PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه اي فوق العاده براي جام جهاني فوتبال

h4mi
May 23rd, 2006, 20:33
این برنامه ای که در زیر لینک آن قرار دارد برای دیدن تاریخ,زمان و مکان مسابقات فوتبال جام جهانی از افتتاحیه تا اختتامیه هست .و همچنین قابلیت پیشبینی قهرمان رو هم داره

دانلود با حجم 3 مگابایت -غیر مستقیم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
پسورد: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Soroush
May 23rd, 2006, 21:21
Nacl, مرسی..این برنامه برای PC هست یا موبایل ؟ چون چند نمونه از این برنامه ها رو برای موبایل دیده بودم.

h4mi
May 24th, 2006, 10:11
Soroush, جان برای PC هستش

h4mi
May 31st, 2006, 11:56
Microsoft Soccer Scoreboard
برنامه اي ساخته شده از سوي شركت مايكروسافت كه ديروز بيرون آمد كه براي جام جهاني تهيه شده است
اين برنامه شما را از آخرين آخبار جام جهاني و تيم ها و بازيكن ها فقط با يك كليك در جريان قرار ميدهد
شما ميتوانيد يك تيم را بعنوان تيم محبوب خود انتخاب كنيد و اين برنامه شما را در جريان تركيب تيم و گفته هاي بازيكنان و شرايط روحي و جسمي بازيكنان قرار دهد
شما ميتوانيد جدول زمان پخش مسابقات و گروه بندي 8 گروه حاضر و جدول عملكرد تيم ها را در جام جهاني را فقط با يك كليك ببينيد
اين برنامه خود بخود ساعت جهاني كه شما بر روي ويندوز Xp تان داريد شناسايي ميكند و خودش به وقت ما بازي ها را مشخص ميكند و نياز به اين نداريد كه حساب كنيد كه بازي در كشورتان در چه ساعتي برگزار ميشود
اين برنامه به چندين زبان دنيا قابل دسترسي است از جمله زبان هاي :
Chinese (Simplified and Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, and Ukrainian

دانلود با حجم 3.5 MB (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Soroush
May 31st, 2006, 14:30
مرسی Nacl جان !
باز هم جای زبان فارسی در بین این زبانها خالیه. :?

mecho
May 31st, 2006, 19:19
Nacl, این برنامه دومی که معرفی کردی شرط اینستال شدنش اورجینال بودن ویندوز هستش ...
ترفندی چیزی نداره ؟؟؟

مرسی .

h4mi
May 31st, 2006, 22:09
mecho,جان من که نصبش کردم خیلی هم جالب بود
Windows من Media Center SP2 هستش که توسط این برنامه (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) کرکش کردم

برای توضیحات بیشتر در مورد قانونی کردن Windows میتونی به تایپیک زیر برید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] :arrow:

Mohammad
May 31st, 2006, 23:27
قانوني كردن ويندوز چقدر كاربرد دارد. :lol:

mecho
June 1st, 2006, 00:42
Nacl, جان ممنون از راهنمائیت ... لینکی که از فایل گذاشته بودین فقط حذف شده بود از سایت میزبان که خوب من بعد از این جا میرم لینک جدیدش رو میزارم . به هرحال ممنون ازت ..

اما در مورد این برنامه که برای جام جهانی هست من نتوستم باهاش کار کنم .. کشور رو انتخاب میکنم اما هیچ چیزی نشون نمیده .. RSS هم اگه ADD کنم اخبارش به صورت زیر نویس رد میشه که خوب بدرد خور نیست زیاد . ممنون میشم راهنمائی کنید ..

مرسی

h4mi
June 1st, 2006, 09:15
mecho, جان وقتی که کشور رو انتخاب کردی باید گروه مربوط به اون کشور رو
بهت نشون بده و در زمان جام جهانی به طور همزمان نتیجه ها رو تو برنامه نشون می ده
حالا من دقیقیا نمی دونم مشکل شما چیه؟

mehdisoft
June 1st, 2006, 09:22
جدا خيلي عالي هست .دستتون درد نكنه.

mecho
June 1st, 2006, 23:53
Nacl, جان من وقتی برنامه رو اجرا میکنم و تیم رو انتخاب میکنم چیزی اصلا تو کادر پایینش نمایش داده نمیشه !! نه گروه نه چیزه دیگه !!!
یعنی فقط من میتونم تیم رو عوض کنم . فرقی ایجاد نمیشه .. یه زیر نویس هم از اون پایینش رد میشه که برای دیدن امار و این چیزها و اخبار به MSN برید ..

h4mi
June 4th, 2006, 23:03
screensaver و ساعت و جدول و ... جام جهاني 2006 آلمان
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

برای دانلود به صفحه ی زیر بروید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)