PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلفن همراه گوگل

Makan_Adam_kosh
August 25th, 2007, 09:34
گوگل امیدوار است اوایل سال آینده ی میلای تلفن همراهی تولید کند تا به کاربران این امکان را بدهد که براحتی بتوانند از اینترنت استفاده کنند.
نام این گوشی Gphone است و استفاده از خدمات اینترنتی گوگل مانند موتور جستجو ،نقشه های گوگل و ... بر روی این گوشی امکان پذیر است.
هدف از ساخت این گوشی دسترسی آسان کاربران به هنگام دوری از کامپیوتر و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در هر زمان و مکان عنوان شده است

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

king
August 25th, 2007, 15:08
يه كم گوشي بد شكلي هست .

bee
August 25th, 2007, 17:29
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

به همین بدشکلشم راضیم! می تونم قبولش کنم!:mrgreen:

sarina_18117
August 25th, 2007, 17:33
دوست عزيز

پس جريان اين گوشي هايي كه همين الانم سرچ مي كنن توي موبايل توي گوگل چيه؟

من چند روز پيش توي دانشگاه ديدم دو سه تا از بچه ها هر مبحثي كه استاد سر كلاس مي گفت رو سريعا توي گوشي هاشون سرچ مي كردن و مي گفتن

اونا با اينا فرق دارن؟؟؟؟

Makan_Adam_kosh
August 25th, 2007, 18:32
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله فرق دارند
از بسیاری از سرویس های گوگل را فقط می توان از طریق کامپیوتر استفاده کردکه این موبایل که مختص گوگل است استفاده از این امکانات را برایتان در هر کجا که باشید فراهم می کند و جستجو در اینترنت در تمامی موبایل ها امکان پذیر است و چیز بسیار خاصی نیست
در ضمن بطور قطع نر م افزار هایی در این گوشی وجود خواهد داشت که نمنه اش شاید وجود نداشته باشد

sarina_18117
August 25th, 2007, 18:43
آقا بنده از شما تشكر مي كنم

Makan_Adam_kosh
August 25th, 2007, 19:20
خواهش می کنم دوست عزیز