یه حرکت جدید یاد گرفتم!
به دونه های برف شلیک کنین چند تا پشت سر هم که شلیک کردین با هر یه دونه برف یه حرف انگلیسی میاد وقتی کلمه کامل شد و نوشت Crazy ماوس قاطی میکنه ولی پرنده های جلویی 20 امتیاز میدن!

minus1
August 2nd, 2011, 14:02
1085
اگه شد بعداً تست میکنم دوباره.

viero
August 2nd, 2011, 16:07
با درود
افراد زیر به علت تقلب در مسابقه از این دور اخراج هستند :

nesho (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
MaLaS (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
Mrr-Co (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
Mohammad_Virus (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
LORD WOLDEMORT (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

دلایل اون هم عبارت است از :
درست نبودن High score
اشکال داشتن اعداد در عکس
صحبت از ترینر و اعتراف به ساخت ترینر
اشکال بسیار نمایان در عکس
و ...

این افراد از این دور حذف هستند و از شرکت دوباره در این دور محرومند ضمنا" رکوردشان نیز محاسبه نمی شود

دقت داشته باشید که مدرک ما برای حذف این دوستانمون موارد ذکر شده در بالا هستش
این دوستان اگر دفاعی دارند یا می خواهند موردی را یاد آوری کنند فقط و فقط به بنده پیام خصوصی بدن و از اعتراض کردن در این تاپیک شدیدا" خود داری کنند

ممنون

Ali Shademan
August 2nd, 2011, 17:45
اینم بروز رسانی من بیچاره شدم تا تونستم این امتیاز رو در بیارم با هزاران سختی بدون هیچ تقلبی

MaLaS
August 2nd, 2011, 18:01
بابا تو دیگه شورشو در اوردی....

یعنی فکر میکنی یه بازی این همه برام مهمه که بیام تقلب کنم؟؟؟

واقعا متاسفم ترفندستان به این جاها رسیده....

Prince of Persia1752
August 2nd, 2011, 19:49
اينم ركرد جديد اگه پست اضافه زدم ببخشدي گفتم شايد ديگه اون را نخونيد

viero
August 2nd, 2011, 21:41
دلیل حذف بازیکنان :

nesho (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (# (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)) عکس ایشون رو ببینید. عکس قابل قبول نیست
MaLaS (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 3 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (# (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)) کمترین امتیاز 1146
high score : 1121
high score از کمترین امتیاز هم کمتر هست
Mrr-Co (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) 15 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) (# (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)) کمترین امتیاز 912
high score : 750
high score از کمترین امتیاز هم کمتر هست
Mohammad_Virus (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
شما مستقیما" می یاید می گید ترینر ساختم و تازه ارتقاع هم دادم .
LORD WOLDEMORT (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
شما که اولین بار 1600 تا زدید؟؟؟؟
تازه اولین عکسی که گذاشته بودید همین مشکل high score رو داشت

Mrr-Co
August 2nd, 2011, 21:58
بابت پست قبلی ببخشید
اعصابم خرد بود!
ولی ما دو نفر که به خاطر high score از کمترین امتیاز هم کمتر هست حذف شدیم :
باید بگم که امتیازی که پایین مینویسه آخرین امتیازی هست که گرفتیم،نه highscore!یعنی من 1121 رو گرفتم،ولی عکس نگرفتم،بازی رو ادامه دادم تا شاید رکورد بالاتری بزنم ولی چون نزدم وقتی رکوردم 750 بود از صفحه highscore عکس گرفتم،شما که خودتون مسابقه رو برگزار کردید باید این چیز ها رو بدونید.

Mohammad_Virus
August 2nd, 2011, 22:56
من گفتم ساختم. ممکنه بقیه هم به نحوی به انواع تقلب دسترسی داشته باشن ولی نگفتم استفاده کردم.
خدا شاهده از هیچ تقلبی برای گرفتن این 1700 امتیاز استفاده نکردم. فقط یه چیزایی توی بازی پیدا کردم که شما ها بلد نیستید. پایان مسابقه رو اعلام کن تا بهتون بگم چی پیدا کردم

یه چیزی که 50 امتیاز میده و شما ها بلد نیستید
یه چیز دیگه هم هست که اگه سریع باشی 40 ثانیه میده. خداییش اگه 40 ثانیه اضافه داشتید نمیتونستید همچین امتیازی بیارید؟
یه چیز دیگه هم هست که یه لحظه صفحه پر از پرنده میشه. وقت نمیکنی پرنده های دور رو بزنی چه برسه به نزدیک ها
یه چیز دیگه هم هست که برای چند ثانیه امتیاز زدن پرنده ها 3 برابر میشه
میشه 2 یا 3 تا 100 امتیازی هم گرفت

به نظر شما اینا کافی نیست تا بتونم نفر اول بشم؟

خواهش میکنم عاقلانه تصمیم بگیرید
آدم اگه یکم اعتقاد داشته باشه به خاطر یه مسابقه خودش رو مدیون بقیه نمیکنه اونم توی همچین ماهی

MaLaS
August 3rd, 2011, 07:53

دوست من شما بازی نکردی چرا حرف الکی میزنی؟

اون امتیاز پایینی که زده میشه امتیاز تو توی اون دوری که بازی کردی ربطی به Highscore نداره! ( بقیه کاربران هم همچون LORD WOLDEMORT (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) و Mrr-Co (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم که مشکلشون مثل منه !)

در مورد کاربر Mohammad_Virus (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) خب اگه ایشون میومد میگفت من چاقو دارم حتما شما میگفتی آدم کشتی دیگه نه؟

من فکر میکردم شما از طریق علمی میفهمی که کی تقلب کرده نه این که با عکس استدلال کنی!

Mrr-Co
August 3rd, 2011, 12:15
فقط دونه های برف رو پشت سر هم بزنین هر دونه برف یه حرف میاد هر کلمه رو کامل کنید این چیزا رو میده:
40 ثانیه وقت
100 امتیاز
پرنده ها پر میشن
امتیاز پرنده ها سه برابر میشه
-
ممکنه هم امتیاز رو صفر کنه یا صد امتیاز کم کنه یا برف ها رو از بین بره!
ولی خیلی تاثیر داره.

Kasra
August 3rd, 2011, 18:40
فعالیت این تاپیک به علت به جنجال کشیده شدن مسابقه فعلاً متوقف شد.